Speelschema voetbal 24-07-2021
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
Germany Bundesliga 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 12:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | SSV Jahn Regensburg | |||||||
24 Jul 2021 12:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | SC Paderborn 07 | |||||||
24 Jul 2021 12:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Ingolstadt 04 | |||||||
24 Jul 2021 12:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Karlsruher SC | |||||||
24 Jul 2021 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Hannover 96 | |||||||
French Ligue 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Nimes | |||||||
24 Jul 2021 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Guingamp | |||||||
24 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Auxerre | |||||||
24 Jul 2021 18:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Nancy | |||||||
24 Jul 2021 18:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Rodez Aveyron | |||||||
24 Jul 2021 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Chamois Niortais | |||||||
24 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Quevilly | |||||||
24 Jul 2021 18:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Paris Fc | |||||||
24 Jul 2021 18:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Ajaccio | |||||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 08:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Chernomorets Burgas | |||||||
24 Jul 2021 09:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Tatabanya | |||||||
24 Jul 2021 09:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Balmazujvaros | |||||||
24 Jul 2021 09:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Rayo Vallecano | |||||||
24 Jul 2021 09:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Al Ain | |||||||
24 Jul 2021 09:00 | ? - ? | ? - ? | Gesztelyi Fce | ||||||||
24 Jul 2021 09:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Mte Mosonmagyarovar | |||||||
24 Jul 2021 09:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Gloria Bistrita | |||||||
24 Jul 2021 09:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Viitorul Selimbar | |||||||
24 Jul 2021 09:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Politehnica Timisoara | |||||||
24 Jul 2021 09:00 | FT | 6 - 0 | 0 - 0 | Rakosmenti Ksk | |||||||
24 Jul 2021 09:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 1 | Politehnica Iasi | |||||||
24 Jul 2021 09:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | PAE Atromitos | |||||||
24 Jul 2021 09:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Acs Foresta Suceava | |||||||
24 Jul 2021 09:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Mfk Snina | |||||||
24 Jul 2021 09:30 | FT | 5 - 2 | 3 - 1 | Gks Jastrzebie | |||||||
24 Jul 2021 09:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Kustosija | |||||||
24 Jul 2021 09:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Rekord Bielsko | |||||||
24 Jul 2021 09:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Siarka Tarnobrzeg | |||||||
24 Jul 2021 09:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Zlin B | |||||||
24 Jul 2021 10:00 | FT | 10 - 0 | 3 - 0 | Thalwil | |||||||
24 Jul 2021 10:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Brno B | |||||||
24 Jul 2021 10:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | CD Linares | |||||||
24 Jul 2021 10:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Chomutov | |||||||
24 Jul 2021 10:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Sokol Ostroda | |||||||
24 Jul 2021 10:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Burgos CF | |||||||
24 Jul 2021 10:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Budafoki Mte | |||||||
24 Jul 2021 10:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Stade Brestois | |||||||
24 Jul 2021 10:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Elana Torun | |||||||
24 Jul 2021 10:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Polonia Bytom | |||||||
24 Jul 2021 10:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | UD Logrones | |||||||
24 Jul 2021 10:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | SD Logrones | |||||||
24 Jul 2021 10:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | CD Mirandes | |||||||
24 Jul 2021 11:00 | FT | 4 - 0 | 4 - 0 | Fa 2000 | |||||||
24 Jul 2021 11:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Roskilde | |||||||
24 Jul 2021 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | BK Frem | |||||||
24 Jul 2021 11:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Chojniczanka Chojnice | |||||||
24 Jul 2021 11:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Belchatow | |||||||
24 Jul 2021 11:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | MVV Maastricht | |||||||
24 Jul 2021 11:00 | ? - ? | ? - ? | HIK | ||||||||
24 Jul 2021 11:00 | ? - ? | ? - ? | Salford City | ||||||||
24 Jul 2021 11:30 | FT | 6 - 1 | 4 - 1 | Jong AZ | |||||||
24 Jul 2021 12:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Lierse Kempenzonen | |||||||
24 Jul 2021 12:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Mansfield Town | |||||||
24 Jul 2021 12:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Naestved | |||||||
24 Jul 2021 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | NEC Nijmegen | |||||||
24 Jul 2021 12:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Matlock Town | |||||||
24 Jul 2021 12:30 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Ebbsfleet United | |||||||
24 Jul 2021 12:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Grantham Town | |||||||
24 Jul 2021 13:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Wealdstone | |||||||
24 Jul 2021 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Forest Green Rovers | |||||||
24 Jul 2021 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Fleetwood Town | |||||||
24 Jul 2021 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Rotherham United | |||||||
24 Jul 2021 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Burnley | |||||||
24 Jul 2021 13:00 | ? - ? | ? - ? | Wrexham | ||||||||
24 Jul 2021 13:00 | ? - ? | ? - ? | Go Ahead Eagles | ||||||||
24 Jul 2021 13:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Telstar | |||||||
24 Jul 2021 13:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 0 | Bahlinger SC | |||||||
24 Jul 2021 13:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Twente Enschede | |||||||
24 Jul 2021 13:00 | ? - ? | ? - ? | Jong PSV Eindhoven | ||||||||
24 Jul 2021 13:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Milton Keynes Dons | |||||||
