Speelschema voetbal 27-01-2018
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
England Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Wolves | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Norwich City | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Queens Park Rangers | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Fulham | |||||||
Italy Serie A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 17:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Atalanta | |||||||
27 Jan 2018 19:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Juventus | |||||||
Italy Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Spezia | |||||||
27 Jan 2018 14:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Novara | |||||||
27 Jan 2018 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Cesena | |||||||
27 Jan 2018 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Ascoli | |||||||
27 Jan 2018 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Foggia | |||||||
27 Jan 2018 14:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Empoli | |||||||
27 Jan 2018 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Brescia | |||||||
27 Jan 2018 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cremonese | |||||||
Spanish La Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 12:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Levante | |||||||
27 Jan 2018 15:15 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Real Madrid | |||||||
27 Jan 2018 17:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Girona | |||||||
27 Jan 2018 19:45 | FT | 4 - 2 | 4 - 1 | Real Sociedad | |||||||
Spain Segunda Division B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Granada | |||||||
27 Jan 2018 17:00 | FT | 5 - 1 | 2 - 0 | La Hoya Lorca | |||||||
27 Jan 2018 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Real Oviedo | |||||||
27 Jan 2018 19:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Alcorcon | |||||||
27 Jan 2018 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | CD Lugo | |||||||
Germany Bundesliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 14:30 | FT | 5 - 2 | 2 - 2 | Hoffenheim | |||||||
27 Jan 2018 14:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Freiburg | |||||||
27 Jan 2018 14:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Augsburg | |||||||
27 Jan 2018 14:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Hamburger | |||||||
27 Jan 2018 14:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Schalke 04 | |||||||
27 Jan 2018 17:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hertha Berlin | |||||||
Germany Bundesliga 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Holstein Kiel | |||||||
27 Jan 2018 12:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Fortuna Dusseldorf | |||||||
27 Jan 2018 12:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 3 | Heidenheimer | |||||||
French Ligue 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 15:59 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Montpellier | |||||||
27 Jan 2018 19:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Nantes | |||||||
27 Jan 2018 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Amiens | |||||||
27 Jan 2018 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | ES Troyes AC | |||||||
27 Jan 2018 19:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Nice | |||||||
27 Jan 2018 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Caen | |||||||
French Ligue 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 13:55 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Nimes | |||||||
27 Jan 2018 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Tours FC | |||||||
Eredivisie Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 17:30 | FT | 3 - 3 | 3 - 1 | Heracles Almelo | |||||||
27 Jan 2018 18:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | PSV Eindhoven | |||||||
27 Jan 2018 18:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Vitesse Arnhem | |||||||
27 Jan 2018 19:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | VVV Venlo | |||||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 00:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | America de Cali | |||||||
27 Jan 2018 08:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Chernomorets Odessa | |||||||
27 Jan 2018 09:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Odra Opole | |||||||
27 Jan 2018 09:00 | FT | 8 - 3 | 5 - 0 | Brisbane City SC | |||||||
27 Jan 2018 09:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Budapest Honved | |||||||
27 Jan 2018 09:00 | FT | 14 - 0 | 6 - 0 | FK Kolomna | |||||||
27 Jan 2018 09:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Szolnoki MAV | |||||||
27 Jan 2018 09:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Mohelnice | |||||||
27 Jan 2018 09:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Vysoke Myto | |||||||
27 Jan 2018 09:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Dacia Unirea Braila | |||||||
27 Jan 2018 09:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Brisbane Strikers | |||||||
27 Jan 2018 09:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Subiaco AFC | |||||||
27 Jan 2018 09:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Sorrento | |||||||
27 Jan 2018 09:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Vysocina Jihlava | |||||||
27 Jan 2018 09:30 | FT | 6 - 0 | 4 - 0 | Skm Liptovsky Hradok | |||||||
27 Jan 2018 10:00 | FT | 5 - 3 | 4 - 1 | Yesil Bursa | |||||||
27 Jan 2018 10:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Varda Se | |||||||
27 Jan 2018 10:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Hrvatski Dragovoljac | |||||||
27 Jan 2018 10:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Inter Bratislava | |||||||
27 Jan 2018 10:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Grasshoppers | |||||||
