voetbaluitslagen 09-08-2017
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
Germany Bundesliga 2 uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 19:00 | FT | Heidenheimer | 2 - 1 | 1 - 1 | Erzgebirge Aue | ||||||
Portugal Primera Liga uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 19:00 | FT | Porto | 4 - 0 | 1 - 0 | GD Estoril-Praia | ||||||
09 Aug 2017 21:00 | FT | SL Benfica | 3 - 1 | 2 - 1 | Sporting Braga | ||||||
International Friendly uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 01:00 | FT | CA Banfield | 1 - 1 | 1 - 0 | Boca Juniors | ||||||
09 Aug 2017 09:00 | FT | Mersin Idman Yurdu | 1 - 5 | 0 - 1 | Usm Alger | ||||||
09 Aug 2017 14:00 | FT | Velez Sarsfield | 2 - 1 | 0 - 1 | Temperley | ||||||
09 Aug 2017 14:00 | Bnei Yehuda Tel Aviv | ? - ? | ? - ? | Hapoel Beer Sheva | |||||||
09 Aug 2017 15:00 | FT | Armenia U19 | 4 - 1 | 2 - 0 | Uzbekistan U19 | ||||||
09 Aug 2017 16:00 | FT | SC Freamunde | 2 - 2 | 0 - 0 | Vilaverdense | ||||||
09 Aug 2017 16:30 | FT | OFI Crete | 2 - 2 | 1 - 2 | Panahaiki-2005 | ||||||
09 Aug 2017 16:59 | FT | Moldova U21 | 2 - 1 | 1 - 0 | Đảo Síp U21 | ||||||
09 Aug 2017 16:59 | Ethnikos Achnas | ? - ? | ? - ? | Nea Salamis | |||||||
09 Aug 2017 16:59 | FT | Zalaegerszegi TE | 4 - 1 | 3 - 0 | Al-Arabi SC | ||||||
09 Aug 2017 17:30 | FT | Sporting de Gijon | 1 - 1 | 0 - 0 | Racing de Santander | ||||||
09 Aug 2017 17:30 | FT | Croatia U19 | 0 - 2 | 0 - 1 | Italy U19 | ||||||
09 Aug 2017 18:00 | FT | La Hoya Lorca | 3 - 0 | 1 - 0 | Banni Yas | ||||||
09 Aug 2017 18:00 | FT | PAOK Saloniki | 0 - 1 | 0 - 0 | Lamia | ||||||
09 Aug 2017 18:00 | FT | CD Mirandes | 0 - 2 | 0 - 1 | Leioa | ||||||
09 Aug 2017 18:00 | FT | De Graafschap | 4 - 2 | 1 - 1 | Achilles 29 | ||||||
09 Aug 2017 18:00 | FT | Salamanca | 1 - 1 | 0 - 1 | Merida | ||||||
09 Aug 2017 18:00 | FT | BSV Rehden | 1 - 3 | 0 - 2 | VfL Osnabruck | ||||||
09 Aug 2017 18:00 | FT | UCAM Murcia | 4 - 2 | 1 - 1 | Bengaluru | ||||||
09 Aug 2017 18:00 | FT | Kmsk Deinze | 4 - 1 | 0 - 1 | Ronse | ||||||
09 Aug 2017 18:15 | FT | Granada Cf B | 0 - 0 | 0 - 0 | Sevilla | ||||||
09 Aug 2017 18:30 | FT | Burgos CF | 2 - 3 | 0 - 1 | Real Sociedad | ||||||
09 Aug 2017 18:30 | FT | PAE Atromitos | 1 - 0 | 0 - 0 | Olympiakos | ||||||
09 Aug 2017 18:30 | FT | Celta Vigo | 1 - 2 | 1 - 0 | Udinese | ||||||
09 Aug 2017 18:30 | HSV Hoek | ? - ? | ? - ? | Dordrecht 90 | |||||||
09 Aug 2017 19:00 | FT | Alcorcon | 2 - 1 | 1 - 0 | Getafe | ||||||
09 Aug 2017 19:00 | FT | Aguilas CF | 0 - 2 | 0 - 0 | Almeria | ||||||
09 Aug 2017 19:00 | FT | Valladolid | 1 - 1 | 0 - 1 | Rayo Vallecano | ||||||
09 Aug 2017 19:00 | FT | CD Lugo | 0 - 1 | 0 - 0 | Mallorca | ||||||
09 Aug 2017 19:00 | Olimpo | ? - ? | ? - ? | Colon | |||||||
09 Aug 2017 19:00 | FT | Linense | 2 - 0 | 1 - 0 | Al-Wasl | ||||||
09 Aug 2017 19:00 | FT | Vizela | 5 - 1 | 4 - 1 | Sousense | ||||||
09 Aug 2017 19:00 | FT | Spakenburg | 2 - 1 | 1 - 0 | Asv De Dijk | ||||||
09 Aug 2017 19:15 | FT | Atletico Astorga | 2 - 5 | 1 - 4 | Cultural Leonesa | ||||||
09 Aug 2017 19:30 | FT | Gimnastic Tarragona | 2 - 1 | 1 - 0 | Zaragoza | ||||||
09 Aug 2017 19:30 | FT | CD El Palo | 1 - 1 | 0 - 0 | Malaga B | ||||||
09 Aug 2017 19:45 | FT | AC Milan | 1 - 2 | 0 - 0 | Real Betis | ||||||
09 Aug 2017 19:45 | FT | US Sassuolo Calcio | 3 - 0 | 1 - 0 | Cremonese | ||||||
09 Aug 2017 19:45 | FT | Leganes | 1 - 2 | 1 - 0 | Alaves | ||||||
09 Aug 2017 20:00 | FT | Murcia | 2 - 0 | 1 - 0 | Hercules CF | ||||||
