voetbaluitslagen 05-04-2021
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
English Premier League uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 18:00 | FT | Everton | 1 - 1 | 0 - 0 | Crystal Palace | ||||||
05 Apr 2021 20:15 | FT | Wolves | 2 - 3 | 1 - 3 | West Ham United | ||||||
England Championship uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 12:30 | FT | Middlesbrough | 1 - 1 | 0 - 1 | Watford | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Blackburn Rovers | 0 - 2 | 0 - 1 | AFC Bournemouth | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Coventry | 3 - 1 | 1 - 0 | Bristol City | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Stoke City | 1 - 2 | 1 - 1 | Millwall | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Rotherham United | 0 - 3 | 0 - 2 | Wycombe Wanderers | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Reading | 3 - 1 | 1 - 0 | Derby County | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Luton Town | 1 - 2 | 0 - 1 | Barnsley | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Swansea City | 0 - 1 | 0 - 0 | Preston North End | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Nottingham Forest | 3 - 1 | 1 - 0 | Queens Park Rangers | ||||||
05 Apr 2021 17:30 | FT | Sheffield Wed | 5 - 0 | 3 - 0 | Cardiff City | ||||||
Italy Serie B uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 11:30 | FT | Pordenone | 3 - 0 | 2 - 0 | Virtus Entella | ||||||
05 Apr 2021 14:00 | FT | Ascoli | 2 - 1 | 0 - 0 | Vicenza | ||||||
05 Apr 2021 14:00 | FT | Cittadella | 1 - 1 | 0 - 0 | Reggina | ||||||
05 Apr 2021 14:00 | FT | Cosenza | 0 - 1 | 0 - 1 | Cremonese | ||||||
05 Apr 2021 14:00 | FT | Ac Monza | 1 - 1 | 1 - 0 | Pescara | ||||||
05 Apr 2021 14:00 | FT | Pisa | 0 - 1 | 0 - 0 | Lecce | ||||||
05 Apr 2021 16:00 | FT | Reggiana | 2 - 2 | 0 - 1 | Brescia | ||||||
05 Apr 2021 18:00 | FT | Spal | 1 - 1 | 1 - 1 | Venezia | ||||||
05 Apr 2021 20:00 | FT | Salernitana | 1 - 0 | 0 - 0 | Frosinone | ||||||
Spanish La Liga uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 20:00 | FT | Barcelona | 1 - 0 | 0 - 0 | Valladolid | ||||||
Spain Segunda Division B uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 18:00 | FT | Cartagena | 2 - 1 | 2 - 0 | Alcorcon | ||||||
05 Apr 2021 20:00 | FT | Fuenlabrada | 0 - 1 | 0 - 0 | Zaragoza | ||||||
Germany Bundesliga 2 uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 19:30 | FT | St Pauli | 2 - 0 | 2 - 0 | Eintr. Braunschweig | ||||||
French Ligue 2 uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 19:45 | FT | Auxerre | 1 - 1 | 1 - 0 | Le Havre | ||||||
Portugal Primera Liga uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 18:45 | FT | SC Farense | 1 - 2 | 1 - 1 | Sporting Braga | ||||||
05 Apr 2021 19:00 | FT | SL Benfica | 1 - 0 | 1 - 0 | Maritimo | ||||||
05 Apr 2021 21:00 | FT | Moreirense | 1 - 1 | 0 - 1 | Sporting Lisbon | ||||||
International Friendly uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 13:00 | FT | IK Brage | 1 - 3 | 0 - 1 | Djurgardens | ||||||
05 Apr 2021 13:00 | FT | KuPS | 5 - 1 | 3 - 0 | JIPPO | ||||||
Argentina Primera Division uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 01:00 | FT | Racing Club | 2 - 4 | 0 - 2 | Godoy Cruz | ||||||
