Speelschema voetbal 25-07-2017
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Jul 2017 08:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Slavia Praha u19 | |||||||
25 Jul 2017 10:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Brisbane Roar FC | |||||||
25 Jul 2017 10:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | CD Mirandes | |||||||
25 Jul 2017 10:00 | FT | 9 - 0 | 5 - 0 | Paris Fc | |||||||
25 Jul 2017 10:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Melbourne Victory FC | |||||||
25 Jul 2017 10:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Melbourne City | |||||||
25 Jul 2017 12:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Perth Glory FC | |||||||
25 Jul 2017 13:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Vitesse Arnhem | |||||||
25 Jul 2017 14:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Al-Jazeera (Jordan) | |||||||
25 Jul 2017 15:00 | ? - ? | ? - ? | Adana Demirspor | ||||||||
25 Jul 2017 15:30 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Beitar Jerusalem | |||||||
25 Jul 2017 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Al Hilal | |||||||
25 Jul 2017 16:00 | ? - ? | ? - ? | Belasica Strumica | ||||||||
25 Jul 2017 16:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Teramo | |||||||
25 Jul 2017 16:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Konyaspor | |||||||
25 Jul 2017 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Anorthosis Famagusta FC | |||||||
25 Jul 2017 16:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Na Hussein Dey | |||||||
25 Jul 2017 16:59 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | AB Kobenhavn | |||||||
25 Jul 2017 16:59 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | NK Mura 05 | |||||||
25 Jul 2017 16:59 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Alanyaspor | |||||||
25 Jul 2017 16:59 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Giana | |||||||
25 Jul 2017 16:59 | ? - ? | ? - ? | NK Varteks | ||||||||
25 Jul 2017 17:10 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Denizlispor | |||||||
25 Jul 2017 17:15 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | Bursaspor | |||||||
25 Jul 2017 17:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Sparta Rotterdam | |||||||
25 Jul 2017 17:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | FK Metalac Gornji Milanovac | |||||||
25 Jul 2017 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Genclerbirligi | |||||||
25 Jul 2017 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Real Sociedad | |||||||
25 Jul 2017 18:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | Racing de Santander | |||||||
25 Jul 2017 18:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 3 | Les Herbiers | |||||||
25 Jul 2017 18:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Sporting Charleroi | |||||||
25 Jul 2017 18:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Almere City FC | |||||||
25 Jul 2017 18:00 | ? - ? | ? - ? | Aston Villa | ||||||||
25 Jul 2017 18:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Granada | |||||||
25 Jul 2017 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hannover 96 | |||||||
25 Jul 2017 18:00 | ? - ? | ? - ? | VfL Osnabruck | ||||||||
25 Jul 2017 18:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sporting de Gijon | |||||||
25 Jul 2017 18:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | CF Uniao Madeira | |||||||
25 Jul 2017 18:30 | ? - ? | ? - ? | Plymouth Argyle | ||||||||
25 Jul 2017 19:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Besiktas | |||||||
25 Jul 2017 19:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | CD Lugo | |||||||
25 Jul 2017 19:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | SC Farense | |||||||
25 Jul 2017 19:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Cardiff City | |||||||
25 Jul 2017 19:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Espanyol | |||||||
25 Jul 2017 19:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | Deportivo La Coruna | |||||||
25 Jul 2017 19:30 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Crewe Alexandra | |||||||
25 Jul 2017 19:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Bury | |||||||
25 Jul 2017 19:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Fleetwood Town | |||||||
25 Jul 2017 19:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Barnsley | |||||||
25 Jul 2017 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Nantes | |||||||
25 Jul 2017 19:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Mansfield Town | |||||||
25 Jul 2017 19:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Tamworth | |||||||
25 Jul 2017 19:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Coventry | |||||||
25 Jul 2017 19:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Wolves | |||||||
25 Jul 2017 19:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Newport County | |||||||
25 Jul 2017 19:30 | FT | 0 - 6 | 0 - 4 | Cordoba C.F. | |||||||
25 Jul 2017 19:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Morecambe | |||||||
25 Jul 2017 19:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Rotherham United | |||||||
25 Jul 2017 19:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ipswich | |||||||
25 Jul 2017 19:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Blackburn Rovers | |||||||
25 Jul 2017 19:30 | ? - ? | ? - ? | Llandudno | ||||||||
25 Jul 2017 19:30 | ? - ? | ? - ? | Wigan Athletic | ||||||||
25 Jul 2017 19:30 | FT | 4 - 3 | 1 - 2 | Oxford United | |||||||
25 Jul 2017 19:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Exeter City | |||||||
25 Jul 2017 19:45 | ? - ? | ? - ? | Bromley | ||||||||
25 Jul 2017 19:45 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Brentford | |||||||
25 Jul 2017 19:45 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Bristol Rovers | |||||||
25 Jul 2017 19:45 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | AFC Wimbledon | |||||||
25 Jul 2017 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cambridge United | |||||||
25 Jul 2017 19:45 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Derby County | |||||||
25 Jul 2017 19:45 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Barnet | |||||||
25 Jul 2017 19:45 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Blackpool | |||||||
25 Jul 2017 19:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Norwich City | |||||||
25 Jul 2017 19:45 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Ards | |||||||
25 Jul 2017 19:45 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Girona | |||||||
25 Jul 2017 19:45 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | Brighton | |||||||
25 Jul 2017 19:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Stoke City | |||||||
25 Jul 2017 19:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Lewes | |||||||
25 Jul 2017 19:45 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Bristol City | |||||||
