voetbaluitslagen 03-05-2017
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
International Friendly uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 18:00 | FT | KV Mechelen | 1 - 4 | 0 - 1 | Westerlo | ||||||
03 May 2017 19:00 | FT | Aldershot Town | 0 - 3 | 0 - 1 | Tranmere Rovers | ||||||
03 May 2017 19:00 | FT | Penrith AFC | 1 - 1 | 1 - 0 | Workington | ||||||
03 May 2017 19:45 | FT | Chorley | 0 - 1 | 0 - 0 | Kidderminster | ||||||
03 May 2017 19:45 | FT | Salford City | 1 - 1 | 0 - 1 | Halifax Town | ||||||
03 May 2017 19:45 | FT | Chelmsford City | 0 - 0 | 0 - 0 | Dartford | ||||||
03 May 2017 19:45 | FT | Hampton & Richmond | 1 - 2 | 1 - 2 | Ebbsfleet United | ||||||
03 May 2017 19:45 | FT | Woking | 4 - 0 | 0 - 0 | Merstham | ||||||
03 May 2017 21:00 | FT | Real Sociedad Tocoa | 2 - 1 | 0 - 1 | Real Espana | ||||||
Argentina Primera Division uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 01:00 | FT | Lanus | 2 - 0 | 1 - 0 | Velez Sarsfield | ||||||
Europa League uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 17:45 | FT | Ajax Amsterdam | 4 - 1 | 2 - 0 | Lyon | ||||||
Champions League uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 19:45 | FT | Monaco | 0 - 2 | 0 - 1 | Juventus | ||||||
AFC CUP uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 07:30 | FT | Kigwancha Sports Club | 2 - 2 | 1 - 0 | April 25 Sports Club | ||||||
03 May 2017 11:00 | FT | Alay Osh | 1 - 4 | 0 - 2 | Esteghlal Dushanbe | ||||||
03 May 2017 12:00 | FT | Maziya S&RC | 5 - 2 | 3 - 0 | Mohun Bagan | ||||||
03 May 2017 12:30 | FT | Hà Nội | 4 - 1 | 0 - 0 | Felda United FC | ||||||
03 May 2017 12:30 | FT | Tampines Rovers FC | 2 - 4 | 1 - 3 | Ceres | ||||||
03 May 2017 13:00 | FT | Altyn Asyr | 3 - 0 | 3 - 0 | Dordoi-Dynamo Naryn | ||||||
03 May 2017 13:10 | FT | Abahani Limited Dhaka | 2 - 0 | 0 - 0 | Bengaluru | ||||||
03 May 2017 13:35 | FT | Johor FC | 3 - 1 | 1 - 1 | Magway | ||||||
03 May 2017 13:35 | FT | Global FC | 3 - 1 | 2 - 0 | Boeung Ket Angkor | ||||||
Argentina Primera B Nacional uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 01:00 | FT | Instituto | 1 - 0 | 0 - 0 | Atletico Parana | ||||||
Copa Libertadores uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 01:00 | FT | Atletico Nacional | 4 - 1 | 2 - 0 | Estudiantes La Plata | ||||||
03 May 2017 01:45 | FT | Botafogo | 0 - 2 | 0 - 2 | Barcelona SC(ECU) | ||||||
03 May 2017 23:30 | FT | Sport Boys Warnes | 1 - 5 | 1 - 2 | Atletico Mineiro | ||||||
03 May 2017 23:30 | FT | Deportes Iquique | 2 - 1 | 1 - 1 | Gremio | ||||||
Korea League Classic uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 07:00 | FT | Gwangju Fc | 1 - 1 | 1 - 1 | Gangwon FC | ||||||
03 May 2017 07:00 | FT | Ulsan Hyundai Horang-i | 1 - 0 | 1 - 0 | Daegu FC | ||||||
