Speelschema voetbal 20-02-2019
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
England Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 19:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Millwall | |||||||
French Ligue 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Guingamp | |||||||
20 Feb 2019 20:00 | FT | 5 - 1 | 2 - 1 | Montpellier | |||||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 08:00 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Volna Pinsk | |||||||
20 Feb 2019 08:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Guangzhou R&F | |||||||
20 Feb 2019 09:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Hungary U19 | |||||||
20 Feb 2019 10:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | FK Zvezda Ryazan | |||||||
20 Feb 2019 10:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Vigvam Smolevichy | |||||||
20 Feb 2019 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Krumkachy | |||||||
20 Feb 2019 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Start Kristiansand | |||||||
20 Feb 2019 12:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Indjija | |||||||
20 Feb 2019 12:30 | FT | 4 - 2 | 3 - 1 | Chernomorets Novorossiysk | |||||||
20 Feb 2019 12:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Slutsksakhar Slutsk | |||||||
20 Feb 2019 12:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Spartak Nalchik | |||||||
20 Feb 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | FK Javor Ivanjica | |||||||
20 Feb 2019 14:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Obolon Kiev | |||||||
20 Feb 2019 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sandnes Ulf | |||||||
20 Feb 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Torpedo Zhodino | |||||||
20 Feb 2019 14:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Sokol | |||||||
20 Feb 2019 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Zhetysu Taldykorgan | |||||||
20 Feb 2019 14:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Dinamo Batumi | |||||||
20 Feb 2019 14:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Lechia Tomaszow Mazowiecki | |||||||
20 Feb 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Mjondalen | |||||||
20 Feb 2019 16:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Oppsal | |||||||
20 Feb 2019 17:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Tromso IL | |||||||
20 Feb 2019 17:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 1 | Stechovice | |||||||
20 Feb 2019 17:00 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | Cs Petrocub | |||||||
20 Feb 2019 17:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Torino U19 | |||||||
20 Feb 2019 18:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Ifk Amal | |||||||
20 Feb 2019 20:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Liga Dep. Universitaria Quito | |||||||
20 Feb 2019 21:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Vancouver Whitecaps FC | |||||||
20 Feb 2019 21:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Minnesota United | |||||||
20 Feb 2019 22:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Columbus Crew | |||||||
20 Feb 2019 22:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Guarani CA | |||||||
Copa Sudamericana Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 00:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Union La Calera | |||||||
Europa League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 17:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Lazio | |||||||
Champions League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 20:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Manchester City | |||||||
20 Feb 2019 20:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Juventus | |||||||
CONCACAF Champions League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 01:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Tigres UANL | |||||||
20 Feb 2019 03:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Houston Dynamo | |||||||
AFC CUP Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 06:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | Ryomyong Sc | |||||||
20 Feb 2019 08:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Ahal | |||||||
20 Feb 2019 10:00 | FT | 7 - 1 | 4 - 0 | Transport United | |||||||
Argentina Primera B Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 00:15 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Chacarita Juniors | |||||||
Copa Libertadores Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 00:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Caracas FC | |||||||
20 Feb 2019 22:15 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Palestino | |||||||
Copa do Brasil Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 22:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Figueirense (SC) | |||||||
Iran Pro League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Pars Jonoubi Jam | |||||||
Egypt Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 13:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | El Mokawloon | |||||||
20 Feb 2019 15:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | El Zamalek | |||||||
20 Feb 2019 18:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | El Daklyeh | |||||||
Bulgaria Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 10:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | FC Vereya | |||||||
20 Feb 2019 12:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Septemvri Sofia | |||||||
20 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Levski Sofia | |||||||
Iraq Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 11:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Bahri | |||||||
20 Feb 2019 13:45 | FT | 3 - 3 | 1 - 3 | Al Diwaniya | |||||||
Morocco Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Wydad Casablanca | |||||||
20 Feb 2019 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Renaissance Sportive de Berkane | |||||||
20 Feb 2019 15:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | RCA Raja Casablanca Atlhletic | |||||||
South Africa Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 17:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Orlando Pirates | |||||||
Switzerland Challenge League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 18:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Rapperswil-jona | |||||||
Champions League UEFA U19 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 12:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Juventus U19 | |||||||
20 Feb 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | AS Roma U19 | |||||||
20 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Lyonnais U19 | |||||||
20 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Benfica U19 | |||||||
Cyprus Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Karmiotissa Pano Polemidion | |||||||
20 Feb 2019 14:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Ermis Aradippou | |||||||
20 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | EN Paralimni | |||||||
