voetbaluitslagen 01-07-2017
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
International Friendly uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 09:00 | FT | MTK Hungaria FC | 3 - 0 | 1 - 0 | Cegled | ||||||
01 Jul 2017 09:00 | FT | Sport Podbrezova | 2 - 2 | 1 - 1 | FK Pohronie | ||||||
01 Jul 2017 09:15 | FT | SK Sigma Olomouc | 2 - 1 | 0 - 1 | Pardubice | ||||||
01 Jul 2017 09:30 | FT | Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas | 2 - 3 | 2 - 1 | Poprad | ||||||
01 Jul 2017 09:30 | FT | Viktoria Plzen | 3 - 2 | 0 - 0 | Fk Banik Sokolov | ||||||
01 Jul 2017 09:30 | FT | Sc Schwaz | 0 - 5 | 0 - 3 | CS Universitatea Craiova | ||||||
01 Jul 2017 10:00 | FT | Sparta Praha | 6 - 0 | 2 - 0 | Karlovy Vary Dvory | ||||||
01 Jul 2017 10:00 | FT | Slovan Liberec | 2 - 4 | 1 - 2 | Hradec Kralove | ||||||
01 Jul 2017 10:00 | FT | Vysocina Jihlava | 2 - 1 | 2 - 0 | Viktoria Zizkov | ||||||
01 Jul 2017 10:00 | FT | Mfk Karvina | 0 - 4 | 0 - 2 | Gornik Zabrze | ||||||
01 Jul 2017 10:00 | FT | Mezokovesd-Zsory | 1 - 2 | 1 - 1 | Balmazujvaros | ||||||
01 Jul 2017 10:00 | FT | Pogon Siedlce | 3 - 0 | 2 - 0 | Wisla Plock | ||||||
01 Jul 2017 10:00 | FT | Puszcza Niepolomice | 0 - 0 | 0 - 0 | GKS Tychy | ||||||
01 Jul 2017 10:00 | FT | Arka Gdynia | 0 - 2 | 0 - 0 | Sandecja | ||||||
01 Jul 2017 10:00 | FT | Slavia Praha | 4 - 0 | 2 - 0 | MSK Zilina | ||||||
01 Jul 2017 10:00 | FT | LKS Nieciecza | 1 - 1 | 1 - 0 | Stal Mielec | ||||||
01 Jul 2017 10:00 | FT | Schaffhausen | 1 - 1 | 1 - 0 | St. Gallen | ||||||
01 Jul 2017 10:00 | FT | Tsv Neumarkt | 2 - 2 | 0 - 1 | Vocklamarkt | ||||||
01 Jul 2017 10:00 | FT | Belchatow | 0 - 0 | 0 - 0 | Znicz Pruszkow | ||||||
01 Jul 2017 10:00 | FT | Wisla Krakow | 2 - 0 | 1 - 0 | Odra Opole | ||||||
01 Jul 2017 10:00 | FT | Spartak Trnava | 1 - 0 | 0 - 0 | Gyirmot Se | ||||||
01 Jul 2017 10:00 | Spartak Subotica | ? - ? | ? - ? | Macva Sabac | |||||||
01 Jul 2017 11:00 | FT | Shinnik Yaroslavl | 1 - 1 | 1 - 0 | Spartak Kostroma | ||||||
01 Jul 2017 12:00 | FT | Aalborg BK | 3 - 2 | 1 - 1 | Vendsyssel | ||||||
01 Jul 2017 12:00 | FT | Odense BK | 0 - 2 | 0 - 1 | Holstein Kiel | ||||||
01 Jul 2017 12:00 | FT | Brno | 1 - 1 | 0 - 1 | Zlate Moravce | ||||||
01 Jul 2017 12:00 | FT | Silkeborg IF | 1 - 2 | 1 - 1 | Viborg | ||||||
01 Jul 2017 12:00 | FT | Msk Zilina B | 4 - 4 | 2 - 3 | Inter Bratislava | ||||||
01 Jul 2017 12:00 | FT | Holstein Kiel | 2 - 0 | 1 - 0 | Odense BK | ||||||
01 Jul 2017 13:00 | FT | Liefering | 1 - 0 | 0 - 0 | Munchen 1860 | ||||||
01 Jul 2017 13:00 | FT | Szombathelyi Haladas | 0 - 2 | 0 - 2 | Paksi SE | ||||||
01 Jul 2017 14:00 | FT | Banik Ostrava | 3 - 1 | 2 - 1 | SC Znojmo | ||||||
01 Jul 2017 14:00 | FT | Sochaux | 5 - 0 | 0 - 0 | Rheindorf Altach | ||||||
01 Jul 2017 14:00 | FT | Botswana | 1 - 2 | 0 - 1 | Zambia | ||||||
01 Jul 2017 14:00 | FT | Bonner sc | 0 - 4 | 0 - 2 | Mainz Am | ||||||
01 Jul 2017 14:00 | FT | Brechin City | 2 - 0 | 1 - 0 | Spartans | ||||||
01 Jul 2017 14:00 | FT | Cowdenbeath | 3 - 2 | 0 - 2 | Queen of South | ||||||
01 Jul 2017 14:00 | FT | Stenhousemuir | 0 - 3 | 0 - 1 | Greenock Morton | ||||||
01 Jul 2017 14:00 | FT | Forres Mechanics | 0 - 1 | 0 - 0 | Inverness C.T. | ||||||
01 Jul 2017 14:30 | FT | Crumlin United | 2 - 4 | 0 - 1 | Glenavon Lurgan | ||||||
01 Jul 2017 15:00 | FT | Elgin City | 0 - 1 | 0 - 0 | Ross County | ||||||
01 Jul 2017 15:00 | FT | Ingolstadt 04 | 1 - 0 | 1 - 0 | Karlsruher SC | ||||||
01 Jul 2017 15:00 | FT | Luzern | 0 - 0 | 0 - 0 | Austria Lustenau | ||||||
01 Jul 2017 15:00 | FT | St Johnstone | 0 - 3 | 0 - 2 | Aberdeen | ||||||
01 Jul 2017 15:00 | FT | SC Genemuiden | 0 - 3 | 0 - 1 | Zwolle | ||||||
01 Jul 2017 15:00 | FT | Muri | 0 - 2 | 0 - 0 | Winterthur | ||||||
01 Jul 2017 15:00 | FT | Lausanne Sports | 0 - 0 | 0 - 0 | Neuchatel Xamax | ||||||