03 May 2017 07:00 | FT | Jeonbuk Hyundai Motors | 0 - 4 | 0 - 1 | Jeju United FC | ||||||
03 May 2017 07:00 | FT | Sangju Sangmu Phoenix | 0 - 1 | 0 - 0 | Incheon United FC | ||||||
03 May 2017 07:00 | FT | Seoul | 1 - 0 | 1 - 0 | Chunnam Dragons | ||||||
03 May 2017 07:00 | FT | Suwon Samsung Bluewings | 1 - 0 | 0 - 0 | Pohang Steelers | ||||||
Japanese League Division 2 uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 05:00 | FT | V-Varen Nagasaki | 3 - 0 | 2 - 0 | Okayama FC | ||||||
03 May 2017 06:00 | FT | Oita Trinita | 0 - 0 | 0 - 0 | Matsumoto Yamaga FC | ||||||
03 May 2017 06:00 | FT | Kamatamare Sanuki | 1 - 1 | 0 - 0 | JEF United Ichihara | ||||||
03 May 2017 06:00 | FT | Yamagata Montedio | 0 - 0 | 0 - 0 | Mito Hollyhock | ||||||
03 May 2017 07:00 | FT | Nagoya Grampus Eight | 1 - 1 | 0 - 1 | Kyoto Purple Sanga | ||||||
03 May 2017 07:00 | FT | Thespa Kusatsu Gunma | 0 - 2 | 0 - 2 | Gifu | ||||||
03 May 2017 07:00 | FT | Machida Zelvia | 2 - 1 | 1 - 0 | Roasso Kumamoto | ||||||
03 May 2017 07:00 | FT | Tokyo Verdy | 2 - 1 | 0 - 0 | Zweigen Kanazawa FC | ||||||
03 May 2017 08:00 | FT | Shonan Bellmare | 1 - 0 | 1 - 0 | Renofa Yamaguchi | ||||||
03 May 2017 08:00 | FT | Tokushima Vortis | 2 - 1 | 1 - 1 | Avispa Fukuoka | ||||||
03 May 2017 10:00 | FT | Yokohama FC | 4 - 0 | 2 - 0 | Ehime FC | ||||||
Japan League Cup uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 06:00 | FT | Ventforet Kofu | 0 - 1 | 0 - 1 | Yokohama F Marinos | ||||||
03 May 2017 06:00 | FT | Sanfrecce Hiroshima | 0 - 1 | 0 - 0 | Cerezo Osaka | ||||||
03 May 2017 07:00 | FT | Omiya Ardija | 1 - 2 | 0 - 1 | Vegalta Sendai | ||||||
03 May 2017 07:00 | FT | Kashiwa Reysol | 1 - 2 | 1 - 0 | Jubilo Iwata | ||||||
03 May 2017 07:00 | FT | Tokyo | 1 - 0 | 1 - 0 | Consadole Sapporo | ||||||
03 May 2017 08:00 | FT | Vissel Kobe | 1 - 0 | 1 - 0 | Sagan Tosu | ||||||
U17 European uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 11:00 | FT | Scotland U17 | 2 - 0 | 0 - 0 | Đảo Faroe u17 | ||||||
03 May 2017 12:15 | FT | Thổ Nhĩ Kỳ U17 | 2 - 3 | 2 - 2 | Tây Ban Nha U17 | ||||||
03 May 2017 13:00 | FT | Hungary U17 | 3 - 2 | 1 - 1 | Pháp U17 | ||||||
03 May 2017 16:45 | FT | Croatia U17 | 0 - 1 | 0 - 0 | Italy U17 | ||||||
Indonesia Super Liga uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 12:30 | FT | Mitra Kukar | 3 - 2 | 1 - 0 | Persela Lamongan | ||||||
03 May 2017 12:30 | FT | Gresik United | 0 - 1 | 0 - 0 | Persib Bandung | ||||||
03 May 2017 12:30 | FT | Sriwijaya Palembang | 1 - 2 | 0 - 1 | Bhayangkara Surabaya United | ||||||
Thailand uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 11:45 | FT | Suphanburi FC | 3 - 1 | 1 - 1 | Osotspa Saraburi FC | ||||||
03 May 2017 11:45 | FT | Sukhothai | 2 - 2 | 0 - 0 | Chiangrai United | ||||||
03 May 2017 12:00 | FT | Samut Prakan City | 1 - 0 | 1 - 0 | Thai Honda Fc | ||||||
