voetbaluitslagen 02-12-2018
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
English Premier League uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 12:00 | FT | Chelsea | 2 - 0 | 1 - 0 | Fulham | ||||||
02 Dec 2018 14:05 | FT | Arsenal | 4 - 2 | 1 - 2 | Tottenham Hotspur | ||||||
02 Dec 2018 16:15 | FT | Liverpool | 1 - 0 | 0 - 0 | Everton | ||||||
England Championship uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 13:30 | FT | Bristol City | 1 - 1 | 0 - 0 | Millwall | ||||||
Italy Serie A uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 11:30 | FT | AC Milan | 2 - 1 | 0 - 0 | Parma | ||||||
02 Dec 2018 14:00 | FT | Frosinone | 1 - 1 | 1 - 0 | Cagliari | ||||||
02 Dec 2018 14:00 | FT | Torino | 2 - 1 | 2 - 1 | Genoa | ||||||
02 Dec 2018 14:00 | FT | US Sassuolo Calcio | 0 - 0 | 0 - 0 | Udinese | ||||||
02 Dec 2018 17:00 | FT | Chievo | 1 - 1 | 1 - 0 | Lazio | ||||||
02 Dec 2018 19:30 | FT | AS Roma | 2 - 2 | 0 - 1 | Inter Milan | ||||||
Italy Serie B uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 14:00 | FT | Carpi | 0 - 1 | 0 - 1 | Lecce | ||||||
02 Dec 2018 14:00 | FT | Brescia | 2 - 0 | 1 - 0 | Livorno | ||||||
02 Dec 2018 20:00 | FT | Perugia | 2 - 1 | 1 - 0 | Pescara | ||||||
Spanish La Liga uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 11:00 | FT | Real Betis | 1 - 0 | 1 - 0 | Real Sociedad | ||||||
02 Dec 2018 15:15 | FT | Girona | 1 - 1 | 1 - 0 | Atletico Madrid | ||||||
02 Dec 2018 17:30 | FT | Barcelona | 2 - 0 | 1 - 0 | Villarreal | ||||||
02 Dec 2018 19:45 | FT | Alaves | 1 - 1 | 1 - 0 | Sevilla | ||||||
Spain Segunda Division B uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 11:00 | FT | Rayo Majadahonda | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportivo La Coruna | ||||||
02 Dec 2018 15:00 | FT | Osasuna | 1 - 0 | 0 - 0 | CD Lugo | ||||||
02 Dec 2018 17:00 | FT | Albacete | 2 - 1 | 1 - 0 | Alcorcon | ||||||
02 Dec 2018 17:00 | FT | Numancia | 3 - 0 | 0 - 0 | Gimnastic Tarragona | ||||||
02 Dec 2018 19:30 | FT | Las Palmas | 0 - 0 | 0 - 0 | Real Oviedo | ||||||
Germany Bundesliga uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 14:30 | FT | RB Leipzig | 2 - 0 | 2 - 0 | Monchengladbach | ||||||
02 Dec 2018 17:00 | FT | Eintr Frankfurt | 1 - 2 | 0 - 1 | Wolfsburg | ||||||
Germany Bundesliga 2 uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 12:30 | FT | 1. Magdeburg | 0 - 0 | 0 - 0 | Bochum | ||||||
02 Dec 2018 12:30 | FT | SV Sandhausen | 1 - 2 | 1 - 2 | Heidenheimer | ||||||
02 Dec 2018 12:30 | FT | MSV Duisburg | 0 - 4 | 0 - 0 | Holstein Kiel | ||||||
French Ligue 1 uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 14:00 | FT | Toulouse | 2 - 2 | 0 - 1 | Dijon | ||||||
02 Dec 2018 15:59 | FT | Marseille | 0 - 0 | 0 - 0 | Stade Reims | ||||||
02 Dec 2018 15:59 | FT | Stade Rennais FC | 1 - 4 | 1 - 2 | Strasbourg | ||||||
02 Dec 2018 20:00 | FT | Bordeaux | 2 - 2 | 0 - 1 | Paris Saint Germain | ||||||
Portugal Primera Liga uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 15:00 | FT | Aves | 2 - 3 | 1 - 1 | CD Nacional | ||||||
02 Dec 2018 15:00 | FT | Portimonense | 3 - 2 | 3 - 1 | Desportivo de Tondela | ||||||
02 Dec 2018 17:30 | FT | Chaves | 0 - 1 | 0 - 1 | Vitoria Guimaraes | ||||||
02 Dec 2018 20:00 | FT | Boavista | 0 - 1 | 0 - 0 | Porto | ||||||
Eredivisie uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 11:15 | FT | Ajax Amsterdam | 5 - 1 | 3 - 1 | ADO Den Haag | ||||||
02 Dec 2018 13:30 | FT | Feyenoord Rotterdam | 2 - 1 | 2 - 0 | PSV Eindhoven | ||||||
02 Dec 2018 13:30 | FT | Heracles Almelo | 4 - 1 | 1 - 0 | VVV Venlo | ||||||
02 Dec 2018 15:45 | FT | Groningen | 5 - 2 | 1 - 1 | NAC Breda | ||||||
