Speelschema voetbal 24-05-2021
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
Spain Segunda Division B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 17:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | CD Mirandes | |||||||
24 May 2021 20:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Rayo Vallecano | |||||||
24 May 2021 20:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Malaga | |||||||
24 May 2021 20:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Albacete | |||||||
24 May 2021 20:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | UD Logrones | |||||||
24 May 2021 20:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Alcorcon | |||||||
24 May 2021 20:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | SD Ponferradina | |||||||
24 May 2021 20:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Cartagena | |||||||
24 May 2021 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sporting de Gijon | |||||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 17:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Tajikistan | |||||||
24 May 2021 17:45 | FT | 1 - 5 | 0 - 0 | United Arab Emirates | |||||||
Denmark SAS Ligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 13:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Horsens | |||||||
24 May 2021 13:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Aalborg BK | |||||||
24 May 2021 13:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Lyngby | |||||||
24 May 2021 16:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Nordsjaelland | |||||||
24 May 2021 16:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Aarhus AGF | |||||||
24 May 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Copenhagen | |||||||
Sweden Allsvenskan Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 17:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Malmo FF | |||||||
24 May 2021 17:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | IFK Norrkoping | |||||||
Iceland Premier Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 20:15 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Breidablik | |||||||
24 May 2021 20:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ka Akureyri | |||||||
24 May 2021 20:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Valur | |||||||
USA MLS Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 00:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Philadelphia Union | |||||||
24 May 2021 02:25 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Austin Aztex | |||||||
Norway Tippeligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Sarpsborg 08 FF | |||||||
24 May 2021 16:59 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Bodo Glimt | |||||||
24 May 2021 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Stabaek | |||||||
24 May 2021 16:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Stromsgodset | |||||||
24 May 2021 16:59 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Viking | |||||||
24 May 2021 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Valerenga | |||||||
24 May 2021 16:59 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Sandefjord | |||||||
24 May 2021 19:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Molde | |||||||
Ireland Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 17:45 | FT | 5 - 1 | 2 - 0 | Dundalk | |||||||
24 May 2021 17:45 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | St Patrick's | |||||||
24 May 2021 19:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Sligo Rovers | |||||||
24 May 2021 19:45 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Longford Town | |||||||
24 May 2021 19:45 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Finn Harps | |||||||
Sweden Superettan Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 17:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Akropolis IF | |||||||
24 May 2021 17:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Vasteras SK FK | |||||||
AFC CUP Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 14:00 | FT | 4 - 1 | 0 - 1 | Shabab Al Amari | |||||||
24 May 2021 14:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Markz Balata | |||||||
24 May 2021 18:05 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Al Salt | |||||||
24 May 2021 18:05 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Al-Wahda Damascus | |||||||
24 May 2021 18:05 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Tishreen Sc | |||||||
Mexico Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 01:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Santos Laguna | |||||||
Argentina Primera B Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 01:00 | ? - ? | ? - ? | San Martin Tucuman | ||||||||
24 May 2021 19:00 | ? - ? | ? - ? | Belgrano | ||||||||
24 May 2021 19:05 | ? - ? | ? - ? | Estudiantes de Caseros | ||||||||
24 May 2021 19:30 | ? - ? | ? - ? | Barracas Central | ||||||||
24 May 2021 21:10 | ? - ? | ? - ? | Almirante Brown | ||||||||
Israel Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 18:15 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Hapoel Tel Aviv | |||||||
Iran Pro League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 16:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Persepolis | |||||||
24 May 2021 17:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Teraktor-Sazi | |||||||
24 May 2021 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Esteghlal Tehran | |||||||
Cyprus 1 Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | AEP Paphos | |||||||
24 May 2021 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | APOEL Nicosia | |||||||
Austria Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 16:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Austria Wien | |||||||
Egypt Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 18:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Misr El Maqasah | |||||||
24 May 2021 20:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | EL Masry | |||||||
Kazakhstan Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | FK Atyrau | |||||||
24 May 2021 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Taraz | |||||||
24 May 2021 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Tobol Kostanai | |||||||
24 May 2021 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Kaspyi Aktau | |||||||
Costa Rica Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 04:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Herediano | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 00:30 | ? - ? | ? - ? | Blooming | ||||||||
24 May 2021 22:15 | ? - ? | ? - ? | Bolivar | ||||||||
Guatemala Liga Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 01:00 | FT | 5 - 2 | 2 - 0 | Santa Lucia Cotzumalguapa | |||||||
Korea K League Challenge Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 11:30 | FT | 4 - 1 | 4 - 0 | Bucheon 1995 | |||||||
Ecuador Copa Pilsener A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 01:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Olmedo Riobamba | |||||||
Latvia - 1. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Metta/LU Riga | |||||||
24 May 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Riga Fc | |||||||