24 Jul 2021 13:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Cambuur Leeuwarden | |||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Newry City | |||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Charlton Athletic | |||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Preuben Munster | |||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Greuther Furth | |||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Annagh United | |||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Dorking | |||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Bremer Sv | |||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Peterborough United | |||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 4 - 2 | 0 - 0 | Znk Pomurje Womens | |||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Bognor Regis Town | |||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Pro Sesto | |||||||
24 Jul 2021 14:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Lens | |||||||
24 Jul 2021 14:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Metz | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | South Shields | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Derby County | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | ? - ? | ? - ? | KVSK Lommel | ||||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 4 - 2 | 1 - 1 | Manchester United | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Athletic Bilbao | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Chester FC | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Blackburn Rovers | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Crystal Palace | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Notts County | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Leyton Orient | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Yeovil Town | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Salford City | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | West Bromwich | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Crawley Town | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 6 | 1 - 3 | West Ham United | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Bolton Wanderers | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Leicester City | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Altrincham | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Cagliari | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Torquay United | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Solihull Moors | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Dagenham and Redbridge | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | ? - ? | ? - ? | Southend United | ||||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Exeter City | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Portsmouth | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Rochdale | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Tranmere Rovers | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Union Berlin | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | ? - ? | ? - ? | Oxford United | ||||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Coventry | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | ? - ? | ? - ? | Swansea City | ||||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Folkestone Invicta | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Nottingham Forest | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Eastleigh | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Swindon | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Sunderland | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Blackpool | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Plymouth Argyle | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | AFC Wimbledon | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Hull City | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Aston Villa | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Gillingham | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Boreham Wood | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Al-Nejmeh | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Al-Ahed | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Preston North End | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | ? - ? | ? - ? | Leek Town | ||||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 0 | Gloucester City | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | ? - ? | ? - ? | Concord Rangers | ||||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Kingstonian | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Yate Town | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Oxford City | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 4 - 4 | 2 - 3 | Bradford Park Avenue | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Stafford Rangers | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Sheffield Fc | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Curzon Ashton | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 2 | Royston Town | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 2 | Birmingham | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Welling United | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Brightlingsea Regent | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 5 - 1 | 2 - 0 | Mickleover Sports | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | ? - ? | ? - ? | Kp Calisia Kalisz | ||||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | Walsall | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Monaco | |||||||
24 Jul 2021 15:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Ajax Amsterdam | |||||||
24 Jul 2021 15:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Feralpisalo | |||||||
24 Jul 2021 15:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | OFI Crete | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 0 | Jura Sud Foot | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Sv Elversberg | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | ? - ? | ? - ? | Lecce | ||||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Cremonese | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Miedz Legnica | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 5 - 0 | 5 - 0 | Modena | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Chrobry Glogow | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Rabotnicki Skopje | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Yf Juventus Zurich | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Sloga 1934 Vinica | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | ? - ? | ? - ? | Bochum | ||||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 4 - 4 | 0 - 3 | Garbarnia Krakow | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Stadlau | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Bordeaux | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | ? - ? | ? - ? | Sambenedettese | ||||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | ES Troyes AC | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Al Hazm | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Varda Se | |||||||
