Speelschema voetbal 20-10-2018
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
English Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 12:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Manchester United | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Southampton | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 2 | Fulham | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | Burnley | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Brighton | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Tottenham Hotspur | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Watford | |||||||
20 Oct 2018 17:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Liverpool | |||||||
England Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Leeds United | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Swansea City | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Bristol City | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Preston North End | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Queens Park Rangers | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Norwich City | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Millwall | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Bolton Wanderers | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Birmingham | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | West Bromwich | |||||||
20 Oct 2018 17:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Sheffield United | |||||||
Italy Serie A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Spal | |||||||
20 Oct 2018 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Genoa | |||||||
20 Oct 2018 19:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Napoli | |||||||
Italy Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Brescia | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Carpi | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Foggia | |||||||
20 Oct 2018 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Padova | |||||||
Spanish La Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Levante | |||||||
20 Oct 2018 15:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Leganes | |||||||
20 Oct 2018 17:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Atletico Madrid | |||||||
20 Oct 2018 19:45 | FT | 4 - 2 | 2 - 0 | Sevilla | |||||||
Spain Segunda Division B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Osasuna | |||||||
20 Oct 2018 16:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Granada | |||||||
20 Oct 2018 16:59 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Numancia | |||||||
20 Oct 2018 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Deportivo La Coruna | |||||||
Germany Bundesliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 14:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | RB Leipzig | |||||||
20 Oct 2018 14:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Hannover 96 | |||||||
20 Oct 2018 14:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Hoffenheim | |||||||
20 Oct 2018 14:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Borussia Dortmund | |||||||
20 Oct 2018 14:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Bayern Munich | |||||||
20 Oct 2018 17:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Werder Bremen | |||||||
Germany Bundesliga 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Koln | |||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 0 | Greuther Furth | |||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | 1. Magdeburg | |||||||
French Ligue 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 16:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Amiens | |||||||
20 Oct 2018 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Guingamp | |||||||
20 Oct 2018 19:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Lille | |||||||
20 Oct 2018 19:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Toulouse | |||||||
20 Oct 2018 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Angers SCO | |||||||
20 Oct 2018 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Monaco | |||||||
French Ligue 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Lorient | |||||||
Eredivisie Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 17:30 | FT | 6 - 0 | 4 - 0 | Emmen | |||||||
20 Oct 2018 17:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Vitesse Arnhem | |||||||
20 Oct 2018 19:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | AZ Alkmaar | |||||||
20 Oct 2018 19:45 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Ajax Amsterdam | |||||||
Argentina Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 01:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | River Plate | |||||||
20 Oct 2018 17:15 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Aldosivi | |||||||
20 Oct 2018 19:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Patronato Parana | |||||||
20 Oct 2018 21:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Rosario Central | |||||||
Belgium Jupiler League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Standard Liege | |||||||
20 Oct 2018 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | KSC Lokeren | |||||||
20 Oct 2018 19:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | St-Truidense VV | |||||||
20 Oct 2018 19:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | AS Eupen | |||||||
Russia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 09:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Yenisey Krasnoyarsk | |||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Krylya Sovetov Samara | |||||||
20 Oct 2018 14:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Rubin Kazan | |||||||
Scotland Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Dundee | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | St Johnstone | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Aberdeen | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Kilmarnock | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 0 | Hibernian FC | |||||||
Brasil Serie A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 20:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Gremio | |||||||
20 Oct 2018 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Bahia | |||||||
20 Oct 2018 23:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Vasco da Gama | |||||||
20 Oct 2018 23:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Atletico Paranaense | |||||||
Denmark SAS Ligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 1 | Midtjylland | |||||||
Sweden Allsvenskan Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Hammarby | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Orebro | |||||||
Norway Tippeligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 14:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Sarpsborg 08 FF | |||||||
20 Oct 2018 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Stromsgodset | |||||||
Republic Gambrinus Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Zlin | |||||||
20 Oct 2018 16:00 | FT | 0 - 6 | 0 - 2 | FK Baumit Jablonec | |||||||
20 Oct 2018 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Mfk Karvina | |||||||