Russia Div 2 West Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 10:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Zenit-2 St.Petersburg | |||||||
Scotland Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 19:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Dundee | |||||||
Georgia Pirveli Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 10:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Metalurgi Rustavi | |||||||
24 May 2021 14:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Sioni Bolnisi | |||||||
Lithuania Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 16:00 | FT | 5 - 0 | 0 - 0 | Banga Gargzdai | |||||||
Russia Div 2 Ural-Povolzhye Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 10:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Nosta Novotroitsk | |||||||
Georgia Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Torpedo Kutaisi | |||||||
24 May 2021 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Saburtalo Tbilisi | |||||||
Venezuela Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 00:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Universidad Central Venezuela | |||||||
Paraguayan Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 01:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ca River Plate Asuncion | |||||||
Russia Youth Championship League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Khimki Youth | |||||||
Chinese Football League Divison 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 09:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Xinjiang Tianshan Leopard | |||||||
24 May 2021 12:35 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Shaanxi Chang an Athletic | |||||||
Israel Leumit League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Hapoel Raanana | |||||||
24 May 2021 16:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Hapoel Natzrat Illit | |||||||
24 May 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Ironi Ramat Hasharon | |||||||
Norway 2 Division B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 16:00 | ? - ? | ? - ? | Floy Flekkeroy Il | ||||||||
24 May 2021 16:00 | ? - ? | ? - ? | Skeid Oslo | ||||||||
24 May 2021 16:00 | ? - ? | ? - ? | Arendal | ||||||||
24 May 2021 16:00 | ? - ? | ? - ? | Oygarden | ||||||||
24 May 2021 16:00 | ? - ? | ? - ? | Odd Grenland B | ||||||||
24 May 2021 16:00 | ? - ? | ? - ? | Vard Haugesund | ||||||||
Turkiye 3. Lig B Yukselme Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Yldrm Belediyesispor | |||||||
Armenia Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 13:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Lernayin Artsakh | |||||||
24 May 2021 13:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Pyunik B | |||||||
Republic of Azerbaijan Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 13:00 | ? - ? | ? - ? | FK Inter Baku | ||||||||
24 May 2021 16:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Standard Sumqayit | |||||||
Australia Victorian Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 11:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Werribee City Sc | |||||||
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 14:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Kalmar FF U21 | |||||||
24 May 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Halmstads U21 | |||||||
Korea Women's League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 10:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Nữ Suwon Fcm | |||||||
24 May 2021 10:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Nữ Busan Sangmu | |||||||
24 May 2021 10:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Nữ Hyundai Steel Redangels | |||||||
Nigeria Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 16:05 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Enugu Rangers International | |||||||
Switzerland Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 14:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Luzern | |||||||
England Conference North Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 15:00 | ? - ? | ? - ? | Boston United | ||||||||
Iran League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 15:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Qashqai Shiraz | |||||||
Chile Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 01:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Everton CD | |||||||
Angola Girabola League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 17:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Recreativo Caala | |||||||
United Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 01:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | Oakland Roots | |||||||
Chile Primera B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | San Marcos De Arica | |||||||
24 May 2021 20:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Rangers Talca | |||||||
24 May 2021 23:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Csyd Barnechea | |||||||
USA Women Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 00:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Kansas City Nwsl Womens | |||||||
Primera Division de Uruguay Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 19:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 2 | Liverpool P. | |||||||
24 May 2021 21:15 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Villa Espanola | |||||||
Denmark - 2.Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 12:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Aarhus Fremad | |||||||
24 May 2021 12:00 | FT | 3 - 2 | 3 - 1 | Roskilde | |||||||
24 May 2021 12:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Nykobing Falster | |||||||
24 May 2021 12:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Avarta | |||||||
24 May 2021 12:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Thisted | |||||||
24 May 2021 12:30 | FT | 3 - 2 | 0 - 0 | Naesby BK | |||||||
24 May 2021 12:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Vanlose If | |||||||
24 May 2021 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | BK Frem | |||||||
24 May 2021 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Fa 2000 | |||||||
24 May 2021 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Bronshoj | |||||||
Iceland 4 Deild Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 21:00 | FT | 7 - 1 | 4 - 0 | Kfb | |||||||
24 May 2021 21:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Arborg | |||||||
24 May 2021 21:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Gg Grindavik | |||||||
Turkiye Lig3 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 14:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Kocaelispor | |||||||
24 May 2021 18:00 | FT | 5 - 1 | 2 - 0 | Kirsehir Koy Hizmetleri | |||||||
Kenya Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 13:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Sofapaka | |||||||
Panama Liga Nacional de Ascenso Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 May 2021 00:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Sporting San Miguelito |
Totaal wedstrijden: 134
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...