01 Jul 2017 15:00 | FT | Livingston | 0 - 1 | 0 - 1 | Hearts | ||||||
01 Jul 2017 15:00 | FT | Stirling Albion | 0 - 2 | 0 - 1 | Motherwell FC | ||||||
01 Jul 2017 15:00 | FT | Salisbury City | 0 - 3 | 0 - 0 | Portsmouth | ||||||
01 Jul 2017 15:00 | FT | Albion Rovers | 2 - 1 | 1 - 1 | Clyde | ||||||
01 Jul 2017 15:30 | FT | Shakhtar Donetsk | 2 - 0 | 2 - 0 | Bochum | ||||||
01 Jul 2017 16:00 | FT | Zlin | 3 - 0 | 0 - 0 | Fotbal Trinec | ||||||
01 Jul 2017 16:00 | Ksk Vlamertinge | ? - ? | ? - ? | Kortrijk | |||||||
01 Jul 2017 16:00 | FT | FK Baumit Jablonec | 3 - 0 | 1 - 0 | Fk Graffin Vlasim | ||||||
01 Jul 2017 16:00 | FT | Red Bull Salzburg | 5 - 1 | 1 - 1 | DAC Dunajska Streda | ||||||
01 Jul 2017 16:00 | FT | Servette | 0 - 1 | 0 - 0 | Sion | ||||||
01 Jul 2017 16:00 | FT | Fk Mas Taborsko | 0 - 1 | 0 - 1 | Pribram | ||||||
01 Jul 2017 16:00 | FT | Rapid Wien | 1 - 1 | 1 - 0 | Celtic | ||||||
01 Jul 2017 16:00 | SC Mannsdorf | ? - ? | ? - ? | Floridsdorfer AC Wien | |||||||
01 Jul 2017 16:00 | FT | Eendracht Termien | 1 - 2 | 1 - 1 | Genk | ||||||
01 Jul 2017 16:00 | FT | Fk Graffin Vlasim | 0 - 3 | 0 - 1 | FK Baumit Jablonec | ||||||
01 Jul 2017 16:00 | FT | Vitesse Arnhem | 0 - 2 | 0 - 0 | PFC Oleksandria | ||||||
01 Jul 2017 16:00 | FT | Zaglebie Sosnowiec | 0 - 2 | 0 - 1 | Karpaty Lviv | ||||||
01 Jul 2017 16:00 | FT | Partizan Bardejov | 2 - 2 | 2 - 1 | Zemplin Michalovce | ||||||
01 Jul 2017 16:00 | LKS Nieciecza | ? - ? | ? - ? | Puszcza Niepolomice | |||||||
01 Jul 2017 16:00 | FT | Debreceni VSC | 3 - 0 | 2 - 0 | Varda Se | ||||||
01 Jul 2017 16:00 | FT | Budapest Honved | 4 - 1 | 1 - 0 | Szegedi Ak | ||||||
01 Jul 2017 16:00 | FT | Afips | 1 - 0 | 0 - 0 | Torpedo Armavir | ||||||
01 Jul 2017 16:30 | FT | Namibia | 0 - 1 | 0 - 0 | Lesotho | ||||||
01 Jul 2017 16:30 | FT | CSKA Moscow | 3 - 0 | 2 - 0 | Partizan Belgrade | ||||||
01 Jul 2017 16:30 | FT | Spartak Moscow | 3 - 2 | 2 - 2 | FK Vozdovac Beograd | ||||||
01 Jul 2017 16:45 | FT | Uzbekistan U23 | 1 - 0 | 0 - 0 | Kyrgyzstan U23 | ||||||
01 Jul 2017 16:59 | FT | Thun | 1 - 1 | 1 - 0 | Zurich | ||||||
01 Jul 2017 16:59 | FT | Wolfsberger AC | 2 - 2 | 1 - 1 | Triglav Gorenjska | ||||||
01 Jul 2017 16:59 | FT | Nurnberg | 4 - 0 | 2 - 0 | Bohemians 1905 | ||||||
01 Jul 2017 16:59 | FT | Sint Niklaas | 0 - 1 | 0 - 0 | Beveren | ||||||
01 Jul 2017 16:59 | FT | Diosgyor | 4 - 2 | 0 - 0 | 1. Tatran Presov | ||||||
01 Jul 2017 16:59 | FT | Ludogorets Razgrad | 1 - 3 | 1 - 1 | Dynamo Moscow | ||||||
01 Jul 2017 16:59 | FT | Lechia Gdansk | 3 - 2 | 1 - 0 | Chojniczanka Chojnice | ||||||
01 Jul 2017 16:59 | FT | SpVgg Bayreuth | 1 - 3 | 0 - 2 | Wurzburger Kickers | ||||||
01 Jul 2017 16:59 | Quevilly | ? - ? | ? - ? | Lens | |||||||
01 Jul 2017 16:59 | FT | CS Universitatea Craiova | 1 - 2 | 1 - 1 | Bashinformsvyaz-Dynamo Ufa | ||||||
01 Jul 2017 16:59 | FT | Dynamo Kyiv | 1 - 1 | 1 - 1 | Botosani | ||||||
01 Jul 2017 16:59 | FT | SV Ried | 2 - 1 | 1 - 0 | Videoton Puskas Akademia | ||||||
01 Jul 2017 16:59 | FT | Slovan Bratislava | 3 - 2 | 1 - 1 | Nitra | ||||||
01 Jul 2017 16:59 | FT | Istra 1961 | 2 - 0 | 2 - 0 | Zorya | ||||||
01 Jul 2017 16:59 | Sepsi | ? - ? | ? - ? | Vardar Skopje | |||||||
01 Jul 2017 16:59 | FT | NK Maribor | 1 - 2 | 0 - 1 | Zapresic | ||||||
01 Jul 2017 17:30 | FT | Stade Nyonnais | 0 - 4 | 0 - 2 | Nice | ||||||
01 Jul 2017 17:30 | FT | Aarau | 1 - 0 | 0 - 0 | Wohlen | ||||||
01 Jul 2017 18:00 | FT | Nữ Đan Mạch | 1 - 2 | 0 - 1 | Nữ Anh | ||||||
01 Jul 2017 18:00 | FT | Spouwen Mopertingen | 1 - 2 | 1 - 1 | St-Truidense VV | ||||||
01 Jul 2017 18:00 | Sparta Petegem | ? - ? | ? - ? | Zulte-Waregem | |||||||
01 Jul 2017 18:00 | FT | Torhout | 0 - 2 | 0 - 1 | Club Brugge | ||||||
01 Jul 2017 18:30 | FT | Wetteren Kwatrecht | 1 - 6 | 0 - 2 | KSC Lokeren | ||||||