Belgium Jupiler League uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 12:30 | FT | Oud Heverlee | 2 - 3 | 0 - 1 | Genk | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Zulte-Waregem | 2 - 1 | 0 - 1 | AS Eupen | ||||||
05 Apr 2021 17:15 | FT | Royal Antwerp | 1 - 4 | 0 - 0 | Anderlecht | ||||||
Russia Premier League uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 17:00 | FT | Zenit St.Petersburg | 2 - 0 | 1 - 0 | FK Khimki | ||||||
Denmark SAS Ligaen uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 13:00 | FT | Aalborg BK | 3 - 2 | 1 - 1 | Sonderjyske | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Copenhagen | 2 - 1 | 2 - 1 | Randers FC | ||||||
05 Apr 2021 17:00 | FT | Midtjylland | 1 - 0 | 1 - 0 | Brondby | ||||||
Turkey Super Lig uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 16:59 | FT | Fenerbahce | 1 - 0 | 0 - 0 | Denizlispor | ||||||
England Divison 1 uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | AFC Wimbledon | 0 - 1 | 0 - 0 | Fleetwood Town | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Oxford United | 1 - 2 | 1 - 1 | Accrington Stanley | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Hull City | 3 - 0 | 2 - 0 | Northampton Town | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Burton Albion FC | 2 - 1 | 1 - 1 | Swindon | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Shrewsbury Town | 3 - 0 | 0 - 0 | Plymouth Argyle | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Peterborough United | 1 - 1 | 0 - 0 | Sunderland | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Bristol Rovers | 2 - 1 | 1 - 1 | Doncaster Rovers | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Milton Keynes Dons | 0 - 2 | 0 - 2 | Crewe Alexandra | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Blackpool | 4 - 1 | 3 - 1 | Gillingham | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Wigan Athletic | 0 - 1 | 0 - 0 | Portsmouth | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Rochdale | 0 - 0 | 0 - 0 | Ipswich | ||||||
Mexico Primera Division uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 01:00 | FT | Queretaro FC | 0 - 1 | 0 - 0 | Tigres UANL | ||||||
05 Apr 2021 03:05 | FT | Club Leon | 2 - 1 | 0 - 1 | Toluca | ||||||
Gouden Gids Divisie uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 11:15 | FT | NEC Nijmegen | 1 - 1 | 1 - 0 | Telstar | ||||||
05 Apr 2021 13:30 | FT | Jong Utrecht | 0 - 1 | 0 - 1 | De Graafschap | ||||||
05 Apr 2021 13:30 | FT | Jong AZ | 2 - 1 | 1 - 0 | Den Bosch | ||||||
05 Apr 2021 13:30 | FT | Cambuur Leeuwarden | 7 - 2 | 1 - 1 | SBV Excelsior | ||||||
05 Apr 2021 13:30 | FT | Oss | 2 - 0 | 1 - 0 | Volendam | ||||||
05 Apr 2021 13:30 | FT | Helmond Sport | 1 - 1 | 0 - 0 | Jong Ajax Amsterdam | ||||||
05 Apr 2021 13:30 | FT | NAC Breda | 0 - 1 | 0 - 1 | Go Ahead Eagles | ||||||
05 Apr 2021 13:30 | FT | Dordrecht 90 | 1 - 5 | 1 - 2 | Eindhoven | ||||||
05 Apr 2021 13:30 | FT | Jong PSV Eindhoven | 3 - 1 | 1 - 0 | MVV Maastricht | ||||||
Argentina Primera B Nacional uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 19:10 | FT | Alvarado Mar Del Plata | 1 - 2 | 1 - 1 | Gimnasia Mendoza | ||||||
05 Apr 2021 21:00 | FT | Independiente Rivadavia | 3 - 1 | 2 - 1 | Santa Marina Tandil | ||||||
Switzerland National Liga uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Basel | 1 - 2 | 0 - 1 | Vaduz | ||||||
