voetbaluitslagen 09-10-2021
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
Spain Segunda Division B uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | CD Mirandes | 3 - 3 | 1 - 2 | Eibar | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | CD Lugo | 1 - 0 | 0 - 0 | Girona | ||||||
09 Oct 2021 17:15 | FT | Almeria | 1 - 1 | 1 - 0 | Las Palmas | ||||||
09 Oct 2021 20:00 | FT | Real Oviedo | 1 - 1 | 1 - 0 | Sporting de Gijon | ||||||
International Friendly uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 08:00 | FT | Cska 1948 Sofia | 2 - 0 | 2 - 0 | Marek Dupnica | ||||||
09 Oct 2021 09:00 | FT | CS Mioveni | 1 - 0 | 1 - 0 | Rapid Bucuresti | ||||||
09 Oct 2021 09:00 | FT | Steaua Bucuresti | 2 - 1 | 1 - 0 | Voluntari | ||||||
09 Oct 2021 09:00 | FT | Dinamo Bucuresti | 3 - 2 | 1 - 1 | Petrolul Ploiesti | ||||||
09 Oct 2021 09:30 | FT | Gaz Metan Medias | 2 - 0 | 2 - 0 | Gloria Buzau | ||||||
09 Oct 2021 10:00 | FT | BATE Borisov | 2 - 1 | 2 - 0 | Isloch Minsk | ||||||
09 Oct 2021 10:00 | FT | Diosgyor | 1 - 4 | 0 - 1 | Mezokovesd-Zsory | ||||||
09 Oct 2021 10:00 | FT | Zaglebie Lubin | 1 - 1 | 1 - 0 | Chrobry Glogow | ||||||
09 Oct 2021 10:30 | FT | Rakow Czestochowa | 1 - 0 | 0 - 0 | Podbeskidzie | ||||||
09 Oct 2021 11:00 | FT | Nga U19 | 2 - 0 | 0 - 0 | Bulgaria U19 | ||||||
09 Oct 2021 11:00 | FT | Borec Veles | 2 - 0 | 1 - 0 | Vardar Skopje | ||||||
09 Oct 2021 11:00 | Hnk Gorica | ? - ? | ? - ? | Slaven Belupo Koprivnica | |||||||
09 Oct 2021 11:30 | FT | Altinordu | 0 - 1 | 0 - 1 | Goztepe | ||||||
09 Oct 2021 12:00 | FT | Dinamo Brest | 3 - 2 | 1 - 1 | Neman Grodno | ||||||
09 Oct 2021 12:00 | FT | Lech Poznan | 5 - 1 | 0 - 0 | LKS Lodz | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Krasnodar FK | 2 - 1 | 0 - 1 | Rubin Kazan | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Dnipro-1 | 2 - 2 | 0 - 1 | Metalist 1925 Kharkiv | ||||||
09 Oct 2021 14:30 | FT | Ludogorets Razgrad | 2 - 2 | 1 - 1 | Yantra Gabrovo | ||||||
09 Oct 2021 14:30 | FT | Mexico U20 | 1 - 2 | 1 - 0 | Anh U19 | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Croatia U19 | 3 - 3 | 2 - 2 | Thụy Sỹ U19 | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Bồ Đào Nha U19 | 1 - 2 | 0 - 1 | Đức U19 | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Doxa Dramas | 0 - 1 | 0 - 0 | Kozani Fs | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Galatasaray | 4 - 3 | 2 - 1 | Tuzlaspor Kulubu | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Bỉ U19 | 1 - 0 | 0 - 0 | Pháp U19 | ||||||
09 Oct 2021 16:00 | FT | Uzbekistan | 5 - 1 | 3 - 1 | Malaysia | ||||||
09 Oct 2021 16:30 | FT | Gambia | 1 - 2 | 1 - 2 | Sierra Leone | ||||||
09 Oct 2021 17:00 | FT | Curacao | 1 - 2 | 0 - 2 | New Zealand | ||||||
09 Oct 2021 18:00 | FT | Slovakia U19 | 2 - 1 | 0 - 1 | Hà Lan U19 | ||||||
09 Oct 2021 19:00 | FT | Romania U21 | 1 - 3 | 0 - 2 | Mexico U21 | ||||||
09 Oct 2021 20:15 | FT | Bồ Đào Nha | 3 - 0 | 1 - 0 | Qatar | ||||||
Argentina Primera Division uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 01:15 | FT | Newells Old Boys | 1 - 2 | 0 - 1 | Velez Sarsfield | ||||||
09 Oct 2021 17:30 | FT | Argentinos Juniors | 0 - 2 | 0 - 0 | Defensa Y Justicia | ||||||
09 Oct 2021 17:30 | FT | Sarmiento Junin | 3 - 0 | 1 - 0 | Aldosivi | ||||||
09 Oct 2021 19:45 | FT | Patronato Parana | 1 - 2 | 0 - 0 | Racing Club | ||||||
09 Oct 2021 22:00 | FT | CA Banfield | 0 - 1 | 0 - 1 | River Plate | ||||||
Brasil Serie A uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 20:30 | FT | Fluminense | 0 - 0 | 0 - 0 | Atletico Clube Goianiense | ||||||
09 Oct 2021 20:30 | FT | Atletico Mineiro | 3 - 1 | 2 - 0 | Ceara | ||||||
09 Oct 2021 20:30 | FT | Sport Club Recife | 1 - 0 | 0 - 0 | Corinthians Paulista | ||||||
09 Oct 2021 23:00 | FT | Atletico Paranaense | 0 - 2 | 0 - 1 | Bahia | ||||||
09 Oct 2021 23:00 | FT | Fortaleza | 0 - 3 | 0 - 0 | Flamengo | ||||||
USA MLS uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 23:08 | FT | New York Red Bulls | 1 - 0 | 1 - 0 | Inter Miami | ||||||