03 May 2017 12:00 | FT | Navy | 0 - 0 | 0 - 0 | Nakhon Ratchasima | ||||||
03 May 2017 13:00 | FT | Bangkok Glass Pathum | 2 - 1 | 0 - 1 | Buriram United | ||||||
03 May 2017 13:00 | FT | Ratchaburi FC | 5 - 2 | 3 - 0 | Sisaket | ||||||
03 May 2017 13:00 | FT | Bangkok United FC | 2 - 4 | 1 - 2 | Muang Thong United | ||||||
03 May 2017 14:00 | FT | BEC Tero Sasana | 2 - 1 | 1 - 1 | Ubon Umt United | ||||||
03 May 2017 14:00 | FT | Chonburi Shark FC | 2 - 1 | 1 - 1 | Port | ||||||
Egypt Premier League uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 14:45 | FT | Smouha SC | 2 - 2 | 1 - 1 | El Daklyeh | ||||||
03 May 2017 17:30 | FT | El Zamalek | 0 - 0 | 0 - 0 | El Ismaily | ||||||
03 May 2017 20:00 | FT | EL Masry | 1 - 1 | 0 - 1 | El Mokawloon | ||||||
Slovakia uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 16:59 | FT | 1. Tatran Presov | 1 - 1 | 0 - 1 | Zlate Moravce | ||||||
UAE League Professional uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 15:05 | FT | Ittihad Kalba | 1 - 1 | 0 - 1 | Al Ahli Dubai | ||||||
03 May 2017 15:05 | FT | Banni Yas | 4 - 4 | 2 - 2 | Emirate | ||||||
03 May 2017 15:05 | FT | Al Wehda UAE | 2 - 2 | 2 - 1 | Dabba Al-Fujairah | ||||||
03 May 2017 18:00 | FT | Al-Sharjah | 2 - 4 | 1 - 1 | Al Ain | ||||||
03 May 2017 18:00 | FT | Al-Jazira UAE | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Nasr Dubai | ||||||
Morocco Super League uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 16:00 | FT | IRT Itihad de Tanger | 0 - 2 | 0 - 0 | Kawkab de Marrakech | ||||||
03 May 2017 18:00 | FT | HUSA Hassania Agadir | 2 - 1 | 1 - 1 | Union Touarga Sport Rabat | ||||||
South Africa Premier League uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 18:30 | FT | Supersport United | 0 - 0 | 0 - 0 | Bloemfontein Celtic | ||||||
Moldova Divizia Nationala uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 15:00 | FT | Saxan Ceadir Lunga | 3 - 0 | 2 - 0 | Abus Ungheni | ||||||
03 May 2017 15:00 | FT | Dinamo-Auto | 0 - 1 | 0 - 0 | Milsami | ||||||
03 May 2017 15:00 | FT | Cs Petrocub | 0 - 2 | 0 - 1 | Sheriff | ||||||
03 May 2017 15:00 | FT | Academia Chisinau | 0 - 4 | 0 - 2 | Dacia Chisinau | ||||||
03 May 2017 15:00 | FT | Speranta Nisporeni | 0 - 0 | 0 - 0 | Olimpia Balti | ||||||
Cyprus Cup uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 15:00 | FT | Anorthosis Famagusta FC | 1 - 0 | 1 - 0 | Apollon Limassol FC | ||||||
03 May 2017 16:00 | FT | APOEL Nicosia | 5 - 0 | 3 - 0 | Doxa Katokopias | ||||||
Costa Rica Primera Division uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 22:00 | FT | Limon | 1 - 2 | 0 - 1 | Herediano | ||||||
03 May 2017 22:15 | FT | Santos De Guapiles | 2 - 2 | 1 - 1 | Deportivo Saprissa | ||||||