09 Aug 2017 20:00 | FT | Cartagena | 2 - 0 | 1 - 0 | Albacete | ||||||
Russia Premier League uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Ural Yekaterinburg | 1 - 1 | 1 - 0 | Zenit St.Petersburg | ||||||
09 Aug 2017 17:30 | FT | Spartak Moscow | 2 - 0 | 1 - 0 | Arsenal Tula | ||||||
09 Aug 2017 18:00 | FT | Rubin Kazan | 1 - 1 | 0 - 0 | Lokomotiv Moscow | ||||||
09 Aug 2017 18:00 | FT | Ruan Tosno | 1 - 2 | 0 - 0 | CSKA Moscow | ||||||
09 Aug 2017 18:00 | FT | FK Rostov | 1 - 0 | 1 - 0 | Dynamo Moscow | ||||||
Iceland Premier Division uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 19:00 | FT | Fjolnir | 2 - 2 | 2 - 1 | Ka Akureyri | ||||||
09 Aug 2017 20:15 | FT | Vikingur Olafsvik | 2 - 1 | 1 - 0 | Grindavik | ||||||
09 Aug 2017 21:00 | FT | Stjarnan | 2 - 0 | 0 - 0 | Breidablik | ||||||
Sweden Superettan uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 18:00 | FT | Orgryte | 0 - 2 | 0 - 1 | Brommapojkarna | ||||||
09 Aug 2017 18:00 | FT | Gefle IF | 2 - 0 | 0 - 0 | Varbergs BoIS FC | ||||||
09 Aug 2017 18:00 | FT | Falkenbergs FF | 2 - 0 | 1 - 0 | IFK Varnamo | ||||||
09 Aug 2017 18:00 | FT | Dalkurd Ff | 3 - 2 | 1 - 1 | Ik Frej Taby | ||||||
Finland Veikkausliga uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 16:30 | FT | HIFK | 2 - 1 | 0 - 1 | VPS Vaasa | ||||||
09 Aug 2017 16:30 | FT | Ps Kemi | 0 - 0 | 0 - 0 | Ilves Tampere | ||||||
AFC CUP uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 12:30 | FT | Ceres | 2 - 0 | 2 - 0 | Home United FC | ||||||
Brasil Serie B uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 01:30 | FT | Luverdense | 1 - 0 | 1 - 0 | Juventude | ||||||
Switzerland National Liga uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 19:00 | FT | Lausanne Sports | 2 - 3 | 1 - 1 | Lugano | ||||||
09 Aug 2017 19:00 | FT | St. Gallen | 0 - 2 | 0 - 1 | Luzern | ||||||
09 Aug 2017 19:00 | FT | Young Boys | 0 - 4 | 0 - 3 | Thun | ||||||
Danish Cup uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 17:30 | FT | Herlufsholm GF | 0 - 5 | 0 - 2 | Herfolge Boldklub Koge | ||||||
09 Aug 2017 17:30 | FT | Rishoj | 0 - 6 | 0 - 2 | Greve | ||||||
09 Aug 2017 17:30 | FT | Avarta | 0 - 5 | 0 - 1 | Fremad Amager | ||||||
09 Aug 2017 17:30 | FT | Silkeborg KFUM | 1 - 1 | 0 - 1 | Viborg | ||||||
09 Aug 2017 17:30 | FT | Tarup Paarup If | 1 - 2 | 1 - 1 | Dalum | ||||||
09 Aug 2017 17:30 | FT | Hedensted BK | 3 - 2 | 2 - 1 | Thisted | ||||||
09 Aug 2017 17:30 | FT | Holstebro Bk | 0 - 3 | 0 - 0 | Aarhus Fremad | ||||||
09 Aug 2017 17:30 | FT | Roskilde | 0 - 1 | 0 - 0 | Nykobing Falster | ||||||
09 Aug 2017 17:30 | FT | Alleso Gf | 0 - 3 | 0 - 2 | Vejle | ||||||
09 Aug 2017 17:30 | FT | Helsinge Fodbold | 0 - 2 | 0 - 1 | HIK | ||||||
09 Aug 2017 17:30 | FT | Vinder Vatanspor Vri | 0 - 4 | 0 - 3 | Skive IK | ||||||
09 Aug 2017 17:30 | FT | Dgl 2000 | 0 - 3 | 0 - 1 | Brabrand IF | ||||||
09 Aug 2017 17:30 | FT | Lystrup If | 0 - 3 | 0 - 2 | Vendsyssel | ||||||
09 Aug 2017 17:30 | FT | Linde Bk | 0 - 12 | 0 - 5 | Vsk Aarhus | ||||||
09 Aug 2017 18:15 | FT | Fredericia | 4 - 0 | 1 - 0 | Esbjerg FB | ||||||
09 Aug 2017 18:30 | FT | Sunred Beach | 1 - 1 | 1 - 0 | Christiania Sc Csc | ||||||
Copa Libertadores uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 01:45 | FT | River Plate | 1 - 1 | 0 - 1 | Guarani CA | ||||||
09 Aug 2017 23:15 | FT | Gremio | 2 - 1 | 1 - 1 | Godoy Cruz | ||||||
J-League Division 1 uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 11:00 | FT | Kashiwa Reysol | 0 - 0 | 0 - 0 | Sagan Tosu | ||||||
