Speelschema voetbal 28-07-2021
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 13:00 | ? - ? | ? - ? | Peterborough United | ||||||||
28 Jul 2021 13:00 | ? - ? | ? - ? | Nottingham Forest | ||||||||
28 Jul 2021 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Umraniyespor | |||||||
28 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Utrecht | |||||||
28 Jul 2021 15:00 | ? - ? | ? - ? | Goztepe | ||||||||
28 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Lorient | |||||||
28 Jul 2021 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Giresunspor | |||||||
28 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | OFI Crete | |||||||
28 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Hatayspor | |||||||
28 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Osogovo | |||||||
28 Jul 2021 15:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Hapoel Ramat Gan FC | |||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | 4 - 1 | 4 - 0 | Renate Ac | |||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | 6 - 1 | 2 - 0 | Onisilos Sotiras | |||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Dunav Ruse | |||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Viterbese | |||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Renova Cepciste | |||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Karmiotissa Pano Polemidion | |||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Sabah FA | |||||||
28 Jul 2021 16:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Metz | |||||||
28 Jul 2021 16:30 | FT | 5 - 1 | 2 - 0 | Karaorman | |||||||
28 Jul 2021 16:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Gjilani | |||||||
28 Jul 2021 17:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Monchengladbach | |||||||
28 Jul 2021 17:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Monaco | |||||||
28 Jul 2021 17:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Pontedera | |||||||
28 Jul 2021 17:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Zwolle | |||||||
28 Jul 2021 17:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | Sturm Graz | |||||||
28 Jul 2021 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Osasuna B | |||||||
28 Jul 2021 17:00 | ? - ? | ? - ? | Holbaek | ||||||||
28 Jul 2021 17:00 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | Crotone | |||||||
28 Jul 2021 17:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | PAEEK Keryneias | |||||||
28 Jul 2021 17:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Dugo Selo | |||||||
28 Jul 2021 17:15 | ? - ? | ? - ? | Villarreal | ||||||||
28 Jul 2021 17:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Lugano | |||||||
28 Jul 2021 17:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | CD Mirandes | |||||||
28 Jul 2021 17:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Cultural Leonesa | |||||||
28 Jul 2021 17:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Zaragoza | |||||||
28 Jul 2021 18:00 | ? - ? | ? - ? | Arminia Hannover | ||||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | 2 - 4 | 2 - 3 | Stade Brestois | |||||||
28 Jul 2021 18:00 | ? - ? | ? - ? | Crotone | ||||||||
28 Jul 2021 18:00 | ? - ? | ? - ? | Norwich City | ||||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | CD Lugo | |||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Racing de Santander | |||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Apollon Smirnis | |||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Atletico Pulpileno | |||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Rayo Majadahonda | |||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | SV Lippstadt | |||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Burgos CF | |||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Alcorcon | |||||||
28 Jul 2021 18:45 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Atletico Madrid | |||||||
28 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Swansea City | |||||||
28 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Real Betis | |||||||
28 Jul 2021 19:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Sheffield United | |||||||
28 Jul 2021 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sevilla Atletico | |||||||
28 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Dubocica Leskovac | |||||||
28 Jul 2021 19:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Leicester City | |||||||
28 Jul 2021 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Leeds United | |||||||
28 Jul 2021 19:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | Mansfield Town | |||||||
28 Jul 2021 19:30 | ? - ? | ? - ? | Portsmouth | ||||||||
28 Jul 2021 19:45 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Tottenham Hotspur | |||||||
28 Jul 2021 19:45 | ? - ? | ? - ? | Carlisle | ||||||||
28 Jul 2021 19:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Tonbridge Angels | |||||||
28 Jul 2021 20:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Brentford | |||||||
28 Jul 2021 20:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | AS Roma | |||||||
28 Jul 2021 20:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Marseille | |||||||
28 Jul 2021 20:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Real Madrid Castilla | |||||||
28 Jul 2021 20:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Tenerife | |||||||
28 Jul 2021 23:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Pumas UNAM | |||||||
Argentina Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 01:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | San Lorenzo | |||||||
28 Jul 2021 18:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Atletico Tucuman | |||||||
28 Jul 2021 18:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | CA Banfield | |||||||
28 Jul 2021 20:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ca Platense | |||||||
28 Jul 2021 20:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Defensa Y Justicia | |||||||
