Speelschema voetbal 21-02-2021
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
English Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Tottenham Hotspur | |||||||
21 Feb 2021 14:05 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Leicester City | |||||||
21 Feb 2021 16:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Manchester City | |||||||
21 Feb 2021 19:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Newcastle United | |||||||
Italy Serie A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 11:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Udinese | |||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Inter Milan | |||||||
21 Feb 2021 17:00 | FT | 4 - 2 | 0 - 0 | Napoli | |||||||
21 Feb 2021 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | AS Roma | |||||||
Italy Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Pordenone | |||||||
21 Feb 2021 20:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Cosenza | |||||||
Spanish La Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Cadiz | |||||||
21 Feb 2021 15:15 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Alaves | |||||||
21 Feb 2021 17:30 | FT | 3 - 2 | 3 - 1 | Granada | |||||||
21 Feb 2021 20:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Villarreal | |||||||
Spain Segunda Division B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Tenerife | |||||||
21 Feb 2021 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Almeria | |||||||
21 Feb 2021 17:15 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | CD Castellon | |||||||
21 Feb 2021 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | UD Logrones | |||||||
21 Feb 2021 20:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Rayo Vallecano | |||||||
Germany Bundesliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 12:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Bayer Leverkusen | |||||||
21 Feb 2021 14:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | RB Leipzig | |||||||
21 Feb 2021 17:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Werder Bremen | |||||||
Germany Bundesliga 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 12:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Hannover 96 | |||||||
21 Feb 2021 12:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Nurnberg | |||||||
21 Feb 2021 12:30 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Hamburger | |||||||
French Ligue 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 12:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Stade Rennais FC | |||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Dijon | |||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Metz | |||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Bordeaux | |||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Angers SCO | |||||||
21 Feb 2021 16:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Lille | |||||||
21 Feb 2021 20:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Monaco | |||||||
Portugal Primera Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Vitoria Guimaraes | |||||||
21 Feb 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Famalicao | |||||||
21 Feb 2021 18:00 | FT | 4 - 2 | 3 - 0 | Desportivo de Tondela | |||||||
21 Feb 2021 20:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | SL Benfica | |||||||
Eredivisie Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 11:15 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Feyenoord Rotterdam | |||||||
21 Feb 2021 13:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Heracles Almelo | |||||||
21 Feb 2021 13:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Groningen | |||||||
21 Feb 2021 15:45 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Vitesse Arnhem | |||||||
21 Feb 2021 19:00 | FT | 4 - 2 | 3 - 0 | Sparta Rotterdam | |||||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 04:30 | ? - ? | ? - ? | Salisbury United | ||||||||
21 Feb 2021 04:30 | ? - ? | ? - ? | Gawler Eagles | ||||||||
21 Feb 2021 08:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Tekstilshchik Ivanovo | |||||||
21 Feb 2021 08:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Mfk Vodnyk Mikolaiv | |||||||
21 Feb 2021 09:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Dinamo Briansk | |||||||
21 Feb 2021 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Armadale | |||||||
21 Feb 2021 12:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Kairat Almaty | |||||||
21 Feb 2021 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Neulengbach Womens | |||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 6 - 2 | 4 - 1 | Ruh Brest | |||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Kyzylzhar Petropavlovsk | |||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Liepajas Metalurgs | |||||||
21 Feb 2021 15:00 | ? - ? | ? - ? | AIK Solna | ||||||||
21 Feb 2021 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Krupa | |||||||
21 Feb 2021 17:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Nữ Bỉ | |||||||
21 Feb 2021 20:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Nữ Brazil | |||||||
21 Feb 2021 20:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Nữ Puerto Rico | |||||||
21 Feb 2021 23:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Nữ Canada | |||||||
Argentina Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 00:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Rosario Central | |||||||
21 Feb 2021 20:10 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ca Platense | |||||||
21 Feb 2021 20:10 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Velez Sarsfield | |||||||
21 Feb 2021 22:20 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Independiente | |||||||
Belgium Jupiler League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 12:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Kortrijk | |||||||
21 Feb 2021 15:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Standard Liege | |||||||
21 Feb 2021 17:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Beerschot AC | |||||||
21 Feb 2021 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | St-Truidense VV | |||||||