20 Oct 2018 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Teplice | |||||||
Sweden Superettan Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Osters IF | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Landskrona BoIS | |||||||
Turkey Super Lig Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 11:30 | FT | 5 - 0 | 0 - 0 | Akhisar Bld.Geng | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Kayserispor | |||||||
20 Oct 2018 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Fenerbahce | |||||||
England Divison 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | AFC Wimbledon | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Rochdale | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Oxford United | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Barnsley | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 3 - 3 | 0 - 2 | Gillingham | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Walsall | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Accrington Stanley | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 2 | Burton Albion FC | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Fleetwood Town | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Sunderland | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Coventry | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Scunthorpe United | |||||||
Brasil Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 00:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Criciuma | |||||||
20 Oct 2018 01:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Figueirense (SC) | |||||||
20 Oct 2018 20:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Guarani Sp | |||||||
20 Oct 2018 20:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Oeste FC | |||||||
20 Oct 2018 20:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Juventude | |||||||
20 Oct 2018 23:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Paysandu (PA) | |||||||
Mexico Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 03:00 | FT | 4 - 3 | 2 - 2 | Veracruz | |||||||
20 Oct 2018 23:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | CDSyC Cruz Azul | |||||||
Argentina Primera B Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 01:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Olimpo | |||||||
20 Oct 2018 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Guillermo Brown | |||||||
20 Oct 2018 22:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Independiente Rivadavia | |||||||
Switzerland National Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Thun | |||||||
20 Oct 2018 18:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 0 | Young Boys | |||||||
England FA Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 12:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Gateshead | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Stourbridge | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Halifax Town | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 2 | Barrow | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Chesterfield | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Ashton United | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | New York City Fc | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Wrexham | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Altrincham | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Salford City | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Solihull Moors | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 4 - 0 | 4 - 0 | St Neots Town | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Dagenham and Redbridge | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Welling United | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Leatherhead | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Maidenhead United | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Slough Town | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Oxford City | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Havant and Waterlooville | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Bromley | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Kettering Town | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 0 | Winchester City | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 2 | Taunton Town | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Hampton & Richmond | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Sutton United | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Worthing | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Leyton Orient | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | Braintree Town | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Dover Athletic | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Kidsgrove Athletic | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Poole Town | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | York City | |||||||
20 Oct 2018 15:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Bath City | |||||||
Portugal Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 7 | 0 - 2 | Vitoria Guimaraes | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Portimonense | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 0 | Belenenses | |||||||
20 Oct 2018 16:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Academico Viseu | |||||||
20 Oct 2018 20:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Sporting Lisbon | |||||||
Australia League A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 09:50 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Melbourne City | |||||||
Korea League Classic Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 06:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Seoul | |||||||
20 Oct 2018 06:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Pohang Steelers | |||||||
20 Oct 2018 06:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Gangwon FC | |||||||
20 Oct 2018 06:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Sangju Sangmu Phoenix | |||||||
20 Oct 2018 06:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Incheon United FC | |||||||
20 Oct 2018 06:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Chunnam Dragons | |||||||
J-League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 06:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Sanfrecce Hiroshima | |||||||
20 Oct 2018 06:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Sagan Tosu | |||||||
20 Oct 2018 07:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Yokohama F Marinos | |||||||
20 Oct 2018 08:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Consadole Sapporo | |||||||
20 Oct 2018 08:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Kashima Antlers | |||||||
20 Oct 2018 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Cerezo Osaka | |||||||
20 Oct 2018 11:00 | FT | 5 - 3 | 2 - 3 | Vissel Kobe | |||||||
Japanese League Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 07:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Albirex Niigata Japan | |||||||
U17 European Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 10:00 | FT | 0 - 6 | 0 - 0 | Israel U17 | |||||||
