Speelschema voetbal 25-09-2019
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
Italy Serie A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Atalanta | |||||||
25 Sep 2019 20:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Lazio | |||||||
25 Sep 2019 20:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | US Sassuolo Calcio | |||||||
25 Sep 2019 20:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Lecce | |||||||
25 Sep 2019 20:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Sampdoria | |||||||
25 Sep 2019 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Cagliari | |||||||
25 Sep 2019 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Bologna | |||||||
Italy Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cremonese | |||||||
25 Sep 2019 20:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Chievo | |||||||
Spanish La Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Athletic Bilbao | |||||||
25 Sep 2019 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Atletico Madrid | |||||||
25 Sep 2019 19:00 | FT | 3 - 3 | 3 - 1 | Getafe | |||||||
25 Sep 2019 20:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Osasuna | |||||||
French Ligue 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 18:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Bordeaux | |||||||
25 Sep 2019 18:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Lyon | |||||||
25 Sep 2019 18:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Strasbourg | |||||||
25 Sep 2019 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Nimes | |||||||
25 Sep 2019 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Stade Rennais FC | |||||||
25 Sep 2019 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Metz | |||||||
25 Sep 2019 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Angers SCO | |||||||
25 Sep 2019 20:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Stade Reims | |||||||
Eredivisie Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 17:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Groningen | |||||||
25 Sep 2019 19:45 | FT | 5 - 0 | 0 - 0 | Fortuna Sittard | |||||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 03:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | CA Independente | |||||||
25 Sep 2019 11:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Moldova u17 | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | CH Séc U17 | |||||||
25 Sep 2019 17:30 | FT | 1 - 6 | 1 - 1 | Hannover 96 | |||||||
Brasil Serie A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 23:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cruzeiro | |||||||
Sweden Allsvenskan Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | IFK Goteborg | |||||||
25 Sep 2019 18:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Elfsborg | |||||||
25 Sep 2019 18:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Ostersunds FK | |||||||
25 Sep 2019 18:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Hammarby | |||||||
Sweden Superettan Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Halmstads | |||||||
25 Sep 2019 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Vasteras SK FK | |||||||
25 Sep 2019 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Dalkurd Ff | |||||||
25 Sep 2019 18:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Ik Frej Taby | |||||||
25 Sep 2019 18:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | Mjallby AIF | |||||||
AFC CUP Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 13:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | April 25 Sports Club | |||||||
Brasil Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 00:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | CRB AL | |||||||
25 Sep 2019 00:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Brasil De Pelotas Rs | |||||||
25 Sep 2019 00:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Sao Bento | |||||||
25 Sep 2019 01:30 | ? - ? | ? - ? | Coritiba | ||||||||
25 Sep 2019 01:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Bragantino | |||||||
25 Sep 2019 01:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Atletico Clube Goianiense | |||||||
25 Sep 2019 23:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Ponte Preta | |||||||
Mexico Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 01:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Necaxa | |||||||
25 Sep 2019 01:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Puebla | |||||||
25 Sep 2019 03:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 1 | Pachuca | |||||||
25 Sep 2019 03:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Atlas | |||||||
Argentina Primera B Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 01:10 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Tigre | |||||||
25 Sep 2019 19:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Agropecuario De Carlos Casares | |||||||
Portugal League Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 16:59 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Portimonense | |||||||
25 Sep 2019 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Vitoria Guimaraes | |||||||
25 Sep 2019 21:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Santa Clara | |||||||
Japan Emperor Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Honda | |||||||
25 Sep 2019 11:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 1 | Yokohama F Marinos | |||||||
Switzerland National Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 19:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Zurich | |||||||
25 Sep 2019 19:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | St. Gallen | |||||||
25 Sep 2019 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Young Boys | |||||||
Netherlands Amstel Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | de Treffers | |||||||
25 Sep 2019 19:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Ofc Oostzaan | |||||||
25 Sep 2019 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Rkvv Sdo Bussum | |||||||