Argentina Primera Division uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 00:30 | FT | CA Banfield | 0 - 1 | 0 - 0 | Argentinos Juniors | ||||||
02 Dec 2018 20:10 | FT | Aldosivi | 2 - 2 | 0 - 0 | San Lorenzo | ||||||
02 Dec 2018 22:20 | FT | Independiente | 0 - 1 | 0 - 0 | Boca Juniors | ||||||
Belgium Jupiler League uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 13:30 | FT | Club Brugge | 3 - 0 | 3 - 0 | Standard Liege | ||||||
02 Dec 2018 17:00 | FT | Anderlecht | 0 - 1 | 0 - 0 | Genk | ||||||
02 Dec 2018 19:00 | FT | AS Eupen | 1 - 0 | 1 - 0 | Beveren | ||||||
Russia Premier League uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 11:00 | FT | Krasnodar FK | 2 - 0 | 0 - 0 | Ural Yekaterinburg | ||||||
02 Dec 2018 13:30 | FT | FK Rostov | 0 - 0 | 0 - 0 | CSKA Moscow | ||||||
02 Dec 2018 15:59 | FT | Spartak Moscow | 2 - 1 | 2 - 0 | Lokomotiv Moscow | ||||||
Scotland Premier League uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 12:00 | FT | Hearts | 1 - 2 | 1 - 2 | Glasgow Rangers | ||||||
Brasil Serie A uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 19:00 | FT | Ceara | 0 - 0 | 0 - 0 | Vasco da Gama | ||||||
02 Dec 2018 19:00 | FT | Chapecoense SC | 1 - 0 | 0 - 0 | Sao Paulo | ||||||
02 Dec 2018 19:00 | FT | Sport Club Recife | 2 - 1 | 0 - 0 | Santos | ||||||
02 Dec 2018 19:00 | FT | Gremio | 1 - 0 | 1 - 0 | Corinthians Paulista | ||||||
02 Dec 2018 19:00 | FT | Fluminense | 1 - 0 | 1 - 0 | America MG | ||||||
02 Dec 2018 19:00 | FT | Parana PR | 1 - 1 | 0 - 0 | Internacional | ||||||
02 Dec 2018 19:00 | FT | Palmeiras | 3 - 2 | 1 - 0 | Vitoria Salvador BA | ||||||
02 Dec 2018 19:00 | FT | Bahia | 0 - 0 | 0 - 0 | Cruzeiro | ||||||
Denmark SAS Ligaen uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 11:00 | FT | Sonderjyske | 1 - 2 | 0 - 1 | Nordsjaelland | ||||||
02 Dec 2018 13:00 | FT | Randers FC | 1 - 2 | 1 - 1 | Midtjylland | ||||||
02 Dec 2018 15:00 | FT | Horsens | 1 - 6 | 1 - 2 | Copenhagen | ||||||
02 Dec 2018 17:00 | FT | Brondby | 1 - 0 | 1 - 0 | Hobro I.K. | ||||||
Republic Gambrinus Liga uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 14:00 | FT | Bohemians 1905 | 0 - 0 | 0 - 0 | Dukla Praha | ||||||
02 Dec 2018 14:00 | FT | Pribram | 0 - 2 | 0 - 1 | Banik Ostrava | ||||||
02 Dec 2018 15:59 | FT | Viktoria Plzen | 2 - 0 | 2 - 0 | SK Sigma Olomouc | ||||||
Turkey Super Lig uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 13:00 | FT | Bursaspor | 2 - 1 | 1 - 1 | Erzurum BB | ||||||
02 Dec 2018 17:00 | FT | Besiktas | 1 - 0 | 1 - 0 | Galatasaray | ||||||
Mexico Primera Division uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 01:00 | FT | CDSyC Cruz Azul | 1 - 1 | 1 - 0 | Queretaro FC | ||||||
02 Dec 2018 03:00 | FT | Santos Laguna | 0 - 2 | 0 - 0 | Monterrey | ||||||
02 Dec 2018 18:00 | FT | Pumas UNAM | 3 - 1 | 0 - 0 | Tigres UANL | ||||||
Argentina Primera B Nacional uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 20:00 | FT | CA Brown Adrogue | 1 - 1 | 1 - 0 | Defensores de Belgrano | ||||||
02 Dec 2018 20:00 | FT | Deportivo Moron | 1 - 3 | 0 - 1 | Temperley | ||||||
02 Dec 2018 20:00 | FT | Quilmes | 0 - 0 | 0 - 0 | Santa Marina Tandil | ||||||
02 Dec 2018 21:00 | FT | Olimpo | 1 - 1 | 1 - 0 | Gimnasia Mendoza | ||||||
02 Dec 2018 22:00 | FT | Ferrol Carril Oeste | 2 - 1 | 1 - 0 | Arsenal de Sarandi | ||||||
02 Dec 2018 22:05 | FT | Atletico Rafaela | 1 - 1 | 0 - 0 | Ca Platense | ||||||
Switzerland National Liga uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 15:00 | FT | Basel | 1 - 3 | 1 - 0 | Young Boys | ||||||
02 Dec 2018 15:00 | FT | Lugano | 2 - 2 | 1 - 0 | Neuchatel Xamax | ||||||
02 Dec 2018 15:00 | FT | Zurich | 2 - 0 | 0 - 0 | Grasshoppers | ||||||
England FA Cup uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 14:00 | FT | Barnet | 1 - 0 | 1 - 0 | Stockport County | ||||||