24 Jul 2021 16:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Pro Vercelli | |||||||
24 Jul 2021 16:30 | FT | 3 - 2 | 0 - 0 | Nữ Hoffenheim | |||||||
24 Jul 2021 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Usd Virtus Verona | |||||||
24 Jul 2021 16:30 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Strasbourg | |||||||
24 Jul 2021 17:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Renate Ac | |||||||
24 Jul 2021 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Basaksehir FK | |||||||
24 Jul 2021 17:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Clermont Foot | |||||||
24 Jul 2021 17:00 | FT | 0 - 8 | 0 - 3 | Standard Wetteren | |||||||
24 Jul 2021 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Lorient | |||||||
24 Jul 2021 17:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 0 | Stade Rennais FC | |||||||
24 Jul 2021 17:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Aldershot Town | |||||||
24 Jul 2021 17:00 | FT | 6 - 2 | 3 - 1 | Volos Nfc | |||||||
24 Jul 2021 17:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Znicz Pruszkow | |||||||
24 Jul 2021 17:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Cesena | |||||||
24 Jul 2021 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | KVSK Lommel | |||||||
24 Jul 2021 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Floriana | |||||||
24 Jul 2021 17:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Backa Backa Palanka | |||||||
24 Jul 2021 17:00 | FT | 1 - 7 | 1 - 6 | Nd Beltinci | |||||||
24 Jul 2021 17:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Versailles 78 | |||||||
24 Jul 2021 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sudtirol | |||||||
24 Jul 2021 17:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Swift Hesperange | |||||||
24 Jul 2021 17:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 0 | Kmsk Deinze | |||||||
24 Jul 2021 17:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Balzan | |||||||
24 Jul 2021 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Stade Lavallois MFC | |||||||
24 Jul 2021 17:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Brighton | |||||||
24 Jul 2021 18:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Sevilla Atletico | |||||||
24 Jul 2021 18:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 0 | Cartagena | |||||||
24 Jul 2021 18:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Alaves | |||||||
24 Jul 2021 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Wolves | |||||||
24 Jul 2021 18:00 | ? - ? | ? - ? | Genoa | ||||||||
24 Jul 2021 18:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Girona | |||||||
24 Jul 2021 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Real Oviedo | |||||||
24 Jul 2021 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | AEK Larnaca | |||||||
24 Jul 2021 18:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Concordia Chiajna | |||||||
24 Jul 2021 18:00 | ? - ? | ? - ? | Orleans US 45 | ||||||||
24 Jul 2021 18:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Standard Liege | |||||||
24 Jul 2021 18:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Real Betis B | |||||||
24 Jul 2021 19:00 | ? - ? | ? - ? | Valladolid | ||||||||
24 Jul 2021 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Villarreal | |||||||
24 Jul 2021 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | SL Benfica B | |||||||
24 Jul 2021 19:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 1 | Albacete | |||||||
24 Jul 2021 19:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Cadiz | |||||||
24 Jul 2021 20:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Zaragoza | |||||||
24 Jul 2021 20:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Pacos Ferreira | |||||||
24 Jul 2021 21:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Porto B | |||||||
Argentina Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 01:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Aldosivi | |||||||
24 Jul 2021 17:30 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Lanus | |||||||
24 Jul 2021 19:45 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Central Cordoba Sde | |||||||
24 Jul 2021 22:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Gimnasia LP | |||||||
Belgium Jupiler League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 15:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Zulte-Waregem | |||||||
24 Jul 2021 17:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Seraing United | |||||||
24 Jul 2021 17:30 | ? - ? | ? - ? | Cercle Brugge | ||||||||
24 Jul 2021 19:45 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Sporting Charleroi | |||||||
Russia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 15:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Zenit St.Petersburg | |||||||
24 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Spartak Moscow | |||||||
24 Jul 2021 18:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Arsenal Tula | |||||||
Brasil Serie A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 21:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | America MG | |||||||
24 Jul 2021 23:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Fluminense | |||||||
Denmark SAS Ligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Midtjylland | |||||||
Sweden Allsvenskan Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Malmo FF | |||||||
24 Jul 2021 16:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Degerfors IF | |||||||
USA MLS Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 20:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Columbus Crew | |||||||
Republic Gambrinus Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Mfk Karvina | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Bohemians 1905 | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Banik Ostrava | |||||||
24 Jul 2021 18:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | SK Sigma Olomouc | |||||||
Sweden Superettan Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | GIF Sundsvall | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Trelleborgs FF | |||||||
Finland Veikkausliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | AC Oulu | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Haka | |||||||
Brasil Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 00:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Goias | |||||||
24 Jul 2021 20:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cruzeiro | |||||||
24 Jul 2021 20:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Botafogo | |||||||
24 Jul 2021 23:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Brusque | |||||||
Mexico Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 01:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Santos Laguna | |||||||
24 Jul 2021 03:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Toluca | |||||||
24 Jul 2021 22:00 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | Club Leon | |||||||