09 Aug 2017 11:00 | FT | Albirex Niigata Japan | 0 - 2 | 0 - 1 | Kawasaki Frontale | ||||||
09 Aug 2017 11:00 | FT | Consadole Sapporo | 0 - 2 | 0 - 0 | Yokohama F Marinos | ||||||
09 Aug 2017 11:00 | FT | Ventforet Kofu | 0 - 1 | 0 - 1 | Urawa Red Diamonds | ||||||
09 Aug 2017 11:00 | FT | Vegalta Sendai | 0 - 0 | 0 - 0 | Jubilo Iwata | ||||||
09 Aug 2017 11:00 | FT | Shimizu S-Pulse | 3 - 2 | 0 - 2 | Cerezo Osaka | ||||||
09 Aug 2017 11:00 | FT | Vissel Kobe | 1 - 2 | 0 - 0 | Kashima Antlers | ||||||
09 Aug 2017 11:00 | FT | Sanfrecce Hiroshima | 2 - 2 | 1 - 0 | Gamba Osaka | ||||||
09 Aug 2017 11:00 | FT | Omiya Ardija | 1 - 2 | 0 - 1 | Tokyo | ||||||
Norway NM Cupen uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 17:30 | FT | Jerv | 1 - 2 | 1 - 1 | Rosenborg | ||||||
09 Aug 2017 17:30 | FT | Lillestrom | 1 - 0 | 0 - 0 | Tromso IL | ||||||
09 Aug 2017 17:30 | FT | Kristiansund BK | 1 - 0 | 0 - 0 | Floro | ||||||
09 Aug 2017 17:30 | FT | FK Haugesund | 0 - 2 | 0 - 1 | Molde | ||||||
09 Aug 2017 17:30 | FT | Sarpsborg 08 FF | 4 - 0 | 2 - 0 | Odd Grenland | ||||||
09 Aug 2017 18:45 | FT | Mjondalen | 1 - 0 | 1 - 0 | Brann | ||||||
Capital One Cup uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 19:45 | FT | Leeds United | 4 - 1 | 1 - 1 | Port Vale | ||||||
09 Aug 2017 19:45 | FT | Sheffield United | 3 - 2 | 0 - 1 | Walsall | ||||||
09 Aug 2017 19:45 | FT | Crewe Alexandra | 1 - 2 | 1 - 0 | Bolton Wanderers | ||||||
09 Aug 2017 19:45 | FT | Oldham Athletic | 2 - 3 | 0 - 0 | Burton Albion FC | ||||||
09 Aug 2017 19:45 | FT | Colchester United | 1 - 2 | 1 - 2 | Aston Villa | ||||||
Russian First Division uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 11:00 | FT | Sochi | 3 - 1 | 1 - 1 | Pari Nizhny Novgorod | ||||||
09 Aug 2017 13:00 | FT | Sibir | 2 - 0 | 0 - 0 | Kuban Krasnodar | ||||||
09 Aug 2017 13:00 | FT | Tom Tomsk | 2 - 1 | 2 - 1 | Volgar-Gazprom Astrachan | ||||||
09 Aug 2017 14:00 | FT | Shinnik Yaroslavl | 2 - 3 | 1 - 1 | Krylya Sovetov Samara | ||||||
09 Aug 2017 15:00 | FT | Tambov | 1 - 0 | 1 - 0 | Fakel Voronezh | ||||||
09 Aug 2017 15:00 | FT | Gazovik Orenburg | 2 - 2 | 2 - 0 | Rotor Volgograd | ||||||
09 Aug 2017 15:00 | FT | FK Tyumen | 1 - 2 | 0 - 2 | Luch-Energiya | ||||||
09 Aug 2017 16:59 | FT | FK Khimki | 1 - 1 | 0 - 1 | Avangard | ||||||
09 Aug 2017 18:00 | FT | Baltika | 0 - 5 | 0 - 0 | Yenisey Krasnoyarsk | ||||||
Indonesia Super Liga uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 07:30 | FT | Persipura Jayapura | 3 - 1 | 2 - 0 | Bali United | ||||||
Romania - Division A uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 15:00 | FT | Astra Ploiesti | 1 - 0 | 1 - 0 | Concordia Chiajna | ||||||
09 Aug 2017 17:15 | FT | Juventus Bucharest | 0 - 1 | 0 - 1 | CS Universitatea Craiova | ||||||
09 Aug 2017 19:45 | FT | Steaua Bucuresti | 1 - 1 | 0 - 1 | Politehnica Iasi | ||||||
Thailand uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 13:00 | FT | Chonburi Shark FC | 5 - 0 | 2 - 0 | Thai Honda Fc | ||||||
Serbia uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 16:59 | FT | Macva Sabac | 1 - 2 | 0 - 1 | Radnicki Nis | ||||||
09 Aug 2017 16:59 | FT | Backa Backa Palanka | 1 - 4 | 1 - 2 | FK Napredak Krusevac | ||||||
09 Aug 2017 19:00 | FT | FK Rad Beograd | 2 - 0 | 0 - 0 | Zemun | ||||||
09 Aug 2017 19:00 | FT | Borac Cacak | 0 - 2 | 0 - 1 | Vojvodina | ||||||
09 Aug 2017 19:00 | FT | Cukaricki | 1 - 0 | 1 - 0 | Mladost Lucani | ||||||