25 Sep 2019 19:00 | FT | 5 - 1 | 1 - 0 | Jodan Boys Gouda | |||||||
25 Sep 2019 19:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Vv Kloetinge | |||||||
25 Sep 2019 19:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Excelsior 31 | |||||||
25 Sep 2019 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Flevo Boys | |||||||
Danish Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 15:30 | FT | 2 - 4 | 2 - 2 | Fredericia | |||||||
25 Sep 2019 15:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Copenhagen | |||||||
25 Sep 2019 15:30 | FT | 0 - 6 | 0 - 0 | Aalborg BK | |||||||
25 Sep 2019 16:59 | FT | 2 - 5 | 1 - 1 | Esbjerg FB | |||||||
25 Sep 2019 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Viborg | |||||||
25 Sep 2019 17:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Sonderjyske | |||||||
25 Sep 2019 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Nykobing Falster | |||||||
25 Sep 2019 18:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Brondby | |||||||
England FA Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 20:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | March Town United | |||||||
Korea League Classic Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Daegu FC | |||||||
25 Sep 2019 11:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 3 | Incheon United FC | |||||||
25 Sep 2019 11:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Gyeongnam FC | |||||||
25 Sep 2019 11:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Ulsan Hyundai Horang-i | |||||||
25 Sep 2019 11:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Gangwon FC | |||||||
Turkey Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 11:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Denizlispor | |||||||
25 Sep 2019 12:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Inegolspor | |||||||
25 Sep 2019 12:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Samsunspor | |||||||
25 Sep 2019 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Tepecik Bld | |||||||
25 Sep 2019 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Adana Demirspor | |||||||
25 Sep 2019 12:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Giresunspor | |||||||
25 Sep 2019 12:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Nigde Belediyespor | |||||||
25 Sep 2019 12:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Sariyer | |||||||
25 Sep 2019 12:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Bugsasspor | |||||||
25 Sep 2019 13:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Erbaaspor S | |||||||
25 Sep 2019 13:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Nazillispor | |||||||
25 Sep 2019 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Elazig Belediyespor | |||||||
25 Sep 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Etimesgut Belediye Spor | |||||||
25 Sep 2019 13:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Kastamonuspor | |||||||
25 Sep 2019 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Kirsehir Koy Hizmetleri | |||||||
25 Sep 2019 13:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Eyupspor | |||||||
25 Sep 2019 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Turgutluspor | |||||||
25 Sep 2019 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Kelkit Belediye Hurriyet | |||||||
25 Sep 2019 14:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Pazarspor | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 1 - 4 | 0 - 0 | Karagumruk | |||||||
25 Sep 2019 16:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Eskisehirspor | |||||||
25 Sep 2019 16:59 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Darica Genclerbirligi | |||||||
25 Sep 2019 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Gumushanespor | |||||||
25 Sep 2019 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Bayrampasaspor | |||||||
25 Sep 2019 18:30 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Yimpas Yozgatspor | |||||||
Russian Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 10:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Akhmat Grozny | |||||||
25 Sep 2019 10:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Dynamo Moscow | |||||||
25 Sep 2019 13:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Tambov | |||||||
25 Sep 2019 13:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Zenit St.Petersburg | |||||||
25 Sep 2019 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Bashinformsvyaz-Dynamo Ufa | |||||||
25 Sep 2019 16:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | CSKA Moscow | |||||||
25 Sep 2019 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sochi | |||||||
25 Sep 2019 16:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Spartak Moscow | |||||||
25 Sep 2019 16:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | FK Rostov | |||||||
25 Sep 2019 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Gazovik Orenburg | |||||||
25 Sep 2019 16:59 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Rubin Kazan | |||||||
25 Sep 2019 16:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Krasnodar FK | |||||||
25 Sep 2019 16:59 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Arsenal Tula | |||||||
25 Sep 2019 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Ural Yekaterinburg | |||||||
25 Sep 2019 17:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Krylya Sovetov Samara | |||||||
25 Sep 2019 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Lokomotiv Moscow | |||||||
U17 European Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 11:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Moldova u17 | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | CH Séc U17 | |||||||
Norway NM Cupen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 16:59 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Fram Larvik | |||||||
25 Sep 2019 19:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | FK Haugesund | |||||||