Argentina Primera B Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 00:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Almagro | |||||||
24 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Almirante Brown | |||||||
24 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Santa Marina Tandil | |||||||
24 Jul 2021 19:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | CA Brown Adrogue | |||||||
24 Jul 2021 19:10 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Club Atletico Guemes | |||||||
24 Jul 2021 19:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | San Martin San Juan | |||||||
24 Jul 2021 19:30 | FT | 3 - 2 | 2 - 2 | San Telmo | |||||||
24 Jul 2021 19:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Villa Dalmine | |||||||
24 Jul 2021 23:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | San Martin Tucuman | |||||||
Portugal League Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Gil Vicente | |||||||
24 Jul 2021 15:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Vizela | |||||||
24 Jul 2021 15:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Belenenses | |||||||
24 Jul 2021 16:59 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Casa Pia Ac | |||||||
24 Jul 2021 16:59 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | SC Covilha | |||||||
24 Jul 2021 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Famalicao | |||||||
24 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | SC Farense | |||||||
Switzerland National Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 16:59 | FT | 3 - 4 | 2 - 1 | Young Boys | |||||||
24 Jul 2021 19:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | St. Gallen | |||||||
Korea League Classic Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Seoul | |||||||
J-League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Kashima Antlers | |||||||
24 Jul 2021 11:00 | FT | 3 - 3 | 3 - 1 | Cerezo Osaka | |||||||
Norway NM Cupen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 12:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 1 | KFUM Oslo | |||||||
24 Jul 2021 12:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 0 | Levanger | |||||||
24 Jul 2021 12:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Mjolner | |||||||
24 Jul 2021 13:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Baerum SK | |||||||
24 Jul 2021 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Egersunds IK | |||||||
24 Jul 2021 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | IL Hodd | |||||||
24 Jul 2021 13:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Rodde | |||||||
24 Jul 2021 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Senja | |||||||
24 Jul 2021 13:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Tromsdalen UIL | |||||||
24 Jul 2021 13:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Tiller Il | |||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Stabaek | |||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Lillestrom | |||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Kongsvinger | |||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Arendal | |||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Bryne | |||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Djerv 1919 | |||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Sotra Sk | |||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 3 | Brann | |||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Brattvag | |||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 0 - 6 | 0 - 3 | Stjordals Blink | |||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 0 - 11 | 0 - 4 | Tromso IL | |||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 0 - 8 | 0 - 4 | Start Kristiansand | |||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 0 - 11 | 0 - 4 | Tromso IL | |||||||
24 Jul 2021 14:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Alta | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Eidsvold TF | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Toten | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Odd Grenland | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Floy Flekkeroy Il | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | FK Haugesund | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | Sogndal | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Floro | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Kristiansund BK | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Sandnes Ulf | |||||||
24 Jul 2021 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Kjelsas IL | |||||||
Russian First Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Alania | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Tom Tomsk | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Yenisey Krasnoyarsk | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Neftekhimik Nizhnekamsk | |||||||
24 Jul 2021 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | SKA Energiya Khabarovsk | |||||||
24 Jul 2021 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Tekstilshchik Ivanovo | |||||||
24 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Gazovik Orenburg | |||||||
Singapore Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 10:30 | FT | 1 - 4 | 0 - 0 | Tanjong Pagar Utd | |||||||
Ukraine Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kolos Kovalivka | |||||||
24 Jul 2021 17:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Inhulets Petrove | |||||||
Romania - Division A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 16:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Botosani | |||||||
24 Jul 2021 19:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | CFR Cluj | |||||||
Austria Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | TSV Hartberg | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | LASK Linz | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Trenkwalder Admira | |||||||
Poland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Cracovia Krakow | |||||||
24 Jul 2021 16:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Lechia Gdansk | |||||||
24 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Wisla Plock | |||||||
Serbia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 16:00 | ? - ? | ? - ? | Cukaricki | ||||||||
24 Jul 2021 17:55 | FT | 4 - 2 | 1 - 2 | FK Napredak Krusevac | |||||||
24 Jul 2021 20:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Mladost Lucani | |||||||
Malaysia Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Perak | |||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sabah FA | |||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Selangor PB | |||||||
Croatia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 17:55 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | NK Lokomotiva Zagreb | |||||||
24 Jul 2021 20:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | HNK Sibenik | |||||||