Liga de Honora uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 20:30 | FT | UD Oliveirense | 2 - 1 | 1 - 1 | Leixoes | ||||||
Australia League A uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 08:05 | FT | Newcastle Jets FC | 0 - 1 | 0 - 1 | Western United | ||||||
05 Apr 2021 10:10 | FT | Wellington Phoenix | 2 - 3 | 1 - 2 | Melbourne City | ||||||
Israel Premier League uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 18:15 | FT | Beitar Jerusalem | 3 - 1 | 0 - 1 | Hapoel Kfar Saba | ||||||
Iran Pro League uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 12:30 | FT | Gol Gohar | 3 - 1 | 1 - 1 | Mashin Sazi | ||||||
05 Apr 2021 13:00 | FT | Saipa | 0 - 1 | 0 - 1 | Sepahan | ||||||
Cyprus 1 Division uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | AEK Larnaca | 2 - 1 | 0 - 1 | Anorthosis Famagusta FC | ||||||
05 Apr 2021 17:30 | FT | Apollon Limassol FC | 1 - 0 | 0 - 0 | Omonia Nicosia FC | ||||||
Romania - Division A uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 15:30 | FT | Chindia Targoviste | 1 - 0 | 1 - 0 | Voluntari | ||||||
05 Apr 2021 18:30 | FT | CFR Cluj | 1 - 0 | 0 - 0 | Dinamo Bucuresti | ||||||
HongKong uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 08:00 | FT | Southern District | 2 - 3 | 1 - 1 | Sun Pegasus | ||||||
Poland uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 11:30 | FT | Gornik Zabrze | 1 - 2 | 0 - 1 | Warta Poznan | ||||||
05 Apr 2021 14:00 | FT | Podbeskidzie | 2 - 0 | 1 - 0 | Wisla Krakow | ||||||
05 Apr 2021 16:30 | FT | Jagiellonia Bialystok | 0 - 1 | 0 - 1 | Slask Wroclaw | ||||||
05 Apr 2021 19:00 | FT | Lechia Gdansk | 3 - 1 | 2 - 1 | Zaglebie Lubin | ||||||
Egypt Premier League uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 18:00 | FT | Ittihad Alexandria | 4 - 2 | 3 - 1 | El Mokawloon | ||||||
Kazakhstan Super League uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 10:00 | FT | Kyzylzhar Petropavlovsk | 2 - 0 | 2 - 0 | Shakhtyor Karagandy | ||||||
05 Apr 2021 12:00 | FT | Kairat Almaty | 2 - 2 | 0 - 2 | Taraz | ||||||
05 Apr 2021 12:00 | FT | Ordabasy | 2 - 1 | 0 - 0 | Akzhayik Oral | ||||||
05 Apr 2021 14:00 | FT | Tobol Kostanai | 1 - 1 | 1 - 0 | Astana | ||||||
Bosnia Premijer Liga uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 16:59 | FT | Olimpik Sarajevo | 1 - 1 | 0 - 0 | FK Velez Mostar | ||||||
Denmark 1.Division uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 13:00 | FT | Fredericia | 1 - 3 | 1 - 1 | Esbjerg FB | ||||||
05 Apr 2021 14:00 | FT | Silkeborg IF | 2 - 0 | 0 - 0 | Elite 3000 Helsingor | ||||||
Costa Rica Primera Division uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 01:00 | FT | Sporting San Jose | 2 - 0 | 2 - 0 | Ad San Carlos | ||||||
05 Apr 2021 22:00 | FT | Jicaral | 1 - 1 | 0 - 1 | Perez Zeledon | ||||||
Guatemala Liga Nacional uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 01:00 | FT | Club Comunicaciones | 5 - 0 | 4 - 0 | CD Puerto de Iztapa | ||||||
Colombia Copa Mustang uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 02:00 | FT | Atletico Junior Barranquilla | 0 - 0 | 0 - 0 | Aguilas Doradas | ||||||
Austria Erste Division uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 09:30 | FT | Kapfenberg Superfund | 0 - 3 | 0 - 3 | Superfund Pasching | ||||||
05 Apr 2021 09:30 | FT | Liefering | 0 - 0 | 0 - 0 | Floridsdorfer AC Wien | ||||||
