Speelschema voetbal 26-04-2017
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
English Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 19:45 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sunderland | |||||||
26 Apr 2017 19:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Leicester City | |||||||
26 Apr 2017 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Tottenham Hotspur | |||||||
Spanish La Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 18:30 | FT | 7 - 1 | 2 - 0 | Osasuna | |||||||
26 Apr 2017 19:30 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Las Palmas | |||||||
26 Apr 2017 19:30 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | Real Sociedad | |||||||
26 Apr 2017 20:30 | FT | 2 - 6 | 1 - 3 | Real Madrid | |||||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 10:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Box Hill United Sc | |||||||
26 Apr 2017 10:30 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Melbourne Knights | |||||||
26 Apr 2017 16:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Dynamo Kyiv | |||||||
26 Apr 2017 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Dnipro Dnipropetrovsk | |||||||
Belgium Jupiler League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 19:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Oostende | |||||||
26 Apr 2017 19:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | St-Truidense VV | |||||||
26 Apr 2017 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Genk | |||||||
26 Apr 2017 19:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | KSC Lokeren | |||||||
Russia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Zenit St.Petersburg | |||||||
26 Apr 2017 17:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Krylya Sovetov Samara | |||||||
26 Apr 2017 17:30 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Lokomotiv Moscow | |||||||
26 Apr 2017 17:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Akhmat Grozny | |||||||
Sweden Allsvenskan Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Elfsborg | |||||||
26 Apr 2017 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hacken | |||||||
26 Apr 2017 18:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | Ostersunds FK | |||||||
26 Apr 2017 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Hammarby | |||||||
AFC Champions League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 11:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 0 | Kashima Antlers | |||||||
26 Apr 2017 11:30 | FT | 6 - 1 | 3 - 0 | Western Sydney | |||||||
26 Apr 2017 12:30 | FT | 4 - 2 | 3 - 1 | Seoul | |||||||
26 Apr 2017 13:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Brisbane Roar FC | |||||||
Germany Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 19:45 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Borussia Dortmund | |||||||
French Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 20:05 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Monaco | |||||||
Copa Libertadores Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 01:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Univ Catolica | |||||||
26 Apr 2017 23:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Libertad Asuncion | |||||||
Turkey Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 18:45 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Fenerbahce | |||||||
Japan League Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Omiya Ardija | |||||||
26 Apr 2017 11:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Shimizu S-Pulse | |||||||
26 Apr 2017 11:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Tokyo | |||||||
26 Apr 2017 11:00 | FT | 4 - 1 | 4 - 0 | Sanfrecce Hiroshima | |||||||
26 Apr 2017 11:00 | FT | 4 - 4 | 3 - 2 | Cerezo Osaka | |||||||
26 Apr 2017 11:30 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Albirex Niigata Japan | |||||||
Copa do Brasil Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 23:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Paysandu (PA) | |||||||
Norway NM Cupen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Honefoss | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 5 - 1 | 3 - 1 | Senja | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Nest-Sotra | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Kristiansund BK | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | Brodd | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Fana | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 1 - 10 | 0 - 7 | Sarpsborg 08 FF | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Jerv | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Vindbjart | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 0 - 6 | 0 - 3 | Elverum | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Brumunddal | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 4 - 1 | 0 - 0 | Follo | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Asker | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Fredrikstad | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 1 - 4 | 0 - 1 | Viking | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 1 - 5 | 1 - 2 | Strommen | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Sprint-Jeloy | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Rosenborg | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Levanger | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Ullensaker/Kisa IL | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Vard Haugesund | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Ranheim IL | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 3 - 3 | 1 - 2 | Arendal | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Mjondalen | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | KFUM Oslo | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Nybergsund IL Trysil | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Notodden FK | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Tromsdalen UIL | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Asane Fotball | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Frigg FK | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Sandnes Ulf | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Byasen Toppfotball | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Egersunds IK | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 0 - 9 | 0 - 3 | Stabaek | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 0 - 10 | 0 - 4 | Odd Grenland | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 2 - 3 | 0 - 0 | Molde | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 4 - 1 | 3 - 1 | Ostsiden Il | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Lysekloster | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 0 - 5 | 0 - 1 | Tromso IL | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Stromsgodset | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 1 - 5 | 1 - 2 | Start Kristiansand | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Sandefjord | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Lillestrom | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 1 - 5 | 0 - 2 | Raufoss | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 0 - 7 | 0 - 3 | Bodo Glimt | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Sotra Sk | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 0 - 7 | 0 - 3 | Brann | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Mosjoen | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 1 - 6 | 0 - 3 | Sogndal | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sortland Il | |||||||