Bulgaria Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 16:45 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Pirin Blagoevgrad | |||||||
24 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Slavia Sofia | |||||||
Slovakia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 16:59 | FT | 1 - 4 | 0 - 1 | Slovan Bratislava | |||||||
24 Jul 2021 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | FK Senica | |||||||
Slovenia Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | NK Aluminij | |||||||
24 Jul 2021 19:15 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | NK Mura 05 | |||||||
Belarus Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Slutsksakhar Slutsk | |||||||
24 Jul 2021 18:45 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Vitebsk | |||||||
Morocco Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Olympique de Safi | |||||||
24 Jul 2021 19:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Wydad Casablanca | |||||||
24 Jul 2021 21:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | HUSA Hassania Agadir | |||||||
24 Jul 2021 21:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Maghreb Fez | |||||||
Bosnia Premijer Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Sloboda | |||||||
24 Jul 2021 18:00 | ? - ? | ? - ? | Borac Banja Luka | ||||||||
24 Jul 2021 20:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | FK Zeljeznicar | |||||||
China Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 11:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Chongqing Lifan | |||||||
24 Jul 2021 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | HeNan | |||||||
24 Jul 2021 13:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 2 | Guangzhou Evergrande FC | |||||||
24 Jul 2021 13:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Qingdao Yellow Sea Pharmaceutical | |||||||
Denmark 1.Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Jammerbugt | |||||||
Moldova Divizia Nationala Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Dinamo-Auto | |||||||
24 Jul 2021 18:00 | ? - ? | ? - ? | Zimbru Chisinau | ||||||||
Malaysia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 09:45 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Skuad Projek | |||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Selangor PKNS | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 20:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Real Potosi | |||||||
24 Jul 2021 23:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Real Tomayapo | |||||||
Korea K League Challenge Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 11:00 | ? - ? | ? - ? | Anyang | ||||||||
24 Jul 2021 11:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Busan I'Park | |||||||
24 Jul 2021 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Sangju Sangmu Phoenix | |||||||
Ecuador Copa Pilsener A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 01:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Mushuc Runa | |||||||
24 Jul 2021 21:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Universidad Catolica Quito | |||||||
24 Jul 2021 23:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Guayaquil City | |||||||
Latvia - 1. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Daugava Daugavpils | |||||||
Colombia Copa Mustang Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 01:40 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Patriotas | |||||||
24 Jul 2021 21:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | America de Cali | |||||||
24 Jul 2021 23:40 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Deportiva Once Caldas | |||||||
Austria Erste Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Dornbirn | |||||||
Russia Div 2 West Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Luki Energiya | |||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | FK Chita | |||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Dynamo Moscow B | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Baltika Bfu Kaliningrad | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Chertanovo Moscow | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Dnepr Smolensk | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Torpedo Vladimir | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Lokomotiv Moscow B | |||||||
Australia Queensland State League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 09:30 | FT | 2 - 4 | 2 - 2 | Brisbane Strikers | |||||||
24 Jul 2021 10:30 | FT | 1 - 5 | 0 - 4 | Queensland Lions SC | |||||||
24 Jul 2021 10:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Capalaba | |||||||
South Australian Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 06:30 | ? - ? | ? - ? | Adelaide Raiders SC | ||||||||
24 Jul 2021 06:30 | ? - ? | ? - ? | Cumberland United | ||||||||
24 Jul 2021 06:30 | ? - ? | ? - ? | Adelaide Blue Eagles | ||||||||
24 Jul 2021 06:30 | ? - ? | ? - ? | Adelaide Panthers | ||||||||
24 Jul 2021 09:30 | ? - ? | ? - ? | Croydon Kings | ||||||||
Jordan Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Al-Jazeera (Jordan) | |||||||
24 Jul 2021 18:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Shabab AlOrdon | |||||||
Estonia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 12:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 1 | Kristiine Jk | |||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 10 - 0 | 8 - 0 | Laanemaa Jk Ii | |||||||
24 Jul 2021 16:59 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Kohtla Jarve Jk Jarve | |||||||
24 Jul 2021 16:59 | FT | 0 - 9 | 0 - 1 | Kuressaare | |||||||
24 Jul 2021 16:59 | FT | 0 - 9 | 0 - 6 | Tartu JK Tammeka | |||||||
24 Jul 2021 16:59 | FT | 21 - 0 | 9 - 0 | Soccernet | |||||||
24 Jul 2021 16:59 | FT | 24 - 0 | 7 - 0 | Karskem Karsklus | |||||||
24 Jul 2021 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Imavere Forss | |||||||
24 Jul 2021 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sc Reunited | |||||||
Finland Ykkonen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 3 | RoPS Rovaniemi | |||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | TPS Turku | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Ekenas IF Fotboll | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | VPS Vaasa | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 1 | Gnistan | |||||||
Colombia Copa Premier Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Atletico Clube Purtugal | |||||||
24 Jul 2021 23:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Orsomarso | |||||||
Russia Div 2 Ural-Povolzhye Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 10:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Nosta Novotroitsk | |||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Torpedo Miass | |||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Orenburg 2 | |||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Volga Ulyanovsk | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | Novosibirsk | |||||||