05 Apr 2021 11:30 | FT | Rapid Vienna Amateure | 0 - 1 | 0 - 0 | SK Vorwarts Steyr | ||||||
05 Apr 2021 13:30 | FT | SK Austria Klagenfurt | 0 - 2 | 0 - 2 | Lafnitz | ||||||
05 Apr 2021 13:30 | FT | Austria Lustenau | 0 - 3 | 0 - 1 | Austria Wien Amateure | ||||||
05 Apr 2021 13:30 | FT | SV Horn | 2 - 4 | 1 - 2 | Dornbirn | ||||||
05 Apr 2021 15:30 | FT | Blau Weiss Linz | 2 - 1 | 1 - 1 | Wacker Innsbruck | ||||||
05 Apr 2021 17:30 | FT | SKU Amstetten | 1 - 4 | 0 - 2 | Grazer AK | ||||||
Belgium - 2e Klasse uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 19:00 | FT | Kmsk Deinze | 2 - 1 | 0 - 1 | KVSK Lommel | ||||||
Sweden Div 1 Sodra uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Ifk Malmo | 1 - 1 | 0 - 1 | Atvidabergs FF | ||||||
Colombia Copa Premier uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 20:00 | FT | Tigres FC | 0 - 2 | 0 - 0 | Bogota | ||||||
05 Apr 2021 21:00 | FT | Universitario De Popayan | 2 - 2 | 0 - 1 | Atletico Huila | ||||||
05 Apr 2021 21:00 | FT | Llaneros FC | 2 - 1 | 0 - 0 | Valledupar | ||||||
Russia Div 2 Ural-Povolzhye uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 10:00 | FT | Ural 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | Zenit-Izhevsk | ||||||
Paraguayan Primera Division uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 00:00 | FT | Cerro Porteno | 1 - 0 | 1 - 0 | Sol De America | ||||||
Turkey 2 Ligi A uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 16:59 | FT | Bursaspor | 1 - 3 | 0 - 1 | Altay Spor Kulubu | ||||||
Czech Republic 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 13:30 | FT | Lisen | 2 - 0 | 1 - 0 | Vysocina Jihlava | ||||||
Ukraine Division 2 uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 11:59 | FT | Nyva Ternopil | 0 - 3 | 0 - 0 | Hirnyk Sport | ||||||
05 Apr 2021 12:00 | FT | Polessya Zhitomir | 0 - 0 | 0 - 0 | Metalist 1925 Kharkiv | ||||||
05 Apr 2021 13:00 | FT | Ahrobiznes Volochysk | 0 - 0 | 0 - 0 | Volyn | ||||||
05 Apr 2021 13:00 | FT | Kremin Kremenchuk | 1 - 2 | 1 - 1 | Veres Rivne | ||||||
05 Apr 2021 13:00 | FT | Mfk Vodnyk Mikolaiv | 0 - 0 | 0 - 0 | Fk Avanhard Kramatorsk | ||||||
05 Apr 2021 14:00 | FT | Krystal Kherson | 0 - 0 | 0 - 0 | Alians Lypova Dolyna | ||||||
05 Apr 2021 14:00 | FT | Vpk Ahro Shevchenkivka | 1 - 0 | 0 - 0 | Obolon Kiev | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Chernomorets Odessa | 3 - 0 | 2 - 0 | Prykarpattya Ivano Frankivsk | ||||||
Uzbekistan Division 1 uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 13:00 | FT | Xorazm Urganch | 4 - 0 | 2 - 0 | Shurtan Guzor | ||||||
05 Apr 2021 14:00 | FT | Dinamo Samarkand | 3 - 2 | 3 - 1 | Aral Nukus | ||||||
Armenia Division 2 uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 12:00 | FT | Ararat Yerevan 2 | 5 - 2 | 0 - 0 | Ararat Armenia B | ||||||
Lithuania - 2. Division uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 11:00 | FT | Fk Zalgiris Vilnius 2 | 3 - 1 | 1 - 0 | Trakai Ii | ||||||
05 Apr 2021 13:00 | FT | Panevezys Ii | 3 - 1 | 1 - 0 | Kazlu Ruda | ||||||
Egypt Cup uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 20:30 | EL Masry | ? - ? | ? - ? | Tala Al Jaish | |||||||
Luxembourg National Division uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 16:00 | FT | CS Petange | 1 - 0 | 0 - 0 | Progres Niedercorn | ||||||