02 Dec 2018 14:00 | FT | Rochdale | 0 - 1 | 0 - 0 | Portsmouth | ||||||
02 Dec 2018 14:00 | FT | Shrewsbury Town | 1 - 0 | 1 - 0 | Scunthorpe United | ||||||
02 Dec 2018 14:00 | FT | Bury | 0 - 1 | 0 - 1 | Luton Town | ||||||
02 Dec 2018 14:00 | FT | Chesterfield | 0 - 2 | 0 - 1 | Grimsby Town | ||||||
02 Dec 2018 14:00 | FT | Slough Town | 0 - 1 | 0 - 0 | Gillingham | ||||||
02 Dec 2018 14:00 | FT | Swindon | 0 - 1 | 0 - 0 | Woking | ||||||
02 Dec 2018 14:00 | FT | Tranmere Rovers | 1 - 1 | 1 - 0 | Southport FC | ||||||
Liga de Honora uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 11:15 | FT | Pacos Ferreira | 2 - 0 | 0 - 0 | Penafiel | ||||||
02 Dec 2018 14:30 | FT | SC Covilha | 1 - 1 | 1 - 1 | SC Farense | ||||||
02 Dec 2018 15:00 | FT | Leixoes | 2 - 1 | 0 - 0 | Sporting Braga B | ||||||
Australia League A uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 06:00 | FT | Wellington Phoenix | 1 - 1 | 1 - 0 | Perth Glory FC | ||||||
02 Dec 2018 08:00 | FT | Melbourne City | 3 - 0 | 2 - 0 | Newcastle Jets FC | ||||||
Korea League Classic uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 05:00 | FT | Jeonbuk Hyundai Motors | 1 - 1 | 1 - 0 | Gyeongnam FC | ||||||
02 Dec 2018 05:00 | FT | Suwon Samsung Bluewings | 0 - 2 | 0 - 2 | Jeju United FC | ||||||
02 Dec 2018 05:00 | FT | Pohang Steelers | 1 - 3 | 1 - 1 | Ulsan Hyundai Horang-i | ||||||
Japanese League Division 2 uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 04:00 | FT | Yokohama FC | 0 - 1 | 0 - 0 | Tokyo Verdy | ||||||
Norway NM Cupen uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 12:15 | FT | Rosenborg | 4 - 1 | 2 - 1 | Stromsgodset | ||||||
Greece National A uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 15:15 | FT | PAE Levadiakos | 0 - 2 | 0 - 0 | Asteras Tripolis | ||||||
02 Dec 2018 17:00 | FT | Aris Thessaloniki | 1 - 1 | 1 - 0 | Panathinaikos | ||||||
02 Dec 2018 17:30 | FT | AEK Athens | 2 - 0 | 1 - 0 | Xanthi | ||||||
Israel Premier League uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 18:15 | FT | Hapoel Raanana | 2 - 1 | 0 - 0 | Beitar Jerusalem | ||||||
02 Dec 2018 19:00 | FT | Maccabi Netanya | 1 - 1 | 0 - 1 | Hapoel Tel Aviv | ||||||
Cyprus 1 Division uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 14:00 | FT | Doxa Katokopias | 3 - 2 | 1 - 1 | AEP Paphos | ||||||
02 Dec 2018 15:59 | FT | Anorthosis Famagusta FC | 2 - 1 | 1 - 0 | Ermis Aradippou | ||||||
Indonesia Super Liga uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 08:30 | FT | Pstni | 0 - 1 | 0 - 0 | Arema Malang | ||||||
02 Dec 2018 11:30 | FT | Bali United | 1 - 2 | 0 - 1 | Persija Jakarta | ||||||
Ukraine Premier League uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 12:00 | FT | Lviv | 2 - 2 | 2 - 1 | Illichivets mariupol | ||||||
02 Dec 2018 15:00 | FT | Shakhtar Donetsk | 2 - 2 | 1 - 0 | Olimpic Donetsk | ||||||
Romania - Division A uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 15:00 | FT | CS Universitatea Craiova | 1 - 0 | 1 - 0 | Dunarea Calarasi | ||||||
02 Dec 2018 18:00 | FT | Steaua Bucuresti | 2 - 1 | 1 - 0 | Gaz Metan Medias | ||||||
Austria uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 13:30 | FT | Wacker Innsbruck | 0 - 1 | 0 - 0 | Rapid Wien | ||||||
02 Dec 2018 13:30 | FT | Red Bull Salzburg | 1 - 0 | 1 - 0 | Rheindorf Altach | ||||||
02 Dec 2018 15:59 | FT | Sturm Graz | 3 - 0 | 1 - 0 | Wolfsberger AC | ||||||
HongKong uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 06:30 | FT | Hong Kong Sapling | 4 - 3 | 2 - 2 | Hoi King Sa | ||||||
02 Dec 2018 09:30 | FT | Eastern A.A Football Team | 0 - 0 | 0 - 0 | Wofoo Tai Po | ||||||