Scotland Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 15:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Dundee United | |||||||
21 Feb 2021 19:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Celtic | |||||||
Brasil Serie A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 00:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Bahia | |||||||
21 Feb 2021 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Vasco da Gama | |||||||
21 Feb 2021 19:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Atletico Mineiro | |||||||
21 Feb 2021 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Internacional | |||||||
21 Feb 2021 21:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Atletico Paranaense | |||||||
21 Feb 2021 21:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Fluminense | |||||||
21 Feb 2021 23:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Bragantino | |||||||
Denmark SAS Ligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Nordsjaelland | |||||||
21 Feb 2021 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Odense BK | |||||||
21 Feb 2021 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Sonderjyske | |||||||
21 Feb 2021 17:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Vejle | |||||||
Republic Gambrinus Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Opava | |||||||
21 Feb 2021 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Slovan Liberec | |||||||
21 Feb 2021 13:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Bohemians 1905 | |||||||
21 Feb 2021 15:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Slavia Praha | |||||||
Turkey Super Lig Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 10:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Hatayspor | |||||||
21 Feb 2021 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Antalyaspor | |||||||
21 Feb 2021 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Kayserispor | |||||||
21 Feb 2021 15:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Goztepe | |||||||
Sweden Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 11:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Umea FC | |||||||
21 Feb 2021 12:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Vasteras SK FK | |||||||
21 Feb 2021 12:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | GAIS | |||||||
21 Feb 2021 12:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Akropolis IF | |||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Dalkurd Ff | |||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Helsingborg IF | |||||||
21 Feb 2021 15:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | IK Brage | |||||||
21 Feb 2021 15:59 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Ostersunds FK | |||||||
Mexico Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 01:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 2 | Toluca | |||||||
21 Feb 2021 03:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 1 | Club America | |||||||
21 Feb 2021 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Club Leon | |||||||
21 Feb 2021 23:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Puebla | |||||||
Gouden Gids Divisie Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 11:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | De Graafschap | |||||||
Switzerland National Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 15:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Luzern | |||||||
21 Feb 2021 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Servette | |||||||
21 Feb 2021 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Sion | |||||||
Liga de Honora Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 11:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | GD Estoril-Praia | |||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Porto B | |||||||
21 Feb 2021 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Arouca | |||||||
Australia League A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 05:05 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Newcastle Jets FC | |||||||
21 Feb 2021 07:10 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Western Sydney | |||||||
French Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 12:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Lege Cap Ferret | |||||||
21 Feb 2021 12:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Prix Les Mezieres | |||||||
21 Feb 2021 12:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Saumur OL. | |||||||
21 Feb 2021 12:30 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Beauvais | |||||||
21 Feb 2021 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | As Fabregues | |||||||
21 Feb 2021 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Chamalieres | |||||||
21 Feb 2021 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Poitiers | |||||||
21 Feb 2021 13:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Sedan | |||||||
21 Feb 2021 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Chateaubriant | |||||||
21 Feb 2021 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Ajaccio GFCO | |||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Saint-Louis Neuweg | |||||||
Russian Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 11:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | SKA Energiya Khabarovsk | |||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Tambov | |||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Sochi | |||||||
21 Feb 2021 16:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Akhmat Grozny | |||||||
Greece National A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 13:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Lamia | |||||||
21 Feb 2021 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Apollon Smirnis | |||||||
21 Feb 2021 15:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | OFI Crete | |||||||
21 Feb 2021 17:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Aris Thessaloniki | |||||||
Cyprus 1 Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | AEL Limassol | |||||||
