Speelschema voetbal 23-07-2021
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
Germany Bundesliga 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 19:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Hamburger | |||||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 10:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Odra Opole | |||||||
23 Jul 2021 10:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Athletic Sanluqueno | |||||||
23 Jul 2021 11:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Sandecja | |||||||
23 Jul 2021 12:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Huddersfield Town | |||||||
23 Jul 2021 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Freiburg | |||||||
23 Jul 2021 14:00 | ? - ? | ? - ? | Volendam | ||||||||
23 Jul 2021 14:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | SC Heerenveen | |||||||
23 Jul 2021 15:15 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Arminia Bielefeld | |||||||
23 Jul 2021 16:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Znicz Pruszkow | |||||||
23 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Hapoel Bnei Sakhnin FC | |||||||
23 Jul 2021 16:00 | ? - ? | ? - ? | Modena | ||||||||
23 Jul 2021 16:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Grosseto | |||||||
23 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Union Berlin | |||||||
23 Jul 2021 16:00 | ? - ? | ? - ? | Onisilos Sotiras | ||||||||
23 Jul 2021 16:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Puszcza Niepolomice | |||||||
23 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Gjilani | |||||||
23 Jul 2021 16:30 | ? - ? | ? - ? | Hapoel Tel Aviv | ||||||||
23 Jul 2021 16:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Arka Gdynia | |||||||
23 Jul 2021 17:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Montpellier | |||||||
23 Jul 2021 17:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | NAC Breda | |||||||
23 Jul 2021 17:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Almere City FC | |||||||
23 Jul 2021 17:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Liverpool | |||||||
23 Jul 2021 17:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Mainz 05 | |||||||
23 Jul 2021 17:30 | FT | 2 - 4 | 0 - 3 | RKC Waalwijk | |||||||
23 Jul 2021 17:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Sv Rodinghausen | |||||||
23 Jul 2021 17:30 | FT | 5 - 2 | 4 - 0 | Triestina | |||||||
23 Jul 2021 17:30 | ? - ? | ? - ? | SC Mannsdorf | ||||||||
23 Jul 2021 17:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Bourg Peronnas | |||||||
23 Jul 2021 17:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Al-Ettifaq | |||||||
23 Jul 2021 17:30 | ? - ? | ? - ? | Concarneau | ||||||||
23 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Vitesse Arnhem | |||||||
23 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Helmond Sport | |||||||
23 Jul 2021 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Aarhus Fremad | |||||||
23 Jul 2021 18:00 | ? - ? | ? - ? | Sporting De Gijon B | ||||||||
23 Jul 2021 18:00 | ? - ? | ? - ? | Atletico Madrid | ||||||||
23 Jul 2021 18:00 | ? - ? | ? - ? | Astoria Walldorf | ||||||||
23 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Numancia | |||||||
23 Jul 2021 18:30 | ? - ? | ? - ? | Valladolid | ||||||||
23 Jul 2021 18:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Chiasso | |||||||
23 Jul 2021 18:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Sv Wienerberger | |||||||
23 Jul 2021 18:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 3 | Brentford | |||||||
23 Jul 2021 19:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Newcastle United | |||||||
23 Jul 2021 19:00 | ? - ? | ? - ? | Balzan | ||||||||
23 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Crystal Palace | |||||||
23 Jul 2021 19:15 | ? - ? | ? - ? | Galatasaray | ||||||||
23 Jul 2021 19:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Aylesbury United | |||||||
23 Jul 2021 19:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | AFC Wimbledon | |||||||
23 Jul 2021 19:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Chesham United | |||||||
23 Jul 2021 20:00 | ? - ? | ? - ? | Bootle | ||||||||
23 Jul 2021 20:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Middlesbrough | |||||||
Copa Sudamericana Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 01:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Tachira | |||||||
23 Jul 2021 01:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Nacional Montevideo | |||||||
Argentina Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 23:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | CA Huracan | |||||||
Belgium Jupiler League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 19:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Genk | |||||||
Russia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Dynamo Moscow | |||||||
USA MLS Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 01:25 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Philadelphia Union | |||||||
23 Jul 2021 02:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Seattle Sounders | |||||||
Finland Veikkausliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 16:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | KTP Kotka | |||||||
Brasil Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 01:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Operario Ferroviario Pr | |||||||
23 Jul 2021 20:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Remo Belem (PA) | |||||||
Mexico Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 03:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Club America | |||||||
Portugal League Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 20:15 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Academica Coimbra | |||||||
Copa Libertadores Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 01:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Olimpia Asuncion | |||||||
Korea League Classic Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 11:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Incheon United FC | |||||||
Russian First Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Kamaz | |||||||
Singapore Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 12:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Home United FC | |||||||
Ukraine Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 17:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Illichivets mariupol | |||||||
Romania - Division A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 16:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | UTA Arad | |||||||
23 Jul 2021 19:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Rapid Bucuresti | |||||||
