voetbaluitslagen 08-10-2021
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
Spain Segunda Division B uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 20:00 | FT | Valladolid | 1 - 1 | 0 - 1 | Malaga | ||||||
International Friendly uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 13:00 | FT | Dukla Praha | 4 - 3 | 1 - 1 | Bohemians 1905 | ||||||
08 Oct 2021 14:30 | FT | Thụy Điển U19 | 2 - 2 | 1 - 2 | Republic of Ireland U19 | ||||||
Argentina Primera Division uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 18:30 | FT | Union Santa Fe | 1 - 2 | 0 - 1 | Ca Platense | ||||||
08 Oct 2021 20:45 | FT | Central Cordoba Sde | 1 - 2 | 1 - 1 | CA Huracan | ||||||
08 Oct 2021 23:00 | FT | Estudiantes La Plata | 2 - 2 | 1 - 1 | Rosario Central | ||||||
Ireland Premier League uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 19:45 | St Patrick's | ? - ? | ? - ? | Bohemians | |||||||
08 Oct 2021 19:45 | FT | Dundalk | 1 - 0 | 1 - 0 | Shamrock Rovers | ||||||
08 Oct 2021 19:45 | Waterford United | ? - ? | ? - ? | Derry City | |||||||
08 Oct 2021 20:00 | Finn Harps | ? - ? | ? - ? | Drogheda United | |||||||
Brasil Serie B uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 23:00 | FT | Botafogo | 2 - 0 | 1 - 0 | CRB AL | ||||||
08 Oct 2021 23:00 | FT | Vila Nova (GO) | 1 - 0 | 1 - 0 | Remo Belem (PA) | ||||||
World Cup Qualification (Southern America) uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 00:00 | FT | Uruguay | 0 - 0 | 0 - 0 | Colombia | ||||||
08 Oct 2021 00:00 | FT | Paraguay | 0 - 0 | 0 - 0 | Argentina | ||||||
08 Oct 2021 00:30 | FT | Venezuela | 1 - 3 | 1 - 0 | Brazil | ||||||
08 Oct 2021 01:30 | FT | Ecuador | 3 - 0 | 3 - 0 | Bolivia | ||||||
08 Oct 2021 02:00 | FT | Peru | 2 - 0 | 1 - 0 | Chile | ||||||
World Cup Qualification (Europe) uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 19:45 | FT | Séc | 2 - 2 | 1 - 1 | Xứ Wales | ||||||
08 Oct 2021 19:45 | FT | Estonia | 2 - 0 | 0 - 0 | Belarus | ||||||
08 Oct 2021 19:45 | FT | Latvia | 0 - 1 | 0 - 1 | Hà Lan | ||||||
08 Oct 2021 19:45 | FT | Gibraltar | 0 - 3 | 0 - 2 | Montenegro | ||||||
08 Oct 2021 19:45 | FT | Thổ Nhĩ Kỳ | 1 - 1 | 1 - 1 | Na Uy | ||||||
08 Oct 2021 19:45 | FT | Đảo Síp | 0 - 3 | 0 - 1 | Croatia | ||||||
08 Oct 2021 19:45 | FT | Malta | 0 - 4 | 0 - 1 | Slovenia | ||||||
08 Oct 2021 19:45 | FT | Nga | 1 - 0 | 1 - 0 | Slovakia | ||||||
08 Oct 2021 19:45 | FT | Đức | 2 - 1 | 0 - 1 | Romania | ||||||
08 Oct 2021 19:45 | FT | Iceland | 1 - 1 | 0 - 1 | Armenia | ||||||
08 Oct 2021 19:45 | FT | Liechtenstein | 0 - 4 | 0 - 1 | Macedonia | ||||||
World Cup Qualification (Northern America) uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 00:30 | FT | Mỹ | 2 - 0 | 0 - 0 | Jamaica | ||||||
08 Oct 2021 01:05 | FT | Honduras | 0 - 0 | 0 - 0 | Costa Rica | ||||||
08 Oct 2021 02:40 | FT | Mexico | 1 - 1 | 1 - 1 | Canada | ||||||
08 Oct 2021 03:05 | FT | El Salvador | 1 - 0 | 1 - 0 | Panama | ||||||
Yemen uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 13:45 | FT | Al Wehda Sanaa | 0 - 0 | 0 - 0 | Sabbab Al-Jeel | ||||||
