Speelschema voetbal 24-01-2018
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
Italy Serie A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jan 2018 17:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Udinese | |||||||
24 Jan 2018 19:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | AS Roma | |||||||
Germany Bundesliga 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jan 2018 17:30 | ? - ? | ? - ? | Kaiserslautern | ||||||||
24 Jan 2018 19:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Eintr. Braunschweig | |||||||
24 Jan 2018 19:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Erzgebirge Aue | |||||||
24 Jan 2018 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Greuther Furth | |||||||
Eredivisie Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jan 2018 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Feyenoord Rotterdam | |||||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jan 2018 00:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Cali | |||||||
24 Jan 2018 01:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | La Equidad | |||||||
24 Jan 2018 02:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Fujieda Myfc | |||||||
24 Jan 2018 07:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Bình Phước | |||||||
24 Jan 2018 08:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Dinamo Zagreb | |||||||
24 Jan 2018 08:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Brisbane City SC | |||||||
24 Jan 2018 08:30 | FT | 5 - 1 | 2 - 1 | Redlands United FC | |||||||
24 Jan 2018 09:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Opava | |||||||
24 Jan 2018 09:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Israel U17 | |||||||
24 Jan 2018 09:00 | ? - ? | ? - ? | Customs Department FC | ||||||||
24 Jan 2018 09:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Neftohimik | |||||||
24 Jan 2018 09:40 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Đồng Tâm Long An | |||||||
24 Jan 2018 10:00 | ? - ? | ? - ? | Viktoria Zizkov | ||||||||
24 Jan 2018 10:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Winterthur | |||||||
24 Jan 2018 10:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 1 | Hrvatski Dragovoljac | |||||||
24 Jan 2018 10:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Lechia Tomaszow Mazowiecki | |||||||
24 Jan 2018 10:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ajka | |||||||
24 Jan 2018 10:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Hradec Kralove | |||||||
24 Jan 2018 10:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Balkany Zorya | |||||||
24 Jan 2018 10:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Litomerice | |||||||
24 Jan 2018 10:15 | FT | 4 - 4 | 2 - 0 | KFC Komarno | |||||||
24 Jan 2018 10:30 | FT | 1 - 8 | 0 - 3 | Western Pride | |||||||
24 Jan 2018 10:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Moreton Bay United | |||||||
24 Jan 2018 11:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | Podbeskidzie | |||||||
24 Jan 2018 11:00 | ? - ? | ? - ? | Anorthosis Famagusta FC | ||||||||
24 Jan 2018 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Odra Opole | |||||||
24 Jan 2018 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Renova Cepciste | |||||||
24 Jan 2018 11:00 | FT | 4 - 3 | 2 - 2 | Monori Se | |||||||
24 Jan 2018 11:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Iceland U17 | |||||||
24 Jan 2018 11:30 | ? - ? | ? - ? | Bansko | ||||||||
24 Jan 2018 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | TPS Turku | |||||||
24 Jan 2018 12:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Zlate Moravce | |||||||
24 Jan 2018 12:00 | ? - ? | ? - ? | Szegedi Ak | ||||||||
24 Jan 2018 12:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Zemplin Michalovce | |||||||
24 Jan 2018 12:00 | ? - ? | ? - ? | Gorica | ||||||||
24 Jan 2018 12:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Stal Rzeszow | |||||||
24 Jan 2018 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Iskra Danilovgrad | |||||||
24 Jan 2018 12:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Vorskla Poltava | |||||||
24 Jan 2018 12:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Viktoria Zizkov | |||||||
24 Jan 2018 12:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | ACS Poli Timisoara | |||||||
24 Jan 2018 12:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Ostersunds FK | |||||||
24 Jan 2018 12:30 | FT | 4 - 2 | 3 - 0 | Frydek-mistek | |||||||
24 Jan 2018 12:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Ludogorets Razgrad Ii | |||||||
24 Jan 2018 12:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Energetik Bgu Minsk | |||||||
24 Jan 2018 12:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Olimpic Donetsk | |||||||
24 Jan 2018 12:45 | FT | 5 - 1 | 2 - 0 | Home United FC | |||||||
24 Jan 2018 12:50 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | PDRM | |||||||
24 Jan 2018 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | DAC Dunajska Streda | |||||||
24 Jan 2018 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Dukla Praha | |||||||
24 Jan 2018 13:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Suphanburi FC | |||||||
24 Jan 2018 13:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 0 | NK Rudar Velenje | |||||||
24 Jan 2018 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Szombathelyi Haladas | |||||||
24 Jan 2018 13:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Macva Sabac | |||||||
24 Jan 2018 13:40 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Lithuania U17 | |||||||
24 Jan 2018 14:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Korona Kielce | |||||||
24 Jan 2018 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Slaven Belupo Koprivnica | |||||||
24 Jan 2018 14:00 | ? - ? | ? - ? | Derry City | ||||||||
24 Jan 2018 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | LKS Nieciecza | |||||||
24 Jan 2018 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Krupa | |||||||
24 Jan 2018 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Luceafarul Oradea | |||||||
24 Jan 2018 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Rabotnicki Skopje | |||||||
24 Jan 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Silkeborg IF | |||||||
24 Jan 2018 15:00 | FT | 3 - 5 | 1 - 2 | Helsingborg IF | |||||||
24 Jan 2018 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sion | |||||||
24 Jan 2018 15:00 | FT | 5 - 1 | 0 - 1 | Viktoria Plzen | |||||||
24 Jan 2018 15:00 | FT | 8 - 0 | 3 - 0 | Jiangsu Suning | |||||||
24 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Sigma Olomouc U21 | |||||||
24 Jan 2018 15:00 | FT | 3 - 5 | 1 - 2 | Elite 3000 Helsingor | |||||||
24 Jan 2018 15:59 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Apollon Limassol FC | |||||||
24 Jan 2018 15:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ruan Tosno | |||||||