28 Jul 2021 22:45 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Patronato Parana | |||||||
Champions League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Alashkert | |||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Olympiakos | |||||||
28 Jul 2021 18:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Lincoln City | |||||||
28 Jul 2021 18:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Celtic | |||||||
28 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | PSV Eindhoven | |||||||
28 Jul 2021 19:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | NK Mura 05 | |||||||
28 Jul 2021 19:15 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Slovan Bratislava | |||||||
28 Jul 2021 19:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Rapid Wien | |||||||
28 Jul 2021 19:30 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Kairat Almaty | |||||||
Norway Tippeligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Stromsgodset | |||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Sandefjord | |||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Stabaek | |||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Sarpsborg 08 FF | |||||||
Brasil Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 01:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | CSA Alagoas AL | |||||||
28 Jul 2021 23:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Remo Belem (PA) | |||||||
Russian Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 11:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | Krasava Odintsovo | |||||||
28 Jul 2021 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Chelyabinsk | |||||||
28 Jul 2021 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Dinamo Barnaul | |||||||
28 Jul 2021 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Volga Tver | |||||||
28 Jul 2021 14:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Spartak Nalchik | |||||||
28 Jul 2021 14:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Torpedo Vladimir | |||||||
28 Jul 2021 14:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Volga Ulyanovsk | |||||||
28 Jul 2021 14:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Zenit-Izhevsk | |||||||
28 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Mashuk-KMV | |||||||
28 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Forte Taganrog | |||||||
28 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Zvezda Perm | |||||||
28 Jul 2021 15:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | FK Kaluga | |||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Kuban Kholding | |||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Dnepr Smolensk | |||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Shinnik Yaroslavl | |||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Dynamo St | |||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Chertanovo Moscow | |||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 2 | Saransk | |||||||
28 Jul 2021 16:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | FK Zvezda Ryazan | |||||||
28 Jul 2021 16:59 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | FK Biolog | |||||||
28 Jul 2021 16:59 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Avangard | |||||||
28 Jul 2021 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Znamya Noginsk | |||||||
Copa do Brasil Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 01:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Gremio | |||||||
28 Jul 2021 20:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Atletico Clube Goianiense | |||||||
28 Jul 2021 23:15 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | Juazeirense Ba | |||||||
Olympic Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 09:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Brazil U23 | |||||||
28 Jul 2021 09:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Bờ Biển Ngà U23 | |||||||
28 Jul 2021 09:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | New Zealand U23 | |||||||
28 Jul 2021 09:30 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | Honduras U23 | |||||||
28 Jul 2021 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Argentina U23 | |||||||
28 Jul 2021 12:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Ai Cập U23 | |||||||
28 Jul 2021 12:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Mexico U23 | |||||||
28 Jul 2021 12:30 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Pháp U23 | |||||||
Malaysia Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 13:15 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Pahang | |||||||
28 Jul 2021 14:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Johor FC | |||||||
28 Jul 2021 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Pulau Pinang | |||||||
28 Jul 2021 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Terengganu | |||||||
Iraq Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Al Quwa Al Jawiya | |||||||
Morocco Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 19:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 3 | RCA Raja Casablanca Atlhletic | |||||||
28 Jul 2021 19:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Forces Armee Royales | |||||||
28 Jul 2021 21:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | MCO Mouloudia Oujda | |||||||
28 Jul 2021 21:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Difaa Hassani Jdidi | |||||||
China Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 09:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Shanghai East Asia FC | |||||||
28 Jul 2021 09:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Dalian Yifang Aerbin | |||||||
28 Jul 2021 11:30 | FT | 1 - 4 | 0 - 3 | Changchun YaTai | |||||||
28 Jul 2021 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Wuhan ZALL | |||||||
Austria Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Blau Weiss Linz | |||||||