Hungary uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 17:00 | FT | Fehervar Videoton | 2 - 0 | 1 - 0 | Budapest Honved | ||||||
Poland uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 14:30 | FT | Zaglebie Sosnowiec | 1 - 2 | 1 - 2 | Zaglebie Lubin | ||||||
02 Dec 2018 17:00 | FT | Cracovia Krakow | 1 - 0 | 0 - 0 | Lech Poznan | ||||||
India uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 11:30 | FT | Shillong Lajong FC | 1 - 2 | 0 - 1 | Neroca | ||||||
Serbia uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 17:00 | FT | Crvena Zvezda | 2 - 0 | 2 - 0 | FK Vozdovac Beograd | ||||||
Croatia uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 14:00 | FT | Dinamo Zagreb | 1 - 0 | 0 - 0 | Hnk Gorica | ||||||
Bulgaria uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 10:30 | FT | Botev Vratsa | 4 - 1 | 2 - 1 | Septemvri Sofia | ||||||
02 Dec 2018 12:45 | FT | Ludogorets Razgrad | 3 - 0 | 2 - 0 | Vitosha Bistritsa | ||||||
02 Dec 2018 15:00 | FT | Slavia Sofia | 1 - 0 | 0 - 0 | CSKA Sofia | ||||||
Slovakia uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 13:00 | FT | MFK Ruzomberok | 3 - 1 | 1 - 0 | Spartak Trnava | ||||||
Slovenia Liga uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 12:00 | FT | NK Mura 05 | 0 - 1 | 0 - 0 | NK Publikum Celje | ||||||
02 Dec 2018 15:00 | FT | NK Rudar Velenje | 3 - 1 | 0 - 1 | Triglav Gorenjska | ||||||
Belarus Premier League uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 11:00 | FT | Torpedo Zhodino | 2 - 2 | 2 - 2 | BATE Borisov | ||||||
02 Dec 2018 11:00 | FT | Luch Minsk | 1 - 1 | 0 - 1 | Vigvam Smolevichy | ||||||
02 Dec 2018 11:00 | FT | Shakhter Soligorsk | 4 - 0 | 1 - 0 | FC Minsk | ||||||
02 Dec 2018 11:00 | FT | Neman Grodno | 0 - 3 | 0 - 1 | Dinamo Brest | ||||||
02 Dec 2018 11:00 | FT | Gomel | 1 - 3 | 1 - 1 | Vitebsk | ||||||
02 Dec 2018 11:00 | FT | Gorodeya | 2 - 0 | 1 - 0 | Slutsksakhar Slutsk | ||||||
02 Dec 2018 11:00 | FT | Isloch Minsk | 3 - 2 | 1 - 2 | Dnepr Mogilev | ||||||
02 Dec 2018 11:00 | FT | Torpedo Minsk | 0 - 3 | 0 - 1 | Dinamo Minsk | ||||||
Iraq uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 11:00 | FT | Al Diwaniya | 1 - 1 | 0 - 0 | Al-Hudod | ||||||
02 Dec 2018 11:00 | FT | Al Karkh | 1 - 0 | 0 - 0 | Alsinaat Alkahrabaiya | ||||||
02 Dec 2018 13:15 | FT | Naft Al Basra | 1 - 1 | 0 - 1 | Al Bahri | ||||||
Qatar uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 13:00 | FT | Al-Garrafa | 1 - 8 | 0 - 5 | Al-Sadd | ||||||
02 Dec 2018 15:30 | FT | Al Shahaniya | 1 - 1 | 0 - 0 | Al Khor SC | ||||||
02 Dec 2018 15:30 | FT | Al Rayyan | 2 - 2 | 1 - 1 | Al Duhail Lekhwia | ||||||
Morocco Super League uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 14:00 | FT | Maghrib Association Tetouan | 1 - 1 | 1 - 0 | Wydad Casablanca | ||||||
02 Dec 2018 15:59 | FT | Difaa Hassani Jdidi | 1 - 0 | 1 - 0 | MCO Mouloudia Oujda | ||||||
South Africa Premier League uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 13:30 | FT | Supersport United | 1 - 2 | 0 - 2 | Mamelodi Sundowns | ||||||
02 Dec 2018 13:30 | FT | Bloemfontein Celtic | 1 - 2 | 0 - 1 | Polokwane City | ||||||
Bosnia Premijer Liga uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 12:00 | FT | FK Zeljeznicar | 2 - 3 | 1 - 2 | NK Siroki Brijeg | ||||||
02 Dec 2018 12:00 | FT | GOSK Gabela | 1 - 1 | 0 - 0 | Radnik Bijeljina | ||||||
Switzerland Challenge League uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 13:30 | FT | Wil 1900 | 1 - 2 | 0 - 0 | Schaffhausen | ||||||
02 Dec 2018 14:00 | FT | Aarau | 2 - 2 | 1 - 1 | Lausanne Sports | ||||||
02 Dec 2018 15:00 | FT | Servette | 5 - 1 | 2 - 0 | Chiasso | ||||||
Armenia Premier League uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 10:00 | FT | Ararat Yerevan | 1 - 0 | 1 - 0 | Alashkert | ||||||