27 Jan 2018 10:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 3 | Dukla Praha | |||||||
27 Jan 2018 10:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Fotbal Trinec | |||||||
27 Jan 2018 10:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Samut Prakan City | |||||||
27 Jan 2018 10:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Viktoria Zizkov | |||||||
27 Jan 2018 10:00 | FT | 3 - 5 | 0 - 3 | Synot Slovacko U21 | |||||||
27 Jan 2018 10:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Pribram | |||||||
27 Jan 2018 10:00 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | SKM Puchov | |||||||
27 Jan 2018 10:00 | FT | 7 - 0 | 4 - 0 | Avedore IF | |||||||
27 Jan 2018 10:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Torpedo Armavir | |||||||
27 Jan 2018 10:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Vitebsk | |||||||
27 Jan 2018 10:00 | FT | 5 - 0 | 5 - 0 | Slovan Duslo Sala | |||||||
27 Jan 2018 10:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Budaorsi Sc | |||||||
27 Jan 2018 10:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Nove Zamky | |||||||
27 Jan 2018 10:10 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Khonkaen FC | |||||||
27 Jan 2018 10:20 | FT | 2 - 3 | 2 - 0 | Dnepr Mogilev | |||||||
27 Jan 2018 10:50 | FT | 3 - 3 | 2 - 2 | Roskilde | |||||||
27 Jan 2018 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Nitra | |||||||
27 Jan 2018 11:00 | ? - ? | ? - ? | Szegedi Ak | ||||||||
27 Jan 2018 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Gks Jastrzebie | |||||||
27 Jan 2018 11:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Wisla Pulawy | |||||||
27 Jan 2018 11:00 | ? - ? | ? - ? | Stal Mielec | ||||||||
27 Jan 2018 11:00 | ? - ? | ? - ? | BEC Tero Sasana | ||||||||
27 Jan 2018 11:00 | FT | 3 - 4 | 2 - 1 | Horovicko | |||||||
27 Jan 2018 11:00 | ? - ? | ? - ? | Unicov | ||||||||
27 Jan 2018 11:00 | ? - ? | ? - ? | Spyris Kaunas | ||||||||
27 Jan 2018 11:00 | ? - ? | ? - ? | Metalleghe Bsi | ||||||||
27 Jan 2018 11:15 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Randers FC | |||||||
27 Jan 2018 11:30 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Floreat Athena | |||||||
27 Jan 2018 12:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Inter Turku | |||||||
27 Jan 2018 12:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Moss | |||||||
27 Jan 2018 12:00 | ? - ? | ? - ? | Nữ Fcr 2001 Duisburg | ||||||||
27 Jan 2018 12:00 | ? - ? | ? - ? | Asko Kottmannsdorf | ||||||||
27 Jan 2018 12:00 | ? - ? | ? - ? | Proleter Novi Sad | ||||||||
27 Jan 2018 12:00 | ? - ? | ? - ? | Rudar Pljevlja | ||||||||
27 Jan 2018 12:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Carlstad United BK | |||||||
27 Jan 2018 12:00 | ? - ? | ? - ? | FK Sutjeska Niksic | ||||||||
27 Jan 2018 12:00 | ? - ? | ? - ? | Jelgava | ||||||||
27 Jan 2018 12:00 | ? - ? | ? - ? | Stechovice | ||||||||
27 Jan 2018 12:00 | ? - ? | ? - ? | Brabrand IF | ||||||||
27 Jan 2018 12:20 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Ankaran Hrvatini Mas Tech | |||||||
27 Jan 2018 12:30 | FT | 3 - 4 | 2 - 2 | Quảng Nam | |||||||
27 Jan 2018 12:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Luzern | |||||||
27 Jan 2018 12:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Slutsksakhar Slutsk | |||||||
27 Jan 2018 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Hàn Quốc | |||||||
27 Jan 2018 13:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 2 | Zemplin Michalovce | |||||||
27 Jan 2018 13:00 | FT | 5 - 1 | 1 - 1 | Nybergsund IL Trysil | |||||||
27 Jan 2018 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | TSV Hartberg | |||||||
27 Jan 2018 13:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Chiasso | |||||||
27 Jan 2018 13:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | SV Ried | |||||||
27 Jan 2018 13:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | IFK Varnamo | |||||||
27 Jan 2018 13:00 | ? - ? | ? - ? | Sokol Kleczew | ||||||||
27 Jan 2018 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | GAIS | |||||||
27 Jan 2018 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Partizan Belgrade | |||||||
27 Jan 2018 13:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | SC Wiener Neustadt | |||||||
27 Jan 2018 13:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | WSG Wattens | |||||||
27 Jan 2018 13:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Zurich | |||||||
27 Jan 2018 13:40 | ? - ? | ? - ? | Bỉ U17 | ||||||||
27 Jan 2018 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Lausanne Sports | |||||||
27 Jan 2018 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Borac Banja Luka | |||||||
27 Jan 2018 14:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Sarpsborg 08 FF | |||||||
27 Jan 2018 14:00 | ? - ? | ? - ? | Shanghai Shenxin | ||||||||
27 Jan 2018 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Silkeborg IF | |||||||
27 Jan 2018 14:00 | ? - ? | ? - ? | SC Weiz | ||||||||
27 Jan 2018 14:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Blau Weiss Linz | |||||||
27 Jan 2018 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Brommapojkarna | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 1 | Lillestrom | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Yverdon | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Stabaek | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Guizhou Zhicheng | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Austria Lustenau | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Falkenbergs FF | |||||||
27 Jan 2018 15:30 | FT | 4 - 2 | 1 - 0 | Neuchatel Xamax | |||||||
27 Jan 2018 15:59 | ? - ? | ? - ? | Ukraine U17 | ||||||||
27 Jan 2018 16:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | FSV Frankfurt | |||||||