Argentina Prim B Metropolitana Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 19:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Argentino de Quilmes | |||||||
24 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Flandria | |||||||
24 Jul 2021 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sacachispas | |||||||
24 Jul 2021 19:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Canuelas | |||||||
24 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Deportivo Merlo | |||||||
24 Jul 2021 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Club Atletico Acassuso | |||||||
24 Jul 2021 19:05 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Ca San Miguel | |||||||
Western Australia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 08:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Armadale | |||||||
24 Jul 2021 08:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Bayswater City | |||||||
24 Jul 2021 08:00 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Gwelup Croatia Sc | |||||||
24 Jul 2021 08:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cockburn City | |||||||
24 Jul 2021 08:00 | FT | 1 - 5 | 1 - 1 | ECU Joondalup | |||||||
24 Jul 2021 08:00 | FT | 4 - 1 | 4 - 0 | Inglewood United | |||||||
Venezuela Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 00:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Mineros de Guayana | |||||||
24 Jul 2021 22:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Portuguesa de Desportos | |||||||
Russia Div 2 South Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Spartak Nalchik | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Rotor Volgograd B | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Chayka K Sr | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Mashuk-KMV | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Druzhba Maykop | |||||||
24 Jul 2021 16:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Alania-d Vladikavkaz | |||||||
24 Jul 2021 16:59 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | FK Biolog | |||||||
Russia Div 2 Center Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 08:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Znamya Noginsk | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Saransk | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Sokol | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | FK Kolomna | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Dinamo Briansk | |||||||
24 Jul 2021 16:30 | FT | 1 - 4 | 1 - 3 | Arsenal Tula II | |||||||
Paraguayan Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 00:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Sportivo Luqueno | |||||||
24 Jul 2021 23:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Guarani CA | |||||||
Libya League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 16:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Olympic Azzaweya | |||||||
Brisbane Premier emier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 09:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Centenary Stormers | |||||||
24 Jul 2021 09:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Albany Creek | |||||||
24 Jul 2021 09:15 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Mount Gravatt | |||||||
24 Jul 2021 10:10 | FT | 5 - 2 | 2 - 1 | Toowong | |||||||
Czech Republic 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 09:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Sparta Praha B | |||||||
24 Jul 2021 09:15 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Usti nad Labem | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Vyskov | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 2 | Viktoria Zizkov | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 2 | Fk Graffin Vlasim | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Pribram | |||||||
Ukraine Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Vpk Ahro Shevchenkivka | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Fk Avanhard Kramatorsk | |||||||
24 Jul 2021 16:59 | FT | 0 - 6 | 0 - 5 | Prykarpattya Ivano Frankivsk | |||||||
24 Jul 2021 16:59 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Volyn | |||||||
Norwegian Junior U19 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Lillestrom U19 | |||||||
Iceland Ladies Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 17:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Nữ Umf Selfoss | |||||||
Iceland Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ir Reykjavik | |||||||
24 Jul 2021 17:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Kari Akranes | |||||||
24 Jul 2021 17:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Kv Vesturbaeja | |||||||
Iceland Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 15:00 | ? - ? | ? - ? | Umf Afturelding | ||||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | UMF Selfoss | |||||||
Slovakia 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 7 | 0 - 2 | Dukla Banska Bystrica | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sport Podbrezova | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Stk 1914 Samorin | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Mfk Nova Dubnica | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Artmedia Petrzalka | |||||||
Korea Challengers League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 09:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 3 | Cheonan City | |||||||
24 Jul 2021 11:00 | ? - ? | ? - ? | Gyeongju KHNP | ||||||||
24 Jul 2021 11:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Changwon City | |||||||
24 Jul 2021 11:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 1 | Incheon Korail | |||||||
24 Jul 2021 11:00 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | Gangneung | |||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 13:00 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Ullared | |||||||
Latvia - 2. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Jdfs Alberts | |||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Fk Smiltene Bjss | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | Super Nova | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Fk Auda Riga | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Saldus Ss/leevon | |||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 19:00 | ? - ? | ? - ? | FK Buducnost Podgorica | ||||||||
24 Jul 2021 19:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Zeta | |||||||
24 Jul 2021 19:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Jezero Plav | |||||||
24 Jul 2021 19:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Mornar | |||||||
Ireland - FAI Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Derry City | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Finn Harps | |||||||
24 Jul 2021 19:30 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | Bangor Celtic | |||||||
