voetbaluitslagen 04-01-2020
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
Spanish La Liga uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 12:00 | FT | Valencia | 1 - 0 | 1 - 0 | Eibar | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Getafe | 0 - 3 | 0 - 1 | Real Madrid | ||||||
04 Jan 2020 17:30 | FT | Atletico Madrid | 2 - 1 | 2 - 1 | Levante | ||||||
04 Jan 2020 20:00 | FT | Espanyol | 2 - 2 | 1 - 0 | Barcelona | ||||||
Spain Segunda Division B uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 12:00 | FT | Fuenlabrada | 0 - 0 | 0 - 0 | Las Palmas | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | SD Ponferradina | 0 - 0 | 0 - 0 | Cadiz | ||||||
04 Jan 2020 17:00 | FT | CD Lugo | 0 - 4 | 0 - 2 | Almeria | ||||||
04 Jan 2020 17:00 | FT | Tenerife | 4 - 2 | 2 - 0 | Albacete | ||||||
04 Jan 2020 19:00 | FT | Elche | 1 - 1 | 0 - 0 | SD Huesca | ||||||
04 Jan 2020 19:00 | FT | CD Mirandes | 0 - 0 | 0 - 0 | Racing de Santander | ||||||
Portugal Primera Liga uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 15:30 | FT | Aves | 0 - 1 | 0 - 0 | Santa Clara | ||||||
04 Jan 2020 15:30 | FT | Boavista | 1 - 1 | 0 - 0 | Portimonense | ||||||
04 Jan 2020 18:00 | FT | Belenenses | 1 - 7 | 1 - 4 | Sporting Braga | ||||||
04 Jan 2020 20:30 | FT | Vitoria Guimaraes | 0 - 1 | 0 - 1 | SL Benfica | ||||||
International Friendly uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 12:45 | FT | Kelantan FA | 2 - 1 | 1 - 1 | Kedah | ||||||
04 Jan 2020 13:00 | FT | Kozakken Boys | 0 - 0 | 0 - 0 | Den Bosch | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | AS Beziers | 0 - 0 | 0 - 0 | Clermont Foot | ||||||
04 Jan 2020 18:00 | FT | CDSyC Cruz Azul | 2 - 1 | 0 - 0 | Toluca | ||||||
England Divison 1 uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Sunderland | 3 - 1 | 3 - 0 | Lincoln City | ||||||
England FA Cup uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 12:30 | FT | Bristol City | 1 - 1 | 1 - 0 | Shrewsbury Town | ||||||
04 Jan 2020 12:30 | FT | Birmingham | 2 - 1 | 1 - 0 | Blackburn Rovers | ||||||
04 Jan 2020 12:30 | FT | Rotherham United | 2 - 3 | 2 - 1 | Hull City | ||||||
04 Jan 2020 12:30 | FT | Burnley | 4 - 2 | 3 - 1 | Peterborough United | ||||||
04 Jan 2020 12:30 | FT | Millwall | 3 - 0 | 1 - 0 | Newport County | ||||||
04 Jan 2020 12:30 | FT | Rochdale | 1 - 1 | 0 - 1 | Newcastle United | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Fulham | 2 - 1 | 0 - 0 | Aston Villa | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Southampton | 2 - 0 | 0 - 0 | Huddersfield Town | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Brighton | 0 - 1 | 0 - 0 | Sheffield Wed | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Preston North End | 2 - 4 | 0 - 3 | Norwich City | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Reading | 2 - 2 | 0 - 1 | Blackpool | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Brentford | 1 - 0 | 1 - 0 | Stoke City | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Watford | 3 - 3 | 3 - 0 | Tranmere Rovers | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Cardiff City | 2 - 2 | 0 - 2 | Carlisle | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Oxford United | 4 - 1 | 0 - 1 | Hartlepool United FC | ||||||
04 Jan 2020 17:30 | FT | AFC Bournemouth | 4 - 0 | 1 - 0 | Luton Town | ||||||
04 Jan 2020 17:30 | FT | Leicester City | 2 - 0 | 2 - 0 | Wigan Athletic | ||||||
04 Jan 2020 17:30 | FT | Wolves | 0 - 0 | 0 - 0 | Manchester United | ||||||
04 Jan 2020 17:30 | FT | Fleetwood Town | 1 - 2 | 0 - 0 | Portsmouth | ||||||
04 Jan 2020 17:30 | FT | Manchester City | 4 - 1 | 2 - 1 | Port Vale | ||||||