02 Dec 2018 10:00 | FT | Pyunik | 1 - 3 | 0 - 1 | Gandzasar Kapan | ||||||
Andorra Super league uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 11:00 | FT | Encamp | 1 - 3 | 0 - 2 | Santa Coloma | ||||||
02 Dec 2018 11:00 | FT | Lusitanos la Posa | 4 - 0 | 0 - 0 | Ue Engordany | ||||||
02 Dec 2018 15:00 | FT | UE Sant Julia | 3 - 0 | 2 - 0 | Inter Club Escaldes | ||||||
02 Dec 2018 17:00 | FT | UE Santa Coloma | 2 - 3 | 1 - 0 | Ordino | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 21:15 | FT | Nacional Potosi | 1 - 1 | 0 - 1 | Sport Boys Warnes | ||||||
02 Dec 2018 21:15 | FT | The Strongest | 0 - 1 | 0 - 0 | Aurora | ||||||
02 Dec 2018 23:30 | FT | Blooming | 7 - 1 | 4 - 1 | Universitario de Sucre | ||||||
02 Dec 2018 23:30 | FT | Jorge Wilstermann | 3 - 1 | 1 - 1 | Bolivar | ||||||
Guatemala Liga Nacional uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 18:00 | FT | CD Malacateco | 2 - 3 | 1 - 2 | Coban Imperial | ||||||
El Salvador Primera Division uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 01:00 | FT | Santa Tecla | 2 - 2 | 1 - 0 | Municipal Limeno | ||||||
02 Dec 2018 21:00 | FT | CD FAS | 2 - 0 | 2 - 0 | Isidro Metapan | ||||||
02 Dec 2018 21:15 | FT | Alianza | 7 - 0 | 2 - 0 | Cd Chalatenango | ||||||
Honduras Liga Nacional uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 01:00 | FT | CD Olimpia | 0 - 0 | 0 - 0 | Real Espana | ||||||
02 Dec 2018 22:00 | FT | CD Motagua | 3 - 1 | 1 - 0 | Platense | ||||||
Ecuador Copa Pilsener A uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 17:00 | FT | Universidad Catolica Quito | 1 - 2 | 0 - 0 | Deportivo Cuenca | ||||||
02 Dec 2018 17:00 | FT | Sociedad Deportiva Aucas | 1 - 1 | 0 - 0 | Independiente Jose Teran | ||||||
02 Dec 2018 17:00 | FT | Club Sport Emelec | 0 - 0 | 0 - 0 | Liga Dep. Universitaria Quito | ||||||
02 Dec 2018 17:00 | FT | Barcelona SC(ECU) | 2 - 1 | 1 - 0 | Tecnico Universitario | ||||||
02 Dec 2018 17:00 | FT | Macara | 6 - 1 | 5 - 0 | Guayaquil City | ||||||
02 Dec 2018 17:00 | FT | Delfin SC | 5 - 1 | 0 - 0 | CD El Nacional | ||||||
Poland - 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 11:45 | FT | Odra Opole | 0 - 2 | 0 - 0 | Rakow Czestochowa | ||||||
02 Dec 2018 15:00 | FT | Stal Mielec | 2 - 1 | 2 - 1 | Bytovia Bytow | ||||||
02 Dec 2018 15:00 | FT | GKS Katowice | 0 - 0 | 0 - 0 | Sandecja | ||||||
Ukraine U21 Liga uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 11:00 | FT | Vorskla U21 | 4 - 2 | 0 - 1 | Pfc Oleksandria U21 | ||||||
02 Dec 2018 11:00 | FT | Dynamo Kyiv U21 | 0 - 0 | 0 - 0 | Chernomorets Odessa U21 | ||||||
Georgia Pirveli Liga uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 10:00 | FT | Norchi Dinamoeli Tbilisi | 2 - 2 | 1 - 0 | Telavi | ||||||
02 Dec 2018 10:00 | FT | Samgurali Tskh | 1 - 0 | 0 - 0 | WIT Georgia Tbilisi | ||||||
02 Dec 2018 10:00 | FT | Spartaki Tskhinvali | 2 - 0 | 1 - 0 | Merani Martvili | ||||||
Japan Football League uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 04:00 | FT | Azul Claro Numazu | 2 - 0 | 0 - 0 | Blaublitz Akita | ||||||
02 Dec 2018 04:00 | FT | Kataller Toyama | 2 - 1 | 1 - 0 | Ryukyu | ||||||
02 Dec 2018 04:00 | FT | Giravanz Kitakyushu | 0 - 0 | 0 - 0 | Fukushima United FC | ||||||
02 Dec 2018 04:00 | FT | Gamba Osaka U23 | 0 - 2 | 0 - 1 | Cerezo Osaka U23 | ||||||
02 Dec 2018 04:00 | FT | Thespa Kusatsu Gunma | 2 - 2 | 2 - 1 | Yokohama Scc | ||||||
02 Dec 2018 04:00 | FT | Sc Sagamihara | 1 - 0 | 0 - 0 | Kagoshima United | ||||||
02 Dec 2018 04:00 | FT | Gainare Tottori | 2 - 1 | 0 - 1 | Fujieda Myfc | ||||||
02 Dec 2018 04:00 | FT | AC Nagano Parceiro | 0 - 1 | 0 - 1 | Grulla Morioka | ||||||