Capital One Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 19:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Liverpool | |||||||
25 Sep 2019 19:45 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | AFC Bournemouth | |||||||
25 Sep 2019 19:45 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Aston Villa | |||||||
25 Sep 2019 19:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Sunderland | |||||||
25 Sep 2019 19:45 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | West Ham United | |||||||
25 Sep 2019 19:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Reading | |||||||
25 Sep 2019 19:45 | FT | 7 - 1 | 3 - 1 | Grimsby Town | |||||||
25 Sep 2019 20:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Rochdale | |||||||
Israel Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Sektzia Nes Tziona | |||||||
25 Sep 2019 18:15 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Maccabi Netanya | |||||||
Iran Pro League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 13:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Teraktor-Sazi | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Sanat-Naft | |||||||
25 Sep 2019 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Padideh Mashhad | |||||||
25 Sep 2019 16:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Nassaji Mazandaran | |||||||
Ukraine Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Dynamo Kyiv | |||||||
Serbia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Partizan Belgrade | |||||||
25 Sep 2019 18:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Crvena Zvezda | |||||||
Slovenia Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 14:45 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | NK Mura 05 | |||||||
25 Sep 2019 16:59 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | NK Olimpija Ljubljana | |||||||
25 Sep 2019 19:15 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | NK Rudar Velenje | |||||||
Belarus Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Vitebsk | |||||||
25 Sep 2019 16:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Shakhter Soligorsk | |||||||
25 Sep 2019 18:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | BATE Borisov | |||||||
Kazakhstan Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 11:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 4 | Astana | |||||||
Bosnia Premijer Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Zrinjski Mostar | |||||||
25 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Tuzla City | |||||||
25 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | NK Celik | |||||||
25 Sep 2019 16:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Borac Banja Luka | |||||||
25 Sep 2019 18:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Mladost Doboj Kakanj | |||||||
25 Sep 2019 19:00 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | Zvijezda 09 Brgule | |||||||
Austria Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 17:30 | FT | 1 - 4 | 0 - 1 | LASK Linz | |||||||
25 Sep 2019 17:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Sturm Graz | |||||||
25 Sep 2019 17:30 | FT | 5 - 2 | 2 - 1 | Austria Wien | |||||||
25 Sep 2019 18:00 | FT | 0 - 6 | 0 - 2 | Wolfsberger AC | |||||||
25 Sep 2019 18:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Rheindorf Altach | |||||||
25 Sep 2019 18:00 | FT | 3 - 4 | 0 - 2 | SV Ried | |||||||
25 Sep 2019 19:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Red Bull Salzburg | |||||||
Estonia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 16:59 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Viljandi Jk Tulevik | |||||||
Switzerland Challenge League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Grasshoppers | |||||||
25 Sep 2019 19:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Vaduz | |||||||
Singapore Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 12:45 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Singapore Warriors | |||||||
25 Sep 2019 12:45 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Balestier Khalsa FC | |||||||
25 Sep 2019 12:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Geylang United FC | |||||||
25 Sep 2019 12:45 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Hougang United FC | |||||||
Greee Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Ergotelis | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 20:30 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Destroyers | |||||||
25 Sep 2019 22:30 | FT | 6 - 2 | 3 - 0 | Real Potosi | |||||||
El Salvador Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 22:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Isidro Metapan | |||||||
Lithuania - 1. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Suduva | |||||||
25 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Trakai Riteriai | |||||||
25 Sep 2019 16:59 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Atlantas Klaipeda | |||||||
Korea K-National League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Gangneung | |||||||
25 Sep 2019 11:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Cheonan City | |||||||
25 Sep 2019 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Gyeongju KHNP | |||||||
25 Sep 2019 11:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Busan Transpor Tation | |||||||
Estonia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Trans Narva | |||||||
25 Sep 2019 16:59 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Kohtla Jarve Jk Jarve Ii | |||||||
Ukraine Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 13:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Olimpic Donetsk | |||||||
25 Sep 2019 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Chernomorets Odessa | |||||||
25 Sep 2019 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | PFC Oleksandria | |||||||
25 Sep 2019 13:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Lviv | |||||||
25 Sep 2019 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Volyn | |||||||
