Speelschema voetbal 27-04-2018
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
England Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 19:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Sunderland | |||||||
Italy Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 18:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Palermo | |||||||
27 Apr 2018 20:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Virtus Entella | |||||||
Spanish La Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 20:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Sevilla | |||||||
Spain Segunda Division B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 20:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Zaragoza | |||||||
Germany Bundesliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 19:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Hannover 96 | |||||||
Germany Bundesliga 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 17:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Erzgebirge Aue | |||||||
27 Apr 2018 17:30 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Kaiserslautern | |||||||
French Ligue 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 19:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Saint-Etienne | |||||||
French Ligue 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 19:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Auxerre | |||||||
27 Apr 2018 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Lorient | |||||||
27 Apr 2018 19:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Ajaccio | |||||||
27 Apr 2018 19:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Chamois Niortais | |||||||
27 Apr 2018 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Orleans US 45 | |||||||
27 Apr 2018 19:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 3 | Stade Brestois | |||||||
27 Apr 2018 19:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Valenciennes | |||||||
27 Apr 2018 19:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Tours FC | |||||||
Portugal Primera Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 20:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Moreirense | |||||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 01:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | Jamaica | |||||||
27 Apr 2018 10:00 | ? - ? | ? - ? | Bắc Triều Tiên U23 | ||||||||
27 Apr 2018 10:00 | ? - ? | ? - ? | Bắc Triều Tiên | ||||||||
27 Apr 2018 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Bahrain | |||||||
27 Apr 2018 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Bahrain U23 | |||||||
27 Apr 2018 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Zejtun Corinthians | |||||||
Argentina Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 23:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Temperley | |||||||
Belgium Jupiler League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Club Brugge | |||||||
Scotland Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 19:45 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Hearts | |||||||
Denmark SAS Ligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 18:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Copenhagen | |||||||
Sweden Allsvenskan Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 18:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | IK Sirius FK | |||||||
Iceland Premier Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 21:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Keflavik | |||||||
27 Apr 2018 21:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | KR Reykjavik | |||||||
Ireland Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 19:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Dundalk | |||||||
27 Apr 2018 19:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Limerick FC | |||||||
27 Apr 2018 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Shamrock Rovers | |||||||
27 Apr 2018 19:45 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Bohemians | |||||||
27 Apr 2018 19:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Sligo Rovers | |||||||
Republic Gambrinus Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Brno | |||||||
27 Apr 2018 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Mlada Boleslav | |||||||
Sweden Superettan Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Gefle IF | |||||||
Turkey Super Lig Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 18:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Karabukspor | |||||||
Brasil Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 23:15 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Boa Esporte Clube | |||||||
Australia League A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 10:50 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Melbourne City | |||||||
Copa Libertadores Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 01:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Libertad Asuncion | |||||||
27 Apr 2018 01:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Racing Club | |||||||
27 Apr 2018 01:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Alianza Lima | |||||||
Iran Pro League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Teraktor-Sazi | |||||||
27 Apr 2018 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Padideh Mashhad | |||||||
27 Apr 2018 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Zob Ahan | |||||||
27 Apr 2018 13:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Saipa | |||||||
27 Apr 2018 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Esteghlal Tehran | |||||||
27 Apr 2018 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Pars Jonoubi Jam | |||||||
27 Apr 2018 14:30 | FT | 3 - 3 | 2 - 2 | Esteghlal Khozestan | |||||||
27 Apr 2018 15:45 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Sepidroud Rasht | |||||||
Indonesia Super Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 09:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Persipura Jayapura | |||||||
27 Apr 2018 12:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Madura United | |||||||
Ukraine Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Shakhtar Donetsk | |||||||
Romania - Division A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 18:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Juventus Bucharest | |||||||
Poland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 16:59 | FT | 1 - 5 | 0 - 1 | Piast Gliwice | |||||||
27 Apr 2018 19:30 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Korona Kielce | |||||||
Malaysia Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Kedah | |||||||
27 Apr 2018 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | PKNP | |||||||
Croatia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 16:59 | FT | 2 - 4 | 1 - 0 | Zapresic | |||||||
Egypt Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 14:45 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Ittihad Alexandria | |||||||
27 Apr 2018 16:59 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Al Nasr Cairo | |||||||
27 Apr 2018 19:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Misr El Maqasah | |||||||