27 Jan 2018 17:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Drogheda United | |||||||
27 Jan 2018 17:15 | FT | 3 - 3 | 2 - 0 | Ostersunds FK | |||||||
27 Jan 2018 20:00 | ? - ? | ? - ? | CD El Nacional | ||||||||
27 Jan 2018 21:30 | ? - ? | ? - ? | Aguilas Doradas | ||||||||
27 Jan 2018 23:00 | ? - ? | ? - ? | Dep.Independiente Medellin | ||||||||
Argentina Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 00:15 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | San Lorenzo | |||||||
27 Jan 2018 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Velez Sarsfield | |||||||
27 Jan 2018 20:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Arsenal de Sarandi | |||||||
27 Jan 2018 22:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Patronato Parana | |||||||
Belgium Jupiler League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Royal Antwerp | |||||||
27 Jan 2018 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | AS Eupen | |||||||
27 Jan 2018 19:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Zulte-Waregem | |||||||
27 Jan 2018 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | St-Truidense VV | |||||||
Scotland Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Kilmarnock | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Hibernian FC | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Dundee | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Motherwell FC | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Partick Thistle | |||||||
Turkey Super Lig Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 10:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Bursaspor | |||||||
27 Jan 2018 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Kayserispor | |||||||
27 Jan 2018 15:59 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Osmanlispor | |||||||
England Divison 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Northampton Town | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | ? - ? | ? - ? | Charlton Athletic | ||||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | AFC Wimbledon | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Bristol Rovers | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Fleetwood Town | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Plymouth Argyle | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Shrewsbury Town | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Scunthorpe United | |||||||
Mexico Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 01:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Queretaro FC | |||||||
27 Jan 2018 03:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Puebla | |||||||
27 Jan 2018 23:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Pumas UNAM | |||||||
Portugal League Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 20:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Sporting Lisbon | |||||||
England FA Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 12:30 | FT | 1 - 5 | 0 - 3 | Leicester City | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Birmingham | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Coventry | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Watford | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Preston North End | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Rochdale | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Nottingham Forest | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Brighton | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | West Ham United | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Swansea City | |||||||
27 Jan 2018 17:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Tottenham Hotspur | |||||||
27 Jan 2018 19:45 | FT | 2 - 3 | 1 - 3 | West Bromwich | |||||||
Australia League A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 06:35 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Adelaide United FC | |||||||
27 Jan 2018 08:50 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Brisbane Roar FC | |||||||
Copa Libertadores Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 00:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Macara | |||||||
27 Jan 2018 01:45 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Oriente Petrolero | |||||||
Greece National A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Platanias FC | |||||||
27 Jan 2018 15:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Panathinaikos | |||||||
27 Jan 2018 17:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Lamia | |||||||
Israel Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Hapoel Haifa | |||||||
27 Jan 2018 15:59 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Ashdod MS | |||||||
27 Jan 2018 16:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Maccabi Petah Tikva FC | |||||||
27 Jan 2018 18:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Hapoel Raanana | |||||||
India Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 08:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Minerva Punjab | |||||||
27 Jan 2018 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | AIFF XI Arrows | |||||||
Qatar Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 13:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Al-Ahli Doha | |||||||
27 Jan 2018 13:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Al-Khuraitiat | |||||||
27 Jan 2018 15:40 | FT | 3 - 3 | 2 - 3 | Al Rayyan | |||||||
South Africa Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | AmaZulu | |||||||
27 Jan 2018 13:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Orlando Pirates | |||||||
27 Jan 2018 15:59 | FT | 1 - 4 | 1 - 0 | Bidvest Wits | |||||||
27 Jan 2018 18:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Mamelodi Sundowns | |||||||
African Nations Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 16:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Namibia | |||||||