26 Apr 2017 17:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Finnsnes | |||||||
26 Apr 2017 17:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Aalesund FK | |||||||
26 Apr 2017 18:00 | FT | 3 - 4 | 2 - 3 | Verdal | |||||||
26 Apr 2017 18:15 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Spjelkavik | |||||||
26 Apr 2017 18:15 | FT | 0 - 8 | 0 - 4 | Valerenga | |||||||
26 Apr 2017 18:30 | FT | 4 - 3 | 1 - 3 | Salangen | |||||||
Israel Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 17:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Maccabi Petah Tikva FC | |||||||
Malaysia Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 13:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kelantan FA | |||||||
26 Apr 2017 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Kedah | |||||||
26 Apr 2017 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Selangor PB | |||||||
26 Apr 2017 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Johor FC | |||||||
26 Apr 2017 14:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 2 | Selangor PKNS | |||||||
26 Apr 2017 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Felda United FC | |||||||
Croatia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 15:10 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Istra 1961 | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Cibalia | |||||||
26 Apr 2017 19:00 | FT | 5 - 2 | 2 - 1 | NK Split | |||||||
Egypt Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 14:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Misr El Maqasah | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Tala Al Jaish | |||||||
26 Apr 2017 19:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | El Sharqiyah | |||||||
Slovakia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 16:20 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Slovan Bratislava | |||||||
26 Apr 2017 18:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Zlate Moravce | |||||||
26 Apr 2017 18:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Zemplin Michalovce | |||||||
Morocco Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | IRT Itihad de Tanger | |||||||
South Africa Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 18:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Free State Stars | |||||||
26 Apr 2017 18:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Baroka | |||||||
Austria Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | Red Bull Salzburg | |||||||
26 Apr 2017 19:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | LASK Linz | |||||||
Greee Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Olympiakos | |||||||
Cyprus Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | APOEL Nicosia | |||||||
26 Apr 2017 16:00 | ? - ? | ? - ? | Anorthosis Famagusta FC | ||||||||
Guatemala Liga Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 22:45 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | CD Malacateco | |||||||
Lithuania - 1. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 16:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Spyris Kaunas | |||||||
26 Apr 2017 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Lietava Jonava | |||||||
Russia Div 2 West Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 14:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Znamya Truda | |||||||
26 Apr 2017 15:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Domodedovo | |||||||
26 Apr 2017 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Tekstilshchik Ivanovo | |||||||
Scotland Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 19:45 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Raith Rovers | |||||||
Korea K-National League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 11:00 | FT | 1 - 6 | 0 - 3 | Gyeongju KHNP | |||||||
26 Apr 2017 11:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Cheonan City | |||||||
26 Apr 2017 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Busan Transpor Tation | |||||||
26 Apr 2017 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Gimhae City | |||||||
Argentina Prim B Metropolitana Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 20:00 | ? - ? | ? - ? | Excursionistas | ||||||||
26 Apr 2017 20:00 | ? - ? | ? - ? | Deportivo Moron | ||||||||
26 Apr 2017 20:00 | ? - ? | ? - ? | Talleres Rem De Escalada | ||||||||
26 Apr 2017 20:00 | ? - ? | ? - ? | Club Atletico Acassuso | ||||||||
26 Apr 2017 20:00 | ? - ? | ? - ? | Comunicaciones BsAs | ||||||||
26 Apr 2017 20:00 | ? - ? | ? - ? | Atletico Atlanta | ||||||||
26 Apr 2017 20:00 | ? - ? | ? - ? | Estudiantes de Caseros | ||||||||
26 Apr 2017 20:00 | ? - ? | ? - ? | Tristan Suarez | ||||||||
Ukraine Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 16:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Dynamo Kyiv | |||||||
26 Apr 2017 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Dnipro Dnipropetrovsk | |||||||
Bosnia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | NK Siroki Brijeg | |||||||
Serbia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 15:30 | FT | 1 - 4 | 1 - 4 | Crvena Zvezda | |||||||
26 Apr 2017 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Partizan Belgrade | |||||||
Venezuela Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 20:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Trujillanos FC | |||||||
26 Apr 2017 21:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Atletico Socopo | |||||||
Russia Div 2 Center Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 14:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | FK Oryol | |||||||
Russia Youth Championship League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 09:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Tom Tomsk Youth | |||||||
Uzbekistan Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Yangiyer | |||||||
26 Apr 2017 12:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Nbu Osiyo | |||||||
26 Apr 2017 12:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Istiklol Fergana | |||||||
26 Apr 2017 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Nasaf Qarshi Ii | |||||||