25 Sep 2019 14:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Dnipro-1 | |||||||
25 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Karpaty Lviv | |||||||
25 Sep 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Balkany Zorya | |||||||
25 Sep 2019 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hirnyk Sport | |||||||
Serbia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | FK Rad Beograd | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 1 - 4 | 1 - 3 | Radnicki Nis | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Backa Topola | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Zemun | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Dinamo Vranje | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Vojvodina | |||||||
25 Sep 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Radnicki 1923 Kragujevac | |||||||
25 Sep 2019 16:00 | ? - ? | ? - ? | FK Javor Ivanjica | ||||||||
25 Sep 2019 16:00 | ? - ? | ? - ? | Crvena Zvezda | ||||||||
25 Sep 2019 16:00 | ? - ? | ? - ? | Fk Teleoptik Zemun | ||||||||
25 Sep 2019 16:59 | FT | 3 - 1 | 3 - 0 | Zarkovo | |||||||
25 Sep 2019 16:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | FK Metalac Gornji Milanovac | |||||||
25 Sep 2019 18:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Novi Pazar | |||||||
Croatia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Hajduk Split | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | NK Split | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 3 - 7 | 1 - 2 | Zapresic | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Vinogradar | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Zadar | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 1 - 5 | 1 - 3 | HNK Sibenik | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Cibalia | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Novigrad | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Istra 1961 | |||||||
25 Sep 2019 16:59 | FT | 8 - 0 | 4 - 0 | NK Zagreb | |||||||
25 Sep 2019 16:59 | FT | 4 - 2 | 2 - 0 | Rudes | |||||||
Venezuela Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 21:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Atletico Venezuela | |||||||
25 Sep 2019 21:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Estudiantes Caracas SC | |||||||
25 Sep 2019 21:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Portuguesa de Desportos | |||||||
25 Sep 2019 21:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Llaneros Guanare | |||||||
25 Sep 2019 23:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Carabobo | |||||||
25 Sep 2019 23:00 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | Lala | |||||||
Paraguayan Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 01:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Guarani CA | |||||||
25 Sep 2019 23:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Capiata | |||||||
Tunisia Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Stade Tunisien | |||||||
Armenia Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Ararat Yerevan 2 | |||||||
25 Sep 2019 13:30 | FT | 2 - 7 | 1 - 3 | Lokomotiv Yerevan | |||||||
25 Sep 2019 16:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ararat Armenia B | |||||||
Zimbabwe Premier Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 14:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Herentals College | |||||||
25 Sep 2019 14:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Highlanders Fc | |||||||
Faroe Islands Formuladeildin Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Vikingur Gotu | |||||||
25 Sep 2019 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | HB Torshavn | |||||||
Georgia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Torpedo Kutaisi | |||||||
25 Sep 2019 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Tbilisi City | |||||||
Moldova Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 14:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Iskra-stal Ribnita | |||||||
Slovenia 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Dravograd | |||||||
25 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Koper | |||||||
25 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Nafta | |||||||
25 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Gorica | |||||||
25 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Nd Beltinci | |||||||
25 Sep 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Brda | |||||||
25 Sep 2019 15:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 2 | NK Ptuj Drava | |||||||
25 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Brezice | |||||||
Romania Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Hermannstadt | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Petrolul Ploiesti | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 1 - 5 | 0 - 0 | CS Mioveni | |||||||
25 Sep 2019 16:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | CS Universitatea Craiova | |||||||
25 Sep 2019 19:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | CFR Cluj | |||||||
Luxembourg National Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 19:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | F91 Dudelange | |||||||
Thailand Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 11:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | BEC Tero Sasana | |||||||
25 Sep 2019 11:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Lampang Fc | |||||||
25 Sep 2019 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Jl Chiangmai United | |||||||
25 Sep 2019 12:00 | FT | 3 - 3 | 0 - 1 | Bangkok Glass Pathum | |||||||
25 Sep 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Kasetsart University FC | |||||||
25 Sep 2019 13:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Samut Sakhon | |||||||
25 Sep 2019 13:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Thai Honda Fc | |||||||
25 Sep 2019 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Air Force Central | |||||||