01 Jul 2017 21:45 | FT | Mỹ | 2 - 1 | 1 - 0 | Ghana | ||||||
Brasil Serie A uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 20:00 | FT | Palmeiras | 1 - 0 | 0 - 0 | Gremio | ||||||
01 Jul 2017 23:00 | FT | Atletico Clube Goianiense | 1 - 1 | 1 - 0 | Santos | ||||||
Sweden Allsvenskan uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 15:00 | FT | GIF Sundsvall | 1 - 2 | 1 - 0 | IK Sirius FK | ||||||
01 Jul 2017 15:00 | FT | Malmo FF | 3 - 2 | 1 - 2 | AFC United | ||||||
01 Jul 2017 16:59 | FT | Halmstads | 1 - 1 | 0 - 0 | Elfsborg | ||||||
USA MLS uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 02:40 | FT | Real Salt Lake | 0 - 1 | 0 - 1 | Orlando City | ||||||
Norway Tippeligaen uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 16:59 | FT | Lillestrom | 2 - 0 | 2 - 0 | Stromsgodset | ||||||
01 Jul 2017 19:15 | FT | Sogndal | 1 - 0 | 1 - 0 | Aalesund FK | ||||||
Finland Veikkausliga uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 15:00 | FT | Jyvaskyla JK | 1 - 3 | 1 - 0 | Lahti | ||||||
01 Jul 2017 15:00 | FT | Ilves Tampere | 1 - 0 | 1 - 0 | KuPS | ||||||
Brasil Serie B uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 00:30 | FT | Vila Nova (GO) | 0 - 0 | 0 - 0 | Criciuma | ||||||
01 Jul 2017 01:30 | FT | Nautico PE | 0 - 1 | 0 - 0 | CRB AL | ||||||
01 Jul 2017 20:30 | FT | Internacional | 0 - 1 | 0 - 0 | Boa Esporte Clube | ||||||
01 Jul 2017 20:30 | FT | Oeste FC | 2 - 0 | 1 - 0 | Santa Cruz (PE) | ||||||
01 Jul 2017 20:30 | FT | Parana PR | 1 - 0 | 0 - 0 | Ceara | ||||||
01 Jul 2017 23:00 | FT | America MG | 3 - 0 | 1 - 0 | Brasil De Pelotas Rs | ||||||
Argentina Primera B Nacional uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 00:30 | FT | Santa Marina Tandil | 1 - 0 | 0 - 0 | San Martin Tucuman | ||||||
01 Jul 2017 01:00 | FT | Independiente Rivadavia | 0 - 0 | 0 - 0 | Crucero del Norte | ||||||
01 Jul 2017 17:05 | FT | Flandria | 0 - 1 | 0 - 0 | Chacarita Juniors | ||||||
01 Jul 2017 19:30 | FT | Almagro | 1 - 2 | 0 - 2 | Villa Dalmine | ||||||
01 Jul 2017 21:05 | FT | Los Andes | 1 - 1 | 0 - 1 | Argentinos Juniors | ||||||
Korea League Classic uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 11:00 | FT | Daegu FC | 1 - 2 | 0 - 1 | Gangwon FC | ||||||
01 Jul 2017 11:00 | FT | Incheon United FC | 1 - 0 | 0 - 0 | Gwangju Fc | ||||||
01 Jul 2017 11:00 | FT | Ulsan Hyundai Horang-i | 2 - 1 | 0 - 0 | Suwon Samsung Bluewings | ||||||
J-League Division 1 uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 06:00 | FT | Consadole Sapporo | 1 - 0 | 1 - 0 | Shimizu S-Pulse | ||||||
01 Jul 2017 11:00 | FT | Albirex Niigata Japan | 0 - 2 | 0 - 1 | Jubilo Iwata | ||||||
01 Jul 2017 11:00 | FT | Vegalta Sendai | 2 - 3 | 0 - 1 | Gamba Osaka | ||||||
01 Jul 2017 11:00 | FT | Urawa Red Diamonds | 4 - 3 | 2 - 0 | Sanfrecce Hiroshima | ||||||
01 Jul 2017 11:00 | FT | Kawasaki Frontale | 5 - 0 | 2 - 0 | Vissel Kobe | ||||||
01 Jul 2017 11:00 | FT | Omiya Ardija | 1 - 2 | 0 - 0 | Yokohama F Marinos | ||||||
Japanese League Division 2 uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 10:00 | FT | Yamagata Montedio | 1 - 3 | 0 - 2 | Machida Zelvia | ||||||
01 Jul 2017 10:00 | FT | Avispa Fukuoka | 1 - 0 | 0 - 0 | Gifu | ||||||
01 Jul 2017 10:00 | FT | JEF United Ichihara | 4 - 1 | 1 - 0 | Oita Trinita | ||||||
01 Jul 2017 10:00 | FT | Renofa Yamaguchi | 1 - 2 | 1 - 1 | Matsumoto Yamaga FC | ||||||
01 Jul 2017 10:00 | FT | Kyoto Purple Sanga | 1 - 0 | 0 - 0 | Thespa Kusatsu Gunma | ||||||
01 Jul 2017 11:00 | FT | Shonan Bellmare | 2 - 1 | 1 - 0 | Nagoya Grampus Eight | ||||||
01 Jul 2017 11:00 | FT | Roasso Kumamoto | 4 - 0 | 3 - 0 | Tokyo Verdy | ||||||
01 Jul 2017 11:00 | FT | Zweigen Kanazawa FC | 3 - 2 | 1 - 1 | Yokohama FC | ||||||
01 Jul 2017 11:00 | FT | Kamatamare Sanuki | 0 - 1 | 0 - 0 | V-Varen Nagasaki | ||||||