05 Apr 2021 16:59 | FT | Jeunesse Esch | 1 - 1 | 0 - 1 | Etzella Ettelbruck | ||||||
05 Apr 2021 16:59 | FT | Wiltz 71 | 2 - 0 | 0 - 0 | Rodange 91 | ||||||
05 Apr 2021 16:59 | FT | Differdange 03 | 0 - 1 | 0 - 0 | Hostert | ||||||
05 Apr 2021 16:59 | FT | Racing Union Luxemburg | 1 - 0 | 0 - 0 | Us Mondorf-les-bains | ||||||
05 Apr 2021 18:30 | FT | F91 Dudelange | 2 - 3 | 2 - 2 | Swift Hesperange | ||||||
England Divison 2 uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Forest Green Rovers | 0 - 2 | 0 - 1 | Salford City | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Colchester United | 1 - 1 | 1 - 0 | Barrow | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Tranmere Rovers | 1 - 1 | 1 - 0 | Cambridge United | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Harrogate Town | 0 - 2 | 0 - 0 | Port Vale | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Stevenage Borough | 1 - 1 | 1 - 1 | Bradford AFC | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Grimsby Town | 1 - 1 | 1 - 1 | Cheltenham Town | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Exeter City | 0 - 0 | 0 - 0 | Mansfield Town | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Leyton Orient | 0 - 0 | 0 - 0 | Walsall | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Newport County | 1 - 0 | 0 - 0 | Bolton Wanderers | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Crawley Town | 1 - 4 | 0 - 2 | Oldham Athletic | ||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 09:15 | Admira Praha | ? - ? | ? - ? | Pribram B | |||||||
German 3. Liga uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 18:00 | FT | Viktoria Koln | 1 - 1 | 0 - 1 | SpVgg Unterhaching | ||||||
England Northern Premier League uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 15:00 | Ashton United | ? - ? | ? - ? | Fc United Of Manchester | |||||||
05 Apr 2021 15:00 | Grantham Town | ? - ? | ? - ? | Gainsborough Trinity | |||||||
05 Apr 2021 15:00 | Hyde United | ? - ? | ? - ? | Stalybridge Celtic | |||||||
05 Apr 2021 15:00 | Lancaster City | ? - ? | ? - ? | Bamber Bridge | |||||||
05 Apr 2021 15:00 | Matlock Town | ? - ? | ? - ? | Buxton FC | |||||||
05 Apr 2021 15:00 | Mickleover Sports | ? - ? | ? - ? | Basford Utd | |||||||
05 Apr 2021 15:00 | Nantwich Town | ? - ? | ? - ? | Stafford Rangers | |||||||
05 Apr 2021 15:00 | Radcliffe Borough | ? - ? | ? - ? | Atherton Collieries | |||||||
05 Apr 2021 15:00 | Scarborough | ? - ? | ? - ? | Morpeth Town | |||||||
05 Apr 2021 15:00 | Warrington Town AFC | ? - ? | ? - ? | Witton Albion | |||||||
05 Apr 2021 15:00 | Whitby Town | ? - ? | ? - ? | South Shields | |||||||
Nigeria Premier League uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 14:00 | FT | Abia Warriors | 2 - 1 | 2 - 1 | Plateau United | ||||||
05 Apr 2021 16:00 | FT | Heartland | 2 - 1 | 1 - 0 | Adamawa United | ||||||
England Southern Premier League uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 15:00 | Beaconsfield Sycob | ? - ? | ? - ? | Swindon Supermarine | |||||||
05 Apr 2021 15:00 | Hartley Wintney | ? - ? | ? - ? | Farnborough Town | |||||||
05 Apr 2021 15:00 | Hayes&Yeading | ? - ? | ? - ? | Metropolitan Police | |||||||
05 Apr 2021 15:00 | Hendon | ? - ? | ? - ? | Harrow Borough | |||||||