20 Oct 2018 14:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Tây Ban Nha U17 | |||||||
Russian First Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 12:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Chertanovo Moscow | |||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Luch-Energiya | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Tom Tomsk | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Torpedo Armavir | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Tambov | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | FK Tyumen | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Mordovia Saransk | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 4 - 1 | 0 - 0 | Sibir | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | SKA Energiya Khabarovsk | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 3 | Krasnodar II | |||||||
Greece National A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Panionios | |||||||
20 Oct 2018 16:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Panaitolikos Agrinio | |||||||
20 Oct 2018 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | AEK Athens | |||||||
20 Oct 2018 18:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Lamia | |||||||
Israel Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Hapoel Hadera | |||||||
20 Oct 2018 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Hapoel Haifa | |||||||
20 Oct 2018 17:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Tel Aviv | |||||||
20 Oct 2018 18:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Raanana | |||||||
Iran Pro League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 15:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Teraktor-Sazi | |||||||
Cyprus 1 Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Anorthosis Famagusta FC | |||||||
20 Oct 2018 16:00 | FT | 5 - 0 | 4 - 0 | Ermis Aradippou | |||||||
20 Oct 2018 16:59 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Doxa Katokopias | |||||||
Indonesia Super Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 09:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Bali United | |||||||
20 Oct 2018 12:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Persipura Jayapura | |||||||
20 Oct 2018 12:30 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Persebaya Surabaya | |||||||
Ukraine Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Zorya | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Dynamo Kyiv | |||||||
Romania - Division A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Astra Ploiesti | |||||||
20 Oct 2018 19:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Sepsi | |||||||
Austria Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 16:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Rapid Wien | |||||||
20 Oct 2018 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Rheindorf Altach | |||||||
20 Oct 2018 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Wacker Innsbruck | |||||||
HongKong Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 07:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Eastern A.A Football Team | |||||||
20 Oct 2018 07:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Leeman | |||||||
20 Oct 2018 10:30 | FT | 5 - 1 | 1 - 0 | Hong Kong Sapling | |||||||
Hungary Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Paksi SE | |||||||
20 Oct 2018 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Ujpesti TE | |||||||
20 Oct 2018 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Fehervar Videoton | |||||||
20 Oct 2018 16:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Mezokovesd-Zsory | |||||||
20 Oct 2018 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Budapest Honved | |||||||
20 Oct 2018 18:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Ferencvarosi TC | |||||||
Poland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 14:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Miedz Legnica | |||||||
20 Oct 2018 16:59 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Arka Gdynia | |||||||
20 Oct 2018 19:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Korona Kielce | |||||||
Serbia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Mladost Lucani | |||||||
20 Oct 2018 18:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Zemun | |||||||
20 Oct 2018 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Radnik Surdulica | |||||||
20 Oct 2018 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Macva Sabac | |||||||
20 Oct 2018 18:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | FK Rad Beograd | |||||||
Croatia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 0 | ZNK Osijek | |||||||
20 Oct 2018 16:30 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Dinamo Zagreb | |||||||
Egypt Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Petrojet | |||||||
Bulgaria Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Septemvri Sofia | |||||||
20 Oct 2018 15:15 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Cherno More Varna | |||||||
20 Oct 2018 18:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Levski Sofia | |||||||
Slovakia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 12:45 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | FK Senica | |||||||
20 Oct 2018 16:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | MFK Ruzomberok | |||||||
20 Oct 2018 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Nitra | |||||||
20 Oct 2018 16:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Zemplin Michalovce | |||||||
20 Oct 2018 16:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Sport Podbrezova | |||||||
20 Oct 2018 16:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Zlate Moravce | |||||||
Slovenia Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | NK Rudar Velenje | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | NK Maribor | |||||||
20 Oct 2018 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Domzale | |||||||
Belarus Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 2 | Dinamo Minsk | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Gorodeya | |||||||
20 Oct 2018 16:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Neman Grodno | |||||||
Wales Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 14:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Bala Town | |||||||
20 Oct 2018 14:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Cardiff Metropolitan | |||||||
20 Oct 2018 14:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Aberystwyth Town | |||||||
20 Oct 2018 19:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Connah's QN | |||||||
Iraq Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Al-Hudod | |||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Al Diwaniya | |||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Al Talaba | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Al Zawraa | |||||||
20 Oct 2018 15:15 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Al-Naft | |||||||
20 Oct 2018 16:59 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Al Quwa Al Jawiya | |||||||
UAE League Professional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Ajman | |||||||