World Cup Qualification (Africa) uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 14:00 | FT | Malawi | 0 - 3 | 0 - 1 | Bờ Biển Ngà | ||||||
08 Oct 2021 16:59 | FT | Cameroon | 3 - 1 | 1 - 0 | Mozambique | ||||||
08 Oct 2021 16:59 | FT | Angola | 3 - 1 | 1 - 0 | Gabon | ||||||
08 Oct 2021 20:00 | FT | Algeria | 6 - 1 | 1 - 0 | Niger | ||||||
08 Oct 2021 20:00 | FT | Djibouti | 0 - 4 | 0 - 1 | Burkina Faso | ||||||
08 Oct 2021 20:00 | FT | Ai Cập | 1 - 0 | 0 - 0 | Libya | ||||||
EURO U21 Qualifying uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 16:00 | FT | Moldova U21 | 1 - 0 | 1 - 0 | Xứ Wales U21 | ||||||
08 Oct 2021 16:30 | FT | Lithuania U21 | 2 - 1 | 1 - 0 | Malta U21 | ||||||
08 Oct 2021 16:30 | FT | Gibraltar U21 | 0 - 5 | 0 - 4 | Bulgaria U21 | ||||||
08 Oct 2021 16:30 | FT | Bosnia Herzegovina U21 | 1 - 2 | 0 - 2 | Italy U21 | ||||||
08 Oct 2021 17:00 | FT | Croatia U21 | 3 - 2 | 2 - 0 | Na Uy U21 | ||||||
08 Oct 2021 17:00 | FT | Nga U21 | 1 - 0 | 1 - 0 | Bắc Ireland U21 | ||||||
08 Oct 2021 17:00 | FT | Belarus U21 | 0 - 2 | 0 - 1 | Hy Lạp U21 | ||||||
08 Oct 2021 17:00 | FT | Thụy Điển U21 | 3 - 1 | 1 - 0 | Montenegro U21 | ||||||
08 Oct 2021 17:15 | FT | CH Ireland U21 | 2 - 0 | 1 - 0 | Luxembourg U21 | ||||||
08 Oct 2021 17:30 | FT | Azerbaijan U21 | 1 - 1 | 0 - 0 | Phần Lan U21 | ||||||
08 Oct 2021 17:30 | FT | Pháp U21 | 5 - 0 | 2 - 0 | Ukraine U21 | ||||||
08 Oct 2021 18:00 | FT | Estonia U21 | 0 - 4 | 0 - 2 | Áo U21 | ||||||
08 Oct 2021 18:00 | FT | Thụy Sỹ U21 | 2 - 2 | 1 - 0 | Hà Lan U21 | ||||||
08 Oct 2021 19:00 | FT | Hungary U21 | 2 - 2 | 0 - 0 | Ba Lan U21 | ||||||
08 Oct 2021 19:00 | FT | Bỉ U21 | 2 - 0 | 1 - 0 | Kazakhstan U21 | ||||||
08 Oct 2021 19:45 | FT | Tây Ban Nha U21 | 3 - 2 | 0 - 1 | Slovakia U21 | ||||||
Poland - 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 16:30 | FT | Arka Gdynia | 0 - 0 | 0 - 0 | Korona Kielce | ||||||
Colombia Copa Mustang uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 22:00 | FT | Jaguares De Cordoba | 4 - 1 | 1 - 1 | Deportivo Pasto | ||||||
Australia Queensland State League uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 10:30 | FT | Logan Lightning | 3 - 2 | 2 - 0 | Capalaba | ||||||
08 Oct 2021 10:45 | FT | Peninsula Power | 3 - 0 | 2 - 0 | Eastern Suburbs | ||||||
South Australian Super League uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 10:00 | FT | Adelaide Comets FC | 1 - 3 | 1 - 0 | Adelaide City FC | ||||||
Georgia Pirveli Liga uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 12:00 | FT | Chikhura Sachkhere | 1 - 3 | 1 - 3 | Shevardeni | ||||||
Finland Ykkonen uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 16:00 | FT | RoPS Rovaniemi | 1 - 2 | 0 - 1 | Ekenas IF Fotboll | ||||||
08 Oct 2021 16:30 | FT | TPS Turku | 1 - 3 | 0 - 2 | VPS Vaasa | ||||||
Colombia Copa Premier uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 21:00 | FT | Universitario De Popayan | 1 - 2 | 1 - 2 | Bogota | ||||||
Venezuela Primera Division uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 21:00 | FT | Zulia | 3 - 3 | 1 - 1 | Inter de Barinas | ||||||
08 Oct 2021 23:15 | FT | Gran Valencia | 2 - 1 | 1 - 0 | Deportivo La Guaira | ||||||
