Speelschema voetbal 29-06-2017
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
29 Jun 2017 02:05 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Ghana | |||||||
29 Jun 2017 09:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | FK Khimki | |||||||
29 Jun 2017 11:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | GKS Katowice | |||||||
29 Jun 2017 12:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Torpedo Vladimir | |||||||
29 Jun 2017 13:00 | ? - ? | ? - ? | Rotor Volgograd | ||||||||
29 Jun 2017 14:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Lada Togliatti | |||||||
29 Jun 2017 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Nika Moscow | |||||||
29 Jun 2017 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Mauritius | |||||||
29 Jun 2017 16:00 | FT | 7 - 1 | 5 - 0 | Brabrand IF | |||||||
29 Jun 2017 16:00 | ? - ? | ? - ? | Viitorul Constanta | ||||||||
29 Jun 2017 16:59 | FT | 7 - 1 | 4 - 0 | Bayern Munich II | |||||||
29 Jun 2017 16:59 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Copenhagen | |||||||
29 Jun 2017 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Hapoel Beer Sheva | |||||||
29 Jun 2017 16:59 | FT | 1 - 5 | 1 - 3 | Dinamo Bucuresti | |||||||
29 Jun 2017 16:59 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Viitorul Constanta | |||||||
29 Jun 2017 16:59 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Mlada Boleslav | |||||||
29 Jun 2017 16:59 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | APOEL Nicosia | |||||||
29 Jun 2017 16:59 | ? - ? | ? - ? | Syria U23 | ||||||||
29 Jun 2017 16:59 | FT | 1 - 7 | 0 - 4 | Dynamo Moscow | |||||||
29 Jun 2017 17:05 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Gaz Metan Medias | |||||||
29 Jun 2017 18:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Hajduk Split | |||||||
29 Jun 2017 18:00 | ? - ? | ? - ? | TSV 1860 Rosenheim | ||||||||
Copa Sudamericana Voetbal Speelschema |
|||||||||||
29 Jun 2017 01:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Corinthians Paulista | |||||||
29 Jun 2017 23:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sol De America | |||||||
Europa League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
29 Jun 2017 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Gorica | |||||||
29 Jun 2017 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Dunav Ruse | |||||||
29 Jun 2017 15:45 | FT | 6 - 0 | 4 - 0 | Atlantas Klaipeda | |||||||
29 Jun 2017 16:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Botev Plovdiv | |||||||
29 Jun 2017 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Valur | |||||||
29 Jun 2017 16:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Slovan Bratislava | |||||||
29 Jun 2017 16:20 | FT | 5 - 1 | 2 - 1 | Torpedo Kutaisi | |||||||
29 Jun 2017 16:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Cork City | |||||||
29 Jun 2017 16:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | NSI Runavik | |||||||
29 Jun 2017 16:59 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Dacia Chisinau | |||||||
29 Jun 2017 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Jagiellonia Bialystok | |||||||
29 Jun 2017 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Suduva | |||||||
29 Jun 2017 16:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | NK Olimpija Ljubljana | |||||||
29 Jun 2017 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Rheindorf Altach | |||||||
29 Jun 2017 17:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Bangor City FC | |||||||
29 Jun 2017 17:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | B36 Torshavn | |||||||
29 Jun 2017 17:45 | FT | 4 - 3 | 1 - 2 | Vasas | |||||||
29 Jun 2017 17:45 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Jelgava | |||||||
29 Jun 2017 18:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Ballymena United | |||||||
29 Jun 2017 18:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Differdange 03 | |||||||
29 Jun 2017 18:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 0 | FK Sutjeska Niksic | |||||||
29 Jun 2017 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | ZNK Osijek | |||||||
29 Jun 2017 18:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | FK Sarajevo | |||||||
29 Jun 2017 18:00 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | Lincoln City | |||||||
29 Jun 2017 18:00 | FT | 7 - 0 | 3 - 0 | Coleraine | |||||||
29 Jun 2017 18:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Milsami | |||||||
29 Jun 2017 19:00 | FT | 6 - 1 | 3 - 0 | Derry City | |||||||
29 Jun 2017 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | UE Sant Julia | |||||||
29 Jun 2017 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | AIK Solna | |||||||
29 Jun 2017 19:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | KF Tirana | |||||||
29 Jun 2017 19:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Vaduz | |||||||
29 Jun 2017 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | HJK Helsinki | |||||||
29 Jun 2017 19:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | MFK Ruzomberok | |||||||
29 Jun 2017 19:00 | FT | 5 - 0 | 5 - 0 | Kf Prishtina | |||||||
29 Jun 2017 19:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Rabotnicki Skopje | |||||||
29 Jun 2017 19:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Flora Tallinn | |||||||
29 Jun 2017 19:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Gandzasar Kapan | |||||||
29 Jun 2017 19:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Ordabasy | |||||||
29 Jun 2017 19:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Floriana | |||||||
29 Jun 2017 19:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | FK Inter Baku | |||||||
29 Jun 2017 19:45 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Progres Niedercorn | |||||||
29 Jun 2017 19:45 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Folgore/falciano | |||||||
29 Jun 2017 19:45 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Trakai Riteriai | |||||||
29 Jun 2017 19:45 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Liepajas Metalurgs | |||||||
29 Jun 2017 19:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Zeta | |||||||
29 Jun 2017 19:45 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Pelister Bitola | |||||||
29 Jun 2017 19:45 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | AEL Limassol | |||||||
29 Jun 2017 19:45 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Balzan | |||||||