20 Oct 2018 14:05 | FT | 2 - 4 | 1 - 3 | Al-Dhafra | |||||||
20 Oct 2018 16:45 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Al-Jazira UAE | |||||||
Qatar Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 15:25 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | Al-Ahli Doha | |||||||
20 Oct 2018 15:25 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Qatar SC | |||||||
20 Oct 2018 17:35 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Al-Garrafa | |||||||
Kazakhstan Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Ordabasy | |||||||
Morocco Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | RCA Raja Casablanca Atlhletic | |||||||
20 Oct 2018 18:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Difaa Hassani Jdidi | |||||||
20 Oct 2018 20:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Chabab Rif Hoceima | |||||||
Bosnia Premijer Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Mladost Doboj Kakanj | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | GOSK Gabela | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | FK Zeljeznicar | |||||||
20 Oct 2018 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sloboda | |||||||
China Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 12:35 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Tianjin Quanjian | |||||||
20 Oct 2018 12:35 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Tianjin Teda | |||||||
20 Oct 2018 12:35 | FT | 6 - 1 | 2 - 0 | Beijing Renhe | |||||||
20 Oct 2018 12:35 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Dalian Yifang Aerbin | |||||||
20 Oct 2018 12:35 | FT | 4 - 4 | 1 - 1 | Hebei Hx Xingfu | |||||||
Estonia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 11:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 2 | JK Tallinna Kalev | |||||||
20 Oct 2018 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Parnu Linnameeskond | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Flora Tallinn | |||||||
Switzerland Challenge League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 16:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Schaffhausen | |||||||
20 Oct 2018 16:59 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Sc Kriens | |||||||
20 Oct 2018 18:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Aarau | |||||||
Moldova Divizia Nationala Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Speranta Nisporeni | |||||||
20 Oct 2018 16:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Olimpia Balti | |||||||
Armenia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 11:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Lori Vanadzor | |||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Ararat Yerevan | |||||||
AFC U19 Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 10:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Malaysia U19 | |||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Trung Quốc U19 | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Royal Pari | |||||||
20 Oct 2018 22:15 | FT | 6 - 0 | 4 - 0 | Club Guabira | |||||||
Guatemala Liga Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | CD Puerto de Iztapa | |||||||
Honduras Liga Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 02:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | CD Vida | |||||||
Ecuador Copa Pilsener A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 01:15 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Universidad Catolica Quito | |||||||
20 Oct 2018 22:00 | FT | 3 - 4 | 1 - 1 | Barcelona SC(ECU) | |||||||
Latvia - 1. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 11:10 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Jelgava | |||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Spartaks Jurmala | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Metta/LU Riga | |||||||
Poland - 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Gks Jastrzebie | |||||||
20 Oct 2018 14:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Puszcza Niepolomice | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Odra Opole | |||||||
20 Oct 2018 16:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Rakow Czestochowa | |||||||
20 Oct 2018 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Chojniczanka Chojnice | |||||||
Colombia Copa Mustang Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 21:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Dep.Independiente Medellin | |||||||
20 Oct 2018 23:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Boyaca Chico | |||||||
Austria Erste Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 13:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Kapfenberg Superfund | |||||||
Russia Div 2 West Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Veles Moscow | |||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Torpedo Vladimir | |||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Lokomotiv Moscow B | |||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Dnepr Smolensk | |||||||
Ukraine U21 Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 10:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Chernomorets Odessa U21 | |||||||
20 Oct 2018 10:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Arsenal Kyiv U21 | |||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Karpaty Lviv U21 | |||||||
Scotland Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Ayr Utd | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Queen of South | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Falkirk | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Partick Thistle | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Inverness C.T. | |||||||
Scotland Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Dumbarton | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Brechin City | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Airdrie United | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Stranraer | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Forfar Athletic | |||||||
Georgia Pirveli Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | WIT Georgia Tbilisi | |||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Shukura Kobuleti | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Telavi | |||||||
Japan Football League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 05:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Fujieda Myfc | |||||||
20 Oct 2018 10:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Ryukyu | |||||||
20 Oct 2018 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Grulla Morioka | |||||||
Belgium - 2e Klasse Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | St Gilloise | |||||||
20 Oct 2018 19:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | KVSK Lommel | |||||||
Uzbekistan Professional Football League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Buxoro | |||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Kuruvchi Bunyodkor | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Lokomotiv Tashkent | |||||||