08 Oct 2021 23:15 | FT | Trujillanos FC | 1 - 2 | 0 - 1 | Portuguesa de Desportos | ||||||
French Nationa League uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 18:00 | FT | Avranches | 0 - 6 | 0 - 2 | Red Star 93 | ||||||
08 Oct 2021 18:00 | FT | Bastia CA | 1 - 2 | 1 - 1 | Annecy | ||||||
08 Oct 2021 18:00 | FT | Chateauroux | 0 - 2 | 0 - 1 | Concarneau | ||||||
08 Oct 2021 18:00 | FT | Cholet So | 3 - 1 | 2 - 1 | Orleans US 45 | ||||||
08 Oct 2021 18:00 | FT | Creteil | 3 - 2 | 1 - 1 | US Boulogne | ||||||
08 Oct 2021 18:00 | FT | Le Mans | 2 - 0 | 1 - 0 | Chambly | ||||||
08 Oct 2021 18:00 | FT | Sete FC | 0 - 1 | 0 - 1 | Stade Lavallois MFC | ||||||
08 Oct 2021 18:00 | FT | Stade Briochin | 0 - 0 | 0 - 0 | Villefranche | ||||||
Ireland Division 1 uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 19:45 | FT | Cork City | 4 - 0 | 2 - 0 | Wexford Youths | ||||||
08 Oct 2021 19:45 | Galway United | ? - ? | ? - ? | Bray Wanderers | |||||||
08 Oct 2021 19:45 | FT | Cabinteely | 1 - 2 | 0 - 1 | Cobh Ramblers | ||||||
08 Oct 2021 19:45 | FT | Shelbourne | 1 - 1 | 1 - 1 | Athlone | ||||||
08 Oct 2021 19:45 | UC Dublin UCD | ? - ? | ? - ? | Treaty United | |||||||
Israel Leumit League uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 14:00 | FT | Hapoel Acco | 3 - 1 | 2 - 1 | Maccabi Ahi Nazareth | ||||||
08 Oct 2021 14:00 | FT | Hapoel Petah Tikva | 0 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Umm Al Fahm | ||||||
08 Oct 2021 14:00 | FT | Hapoel Ramat Gan FC | 1 - 3 | 0 - 2 | Sektzia Nes Tziona | ||||||
08 Oct 2021 14:00 | FT | Hapoel Rishon Letzion | 3 - 2 | 1 - 2 | Hapoel Afula | ||||||
08 Oct 2021 14:00 | FT | Ironi Ramat Hasharon | 1 - 0 | 1 - 0 | Kfar Kasem | ||||||
Uzbekistan Division 1 uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 12:00 | FT | Fk Gijduvon | 6 - 3 | 3 - 0 | Bunyodkor 2 | ||||||
Czech Republic U19 League uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 10:00 | FT | Meteor Praha U19 | 0 - 3 | 0 - 2 | Ceske Budejovice u19 | ||||||
Slovenia 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 16:59 | FT | Triglav Gorenjska | 4 - 0 | 2 - 0 | Krsko Posavlje | ||||||
08 Oct 2021 17:00 | NK Krka | ? - ? | ? - ? | Jadran Dekani | |||||||
England Divison 2 uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 19:45 | FT | Tranmere Rovers | 2 - 0 | 0 - 0 | Colchester United | ||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 14:00 | FT | Zlin B | 2 - 2 | 0 - 1 | Sigma Olomouc B | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Gotaland uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 18:15 | Eslovs Bk | ? - ? | ? - ? | Rosengard | |||||||
08 Oct 2021 18:30 | FT | Hassleholms If | 0 - 0 | 2 - 1 | Karlskrona | ||||||
German Frauen Bundesliga uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 18:15 | FT | Nữ Bayer Leverkusen | 2 - 0 | 1 - 0 | Nữ Sc Sand | ||||||
Bulgaria Cup uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 13:00 | FT | Levski 2020 Lom | 0 - 1 | 0 - 1 | Lokomotiv Sofia | ||||||
UAE Etisalat Emirates Cup uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 15:15 | FT | Khor Fakkan | 3 - 2 | 2 - 0 | Al Wehda UAE | ||||||