05 Apr 2021 15:00 | Merthyr Town | ? - ? | ? - ? | Yate Town | |||||||
05 Apr 2021 15:00 | Poole Town | ? - ? | ? - ? | Dorchester Town | |||||||
05 Apr 2021 15:00 | Salisbury City | ? - ? | ? - ? | Wimborne Town | |||||||
05 Apr 2021 15:00 | Taunton Town | ? - ? | ? - ? | Weston Super Mare | |||||||
05 Apr 2021 15:00 | Truro City | ? - ? | ? - ? | Tiverton Town | |||||||
05 Apr 2021 15:00 | Walton Casuals | ? - ? | ? - ? | Chesham United | |||||||
England Conference uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Boreham Wood | 2 - 2 | 2 - 1 | Hartlepool United FC | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Dagenham and Redbridge | 0 - 2 | 0 - 1 | Aldershot Town | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Halifax Town | 3 - 2 | 2 - 1 | Weymouth | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Kings Lynn | 2 - 0 | 0 - 0 | Altrincham | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Maidenhead United | 0 - 1 | 0 - 0 | Eastleigh | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Solihull Moors | 0 - 0 | 0 - 0 | Sutton United | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Wealdstone | 5 - 1 | 2 - 0 | Barnet | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Woking | 2 - 4 | 2 - 1 | Notts County | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Wrexham | 0 - 1 | 0 - 0 | Torquay United | ||||||
05 Apr 2021 17:30 | FT | Stockport County | 0 - 0 | 0 - 0 | Bromley | ||||||
Scotland FA Cup uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 19:45 | FT | Queen of South | 1 - 3 | 0 - 1 | Hibernian FC | ||||||
Australia FFA Cup uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 04:00 | FT | Taroona | 4 - 0 | 1 - 0 | South East United | ||||||
05 Apr 2021 06:00 | FT | Rockingham City | 1 - 0 | 0 - 0 | Joondalup City | ||||||
05 Apr 2021 08:00 | FT | Joondalup United | 2 - 6 | 0 - 4 | Balcatta | ||||||
05 Apr 2021 08:00 | FT | Sorrento | 1 - 0 | 0 - 0 | Subiaco AFC | ||||||
05 Apr 2021 08:00 | FT | Bayswater City | 1 - 0 | 0 - 0 | Dianella White Eagles | ||||||
05 Apr 2021 08:00 | FT | Cockburn City | 1 - 0 | 1 - 0 | Western Knights | ||||||
05 Apr 2021 08:00 | FT | ECU Joondalup | 3 - 0 | 0 - 0 | Fremantle City | ||||||
05 Apr 2021 08:05 | FT | Inglewood United | 1 - 1 | 1 - 1 | Armadale | ||||||
05 Apr 2021 08:10 | FT | Swan United | 0 - 3 | 0 - 2 | Gwelup Croatia Sc | ||||||
05 Apr 2021 08:10 | FT | Ashfield Sc | 1 - 6 | 1 - 2 | Floreat Athena | ||||||
05 Apr 2021 09:00 | FT | Toowong | 4 - 1 | 1 - 1 | Nambour Yandina Utd | ||||||
05 Apr 2021 10:00 | FT | Bentleigh Greens | 2 - 1 | 1 - 1 | Essendon Royals | ||||||
05 Apr 2021 10:00 | FT | Berwick City | 1 - 9 | 0 - 4 | Port Melbourne Sharks | ||||||
05 Apr 2021 10:05 | FT | Fawkner Blues | 1 - 4 | 0 - 2 | Mooroolbark | ||||||
England Conference North Division uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 15:00 | Alfreton Town | ? - ? | ? - ? | Southport FC | |||||||
05 Apr 2021 15:00 | Boston United | ? - ? | ? - ? | Blyth Spartans | |||||||
05 Apr 2021 15:00 | Brackley Town | ? - ? | ? - ? | AFC Fylde | |||||||
05 Apr 2021 15:00 | Bradford Park Avenue | ? - ? | ? - ? | Spennymoor Town | |||||||
05 Apr 2021 15:00 | Curzon Ashton | ? - ? | ? - ? | Kidderminster | |||||||
05 Apr 2021 15:00 | Farsley Celtic | ? - ? | ? - ? | Gloucester City | |||||||
