Speelschema voetbal 26-06-2022
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 00:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Nữ Haiti | |||||||
26 Jun 2022 00:30 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Nữ Colombia | |||||||
26 Jun 2022 10:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Nữ Philippines | |||||||
26 Jun 2022 11:30 | FT | 5 - 1 | 2 - 0 | Chojniczanka Chojnice | |||||||
26 Jun 2022 12:30 | FT | 6 - 2 | 3 - 1 | Elite 3000 Helsingor | |||||||
26 Jun 2022 13:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Akron Togliatti | |||||||
26 Jun 2022 13:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Herfolge Boldklub Koge | |||||||
26 Jun 2022 13:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Berlin AK 07 | |||||||
26 Jun 2022 13:45 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Cliftonville | |||||||
26 Jun 2022 14:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | BSV Rehden | |||||||
26 Jun 2022 14:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Spartak Nalchik | |||||||
26 Jun 2022 14:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 3 | SC Paderborn 07 | |||||||
26 Jun 2022 14:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Veles Moscow | |||||||
26 Jun 2022 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Nurnberg | |||||||
26 Jun 2022 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Dynamo Kyiv | |||||||
26 Jun 2022 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Chayka K Sr | |||||||
26 Jun 2022 15:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Arminia Bielefeld | |||||||
26 Jun 2022 16:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Yenisey Krasnoyarsk | |||||||
26 Jun 2022 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Nữ Áo | |||||||
26 Jun 2022 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Sozopol | |||||||
26 Jun 2022 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Motor Lublin | |||||||
26 Jun 2022 16:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | FK Shkendija 79 | |||||||
26 Jun 2022 17:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 3 | FK Sutjeska Niksic | |||||||
26 Jun 2022 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Kf Llapi | |||||||
26 Jun 2022 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Kf Drita Gjilan | |||||||
26 Jun 2022 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Vojvodina | |||||||
26 Jun 2022 17:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Borac Banja Luka | |||||||
26 Jun 2022 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Nữ Hàn Quốc | |||||||
Argentina Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 00:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Lanus | |||||||
26 Jun 2022 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Tigre | |||||||
26 Jun 2022 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sarmiento Junin | |||||||
26 Jun 2022 22:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Aldosivi | |||||||
Brasil Serie A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 01:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 2 | Fortaleza | |||||||
26 Jun 2022 20:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Palmeiras | |||||||
26 Jun 2022 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Fluminense | |||||||
26 Jun 2022 22:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Cuiaba | |||||||
26 Jun 2022 22:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Juventude | |||||||
26 Jun 2022 22:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Atletico Clube Goianiense | |||||||
Sweden Allsvenskan Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | AIK Solna | |||||||
26 Jun 2022 14:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Hacken | |||||||
26 Jun 2022 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | IFK Norrkoping | |||||||
26 Jun 2022 16:30 | FT | 2 - 5 | 1 - 4 | Djurgardens | |||||||
USA MLS Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 00:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Atlanta United | |||||||
26 Jun 2022 00:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Charlotte Eagles | |||||||
26 Jun 2022 01:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Minnesota United | |||||||
26 Jun 2022 01:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Chicago Fire | |||||||
26 Jun 2022 02:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Dallas | |||||||
26 Jun 2022 03:00 | ? - ? | ? - ? | Los Angeles Galaxy | ||||||||
26 Jun 2022 03:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Columbus Crew | |||||||
26 Jun 2022 03:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Colorado Rapids | |||||||
26 Jun 2022 20:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | New York Red Bulls | |||||||
26 Jun 2022 23:25 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | New York City Fc | |||||||
Norway Tippeligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 16:59 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Lillestrom | |||||||
26 Jun 2022 16:59 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Aalesund FK | |||||||
26 Jun 2022 16:59 | FT | 3 - 2 | 2 - 2 | Sarpsborg 08 FF | |||||||
26 Jun 2022 16:59 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Tromso IL | |||||||
26 Jun 2022 17:00 | ? - ? | ? - ? | Jerv | ||||||||
26 Jun 2022 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Odd Grenland | |||||||
Sweden Superettan Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | IK Brage | |||||||
26 Jun 2022 12:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Vasteras SK FK | |||||||
26 Jun 2022 14:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | AFC United | |||||||
Brasil Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Nautico PE | |||||||
Argentina Primera B Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Deportivo Riestra | |||||||
26 Jun 2022 19:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Almirante Brown | |||||||
26 Jun 2022 19:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | All Boys | |||||||
26 Jun 2022 20:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Santa Marina Tandil | |||||||
26 Jun 2022 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | San Martin San Juan | |||||||
26 Jun 2022 20:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Villa Dalmine | |||||||
26 Jun 2022 20:30 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | San Telmo | |||||||
26 Jun 2022 22:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Atletico Rafaela | |||||||
Korea League Classic Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 10:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Seongnam FC | |||||||
26 Jun 2022 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Sangju Sangmu Phoenix | |||||||
26 Jun 2022 11:30 | FT | 4 - 2 | 2 - 0 | Jeju United FC | |||||||
Vietnam Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Hà Nội | |||||||
J-League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 06:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Gamba Osaka | |||||||