21 Feb 2021 16:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | EN Paralimni | |||||||
Ukraine Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 12:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Vorskla Poltava | |||||||
21 Feb 2021 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Rukh Vynnyky | |||||||
21 Feb 2021 17:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Dynamo Kyiv | |||||||
Romania - Division A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 15:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | CFR Cluj | |||||||
21 Feb 2021 18:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Dinamo Bucuresti | |||||||
Austria Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 13:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | LASK Linz | |||||||
21 Feb 2021 13:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Wolfsberger AC | |||||||
21 Feb 2021 15:59 | FT | 4 - 2 | 1 - 0 | Rapid Wien | |||||||
Thailand Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 10:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Rayong | |||||||
21 Feb 2021 11:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Prachuap Khiri Khan | |||||||
21 Feb 2021 11:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | BEC Tero Sasana | |||||||
21 Feb 2021 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Nakhon Ratchasima | |||||||
Hungary Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 13:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Videoton Puskas Akademia | |||||||
21 Feb 2021 15:59 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Varda Se | |||||||
Poland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Rakow Czestochowa | |||||||
21 Feb 2021 16:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Slask Wroclaw | |||||||
Serbia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Vojvodina | |||||||
21 Feb 2021 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Indjija | |||||||
21 Feb 2021 12:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Radnik Surdulica | |||||||
21 Feb 2021 12:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | FK Metalac Gornji Milanovac | |||||||
21 Feb 2021 16:05 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Crvena Zvezda | |||||||
Croatia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | NK Rijeka | |||||||
21 Feb 2021 16:45 | ? - ? | ? - ? | Dinamo Zagreb | ||||||||
Egypt Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 12:30 | FT | 2 - 3 | 0 - 0 | El Mokawloon | |||||||
21 Feb 2021 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Enppi | |||||||
21 Feb 2021 17:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Aswan | |||||||
Bulgaria Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 12:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Slavia Sofia | |||||||
21 Feb 2021 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Levski Sofia | |||||||
Slovakia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | MSK Zilina | |||||||
Slovenia Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Tabor Sezana | |||||||
21 Feb 2021 15:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | NK Olimpija Ljubljana | |||||||
Morocco Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | SCCM Chabab Mohamedia | |||||||
21 Feb 2021 16:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Difaa Hassani Jdidi | |||||||
21 Feb 2021 18:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | HUSA Hassania Agadir | |||||||
South Africa Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 13:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Moroka Swallows | |||||||
21 Feb 2021 13:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Stellenbosch | |||||||
Denmark 1.Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Esbjerg FB | |||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Viborg | |||||||
Armenia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 10:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Banants | |||||||
21 Feb 2021 10:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Pyunik | |||||||
Andorra Super league Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 10:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Atletic Escaldes | |||||||
21 Feb 2021 10:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Inter Club Escaldes | |||||||
21 Feb 2021 15:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Ue Engordany | |||||||
21 Feb 2021 15:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Santa Coloma | |||||||
Costa Rica Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 02:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Ad San Carlos | |||||||
21 Feb 2021 21:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Alajuelense | |||||||
21 Feb 2021 22:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | AD grecia | |||||||
Guatemala Liga Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 17:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | CSD Municipal | |||||||
21 Feb 2021 21:00 | FT | 5 - 1 | 2 - 0 | Deportivo Sanarate | |||||||
21 Feb 2021 21:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Antigua Gfc | |||||||
El Salvador Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 01:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Isidro Metapan | |||||||
21 Feb 2021 01:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Atletico Marte | |||||||
21 Feb 2021 21:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | CD FAS | |||||||
21 Feb 2021 21:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Aguila | |||||||
21 Feb 2021 23:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Cd Chalatenango | |||||||
Honduras Liga Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 01:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Real De Minas | |||||||
21 Feb 2021 01:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | CD Vida | |||||||
Ecuador Copa Pilsener A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 00:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 0 | Barcelona SC(ECU) | |||||||
21 Feb 2021 18:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Independiente Jose Teran | |||||||