27 Jan 2018 19:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Sudan | |||||||
Costa Rica Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 20:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Guadalupe | |||||||
27 Jan 2018 20:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Municipal Liberia | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 19:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Nacional Potosi | |||||||
Guatemala Liga Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 02:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | CD Marquense | |||||||
27 Jan 2018 23:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | CD Suchitepequez | |||||||
El Salvador Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 21:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Cd Chalatenango | |||||||
Scotland Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Inverness C.T. | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Dumbarton | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Greenock Morton | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Brechin City | |||||||
Scotland Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Stranraer | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Raith Rovers | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Forfar Athletic | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Ayr Utd | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Arbroath | |||||||
Belgium - 2e Klasse Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 15:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Roeselare | |||||||
27 Jan 2018 19:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Tubize | |||||||
Jordan Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 12:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Al Wihdat Amman | |||||||
27 Jan 2018 15:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Al-Jazeera (Jordan) | |||||||
Argentina Prim B Metropolitana Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 20:00 | ? - ? | ? - ? | Almirante Brown | ||||||||
Venezuela Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 19:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Atletico Venezuela | |||||||
27 Jan 2018 19:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Mineros de Guayana | |||||||
27 Jan 2018 23:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Estudiantes Caracas SC | |||||||
Libya League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 14:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Al Andalus | |||||||
Turkey 2 Ligi A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 10:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Eskisehirspor | |||||||
27 Jan 2018 12:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Altinordu | |||||||
27 Jan 2018 12:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Vestel Manisaspor | |||||||
Algeria Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | Usm Alger | |||||||
27 Jan 2018 14:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Om Medea | |||||||
27 Jan 2018 15:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cr Belouizdad | |||||||
Tunisia Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 12:45 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | C. A. Bizertin | |||||||
27 Jan 2018 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Etoile Metlaoui | |||||||
27 Jan 2018 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Us Ben Guerdane | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | U.s.monastir | |||||||
Greece Super League 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 12:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 1 | Aiginiakos | |||||||
27 Jan 2018 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Doxa Dramas | |||||||
27 Jan 2018 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Anagenisi Karditsa | |||||||
27 Jan 2018 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Athletic Union Of Sparta | |||||||
England Divison 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Forest Green Rovers | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Barnet | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Stevenage Borough | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Accrington Stanley | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Luton Town | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Mansfield Town | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Colchester United | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 4 - 3 | 1 - 2 | Crewe Alexandra | |||||||
German 3. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 13:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Rot-weiss Erfurt | |||||||
27 Jan 2018 13:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Chemnitzer | |||||||
27 Jan 2018 13:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Fortuna Koln | |||||||
27 Jan 2018 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | SV Wehen Wiesbaden | |||||||
27 Jan 2018 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Werder Bremen Am | |||||||
27 Jan 2018 13:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Sportfreunde Lotte | |||||||
27 Jan 2018 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sv Meppen | |||||||
England Northern Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Warrington Town AFC | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Stalybridge Celtic | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Coalville | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 4 - 2 | 4 - 1 | Stourbridge | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Whitby Town | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Halesowen Town | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Rushall Olympic | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Farsley Celtic | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ashton United | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Matlock Town | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 4 - 1 | 0 - 1 | Workington | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Nantwich Town | |||||||