Austria Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 19:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Red Bull Salzburg | |||||||
Poland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Stal Mielec | |||||||
23 Jul 2021 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Radomiak Radom | |||||||
Serbia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 16:30 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Spartak Subotica | |||||||
23 Jul 2021 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Proleter Novi Sad | |||||||
Croatia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 19:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Dinamo Zagreb | |||||||
Bulgaria Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 16:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cherno More Varna | |||||||
23 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Lokomotiv Sofia | |||||||
Slovakia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 19:00 | FT | 4 - 0 | 4 - 0 | Zlate Moravce | |||||||
Slovenia Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | NK Publikum Celje | |||||||
Belarus Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Gomel | |||||||
23 Jul 2021 18:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | FC Minsk | |||||||
Morocco Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 19:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | Cayb Club Athletic Youssoufia | |||||||
23 Jul 2021 19:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Maghrib Association Tetouan | |||||||
23 Jul 2021 19:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Union Touarga Sport Rabat | |||||||
23 Jul 2021 19:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Renaissance Zmamra | |||||||
Estonia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 17:30 | ? - ? | ? - ? | Parnu Linnameeskond | ||||||||
Switzerland Challenge League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 19:30 | ? - ? | ? - ? | Yverdon | ||||||||
23 Jul 2021 19:30 | ? - ? | ? - ? | Aarau | ||||||||
23 Jul 2021 19:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Winterthur | |||||||
Denmark 1.Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 17:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Hobro I.K. | |||||||
23 Jul 2021 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Herfolge Boldklub Koge | |||||||
23 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Fremad Amager | |||||||
Lithuania - 1. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 16:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Dziugas Telsiai | |||||||
23 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 4 | Hegelmann Litauen | |||||||
Austria Erste Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 17:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Floridsdorfer AC Wien | |||||||
23 Jul 2021 17:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Wacker Innsbruck | |||||||
23 Jul 2021 17:30 | FT | 2 - 4 | 1 - 3 | Lafnitz | |||||||
23 Jul 2021 17:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | SK Vorwarts Steyr | |||||||
23 Jul 2021 17:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Liefering | |||||||
23 Jul 2021 19:25 | ? - ? | ? - ? | Rapid Vienna Amateure | ||||||||
Russia Div 2 West Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Leningradets | |||||||
Australia Queensland State League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 10:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Gold Coast Knights | |||||||
23 Jul 2021 10:30 | FT | 1 - 6 | 0 - 5 | Peninsula Power | |||||||
South Australian Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 11:45 | ? - ? | ? - ? | Campbelltown City SC | ||||||||
Jordan Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 16:00 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Maan | |||||||
23 Jul 2021 18:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Sahab Sc | |||||||
Estonia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 16:59 | FT | 2 - 9 | 0 - 3 | Turi Jk Ganvix | |||||||
23 Jul 2021 16:59 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Rakvere Flora | |||||||
23 Jul 2021 17:30 | FT | 2 - 9 | 0 - 3 | JK Tallinna Kalev | |||||||
Colombia Copa Premier Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 22:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Boyaca Chico | |||||||
Russia Div 2 Ural-Povolzhye Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 12:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Zenit-Izhevsk | |||||||
23 Jul 2021 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Amkar Perm | |||||||
Venezuela Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 00:15 | FT | 4 - 2 | 3 - 1 | Trujillanos FC | |||||||
23 Jul 2021 21:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Metropolitanos | |||||||
Russia Div 2 South Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 16:59 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Legion Dynamo | |||||||
Russia Div 2 Center Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk | |||||||
23 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Rodina Moskva | |||||||
23 Jul 2021 16:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Salyut-Energia Belgorod | |||||||
Libya League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Al-tahaddi | |||||||
23 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Al-hilal(lby) | |||||||
23 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Nasr Benghazi | |||||||
23 Jul 2021 16:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Al-madina | |||||||
23 Jul 2021 16:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Al Mahalla | |||||||
23 Jul 2021 19:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Al Khmes | |||||||
Russia Youth Championship League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 09:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Pfc Sochi Youth | |||||||
23 Jul 2021 10:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Spartak Moscow Youth | |||||||
23 Jul 2021 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Rubin Kazan Youth | |||||||
23 Jul 2021 11:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Uor 5 Moskovskaya Oblast Youth | |||||||
23 Jul 2021 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Strogino Moscow Youth | |||||||
23 Jul 2021 14:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 3 | Cska Moscow Youth | |||||||
23 Jul 2021 14:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 1 | Akademiya Konoplev Youth | |||||||
23 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Zenit St.petersburg Youth | |||||||
23 Jul 2021 16:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Fk Krasnodar Youth | |||||||