German 3. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 13:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 1 | Sv Meppen | |||||||
24 Jul 2021 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Eintr. Braunschweig | |||||||
24 Jul 2021 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | 1. Magdeburg | |||||||
24 Jul 2021 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Wurzburger Kickers | |||||||
24 Jul 2021 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Saarbrucken | |||||||
24 Jul 2021 13:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Dortmund AM | |||||||
Czech Republic Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 10:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Valasske Mezirici | |||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 1 | Unicov | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Tj Start Brno | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Prerov | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 5 - 2 | 0 - 2 | Zdirec Nad Doubravou | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Vitkovice | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | HFK Olomouc | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Sardice | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Frydek-mistek | |||||||
24 Jul 2021 16:30 | FT | 6 - 1 | 3 - 0 | Tatran Vsechovice | |||||||
24 Jul 2021 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Blansko | |||||||
Slovakia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | TJ Spartak Myjava | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Blava Jaslovske Bohunice | |||||||
24 Jul 2021 16:30 | FT | 3 - 3 | 2 - 1 | Psc Pezinok | |||||||
Iran Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kheybar Khorramabad | |||||||
Peru Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 16:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sport Huancayo | |||||||
24 Jul 2021 19:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Sport Boys Association | |||||||
24 Jul 2021 21:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Alianza Lima | |||||||
Brazil National Football Tournament U20 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 19:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Fortaleza Youth | |||||||
24 Jul 2021 19:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Chapecoense Youth | |||||||
24 Jul 2021 21:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Atletico Mineiro Youth Mg | |||||||
Chile Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 01:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Union Espanola | |||||||
24 Jul 2021 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Csd Antofagasta | |||||||
24 Jul 2021 22:30 | FT | 3 - 3 | 0 - 3 | Union La Calera | |||||||
Macao Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 12:00 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | Hang Sai | |||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Cheng Fung | |||||||
Angola Girabola League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Petro Atletico De Luanda | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Academica Lobito | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Sporting Cabinda | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Progresso Sambizanga | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Wiliete | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | Santa Rita | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Interclube Luanda | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Recreativo Caala | |||||||
Bulgaria Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 16:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Spartak Varna | |||||||
24 Jul 2021 16:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Septemvri Sofia | |||||||
24 Jul 2021 16:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Maritsa 1921 | |||||||
24 Jul 2021 16:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Hebar Pazardzhik | |||||||
24 Jul 2021 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Marek Dupnica | |||||||
24 Jul 2021 17:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Dobrudzha | |||||||
Scotland League Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Peterhead | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Kelty Hearts | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 2 | Elgin City | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 5 - 2 | 3 - 0 | Forfar Athletic | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Montrose | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Cowdenbeath | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Alloa Athletic | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Falkirk | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Albion Rovers | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Annan Athletic | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Airdrie United | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Stranraer | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Clyde | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 0 | Stenhousemuir | |||||||
Japan Football League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 10:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Nara Club | |||||||
United Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 00:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Pittsburgh Riverhounds | |||||||
24 Jul 2021 00:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Charlotte Independence | |||||||
24 Jul 2021 03:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Las Vegas Lights | |||||||
24 Jul 2021 03:55 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Louisville City | |||||||
Paraguay Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Club Fernando De La Mora | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Atyra | |||||||
Chile Primera B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Cd Santiago Morning | |||||||
24 Jul 2021 20:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Fernandez Vial | |||||||
Belarus Pershaya Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 12:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Naftan Novopolock | |||||||
24 Jul 2021 14:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Belshina Babruisk | |||||||
24 Jul 2021 16:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Krumkachy | |||||||
Cambodia Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 12:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 1 | Visakha | |||||||
South Australian Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 06:30 | ? - ? | ? - ? | Adelaide Hills | ||||||||
24 Jul 2021 08:30 | ? - ? | ? - ? | Adelaide Victory | ||||||||
Australia Capital Gatorade Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 10:55 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Monaro Panthers | |||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Central Ballester | |||||||