09 Aug 2017 19:00 | FT | Partizan Belgrade | 1 - 3 | 1 - 2 | FK Vozdovac Beograd | ||||||
China Premier League uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 09:00 | FT | Yan Bian Changbaishan | 3 - 1 | 0 - 1 | Tianjin Teda | ||||||
09 Aug 2017 12:35 | FT | ShenHua SVA FC | 0 - 3 | 0 - 0 | Guizhou Zhicheng | ||||||
09 Aug 2017 12:35 | FT | Chongqing Lifan | 1 - 0 | 1 - 0 | Shandong Taishan | ||||||
09 Aug 2017 12:35 | FT | HeNan | 0 - 2 | 0 - 1 | Changchun YaTai | ||||||
09 Aug 2017 12:35 | FT | Guangzhou R&F | 4 - 2 | 1 - 1 | Jiangsu Suning | ||||||
Bulgaria Super Cup uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 18:00 | FT | Ludogorets Razgrad | 1 - 2 | 0 - 1 | Botev Plovdiv | ||||||
Switzerland Challenge League uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 19:00 | FT | Chiasso | 1 - 0 | 0 - 0 | Rapperswil-jona | ||||||
09 Aug 2017 19:00 | FT | Wohlen | 1 - 2 | 1 - 0 | Neuchatel Xamax | ||||||
09 Aug 2017 19:00 | FT | Servette | 1 - 0 | 0 - 0 | Wil 1900 | ||||||
Costa Rica Primera Division uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 22:00 | FT | Universidad de Costa Rica | 0 - 0 | 0 - 0 | Municipal Liberia | ||||||
Guatemala Liga Nacional uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 19:00 | FT | CD Malacateco | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Sanarate | ||||||
09 Aug 2017 19:00 | FT | Siquinala FC | 0 - 3 | 0 - 2 | Club Comunicaciones | ||||||
09 Aug 2017 19:00 | FT | CD Suchitepequez | 4 - 1 | 1 - 0 | Xelaju MC | ||||||
09 Aug 2017 19:30 | FT | CSD Municipal | 1 - 0 | 1 - 0 | Coban Imperial | ||||||
09 Aug 2017 22:00 | FT | Guastatoya | 4 - 2 | 1 - 1 | CD Marquense | ||||||
Lithuania - 1. Division uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 16:00 | FT | Spyris Kaunas | 1 - 2 | 0 - 1 | Trakai Riteriai | ||||||
09 Aug 2017 18:00 | FT | FK Zalgiris Vilnius | 1 - 1 | 0 - 0 | Suduva | ||||||
Latvia - 1. Division uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 15:00 | FT | FK Ventspils | 4 - 0 | 2 - 0 | Spartaks Jurmala | ||||||
Colombia Copa Mustang uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 23:15 | FT | Atletico Nacional | 1 - 1 | 1 - 0 | La Equidad | ||||||
Russia Div 2 East uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 09:00 | FT | Smena Komsomolsk | 1 - 1 | 1 - 0 | FK Chita | ||||||
09 Aug 2017 09:00 | FT | Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk | 2 - 1 | 1 - 1 | Zenit Irkutsk | ||||||
09 Aug 2017 12:30 | FT | Dinamo Barnaul | 1 - 0 | 1 - 0 | Irtysh 1946 Omsk | ||||||
Estonia Cup uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 16:00 | FT | Viimsi Mrjk | 0 - 2 | 0 - 0 | Flora Tallinn Ii | ||||||
09 Aug 2017 16:59 | FT | Paide Linnameeskond C | 11 - 0 | 0 - 0 | Tartu | ||||||
09 Aug 2017 16:59 | FT | Nomme JK Kalju | 8 - 0 | 5 - 0 | Lelle | ||||||
09 Aug 2017 16:59 | FT | Rakvere Flora | 4 - 0 | 1 - 0 | Jk Poseidon | ||||||
09 Aug 2017 16:59 | FT | Laanemaa Haapsalu | 2 - 1 | 0 - 0 | Turi Jk Ganvix | ||||||
09 Aug 2017 18:00 | FT | Rumori Calcio | 3 - 2 | 1 - 0 | Jk Kadakas Kernu | ||||||
09 Aug 2017 19:00 | FT | Pohja Tallinna Jk Volta | 5 - 1 | 0 - 0 | Zenit Tallinn | ||||||
Colombia Copa Premier uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 01:45 | FT | Fortaleza CEIF | 1 - 2 | 0 - 0 | Deportes Quindio | ||||||
Russia Youth Championship League uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 16:00 | FT | Akhmat Grozny Youth | 1 - 2 | 0 - 0 | Fk Krasnodar Youth | ||||||