El Salvador Primera Division uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 22:00 | FT | Municipal Limeno | 1 - 1 | 1 - 1 | Aguila | ||||||
Honduras Liga Nacional uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 21:00 | FT | Real Sociedad Tocoa | 2 - 1 | 0 - 1 | Real Espana | ||||||
03 May 2017 22:30 | FT | Marathon | 1 - 0 | 0 - 0 | Honduras Progreso | ||||||
Korea K League Challenge uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 07:00 | FT | Seongnam FC | 0 - 2 | 0 - 0 | Seoul E Land | ||||||
03 May 2017 07:00 | FT | Chungnam Asan | 1 - 0 | 0 - 0 | Suwon FC | ||||||
03 May 2017 07:00 | FT | Anyang | 3 - 2 | 2 - 1 | Daejeon Citizen | ||||||
03 May 2017 07:00 | FT | Gyeongnam FC | 1 - 0 | 1 - 0 | Busan I'Park | ||||||
03 May 2017 11:00 | FT | Bucheon 1995 | 2 - 0 | 0 - 0 | Ansan Greeners | ||||||
Lithuania - 1. Division uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 16:00 | FT | Utenis Utena | 1 - 0 | 0 - 0 | Trakai Riteriai | ||||||
03 May 2017 18:00 | FT | FK Zalgiris Vilnius | 4 - 1 | 3 - 0 | Stumbras | ||||||
Russia Div 2 East uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 09:00 | FT | Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk | 3 - 3 | 1 - 1 | Smena Komsomolsk | ||||||
03 May 2017 10:00 | FT | FK Chita | 1 - 0 | 0 - 0 | Irtysh 1946 Omsk | ||||||
03 May 2017 11:00 | FT | Zenit Irkutsk | 0 - 3 | 0 - 1 | Dinamo Barnaul | ||||||
Uzbekistan Professional Football League uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 15:00 | FT | Kuruvchi Bunyodkor | 1 - 1 | 1 - 0 | Metallurg Bekobod | ||||||
Lithuania Cup uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 16:30 | FT | Svyturys Marijampolė | 4 - 1 | 0 - 0 | Babrungas | ||||||
Venezuela Primera Division uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 23:30 | FT | Zulia | 3 - 0 | 1 - 0 | Caracas FC | ||||||
Russia Div 2 South uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 13:00 | FT | Dynamo Stavropol | 0 - 1 | 0 - 1 | Afips | ||||||
Russia Div 2 Center uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 14:00 | FT | FK Kaluga | 3 - 0 | 0 - 0 | FK Oryol | ||||||
03 May 2017 16:00 | FT | Zenit Penza | 1 - 0 | 1 - 0 | Arsenal Tula II | ||||||
03 May 2017 16:00 | FT | Zenit Penza | 1 - 0 | 1 - 0 | Arsenal Tula II | ||||||
Turkey 2 Ligi A uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 14:00 | FT | Bandirmaspor | 5 - 0 | 3 - 0 | Yeni Malatyaspor | ||||||
03 May 2017 14:00 | FT | Goztepe | 0 - 1 | 0 - 1 | Sivasspor | ||||||
03 May 2017 15:30 | FT | Surfaspor | 2 - 3 | 0 - 3 | Balikesirspor | ||||||
03 May 2017 16:30 | FT | Elazigspor | 0 - 0 | 0 - 0 | Gaziantep Buyuksehir Belediyesi | ||||||
Czech Republic 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 17:10 | FT | SC Znojmo | 1 - 4 | 0 - 3 | SK Sigma Olomouc | ||||||