Switzerland Challenge League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Sc Kriens | |||||||
Malaysia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 09:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | PDRM | |||||||
28 Jul 2021 14:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Kelantan United | |||||||
Costa Rica Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 00:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Jicaral | |||||||
28 Jul 2021 01:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Aguilas Guanacastecas | |||||||
28 Jul 2021 03:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Santos De Guapiles | |||||||
28 Jul 2021 21:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Cartagines Deportiva SA | |||||||
Colombia Copa Mustang Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 02:05 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Pasto | |||||||
Australia Queensland State League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 10:30 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Capalaba | |||||||
28 Jul 2021 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Brisbane Roar Am | |||||||
Estonia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | 12 - 0 | 5 - 0 | Fcp Parnu | |||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | 8 - 1 | 3 - 0 | Parnu Sadam | |||||||
Finland Ykkonen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 16:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Musa | |||||||
28 Jul 2021 16:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Kpv | |||||||
28 Jul 2021 16:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | JIPPO | |||||||
28 Jul 2021 16:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Jaro | |||||||
28 Jul 2021 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | PK-35 | |||||||
Colombia Copa Premier Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 00:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Valledupar | |||||||
Libya League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 16:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Alittihad Misurata | |||||||
28 Jul 2021 16:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Al Khmes | |||||||
Chinese Football League Divison 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 10:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Guizhou Zhicheng | |||||||
28 Jul 2021 12:35 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Xinjiang Tianshan Leopard | |||||||
28 Jul 2021 13:00 | FT | 5 - 1 | 1 - 0 | Shenzhen Peng City | |||||||
Norway 2 Division A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 12:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | Kongsvinger | |||||||
28 Jul 2021 14:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Tromsdalen UIL | |||||||
28 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | IF Floya | |||||||
28 Jul 2021 17:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Brattvag | |||||||
28 Jul 2021 17:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Floro | |||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Eidsvold TF | |||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Baerum SK | |||||||
Norway 2 Division B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 13:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Sotra Sk | |||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Levanger | |||||||
28 Jul 2021 16:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Oygarden | |||||||
28 Jul 2021 17:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Egersunds IK | |||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Floy Flekkeroy Il | |||||||
Iceland Ladies Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 20:15 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Nữ Umf Selfoss | |||||||
Faroe Islands Formuladeildin Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Tb Tuoroyri | |||||||
Estonia Esi Liiga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 16:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Tallinna Levadia 2 | |||||||
28 Jul 2021 16:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Flora Tallinn Ii | |||||||
28 Jul 2021 16:59 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Maardu Fc Starbunker | |||||||
28 Jul 2021 17:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Jk Welco Elekter | |||||||
28 Jul 2021 17:30 | FT | 5 - 1 | 2 - 0 | Tartu JK Tammeka B | |||||||
Iceland Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 19:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Haukar | |||||||
28 Jul 2021 19:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Kf Fjallabyggdar | |||||||
28 Jul 2021 20:15 | FT | 4 - 2 | 1 - 1 | Fjardabyggd | |||||||
28 Jul 2021 20:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ir Reykjavik | |||||||
28 Jul 2021 20:15 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Umf Njardvik | |||||||
28 Jul 2021 20:15 | FT | 3 - 3 | 2 - 2 | Reynir Sandgerdi | |||||||
Iceland Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 20:15 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Grindavik | |||||||
28 Jul 2021 20:15 | ? - ? | ? - ? | Vikingur Olafsvik | ||||||||
28 Jul 2021 21:00 | FT | 4 - 3 | 1 - 0 | Grotta Seltjarnarnes | |||||||
Romania Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 15:30 | FT | 1 - 6 | 1 - 2 | Sporting Liesti | |||||||
28 Jul 2021 15:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Agricola Borcea | |||||||
28 Jul 2021 15:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Unirea Alba Iulia | |||||||
28 Jul 2021 15:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Csm Flacara Moreni | |||||||
28 Jul 2021 15:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Luceafarul Oradea B | |||||||
28 Jul 2021 15:30 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Gloria Albesti | |||||||
28 Jul 2021 15:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Acs Ghiroda | |||||||