27 Apr 2018 19:15 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Petrojet | |||||||
Bulgaria Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 15:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Dunav Ruse | |||||||
27 Apr 2018 18:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Ludogorets Razgrad | |||||||
Belarus Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 15:30 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | Dinamo Brest | |||||||
27 Apr 2018 17:45 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Isloch Minsk | |||||||
Wales Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 19:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Bangor City FC | |||||||
27 Apr 2018 19:30 | FT | 3 - 3 | 2 - 2 | Cardiff Metropolitan | |||||||
27 Apr 2018 19:30 | FT | 5 - 3 | 2 - 1 | Newtown | |||||||
27 Apr 2018 19:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Carmarthen | |||||||
27 Apr 2018 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Llandudno | |||||||
27 Apr 2018 19:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Connah's QN | |||||||
Morocco Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 20:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Union Touarga Sport Rabat | |||||||
Bosnia Premijer Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 18:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Zrinjski Mostar | |||||||
Estonia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 17:30 | FT | 5 - 2 | 2 - 1 | Trans Narva | |||||||
Switzerland Challenge League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Winterthur | |||||||
Malaysia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 14:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | PDRM | |||||||
27 Apr 2018 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Felcra | |||||||
27 Apr 2018 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Terengganu B DKTT-Team | |||||||
Poland - 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 19:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Chrobry Glogow | |||||||
Colombia Copa Mustang Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 00:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Independiente Santa Fe | |||||||
27 Apr 2018 02:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Alianza Petrolera | |||||||
Austria Erste Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 17:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Liefering | |||||||
27 Apr 2018 17:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Wacker Innsbruck | |||||||
27 Apr 2018 17:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Floridsdorfer AC Wien | |||||||
27 Apr 2018 17:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Kapfenberg Superfund | |||||||
27 Apr 2018 19:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | SC Wiener Neustadt | |||||||
Russia Div 2 East Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 10:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Irtysh 1946 Omsk | |||||||
27 Apr 2018 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Dinamo Barnaul | |||||||
Russia Div 2 West Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Pskov 747 | |||||||
27 Apr 2018 16:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 1 | Chertanovo Moscow | |||||||
Ukraine U21 Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 11:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | Chernomorets Odessa U21 | |||||||
27 Apr 2018 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Pfc Oleksandria U21 | |||||||
27 Apr 2018 12:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Olimpic Donetsk U21 | |||||||
Australia Queensland State League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 10:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 1 | Western Pride | |||||||
South Australian Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 11:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Adelaide Panthers | |||||||
Jordan Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Al-Baq'a | |||||||
27 Apr 2018 17:30 | FT | 3 - 1 | 3 - 0 | Al Aqaba Sc | |||||||
Lithuania Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 15:00 | FT | 3 - 6 | 0 - 0 | Siauliai | |||||||
27 Apr 2018 15:00 | FT | 1 - 5 | 0 - 3 | Kupiskis | |||||||
27 Apr 2018 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Taip Vilnius | |||||||
27 Apr 2018 15:00 | FT | 4 - 1 | 0 - 0 | Koralas | |||||||
27 Apr 2018 15:00 | FT | 0 - 7 | 0 - 0 | Dainava Alytus | |||||||
27 Apr 2018 15:00 | FT | 4 - 1 | 0 - 0 | Silute | |||||||
27 Apr 2018 15:00 | FT | 4 - 3 | 0 - 0 | Ateitis | |||||||
27 Apr 2018 16:59 | FT | 4 - 3 | 0 - 0 | Dziugas Telsiai | |||||||
27 Apr 2018 18:00 | FT | 0 - 8 | 0 - 0 | Sveikata | |||||||
Georgia Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 13:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Saburtalo Tbilisi | |||||||
27 Apr 2018 15:30 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Kolkheti Poti | |||||||
27 Apr 2018 17:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Sioni Bolnisi | |||||||
Republic of Azerbaijan Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Qarabag | |||||||
Australia Victorian Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 11:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Port Melbourne Sharks | |||||||
27 Apr 2018 11:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Northcote City | |||||||
27 Apr 2018 11:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Bentleigh Greens | |||||||
French Nationa League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Dunkerque | |||||||
27 Apr 2018 19:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Entente Sannois | |||||||
27 Apr 2018 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Lyon la Duchere | |||||||
27 Apr 2018 19:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | US Boulogne | |||||||
27 Apr 2018 19:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Rodez Aveyron | |||||||
27 Apr 2018 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Les Herbiers | |||||||
27 Apr 2018 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Chambly | |||||||
Paraguayan Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 22:30 | FT | 2 - 3 | 2 - 2 | General Diaz | |||||||
Libya League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 15:30 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Al Khmes | |||||||
Ireland Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 19:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Shelbourne | |||||||
27 Apr 2018 19:45 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Cobh Ramblers | |||||||
27 Apr 2018 19:45 | FT | 3 - 2 | 3 - 1 | Wexford Youths | |||||||
Russia Youth Championship League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 09:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Fk Anzhi Youth | |||||||
Brisbane Premier emier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 11:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Brisbane Knights | |||||||
Sweden Div 2 Norrland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 18:05 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Rynninge IK | |||||||