Ukraine Division 2 uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 13:00 | FT | Arsenal Kyiv | 4 - 0 | 2 - 0 | Ternopil | ||||||
03 May 2017 13:00 | FT | Fk Poltava | 0 - 1 | 0 - 1 | Veres Rivne | ||||||
03 May 2017 14:00 | FT | Hirnyk Sport | 1 - 1 | 1 - 0 | Fk Avanhard Kramatorsk | ||||||
03 May 2017 15:00 | FT | Illichivets mariupol | 2 - 0 | 0 - 0 | Helios Kharkiv | ||||||
03 May 2017 15:00 | FT | Sumy | 1 - 2 | 0 - 1 | Naftovik Ukrnafta | ||||||
03 May 2017 16:00 | FT | Mfk Vodnyk Mikolaiv | 0 - 0 | 0 - 0 | Cherkaskyi Dnipro | ||||||
03 May 2017 16:59 | FT | Obolon Kiev | 1 - 0 | 0 - 0 | Bukovyna Chernivtsi | ||||||
Tunisia Division 1 uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 16:00 | FT | Us Ben Guerdane | 0 - 2 | 0 - 1 | Esperance Sportive de Tunis | ||||||
03 May 2017 16:00 | FT | Club Africain | 1 - 2 | 0 - 2 | Es Du Sahel | ||||||
03 May 2017 16:00 | FT | Club Sportif Sfaxien | 3 - 0 | 0 - 0 | Etoile Metlaoui | ||||||
Armenia Division 2 uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 14:00 | FT | Alashkert B Martuni | 0 - 2 | 0 - 0 | Gandzasar Kapan B | ||||||
Latvia Cup uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 16:00 | FT | Spartaks Jurmala | 1 - 2 | 1 - 0 | Riga Fc | ||||||
03 May 2017 16:00 | FT | FK Ventspils | 1 - 0 | 0 - 0 | Rigas Futbola Skola | ||||||
Serbia Prva Liga uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 16:00 | FT | Kolubara | 1 - 0 | 0 - 0 | Indjija | ||||||
03 May 2017 16:00 | FT | Proleter Novi Sad | 2 - 0 | 1 - 0 | BSK Borca | ||||||
03 May 2017 16:00 | FT | Macva Sabac | 3 - 0 | 2 - 0 | OFK Beograd | ||||||
03 May 2017 16:00 | FT | Radnicki Pirot | 2 - 0 | 0 - 0 | Ofk Odzaci | ||||||
03 May 2017 16:00 | FT | Zemun | 1 - 0 | 0 - 0 | Csk Pivara Celarevo | ||||||
03 May 2017 16:00 | FT | FK Bezanija | 1 - 0 | 0 - 0 | Buducnost Dobanovci | ||||||
03 May 2017 16:00 | FT | Dinamo Vranje | 2 - 1 | 0 - 0 | Jagodina | ||||||
03 May 2017 18:00 | FT | Sloboda Uzice Sevojno | 2 - 0 | 1 - 0 | Fk Sindelic Nis | ||||||
Moldova Division 2 uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 15:00 | FT | Victoria Bardar | 2 - 0 | 0 - 0 | Sheriff B | ||||||
03 May 2017 15:00 | FT | Prut Leova | 1 - 5 | 0 - 2 | Edinet | ||||||
03 May 2017 15:00 | FT | Codru Lozova | 3 - 1 | 3 - 0 | Singerei | ||||||
Hungary NB 2 uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 15:00 | FT | Videoton Puskas Akademia | 3 - 1 | 1 - 1 | Nyiregyhaza | ||||||
03 May 2017 16:30 | FT | Budaorsi Sc | 1 - 0 | 0 - 0 | Cegled | ||||||
03 May 2017 16:30 | FT | Cigand Se | 1 - 1 | 0 - 1 | Csakvari Tk | ||||||
03 May 2017 16:30 | FT | Varda Se | 2 - 0 | 2 - 0 | Siofok | ||||||
03 May 2017 16:30 | FT | Kozarmisleny Se | 1 - 3 | 0 - 1 | Balmazujvaros | ||||||
03 May 2017 16:30 | FT | Szeol | 0 - 0 | 0 - 0 | Vac-Dunakanyar | ||||||
03 May 2017 16:59 | FT | Bekescsaba | 0 - 2 | 0 - 1 | Zalaegerszegi TE | ||||||