28 Jul 2021 15:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Tunari | |||||||
28 Jul 2021 15:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Cs Gilortul Targu Carbunesti | |||||||
28 Jul 2021 15:40 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Husana Husi | |||||||
28 Jul 2021 15:40 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | SC Bacau | |||||||
Chinese Football League Divison 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 08:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Dandong Tengyue | |||||||
28 Jul 2021 08:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Guangxi Baoyun | |||||||
28 Jul 2021 08:30 | FT | 5 - 1 | 1 - 0 | Yunnan Kunglu | |||||||
28 Jul 2021 08:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | China U20 | |||||||
28 Jul 2021 08:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Wuxi Wugou | |||||||
28 Jul 2021 08:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Qingdao Red Lions | |||||||
28 Jul 2021 08:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Qingdao West Coast | |||||||
Nigeria Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Nasarawa United | |||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | 5 - 1 | 2 - 1 | Adamawa United | |||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Katsina United | |||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Akwa United | |||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Warri Wolves | |||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Kano Pillars | |||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Enyimba International | |||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Rivers United | |||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Plateau United | |||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | Heartland | |||||||
Colombia Copa Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 21:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Real Santander | |||||||
28 Jul 2021 21:00 | ? - ? | ? - ? | Millonarios | ||||||||
Brazil National Football Tournament U20 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sport Club Recife Youth | |||||||
28 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Cruzeiro Youth | |||||||
28 Jul 2021 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Atletico Go Youth | |||||||
28 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Sao Paulo Youth | |||||||
28 Jul 2021 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Palmeiras Youth | |||||||
Chile Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 00:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Everton CD | |||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Melipilla | |||||||
28 Jul 2021 20:30 | FT | 3 - 1 | 3 - 0 | Huachipato | |||||||
28 Jul 2021 23:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 2 | Curico Unido | |||||||
Mexico Primera Divison A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 01:05 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Celaya | |||||||
28 Jul 2021 03:05 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Club Chivas Tapatio | |||||||
Ecuador Campeonato Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 01:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Cumbaya | |||||||
28 Jul 2021 21:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sociedad Deportivo Quito | |||||||
28 Jul 2021 21:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Pottu via HO | |||||||
United Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 00:00 | FT | 3 - 5 | 3 - 3 | Charleston Battery | |||||||
28 Jul 2021 03:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Orange County Fc | |||||||
Chile Primera B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 23:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Cd Magallanes | |||||||
Germany Regionalliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Energie Cottbus | |||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Germania Halberstadt | |||||||
Finland - Kakkonen Lohko Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 16:30 | FT | 3 - 2 | 2 - 2 | Japs | |||||||
28 Jul 2021 17:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Kapa Helsinki | |||||||
Finland - Kakkonen Lohko Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 16:30 | ? - ? | ? - ? | Kaarinan Pojat | ||||||||
28 Jul 2021 16:30 | ? - ? | ? - ? | Salon Palloilijat Salpa | ||||||||
28 Jul 2021 16:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Fc Ilves-kissat | |||||||
28 Jul 2021 17:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Vantaa | |||||||
Austrian 3.Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 17:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Bregenz | |||||||
28 Jul 2021 17:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Sv Wals Grunau | |||||||
Iceland 4 Deild Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 21:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Kfr Hvolsvollur | |||||||
28 Jul 2021 21:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Hamar Hveragerdi | |||||||
Iceland 3 Deild Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 19:00 | ? - ? | ? - ? | Dalvik Reynir | ||||||||
28 Jul 2021 21:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Ih Hafnarfjordur | |||||||
Estonia Teine Liiga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 17:30 | FT | 2 - 5 | 1 - 1 | Viimsi Mrjk | |||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Vandra Jk Vaprus | |||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Laanemaa Haapsalu | |||||||
Mongolia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ulaanbaatar City | |||||||
Paraguay Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jul 2021 00:30 | FT | 0 - 6 | 0 - 2 | Sol De America | |||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | General Caballero | |||||||
28 Jul 2021 20:00 | FT | 0 - 6 | 0 - 3 | Olimpia Asuncion |
Totaal wedstrijden: 254
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...