Peru Primera Division uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 21:30 | FT | Binacional | 3 - 4 | 1 - 0 | Sporting Cristal | ||||||
Scotland Bells Challenge Cup uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 19:45 | FT | Kilmarnock | 3 - 1 | 1 - 0 | Queens Park | ||||||
08 Oct 2021 19:45 | FT | Queen of South | 2 - 0 | 0 - 0 | Partick Thistle | ||||||
Israel State League uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 11:00 | FT | Sc Maccabi Ashdod | 3 - 3 | 1 - 2 | Bnei Eilat | ||||||
08 Oct 2021 11:00 | FT | Hapoel Migdal Haemek | 4 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Iksal | ||||||
08 Oct 2021 11:00 | FT | Rubi Shapira | 3 - 0 | 2 - 0 | Maccabi Tamra | ||||||
08 Oct 2021 11:00 | FT | Moadon Sport Tira | 1 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Bueine | ||||||
08 Oct 2021 11:45 | FT | Hapoel Marmorek Irony Rehovot | 0 - 0 | 0 - 0 | Maccabi Kabilio Jaffa | ||||||
08 Oct 2021 12:30 | FT | Hapoel Kfar Shalem | 2 - 2 | 0 - 1 | Maccabi Yavne | ||||||
08 Oct 2021 13:00 | FT | Hapoel Bnei Arrara Ara | 1 - 1 | 1 - 0 | Hapoel Bnei Zalfa | ||||||
08 Oct 2021 13:00 | Hapoel Ironi Baka El Garbiya | ? - ? | ? - ? | Tzeirey Kafr Kana | |||||||
08 Oct 2021 13:00 | FT | Ironi Nesher | 1 - 0 | 1 - 0 | Hapoel Bnei Pardes | ||||||
08 Oct 2021 13:00 | FT | Hapoel Ashkelon | 2 - 1 | 0 - 0 | As Nordia Jerusalem | ||||||
08 Oct 2021 13:00 | FT | Sport Club Dimona | 1 - 0 | 1 - 0 | Maccabi Herzliya | ||||||
08 Oct 2021 13:00 | FT | Shimshon Kafr Qasim | 0 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Bikat Hayarden | ||||||
08 Oct 2021 13:00 | FT | Shimshon Tel Aviv | 0 - 2 | 0 - 1 | Hapoel Azor | ||||||
Northern Ireland Premier League uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 19:45 | FT | Coleraine | 0 - 0 | 0 - 0 | Glenavon Lurgan | ||||||
Japan Football League uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 05:00 | FT | Kariya | 1 - 1 | 0 - 0 | Veertien Mie | ||||||
United Soccer League uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 01:00 | FT | Tampa Bay Rowdies | 4 - 2 | 2 - 1 | Charleston Battery | ||||||
Chile Primera B uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 20:00 | FT | Deportes Temuco | 1 - 1 | 0 - 0 | Puerto Montt | ||||||
08 Oct 2021 22:30 | FT | Deportes Santa Cruz | 1 - 2 | 1 - 1 | Cd Copiapo S.a. | ||||||
08 Oct 2021 22:30 | FT | Universidad de Concepcion | 3 - 1 | 2 - 0 | Deportes Iquique | ||||||
08 Oct 2021 23:00 | FT | San Marcos De Arica | 1 - 2 | 1 - 0 | San Luis Quillota | ||||||
Northern Ireland IFA Championship uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 19:45 | FT | Ballyclare Comrades | 1 - 0 | 1 - 0 | Dundela | ||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 19:00 | FT | Cdys Juventud Unida | 2 - 0 | 0 - 0 | Yupanqui | ||||||
Germany Regionalliga uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 17:00 | FT | SV Lippstadt | 2 - 2 | 0 - 1 | Wuppertaler Sv | ||||||
08 Oct 2021 18:00 | Bayern Munich II | ? - ? | ? - ? | TSV Aubstadt | |||||||
08 Oct 2021 18:00 | FT | Fv Illertissen | 4 - 1 | 2 - 1 | Sv Heimstetten | ||||||