05 Apr 2021 15:00 | Gateshead | ? - ? | ? - ? | Chester FC | |||||||
05 Apr 2021 15:00 | Guiseley | ? - ? | ? - ? | AFC Telford United | |||||||
05 Apr 2021 15:00 | Hereford | ? - ? | ? - ? | Darlington | |||||||
05 Apr 2021 15:00 | Kettering Town | ? - ? | ? - ? | Chorley | |||||||
05 Apr 2021 15:00 | York City | ? - ? | ? - ? | Leamington | |||||||
England Conference South Division uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 15:00 | Bath City | ? - ? | ? - ? | Slough Town | |||||||
05 Apr 2021 15:00 | Chelmsford City | ? - ? | ? - ? | Dulwich Hamlet | |||||||
05 Apr 2021 15:00 | Chippenham Town | ? - ? | ? - ? | St Albans City | |||||||
05 Apr 2021 15:00 | Concord Rangers | ? - ? | ? - ? | Maidstone United | |||||||
05 Apr 2021 15:00 | Dorking | ? - ? | ? - ? | Hungerford Town | |||||||
05 Apr 2021 15:00 | Ebbsfleet United | ? - ? | ? - ? | Billericay Town | |||||||
05 Apr 2021 15:00 | Hampton & Richmond | ? - ? | ? - ? | Oxford City | |||||||
05 Apr 2021 15:00 | Havant and Waterlooville | ? - ? | ? - ? | Dartford | |||||||
05 Apr 2021 15:00 | Hemel Hempstead Town | ? - ? | ? - ? | Braintree Town | |||||||
05 Apr 2021 15:00 | Welling United | ? - ? | ? - ? | Eastbourne Borough | |||||||
Bahrain Division 2 uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 16:30 | FT | Al Khaldiya | 3 - 0 | 2 - 0 | Qalali | ||||||
05 Apr 2021 16:30 | FT | Al Ittihad Bhr | 2 - 2 | 1 - 0 | Sitra | ||||||
05 Apr 2021 16:30 | FT | Al Tadhmon | 1 - 5 | 0 - 3 | Al Ittifaq | ||||||
Israel State League uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 11:00 | FT | Ironi Tiberias | 0 - 0 | 0 - 0 | Bnei Majd Kurum | ||||||
05 Apr 2021 11:30 | FT | Maccabi Tzur Shalom | 2 - 4 | 0 - 2 | Hapoel Kafr Kanna | ||||||
05 Apr 2021 12:00 | FT | Maccabi Tamra | 2 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Bueine | ||||||
05 Apr 2021 13:30 | FT | Ms Tseirey Taybe | 4 - 3 | 0 - 1 | Sc Daburiyya Osama | ||||||
05 Apr 2021 14:30 | FT | Hapoel Ironi Baka El Garbiya | 4 - 1 | 0 - 0 | Hapoel Bnei Zalfa | ||||||
05 Apr 2021 14:30 | FT | Hapoel Migdal Haemek | 1 - 2 | 1 - 1 | Hapoel Bnei Arrara Ara | ||||||
05 Apr 2021 14:45 | FT | Moadon Sport Tira | 1 - 2 | 0 - 0 | Hapoel Herzliya | ||||||
05 Apr 2021 14:45 | FT | Maccabi Yavne | 3 - 1 | 2 - 1 | Ironi Or Yehuda | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Maccabi Kabilio Jaffa | 3 - 1 | 0 - 1 | As Nordia Jerusalem | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Hapoel Marmorek Irony Rehovot | 1 - 3 | 1 - 2 | Hapoel Bikat Hayarden | ||||||
05 Apr 2021 16:00 | FT | Hapoel Bnei Lod | 1 - 4 | 1 - 2 | Hapoel Azor | ||||||
05 Apr 2021 16:00 | FT | Ms Ironi Kuseife | 2 - 2 | 1 - 1 | Hapoel Ashkelon | ||||||
05 Apr 2021 18:30 | FT | Rubi Shapira | 1 - 3 | 1 - 2 | Hapoel Kaukab | ||||||
05 Apr 2021 18:45 | FT | Sc Maccabi Ashdod | 0 - 1 | 0 - 1 | Maccabi Shaarayim | ||||||
Chile Primera Division uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 00:15 | FT | Univ Catolica | 2 - 1 | 1 - 0 | Palestino | ||||||
05 Apr 2021 02:30 | FT | O Higgins | 0 - 0 | 0 - 0 | Audax Italiano | ||||||
Brasil Campeonato do Nordeste Primeira uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 23:30 | FT | Botafogo PB | 0 - 0 | 0 - 0 | Confianca Se | ||||||
Mexico Primera Divison A uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 03:00 | FT | Morelia | 2 - 0 | 1 - 0 | Club Chivas Tapatio | ||||||