24 Jan 2018 15:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Phần Lan U17 | |||||||
24 Jan 2018 15:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Vitkovice | |||||||
24 Jan 2018 16:40 | ? - ? | ? - ? | Tottenham Hotspur U21 | ||||||||
24 Jan 2018 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Rynninge IK | |||||||
24 Jan 2018 17:00 | FT | 5 - 1 | 3 - 0 | Yverdon | |||||||
24 Jan 2018 17:00 | FT | 1 - 8 | 1 - 3 | Dobrovice | |||||||
24 Jan 2018 18:00 | ? - ? | ? - ? | Zurich Frauen Womens | ||||||||
24 Jan 2018 18:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 0 | Nybergsund IL Trysil | |||||||
24 Jan 2018 18:30 | FT | 11 - 0 | 7 - 0 | Worgl | |||||||
24 Jan 2018 20:00 | ? - ? | ? - ? | Union Santa Fe | ||||||||
24 Jan 2018 23:40 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Jaguares De Cordoba | |||||||
24 Jan 2018 23:55 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Csyd Barnechea | |||||||
Belgium Jupiler League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jan 2018 19:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Beveren | |||||||
24 Jan 2018 19:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sporting Charleroi | |||||||
24 Jan 2018 19:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Genk | |||||||
24 Jan 2018 19:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Gent | |||||||
Scotland Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jan 2018 19:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Hibernian FC | |||||||
24 Jan 2018 19:45 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Hearts | |||||||
24 Jan 2018 19:45 | ? - ? | ? - ? | St Johnstone | ||||||||
24 Jan 2018 19:45 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Ross County | |||||||
24 Jan 2018 19:45 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Aberdeen | |||||||
Copa Del Rey Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jan 2018 18:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Valencia | |||||||
24 Jan 2018 20:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Leganes | |||||||
Portugal League Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jan 2018 20:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Porto | |||||||
French Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jan 2018 17:30 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | Guingamp | |||||||
24 Jan 2018 17:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Metz | |||||||
24 Jan 2018 17:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Saint-Etienne | |||||||
24 Jan 2018 17:30 | FT | 4 - 3 | 1 - 2 | Lorient | |||||||
24 Jan 2018 17:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Grenoble | |||||||
24 Jan 2018 17:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Les Herbiers | |||||||
24 Jan 2018 20:05 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Lyon | |||||||
Capital One Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jan 2018 20:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Chelsea | |||||||
Iran Pro League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jan 2018 11:30 | ? - ? | ? - ? | Zob Ahan | ||||||||
24 Jan 2018 11:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Zob Ahan | |||||||
Cyprus 1 Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jan 2018 15:59 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Apollon Limassol FC | |||||||
India Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jan 2018 08:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Shillong Lajong FC | |||||||
Egypt Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jan 2018 12:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Tanta | |||||||
24 Jan 2018 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | El Daklyeh | |||||||
24 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Enppi | |||||||
24 Jan 2018 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | EL Masry | |||||||
Iraq Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jan 2018 11:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Al Diwaniya | |||||||
24 Jan 2018 11:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Al Bahri | |||||||
24 Jan 2018 13:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Naft Al Basra | |||||||
24 Jan 2018 15:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Naft Alwasat | |||||||
UAE League Professional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jan 2018 13:15 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Dabba Al-Fujairah | |||||||
24 Jan 2018 15:45 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Al Nasr Dubai | |||||||
South Africa Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jan 2018 17:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Bloemfontein Celtic | |||||||
African Nations Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jan 2018 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Angola | |||||||
24 Jan 2018 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Cameroon | |||||||
Greee Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jan 2018 15:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Lamia | |||||||
24 Jan 2018 17:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | AEK Athens | |||||||
24 Jan 2018 19:45 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | PAE Atromitos | |||||||
Cyprus Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jan 2018 15:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Aris Limassol | |||||||
Costa Rica Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jan 2018 02:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Herediano | |||||||
24 Jan 2018 21:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | AD Carmelita | |||||||
El Salvador Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jan 2018 21:00 | FT | 4 - 2 | 1 - 2 | Isidro Metapan | |||||||
24 Jan 2018 21:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Aguila | |||||||
Jordan Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jan 2018 15:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Al-Faisaly | |||||||
Nigeria Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Wikki Tourist | |||||||
24 Jan 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Abia Warriors | |||||||
24 Jan 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Ifeanyi Ubah | |||||||
24 Jan 2018 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | El Kanemi Warriors | |||||||
24 Jan 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Rivers United | |||||||
24 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Katsina United | |||||||
24 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Heartland | |||||||
24 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Lobi Stars | |||||||
24 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Akwa United | |||||||
