Speelschema voetbal 27-04-2017
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
English Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Manchester United | |||||||
Spanish La Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 18:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Eibar | |||||||
27 Apr 2017 19:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Celta Vigo | |||||||
27 Apr 2017 20:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Real Betis | |||||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 10:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Bosnia Herzegovina U16 | |||||||
27 Apr 2017 10:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Azerbaijan U17 | |||||||
27 Apr 2017 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Thổ Nhĩ Kỳ U17 | |||||||
27 Apr 2017 16:59 | FT | 5 - 1 | 4 - 0 | Ukraine U17 | |||||||
27 Apr 2017 18:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Voluntari | |||||||
Belgium Jupiler League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 19:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Sporting Charleroi | |||||||
Russia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Krasnodar FK | |||||||
27 Apr 2017 17:30 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | Tom Tomsk | |||||||
Sweden Allsvenskan Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Djurgardens | |||||||
27 Apr 2017 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Malmo FF | |||||||
27 Apr 2017 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | IK Sirius FK | |||||||
27 Apr 2017 18:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Jonkopings Sodra IF | |||||||
CONCACAF Champions League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 03:05 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Tigres UANL | |||||||
Danish Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Copenhagen | |||||||
Copa Libertadores Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 01:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Dep.Independiente Medellin | |||||||
27 Apr 2017 01:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Flamengo | |||||||
27 Apr 2017 01:45 | FT | 2 - 3 | 2 - 0 | Palmeiras | |||||||
27 Apr 2017 23:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Chapecoense SC | |||||||
27 Apr 2017 23:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Lanus | |||||||
Turkey Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 18:45 | FT | 3 - 2 | 0 - 2 | Konyaspor | |||||||
Copa do Brasil Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 01:45 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Sport Club Recife | |||||||
Norway NM Cupen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 16:59 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | FK Haugesund | |||||||
27 Apr 2017 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Lyn Oslo | |||||||
27 Apr 2017 16:59 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Fram Larvik | |||||||
27 Apr 2017 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Floro | |||||||
27 Apr 2017 16:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Oppsal | |||||||
27 Apr 2017 17:15 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Nardo | |||||||
Israel Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 17:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Hapoel Ironi Kiryat Shmona | |||||||
27 Apr 2017 17:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Hapoel Haifa | |||||||
Singapore Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 12:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Balestier Khalsa FC | |||||||
Egypt Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 14:50 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Nasr Taadeen | |||||||
27 Apr 2017 16:59 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Smouha SC | |||||||
27 Apr 2017 19:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Enppi | |||||||
Slovakia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 16:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Senica | |||||||
Greee Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 16:59 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Panathinaikos | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 01:00 | FT | 6 - 1 | 3 - 1 | Real Potosi | |||||||
Guatemala Liga Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 02:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Antigua Gfc | |||||||
27 Apr 2017 02:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Mictlan | |||||||
27 Apr 2017 03:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | CSD Municipal | |||||||
27 Apr 2017 03:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Csyd Carcha | |||||||
27 Apr 2017 19:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | CD Suchitepequez | |||||||
Colombia Copa Mustang Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 02:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Atletico Junior Barranquilla | |||||||
Jordan Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Al-Jazeera (Jordan) | |||||||
27 Apr 2017 14:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Al-Ahli | |||||||
27 Apr 2017 16:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Al Wihdat Amman | |||||||
Lithuania Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Baltija Panevezys | |||||||
Venezuela Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 00:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Deportivo Tachira | |||||||
27 Apr 2017 00:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 3 | Carabobo | |||||||
27 Apr 2017 00:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Portuguesa de Desportos | |||||||
27 Apr 2017 22:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Atletico Venezuela | |||||||
French Nationa League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Chambly | |||||||
Russia Youth Championship League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 09:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Fk Krasnodar Youth | |||||||
Iceland Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 21:00 | FT | 1 - 5 | 0 - 2 | Magni | |||||||
Tunisia Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 15:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | A.s. Marsa | |||||||
Zimbabwe Premier Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | How Mine Fc | |||||||
27 Apr 2017 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Black Rhinos Fc | |||||||
Norwegian Junior U19 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 17:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Lillestrom U19 | |||||||
27 Apr 2017 17:45 | FT | 4 - 1 | 3 - 1 | Follo U19 | |||||||
27 Apr 2017 19:15 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Raufoss U19 | |||||||
27 Apr 2017 19:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Oppsal U19 | |||||||
Estonia Esi Liiga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 16:59 | FT | 1 - 4 | 0 - 1 | Kuressaare | |||||||
Moldova Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 14:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | CF Gagauziya | |||||||
27 Apr 2017 14:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Cf Intersport Aroma | |||||||
27 Apr 2017 14:05 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Spicul Chiscareni | |||||||
Bahrain Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 16:59 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Al-Hadd | |||||||
27 Apr 2017 16:59 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Al-Muharraq | |||||||
Slovakia 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 15:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Mfk Skalica | |||||||
Romania Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 18:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Voluntari | |||||||
Coupe de Luxembourg Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 18:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | F91 Dudelange | |||||||
FYR Macedonia Prva liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Korzo Prilep | |||||||
Scottish Development League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Kilmarnock U20 | |||||||
Nigeria Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Rivers United | |||||||
Saudi Arabia Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 13:35 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Wajj | |||||||
Bulgaria Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 16:00 | FT | 0 - 7 | 0 - 3 | Ludogorets Razgrad | |||||||
Colombia Copa Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 01:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Llaneros FC | |||||||
27 Apr 2017 01:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Atletico Clube Purtugal | |||||||
27 Apr 2017 01:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Union Magdalena | |||||||
27 Apr 2017 02:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Valledupar | |||||||
27 Apr 2017 20:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Cucuta | |||||||
27 Apr 2017 21:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Pereira | |||||||
27 Apr 2017 21:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Deportes Tolima | |||||||
27 Apr 2017 22:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Universitario De Popayan | |||||||
Oman Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 14:45 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Al Oruba Sur | |||||||
27 Apr 2017 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Al Rustaq | |||||||
27 Apr 2017 17:30 | FT | 4 - 3 | 2 - 1 | Fnjaa SC | |||||||
27 Apr 2017 17:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Al Khaboora | |||||||
Mexico Primera Divison A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 03:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Csyd Dorados De Sinaloa | |||||||
Romania Liga 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 15:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Sepsi | |||||||
UAE Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 15:00 | FT | 1 - 5 | 1 - 2 | Al Thaid | |||||||
27 Apr 2017 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Shaab | |||||||
27 Apr 2017 15:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Ras Al Khaimah | |||||||
27 Apr 2017 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Ajman | |||||||
27 Apr 2017 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Al Arabi | |||||||
27 Apr 2017 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Hamriyah | |||||||
Qatar Prince Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2017 15:15 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Al Mesaimeer Club | |||||||
27 Apr 2017 17:45 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Al Khor SC |
Totaal wedstrijden: 100
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...