Ukraine Division 2 uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 16:00 | FT | Zhemchuzhyna Odessa | 0 - 1 | 0 - 1 | Fk Poltava | ||||||
09 Aug 2017 16:00 | FT | Fk Avanhard Kramatorsk | 2 - 1 | 2 - 1 | Rukh Vynnyky | ||||||
09 Aug 2017 16:00 | FT | Balkany Zorya | 1 - 0 | 1 - 0 | Hirnyk Sport | ||||||
09 Aug 2017 16:00 | FT | Naftovik Ukrnafta | 1 - 1 | 0 - 0 | Inhulets Petrove | ||||||
09 Aug 2017 16:00 | FT | Kremin Kremenchuk | 0 - 3 | 0 - 1 | Obolon Kiev | ||||||
09 Aug 2017 16:00 | FT | Sumy | 0 - 1 | 0 - 1 | Mfk Vodnyk Mikolaiv | ||||||
09 Aug 2017 16:10 | FT | Cherkaskyi Dnipro | 1 - 2 | 1 - 2 | Helios Kharkiv | ||||||
09 Aug 2017 16:30 | FT | Arsenal Kyiv | 2 - 0 | 1 - 0 | Volyn | ||||||
09 Aug 2017 16:59 | FT | Desna Chernihiv | 2 - 3 | 2 - 0 | Kolos Kovalivka | ||||||
Czech Republic U19 League uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 12:00 | FT | Brno U19 | 3 - 1 | 1 - 1 | Viktoria Plzen U19 | ||||||
Zimbabwe Premier Soccer League uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 12:00 | FT | Bantu Rovers | 1 - 0 | 0 - 0 | Black Rhinos Fc | ||||||
09 Aug 2017 14:00 | FT | Platinum | 3 - 1 | 2 - 0 | Bulawayo City | ||||||
09 Aug 2017 14:00 | FT | Ngezi Platinum Stars | 4 - 1 | 2 - 1 | Yadah | ||||||
09 Aug 2017 14:00 | FT | Chapungu United | 0 - 0 | 0 - 0 | How Mine Fc | ||||||
09 Aug 2017 14:00 | FT | Harare City | 2 - 0 | 1 - 0 | Shabanie Mine | ||||||
09 Aug 2017 14:05 | FT | Chicken Inn | 2 - 0 | 1 - 0 | Triangle Fc | ||||||
09 Aug 2017 18:00 | FT | Dynamos Fc | 2 - 0 | 1 - 0 | Hwange Colliery | ||||||
Egypt Cup uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 19:00 | FT | Al Ahly | 4 - 0 | 2 - 0 | Smouha SC | ||||||
Korea FA Cup uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 11:00 | FT | Chunnam Dragons | 1 - 3 | 1 - 2 | Busan I'Park | ||||||
09 Aug 2017 11:30 | FT | Ulsan Hyundai Horang-i | 3 - 1 | 1 - 1 | Sangju Sangmu Phoenix | ||||||
09 Aug 2017 11:30 | FT | Suwon Samsung Bluewings | 1 - 1 | 0 - 0 | Gwangju Fc | ||||||
09 Aug 2017 12:00 | FT | Seongnam FC | 0 - 3 | 0 - 3 | Mokpo City | ||||||
Estonia Esi Liiga uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 16:59 | FT | Jk Welco Elekter | 0 - 5 | 0 - 1 | Maardu Fc Starbunker | ||||||
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 14:00 | FT | Malmo FF U21 | 0 - 0 | 0 - 0 | Elfsborg U21 | ||||||
Poland Cup uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 18:00 | FT | Miedz Legnica | 1 - 2 | 1 - 0 | Sandecja | ||||||
09 Aug 2017 18:00 | FT | Bytovia Bytow | 1 - 0 | 0 - 0 | Lechia Gdansk | ||||||
09 Aug 2017 18:00 | FT | Sokol Ostroda | 1 - 3 | 1 - 0 | Gornik Zabrze | ||||||
09 Aug 2017 18:00 | FT | Belchatow | 0 - 3 | 0 - 0 | Chojniczanka Chojnice | ||||||
09 Aug 2017 18:30 | FT | GKS Tychy | 1 - 1 | 0 - 0 | Cracovia Krakow | ||||||
09 Aug 2017 19:00 | FT | Pogon Szczecin | 3 - 0 | 2 - 0 | Lech Poznan | ||||||
09 Aug 2017 19:00 | FT | Zaglebie Lubin | 2 - 1 | 1 - 0 | Jagiellonia Bialystok | ||||||
Czech Republic Cup uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 16:00 | FT | Sokol Brozany | 0 - 4 | 0 - 3 | Viktoria Zizkov | ||||||
09 Aug 2017 16:00 | FT | Pisek | 1 - 1 | 1 - 1 | Pardubice | ||||||
09 Aug 2017 16:00 | FT | Kraluv Dvur | 1 - 2 | 0 - 0 | Fk Mas Taborsko | ||||||
09 Aug 2017 16:00 | FT | Kozlovice | 0 - 2 | 0 - 1 | Slavia Kromeriz | ||||||
09 Aug 2017 16:00 | FT | Fk Loko Vltavin | 2 - 3 | 0 - 2 | Teplice | ||||||
09 Aug 2017 16:00 | FT | Prevysov | 0 - 2 | 0 - 1 | Dukla Praha | ||||||