Argentina Prim B Metropolitana uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 20:00 | FT | Estudiantes de Caseros | 3 - 3 | 1 - 0 | CA Fenix Pilar | ||||||
02 Dec 2018 20:00 | FT | Flandria | 3 - 0 | 0 - 0 | Almirante Brown | ||||||
02 Dec 2018 20:00 | FT | Club Atletico Acassuso | 1 - 0 | 0 - 0 | Defensores Unidos | ||||||
Venezuela Primera Division uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 22:00 | FT | Deportivo Lara | 1 - 1 | 1 - 1 | Zamora Barinas | ||||||
Paraguayan Primera Division uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 21:30 | FT | Deportivo Capiata | 2 - 4 | 1 - 2 | Cerro Porteno | ||||||
02 Dec 2018 21:30 | FT | Olimpia Asuncion | 3 - 2 | 1 - 1 | Sol De America | ||||||
Libya League Division 1 uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 13:00 | FT | Al-hilal(lby) | 1 - 0 | 0 - 0 | Khaleej Sirte | ||||||
Turkey 2 Ligi A uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 10:30 | FT | Umraniyespor | 0 - 1 | 0 - 0 | Osmanlispor | ||||||
02 Dec 2018 13:00 | FT | Elazigspor | 1 - 1 | 0 - 1 | Istanbulspor | ||||||
02 Dec 2018 15:59 | FT | Giresunspor | 1 - 5 | 0 - 1 | Gaziantep Buyuksehir Belediyesi | ||||||
Russia Youth Championship League uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 09:00 | FT | Arsenal Tula Youth | 2 - 1 | 0 - 0 | Zenit St.petersburg Youth | ||||||
02 Dec 2018 09:00 | FT | Fk Rostov Youth | 0 - 2 | 0 - 0 | Cska Moscow Youth | ||||||
02 Dec 2018 09:00 | FT | Spartak Moscow Youth | 0 - 4 | 0 - 2 | Lokomotiv Moscow Youth | ||||||
Tunisia Division 1 uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 13:00 | FT | Stade Tunisien | 0 - 0 | 0 - 0 | Us Tataouine | ||||||
02 Dec 2018 13:00 | FT | U.s.monastir | 1 - 1 | 0 - 0 | Us Ben Guerdane | ||||||
02 Dec 2018 13:00 | FT | J.s. Kairouanaise | 0 - 2 | 0 - 1 | Esperance Sportive de Tunis | ||||||
02 Dec 2018 13:00 | FT | Stade Gabesien | 1 - 1 | 1 - 0 | C. A. Bizertin | ||||||
02 Dec 2018 13:00 | FT | Es Du Sahel | 1 - 1 | 0 - 0 | Club Sportif Sfaxien | ||||||
02 Dec 2018 13:00 | FT | Cs. Hammam-lif | 1 - 1 | 0 - 1 | As Gabes | ||||||
Greece Super League 2 uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 13:00 | FT | Athletic Union Of Sparta | 1 - 3 | 1 - 1 | Volos Nfc | ||||||
02 Dec 2018 13:00 | FT | Doxa Dramas | 1 - 1 | 0 - 0 | Panahaiki-2005 | ||||||
02 Dec 2018 13:00 | FT | Kerkyra | 1 - 0 | 0 - 0 | Kissamikos | ||||||
02 Dec 2018 13:00 | FT | Aittitos Spata | 0 - 3 | 0 - 2 | Iraklis Saloniki | ||||||
02 Dec 2018 13:00 | FT | Giorgos Karaiskakis | 0 - 1 | 0 - 1 | Apollon Larissas | ||||||
02 Dec 2018 13:00 | FT | Irodotos | 1 - 0 | 1 - 0 | Ergotelis | ||||||
Egypt Cup uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 15:00 | FT | EL Masry | 1 - 2 | 1 - 0 | Al Jazeera Matroh | ||||||
Serbia Prva Liga uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 12:00 | FT | Trajal Krusevac | 1 - 3 | 0 - 2 | FK Javor Ivanjica | ||||||
Hungary NB 2 uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 12:00 | FT | Budafoki Mte | 3 - 2 | 2 - 1 | Monori Se | ||||||
02 Dec 2018 12:00 | FT | Budaorsi Sc | 1 - 2 | 1 - 2 | Csakvari Tk | ||||||
02 Dec 2018 12:00 | FT | Cegled | 3 - 3 | 1 - 1 | Siofok | ||||||
02 Dec 2018 12:00 | FT | Dorogi | 4 - 0 | 0 - 0 | Duna Aszfalt Tvse | ||||||
02 Dec 2018 12:00 | FT | Kazincbarcika | 0 - 0 | 0 - 0 | Bekescsaba | ||||||
02 Dec 2018 12:00 | FT | Mte Mosonmagyarovar | 2 - 0 | 0 - 0 | ETO Gyori FC | ||||||
02 Dec 2018 12:00 | FT | Soroksar | 0 - 3 | 0 - 1 | Kaposvar | ||||||
02 Dec 2018 12:00 | FT | Vac-Dunakanyar | 0 - 0 | 0 - 0 | Balmazujvaros | ||||||
02 Dec 2018 12:30 | FT | Gyirmot Se | 0 - 1 | 0 - 1 | Nyiregyhaza | ||||||
San Marino Girone A uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 14:00 | FT | SS Murata | 0 - 2 | 0 - 1 | Fiorentino | ||||||