Chinese Football League Divison 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 10:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Wuhan Three Towns | |||||||
23 Jul 2021 12:35 | FT | 0 - 7 | 0 - 2 | Chengdu Rongcheng | |||||||
23 Jul 2021 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Nanjing Fengfan | |||||||
Brisbane Premier emier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 11:45 | FT | 0 - 5 | 0 - 3 | Acacia Ridge | |||||||
23 Jul 2021 11:50 | ? - ? | ? - ? | Acacia Ridge | ||||||||
Czech Republic 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Sk Slovan Varnsdorf | |||||||
23 Jul 2021 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Brno | |||||||
Algeria Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 17:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Wa Tlemcen | |||||||
23 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Nc Magra | |||||||
23 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Paradou Ac | |||||||
23 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Js Kabylie | |||||||
23 Jul 2021 18:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Aso Chlef | |||||||
23 Jul 2021 20:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Jsm Skikda | |||||||
23 Jul 2021 20:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Us Biskra | |||||||
23 Jul 2021 20:35 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Na Hussein Dey | |||||||
23 Jul 2021 21:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Es Setif | |||||||
23 Jul 2021 21:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cs Constantine | |||||||
Iceland Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 20:15 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Fjardabyggd | |||||||
Iceland Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 19:00 | FT | 4 - 1 | 0 - 1 | Grindavik | |||||||
23 Jul 2021 19:00 | FT | 4 - 2 | 3 - 0 | Grotta Seltjarnarnes | |||||||
23 Jul 2021 20:15 | ? - ? | ? - ? | Fram Reykjavik | ||||||||
Chinese Football League Divison 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 08:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Shijiazhuang Kungfu | |||||||
23 Jul 2021 08:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | Inner Mongolia Caoshangfei | |||||||
23 Jul 2021 08:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Jiangxi Dark Horse | |||||||
23 Jul 2021 08:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Dongguan Guanlian | |||||||
23 Jul 2021 09:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Xiamen Egret Island | |||||||
23 Jul 2021 09:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Yanbian Longding | |||||||
Ireland - FAI Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 19:45 | FT | 6 - 0 | 2 - 0 | Bray Wanderers | |||||||
23 Jul 2021 19:45 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Shelbourne | |||||||
23 Jul 2021 19:45 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Cabinteely | |||||||
23 Jul 2021 19:45 | FT | 3 - 3 | 0 - 1 | Waterford United | |||||||
23 Jul 2021 20:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Malahide United | |||||||
23 Jul 2021 20:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Galway United | |||||||
German 3. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 18:00 | ? - ? | ? - ? | MSV Duisburg | ||||||||
Czech Republic Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Vratimov | |||||||
23 Jul 2021 16:59 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Uhersky Brod | |||||||
23 Jul 2021 16:59 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Velke Mezirici | |||||||
23 Jul 2021 16:59 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Holesov | |||||||
Peru Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 19:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Academia Cantolao | |||||||
23 Jul 2021 21:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Deportivo Municipal | |||||||
Macao Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Lun Lok | |||||||
Ecuador Campeonato Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 01:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | CD El Nacional | |||||||
Chile Primera B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 01:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Universidad de Concepcion | |||||||
Brasileiro Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 20:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Figueirense (SC) | |||||||
Germany Regionalliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 17:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 3 | SpVgg Bayreuth | |||||||
23 Jul 2021 17:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Tsv Buchbach | |||||||
23 Jul 2021 17:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Nurnberg Am | |||||||
23 Jul 2021 18:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Tennis Borussia Berlin | |||||||
23 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sv Heimstetten | |||||||
23 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Wacker Burghausen | |||||||
TAS Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 10:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Riverside Olympic | |||||||
QLD Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 10:30 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Brisbane Wolves | |||||||
Finland - Kakkonen Lohko Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 16:30 | ? - ? | ? - ? | Kaarinan Pojat | ||||||||
23 Jul 2021 16:30 | ? - ? | ? - ? | Eps Espoo | ||||||||
23 Jul 2021 16:30 | ? - ? | ? - ? | Vantaa | ||||||||
23 Jul 2021 17:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | Fc Ilves-kissat | |||||||
Austrian 3.Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 18:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Sv Hall | |||||||
23 Jul 2021 18:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Pinzgau Saalfelden | |||||||
23 Jul 2021 18:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Usk Anif | |||||||
Iceland 4 Deild Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 21:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Kh Hlidarendi | |||||||
Belarus Reserve League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 13:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Vitebsk Reserves | |||||||
23 Jul 2021 15:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Slutsk Reserves | |||||||
Canadian Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 01:10 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Cavalry | |||||||
Mexico Youth U20 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2021 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Santos Laguna U20 | |||||||
23 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Deportivo Toluca Mexiquense U20 |
Totaal wedstrijden: 199
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...