01 Jul 2017 11:00 | FT | Tokushima Vortis | 4 - 1 | 1 - 0 | Ehime FC | ||||||
01 Jul 2017 11:00 | FT | Okayama FC | 3 - 0 | 1 - 0 | Mito Hollyhock | ||||||
Thailand uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 11:45 | FT | Ratchaburi FC | 1 - 1 | 1 - 0 | Sukhothai | ||||||
01 Jul 2017 12:00 | FT | Chiangrai United | 0 - 2 | 0 - 0 | Bangkok United FC | ||||||
01 Jul 2017 13:00 | FT | Nakhon Ratchasima | 0 - 2 | 0 - 1 | Buriram United | ||||||
01 Jul 2017 13:00 | FT | Osotspa Saraburi FC | 1 - 4 | 0 - 2 | Chonburi Shark FC | ||||||
01 Jul 2017 14:00 | FT | Bangkok Glass Pathum | 2 - 1 | 1 - 0 | Suphanburi FC | ||||||
Malaysia Super League uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 14:00 | FT | Selangor PKNS | 1 - 1 | 0 - 0 | Melaka United | ||||||
01 Jul 2017 14:00 | FT | Kedah | 2 - 3 | 0 - 1 | Perak | ||||||
01 Jul 2017 14:00 | FT | Selangor PB | 4 - 2 | 0 - 0 | Terengganu B DKTT-Team | ||||||
01 Jul 2017 14:00 | FT | Felda United FC | 2 - 1 | 1 - 1 | Pahang | ||||||
01 Jul 2017 14:00 | FT | Johor FC | 2 - 0 | 1 - 0 | Pulau Pinang | ||||||
01 Jul 2017 14:40 | FT | Kelantan FA | 0 - 2 | 0 - 2 | Sarawak | ||||||
Belarus Premier League uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 14:30 | FT | Slutsksakhar Slutsk | 1 - 0 | 1 - 0 | Dnepr Mogilev | ||||||
01 Jul 2017 16:00 | FT | Isloch Minsk | 0 - 0 | 0 - 0 | Naftan Novopolock | ||||||
01 Jul 2017 16:30 | FT | Dinamo Brest | 3 - 0 | 2 - 0 | Gomel | ||||||
01 Jul 2017 17:30 | FT | BATE Borisov | 2 - 0 | 1 - 0 | Gorodeya | ||||||
Iraq uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 15:00 | FT | Al Bahri | 2 - 3 | 1 - 2 | Al Zawraa | ||||||
01 Jul 2017 15:00 | FT | Karbalaa | 1 - 0 | 1 - 0 | Al Minaa | ||||||
Kazakhstan Super League uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 13:00 | FT | Okzhetpes | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Atyrau | ||||||
01 Jul 2017 14:00 | FT | Kaisar Kyzylorda | 0 - 0 | 0 - 0 | Akzhayik Oral | ||||||
01 Jul 2017 14:00 | FT | Taraz | 0 - 1 | 0 - 0 | Astana | ||||||
China Premier League uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 12:35 | FT | Guangzhou R&F | 3 - 4 | 0 - 1 | Chongqing Lifan | ||||||
01 Jul 2017 12:35 | FT | HeNan | 0 - 0 | 0 - 0 | Tianjin Teda | ||||||
01 Jul 2017 12:35 | FT | Hebei Hx Xingfu | 0 - 0 | 0 - 0 | Shandong Taishan | ||||||
01 Jul 2017 12:35 | FT | Jiangsu Suning | 0 - 1 | 0 - 0 | Shanghai East Asia FC | ||||||
01 Jul 2017 13:30 | FT | Changchun YaTai | 2 - 1 | 2 - 0 | Beijing Guoan | ||||||
Vietnam First Division uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 09:30 | FT | Huế | 1 - 1 | 0 - 0 | Viettel | ||||||
01 Jul 2017 09:30 | FT | Tây Ninh | 4 - 2 | 4 - 1 | Nam Định | ||||||
01 Jul 2017 10:00 | FT | Đồng Tháp | 2 - 2 | 1 - 1 | Đắk Lắk | ||||||
Estonia uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 16:59 | FT | Tartu JK Tammeka | 2 - 1 | 0 - 0 | Parnu Linnameeskond | ||||||
Korea K League Challenge uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 11:00 | FT | Seoul E Land | 2 - 3 | 1 - 1 | Busan I'Park | ||||||
01 Jul 2017 11:00 | FT | Chungnam Asan | 0 - 0 | 0 - 0 | Ansan Greeners | ||||||
Ecuador Copa Pilsener A uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 02:00 | FT | Deportivo Cuenca | 2 - 0 | 1 - 0 | Independiente Jose Teran | ||||||
01 Jul 2017 18:00 | FT | CD El Nacional | 4 - 2 | 2 - 0 | Fuerza Amarilla | ||||||
Australia Queensland State League uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 09:00 | FT | Brisbane Strikers | 3 - 2 | 1 - 0 | Palm Beach Sharks | ||||||
01 Jul 2017 10:00 | FT | North Queensland Fury | 1 - 2 | 0 - 0 | Redlands United FC | ||||||
01 Jul 2017 10:00 | FT | Western Pride | 4 - 2 | 3 - 1 | Brisbane City SC | ||||||
01 Jul 2017 10:30 | FT | Moreton Bay United | 1 - 1 | 0 - 1 | Far North Queensland Bulls | ||||||