09 Aug 2017 16:00 | FT | Slavicin | 0 - 2 | 0 - 1 | Mfk Karvina | ||||||
09 Aug 2017 16:00 | FT | Sokol Zapy | 2 - 4 | 1 - 1 | Fk Banik Sokolov | ||||||
09 Aug 2017 16:00 | FT | Jiskra Usti Nad Orlici | 1 - 1 | 1 - 1 | Synot Slovacko | ||||||
09 Aug 2017 16:00 | FT | Sokol Zivanice | 1 - 0 | 1 - 0 | Sk Slovan Varnsdorf | ||||||
09 Aug 2017 16:00 | FT | Jiskra Mseno | 1 - 4 | 1 - 2 | FK Baumit Jablonec | ||||||
09 Aug 2017 16:00 | FT | Spartak Hulin | 0 - 5 | 0 - 2 | Banik Ostrava | ||||||
09 Aug 2017 16:00 | FT | Zdirec Nad Doubravou | 0 - 4 | 0 - 3 | Fotbal Trinec | ||||||
09 Aug 2017 16:05 | FT | Valasske Mezirici | 3 - 1 | 2 - 1 | Lisen | ||||||
09 Aug 2017 16:30 | FT | Stechovice | 1 - 3 | 1 - 1 | Pribram | ||||||
09 Aug 2017 16:30 | FT | Dobris | 0 - 3 | 0 - 1 | Slovan Liberec | ||||||
Slovakia Cup uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Tj Druzstevnik Besenov | 2 - 6 | 2 - 4 | Malacky | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Pezinok Cajla | 1 - 4 | 1 - 1 | Hrusovany | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Svaty Peter | 4 - 1 | 2 - 1 | Mfk Rusovce | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Jednota Banova | 1 - 0 | 0 - 0 | Msk Fomat Martin | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | SKM Puchov | 5 - 0 | 4 - 0 | Cadca | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Nevidzany | 0 - 6 | 0 - 3 | Velke Ludince | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Kysucke Nove Mesto | 0 - 4 | 0 - 2 | Skf Sered | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Ok Castkovce | 1 - 2 | 0 - 0 | Stk 1914 Samorin | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Banik Stranavy | 0 - 1 | 0 - 1 | Mfk Nova Dubnica | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Terchova | 0 - 2 | 0 - 1 | 1. Tatran Presov | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Poltar | 5 - 1 | 2 - 1 | Salkova | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Bacuch | 2 - 7 | 0 - 6 | Zemplin Michalovce | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Zavazna Poruba | 4 - 3 | 2 - 1 | Oravske Vesele | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Bela Dulice | 4 - 0 | 2 - 0 | Jupie Podlavice Badin | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Tj Sv And Kysucou | 8 - 1 | 3 - 1 | Nizna | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Buzitka | 1 - 7 | 0 - 5 | Poprad | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Hajnacka | 0 - 0 | 0 - 0 | Liptovske Sliace | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Csm Tisovec | 1 - 6 | 1 - 2 | Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Tj Tatran Chlebnice | 0 - 5 | 0 - 3 | Trencin | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Tj Banik Stiavnicke Bane | 6 - 2 | 4 - 2 | Osk Sasa | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Slovenske Darmoty | 0 - 3 | 0 - 2 | Novohrad Lucenec | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Oravska Poruba | 2 - 0 | 1 - 0 | Ladomerska Vieska | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Namestovo | 4 - 1 | 0 - 1 | Nove Mesto | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Ptava Nv Pticie | 1 - 1 | 1 - 1 | Mfk Spartak Medzev | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Mfk Roznava | 0 - 4 | 0 - 2 | FK Senica | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Sol | 2 - 1 | 2 - 1 | Vysne Opatske | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Cana | 1 - 2 | 0 - 1 | Odeva Lipany | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Demjata | 0 - 4 | 0 - 0 | Slavoj Trebisov | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Pavlovce Nad Uhom | 8 - 2 | 5 - 0 | Ofk Slovan Poproc | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Olcnava | 0 - 5 | 0 - 0 | Mfk Snina | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Sarisske Michalany | 2 - 5 | 1 - 2 | Lokomotiva Kosice | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Levoca | 6 - 2 | 3 - 0 | Geca | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Velka Lomnica | 0 - 10 | 0 - 5 | MFK Ruzomberok | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Mladost Kalsa | 3 - 0 | 1 - 0 | Mfk Vranov Nad Topou | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Gerlachov | 1 - 1 | 1 - 1 | Spisska Nova Ves | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Fo Sk Lozorno | 0 - 4 | 0 - 2 | FK Pohronie | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Msk Slovan Trencianske Teplice | 0 - 0 | 0 - 0 | Ofk Teplicka Nad Vahom | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Tatran Vlm | 0 - 5 | 0 - 3 | Skm Liptovsky Hradok | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Bardejovska Nova Ves | 0 - 3 | 0 - 0 | Pokrok Sez Krompachy | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Harichovce | 5 - 3 | 3 - 1 | Hornad Zdana | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Strecno | 1 - 0 | 0 - 0 | Msk Fomat Martin | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Bela Dulice | 4 - 0 | 2 - 0 | Badin | ||||||
09 Aug 2017 15:30 | FT | Levoca | 6 - 2 | 3 - 0 | Spisske Podhradie | ||||||
09 Aug 2017 15:45 | FT | Slovan Sahy | 1 - 2 | 0 - 0 | Tj Iskra Borcice | ||||||
09 Aug 2017 16:00 | FT | Tj Druzstevnik Jacovce | 0 - 10 | 0 - 4 | Spartak Trnava | ||||||
09 Aug 2017 16:00 | FT | Banik Horna Nitra | 1 - 1 | 0 - 1 | KFC Komarno | ||||||
09 Aug 2017 16:00 | FT | TJ Spartak Myjava | 3 - 1 | 1 - 1 | Tatran Krasno Nad Kysucou | ||||||
09 Aug 2017 16:00 | FT | Plevnik Drienove | 0 - 4 | 0 - 3 | Malzenice | ||||||
09 Aug 2017 16:00 | FT | Slovan Ivanka Pri Dunaji | 1 - 3 | 0 - 2 | DAC Dunajska Streda | ||||||
09 Aug 2017 16:15 | FT | Tj Partizan Domaniza | 2 - 3 | 0 - 1 | Inter Bratislava | ||||||
09 Aug 2017 16:30 | FT | Novy Zivot | 2 - 2 | 0 - 2 | Mfk Lokomotiva Zvolen | ||||||
09 Aug 2017 16:30 | FT | Raca Bratislava | 2 - 0 | 2 - 0 | Psc Pezinok | ||||||
09 Aug 2017 16:30 | FT | Tj Lovca | 1 - 5 | 0 - 2 | Mesta Tornala | ||||||
09 Aug 2017 16:30 | FT | Rohoznik | 0 - 4 | 0 - 2 | Mfk Skalica | ||||||
09 Aug 2017 16:30 | FT | Tomasov | 0 - 6 | 0 - 3 | Artmedia Petrzalka | ||||||
09 Aug 2017 16:59 | FT | Senkvice | 0 - 4 | 0 - 1 | Lokomotiva Devinska Nova Ves | ||||||
09 Aug 2017 16:59 | FT | Slovan Simonovany | 3 - 1 | 3 - 0 | Osk Rosina | ||||||
Malaysia Cup uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 14:00 | Negeri Sembilan | ? - ? | ? - ? | PKNP | |||||||
09 Aug 2017 14:00 | Pahang | ? - ? | ? - ? | Terengganu B DKTT-Team | |||||||
09 Aug 2017 14:00 | Kuala Lumpur | ? - ? | ? - ? | Selangor PKNS | |||||||
09 Aug 2017 14:00 | Perak | ? - ? | ? - ? | Felda United FC | |||||||
09 Aug 2017 14:00 | Kedah | ? - ? | ? - ? | Kelantan FA | |||||||
09 Aug 2017 14:00 | UiTM | ? - ? | ? - ? | Melaka United | |||||||
09 Aug 2017 14:00 | Johor FC | ? - ? | ? - ? | Selangor PB | |||||||
09 Aug 2017 14:00 | Terengganu | ? - ? | ? - ? | Sarawak | |||||||
Mexico Copa uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 01:00 | FT | CF Atlante | 1 - 1 | 0 - 1 | Club Tijuana | ||||||