08 Oct 2021 18:30 | FT | Memmingen | 0 - 3 | 0 - 1 | Wacker Burghausen | ||||||
08 Oct 2021 18:30 | FT | TSV Alemannia Aachen | 3 - 2 | 2 - 0 | Wegberg Beeck | ||||||
08 Oct 2021 18:30 | FT | SC Wiedenbruck | 2 - 2 | 2 - 0 | LR Ahlen | ||||||
Australian cloth uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 10:30 | FT | Newmarket Sfc | 0 - 3 | 0 - 1 | North Pine | ||||||
Austrian 3.Liga uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 18:00 | FT | Sc Neusiedl 1919 | 0 - 1 | 0 - 0 | Wiener Sportklub | ||||||
08 Oct 2021 18:30 | FT | Asv Drassburg | 2 - 1 | 0 - 0 | Trenkwalder Admira Amateure | ||||||
08 Oct 2021 18:30 | FT | SC Mannsdorf | 0 - 3 | 0 - 1 | Sv Leobendorf | ||||||
08 Oct 2021 18:30 | FT | Fcm Traiskirchen | 0 - 3 | 0 - 2 | Stripfing | ||||||
08 Oct 2021 18:30 | FT | SC Wiener Neustadt | 0 - 1 | 0 - 1 | Team Wiener Linien | ||||||
Austrian 3.Liga uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 18:00 | FT | Salzburger Ak 1914 | 1 - 2 | 0 - 2 | Pinzgau Saalfelden | ||||||
08 Oct 2021 18:00 | Sv Seekirchen | ? - ? | ? - ? | SV Grodig | |||||||
08 Oct 2021 18:00 | FT | Kufstein | 1 - 2 | 0 - 0 | Kitzbuhel | ||||||
08 Oct 2021 18:00 | FT | Sc Schwaz | 3 - 0 | 0 - 0 | Svg Reichenau | ||||||
UAE Division 1 uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 14:05 | FT | Al Rams | 0 - 1 | 0 - 1 | Al Hamriyah | ||||||
08 Oct 2021 14:10 | FT | Al Bataeh | 1 - 0 | 1 - 0 | Dabba Al-Fujairah | ||||||
08 Oct 2021 14:10 | FT | Hatta | 1 - 0 | 0 - 0 | Ahli Al-Fujirah | ||||||
08 Oct 2021 14:10 | FT | Al Arabi | 2 - 0 | 1 - 0 | Al Thaid | ||||||
Saudi Arabia Division 2 uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 13:30 | FT | Al Sharq | 1 - 0 | 1 - 0 | Al Nojoom | ||||||
08 Oct 2021 13:35 | FT | Al Washm | 0 - 1 | 0 - 1 | Al Rawdhah | ||||||
08 Oct 2021 13:35 | FT | Taweek | 1 - 2 | 1 - 0 | Al Lewaa | ||||||
08 Oct 2021 13:40 | FT | Al-Najma | 2 - 0 | 0 - 0 | Al Taraji | ||||||
08 Oct 2021 13:45 | FT | Al Jandal | 1 - 1 | 1 - 1 | Al Safa Ksa | ||||||
08 Oct 2021 14:05 | FT | Al Entesar | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Sadd Fc Sa | ||||||
08 Oct 2021 18:20 | FT | Al Dahab | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Saqer | ||||||
Spain Primera Division RFEF uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 18:00 | FT | Athletic Bilbao B | 0 - 1 | 0 - 1 | Celta Vigo B | ||||||
08 Oct 2021 18:00 | FT | Ue Cornella | 1 - 0 | 0 - 0 | Real Madrid Castilla | ||||||
Burundi League uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 14:00 | FT | Royal Muramvya | 1 - 1 | 1 - 1 | Aigle Noir | ||||||
WAFF U23 Championship uitslagen |
|||||||||||
08 Oct 2021 13:30 | FT | Palestine U23 | 1 - 0 | 1 - 0 | United Arab Emirates U23 | ||||||
08 Oct 2021 15:45 | FT | Jordan U23 | 2 - 1 | 1 - 1 | Yemen U23 | ||||||
08 Oct 2021 16:30 | FT | Saudi Arabia U23 | 3 - 0 | 0 - 0 | Bahrain U23 | ||||||
08 Oct 2021 18:45 | FT | Kuwait U23 | 1 - 1 | 0 - 0 | Oman U23 | ||||||
08 Oct 2021 19:30 | FT | Lebanon U23 | 2 - 2 | 2 - 1 | Iraq U23 |
Totaal wedstrijden: 156
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...