South Australian Super League uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 06:30 | FT | Cumberland United | 0 - 3 | 0 - 1 | West Adelaide | ||||||
01 Jul 2017 06:30 | FT | Adelaide City FC | 0 - 0 | 0 - 0 | North Eastern Metrostars | ||||||
01 Jul 2017 06:30 | FT | Adelaide Comets FC | 0 - 1 | 0 - 1 | Croydon Kings | ||||||
01 Jul 2017 06:30 | FT | Campbelltown City SC | 3 - 2 | 1 - 2 | Adelaide Blue Eagles | ||||||
01 Jul 2017 10:30 | FT | Adelaide Olympic | 3 - 2 | 1 - 0 | West Torrens Birkalla | ||||||
Japan Football League uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 09:00 | FT | Yokohama Scc | 2 - 2 | 0 - 0 | Ryukyu | ||||||
01 Jul 2017 09:00 | FT | Tokyo U23 | 1 - 1 | 0 - 0 | Blaublitz Akita | ||||||
01 Jul 2017 10:00 | FT | Kataller Toyama | 2 - 1 | 1 - 0 | Giravanz Kitakyushu | ||||||
01 Jul 2017 11:00 | FT | Cerezo Osaka U23 | 2 - 2 | 0 - 0 | Sc Sagamihara | ||||||
Sweden Div 1 Sodra uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 13:00 | FT | Oskarshamns AIK | 3 - 3 | 2 - 2 | Mjallby AIF | ||||||
01 Jul 2017 15:00 | FT | Kristianstads FF | 2 - 3 | 1 - 0 | Utsiktens BK | ||||||
01 Jul 2017 15:00 | FT | Assyriska Bk | 1 - 1 | 1 - 0 | Skovde AIK | ||||||
01 Jul 2017 15:00 | FT | Husqvarna FF | 2 - 2 | 2 - 2 | Karlskrona | ||||||
Finland Ykkonen uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 15:00 | FT | Haka | 1 - 5 | 1 - 4 | AC Oulu | ||||||
01 Jul 2017 16:00 | FT | Ops-jp | 4 - 1 | 1 - 0 | Grifk | ||||||
Colombia Copa Premier uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 20:00 | FT | Bogota | 1 - 0 | 0 - 0 | Fortaleza CEIF | ||||||
01 Jul 2017 21:30 | FT | Valledupar | 1 - 2 | 1 - 0 | Leones | ||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 15:00 | FT | Sundbybergs | 0 - 3 | 0 - 0 | Karlslunds If Hfk | ||||||
Western Australia Premier League uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 08:00 | FT | Inglewood United | 3 - 2 | 1 - 0 | Perth SC | ||||||
01 Jul 2017 08:00 | FT | Bayswater City | 3 - 1 | 1 - 0 | Joondalup United | ||||||
01 Jul 2017 08:05 | FT | Cockburn City | 2 - 1 | 2 - 0 | Mandurah City | ||||||
01 Jul 2017 08:05 | FT | Armadale | 2 - 0 | 0 - 0 | Stirling Lions | ||||||
01 Jul 2017 10:30 | FT | Sorrento | 2 - 0 | 2 - 0 | Perth Glory Am | ||||||
Australia Victorian Premier League uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 06:00 | FT | North Geelong Warriors | 0 - 4 | 0 - 3 | Heidelberg United | ||||||
01 Jul 2017 10:00 | FT | Hume City | 1 - 3 | 1 - 2 | Port Melbourne Sharks | ||||||
Ireland Division 1 uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 19:15 | FT | Cobh Ramblers | 3 - 1 | 3 - 0 | Athlone | ||||||
01 Jul 2017 19:30 | FT | Longford Town | 1 - 0 | 0 - 0 | Cabinteely | ||||||
Chinese Football League Divison 1 uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 09:00 | FT | Lijiang FC | 3 - 4 | 0 - 3 | Shijiazhuang Ever Bright | ||||||
01 Jul 2017 12:30 | FT | Baoding Rongda FC | 2 - 2 | 1 - 1 | Wuhan ZALL | ||||||
01 Jul 2017 12:30 | FT | Dalian Chaoyue | 3 - 3 | 1 - 1 | Shenzhen | ||||||
01 Jul 2017 12:35 | FT | Beijing Beikong | 2 - 2 | 1 - 1 | Qingdao Yellow Sea Pharmaceutical | ||||||
01 Jul 2017 12:35 | FT | Inner Mongolia Zhongyou | 0 - 0 | 0 - 0 | Zhejiang Professional | ||||||
01 Jul 2017 12:45 | FT | Shanghai Shenxin | 1 - 2 | 1 - 1 | Beijing Renhe | ||||||
Brisbane Premier emier League uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 09:00 | FT | Grange Thistle Sc | 3 - 6 | 1 - 4 | Rochedale Rovers | ||||||
01 Jul 2017 09:00 | FT | Logan Lightning | 0 - 3 | 0 - 3 | Albany Creek | ||||||
01 Jul 2017 09:00 | FT | Mitchelton | 3 - 3 | 0 - 1 | Holland Park Hawks | ||||||
01 Jul 2017 10:00 | FT | Eastern Suburbs | 1 - 1 | 1 - 0 | Souths United | ||||||
01 Jul 2017 10:00 | FT | Queensland Lions SC | 1 - 2 | 0 - 1 | Ipswich Knights Sc | ||||||