26 Apr 2017 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Xorazm Urganch | |||||||
26 Apr 2017 12:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Aral Nukus | |||||||
26 Apr 2017 12:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Andijon | |||||||
26 Apr 2017 13:20 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Termez Surkhon | |||||||
Czech Republic U19 League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 10:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Teplice U19 | |||||||
26 Apr 2017 14:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | Synot Slovacko U19 | |||||||
Zimbabwe Premier Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Bulawayo City | |||||||
26 Apr 2017 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Shabanie Mine | |||||||
26 Apr 2017 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Highlanders Fc | |||||||
26 Apr 2017 14:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Caps United Fc | |||||||
26 Apr 2017 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Yadah | |||||||
26 Apr 2017 14:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Hwange Colliery | |||||||
26 Apr 2017 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Triangle Fc | |||||||
Georgia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Dinamo Tbilisi | |||||||
26 Apr 2017 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Norchi Dinamoeli Tbilisi | |||||||
26 Apr 2017 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Guria Lanchkhuti | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Samtredia | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Samtredia | |||||||
Latvia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 16:00 | ? - ? | ? - ? | FK Ventspils | ||||||||
26 Apr 2017 16:00 | ? - ? | ? - ? | Spartaks Jurmala | ||||||||
Estonia Esi Liiga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Elva | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 1 - 5 | 0 - 2 | JK Tallinna Kalev | |||||||
26 Apr 2017 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Flora Tallinn Ii | |||||||
26 Apr 2017 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Fci Tallinn B | |||||||
Coupe de Luxembourg Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 19:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Racing Union Luxemburg | |||||||
FYR Macedonia Prva liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Vardar Skopje | |||||||
26 Apr 2017 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sileks | |||||||
26 Apr 2017 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Pelister Bitola | |||||||
26 Apr 2017 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | Renova Cepciste | |||||||
Belarus Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Slutsksakhar Slutsk | |||||||
26 Apr 2017 18:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Dinamo Brest | |||||||
Czech Republic Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Opava | |||||||
Nigeria Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 16:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 0 | Wikki Tourist | |||||||
Moldova Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 13:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Zimbru Chisinau | |||||||
26 Apr 2017 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Sheriff | |||||||
26 Apr 2017 13:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Saxan Ceadir Lunga | |||||||
26 Apr 2017 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Olimpia Balti | |||||||
Bulgaria Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | FC Vereya | |||||||
Hungary Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Mezokovesd-Zsory | |||||||
England Southern Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 19:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Slough Town | |||||||
26 Apr 2017 19:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Hitchin Town | |||||||
Colombia Copa Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 21:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Real Cartagena | |||||||
26 Apr 2017 21:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | La Equidad | |||||||
26 Apr 2017 21:15 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Boyaca Chico | |||||||
26 Apr 2017 22:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Deportiva Once Caldas | |||||||
Montenegro CUP Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Rudar Pljevlja | |||||||
26 Apr 2017 15:30 | FT | 4 - 3 | 1 - 2 | Iskra Danilovgrad | |||||||
Australia FFA Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 10:00 | FT | 4 - 3 | 2 - 1 | Sunshine Coast | |||||||
26 Apr 2017 10:30 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Fraser Park | |||||||
26 Apr 2017 10:30 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | Oakleigh Cannons | |||||||
26 Apr 2017 10:30 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Melbourne Knights | |||||||
26 Apr 2017 10:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Box Hill United Sc | |||||||
Jordan Divison 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Blama | |||||||
Kuwait League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 15:30 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | Yarmouk | |||||||
26 Apr 2017 15:30 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Al Salmiyah | |||||||
26 Apr 2017 18:05 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Al Salibikhaet | |||||||
26 Apr 2017 18:05 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Al-Qadsia SC | |||||||
Coppa Italia Lega PRO Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 16:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Matera | |||||||
United Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 03:35 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | San Antonio | |||||||
Romania Liga 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 09:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Dunarea Calarasi | |||||||
26 Apr 2017 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Juventus Bucharest | |||||||
26 Apr 2017 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Clinceni | |||||||
26 Apr 2017 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | CS Mioveni | |||||||
26 Apr 2017 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Brasov | |||||||
26 Apr 2017 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Luceafarul Oradea | |||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Claypole | |||||||
South Africa First League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Black Leopards | |||||||
Armenia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Apr 2017 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Gandzasar Kapan |
Totaal wedstrijden: 219
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...