Speelschema voetbal 20-05-2019
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
Italy Serie A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 19:30 | FT | 3 - 3 | 1 - 0 | Bologna | |||||||
Spain Segunda Division B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Granada | |||||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 10:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Customs Department FC | |||||||
Russia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | FK Anzhi | |||||||
Denmark SAS Ligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 18:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Midtjylland | |||||||
Sweden Allsvenskan Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 18:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Orebro | |||||||
20 May 2019 18:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Falkenbergs FF | |||||||
20 May 2019 18:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | GIF Sundsvall | |||||||
20 May 2019 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hammarby | |||||||
Iceland Premier Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 20:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Fylkir | |||||||
20 May 2019 20:15 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | HK Kopavog | |||||||
20 May 2019 20:15 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Valur | |||||||
USA MLS Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 00:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Los Angeles FC | |||||||
20 May 2019 01:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Colorado Rapids | |||||||
Norway Tippeligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 18:00 | FT | 5 - 1 | 2 - 1 | Viking | |||||||
Ireland Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 19:45 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Bohemians | |||||||
20 May 2019 19:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Cork City | |||||||
20 May 2019 20:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Shamrock Rovers | |||||||
Sweden Superettan Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Syrianska FC | |||||||
20 May 2019 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Jonkopings Sodra IF | |||||||
Finland Veikkausliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 16:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | RoPS Rovaniemi | |||||||
20 May 2019 16:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | HIFK | |||||||
20 May 2019 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | IFK Mariehamn | |||||||
20 May 2019 16:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | HJK Helsinki | |||||||
Turkey Super Lig Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 18:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Sivasspor | |||||||
20 May 2019 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Fenerbahce | |||||||
AFC Champions League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 17:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Al-Sadd | |||||||
20 May 2019 19:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Al Hilal | |||||||
20 May 2019 19:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Esteghlal Tehran | |||||||
20 May 2019 20:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Pakhtakor Tashkent | |||||||
Mexico Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 02:06 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Club America | |||||||
Indonesia Super Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 14:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Persija Jakarta | |||||||
20 May 2019 14:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Semen Padang | |||||||
Romania - Division A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 19:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Sepsi | |||||||
Croatia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Slaven Belupo Koprivnica | |||||||
Bulgaria Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Etar Veliko Tarnovo | |||||||
Iraq Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 20:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Alsinaat Alkahrabaiya | |||||||
Morocco Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 23:00 | ? - ? | ? - ? | Forces Armee Royales | ||||||||
Vietnam First Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 11:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Đồng Tháp | |||||||
Armenia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 12:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Pyunik | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 00:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Sport Boys Warnes | |||||||
Guatemala Liga Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 02:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | CD Malacateco | |||||||
Korea K League Challenge Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 11:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Busan I'Park | |||||||
20 May 2019 11:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Seoul E Land | |||||||
Ecuador Copa Pilsener A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 00:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Mushuc Runa | |||||||
Colombia Copa Mustang Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 01:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Deportes Tolima | |||||||
Russia Div 2 West Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 16:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Luki Energiya | |||||||
20 May 2019 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Pskov 747 | |||||||
Ukraine U21 Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 10:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Karpaty Lviv U21 | |||||||
20 May 2019 11:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Olimpic Donetsk U21 | |||||||
Georgia Pirveli Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 14:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Telavi | |||||||
20 May 2019 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Samtredia | |||||||
Finland Ykkonen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 16:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Jaro | |||||||
Colombia Copa Premier Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 21:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Inter Palmira | |||||||
Argentina Prim B Metropolitana Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 19:35 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Club Atletico Colegiales | |||||||
20 May 2019 19:35 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Almirante Brown | |||||||
20 May 2019 19:35 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | All Boys | |||||||
Georgia Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 16:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 0 | Torpedo Kutaisi | |||||||
20 May 2019 18:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Dinamo Tbilisi | |||||||
Australia Victorian Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 11:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Hume City | |||||||
Paraguayan Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 00:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Cerro Porteno | |||||||
20 May 2019 23:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Deportivo Capiata | |||||||
Ireland Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 19:45 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Galway United | |||||||
Russia Youth Championship League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 09:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Fk Anzhi Youth | |||||||
Israel Leumit League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 16:59 | FT | 2 - 3 | 2 - 0 | Hapoel Kfar Saba | |||||||
20 May 2019 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Sektzia Nes Tziona | |||||||
20 May 2019 16:59 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Hapoel Katamon Jerusalem | |||||||
20 May 2019 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Hapoel Natzrat Illit | |||||||
Norway 2 Division B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 15:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Asane Fotball | |||||||
Armenia Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 14:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 0 | Yerevan | |||||||
20 May 2019 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Alashkert B Martuni | |||||||
Lithuania - 2. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 16:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Stumbras Ii | |||||||
20 May 2019 16:00 | FT | 6 - 0 | 4 - 0 | Fk Zalgiris Vilnius 2 | |||||||
20 May 2019 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Minija | |||||||
20 May 2019 18:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Hegelmann Litauen | |||||||
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Malmo FF U21 | |||||||
20 May 2019 16:00 | FT | 5 - 1 | 3 - 0 | Helsingborg U21 | |||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Ifk Malmo | |||||||
Korea National League Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 05:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Cheonan City | |||||||
20 May 2019 07:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Changwon City | |||||||
20 May 2019 09:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Mokpo City | |||||||
Nigeria Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Wikki Tourist | |||||||
20 May 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Rivers United | |||||||
20 May 2019 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Remo Stars | |||||||
20 May 2019 16:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Niger Tornadoes | |||||||
20 May 2019 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Katsina United | |||||||
20 May 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sunshine Stars | |||||||
20 May 2019 16:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Yobe Desert Stars | |||||||
20 May 2019 16:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Go Round Omoku | |||||||
20 May 2019 16:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Abia Warriors | |||||||
20 May 2019 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ifeanyi Ubah | |||||||
20 May 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Heartland | |||||||
20 May 2019 16:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Delta Force | |||||||
Saudi Arabia Professional League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 20:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Al Khaleej Club | |||||||
Tunisia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 15:00 | ? - ? | ? - ? | Esperance Sportive de Tunis | ||||||||
Canadian Premier Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 02:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Sc Waterloo | |||||||
Chile Primera B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 01:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Nublense | |||||||
Romania Liga 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | ACS Poli Timisoara | |||||||
Croatia 2 HNL Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 May 2019 15:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 0 | Bijelo Brdo |
Totaal wedstrijden: 99
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...