29 Jun 2017 20:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Shamrock Rovers | |||||||
29 Jun 2017 20:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | SJK Seinajoki | |||||||
Finland Veikkausliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
29 Jun 2017 16:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | RoPS Rovaniemi | |||||||
Copa do Brasil Voetbal Speelschema |
|||||||||||
29 Jun 2017 01:45 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Santos | |||||||
29 Jun 2017 01:45 | FT | 3 - 3 | 0 - 3 | Cruzeiro | |||||||
29 Jun 2017 23:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Botafogo | |||||||
Singapore Voetbal Speelschema |
|||||||||||
29 Jun 2017 12:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Geylang United FC | |||||||
Egypt Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
29 Jun 2017 15:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | El Daklyeh | |||||||
29 Jun 2017 15:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | El Sharqiyah | |||||||
29 Jun 2017 15:30 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Nasr Taadeen | |||||||
29 Jun 2017 15:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Aswan | |||||||
FIFA Confederations Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
29 Jun 2017 19:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Mexico | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Voetbal Speelschema |
|||||||||||
29 Jun 2017 01:30 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | The Strongest | |||||||
29 Jun 2017 01:40 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Oriente Petrolero | |||||||
29 Jun 2017 20:00 | FT | 5 - 2 | 2 - 0 | Universitario de Sucre | |||||||
Ecuador Copa Pilsener A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
29 Jun 2017 01:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Club Sport Emelec | |||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand Voetbal Speelschema |
|||||||||||
29 Jun 2017 18:30 | FT | 5 - 2 | 1 - 1 | BKV Norrtalje | |||||||
USA Open Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
29 Jun 2017 00:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Washington DC United | |||||||
29 Jun 2017 01:10 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Philadelphia Union | |||||||
29 Jun 2017 03:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Seattle Sounders | |||||||
29 Jun 2017 03:35 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Sacramento Republic Fc | |||||||
Norway 2 Division A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
29 Jun 2017 18:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Kjelsas IL | |||||||
Iceland Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
29 Jun 2017 20:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Hafnarfjordur FH | |||||||
Uzbekistan Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
29 Jun 2017 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Uz Dong Joo Andijon | |||||||
Norwegian Junior U19 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
29 Jun 2017 15:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Sparta Sarpsborg U19 | |||||||
Estonia Esi Liiga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
29 Jun 2017 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Tartu FS Santos | |||||||
29 Jun 2017 16:59 | FT | 3 - 2 | 3 - 0 | JK Tallinna Kalev | |||||||
Iceland Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
29 Jun 2017 20:15 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Vidir Gardur | |||||||
29 Jun 2017 20:25 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Fjardabyggd | |||||||
Iceland Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
29 Jun 2017 20:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Leiknir Reykjavik | |||||||
29 Jun 2017 20:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Keflavik | |||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
29 Jun 2017 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Stenungsunds If | |||||||
29 Jun 2017 18:00 | FT | 4 - 3 | 1 - 2 | Vargarda Ik | |||||||
29 Jun 2017 18:05 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | IFK Uddevalla | |||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand Voetbal Speelschema |
|||||||||||
29 Jun 2017 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Rynninge IK | |||||||
29 Jun 2017 18:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Haninge | |||||||
29 Jun 2017 18:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Assyriska If I Norrkoping | |||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
29 Jun 2017 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Tvaakers IF | |||||||
Colombia Copa Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
29 Jun 2017 01:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Atletico Junior Barranquilla | |||||||
Argentina Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
29 Jun 2017 22:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Nueva Chicago | |||||||
Brazil Pernambucano Voetbal Speelschema |
|||||||||||
29 Jun 2017 01:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Sport Club Recife | |||||||
USA Women Voetbal Speelschema |
|||||||||||
29 Jun 2017 00:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Orlando Pride Womens | |||||||
29 Jun 2017 02:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Boston Breakers Womens | |||||||
29 Jun 2017 03:05 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Kansas City Womens | |||||||
29 Jun 2017 03:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Chicago Red Stars Womens | |||||||
Sweden Div 3 Mellersta Voetbal Speelschema |
|||||||||||
29 Jun 2017 18:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Pitea If | |||||||
Sweden Div 2 Ostra Gotaland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
29 Jun 2017 18:00 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Rappe Goif | |||||||
Baltic Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
29 Jun 2017 12:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Estonia U17 | |||||||
29 Jun 2017 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Lithuania U17 | |||||||
South Africa Confederations Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
29 Jun 2017 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Mauritius | |||||||
29 Jun 2017 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Angola |
Totaal wedstrijden: 123
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...