Nigeria Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Mfm | |||||||
India Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 14:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Delhi Dynamos | |||||||
Wales Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 14:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Aberystwyth Town | |||||||
27 Jan 2018 17:15 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Ruthin Town | |||||||
England Southern Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 6 - 2 | 1 - 0 | Tiverton Town | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | St Neots Town | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Redditch United | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Banbury United | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Kings Lynn | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Biggleswade Town | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Stratford Town | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Merthyr Town | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | Farnborough Town | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Bishop's Stortford | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 2 | Dorchester Town | |||||||
England Conference Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 15:00 | ? - ? | ? - ? | Sutton United | ||||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Halifax Town | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Solihull Moors | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Guiseley | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 4 - 3 | 2 - 2 | Hartlepool United FC | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Boreham Wood | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Maidstone United | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Aldershot Town | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Torquay United | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Chester FC | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | AFC Fylde | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 2 | Tranmere Rovers | |||||||
England Conference North Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Blyth Spartans | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Salford City | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | North Ferriby United | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Alfreton Town | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | AFC Telford United | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Southport FC | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Darlington | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Bradford Park Avenue | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Tamworth | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | York City | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Curzon Ashton | |||||||
England Conference South Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Hampton & Richmond | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Eastbourne Borough | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Whitehawk | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | ? - ? | ? - ? | Chippenham Town | ||||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Poole Town | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Bognor Regis Town | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Bath City | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 7 - 2 | 3 - 2 | East Thurrock United | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | ? - ? | ? - ? | Havant and Waterlooville | ||||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Weston Super Mare | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Braintree Town | |||||||
Welsh Football League First Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Penybont | |||||||
Argentina Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 01:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Central Norte Salta | |||||||
27 Jan 2018 20:30 | FT | 0 - 5 | 0 - 1 | Club Cipolletti | |||||||
27 Jan 2018 20:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Alvarado Mar Del Plata | |||||||
27 Jan 2018 22:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | CA Douglas Haig | |||||||
27 Jan 2018 22:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sportivo Belgrano | |||||||
Lebanon Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 12:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Akhaahli Alay | |||||||
27 Jan 2018 12:15 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Al Bourj | |||||||
27 Jan 2018 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Al-Ahed | |||||||
Algeria Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Mc El Eulma | |||||||
Israel State League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 17:45 | ? - ? | ? - ? | Maccabi Shaarayim | ||||||||
Italian Women Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 13:30 | ? - ? | ? - ? | Gs Roma Womens | ||||||||
27 Jan 2018 13:30 | ? - ? | ? - ? | Agsm Verona Womens | ||||||||
Northern Ireland Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Coleraine | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Linfield FC | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | Carrick Rangers | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ards | |||||||