Sweden Div 2 Norrland uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 13:00 | FT | Umea FC | 3 - 1 | 3 - 0 | Sandvikens IF | ||||||
01 Jul 2017 15:00 | FT | Sollentuna United FF | 1 - 3 | 1 - 1 | Carlstad United BK | ||||||
01 Jul 2017 15:00 | FT | Arameisk-syrianska If | 1 - 2 | 1 - 1 | Enskede Ik | ||||||
Norway 2 Division A uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 15:00 | FT | Baerum SK | 0 - 1 | 0 - 0 | Skeid Oslo | ||||||
01 Jul 2017 15:00 | FT | Alta | 2 - 1 | 1 - 0 | Raufoss | ||||||
01 Jul 2017 15:00 | FT | Nybergsund IL Trysil | 1 - 0 | 1 - 0 | Ham-Kam | ||||||
01 Jul 2017 15:00 | FT | Asker | 5 - 1 | 3 - 0 | Grorud IL | ||||||
01 Jul 2017 15:00 | FT | KFUM Oslo | 0 - 0 | 0 - 0 | Follo | ||||||
Norway 2 Division B uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 15:00 | FT | Vindbjart | 1 - 2 | 0 - 0 | Notodden FK | ||||||
01 Jul 2017 15:00 | FT | Egersunds IK | 4 - 0 | 4 - 0 | Fana | ||||||
01 Jul 2017 15:00 | FT | Fram Larvik | 2 - 2 | 0 - 1 | Bryne | ||||||
Zimbabwe Premier Soccer League uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 14:00 | FT | Zpc Kariba | 1 - 1 | 1 - 1 | Black Rhinos Fc | ||||||
01 Jul 2017 14:00 | FT | Tsholotsho | 2 - 2 | 1 - 0 | Triangle Fc | ||||||
01 Jul 2017 14:00 | FT | Ngezi Platinum Stars | 2 - 1 | 1 - 0 | Platinum | ||||||
01 Jul 2017 14:00 | FT | Chapungu United | 2 - 0 | 1 - 0 | Chicken Inn | ||||||
Lithuania - 2. Division uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 12:00 | FT | Palanga | 1 - 0 | 1 - 0 | Baltija Panevezys | ||||||
01 Jul 2017 13:00 | FT | FK Tauras Taurage | 2 - 2 | 0 - 0 | Dainava Alytus | ||||||
01 Jul 2017 14:00 | FT | Pakruojis | 2 - 1 | 1 - 0 | Banga Gargzdai | ||||||
01 Jul 2017 14:00 | FT | Dziugas Telsiai | 5 - 1 | 2 - 0 | Silute | ||||||
01 Jul 2017 15:00 | FT | Utenis Utena Ii | 4 - 3 | 1 - 1 | Trakai Ii | ||||||
01 Jul 2017 15:00 | FT | Fk Zalgiris Vilnius 2 | 1 - 3 | 1 - 2 | Nevezis | ||||||
Latvia Cup uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 13:00 | FT | Rezekne / Bjss | 0 - 2 | 0 - 0 | Daugava Daugavpils | ||||||
Estonia Esi Liiga uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 14:00 | FT | Elva | 0 - 3 | 0 - 0 | Tallinna Levadia 2 | ||||||
01 Jul 2017 16:59 | FT | Flora Tallinn Ii | 0 - 1 | 1 - 0 | Rakvere Flora | ||||||
Australia Victorian Premier League U21 uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 03:30 | FT | North Geelong Warriors U21 | 6 - 3 | 4 - 1 | Heidelberg United U21 | ||||||
Iceland Division 2 uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 15:00 | FT | Sindri | 2 - 4 | 1 - 2 | Volsungur Husavik | ||||||
01 Jul 2017 15:00 | FT | Tindastoll Sauda | 5 - 3 | 0 - 0 | Kv Vesturbaeja | ||||||
01 Jul 2017 16:59 | FT | Umf Afturelding | 1 - 0 | 1 - 0 | Vestri | ||||||
Iceland Division 1 uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 16:00 | FT | Haukar | 5 - 0 | 2 - 0 | Leiknir F | ||||||
Korea Challengers League uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 08:00 | FT | Jeonju Citizen | 2 - 1 | 1 - 0 | Gyeongju Citizen Fc | ||||||
01 Jul 2017 08:00 | FT | Chuncheon Citizen | 0 - 1 | 0 - 1 | Yangpyeong | ||||||
01 Jul 2017 09:00 | FT | Icheon Citizen Fc | 3 - 4 | 2 - 4 | Pocheon Fc | ||||||
01 Jul 2017 09:00 | FT | Gimpo Fc | 0 - 1 | 0 - 0 | Cheongju Jikji Fc | ||||||
01 Jul 2017 09:00 | FT | Yangju Citizen Fc | 2 - 2 | 1 - 2 | Hwaseong Fc | ||||||
01 Jul 2017 09:00 | FT | Cheongju City | 2 - 0 | 1 - 0 | Paju Citizen Fc | ||||||
Australia Victorian Division 1 uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 06:00 | FT | Melbourne Victory Fc Am | 1 - 3 | 0 - 1 | Springvale White Eagles | ||||||
01 Jul 2017 06:00 | FT | Eastern Lions Sc | 0 - 2 | 0 - 0 | Moreland Zebras | ||||||
01 Jul 2017 06:00 | FT | Melbourne Heart Youth | 1 - 2 | 0 - 0 | Sunshine George Cross | ||||||