Saudi Arabia Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jan 2018 15:50 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Al Mojzel | |||||||
India Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jan 2018 14:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Jamshedpur | |||||||
Mexico Copa Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jan 2018 03:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Alebrijes De Oaxaca | |||||||
24 Jan 2018 03:05 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Pachuca | |||||||
Spanish Federacion Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jan 2018 18:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | CP Villarrobledo | |||||||
24 Jan 2018 18:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | UCAM Murcia | |||||||
24 Jan 2018 18:30 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Vilafranca | |||||||
24 Jan 2018 19:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Burgos CF | |||||||
24 Jan 2018 19:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | SD Logrones | |||||||
24 Jan 2018 19:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Union Langreo | |||||||
24 Jan 2018 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | San Sebastian Reyes | |||||||
24 Jan 2018 19:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Real Betis B | |||||||
Argentina Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jan 2018 00:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | CA Douglas Haig | |||||||
24 Jan 2018 00:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sportivo Las Parejas | |||||||
24 Jan 2018 00:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Sportivo Patria | |||||||
24 Jan 2018 00:05 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sansinena | |||||||
24 Jan 2018 00:05 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Rivadavia Lincoln | |||||||
24 Jan 2018 00:15 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Defensores Pronunciamiento | |||||||
24 Jan 2018 00:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Ca Juventud Unida San Luis | |||||||
24 Jan 2018 00:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Independiente Neuquen | |||||||
24 Jan 2018 00:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Club Cipolletti | |||||||
24 Jan 2018 00:35 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sportivo Belgrano | |||||||
24 Jan 2018 00:35 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Independiente Neuquen | |||||||
24 Jan 2018 00:35 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Huracan Las Heras | |||||||
24 Jan 2018 00:45 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Union Villa Krause | |||||||
24 Jan 2018 01:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | San Lorenzo Alem | |||||||
24 Jan 2018 01:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Deportivo San Jorge Tucuman | |||||||
Al Kass International Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jan 2018 16:40 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Paris Saint Germain U17 | |||||||
Brazil Pernambucano Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jan 2018 23:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | America Pe | |||||||
24 Jan 2018 23:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Vitoria Pe | |||||||
24 Jan 2018 23:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Belo Jardim Pe | |||||||
Brazil Campeonato Gaucho Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jan 2018 21:30 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Gremio | |||||||
24 Jan 2018 22:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Veranopolis Rs | |||||||
24 Jan 2018 22:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Cruzeiro Rs | |||||||
24 Jan 2018 22:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Novo Hamburgo RS | |||||||
24 Jan 2018 23:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Internacional | |||||||
Brazil Campeonato Paulista Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jan 2018 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Sao Caetano (SP) | |||||||
24 Jan 2018 21:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Ferroviaria Sp | |||||||
24 Jan 2018 21:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Gremio Novorizontino | |||||||
24 Jan 2018 23:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Sao Paulo | |||||||
Indonesia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jan 2018 08:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Bali United | |||||||
24 Jan 2018 12:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Persija Jakarta | |||||||
Indonesia President Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jan 2018 08:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Bali United | |||||||
24 Jan 2018 12:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Persija Jakarta | |||||||
Israel Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jan 2018 17:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Maccabi Netanya | |||||||
24 Jan 2018 19:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Maccabi Tel Aviv | |||||||
Vietnam Championship U19 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jan 2018 06:25 | FT | 0 - 7 | 0 - 3 | U19 Becamex Bình Dương | |||||||
24 Jan 2018 07:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | U19 Pvf Việt Nam | |||||||
24 Jan 2018 08:00 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | U19 Than Quảng Ninh | |||||||
24 Jan 2018 08:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | U19 Thanh Hóa | |||||||
24 Jan 2018 08:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | U19 Shb Đà Nẵng | |||||||
24 Jan 2018 08:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | U19 Đắk Lắk | |||||||
24 Jan 2018 08:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | U19 Đồng Tháp | |||||||
24 Jan 2018 09:00 | FT | 7 - 1 | 2 - 1 | U19 Nam Định | |||||||
24 Jan 2018 10:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | U19 Bình Định | |||||||
24 Jan 2018 10:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | U19 Đồng Nai | |||||||
Brazil Campeonato Catarinense Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jan 2018 22:30 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Atletico Tubarao Sc | |||||||
24 Jan 2018 22:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Brusque | |||||||
24 Jan 2018 22:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Avai | |||||||
24 Jan 2018 22:30 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Ec Internacional De Lages Sc | |||||||
24 Jan 2018 23:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Chapecoense SC | |||||||
Saudi Kings Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jan 2018 12:35 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Al-Fath |
Totaal wedstrijden: 206
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...