Sweden Div 1 Sodra Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Husqvarna FF | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ljungskile SK | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Karlskrona | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Angelholms FF | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Torns IF | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Grebbestads If | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Tvaakers IF | |||||||
Finland Ykkonen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | AC Oulu | |||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Klubi 04 | |||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Kpv | |||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Ac Kajaani | |||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Jaro | |||||||
Colombia Copa Premier Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 21:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Deportes Quindio | |||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 0 | Stromsbergs IF | |||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | BKV Norrtalje | |||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Ifk Lidingo | |||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 0 | Bollnas Gif Ff | |||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Gamla Upsala | |||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Ifk Stocksund | |||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Valbo Ff | |||||||
Argentina Prim B Metropolitana Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 17:05 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | CA Fenix Pilar | |||||||
20 Oct 2018 19:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Ca San Miguel | |||||||
20 Oct 2018 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Estudiantes de Caseros | |||||||
20 Oct 2018 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Barracas Central | |||||||
20 Oct 2018 19:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | All Boys | |||||||
20 Oct 2018 19:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Defensores Unidos | |||||||
Georgia Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 12:30 | FT | 4 - 2 | 2 - 0 | Samtredia | |||||||
Republic of Azerbaijan Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Neftci Baku | |||||||
20 Oct 2018 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sabail | |||||||
Russia Div 2 Center Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Dinamo Briansk | |||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Metallurg Lipetsk | |||||||
20 Oct 2018 12:30 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | Rotor Volgograd B | |||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Zorkyi Krasnogorsk | |||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Saturn | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Torpedo Moscow | |||||||
Paraguayan Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 22:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Santani | |||||||
Turkey 2 Ligi A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Adanaspor | |||||||
20 Oct 2018 17:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Boluspor | |||||||
20 Oct 2018 17:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Umraniyespor | |||||||
Russia Youth Championship League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 06:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Krylya Sovetov Samara Youth | |||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Zenit St.petersburg Youth | |||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Akhmat Grozny Youth | |||||||
Chinese Football League Divison 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 08:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Yan Bian Changbaishan | |||||||
20 Oct 2018 08:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Qingdao Yellow Sea Pharmaceutical | |||||||
20 Oct 2018 08:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Inner Mongolia Zhongyou | |||||||
20 Oct 2018 08:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Yiteng FC | |||||||
20 Oct 2018 09:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Shijiazhuang Ever Bright | |||||||
20 Oct 2018 12:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Shanghai Shenxin | |||||||
20 Oct 2018 12:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Meizhou Hakka | |||||||
Czech Republic 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 09:15 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Chrudim | |||||||
20 Oct 2018 14:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Vitkovice | |||||||
Sweden Div 2 Norrland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Umea FC | |||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Carlstad United BK | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Rynninge IK | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Assyriska FF | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Bk Forward | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Vasteras SK FK | |||||||
Ukraine Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 11:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Balkany Zorya | |||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Ahrobiznes Volochysk | |||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Dnipro-1 | |||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Metalist 1925 Kharkiv | |||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Volyn | |||||||
Norway 2 Division A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Fram Larvik | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Odd Grenland B | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Honefoss | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Mjolner | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Fredrikstad | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 4 - 2 | 1 - 1 | Baerum SK | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Moss | |||||||
Norway 2 Division B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Kjelsas IL | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Vard Haugesund | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | Stjordals Blink | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Nardo | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | KFUM Oslo | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 3 - 4 | 1 - 3 | Floy Flekkeroy Il | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Bryne | |||||||
Algeria Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Om Medea | |||||||
20 Oct 2018 17:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | As Ain Mlila | |||||||
20 Oct 2018 17:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Mc Alger | |||||||
Tunisia Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 14:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Cs. Hammam-lif | |||||||
20 Oct 2018 14:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Es Du Sahel | |||||||
20 Oct 2018 14:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | C. A. Bizertin | |||||||
Czech Republic U19 League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 10:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Dukla Praha U19 | |||||||