Israel Leumit League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Hapoel Natzrat Illit | |||||||
27 Apr 2018 14:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Hapoel Ramat Gan FC | |||||||
27 Apr 2018 14:00 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Ironi Nesher | |||||||
27 Apr 2018 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Hapoel Marmorek Irony Rehovot | |||||||
27 Apr 2018 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ironi Ramat Hasharon | |||||||
Ukraine Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 16:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Helios Kharkiv | |||||||
Norway 2 Division A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 18:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Stabaek B | |||||||
Algeria Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Na Hussein Dey | |||||||
27 Apr 2018 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Usm Bel Abbes | |||||||
Tunisia Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 15:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Club Sportif Sfaxien | |||||||
27 Apr 2018 15:30 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | Co Medenine | |||||||
27 Apr 2018 15:30 | FT | 5 - 1 | 2 - 0 | Etoile Metlaoui | |||||||
27 Apr 2018 15:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | J.s. Kairouanaise | |||||||
27 Apr 2018 15:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Stade Gabesien | |||||||
27 Apr 2018 15:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Esperance Sportive de Tunis | |||||||
27 Apr 2018 15:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Us Ben Guerdane | |||||||
Armenia Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 13:00 | FT | 7 - 0 | 3 - 0 | Banants B | |||||||
Serbia Prva Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 15:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Radnicki Pirot | |||||||
27 Apr 2018 15:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Dinamo Vranje | |||||||
27 Apr 2018 15:30 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Fk Teleoptik Zemun | |||||||
27 Apr 2018 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | FK Bezanija | |||||||
Australia Victorian Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 11:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Altona Magic | |||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 18:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Ik Gauthiod | |||||||
Sweden Div 2 Sodra Gotaland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Solvesborgs Goif | |||||||
Kazakhstan Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 10:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kairat Academy | |||||||
27 Apr 2018 10:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Baykonur | |||||||
27 Apr 2018 11:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Kaspyi Aktau | |||||||
27 Apr 2018 11:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Zhetysu Ii | |||||||
27 Apr 2018 11:50 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Maktaaral | |||||||
27 Apr 2018 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Taraz | |||||||
Austrian Regionalliga Mitte Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 17:55 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Sturm Graz Amat. | |||||||
27 Apr 2018 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Deutschlandsberger Sc | |||||||
27 Apr 2018 18:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Wolfsberger Ac Amateure | |||||||
27 Apr 2018 18:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | SC Kalsdorf | |||||||
27 Apr 2018 18:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Union St.florian | |||||||
German 3. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | VfR Aalen | |||||||
Saudi Arabia Professional League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 17:10 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Al Kawkab | |||||||
Poland 3. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Garbarnia Krakow | |||||||
27 Apr 2018 16:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 1 | KS Energetyk ROW | |||||||
27 Apr 2018 16:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Warta Poznan | |||||||
27 Apr 2018 18:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Wisla Pulawy | |||||||
Colombia Copa Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 01:45 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Real Cartagena | |||||||
Welsh Football League First Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 19:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Cambrian Clydach | |||||||
Israel State League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Hapoel Azor | |||||||
27 Apr 2018 12:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Maccabi Shaarayim | |||||||
27 Apr 2018 12:30 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Hapoel Hod Hasharon | |||||||
27 Apr 2018 12:30 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | Hapoel Kfar Shalem | |||||||
27 Apr 2018 12:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Hapoel Asi Gilboa | |||||||
Brasil Campeonato do Nordeste Primeira Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 01:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Bahia | |||||||
Macao Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 12:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Macao Alfandega | |||||||
Mexico Primera Divison A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 02:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Leones Univ Guadalajara | |||||||
Paraguay Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 21:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Club Fernando De La Mora | |||||||
Malta Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Zejtun Corinthians | |||||||
Sweden Div 3 Mellersta Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 18:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Ifk Timra | |||||||
Sweden Div 2 Ostra Gotaland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Solvesborgs Goif | |||||||
UAE Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Al Oruba Uae | |||||||
27 Apr 2018 15:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Masfut | |||||||
27 Apr 2018 15:00 | FT | 6 - 0 | 2 - 0 | Ras Al Khaimah | |||||||
27 Apr 2018 15:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Masafi | |||||||
27 Apr 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Hamriyah | |||||||
27 Apr 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Khor Fakkan | |||||||
Qatar Crown Prince Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 16:59 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Al Duhail Lekhwia | |||||||
Sudan Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 Apr 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Shorta Algadarf | |||||||
27 Apr 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Khartoum Al Watani | |||||||
27 Apr 2018 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Merreikh El Fasher | |||||||
27 Apr 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ahli Al Khartoum |
Totaal wedstrijden: 199
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...