03 May 2017 16:59 | FT | Soproni Svse-gysev | 1 - 1 | 0 - 1 | Mte Mosonmagyarovar | ||||||
03 May 2017 16:59 | FT | Szolnoki MAV | 2 - 4 | 0 - 3 | Dorogi | ||||||
San Marino Girone A uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 19:45 | FT | Folgore/falciano | 0 - 0 | 0 - 0 | AC Juvenes/Dogana | ||||||
Slovakia 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 16:00 | FT | Msk Fomat Martin | 1 - 2 | 0 - 0 | Spartak Trnava B | ||||||
03 May 2017 16:00 | FT | Slovan Bratislava B | 3 - 2 | 2 - 1 | Dukla Banska Bystrica | ||||||
03 May 2017 16:00 | FT | Svaty Jur | 0 - 3 | 0 - 3 | Nove Mesto | ||||||
FYR Macedonia Prva liga uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 15:00 | FT | Rabotnicki Skopje | 1 - 1 | 1 - 1 | Pelister Bitola | ||||||
03 May 2017 15:00 | FT | FK Makedonija | 0 - 1 | 0 - 1 | Sileks | ||||||
03 May 2017 15:00 | FT | Bregalnica Stip | 3 - 3 | 1 - 2 | Vardar Skopje | ||||||
03 May 2017 15:00 | FT | Renova Cepciste | 2 - 1 | 1 - 1 | Korzo Prilep | ||||||
03 May 2017 15:00 | FT | Pobeda Prilep | 1 - 0 | 1 - 0 | FK Shkendija 79 | ||||||
Japan Women Division 1 uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 04:00 | FT | Nữ Nagano Parceiro | 1 - 1 | 1 - 1 | Nữ Inac Kobe | ||||||
03 May 2017 05:00 | FT | Nữ JEF United Ichihara | 0 - 1 | 0 - 1 | Nữ As Elfen Sayama | ||||||
03 May 2017 05:00 | FT | Nữ Albirex Niigata | 2 - 2 | 0 - 0 | Nữ Kanagawa University | ||||||
03 May 2017 05:00 | FT | Nữ Vegalta Sendai | 0 - 3 | 0 - 1 | Nữ Beleza | ||||||
03 May 2017 05:00 | FT | Nữ Iga Kunoichi | 0 - 3 | 0 - 1 | Nữ Urawa Reds | ||||||
Nigeria Premier League uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 16:00 | FT | Rivers United | 1 - 0 | 0 - 0 | Remo Stars | ||||||
03 May 2017 16:00 | FT | Enugu Rangers International | 1 - 0 | 0 - 0 | Plateau United | ||||||
Saudi Arabia Professional League uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 16:55 | FT | Al-Ettifaq | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Shabab Ksa | ||||||
Colombia Copa Cup uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 01:00 | FT | Atletico Clube Purtugal | 1 - 3 | 0 - 0 | Deportivo Cali | ||||||
03 May 2017 20:00 | FT | Bogota | 2 - 3 | 1 - 2 | La Equidad | ||||||
03 May 2017 21:00 | FT | Patriotas | 1 - 1 | 1 - 1 | Boyaca Chico | ||||||
03 May 2017 21:15 | FT | Atletico Huila | 1 - 0 | 1 - 0 | Deportes Tolima | ||||||
03 May 2017 21:30 | FT | Leones | 1 - 1 | 1 - 1 | Envigado | ||||||
Peru Primera Division uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 19:15 | FT | Dep. San Martin | 1 - 2 | 0 - 1 | Melgar | ||||||
03 May 2017 21:30 | FT | Sport Huancayo | 1 - 2 | 1 - 1 | Alianza Lima | ||||||
03 May 2017 21:30 | FT | Utc Cajamarca | 2 - 1 | 1 - 0 | Cusco FC | ||||||