20 Oct 2018 10:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Slavia Praha u19 | |||||||
20 Oct 2018 10:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 2 | Pribram U19 | |||||||
20 Oct 2018 11:30 | FT | 6 - 2 | 4 - 0 | Brno U19 | |||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Pardubice U19 | |||||||
Armenia Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Banants C | |||||||
20 Oct 2018 12:30 | FT | 4 - 2 | 0 - 1 | Gandzasar Kapan B | |||||||
Zimbabwe Premier Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Caps United Fc | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Chapungu United | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Platinum | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Bulawayo Chiefs | |||||||
Lithuania - 2. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Koralas | |||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Fk Zalgiris Vilnius 2 | |||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | Kupiskis | |||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Utenis Utena | |||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Baltija Panevezys | |||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Taip Vilnius | |||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Stumbras Ii | |||||||
Serbia Prva Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | FK Javor Ivanjica | |||||||
20 Oct 2018 13:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Backa Topola | |||||||
20 Oct 2018 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | OFK Beograd | |||||||
Estonia Esi Liiga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Jk Welco Elekter | |||||||
20 Oct 2018 11:00 | FT | 9 - 0 | 4 - 0 | Keila Jk | |||||||
20 Oct 2018 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Elva | |||||||
Moldova Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 6 - 3 | 3 - 2 | Singerei | |||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Floresti | |||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Cahul 2005 | |||||||
Slovenia 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Nd Beltinci | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Brda | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Jadran Dekani | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Nk Radomlje | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | ND Ilirija 1911 | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | NK Krka | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Nafta | |||||||
San Marino Girone A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Fiorentino | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | SS Murata | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Folgore/falciano | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Sp Cosmos | |||||||
Slovakia 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Dukla Banska Bystrica | |||||||
20 Oct 2018 13:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Mfk Nova Dubnica | |||||||
20 Oct 2018 13:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | FK Pohronie | |||||||
20 Oct 2018 16:00 | FT | 5 - 2 | 2 - 0 | Partizan Bardejov | |||||||
20 Oct 2018 16:59 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Artmedia Petrzalka | |||||||
Luxembourg National Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 16:59 | FT | 4 - 1 | 3 - 1 | Progres Niedercorn | |||||||
England Divison 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Notts County | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Newport County | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Cheltenham Town | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Exeter City | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Cambridge United | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Carlisle | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Northampton Town | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Colchester United | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Port Vale | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Crewe Alexandra | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Mansfield Town | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Tranmere Rovers | |||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 09:15 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Slavoj Vysehrad | |||||||
20 Oct 2018 09:15 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Sokol Zapy | |||||||
20 Oct 2018 14:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Fk Loko Vltavin | |||||||
20 Oct 2018 14:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kraluv Dvur | |||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Nordvarmland Ff | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 6 - 1 | 1 - 0 | Vanersborg | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Karlstad BK | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 0 | Vargarda Ik | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 7 - 4 | 3 - 0 | Hisingsbacka | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Skoftebyns If | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Torslanda IK | |||||||
Austrian Regionalliga Mitte Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 14:30 | ? - ? | ? - ? | SC Kalsdorf | ||||||||
20 Oct 2018 15:00 | ? - ? | ? - ? | Deutschlandsberger Sc | ||||||||
20 Oct 2018 18:00 | ? - ? | ? - ? | Sturm Graz Amat. | ||||||||
Chinese Football League Divison 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 08:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sichuan Longfor | |||||||
20 Oct 2018 12:35 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Shaanxi Chang an Athletic | |||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 12:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Sutjeska Niksic | |||||||
20 Oct 2018 12:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Zeta | |||||||
20 Oct 2018 12:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Mornar | |||||||
20 Oct 2018 12:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Grbalj Radanovici | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Ofk Titograd Podgorica | |||||||
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Labunishta | |||||||
20 Oct 2018 13:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Korab Debar | |||||||
20 Oct 2018 13:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Skopje | |||||||
20 Oct 2018 13:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Gench Kalemler | |||||||
Japan Women Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 05:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Nữ Urawa Reds | |||||||
20 Oct 2018 06:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Nữ Inac Kobe | |||||||
Japan Women Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 05:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Nữ Setagaya Sfida | |||||||
20 Oct 2018 05:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Nữ B Kyoto | |||||||
German 3. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Energie Cottbus | |||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | SpVgg Unterhaching | |||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Uerdingen | |||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | VfL Osnabruck | |||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Eintr. Braunschweig | |||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sv Meppen | |||||||