Liga de Honora uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 11:00 | FT | Leixoes | 0 - 1 | 0 - 0 | Penafiel | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | UD Oliveirense | 1 - 3 | 0 - 1 | CD Mafra | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | CD Cova Piedade | 0 - 2 | 0 - 1 | Chaves | ||||||
04 Jan 2020 17:15 | FT | GD Estoril-Praia | 0 - 2 | 0 - 1 | Feirense | ||||||
Australia League A uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 06:05 | FT | Wellington Phoenix | 2 - 1 | 2 - 1 | Central Coast Mariners FC | ||||||
04 Jan 2020 08:30 | FT | Sydney FC | 2 - 1 | 2 - 1 | Adelaide United FC | ||||||
French Cup uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 12:00 | FT | As Fabregues | 0 - 2 | 0 - 1 | Paris Fc | ||||||
04 Jan 2020 12:00 | FT | Aviron Bayonnais | 0 - 2 | 0 - 1 | Nantes | ||||||
04 Jan 2020 12:00 | FT | Chamois Niortais | 1 - 2 | 0 - 0 | St Pierroise | ||||||
04 Jan 2020 12:00 | FT | Versailles 78 | 1 - 2 | 1 - 1 | Granville | ||||||
04 Jan 2020 12:00 | FT | Guichen | 1 - 2 | 0 - 2 | Caen | ||||||
04 Jan 2020 14:00 | FT | Monaco | 2 - 1 | 0 - 0 | Stade Reims | ||||||
04 Jan 2020 14:00 | FT | Tours FC | 2 - 2 | 1 - 1 | Nimes | ||||||
04 Jan 2020 14:00 | FT | Le Portel | 1 - 4 | 1 - 1 | Strasbourg | ||||||
04 Jan 2020 14:00 | FT | Stade Briochin | 1 - 1 | 0 - 0 | Esm De Gonfreville Lorcher | ||||||
04 Jan 2020 17:00 | FT | GS Consolat Marseille | 2 - 1 | 1 - 0 | Rodez Aveyron | ||||||
04 Jan 2020 17:00 | FT | ASM Belfortaine | 3 - 0 | 0 - 0 | Montceau | ||||||
04 Jan 2020 17:00 | FT | St Pryve St Hilaire | 1 - 0 | 0 - 0 | Toulouse | ||||||
04 Jan 2020 17:00 | FT | Sable-sur-Sarthe | 2 - 2 | 0 - 2 | Pau FC | ||||||
04 Jan 2020 17:00 | FT | Angouleme Cfc | 3 - 1 | 1 - 1 | Challans | ||||||
04 Jan 2020 17:00 | FT | Stade Rennais FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Amiens | ||||||
04 Jan 2020 17:00 | FT | Red Star 93 | 2 - 1 | 0 - 1 | Chambly | ||||||
04 Jan 2020 19:55 | FT | Bourg Peronnas | 0 - 7 | 0 - 2 | Lyon | ||||||
Greece National A uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 15:15 | FT | OFI Crete | 1 - 2 | 0 - 1 | Volos Nfc | ||||||
04 Jan 2020 17:30 | FT | Aris Thessaloniki | 4 - 2 | 2 - 1 | PAOK Saloniki | ||||||
04 Jan 2020 18:00 | FT | PAE Atromitos | 2 - 1 | 0 - 0 | Asteras Tripolis | ||||||
Israel Premier League uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 15:30 | FT | Hapoel Kfar Saba | 1 - 2 | 0 - 0 | Maccabi Netanya | ||||||
04 Jan 2020 16:30 | FT | Hapoel Hadera | 2 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Haifa | ||||||
04 Jan 2020 17:50 | FT | Beitar Jerusalem | 2 - 2 | 1 - 2 | Hapoel Ironi Kiryat Shmona | ||||||
Cyprus 1 Division uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | AEK Larnaca | 0 - 0 | 0 - 0 | Olympiakos Nicosia | ||||||
04 Jan 2020 17:00 | FT | Apollon Limassol FC | 2 - 1 | 1 - 0 | Omonia Nicosia FC | ||||||
India uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 08:30 | FT | Trau | 0 - 0 | 0 - 0 | Minerva Punjab | ||||||
04 Jan 2020 11:30 | FT | Churchill Brothers | 1 - 0 | 0 - 0 | East Bengal | ||||||
04 Jan 2020 13:45 | FT | Gokulam | 1 - 1 | 0 - 1 | Aizawl | ||||||
Wales Premier League uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 14:30 | FT | Penybont | 0 - 0 | 0 - 0 | Caernarfon | ||||||
Qatar uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 13:10 | FT | Al Khor SC | 2 - 1 | 1 - 1 | Al-Sailiya | ||||||
04 Jan 2020 15:20 | FT | Al Duhail Lekhwia | 0 - 0 | 0 - 0 | Qatar SC | ||||||
South Africa Premier League uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 13:30 | FT | Bloemfontein Celtic | 1 - 1 | 0 - 1 | Orlando Pirates | ||||||
04 Jan 2020 13:30 | FT | Polokwane City | 2 - 0 | 0 - 0 | Chippa United FC | ||||||