20 Feb 2019 15:59 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | APOEL Nicosia | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Always Ready | |||||||
20 Feb 2019 22:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Nacional Potosi | |||||||
Colombia Copa Mustang Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 00:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Union Magdalena | |||||||
Colombia Copa Premier Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 19:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Universitario De Popayan | |||||||
20 Feb 2019 23:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Orsomarso | |||||||
Venezuela Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 20:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Atletico Venezuela | |||||||
Bahrain Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 15:30 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Malkia | |||||||
20 Feb 2019 15:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Al-Najma | |||||||
Nigeria Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Wikki Tourist | |||||||
20 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Remo Stars | |||||||
20 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Niger Tornadoes | |||||||
20 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Katsina United | |||||||
20 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Sunshine Stars | |||||||
20 Feb 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Yobe Desert Stars | |||||||
20 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Go Round Omoku | |||||||
20 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Abia Warriors | |||||||
20 Feb 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Ifeanyi Ubah | |||||||
20 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Heartland | |||||||
20 Feb 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Rivers United | |||||||
20 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Delta Force | |||||||
Saudi Arabia Professional League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 15:20 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Al Ahli Jeddah | |||||||
Saudi Arabia Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 12:45 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Dhamk | |||||||
20 Feb 2019 12:50 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Al Qaisoma | |||||||
20 Feb 2019 12:55 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Al Khaleej Club | |||||||
20 Feb 2019 13:05 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Al Adalh | |||||||
20 Feb 2019 15:15 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Al-Ansar | |||||||
India Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Pune City | |||||||
Hungary Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 13:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Andrashida Sc | |||||||
20 Feb 2019 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Kaposvar | |||||||
20 Feb 2019 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Fehervar Videoton | |||||||
20 Feb 2019 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Paksi SE | |||||||
20 Feb 2019 15:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Szombathelyi Haladas | |||||||
20 Feb 2019 17:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Varda Se | |||||||
Mexico Copa Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 01:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | Atletico San Luis | |||||||
20 Feb 2019 01:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Morelia | |||||||
20 Feb 2019 03:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Alebrijes De Oaxaca | |||||||
20 Feb 2019 03:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Mineros De Zacatecas | |||||||
20 Feb 2019 03:05 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Pachuca | |||||||
England Southern Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Metropolitan Police | |||||||
Scotland FA Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 19:45 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Kilmarnock | |||||||
England Conference North Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 19:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Brackley Town | |||||||
Oman Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 13:20 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Oruba Sur | |||||||
20 Feb 2019 13:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Sohar Club | |||||||
20 Feb 2019 14:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Al Nasr (OMA) | |||||||
20 Feb 2019 15:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Dhufar | |||||||
Lebanon Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Al-Nejmeh | |||||||
Israel State League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 17:20 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Maccabi Shaarayim | |||||||
Macao Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 11:05 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Benfica De Macau | |||||||
20 Feb 2019 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Cheng Fung | |||||||
Angola Girabola League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Petro Atletico De Luanda | |||||||
AFF U22 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 08:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Malaysia U23 | |||||||
20 Feb 2019 11:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Myanmar U23 | |||||||
Indonesia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 08:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | PSM Makassar | |||||||
20 Feb 2019 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Pusamania Borneo | |||||||
Vietnam Championship U19 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 06:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | U19 Khatoco Khánh Hòa | |||||||
20 Feb 2019 07:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | U19 Shb Đà Nẵng | |||||||
20 Feb 2019 08:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | U19 Phố Hiến | |||||||
20 Feb 2019 08:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | U19 Thể Công | |||||||
20 Feb 2019 08:00 | FT | 0 - 6 | 0 - 0 | U19 Hoàng Anh Gia Lai | |||||||
20 Feb 2019 08:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | U19 TP Hồ Chí Minh | |||||||
20 Feb 2019 08:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | U19 Lâm Đồng | |||||||
20 Feb 2019 09:45 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | U19 Huda Huế | |||||||
20 Feb 2019 10:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | U19 Bến Tre | |||||||
20 Feb 2019 10:10 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | U19 An Giang | |||||||
Brazil Campeonato Catarinense Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 23:00 | FT | 6 - 1 | 3 - 1 | Metropolitano Sc | |||||||
20 Feb 2019 23:00 | FT | 3 - 2 | 3 - 0 | Joinville SC | |||||||
Carolina Challenge Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Feb 2019 22:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Columbus Crew |
Totaal wedstrijden: 136
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...