25 Sep 2019 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Nong Bua Pitchaya | |||||||
Poland Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Pogon Szczecin | |||||||
25 Sep 2019 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Bytovia Bytow | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Radomiak Radom | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Znicz Pruszkow | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Resovia Rzeszow | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 0 - 6 | 0 - 3 | Gornik Zabrze | |||||||
25 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Wisla Krakow | |||||||
25 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Stal Stalowa Wola | |||||||
25 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 3 | Gornik Leczna | |||||||
25 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Concordia Elblag | |||||||
25 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Wisla Plock | |||||||
25 Sep 2019 16:30 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | Jagiellonia Bialystok | |||||||
25 Sep 2019 16:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | LKS Nieciecza | |||||||
25 Sep 2019 17:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Podbeskidzie | |||||||
25 Sep 2019 17:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | GKS Tychy | |||||||
25 Sep 2019 18:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Stal Mielec | |||||||
25 Sep 2019 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Warta Poznan | |||||||
25 Sep 2019 18:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Rakow Czestochowa | |||||||
25 Sep 2019 19:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Legia Warszawa | |||||||
Czech Republic Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Budejovice | |||||||
25 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Dukla Praha | |||||||
25 Sep 2019 15:00 | FT | 8 - 0 | 5 - 0 | Slavoj Vysehrad | |||||||
25 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Viktoria Zizkov | |||||||
25 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Viktoria Plzen | |||||||
25 Sep 2019 16:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Sparta Praha | |||||||
25 Sep 2019 16:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Prostejov | |||||||
25 Sep 2019 16:59 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Hradec Kralove | |||||||
UEFA European Women's U17 Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 12:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Nữ Romania U17 | |||||||
25 Sep 2019 12:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Nữ Thụy Sỹ U17 | |||||||
25 Sep 2019 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Nữ Wales U17 | |||||||
25 Sep 2019 13:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Nữ Macedonia U17 | |||||||
FYR Macedonia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Osogovo | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | FK Makedonija | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sileks | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Rabotnicki Skopje | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Renova Cepciste | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Ohrid 2004 | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Struga Trim Lum | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | FK Shkendija 79 | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Rabotnicki Skopje | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Osogovo | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | FK Makedonija | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Ohrid 2004 | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sileks | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Struga Trim Lum | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Renova Cepciste | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | FK Shkendija 79 | |||||||
Slovakia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Trencin | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 1 - 7 | 0 - 5 | Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Artmedia Petrzalka | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 3 - 6 | 1 - 2 | Malzenice | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 2 - 6 | 1 - 3 | MFK Ruzomberok | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | MSK Zilina | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Poprad | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Skf Sered | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Zlate Moravce | |||||||
25 Sep 2019 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | DAC Dunajska Streda | |||||||
UEFA Women's Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 11:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Anderlecht Womens | |||||||
25 Sep 2019 15:30 | FT | 7 - 0 | 3 - 0 | Ryazan Womens | |||||||
25 Sep 2019 16:59 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Vllaznia Shkoder Womens | |||||||
25 Sep 2019 16:59 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Kff Mitrovica Womens | |||||||
25 Sep 2019 17:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Nữ Juventus | |||||||
25 Sep 2019 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Kopparbergs/goeteborg Womens | |||||||
25 Sep 2019 18:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Fsk St Polten Spratzern Womens | |||||||
25 Sep 2019 18:30 | FT | 5 - 1 | 2 - 1 | Hibernian Womens | |||||||
25 Sep 2019 19:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Lugano Womens | |||||||
Malaysia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Kedah | |||||||
Saudi Arabia Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 16:15 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Uhud Medina | |||||||
25 Sep 2019 16:40 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | Al Kawkab | |||||||
25 Sep 2019 16:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Al Jabalain | |||||||