26 Jun 2022 10:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Shimizu S-Pulse | |||||||
26 Jun 2022 10:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Kashima Antlers | |||||||
26 Jun 2022 10:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Urawa Red Diamonds | |||||||
26 Jun 2022 10:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Shonan Bellmare | |||||||
26 Jun 2022 11:00 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | Tokyo | |||||||
Japanese League Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 06:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Tokyo Verdy | |||||||
26 Jun 2022 10:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Grulla Morioka | |||||||
26 Jun 2022 10:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Thespa Kusatsu Gunma | |||||||
26 Jun 2022 10:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Albirex Niigata Japan | |||||||
26 Jun 2022 10:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Machida Zelvia | |||||||
26 Jun 2022 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Zweigen Kanazawa FC | |||||||
26 Jun 2022 11:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Ventforet Kofu | |||||||
Singapore Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 10:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Tanjong Pagar Utd | |||||||
Egypt Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | EL Masry | |||||||
Belarus Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 14:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 1 | Belshina Babruisk | |||||||
26 Jun 2022 16:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Dinamo Minsk | |||||||
26 Jun 2022 18:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Slavia Mozyr | |||||||
Kazakhstan Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 12:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Tobol Kostanai | |||||||
26 Jun 2022 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Kairat Almaty | |||||||
26 Jun 2022 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Arys | |||||||
26 Jun 2022 16:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Astana | |||||||
26 Jun 2022 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | FK Atyrau | |||||||
Morocco Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | MCO Mouloudia Oujda | |||||||
26 Jun 2022 18:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 2 | Renaissance Sportive de Berkane | |||||||
26 Jun 2022 20:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | OCK Olympique de Khouribga | |||||||
26 Jun 2022 20:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Forces Armee Royales | |||||||
China Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 08:30 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Hebei Hx Xingfu | |||||||
26 Jun 2022 10:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Guangzhou Evergrande FC | |||||||
26 Jun 2022 12:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Shenzhen | |||||||
Vietnam First Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 09:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Huế | |||||||
26 Jun 2022 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Phù Đổng Ninh Bình | |||||||
26 Jun 2022 12:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Công An Hà Nội | |||||||
Malaysia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 14:00 | ? - ? | ? - ? | Selangor PKNS | ||||||||
Costa Rica Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Alajuelense | |||||||
Korea K League Challenge Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 10:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Bucheon 1995 | |||||||
26 Jun 2022 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Gimpo Fc | |||||||
26 Jun 2022 12:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Gyeongnam FC | |||||||
Lithuania - 1. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Lietava Jonava | |||||||
26 Jun 2022 15:55 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | FK Zalgiris Vilnius | |||||||
26 Jun 2022 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Banga Gargzdai | |||||||
Latvia - 1. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 15:00 | ? - ? | ? - ? | Tukums-2000 | ||||||||
26 Jun 2022 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Daugava Daugavpils | |||||||
26 Jun 2022 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Rigas Futbola Skola | |||||||
26 Jun 2022 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Fk Valmiera | |||||||
Australia Queensland State League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 06:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Queensland Lions SC | |||||||
26 Jun 2022 10:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Eastern Suburbs | |||||||
Georgia Pirveli Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 15:00 | FT | 6 - 0 | 4 - 0 | Norchi Dinamoeli Tbilisi | |||||||
26 Jun 2022 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Gareji Sagarejo | |||||||
26 Jun 2022 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Merani Martvili | |||||||
Japan Football League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 06:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Fukushima United FC | |||||||
26 Jun 2022 07:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Gifu | |||||||
26 Jun 2022 08:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Azul Claro Numazu | |||||||
26 Jun 2022 10:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Kamatamare Sanuki | |||||||
26 Jun 2022 10:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Ban Di Tesi Iwaki | |||||||
Uzbekistan Professional Football League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Olympic Fk Tashkent | |||||||
26 Jun 2022 16:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Nasaf Qarshi | |||||||
Argentina Prim B Metropolitana Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 19:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Club Atletico Colegiales | |||||||
26 Jun 2022 20:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Villa San Carlos | |||||||
Georgia Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Telavi | |||||||
Paraguayan Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 00:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Cerro Porteno | |||||||
26 Jun 2022 21:30 | FT | 4 - 1 | 3 - 0 | 12 De Octubre | |||||||
26 Jun 2022 23:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Guarani CA | |||||||
Chinese Football League Divison 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 08:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Qingdao Yellow Sea Pharmaceutical | |||||||
26 Jun 2022 09:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Nantong Zhiyun | |||||||
26 Jun 2022 09:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Shijiazhuang Kungfu | |||||||
26 Jun 2022 12:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Jiading Boji | |||||||