02 Dec 2018 14:00 | FT | Tre Fiori | 5 - 0 | 1 - 0 | SP Domagnano | ||||||
02 Dec 2018 14:00 | FT | SP La Fiorita | 7 - 1 | 4 - 0 | S.S Pennarossa | ||||||
Luxembourg National Division uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 14:00 | FT | Fola Esch | 3 - 0 | 2 - 0 | Differdange 03 | ||||||
02 Dec 2018 14:30 | FT | Una Strassen | 4 - 0 | 1 - 0 | Victoria Rosport | ||||||
02 Dec 2018 15:00 | FT | Progres Niedercorn | 5 - 0 | 3 - 0 | Jeunesse Esch | ||||||
02 Dec 2018 15:00 | FT | Racing Union Luxemburg | 2 - 2 | 0 - 1 | Us Rumelange | ||||||
02 Dec 2018 15:00 | FT | CS Petange | 1 - 1 | 0 - 0 | Etzella Ettelbruck | ||||||
02 Dec 2018 15:00 | FT | F91 Dudelange | 4 - 1 | 2 - 0 | Hostert | ||||||
02 Dec 2018 15:00 | FT | Us Mondorf-les-bains | 2 - 2 | 1 - 1 | Hamm Rm Benfica | ||||||
FYR Macedonia Prva liga uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 12:00 | FT | Rabotnicki Skopje | 0 - 2 | 0 - 1 | Korzo Prilep | ||||||
02 Dec 2018 12:00 | FT | Brera Strumica | 0 - 0 | 0 - 0 | Vardar Skopje | ||||||
02 Dec 2018 12:00 | FT | Pobeda Prilep | 0 - 2 | 0 - 2 | FK Makedonija | ||||||
02 Dec 2018 12:00 | FT | Renova Cepciste | 0 - 3 | 0 - 1 | FK Shkendija 79 | ||||||
02 Dec 2018 12:00 | FT | Sileks | 1 - 0 | 1 - 0 | Belasica Strumica | ||||||
German 3. Liga uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 12:00 | FT | Sv Meppen | 3 - 0 | 2 - 0 | Fortuna Koln | ||||||
02 Dec 2018 13:00 | FT | SG Sonnenhof Grobaspach | 1 - 2 | 0 - 1 | Karlsruher SC | ||||||
German Frauen Bundesliga uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 12:00 | FT | Nữ Sc Freiburg | 1 - 2 | 1 - 1 | Nữ Bayern Munich | ||||||
02 Dec 2018 13:00 | FT | Nữ Fcr 2001 Duisburg | 1 - 8 | 1 - 5 | Nữ Turbine Potsdam | ||||||
02 Dec 2018 14:00 | FT | Nữ Wolfsburg | 3 - 1 | 3 - 1 | Nữ Hoffenheim | ||||||
Albania Super league uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 13:00 | FT | KF Laci | 0 - 0 | 0 - 0 | Kamza | ||||||
02 Dec 2018 13:00 | FT | Kastrioti Kruje | 1 - 0 | 1 - 0 | Flamurtari | ||||||
AFF Suzuki Cup uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 11:30 | FT | Philippines | 1 - 2 | 1 - 1 | Việt Nam | ||||||
Saudi Arabia Professional League uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 14:45 | FT | Al Nassr | 1 - 2 | 1 - 0 | Al Wehda Mecca | ||||||
02 Dec 2018 15:15 | FT | Al Ittihad | 2 - 2 | 0 - 1 | Al Hazm | ||||||
India Super League uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 14:00 | FT | Chennai Titans | 2 - 3 | 1 - 2 | Atletico De Kolkata | ||||||
HongKong 1st Division uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 05:30 | FT | Central Western District RSA | 1 - 1 | 1 - 0 | Mutual Football Club | ||||||
02 Dec 2018 07:30 | FT | Eastern District Sa | 2 - 3 | 2 - 1 | Wong Tai Sin District Rsc | ||||||
02 Dec 2018 07:30 | FT | Happy Valley | 2 - 0 | 2 - 0 | Citizen | ||||||
Poland 3. Liga uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 12:00 | FT | Radomiak Radom | 4 - 2 | 1 - 0 | Olimpia Grudziadz | ||||||
Peru Primera Division uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 21:00 | FT | Alianza Lima | 3 - 3 | 0 - 2 | Melgar | ||||||
New Zealand Football Championships uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 02:00 | FT | Wellington Phoenix Reserve | 1 - 2 | 0 - 1 | Southern United | ||||||
Malta Cup uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 13:00 | Nadur Youngster | ? - ? | ? - ? | Birkirkara FC | |||||||
02 Dec 2018 13:00 | FT | Mellieha | 0 - 5 | 0 - 3 | Lija Athletic | ||||||
02 Dec 2018 13:00 | Gudja United | ? - ? | ? - ? | Xewkija Tigers | |||||||
02 Dec 2018 13:00 | FT | Sliema Wanderers FC | 2 - 0 | 1 - 0 | St Andrews | ||||||
02 Dec 2018 15:00 | FT | Floriana | 0 - 1 | 0 - 1 | Hamrun Spartans | ||||||