25 Sep 2019 16:45 | FT | 2 - 5 | 2 - 0 | Al Thuqbah | |||||||
Moldova Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 14:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Speranta Nisporeni | |||||||
25 Sep 2019 16:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Dinamo-Auto | |||||||
Bulgaria Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Botev Plovdiv | |||||||
25 Sep 2019 14:00 | FT | 1 - 5 | 0 - 2 | Levski Sofia | |||||||
25 Sep 2019 14:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 0 | Botev Vratsa | |||||||
25 Sep 2019 16:59 | FT | 1 - 4 | 1 - 0 | Ludogorets Razgrad | |||||||
25 Sep 2019 16:59 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | PFK Montana | |||||||
Hungary Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Ferencvarosi TC | |||||||
England Southern Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 19:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Poole Town | |||||||
Colombia Copa Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 21:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Dep.Independiente Medellin | |||||||
England Johnstone's Paint Trophy Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 19:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Liverpool U21 | |||||||
Wales Challenge League Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 19:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Connah's QN | |||||||
Belgian Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | AS Eupen | |||||||
25 Sep 2019 19:00 | FT | 4 - 2 | 1 - 1 | Kfc Duffel | |||||||
25 Sep 2019 19:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Sporting Charleroi | |||||||
25 Sep 2019 19:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Verlaine | |||||||
25 Sep 2019 19:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Kortrijk | |||||||
25 Sep 2019 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Oostende | |||||||
25 Sep 2019 19:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Club Brugge | |||||||
25 Sep 2019 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Oud Heverlee | |||||||
25 Sep 2019 19:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Gent | |||||||
25 Sep 2019 19:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Royal Excel Mouscron | |||||||
25 Sep 2019 19:45 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Anderlecht | |||||||
Brazil National Football Tournament U20 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 19:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Coritiba Youth Pr | |||||||
25 Sep 2019 19:00 | FT | 4 - 0 | 4 - 0 | Ponte Preta Youth | |||||||
25 Sep 2019 19:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Chapecoense Youth | |||||||
25 Sep 2019 19:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | America Mg Youth | |||||||
25 Sep 2019 19:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Gremio Youth | |||||||
25 Sep 2019 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Corinthians Youth | |||||||
25 Sep 2019 21:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Internacional Rs Youth | |||||||
Scotland League Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hibernian FC | |||||||
25 Sep 2019 19:45 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Aberdeen | |||||||
25 Sep 2019 19:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Glasgow Rangers | |||||||
25 Sep 2019 19:45 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | Partick Thistle | |||||||
Canadian Premier Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 02:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 0 | Hamilton City | |||||||
United Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 01:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Pittsburgh Riverhounds | |||||||
Kosovo Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 16:59 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Dukagjini | |||||||
Nicaragua Apertura league Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 22:00 | ? - ? | ? - ? | Real Esteli | ||||||||
Italy Serie D Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 14:00 | FT | 3 - 4 | 0 - 1 | Ciliverghe Mazzano | |||||||
25 Sep 2019 14:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 0 | Tuttocuoio | |||||||
25 Sep 2019 14:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Citta Di Fasano | |||||||
Switzerland 1.Liga Promotion Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Etoile Carouge | |||||||
Morocco Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Olympique Dcheira | |||||||
25 Sep 2019 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Itihad Khemisset | |||||||
25 Sep 2019 16:59 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Renaissance Zmamra | |||||||
25 Sep 2019 16:59 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Js Soualem | |||||||
25 Sep 2019 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Racing Casablanca | |||||||
Sudan Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hilal Obayed | |||||||
25 Sep 2019 18:00 | FT | 5 - 0 | 0 - 0 | Alfalah Atbra | |||||||
25 Sep 2019 18:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Al Shorta Algadarf | |||||||
Mexico Youth U20 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Monterrey U20 | |||||||
25 Sep 2019 16:00 | FT | 4 - 3 | 2 - 1 | Club America U20 | |||||||
25 Sep 2019 16:59 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Veracruz U20 | |||||||
25 Sep 2019 23:45 | FT | 3 - 2 | 0 - 2 | Monarcas Morelia U20 | |||||||
CONCACAF League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 03:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | CA Independente | |||||||
Burundi League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
25 Sep 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Athletico Olympic | |||||||
25 Sep 2019 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Les Lierres |
Totaal wedstrijden: 385
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...