Brazil Campeonato Gaucho Division 1 uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 00:00 | FT | Sao Jose Poa Rs | 1 - 0 | 0 - 0 | Sao Luiz(RS) | ||||||
Bulgaria Division 2 uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Dobrudzha | 0 - 1 | 0 - 1 | Septemvri Sofia | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Minyor Pernik | 0 - 0 | 0 - 0 | Litex Lovech | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Neftohimik | 2 - 1 | 0 - 1 | Pirin Blagoevgrad | ||||||
05 Apr 2021 15:00 | FT | Septemvri Simitli | 1 - 1 | 0 - 0 | Yantra Gabrovo | ||||||
05 Apr 2021 17:30 | FT | Sozopol | 1 - 2 | 0 - 1 | Hebar Pazardzhik | ||||||
Kosovo Super League uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 14:00 | FT | Gjilani | 5 - 1 | 2 - 1 | Besa Peje | ||||||
Australia New South Wales Premier League uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 07:00 | FT | Sydney United | 1 - 5 | 0 - 5 | North Shore Mariners | ||||||
Primera Division de Uruguay uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 00:00 | FT | Nacional Montevideo | 3 - 0 | 2 - 0 | Ca Rentistas | ||||||
Denmark - 2.Liga uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 12:00 | FT | Sfb Oure | 0 - 5 | 0 - 2 | B93 Copenhagen | ||||||
05 Apr 2021 12:00 | FT | Thisted | 3 - 0 | 1 - 0 | Sydvest | ||||||
05 Apr 2021 12:00 | FT | HIK | 2 - 1 | 1 - 0 | Kfum Roskilde | ||||||
05 Apr 2021 12:00 | FT | Naestved | 2 - 3 | 0 - 1 | Roskilde | ||||||
05 Apr 2021 12:00 | FT | Slagelse Bi | 1 - 2 | 0 - 1 | Fa 2000 | ||||||
05 Apr 2021 12:30 | FT | Vsk Aarhus | 1 - 0 | 0 - 0 | BK Frem | ||||||
05 Apr 2021 13:00 | FT | Jammerbugt | 1 - 0 | 0 - 0 | Holstebro Bk | ||||||
05 Apr 2021 13:00 | FT | Dalum | 1 - 1 | 1 - 0 | Aarhus Fremad | ||||||
05 Apr 2021 13:00 | FT | Middelfart | 2 - 1 | 0 - 1 | Brabrand IF | ||||||
05 Apr 2021 13:00 | FT | Ab Tarnby | 2 - 2 | 1 - 1 | Skovshoved | ||||||
05 Apr 2021 14:00 | FT | Nykobing Falster | 1 - 1 | 0 - 0 | Vanlose If | ||||||
Denmark - 4.Liga uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 11:00 | FT | Valby Bk | 3 - 4 | 2 - 0 | Karlslunde | ||||||
05 Apr 2021 11:00 | Gentofte Vangede If/gvi | ? - ? | ? - ? | Allerod | |||||||
05 Apr 2021 12:00 | FT | Greve | 2 - 1 | 2 - 1 | Otterup | ||||||
05 Apr 2021 13:00 | FT | Husum Bk | 0 - 0 | 0 - 0 | Kfum | ||||||
Switzerland 1.Liga Promotion uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 16:45 | FT | Bellinzona | 1 - 1 | 1 - 1 | Yverdon | ||||||
Panama Liga Nacional de Ascenso uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 00:00 | FT | Costa Del Este | 2 - 1 | 2 - 0 | Veraguas Cd | ||||||
05 Apr 2021 00:00 | FT | Herrera | 2 - 0 | 2 - 0 | Sporting San Miguelito | ||||||
Tajikistan Vysshaya Liga uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 12:00 | FT | Eskhata | 1 - 1 | 1 - 0 | Khatlon | ||||||
Vietnam Championship U19 uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 09:30 | FT | U19 Becamex Bình Dương | 0 - 3 | 0 - 2 | U19 Hoàng Anh Gia Lai | ||||||
05 Apr 2021 09:30 | FT | U19 Pvf Việt Nam | 0 - 0 | 0 - 0 | U19 Sông Lam Nghệ An | ||||||
Armenia Cup uitslagen |
|||||||||||
05 Apr 2021 12:00 | FT | Bkma | 1 - 2 | 1 - 1 | Alashkert |
Totaal wedstrijden: 262
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...