Sweden Div 2 Norrland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 12:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Pitea If | |||||||
26 Jun 2022 13:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Umea FC | |||||||
26 Jun 2022 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Karlstad BK | |||||||
26 Jun 2022 16:00 | FT | 1 - 6 | 1 - 3 | Sollentuna United FF | |||||||
Norway Adeccoligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Kongsvinger | |||||||
26 Jun 2022 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Fredrikstad | |||||||
26 Jun 2022 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Skeid Oslo | |||||||
Iceland Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 15:00 | FT | 6 - 0 | 0 - 0 | Dalvik Reynir | |||||||
26 Jun 2022 16:59 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Fram Reykjavik | |||||||
26 Jun 2022 20:15 | FT | 6 - 1 | 2 - 0 | Ir Reykjavik | |||||||
26 Jun 2022 20:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Fylkir | |||||||
26 Jun 2022 20:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | KR Reykjavik | |||||||
Tunisia Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 16:59 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | U.s.monastir | |||||||
26 Jun 2022 16:59 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Us Ben Guerdane | |||||||
26 Jun 2022 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Club Africain | |||||||
Uzbekistan Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Paktako 79 | |||||||
Zimbabwe Premier Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 14:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Black Rhinos Fc | |||||||
26 Jun 2022 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Platinum | |||||||
26 Jun 2022 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Zpc Kariba | |||||||
26 Jun 2022 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Manica Diamonds | |||||||
26 Jun 2022 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Bulawayo Chiefs | |||||||
Lithuania - 2. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 13:00 | FT | 5 - 2 | 2 - 0 | Garliava | |||||||
Egypt Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 20:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Pyramids | |||||||
Chile Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 01:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Fernandez Vial | |||||||
26 Jun 2022 17:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Deportes Limache | |||||||
26 Jun 2022 20:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Curico Unido | |||||||
26 Jun 2022 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Cobreloa | |||||||
26 Jun 2022 22:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Cd Santiago Morning | |||||||
26 Jun 2022 22:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Melipilla | |||||||
26 Jun 2022 22:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Puerto Montt | |||||||
Faroe Islands Formuladeildin Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | B36 Torshavn | |||||||
Latvia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 08:00 | FT | 0 - 11 | 0 - 7 | Jelgava | |||||||
26 Jun 2022 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Jekabpils | |||||||
Korea Challengers League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 09:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Busan Transpor Tation | |||||||
26 Jun 2022 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Changwon City | |||||||
26 Jun 2022 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Yangju Citizen Fc | |||||||
26 Jun 2022 11:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Mokpo City | |||||||
Nigeria Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Heartland | |||||||
26 Jun 2022 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Wikki Tourist | |||||||
26 Jun 2022 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Enugu Rangers International | |||||||
26 Jun 2022 16:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Remo Stars | |||||||
26 Jun 2022 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Dakkada | |||||||
26 Jun 2022 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Rivers United | |||||||
26 Jun 2022 16:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Abia Warriors | |||||||
26 Jun 2022 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Mfm | |||||||
HongKong FA League Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 06:30 | FT | 6 - 3 | 2 - 2 | Happy Valley | |||||||
26 Jun 2022 06:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | North District | |||||||
26 Jun 2022 06:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Wofoo Tai Po | |||||||
26 Jun 2022 08:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Yuen Long | |||||||
26 Jun 2022 08:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Shatin Sports | |||||||
Peru Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 16:59 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Adt Tarma | |||||||
26 Jun 2022 19:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Cienciano | |||||||
26 Jun 2022 19:15 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Binacional | |||||||
26 Jun 2022 21:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Universitario de Deportes | |||||||
Brazil National Football Tournament U20 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 19:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | America Mg Youth | |||||||
Macao Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 13:15 | ? - ? | ? - ? | Windsor Arch Ka I | ||||||||
Mexico Primera Divison A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 03:05 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Alebrijes De Oaxaca | |||||||
26 Jun 2022 23:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Csyd Dorados De Sinaloa | |||||||
Canadian Premier Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 19:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 0 | Vorkuta | |||||||
26 Jun 2022 21:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Serbian White Eagles | |||||||
26 Jun 2022 23:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Sc Scarborough | |||||||
Japan Football League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 05:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Osaka | |||||||
26 Jun 2022 05:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Veertien Mie | |||||||
26 Jun 2022 07:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kagura Shimane | |||||||
26 Jun 2022 07:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sony Sendai FC | |||||||
26 Jun 2022 07:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Verspah Oita | |||||||
United Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 00:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Los Angeles Galaxy 2 | |||||||
26 Jun 2022 00:00 | FT | 2 - 5 | 1 - 3 | Tampa Bay Rowdies | |||||||
26 Jun 2022 01:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Loudoun United | |||||||