09 Aug 2017 01:00 | FT | Zacatepec | 2 - 1 | 2 - 0 | Tigres UANL | ||||||
09 Aug 2017 03:00 | FT | Necaxa | 1 - 1 | 1 - 0 | Morelia | ||||||
Peru Primera Division uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 19:15 | FT | Cusco FC | 2 - 1 | 1 - 0 | Deportivo Municipal | ||||||
Australia FFA Cup uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 10:30 | FT | Adelaide United FC | 1 - 0 | 0 - 0 | Newcastle Jets FC | ||||||
09 Aug 2017 10:30 | FT | Brisbane Roar FC | 1 - 5 | 0 - 2 | Melbourne Victory FC | ||||||
09 Aug 2017 10:30 | FT | Sydney United | 7 - 2 | 2 - 1 | Far North Queensland Bulls | ||||||
09 Aug 2017 10:35 | FT | Hume City | 1 - 1 | 0 - 1 | Bentleigh Greens | ||||||
England Conference North Division uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 19:45 | FT | Darlington | 4 - 3 | 2 - 1 | Gainsborough Trinity | ||||||
Scotland League Cup uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 19:45 | FT | Dundee | 2 - 1 | 1 - 1 | Dundee United | ||||||
09 Aug 2017 19:45 | FT | Hamilton FC | 0 - 1 | 0 - 1 | Aberdeen | ||||||
09 Aug 2017 19:45 | FT | Glasgow Rangers | 6 - 0 | 4 - 0 | Dunfermline | ||||||
09 Aug 2017 19:45 | FT | Ross County | 1 - 1 | 0 - 0 | Motherwell FC | ||||||
United Soccer League uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 00:00 | FT | Penn Harrisburg Islanders | 0 - 1 | 0 - 1 | Rochester Rhinos | ||||||
09 Aug 2017 02:00 | FT | Orange County Fc | 0 - 4 | 0 - 3 | Colorado Springs Switchbacks | ||||||
USA Women uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 00:30 | FT | Orlando Pride Womens | 3 - 0 | 0 - 0 | Washington Spirit Womens | ||||||
Australian cloth uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 10:00 | FT | Mount Gravatt | 1 - 2 | 0 - 1 | The Gap BPL | ||||||
Venezuela Cup uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 18:00 | FT | Estudiantes Caracas SC | 0 - 0 | 0 - 0 | Metropolitanos | ||||||
09 Aug 2017 20:00 | FT | Lala | 0 - 1 | 0 - 0 | Monagas SC | ||||||
09 Aug 2017 20:00 | FT | Petroleros Anzoategui | 2 - 2 | 1 - 0 | Caracas FC | ||||||
09 Aug 2017 20:00 | FT | Deportivo Jbl Del Zulia | 0 - 0 | 0 - 0 | Trujillanos FC | ||||||
09 Aug 2017 20:00 | FT | Atletico Socopo | 1 - 1 | 1 - 1 | Zamora Barinas | ||||||
09 Aug 2017 20:30 | FT | Margarita | 2 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Anzoategui | ||||||
09 Aug 2017 20:30 | FT | Yaracuyanos | 0 - 2 | 0 - 0 | Aragua | ||||||
09 Aug 2017 20:30 | FT | Union Local Andina Ula | 1 - 2 | 1 - 1 | Estudiantes Merida | ||||||
09 Aug 2017 20:30 | FT | Union Atletico Falcon | 0 - 0 | 0 - 0 | Carabobo | ||||||
09 Aug 2017 20:30 | FT | Minasoro | 2 - 5 | 0 - 3 | Mineros de Guayana | ||||||
Israel Ligat Al Toto Cup uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 16:59 | FT | Maccabi Netanya | 2 - 4 | 1 - 3 | Hapoel Raanana | ||||||
09 Aug 2017 19:00 | FT | Maccabi Petah Tikva FC | 0 - 3 | 0 - 2 | Maccabi Tel Aviv | ||||||
COTIF Tournament uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 20:15 | FT | Atletico De Madrid U20 | 1 - 0 | 0 - 0 | Morocco U20 | ||||||
09 Aug 2017 22:15 | FT | Valencia U20 | 4 - 1 | 1 - 0 | Levante U20 | ||||||
CONCACAF League uitslagen |
|||||||||||
09 Aug 2017 01:05 | FT | Real Esteli | 1 - 0 | 0 - 0 | Aguila | ||||||
09 Aug 2017 01:05 | FT | San Juan Jabloteh | 1 - 2 | 1 - 1 | Santos De Guapiles | ||||||
09 Aug 2017 03:00 | FT | Alianza | 2 - 1 | 2 - 1 | Platense |
Totaal wedstrijden: 298
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...