21 Feb 2021 20:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Delfin SC | |||||||
21 Feb 2021 23:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Deportivo Cuenca | |||||||
Colombia Copa Mustang Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 01:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Atletico Junior Barranquilla | |||||||
21 Feb 2021 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportiva Once Caldas | |||||||
21 Feb 2021 21:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Jaguares De Cordoba | |||||||
21 Feb 2021 23:05 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Dep.Independiente Medellin | |||||||
Austria Erste Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 09:30 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Rapid Vienna Amateure | |||||||
Belgium - 2e Klasse Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 15:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Club Brugge Ii | |||||||
21 Feb 2021 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Lierse Kempenzonen | |||||||
Croatia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Rudar Labin | |||||||
Paraguayan Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 21:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Guairena | |||||||
21 Feb 2021 23:45 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Libertad Asuncion | |||||||
Spanish Segunda Division B Grupo 4 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 10:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | UD Poblense | |||||||
21 Feb 2021 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Haro Deportivo | |||||||
21 Feb 2021 11:00 | ? - ? | ? - ? | Leioa | ||||||||
21 Feb 2021 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Orihuela CF | |||||||
21 Feb 2021 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | AE Prat | |||||||
21 Feb 2021 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | UE Llagostera | |||||||
21 Feb 2021 11:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Cd San Fernando Isleno | |||||||
21 Feb 2021 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Linense | |||||||
21 Feb 2021 11:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | UD Marbella | |||||||
21 Feb 2021 11:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Marino | |||||||
21 Feb 2021 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | CD Linares | |||||||
21 Feb 2021 11:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Yeclano Deportivo | |||||||
21 Feb 2021 11:00 | ? - ? | ? - ? | CD Artistico Navalcarnero | ||||||||
21 Feb 2021 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | San Sebastian Reyes | |||||||
21 Feb 2021 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Inter De Madrid | |||||||
21 Feb 2021 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | UD Melilla | |||||||
21 Feb 2021 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | CP Villarrobledo | |||||||
21 Feb 2021 15:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Osasuna B | |||||||
21 Feb 2021 15:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Calahorra | |||||||
21 Feb 2021 15:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Cf La Nucia | |||||||
21 Feb 2021 15:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Zamora CF | |||||||
21 Feb 2021 15:30 | FT | 3 - 3 | 2 - 1 | Cd Covadonga | |||||||
21 Feb 2021 15:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Marino luanco | |||||||
21 Feb 2021 15:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Andorra CF | |||||||
21 Feb 2021 15:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Talavera CF | |||||||
21 Feb 2021 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Coruxo | |||||||
21 Feb 2021 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Compostela | |||||||
21 Feb 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | SD Ejea | |||||||
21 Feb 2021 16:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 0 | Sd Laredo | |||||||
21 Feb 2021 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sevilla Atletico | |||||||
21 Feb 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Villanovense | |||||||
21 Feb 2021 17:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Barakaldo CF | |||||||
21 Feb 2021 17:30 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | L'Hospitalet | |||||||
21 Feb 2021 17:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Lleida | |||||||
Libya League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 13:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Rafeeq | |||||||
Turkey 2 Ligi A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 10:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Boluspor | |||||||
21 Feb 2021 15:59 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Bursaspor | |||||||
Turkiye 3. Lig B Yukselme Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 09:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Duzcespor | |||||||
21 Feb 2021 10:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Halide Edip Adivarspor | |||||||
21 Feb 2021 10:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Kutahyaspor | |||||||
21 Feb 2021 10:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Mardin Bb | |||||||
21 Feb 2021 10:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Fethiyespor | |||||||
21 Feb 2021 10:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Iskenderunspor | |||||||
21 Feb 2021 10:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Ceyhanspor | |||||||
21 Feb 2021 10:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Yomraspor | |||||||
21 Feb 2021 10:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Kahta 02 Spor | |||||||
21 Feb 2021 10:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ispartaspor | |||||||
21 Feb 2021 10:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 0 | Elazig Belediyespor | |||||||
21 Feb 2021 10:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Catalca Spor | |||||||
21 Feb 2021 10:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Golcukspor | |||||||
21 Feb 2021 10:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 2 | Yalovaspor | |||||||