25 Jul 2017 19:45 | FT | 3 - 7 | 1 - 5 | Connah's QN | |||||||
25 Jul 2017 19:45 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Welling United | |||||||
25 Jul 2017 19:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Barrow | |||||||
25 Jul 2017 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Millwall | |||||||
25 Jul 2017 19:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Wrexham | |||||||
25 Jul 2017 19:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Burnley | |||||||
25 Jul 2017 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Bolton Wanderers | |||||||
25 Jul 2017 20:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Royal Cappellen | |||||||
Copa Sudamericana Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Jul 2017 23:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Defensa Y Justicia | |||||||
Brasil Serie A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Jul 2017 00:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Gremio | |||||||
Iceland Premier Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Jul 2017 20:15 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Valur | |||||||
Champions League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Jul 2017 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sheriff | |||||||
25 Jul 2017 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | BATE Borisov | |||||||
25 Jul 2017 18:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Viktoria Plzen | |||||||
25 Jul 2017 18:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | CSKA Moscow | |||||||
25 Jul 2017 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Copenhagen | |||||||
25 Jul 2017 19:45 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Olympiakos | |||||||
Brasil Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Jul 2017 23:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Brasil De Pelotas Rs | |||||||
Sweden Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Jul 2017 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Tvaakers IF | |||||||
25 Jul 2017 18:00 | FT | 1 - 5 | 0 - 4 | Hittarps Ik | |||||||
25 Jul 2017 18:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Skrea If | |||||||
25 Jul 2017 18:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Assyriska If I Norrkoping | |||||||
Argentina Primera B Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Jul 2017 01:05 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Estudiantes De San Luis | |||||||
Singapore Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Jul 2017 12:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Singapore Warriors | |||||||
International Champions Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Jul 2017 12:35 | FT | 2 - 3 | 1 - 3 | Bayern Munich | |||||||
Malaysia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Jul 2017 09:45 | FT | 6 - 3 | 4 - 1 | Kuantan FA | |||||||
25 Jul 2017 13:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Johor Darul Takzim II | |||||||
25 Jul 2017 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Kuala Lumpur | |||||||
25 Jul 2017 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | ATM Angkatan Tentera | |||||||
25 Jul 2017 14:10 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Perlis | |||||||
25 Jul 2017 14:40 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Negeri Sembilan | |||||||
Lithuania - 1. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Jul 2017 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | FK Zalgiris Vilnius | |||||||
Colombia Copa Mustang Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Jul 2017 00:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Atletico Bucaramanga | |||||||
25 Jul 2017 02:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Atletico Junior Barranquilla | |||||||
Estonia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Jul 2017 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Levadia Tallinn | |||||||
25 Jul 2017 16:59 | FT | 7 - 3 | 1 - 2 | Jogeva Sk Noorus 96 | |||||||
25 Jul 2017 16:59 | FT | 8 - 0 | 4 - 0 | Tallinna Fc Ararat | |||||||
25 Jul 2017 16:59 | FT | 5 - 2 | 0 - 0 | Otepaa | |||||||
25 Jul 2017 16:59 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Legion | |||||||
25 Jul 2017 16:59 | FT | 5 - 1 | 0 - 0 | Lihula Jk | |||||||
25 Jul 2017 16:59 | FT | 1 - 4 | 0 - 0 | Pohja Tallinna Jk Volta | |||||||
25 Jul 2017 18:30 | FT | 1 - 5 | 1 - 3 | Tartu | |||||||
Lithuania - 2. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Jul 2017 17:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Stumbras Ii | |||||||
Australia Victorian Premier League U21 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Jul 2017 10:15 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Oakleigh Cannons U21 | |||||||
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Jul 2017 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Elfsborg U21 | |||||||
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Norra Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Jul 2017 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Hammarby U21 | |||||||
Czech Republic Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Jul 2017 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Pardubice | |||||||
Peru Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Jul 2017 21:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Union Comercio | |||||||
Scotland League Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Jul 2017 19:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | East Kilbride | |||||||
25 Jul 2017 19:45 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Forfar Athletic | |||||||
25 Jul 2017 19:45 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Brechin City | |||||||
25 Jul 2017 19:45 | FT | 3 - 2 | 0 - 0 | Elgin City | |||||||
25 Jul 2017 19:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Alloa Athletic | |||||||
25 Jul 2017 19:45 | FT | 6 - 1 | 2 - 1 | Arbroath | |||||||
25 Jul 2017 19:45 | FT | 5 - 1 | 2 - 1 | Clyde | |||||||
25 Jul 2017 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Annan Athletic | |||||||
25 Jul 2017 19:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Motherwell FC | |||||||
25 Jul 2017 19:45 | FT | 2 - 3 | 1 - 3 | Queens Park | |||||||
25 Jul 2017 19:45 | FT | 4 - 4 | 1 - 2 | Hamilton FC | |||||||
25 Jul 2017 19:45 | FT | 2 - 4 | 2 - 2 | Livingston | |||||||
25 Jul 2017 19:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Partick Thistle | |||||||
25 Jul 2017 20:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Hearts | |||||||
25 Jul 2017 20:00 | FT | 1 - 6 | 1 - 3 | Raith Rovers | |||||||
UAFA Club Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Jul 2017 16:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Na Hussein Dey | |||||||
25 Jul 2017 20:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Al Wehda UAE |
Totaal wedstrijden: 144
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...