Albania Super league Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | KS Perparimi Kukesi | |||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Teuta Durres | |||||||
UEFA European Women's U17 Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 16:00 | ? - ? | ? - ? | Nữ Latvia U17 | ||||||||
England Northern Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Basford Utd | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | North Ferriby United | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 6 | 0 - 3 | Scarborough | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 2 | Hednesford Town | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Workington | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Hyde United | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Farsley Celtic | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Mickleover Sports | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Gainsborough Trinity | |||||||
Malaysia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Terengganu | |||||||
Saudi Arabia Professional League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 15:50 | FT | 6 - 2 | 2 - 1 | Al Ahli Jeddah | |||||||
20 Oct 2018 17:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Hilal | |||||||
India Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Delhi Dynamos | |||||||
Wales Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 14:30 | ? - ? | ? - ? | Caerau | ||||||||
20 Oct 2018 14:30 | ? - ? | ? - ? | Port Talbot | ||||||||
20 Oct 2018 14:30 | ? - ? | ? - ? | Dinas Powys | ||||||||
20 Oct 2018 14:30 | ? - ? | ? - ? | Ammanford | ||||||||
20 Oct 2018 14:30 | ? - ? | ? - ? | Aberbargoed Buds | ||||||||
20 Oct 2018 14:30 | ? - ? | ? - ? | Haverfordwest County | ||||||||
20 Oct 2018 14:30 | ? - ? | ? - ? | Monmouth Town | ||||||||
20 Oct 2018 14:30 | ? - ? | ? - ? | Mold Alexandra | ||||||||
20 Oct 2018 14:30 | ? - ? | ? - ? | Holywell | ||||||||
20 Oct 2018 14:30 | ? - ? | ? - ? | Ruthin Town | ||||||||
20 Oct 2018 14:30 | ? - ? | ? - ? | Rhyl FC | ||||||||
20 Oct 2018 14:30 | ? - ? | ? - ? | Brickfield Rangers | ||||||||
20 Oct 2018 14:30 | ? - ? | ? - ? | Rhydymwyn | ||||||||
20 Oct 2018 14:30 | ? - ? | ? - ? | Airbus | ||||||||
Poland 3. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Gornik Leczna | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Pogon Siedlce | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Gryf Wejherowo | |||||||
20 Oct 2018 14:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Blekitni Stargard Szczecinski | |||||||
20 Oct 2018 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Elana Torun | |||||||
20 Oct 2018 16:59 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | Widzew lodz | |||||||
20 Oct 2018 16:59 | FT | 3 - 4 | 2 - 1 | Resovia Rzeszow | |||||||
20 Oct 2018 18:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | KS Energetyk ROW | |||||||
Poland Centralna Liga Juniorow Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 11:00 | ? - ? | ? - ? | Arka Gdynia Youth | ||||||||
20 Oct 2018 11:00 | ? - ? | ? - ? | Gks Belchatow Youth | ||||||||
England Southern Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Tiverton Town | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Salisbury City | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Gosport Borough | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 0 | Dorchester Town | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kings Langley | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 3 - 2 | 3 - 1 | Wimborne Town | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Beaconsfield Sycob | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Basingstoke Town | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Walton Casuals | |||||||
Peru Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 02:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | Ayacucho Futbol Club | |||||||
20 Oct 2018 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Universitario de Deportes | |||||||
20 Oct 2018 21:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Union Comercio | |||||||
20 Oct 2018 23:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Dep. San Martin | |||||||
Scotland FA Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Clyde | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Queens Park | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Annan Athletic | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 1 | Bsc Glasgow | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Whitehill Welfare | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | Coldstream | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Civil Service Strollers | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Stirling University | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Auchinleck Talbot | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Linlithgow Rose | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Spartans | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Formartine United | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Kelty Hearts | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | East Stirlingshire | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Gretna | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Fraserburgh | |||||||
England Conference North Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Spennymoor Town | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | AFC Telford United | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Boston United | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Fc United Of Manchester | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 6 | 0 - 3 | Bradford Park Avenue | |||||||
England Conference South Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Hungerford Town | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Dulwich Hamlet | |||||||
Kuwait League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 15:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Kazma | |||||||
20 Oct 2018 15:45 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Al Ttadamon | |||||||
20 Oct 2018 18:05 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | Al-Nasar | |||||||
Lebanon Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Trables Sports Club | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Shabab Al Ghazieh | |||||||
Algeria Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Asm Oran | |||||||
20 Oct 2018 16:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Us Biskra | |||||||
20 Oct 2018 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Jsm Bejaia | |||||||
20 Oct 2018 17:45 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Usm Annaba | |||||||
Italian Women Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 13:30 | ? - ? | ? - ? | Agsm Verona Womens | ||||||||