21 Feb 2021 10:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Erbaaspor S | |||||||
21 Feb 2021 10:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Erokspor | |||||||
21 Feb 2021 10:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Cizrespor | |||||||
21 Feb 2021 10:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Sultanbeyli | |||||||
21 Feb 2021 10:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Yldrm Belediyesispor | |||||||
21 Feb 2021 10:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kelkit Belediye Hurriyet | |||||||
21 Feb 2021 10:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Aksarayspor | |||||||
21 Feb 2021 10:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Yeni Orduspor | |||||||
21 Feb 2021 10:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Bergama Belediyespor | |||||||
Greece Super League 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Kissamikos | |||||||
21 Feb 2021 12:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Diagoras Rodos | |||||||
21 Feb 2021 12:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | PAE Levadiakos | |||||||
21 Feb 2021 12:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Ierapetra | |||||||
Serbia Prva Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Graficar Beograd | |||||||
21 Feb 2021 12:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Imt Novi Beograd | |||||||
Hungary NB 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Szombathelyi Haladas | |||||||
21 Feb 2021 13:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Szolnoki MAV | |||||||
21 Feb 2021 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kazincbarcika | |||||||
21 Feb 2021 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Siofok | |||||||
21 Feb 2021 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | ETO Gyori FC | |||||||
21 Feb 2021 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Csakvari Tk | |||||||
21 Feb 2021 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Bekescsaba | |||||||
21 Feb 2021 15:59 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Szentlorinc Se | |||||||
21 Feb 2021 15:59 | FT | 0 - 5 | 0 - 0 | Debreceni VSC | |||||||
21 Feb 2021 18:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Budaorsi Sc | |||||||
Luxembourg National Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Differdange 03 | |||||||
21 Feb 2021 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hostert | |||||||
FYR Macedonia Prva liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Korzo Prilep | |||||||
21 Feb 2021 13:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 1 | Belasica Strumica | |||||||
21 Feb 2021 13:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | FK Shkendija 79 | |||||||
21 Feb 2021 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | FK Makedonija | |||||||
21 Feb 2021 13:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Pelister Bitola | |||||||
England Divison 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Forest Green Rovers | |||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 09:15 | ? - ? | ? - ? | Banik Ostrava B | ||||||||
21 Feb 2021 09:15 | ? - ? | ? - ? | Hlucin | ||||||||
21 Feb 2021 09:15 | ? - ? | ? - ? | Frydek-mistek | ||||||||
21 Feb 2021 13:30 | ? - ? | ? - ? | SC Znojmo | ||||||||
Thailand Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 10:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Chainat FC | |||||||
21 Feb 2021 11:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Ranong United | |||||||
21 Feb 2021 11:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Customs Department FC | |||||||
21 Feb 2021 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Khonkaen FC | |||||||
21 Feb 2021 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Ayutthaya Fc | |||||||
German 3. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Viktoria Koln | |||||||
21 Feb 2021 13:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Sc Verl | |||||||
Albania Super league Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 12:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Vllaznia Shkoder | |||||||
21 Feb 2021 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Partizani Tirana | |||||||
Nigeria Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Kwara United | |||||||
21 Feb 2021 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Katsina United | |||||||
21 Feb 2021 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Nasarawa United | |||||||
21 Feb 2021 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Kano Pillars | |||||||
21 Feb 2021 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Adamawa United | |||||||
21 Feb 2021 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Heartland | |||||||
21 Feb 2021 15:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Warri Wolves | |||||||
Saudi Arabia Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 12:40 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Nojoom | |||||||
21 Feb 2021 12:40 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Tai | |||||||
21 Feb 2021 12:50 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Al Bukayriyah | |||||||
21 Feb 2021 12:50 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Najran | |||||||
21 Feb 2021 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Thuqbah | |||||||
21 Feb 2021 15:10 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Al Jabalain | |||||||
India Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 11:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Goa | |||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Chennai Titans | |||||||
Australia FFA Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 04:00 | FT | 6 - 1 | 2 - 0 | Mitchell Rangers Sc | |||||||
21 Feb 2021 06:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Newmarket Sfc | |||||||
21 Feb 2021 07:00 | FT | 5 - 1 | 4 - 0 | Western Spirit | |||||||
21 Feb 2021 07:00 | FT | 6 - 5 | 3 - 1 | Burleigh Heads | |||||||
21 Feb 2021 07:00 | FT | 5 - 1 | 1 - 0 | Wimbledon Sc | |||||||
Oman Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 13:25 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Sohar Club | |||||||