04 Jan 2020 13:30 | FT | Stellenbosch | 0 - 2 | 0 - 1 | Bidvest Wits | ||||||
04 Jan 2020 15:59 | FT | Supersport United | 2 - 1 | 1 - 0 | Kaizer Chiefs FC | ||||||
04 Jan 2020 18:15 | FT | AmaZulu | 0 - 3 | 0 - 2 | Mamelodi Sundowns | ||||||
Scotland Championship uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Alloa Athletic | 1 - 1 | 0 - 0 | Partick Thistle | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Arbroath | 1 - 2 | 1 - 2 | Greenock Morton | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Dundee | 0 - 2 | 0 - 2 | Inverness C.T. | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Dunfermline | 0 - 1 | 0 - 1 | Ayr Utd | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Queen of South | 0 - 1 | 0 - 0 | Dundee United | ||||||
Scotland Division 1 uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Airdrie United | 1 - 0 | 0 - 0 | Forfar Athletic | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Clyde | 3 - 3 | 0 - 2 | Stranraer | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Falkirk | 3 - 0 | 1 - 0 | Dumbarton | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Montrose | 1 - 0 | 1 - 0 | East Fife | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Raith Rovers | 2 - 1 | 2 - 1 | Peterhead | ||||||
Tunisia Division 1 uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 13:00 | FT | Es Du Sahel | 1 - 1 | 1 - 1 | Club Africain | ||||||
England Divison 2 uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Swindon | 1 - 1 | 1 - 0 | Bradford AFC | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Mansfield Town | 0 - 1 | 0 - 0 | Grimsby Town | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Salford City | 1 - 2 | 0 - 1 | Walsall | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Cheltenham Town | 3 - 0 | 1 - 0 | Oldham Athletic | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Scunthorpe United | 1 - 3 | 0 - 1 | Plymouth Argyle | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Macclesfield Town | 1 - 0 | 1 - 0 | Cambridge United | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Crawley Town | 1 - 1 | 1 - 0 | Forest Green Rovers | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Stevenage Borough | 0 - 0 | 0 - 0 | Colchester United | ||||||
England Northern Premier League uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Ashton United | 0 - 2 | 0 - 2 | South Shields | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Grantham Town | 2 - 0 | 0 - 0 | Stafford Rangers | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Hyde United | 1 - 5 | 0 - 3 | Fc United Of Manchester | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Lancaster City | 4 - 1 | 1 - 0 | Morpeth Town | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Matlock Town | 0 - 1 | 0 - 1 | Basford Utd | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Radcliffe Borough | 0 - 4 | 0 - 1 | Bamber Bridge | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Scarborough | 1 - 1 | 0 - 1 | Stalybridge Celtic | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Warrington Town AFC | 1 - 1 | 1 - 0 | Atherton Collieries | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Whitby Town | 2 - 2 | 1 - 1 | Gainsborough Trinity | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Witton Albion | 0 - 2 | 0 - 0 | Buxton FC | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Mickleover Sports | 2 - 1 | 1 - 1 | Nantwich Town | ||||||
Nigeria Premier League uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Jigawa Golden Stars | 0 - 1 | 0 - 1 | Akwa United | ||||||
India Super League uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 14:00 | FT | Mumbai City | 0 - 2 | 0 - 2 | Atletico De Kolkata | ||||||