24 Jul 2021 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Muniz | |||||||
24 Jul 2021 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Liniers | |||||||
Brazil Serie D Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Central Sc Pe | |||||||
24 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Inter De Limeira | |||||||
24 Jul 2021 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Cianorte Pr | |||||||
24 Jul 2021 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Portuguesa de Desportos | |||||||
24 Jul 2021 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Caxias Rs | |||||||
24 Jul 2021 19:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | SE do Gama DF | |||||||
24 Jul 2021 19:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Madureira | |||||||
24 Jul 2021 19:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Nacional Fast Clube Am | |||||||
24 Jul 2021 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Esportivo Rs | |||||||
24 Jul 2021 19:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Moto Clube Ma | |||||||
24 Jul 2021 19:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Guarany Ce | |||||||
24 Jul 2021 20:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Juazeirense Ba | |||||||
24 Jul 2021 20:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | America Natal Rn | |||||||
24 Jul 2021 20:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Ec Aguia Negra | |||||||
24 Jul 2021 20:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Tocantinopolis | |||||||
24 Jul 2021 20:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Paragominas PA | |||||||
Brasileiro Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 00:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Parana PR | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Volta Redonda | |||||||
24 Jul 2021 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Sao Jose Poa Rs | |||||||
24 Jul 2021 21:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Ferroviario Ce | |||||||
24 Jul 2021 21:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Mirassol | |||||||
24 Jul 2021 23:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Santa Cruz (PE) | |||||||
USA Women Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 01:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | North Carolina Courage Womens | |||||||
Germany Regionalliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 11:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Carl Zeiss Jena | |||||||
24 Jul 2021 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | FSV Optik Rathenow | |||||||
24 Jul 2021 12:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | VFB Auerbach | |||||||
24 Jul 2021 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | TSV Aubstadt | |||||||
24 Jul 2021 13:00 | FT | 5 - 1 | 4 - 1 | Tsv Rain Am Lech | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Fv Illertissen | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Augsburg 2 | |||||||
TAS Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 05:15 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Kingborough Lions | |||||||
24 Jul 2021 05:15 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Hobart Olympia Warriors | |||||||
24 Jul 2021 06:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | South Hobart | |||||||
Australia New South Wales League 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 10:00 | ? - ? | ? - ? | Western Sydney Wanderers Am | ||||||||
24 Jul 2021 10:00 | ? - ? | ? - ? | Bonnyrigg White Eagles | ||||||||
24 Jul 2021 10:00 | ? - ? | ? - ? | Hakoah Sydney | ||||||||
QLD Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 09:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Taringa Rovers | |||||||
24 Jul 2021 09:15 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Souths United | |||||||
24 Jul 2021 09:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Ipswich Knights Sc | |||||||
Australian cloth Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 08:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Moggill | |||||||
24 Jul 2021 10:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Logan Metro | |||||||
Primera Division de Uruguay Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 19:00 | ? - ? | ? - ? | Ia Sud America | ||||||||
24 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Centro Atletico Fenix | |||||||
24 Jul 2021 21:15 | ? - ? | ? - ? | Ca Progreso | ||||||||
24 Jul 2021 23:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Cs Cerrito | |||||||
Uruguay Segunda Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 16:45 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Ca Villa Teresa | |||||||
Finland - Kakkonen Lohko Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Lahden Reipas | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Njs Nurmijarvi | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Mypa | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Pk Keski Uusimaa Pkku | |||||||
Finland - Kakkonen Lohko Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 4 | Grifk | |||||||
Austrian 3.Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Salzburger Ak 1914 | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Vfb Hohenems | |||||||
24 Jul 2021 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Worgl | |||||||
24 Jul 2021 18:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Sv Wals Grunau | |||||||
Austria Landesliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 16:45 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Sv Kraig | |||||||
Iceland 4 Deild Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 17:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Samherjar | |||||||
Kazakhstan Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Ordabasy | |||||||
24 Jul 2021 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Arys | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Taraz | |||||||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Kaisar Kyzylorda | |||||||
Canadian Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Valour | |||||||
24 Jul 2021 22:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Fc Edmonton | |||||||
Lebanon Elite Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Al-Ahed | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Al-Nejmeh | |||||||
Mexico Youth U20 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 5 | 0 - 0 | San Luis U20 | |||||||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Puebla U20 | |||||||
24 Jul 2021 15:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Leon U20 | |||||||
Jamaica Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2021 19:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Harbour View | |||||||
24 Jul 2021 21:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Molynes United |
Totaal wedstrijden: 632
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...