21 Feb 2021 13:25 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Al Ittehad Salalah | |||||||
21 Feb 2021 15:35 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Al Nasr (OMA) | |||||||
21 Feb 2021 15:35 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Al Msnaa | |||||||
New Zealand Football Championships Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 02:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Hawkes Bay United | |||||||
21 Feb 2021 03:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Hamilton Wanderers Sc | |||||||
Argentina Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 20:10 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Villa San Carlos | |||||||
Italy C1A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 11:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Novara | |||||||
21 Feb 2021 11:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Us Pergolettese | |||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Grosseto | |||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Alessandria | |||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Pistoiese | |||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Olbia | |||||||
21 Feb 2021 16:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Renate Ac | |||||||
21 Feb 2021 16:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Calcio Lecco | |||||||
21 Feb 2021 19:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Giana | |||||||
Italy C1B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 11:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Perugia | |||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Matelica | |||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Gubbio | |||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Sambenedettese | |||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Triestina | |||||||
21 Feb 2021 16:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Imolese | |||||||
21 Feb 2021 16:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Fano Calcio | |||||||
21 Feb 2021 19:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Padova | |||||||
Italy C1C Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 11:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Catanzaro | |||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Bari | |||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Cavese | |||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Vibonese | |||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Ternana | |||||||
21 Feb 2021 16:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Teramo | |||||||
21 Feb 2021 16:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Turris Neapolis | |||||||
21 Feb 2021 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Virtus Francavilla | |||||||
21 Feb 2021 19:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Avellino | |||||||
Mexico Primera Divison A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 01:00 | ? - ? | ? - ? | Venados | ||||||||
21 Feb 2021 01:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Venados | |||||||
Angola Girabola League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Bravos Do Maquis | |||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Desportivo Huila | |||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Recreativo Libolo | |||||||
21 Feb 2021 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sagrada Esperanca | |||||||
Bulgaria Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 10:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Pirin Blagoevgrad | |||||||
21 Feb 2021 12:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Dobrudzha | |||||||
Malta Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Santa Lucia | |||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | Hibernians FC | |||||||
21 Feb 2021 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sirens | |||||||
21 Feb 2021 18:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Balzan | |||||||
Malta First Division League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 10:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Swieqi United | |||||||
21 Feb 2021 13:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 3 | St Andrews | |||||||
21 Feb 2021 17:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Naxxar Lions | |||||||
Romania Liga 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 09:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Ripensia Timisoara | |||||||
21 Feb 2021 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | CS Mioveni | |||||||
Kosovo Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 12:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Gjilani | |||||||
21 Feb 2021 12:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Kf Feronikeli | |||||||
Australia West Premier Bam Creative Night Series Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 09:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Perth Glory Am | |||||||
21 Feb 2021 09:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Cockburn City | |||||||
21 Feb 2021 09:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Sorrento | |||||||
21 Feb 2021 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Perth SC | |||||||
21 Feb 2021 11:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Inglewood United | |||||||
21 Feb 2021 11:10 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Balcatta | |||||||
Italy Serie D Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 13:30 | FT | 3 - 2 | 3 - 0 | Chieri | |||||||
21 Feb 2021 13:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Acireale | |||||||
21 Feb 2021 13:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Sorrento | |||||||
21 Feb 2021 13:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Foligno Calcio | |||||||
21 Feb 2021 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Gelbison | |||||||
Brazil Serie D Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 22:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Joinville SC | |||||||