02 Dec 2018 15:15 | Marsa | ? - ? | ? - ? | Valletta FC | |||||||
02 Dec 2018 15:15 | Pembroke Athleta | ? - ? | ? - ? | Zejtun Corinthians | |||||||
Lebanon uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 12:15 | FT | Al Ansar Lib | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Akhaahli Alay | ||||||
02 Dec 2018 12:15 | FT | Al-Safa | 2 - 0 | 1 - 0 | Tadamon Sour | ||||||
02 Dec 2018 12:15 | FT | Bekaa Sport Club | 0 - 1 | 0 - 0 | Trables Sports Club | ||||||
02 Dec 2018 14:00 | FT | Shabab Sahel | 0 - 1 | 0 - 1 | Al-Ahed | ||||||
Iran League Division 1 uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 10:30 | FT | Shahrdari Tabriz | 2 - 2 | 1 - 1 | Mes Krman | ||||||
02 Dec 2018 10:30 | FT | Gol Gohar | 1 - 1 | 0 - 0 | Fajr Sepasi | ||||||
02 Dec 2018 10:30 | FT | Havadar SC | 1 - 1 | 0 - 1 | Oxin Alborz | ||||||
02 Dec 2018 10:30 | FT | Mes Rafsanjan | 2 - 3 | 0 - 2 | Navad Urmia | ||||||
02 Dec 2018 10:45 | FT | Malavan | 0 - 0 | 0 - 0 | Shahin Bushehr | ||||||
02 Dec 2018 10:45 | FT | Baderan Tehran | 3 - 2 | 3 - 0 | Shahrdari Mahshahr | ||||||
Chile Primera Division uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 15:00 | FT | Deportes Iquique | 0 - 2 | 0 - 1 | Csd Antofagasta | ||||||
02 Dec 2018 20:30 | FT | Curico Unido | 1 - 2 | 1 - 2 | Universidad de Chile | ||||||
02 Dec 2018 20:30 | FT | Deportes Temuco | 1 - 2 | 1 - 0 | Univ Catolica | ||||||
02 Dec 2018 20:30 | FT | Palestino | 3 - 0 | 2 - 0 | Huachipato | ||||||
02 Dec 2018 20:30 | FT | Colo Colo | 0 - 2 | 0 - 0 | Universidad de Concepcion | ||||||
Angola Girabola League uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 14:00 | FT | Recreativo Caala | 2 - 2 | 1 - 0 | Recreativo Libolo | ||||||
02 Dec 2018 15:00 | FT | Kabuscorp Do Palanca | 0 - 1 | 0 - 0 | Asa Luanda | ||||||
Scotland League Cup uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 15:00 | FT | Celtic | 1 - 0 | 1 - 0 | Aberdeen | ||||||
Romania Liga 2 uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 09:00 | FT | Luceafarul Oradea | 2 - 1 | 0 - 0 | Acs Energeticianul | ||||||
02 Dec 2018 09:00 | FT | Metaloglobus | 0 - 1 | 0 - 0 | Universitaea Cluj | ||||||
02 Dec 2018 12:00 | FT | Chindia Targoviste | 2 - 1 | 0 - 0 | Politehnica Timisoara | ||||||
Kosovo Super League uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 12:00 | FT | KF Trepca 89 | 1 - 0 | 0 - 0 | Ballkani | ||||||
02 Dec 2018 14:00 | FT | Kf Prishtina | 2 - 0 | 0 - 0 | Kf Drita Gjilan | ||||||
South Africa League Cup uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 13:00 | FT | Ts Galaxy | 5 - 2 | 3 - 0 | Ajax Cape Town | ||||||
02 Dec 2018 13:00 | FT | Stellenbosch | 0 - 0 | 0 - 0 | Mbombela United | ||||||
02 Dec 2018 13:00 | FT | Jomo Cosmos | 2 - 0 | 1 - 0 | Real Kings | ||||||
02 Dec 2018 13:00 | FT | Marumo Gallants | 3 - 0 | 3 - 0 | Cape Town | ||||||
Montenegro Division 2 uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 12:00 | FT | Bokelj Kotor | 0 - 0 | 0 - 0 | Jezero Plav | ||||||
02 Dec 2018 12:00 | FT | Decic Tuzi | 1 - 0 | 1 - 0 | Otrant | ||||||
02 Dec 2018 12:00 | FT | Ofk Igalo | 1 - 1 | 1 - 1 | Berane | ||||||
02 Dec 2018 12:00 | FT | Jedinstvo Bijelo Polje | 2 - 0 | 1 - 0 | Arsenal Tivat | ||||||
02 Dec 2018 12:00 | FT | Mladost Podgorica | 1 - 1 | 0 - 0 | Kom Podgorica | ||||||
Jamaica Premier League uitslagen |
|||||||||||
02 Dec 2018 20:00 | FT | Dunbeholden | 0 - 1 | 0 - 0 | Portmore United | ||||||
02 Dec 2018 20:00 | FT | Humble Lions | 2 - 2 | 0 - 0 | Harbour View | ||||||
02 Dec 2018 20:00 | FT | University Of West Indies Uwi | 0 - 1 | 0 - 1 | Cavalier | ||||||
02 Dec 2018 20:00 | FT | Reno | 1 - 1 | 0 - 1 | Montego Bay Utd |
Totaal wedstrijden: 298
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...