01 Jul 2017 07:00 | FT | Goulburn Valley Suns | 2 - 2 | 0 - 0 | Northcote City | ||||||
01 Jul 2017 07:00 | FT | Ballarat Red Devils | 3 - 1 | 0 - 1 | Murray United | ||||||
01 Jul 2017 08:00 | FT | Bendigo | 0 - 4 | 0 - 0 | Dandenong Thunder | ||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 13:00 | FT | Grebbestads If | 1 - 0 | 1 - 0 | Vanersborg | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 15:00 | FT | Kumla | 1 - 3 | 1 - 1 | Sodertalje | ||||||
01 Jul 2017 15:00 | FT | Varmdo IF | 1 - 2 | 1 - 0 | IK Sleipner | ||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 13:00 | FT | Tenhults IF | 0 - 2 | 0 - 0 | Dalstorps If | ||||||
01 Jul 2017 13:00 | FT | Ullared | 2 - 1 | 1 - 1 | Hoganas Bk | ||||||
01 Jul 2017 15:00 | FT | Assyriska Turab Ik Jkp | 1 - 1 | 0 - 1 | Hittarps Ik | ||||||
Kazakhstan Division 1 uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 13:00 | FT | Bolat Temirtau | 0 - 5 | 0 - 3 | Zhetysu Taldykorgan | ||||||
01 Jul 2017 13:00 | FT | Kyzylzhar Petropavlovsk | 2 - 0 | 0 - 0 | Kaspyi Aktau | ||||||
01 Jul 2017 14:30 | FT | Kairat Academy | 2 - 1 | 1 - 1 | Tarlan Shymkent | ||||||
Chinese Football League Divison 2 uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 08:30 | FT | Jilin Baijia | 1 - 6 | 1 - 2 | Hebei Elite | ||||||
01 Jul 2017 08:30 | FT | Heilongjiang heilongjiang Ice City | 1 - 1 | 0 - 0 | Qingdao Jonoon | ||||||
01 Jul 2017 09:00 | FT | Hainan Boying Seamen | 0 - 2 | 0 - 0 | Shenzhen Renren | ||||||
01 Jul 2017 09:00 | FT | Hunan Billows | 2 - 3 | 2 - 2 | Sichuan Longfor | ||||||
01 Jul 2017 09:00 | FT | Suzhou Dongwu | 3 - 1 | 1 - 1 | Mengzi Wanhao | ||||||
01 Jul 2017 09:00 | FT | Fujian Transcend | 3 - 1 | 2 - 1 | Inner Mongolia Caoshangfei | ||||||
01 Jul 2017 09:00 | FT | Shenyang Dongjin | 0 - 1 | 0 - 1 | Shaanxi Chang an Athletic | ||||||
01 Jul 2017 09:00 | FT | Ningxia Qidongli | 1 - 0 | 0 - 0 | Shenyang Urban | ||||||
01 Jul 2017 12:30 | FT | Nanjing Qianbao | 1 - 1 | 1 - 0 | Jiangxi Beidamen | ||||||
01 Jul 2017 12:30 | FT | Guangdong Southern Tigers | 2 - 1 | 1 - 1 | Kun Shan | ||||||
Thailand Division 1 uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 12:00 | FT | Songkhla United | 0 - 1 | 0 - 0 | Lampang Fc | ||||||
01 Jul 2017 12:00 | FT | Prachuap Khiri Khan | 0 - 1 | 0 - 0 | Krabi Fc | ||||||
01 Jul 2017 13:00 | FT | Samut Songkhram FC | 1 - 0 | 0 - 0 | Ptt Rayong | ||||||
Peru Primera Division uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 01:00 | FT | Academia Cantolao | 2 - 3 | 2 - 0 | Cusco FC | ||||||
01 Jul 2017 18:30 | FT | Deportivo Union Comercio | 3 - 1 | 0 - 0 | Dep. San Martin | ||||||
01 Jul 2017 21:00 | FT | Juan Aurich | 1 - 1 | 1 - 1 | Deportivo Municipal | ||||||
01 Jul 2017 23:45 | FT | Sport Rosario | 2 - 1 | 1 - 0 | Melgar | ||||||
Macao Division 1 uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 11:30 | FT | Mfa Development | 3 - 3 | 2 - 2 | Windsor Arch Ka I | ||||||
United Soccer League uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 03:30 | FT | Los Angeles Galaxy 2 | 0 - 1 | 0 - 0 | Sporting Kansas City ii | ||||||
01 Jul 2017 03:45 | FT | Reno 1868 | 0 - 0 | 0 - 0 | Phoenix Rising Arizona U | ||||||
01 Jul 2017 21:00 | FT | New York Red Bulls B | 1 - 0 | 1 - 0 | St Louis Lions | ||||||
01 Jul 2017 22:00 | FT | Toronto Fc II | 3 - 4 | 2 - 2 | Penn Harrisburg Islanders | ||||||
01 Jul 2017 23:00 | FT | Vancouver Whitecaps B | 0 - 2 | 0 - 1 | Tacoma Defiance | ||||||
01 Jul 2017 23:35 | FT | Bethlehem Steel | 1 - 1 | 0 - 1 | Richmond Kickers | ||||||
Paraguay Division 2 uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 23:00 | FT | Deportivo Santani | 0 - 2 | 0 - 1 | Fulgencio Yegros | ||||||
Belarus Pershaya Liga uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 14:00 | FT | Belshina Babruisk | 0 - 0 | 0 - 0 | Kommunalnik Slonim | ||||||