Germany Regionalliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 12:30 | ? - ? | ? - ? | Vsg Altglienicke | ||||||||
21 Feb 2021 12:30 | ? - ? | ? - ? | FSV Optik Rathenow | ||||||||
21 Feb 2021 12:30 | ? - ? | ? - ? | Chemie Leipzig | ||||||||
21 Feb 2021 12:30 | ? - ? | ? - ? | Chemnitzer | ||||||||
21 Feb 2021 12:30 | ? - ? | ? - ? | Energie Cottbus | ||||||||
21 Feb 2021 12:30 | ? - ? | ? - ? | Lichtenberg 47 | ||||||||
21 Feb 2021 12:30 | ? - ? | ? - ? | Tennis Borussia Berlin | ||||||||
Primera Division de Uruguay Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 00:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | CA Penarol | |||||||
21 Feb 2021 20:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Ca Torque | |||||||
21 Feb 2021 23:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Centro Atletico Fenix | |||||||
Holland Ligue 3 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 13:30 | ? - ? | ? - ? | Koninklijke Hfc | ||||||||
Belgian First Amateur Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 14:00 | ? - ? | ? - ? | Sint Eloois Winkel | ||||||||
21 Feb 2021 14:00 | ? - ? | ? - ? | Urs Lixhe Lanaye | ||||||||
21 Feb 2021 14:00 | ? - ? | ? - ? | Rupel Boom | ||||||||
Finland Suomen Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Honka | |||||||
Thai Division 2 League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 09:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Muangkan United | |||||||
21 Feb 2021 09:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 2 | Bangkok Fc | |||||||
21 Feb 2021 10:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | North Bangkok College | |||||||
Croatia 2 HNL Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 11:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | Hajduk Split B | |||||||
Panama Liga Nacional de Ascenso Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 00:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Tauro FC | |||||||
21 Feb 2021 20:00 | FT | 1 - 5 | 1 - 3 | Union Deportivo Universitario | |||||||
21 Feb 2021 23:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sporting San Miguelito | |||||||
South Africa First League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 13:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Bizana Pondo Chiefs | |||||||
21 Feb 2021 13:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Jomo Cosmos | |||||||
21 Feb 2021 13:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Uthongathi | |||||||
Israel Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 17:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Ironi Kiryat Shmona | |||||||
21 Feb 2021 17:35 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | As Ashdod | |||||||
21 Feb 2021 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Beitar Jerusalem | |||||||
21 Feb 2021 18:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Maccabi Tel Aviv | |||||||
CAF Confederation Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 13:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Gor Mahia | |||||||
21 Feb 2021 13:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | RCA Raja Casablanca Atlhletic | |||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 2 - 6 | 1 - 2 | Namungo | |||||||
21 Feb 2021 14:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Al Ahly Benghazi | |||||||
21 Feb 2021 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Jwaneng Galaxy | |||||||
21 Feb 2021 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Enyimba International | |||||||
21 Feb 2021 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Stade Malien De Bamako | |||||||
21 Feb 2021 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sonidep | |||||||
21 Feb 2021 15:59 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Racing Dabidjan | |||||||
21 Feb 2021 15:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Platinum | |||||||
21 Feb 2021 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Asante Kotoko | |||||||
21 Feb 2021 18:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Bouenguidi Fc Dc Koulamoutou | |||||||
21 Feb 2021 19:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Nkana | |||||||
Morocco Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Racing Casablanca | |||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Uts Union Touarga Sport Rabat | |||||||
21 Feb 2021 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Kawkab de Marrakech | |||||||
Portugal U23 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 10:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Leixoes U23 | |||||||
Sudan Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 16:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Merreikh El Fasher | |||||||
Mexico Youth U20 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Puebla U20 | |||||||
21 Feb 2021 15:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 0 | Leon U20 | |||||||
21 Feb 2021 16:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Club Tijuana U20 | |||||||
Burundi League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Musongati | |||||||
21 Feb 2021 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Bujumbura City | |||||||
21 Feb 2021 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Le Messager Ngozi | |||||||
Ghana Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Legon Cities | |||||||
21 Feb 2021 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Dreams Fc Gha | |||||||
21 Feb 2021 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Great Olympics | |||||||
21 Feb 2021 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Medeama Sc | |||||||
21 Feb 2021 15:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Ebusua Dwarfs | |||||||
21 Feb 2021 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Liberty Professionals | |||||||
Hong Kong Elite Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Feb 2021 07:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Eastern A.A Football Team | |||||||
21 Feb 2021 11:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Hong Kong Rangers FC |
Totaal wedstrijden: 442
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...