England Southern Premier League uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Beaconsfield Sycob | 3 - 1 | 2 - 0 | Dorchester Town | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Blackfield Langley | 2 - 0 | 1 - 0 | Yate Town | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Hartley Wintney | 2 - 2 | 0 - 2 | Wimborne Town | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Hayes&Yeading | 0 - 0 | 0 - 0 | Tiverton Town | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Hendon | 4 - 0 | 1 - 0 | Weston Super Mare | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Merthyr Town | 2 - 2 | 0 - 1 | Harrow Borough | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Poole Town | 3 - 1 | 2 - 0 | Farnborough Town | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Salisbury City | 3 - 2 | 1 - 0 | Chesham United | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Taunton Town | 3 - 2 | 1 - 2 | Gosport Borough | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Truro City | 4 - 0 | 1 - 0 | Metropolitan Police | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Walton Casuals | 2 - 4 | 1 - 3 | Swindon Supermarine | ||||||
England Conference uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Barnet | 1 - 1 | 0 - 1 | Halifax Town | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Barrow | 7 - 0 | 3 - 0 | Ebbsfleet United | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Chesterfield | 1 - 0 | 0 - 0 | Sutton United | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Dagenham and Redbridge | 0 - 0 | 0 - 0 | Torquay United | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Harrogate Town | 1 - 0 | 0 - 0 | Maidenhead United | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Notts County | 2 - 1 | 1 - 0 | Bromley | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Stockport County | 1 - 3 | 0 - 3 | Boreham Wood | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Woking | 1 - 0 | 0 - 0 | Chorley | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Wrexham | 1 - 2 | 0 - 0 | Aldershot Town | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Yeovil Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Solihull Moors | ||||||
England Johnstone's Paint Trophy uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Exeter City | 2 - 1 | 1 - 0 | Ipswich | ||||||
England Conference North Division uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | AFC Telford United | 0 - 1 | 0 - 1 | Brackley Town | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Bradford Park Avenue | 1 - 2 | 1 - 2 | Boston United | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Curzon Ashton | 0 - 2 | 0 - 1 | Alfreton Town | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Darlington | 2 - 1 | 2 - 0 | Gloucester City | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Gateshead | 2 - 0 | 1 - 0 | Hereford | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Guiseley | 0 - 1 | 0 - 1 | Chester FC | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Kettering Town | 1 - 0 | 1 - 0 | Farsley Celtic | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Kidderminster | 0 - 1 | 0 - 0 | Blyth Spartans | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Kings Lynn | 3 - 0 | 1 - 0 | Spennymoor Town | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Leamington | 0 - 1 | 0 - 0 | Altrincham | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Southport FC | 0 - 2 | 0 - 1 | York City | ||||||