26 Jun 2022 01:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Charleston Battery | |||||||
26 Jun 2022 01:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Detroit City | |||||||
26 Jun 2022 02:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Birmingham Legion | |||||||
26 Jun 2022 02:30 | FT | 5 - 0 | 4 - 0 | New York Red Bulls B | |||||||
26 Jun 2022 03:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Sacramento Republic Fc | |||||||
26 Jun 2022 03:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Atlanta United Fc Ii | |||||||
26 Jun 2022 03:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Indy Eleven | |||||||
Paraguay Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Ca River Plate Asuncion | |||||||
26 Jun 2022 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 De Febrero | |||||||
Myanmar National League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 09:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Ayeyawady United | |||||||
Bangladesh Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 11:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Sheikh Russel KC | |||||||
Australia New South Wales Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 06:00 | FT | 3 - 3 | 0 - 2 | Sydney United | |||||||
26 Jun 2022 06:10 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | North Shore Mariners | |||||||
26 Jun 2022 07:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 0 | Sutherland Sharks | |||||||
Australia Capital Gatorade Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 06:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Gungahlin United | |||||||
Australia New South Wales Northern Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 05:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 2 | Hamilton Olympic | |||||||
26 Jun 2022 05:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 2 | Maitland | |||||||
26 Jun 2022 05:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Adamstown Rosebuds | |||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 19:30 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Deportivo Paraguayo | |||||||
Brazil Campeonato Gaucho 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Esportivo Rs | |||||||
26 Jun 2022 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | CE Lajeadense | |||||||
Brasileiro Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Manaus Fc Am | |||||||
26 Jun 2022 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ypiranga Rs | |||||||
26 Jun 2022 20:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Mirassol | |||||||
26 Jun 2022 20:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Campinense Pb | |||||||
26 Jun 2022 21:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Floresta/ce | |||||||
26 Jun 2022 22:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Aparecidense Go | |||||||
26 Jun 2022 23:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Brasil De Pelotas Rs | |||||||
USA National Premier Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 00:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Northern Colorado | |||||||
26 Jun 2022 00:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Tucson | |||||||
26 Jun 2022 03:30 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Carolina RailHawks | |||||||
26 Jun 2022 23:00 | FT | 6 - 2 | 3 - 1 | Forward Madison | |||||||
Chile Primera D Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 20:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Lota Schwager | |||||||
QLD Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 09:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Ipswich Knights Sc | |||||||
Primera Division de Uruguay Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Boston River | |||||||
26 Jun 2022 19:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Cs Cerrito | |||||||
26 Jun 2022 22:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Liverpool P. | |||||||
Uruguay Segunda Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 16:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Villa Espanola | |||||||
26 Jun 2022 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cerro Montevideo | |||||||
26 Jun 2022 19:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Miramar Misiones | |||||||
Norway 2.Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Brattvag | |||||||
26 Jun 2022 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Notodden FK | |||||||
26 Jun 2022 13:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Sotra Sk | |||||||
26 Jun 2022 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Egersunds IK | |||||||
26 Jun 2022 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Kjelsas IL | |||||||
26 Jun 2022 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Levanger | |||||||
26 Jun 2022 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | IL Hodd | |||||||
Norway Division 4 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 14:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Lyn Oslo | |||||||
26 Jun 2022 14:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Innstrandens | |||||||
26 Jun 2022 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Trygg Lade | |||||||
26 Jun 2022 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Viking B | |||||||
26 Jun 2022 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Harstad | |||||||
26 Jun 2022 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Nardo | |||||||
26 Jun 2022 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | IF Floya | |||||||
Tajikistan Vysshaya Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 14:30 | FT | 7 - 0 | 1 - 0 | Ravshan Zafarobod | |||||||
Mongolia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 06:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Athletic 220 | |||||||
Belarus Reserve League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 10:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Torpedo Zhodino Reserves | |||||||
26 Jun 2022 12:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Bate Borisov Reserves | |||||||
26 Jun 2022 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Vitebsk Reserves | |||||||
Chinese Taipei Intercity League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 09:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Taichung Futuro | |||||||
26 Jun 2022 09:00 | ? - ? | ? - ? | Taichung Futuro | ||||||||
Canadian Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 16:59 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Valour | |||||||
Australia New South Wales Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 06:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Hakoah Sydney | |||||||
Jamaica Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
26 Jun 2022 21:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Dunbeholden | |||||||
26 Jun 2022 23:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Waterhouse |
Totaal wedstrijden: 275
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...