England Conference uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 19:00 | FT | Aldershot Town | 0 - 3 | 0 - 1 | Tranmere Rovers | ||||||
Australia FFA Cup uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 10:30 | FT | North Sunshine Eagles | 0 - 5 | 0 - 2 | Hume City | ||||||
03 May 2017 11:00 | FT | Avondale Heights | 0 - 1 | 0 - 0 | Green Gully Cavaliers | ||||||
England Conference North Division uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 19:45 | FT | Chorley | 0 - 1 | 0 - 0 | Kidderminster | ||||||
03 May 2017 19:45 | FT | Salford City | 1 - 1 | 0 - 1 | Halifax Town | ||||||
Jordan Divison 1 uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 14:30 | FT | Al-Arabi (jordan) | 2 - 0 | 0 - 0 | Al Taibeh | ||||||
Argentina Cup uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 22:00 | FT | CA Banfield | 1 - 0 | 0 - 0 | Chaco For Ever | ||||||
Japan Football League uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 04:00 | FT | Verspah Oita | 1 - 1 | 1 - 0 | Veertien Mie | ||||||
03 May 2017 05:00 | FT | Honda | 3 - 1 | 2 - 0 | Maruyasu Industries | ||||||
03 May 2017 05:00 | FT | Ryutsu Keizai University | 2 - 0 | 1 - 0 | Mio Biwako Shiga | ||||||
03 May 2017 05:00 | FT | Osaka | 2 - 0 | 2 - 0 | Honda Lock SC | ||||||
03 May 2017 05:00 | FT | Vanraure Hachinohe | 1 - 2 | 0 - 1 | Sony Sendai FC | ||||||
03 May 2017 05:00 | FT | Reinmeer Aomori | 1 - 1 | 0 - 0 | Ohira Tochigi UVA SC | ||||||
03 May 2017 05:00 | FT | Yokogawa Musashino | 3 - 0 | 2 - 0 | Imabari FC | ||||||
03 May 2017 06:00 | FT | Urayasu Sc | 1 - 2 | 1 - 0 | Nara Club | ||||||
Montenegro Division 2 uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 16:00 | FT | Radnicki Berane | 0 - 6 | 0 - 2 | Ofk Igalo | ||||||
03 May 2017 16:00 | FT | Mornar | 1 - 0 | 1 - 0 | Ibar Rozaje | ||||||
03 May 2017 16:00 | FT | Cetinje | 3 - 0 | 1 - 0 | Celik Niksic | ||||||
03 May 2017 18:00 | FT | Jezero Plav | 1 - 1 | 1 - 0 | Kom Podgorica | ||||||
03 May 2017 18:00 | FT | Berane | 3 - 2 | 3 - 0 | Bratstvo Cijevna | ||||||
South Africa First League uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 14:00 | FT | Magesi | 1 - 0 | 0 - 0 | Cape Town All Stars | ||||||
03 May 2017 14:00 | FT | Mbombela United | 3 - 1 | 0 - 0 | Cape Town | ||||||
03 May 2017 14:00 | FT | Mthatha Bucks | 0 - 0 | 0 - 0 | Pretoria Univ | ||||||
03 May 2017 14:00 | FT | Real Kings | 1 - 1 | 0 - 0 | Witbank Spurs | ||||||
03 May 2017 14:00 | FT | Royal Eagles | 0 - 0 | 0 - 0 | Black Leopards | ||||||
03 May 2017 14:00 | FT | Santos Cape Town | 1 - 1 | 0 - 1 | Jomo Cosmos | ||||||
03 May 2017 14:00 | FT | Thanda Royal Zulu | 2 - 1 | 1 - 0 | Stellenbosch | ||||||
Qatar Prince Cup uitslagen |
|||||||||||
03 May 2017 16:45 | FT | Al Rayyan | 2 - 1 | 1 - 0 | Al-Garrafa |
Totaal wedstrijden: 197
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...