Northern Ireland Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Linfield FC | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Dungannon Swifts | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Warrenpoint Town | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Glenavon Lurgan | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Crusaders FC | |||||||
Chile Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 00:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Deportes Temuco | |||||||
20 Oct 2018 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Colo Colo | |||||||
20 Oct 2018 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Palestino | |||||||
20 Oct 2018 21:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Huachipato | |||||||
Mexico Primera Divison A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 01:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Zacatepec | |||||||
20 Oct 2018 02:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Cafetaleros De Tapachula | |||||||
20 Oct 2018 03:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Leones Univ Guadalajara | |||||||
20 Oct 2018 03:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Alebrijes De Oaxaca | |||||||
20 Oct 2018 22:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | Csyd Dorados De Sinaloa | |||||||
Bulgaria Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Strumska Slava | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Pirin Blagoevgrad | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Litex Lovech | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Cska 1948 Sofia | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 4 - 1 | 0 - 1 | Chernomorets Pomorie | |||||||
20 Oct 2018 16:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Kariana Erden | |||||||
Ecuador Campeonato Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sociedad Deportivo Quito | |||||||
20 Oct 2018 20:00 | ? - ? | ? - ? | CD Clan Juvenil | ||||||||
20 Oct 2018 21:30 | ? - ? | ? - ? | Olmedo Riobamba | ||||||||
20 Oct 2018 22:00 | ? - ? | ? - ? | Liga de Loja | ||||||||
Japan Football League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 05:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Nara Club | |||||||
United Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 03:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Portland Timbers B | |||||||
20 Oct 2018 21:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Nashville Sc | |||||||
20 Oct 2018 22:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Reno 1868 | |||||||
Chile Primera B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 20:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Melipilla | |||||||
Malta Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 4 | Valletta FC | |||||||
20 Oct 2018 16:15 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Tarxien Rainbows | |||||||
Malta First Division League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Mqabba | |||||||
20 Oct 2018 16:15 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Gudja United | |||||||
Belarus Pershaya Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Lokomotiv Gomel | |||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Volna Pinsk | |||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Khimik Svetlogorsk | |||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Slavia Mozyr | |||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Smorgon FC | |||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Kommunalnik Slonim | |||||||
20 Oct 2018 13:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Zabudova 2007 Chist | |||||||
Romania Liga 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 09:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Pandurii | |||||||
20 Oct 2018 09:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 2 | Cs Aerostar Bacau | |||||||
20 Oct 2018 09:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Luceafarul Oradea | |||||||
20 Oct 2018 09:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Politehnica Timisoara | |||||||
20 Oct 2018 09:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Metaloglobus | |||||||
20 Oct 2018 09:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Acs Energeticianul | |||||||
20 Oct 2018 10:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Chindia Targoviste | |||||||
Kosovo Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 13:45 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Kf Liria | |||||||
20 Oct 2018 13:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Kf Flamurtari Pristina Kos | |||||||
20 Oct 2018 13:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Kf Drita Gjilan | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Klubi Futbollistik Kek U | |||||||
Northern Ireland IFA Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Loughgall | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Carrick Rangers | |||||||
20 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Dundela | |||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Argentino De Merlo | |||||||
Primera Division de Uruguay Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | CA Penarol | |||||||
Sweden Div 3 Mellersta Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 5 - 2 | 2 - 2 | IFK Lulea | |||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Ifk Timra | |||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 1 | Friska Viljor | |||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Bodens BK | |||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 2 - 5 | 0 - 3 | Kramfors Alliansen | |||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Gottne If | |||||||
20 Oct 2018 13:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Ytterhogdal Ik | |||||||
Croatia 2 HNL Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Medjimurje | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Radnik Sesvete | |||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Zadar | |||||||
Thailand League Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 14:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Bangkok Glass Pathum | |||||||
South Africa First League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Mbombela United | |||||||
20 Oct 2018 14:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ts Galaxy | |||||||
20 Oct 2018 14:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Stellenbosch | |||||||
20 Oct 2018 14:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cape Town | |||||||
UAE Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 14:05 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Thaid | |||||||
20 Oct 2018 16:15 | FT | 0 - 5 | 0 - 1 | Al Oruba Uae | |||||||
Portugal U23 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Oct 2018 11:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 0 | Vitoria Fc Setubal U23 | |||||||
20 Oct 2018 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Sporting Braga U23 | |||||||
20 Oct 2018 11:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Sporting Clube De Portugal U23 | |||||||
20 Oct 2018 11:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Vitoria Guimaraes U23 |
Totaal wedstrijden: 657
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...