Iceland Reykjavik Tournament Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 15:15 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Ir Reykjavik | |||||||
27 Jan 2018 17:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Fjolnir | |||||||
Brazil Campeonato Carioca Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Resende-RJ | |||||||
Macao Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 06:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cheng Fung | |||||||
27 Jan 2018 08:15 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | Macao Alfandega | |||||||
Mexico Primera Divison A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 01:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Atletico San Luis | |||||||
27 Jan 2018 02:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Cafetaleros De Tapachula | |||||||
27 Jan 2018 03:36 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Celaya | |||||||
27 Jan 2018 04:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Zacatepec | |||||||
Al Kass International Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 12:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Kashiwa Reysol U17 | |||||||
Brazil Campeonato Gaucho Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 18:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Avenida Rs | |||||||
27 Jan 2018 22:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Caxias Rs | |||||||
Brazil Campeonato Paulista Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 19:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Sao Paulo | |||||||
27 Jan 2018 21:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sao Caetano (SP) | |||||||
AFC U23 Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 08:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Uzbekistan U23 | |||||||
Scotland Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Peterhead | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Berwick Rangers | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Annan Athletic | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Stenhousemuir | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Stirling Albion | |||||||
Malta Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 13:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Naxxar Lions | |||||||
27 Jan 2018 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Mosta | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Gzira United | |||||||
27 Jan 2018 15:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Floriana | |||||||
Malta First Division League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 13:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Melita Fc | |||||||
27 Jan 2018 15:15 | FT | 4 - 2 | 0 - 1 | Pembroke Athleta | |||||||
Myanmar National League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 09:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Rakhine United | |||||||
27 Jan 2018 09:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Magway | |||||||
27 Jan 2018 09:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Yadanabon | |||||||
Australia West Premier Bam Creative Night Series Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 09:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Subiaco AFC | |||||||
27 Jan 2018 09:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Sorrento | |||||||
27 Jan 2018 11:30 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Floreat Athena | |||||||
27 Jan 2018 11:30 | FT | 0 - 6 | 0 - 1 | Pires | |||||||
Northern Ireland IFA Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Limavady United | |||||||
27 Jan 2018 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Lurgan Celtic | |||||||
27 Jan 2018 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Newry City | |||||||
27 Jan 2018 14:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Police Service Of Northern Ireland | |||||||
27 Jan 2018 15:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Knockbreda | |||||||
Finland Suomen Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 11:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Haka | |||||||
27 Jan 2018 11:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Grifk | |||||||
27 Jan 2018 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | KTP Kotka | |||||||
27 Jan 2018 12:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Viikingit | |||||||
27 Jan 2018 13:00 | FT | 3 - 4 | 2 - 2 | AC Oulu | |||||||
27 Jan 2018 14:30 | FT | 0 - 6 | 0 - 3 | RoPS Rovaniemi | |||||||
Indonesia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 08:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Barito Putera | |||||||
27 Jan 2018 12:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Dewa United | |||||||
Indonesia President Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 08:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Barito Putera | |||||||
27 Jan 2018 12:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Dewa United | |||||||
South Africa First League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 13:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Uthongathi | |||||||
27 Jan 2018 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cape Town | |||||||
27 Jan 2018 13:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Pretoria Univ | |||||||
27 Jan 2018 13:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Mbombela United | |||||||
27 Jan 2018 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Stellenbosch | |||||||
UAE Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Jan 2018 13:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 4 | Banni Yas | |||||||
27 Jan 2018 13:05 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Ittihad Kalba | |||||||
27 Jan 2018 13:05 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Dubba Al-Husun |
Totaal wedstrijden: 392
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...