01 Jul 2017 15:00 | FT | Khimik Svetlogorsk | 0 - 0 | 0 - 0 | Fc Baranovichi | ||||||
01 Jul 2017 15:00 | FT | Vigvam Smolevichy | 3 - 0 | 2 - 0 | Neman Agro | ||||||
01 Jul 2017 16:00 | FT | Lida | 2 - 0 | 0 - 0 | Granit Mikashevichi | ||||||
01 Jul 2017 16:00 | FT | Osipovichy | 1 - 1 | 1 - 1 | Luch Minsk | ||||||
01 Jul 2017 16:00 | FT | Torpedo Minsk | 2 - 1 | 1 - 0 | Fk Orsha | ||||||
01 Jul 2017 16:00 | FT | Volna Pinsk | 2 - 0 | 1 - 0 | Energetik Bgu Minsk | ||||||
01 Jul 2017 16:30 | FT | Lokomotiv Gomel | 1 - 0 | 1 - 0 | Smorgon FC | ||||||
South Australian Premier League uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 06:30 | FT | Sturt Lions | 3 - 0 | 0 - 0 | White City Woodville | ||||||
01 Jul 2017 06:30 | FT | Adelaide Raiders SC | 1 - 3 | 0 - 0 | Adelaide Panthers | ||||||
01 Jul 2017 06:30 | FT | Salisbury United | 1 - 2 | 0 - 0 | Modbury Jets | ||||||
01 Jul 2017 06:30 | FT | Adelaide Victory | 1 - 2 | 0 - 0 | Adelaide Hills | ||||||
01 Jul 2017 06:30 | FT | The Cove | 4 - 0 | 0 - 0 | Poet Adelarde Pirates | ||||||
Australia New South Wales Premier League uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 09:00 | FT | Sydney FC U21 | 2 - 1 | 0 - 1 | A.p.i.a. Leichhardt Tigers | ||||||
01 Jul 2017 10:00 | FT | Bonnyrigg White Eagles | 0 - 0 | 0 - 0 | Hakoah Sydney | ||||||
Australia Capital Gatorade Premier League uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 06:00 | FT | Monaro Panthers | 0 - 4 | 0 - 3 | Ffa Centre Of Excellence | ||||||
01 Jul 2017 06:00 | FT | Riverina Rhinos | 0 - 3 | 0 - 2 | Woden Weston | ||||||
USA Women uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 20:45 | FT | North Carolina Courage Womens | 0 - 1 | 0 - 0 | Gotham Fc Womens | ||||||
01 Jul 2017 21:10 | FT | Boston Breakers Womens | 1 - 0 | 0 - 0 | Washington Spirit Womens | ||||||
01 Jul 2017 23:00 | FT | Orlando Pride Womens | 0 - 1 | 0 - 0 | Chicago Red Stars Womens | ||||||
TAS Premier League uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 05:05 | FT | South Hobart | 3 - 0 | 0 - 0 | Devonport City Striker | ||||||
01 Jul 2017 07:35 | FT | Northern Rangers | 1 - 0 | 0 - 0 | Hobart Zebras | ||||||
01 Jul 2017 09:30 | FT | Clarence United | 3 - 0 | 2 - 0 | Kingborough Lions | ||||||
Australian cloth uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 09:00 | FT | Brisbane Knights | 7 - 0 | 0 - 0 | Moggill | ||||||
01 Jul 2017 09:00 | FT | Southside Eagles | 0 - 0 | 0 - 0 | Mount Gravatt | ||||||
01 Jul 2017 09:00 | FT | The Gap BPL | 2 - 4 | 1 - 1 | North Star | ||||||
01 Jul 2017 09:00 | FT | Brisbane Wolves | 4 - 3 | 3 - 3 | Acacia Ridge | ||||||
01 Jul 2017 10:15 | FT | University of Queensland | 0 - 3 | 0 - 1 | North Pine | ||||||
Primera Division de Uruguay uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 19:00 | FT | Ca Juventud De Las Piedras | 1 - 1 | 0 - 1 | Cerro Montevideo | ||||||
01 Jul 2017 19:00 | FT | Racing Club Montevideo | 0 - 1 | 0 - 0 | Wanderers FC | ||||||
01 Jul 2017 19:00 | FT | Ca River Plate | 0 - 2 | 0 - 1 | Danubio FC | ||||||
01 Jul 2017 22:00 | FT | Ia Sud America | 0 - 3 | 0 - 1 | Nacional Montevideo | ||||||
Sweden Div 3 Mellersta uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 12:00 | FT | Soderhamns Ff | 0 - 1 | 0 - 1 | IFK Ostersund | ||||||
01 Jul 2017 13:00 | FT | Harnosands FF | 5 - 1 | 2 - 0 | Gallivare Malmbergets Ff | ||||||
01 Jul 2017 14:00 | FT | Bodens BK | 1 - 2 | 0 - 0 | Bollnas Gif Ff | ||||||
Sweden Div 2 Ostra Gotaland uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 14:00 | FT | Vimmerby IF | 3 - 2 | 0 - 1 | Osterlen Ff | ||||||
South Africa Confederations Cup uitslagen |
|||||||||||
01 Jul 2017 14:00 | FT | Botswana | 1 - 2 | 0 - 1 | Zambia | ||||||
01 Jul 2017 16:30 | FT | Namibia | 0 - 0 | 0 - 0 | Lesotho |
Totaal wedstrijden: 326
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...