England Conference South Division uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Bath City | 2 - 1 | 1 - 1 | Billericay Town | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Chelmsford City | 2 - 1 | 0 - 0 | Hemel Hempstead Town | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Concord Rangers | 0 - 2 | 0 - 1 | Hampton & Richmond | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Dorking | 2 - 3 | 0 - 1 | Dartford | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Dulwich Hamlet | 6 - 0 | 4 - 0 | Braintree Town | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Havant and Waterlooville | 1 - 2 | 0 - 2 | Maidstone United | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Oxford City | 3 - 2 | 1 - 0 | Wealdstone | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Slough Town | 1 - 1 | 1 - 0 | Eastbourne Borough | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | St Albans City | 2 - 2 | 2 - 0 | Hungerford Town | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Tonbridge Angels | 3 - 2 | 2 - 1 | Chippenham Town | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Welling United | 1 - 3 | 0 - 1 | Weymouth | ||||||
Oman uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 12:55 | FT | Bahla | 1 - 0 | 1 - 0 | AL-Nahda | ||||||
04 Jan 2020 13:20 | FT | Mrbat | 2 - 0 | 1 - 0 | Al Rustaq | ||||||
04 Jan 2020 15:15 | FT | Saham | 2 - 1 | 0 - 1 | Muscat | ||||||
Algeria CUP uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 13:00 | FT | Hb Chelghoum Laid | 1 - 5 | 0 - 2 | Es Setif | ||||||
04 Jan 2020 13:00 | Paradou Ac | ? - ? | ? - ? | El Bayadh | |||||||
04 Jan 2020 13:00 | FT | A Bou Saada | 2 - 0 | 1 - 0 | Cr Zaouia | ||||||
04 Jan 2020 13:00 | FT | Es Guelma | 2 - 1 | 1 - 1 | Msp Batna | ||||||
04 Jan 2020 13:00 | FT | Om Medea | 0 - 1 | 0 - 0 | Cr Belouizdad | ||||||
04 Jan 2020 14:00 | FT | Ca Bordj Bou Arreridj | 1 - 0 | 1 - 0 | As Khroub | ||||||
Iceland Reykjavik Tournament uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 15:15 | FT | Fjolnir | 7 - 0 | 2 - 0 | Throttur | ||||||
Brazil Campeonato Carioca uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 18:00 | FT | Nova Iguacu | 1 - 2 | 1 - 1 | Americano Rj | ||||||
04 Jan 2020 18:00 | FT | America Rj | 1 - 1 | 0 - 1 | Portuguesa Rj | ||||||
04 Jan 2020 18:00 | FT | Macae | 1 - 0 | 0 - 0 | Friburguense Rj | ||||||
Scotland Division 2 uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Albion Rovers | 0 - 3 | 0 - 3 | Stirling Albion | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Brechin City | 1 - 5 | 0 - 1 | Cove Rangers | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Cowdenbeath | 3 - 1 | 3 - 0 | Annan Athletic | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Elgin City | 0 - 1 | 0 - 1 | Edinburgh City | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Queens Park | 2 - 1 | 2 - 0 | Stenhousemuir | ||||||
Northern Ireland Cup uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 13:30 | FT | Banbridge Town | 1 - 1 | 0 - 0 | East Belfast | ||||||
04 Jan 2020 13:30 | FT | Queens University | 2 - 1 | 1 - 0 | Linfield FC | ||||||
04 Jan 2020 13:30 | FT | Knockbreda | 2 - 2 | 1 - 1 | Dergview | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Ards | 1 - 3 | 0 - 1 | Carrick Rangers | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Ballinamallard United | 1 - 0 | 1 - 0 | Dollingstown | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Ballymena United | 2 - 0 | 0 - 0 | Crumlin Star | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Cliftonville | 6 - 0 | 5 - 0 | Hannover 96 | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Crusaders FC | 3 - 0 | 1 - 0 | Dundela | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Glenavon Lurgan | 0 - 2 | 0 - 1 | Coleraine | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Glentoran | 1 - 1 | 0 - 1 | Portadown FC | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Larne | 8 - 0 | 4 - 0 | Belfast Celtic | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Loughgall | 1 - 2 | 1 - 1 | Rathfriland Rangers | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Newry City | 3 - 1 | 1 - 0 | Bangor City FC | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Ballyclare Comrades | 2 - 1 | 0 - 1 | Harland Wolff Welders | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Institute | 2 - 3 | 1 - 1 | Dungannon Swifts | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Warrenpoint Town | 3 - 1 | 2 - 0 | Police Service Of Northern Ireland | ||||||
Cyprus 2 Division uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 12:30 | FT | Digenis Morphou | 1 - 0 | 1 - 0 | AE Zakakiou | ||||||
04 Jan 2020 12:30 | FT | Onisilos Sotiras | 1 - 0 | 1 - 0 | Othellos Athienou | ||||||
04 Jan 2020 12:30 | Agia Napa | ? - ? | ? - ? | Karmiotissa Pano Polemidion | |||||||
South Africa First League uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 13:30 | FT | Free State Stars | 3 - 1 | 1 - 0 | Richards Bay | ||||||
04 Jan 2020 13:30 | FT | Steenberg United | 1 - 1 | 1 - 0 | Mbombela United | ||||||
04 Jan 2020 13:30 | FT | Uthongathi | 1 - 3 | 0 - 1 | Ajax Cape Town | ||||||
04 Jan 2020 13:30 | FT | Marumo Gallants | 1 - 1 | 1 - 0 | Real Kings | ||||||
04 Jan 2020 13:30 | FT | Moroka Swallows | 2 - 1 | 0 - 0 | Cape Umoya United | ||||||
04 Jan 2020 13:30 | FT | Pretoria Univ | 1 - 1 | 0 - 1 | Jdr Stars | ||||||
UAE Division 1 uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 12:50 | FT | Al Oruba Uae | 1 - 3 | 0 - 1 | Al Arabi | ||||||
04 Jan 2020 12:50 | FT | Emirate | 3 - 0 | 2 - 0 | Masafi | ||||||
04 Jan 2020 12:55 | FT | Al Hamriyah | 2 - 1 | 1 - 0 | Al Thaid | ||||||
Greece Football League 1 uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 13:00 | FT | Diagoras Rodos | 0 - 1 | 0 - 0 | Veria FC | ||||||
04 Jan 2020 13:00 | FT | Kalamata Ao | 0 - 1 | 0 - 1 | AS Egaleo Aigaleo Athens | ||||||
04 Jan 2020 13:00 | FT | ASK Olympiakos Volou | 4 - 1 | 2 - 0 | Aspropyrgos Enosis | ||||||
Portugal U23 uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 11:00 | FT | Famalicao U23 | 0 - 1 | 0 - 0 | Vitoria Guimaraes U23 | ||||||
04 Jan 2020 11:00 | FT | Sporting Braga U23 | 0 - 1 | 0 - 1 | Belenenses U23 | ||||||
04 Jan 2020 11:00 | FT | Sporting Clube De Portugal U23 | 1 - 0 | 0 - 0 | Leixoes U23 | ||||||
04 Jan 2020 14:00 | FT | Academica Coimbra U23 | 1 - 2 | 0 - 1 | Benfica U23 | ||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Vitoria Fc Setubal U23 | 2 - 1 | 0 - 0 | Feirense U23 | ||||||
Burundi League uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 11:30 | FT | Bujumbura City | 0 - 0 | 0 - 0 | Flambeau Du Centre | ||||||
04 Jan 2020 13:00 | FT | Ngozi City | 3 - 0 | 0 - 0 | Bumamuru | ||||||
04 Jan 2020 13:00 | FT | Kayanza Utd | 1 - 1 | 0 - 0 | Athletico Olympic | ||||||
04 Jan 2020 14:00 | FT | Rukinzo | 1 - 1 | 1 - 0 | Aigle Noir | ||||||
Ghana Premier League uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 15:00 | FT | Inter Allies | 2 - 1 | 2 - 1 | Bechem United | ||||||
Hong Kong Elite Cup uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 06:30 | FT | Hong Kong Rangers FC | 0 - 1 | 0 - 1 | Kitchee | ||||||
04 Jan 2020 09:30 | FT | Sun Pegasus | 2 - 1 | 1 - 1 | Eastern A.A Football Team | ||||||
Saudi Kings Cup uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 12:05 | FT | Al Adalh | 2 - 0 | 2 - 0 | Al Shoalah | ||||||
UAFA Club Cup uitslagen |
|||||||||||
04 Jan 2020 19:00 | FT | Mc Alger | 1 - 2 | 1 - 0 | RCA Raja Casablanca Atlhletic |
Totaal wedstrijden: 220
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...