Ireland Premier League uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 19:45 | Sligo Rovers | ? - ? | ? - ? | Longford Town | |||||||
England Divison 1 uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Sheffield Wed | 1 - 0 | 0 - 0 | Bolton Wanderers | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Wycombe Wanderers | 2 - 0 | 2 - 0 | Gillingham | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Ipswich | 2 - 1 | 1 - 1 | Shrewsbury Town | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Plymouth Argyle | 2 - 1 | 2 - 0 | Burton Albion FC | ||||||
Brasil Serie B uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 01:30 | FT | Coritiba | 0 - 3 | 0 - 2 | Cruzeiro | ||||||
09 Oct 2021 20:30 | FT | Guarani Sp | 3 - 0 | 0 - 0 | Londrina (PR) | ||||||
09 Oct 2021 23:00 | FT | Vitoria Salvador BA | 0 - 1 | 0 - 1 | Confianca Se | ||||||
Sweden Cup uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | If Viken | 0 - 5 | 0 - 2 | Landskrona BoIS | ||||||
Mexico Primera Division uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 01:00 | FT | Cf Indios De Ciudad Juarez | 0 - 0 | 0 - 0 | Queretaro FC | ||||||
Gouden Gids Divisie uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 15:30 | FT | VVV Venlo | 2 - 0 | 1 - 0 | MVV Maastricht | ||||||
09 Oct 2021 17:45 | FT | Emmen | 0 - 1 | 0 - 1 | SBV Excelsior | ||||||
09 Oct 2021 20:00 | FT | Eindhoven | 2 - 1 | 1 - 0 | Oss | ||||||
Argentina Primera B Nacional uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 19:00 | FT | Gimnasia Jujuy | 3 - 1 | 1 - 0 | Guillermo Brown | ||||||
09 Oct 2021 19:00 | FT | Tristan Suarez | 2 - 2 | 1 - 1 | CA Brown Adrogue | ||||||
09 Oct 2021 19:30 | FT | Barracas Central | 1 - 3 | 0 - 1 | Independiente Rivadavia | ||||||
09 Oct 2021 19:30 | FT | Deportivo Moron | 0 - 2 | 0 - 1 | Villa Dalmine | ||||||
09 Oct 2021 19:35 | FT | Quilmes | 2 - 1 | 0 - 1 | Atletico Atlanta | ||||||
09 Oct 2021 20:00 | FT | Almagro | 2 - 0 | 0 - 0 | Defensores de Belgrano | ||||||
09 Oct 2021 20:30 | FT | Alvarado Mar Del Plata | 0 - 1 | 0 - 1 | Estudiantes de Caseros | ||||||
U19 European uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 11:00 | FT | Ukraine U19 | 2 - 1 | 1 - 1 | Phần Lan U19 | ||||||
09 Oct 2021 12:00 | FT | Na Uy U19 | 5 - 0 | 1 - 0 | Xứ Wales U19 | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | CH Séc U19 | 2 - 0 | 1 - 0 | Bắc Ireland U19 | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Đan Mạch U19 | 5 - 2 | 2 - 0 | Kazakhstan U19 | ||||||
09 Oct 2021 14:30 | FT | Áo U19 | 1 - 1 | 1 - 0 | Belarus U19 | ||||||
09 Oct 2021 14:30 | FT | Ba Lan U19 | 4 - 0 | 2 - 0 | Malta U19 | ||||||
09 Oct 2021 14:30 | FT | Italy U19 | 3 - 0 | 1 - 0 | Iceland U19 | ||||||
09 Oct 2021 14:30 | FT | Slovenia U19 | 1 - 1 | 1 - 0 | Lithuania U19 | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Georgia U19 | 1 - 0 | 0 - 0 | Kosovo U19 | ||||||
09 Oct 2021 16:45 | FT | Hungary U19 | 2 - 0 | 0 - 0 | Estonia U19 | ||||||
Liga de Honora uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 11:00 | SC Farense | ? - ? | ? - ? | Clube Desportivo Trofense | |||||||
Japanese League Division 2 uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 06:00 | FT | Albirex Niigata Japan | 1 - 0 | 0 - 0 | Renofa Yamaguchi | ||||||
09 Oct 2021 06:00 | FT | Ventforet Kofu | 1 - 0 | 1 - 0 | Ryukyu | ||||||
09 Oct 2021 06:00 | FT | Omiya Ardija | 2 - 2 | 1 - 2 | Zweigen Kanazawa FC | ||||||
09 Oct 2021 07:00 | FT | Jubilo Iwata | 4 - 1 | 4 - 1 | Giravanz Kitakyushu | ||||||
09 Oct 2021 07:00 | FT | Tokyo Verdy | 1 - 2 | 0 - 1 | Okayama FC | ||||||
U17 European uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 10:00 | FT | Thổ Nhĩ Kỳ U17 | 1 - 0 | 1 - 0 | Montenegro U17 | ||||||
09 Oct 2021 10:00 | FT | Na uy U17 | 2 - 2 | 2 - 0 | Luxembourg U17 | ||||||
09 Oct 2021 10:00 | FT | Slovenia U17 | 1 - 0 | 0 - 0 | Kosovo U17 | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Đan Mạch U17 | 5 - 1 | 2 - 1 | Malta U17 | ||||||
09 Oct 2021 16:59 | FT | Bỉ U17 | 3 - 0 | 0 - 0 | Azerbaijan U17 | ||||||
09 Oct 2021 17:30 | FT | Áo U17 | 2 - 0 | 1 - 0 | Đảo Faroe u17 | ||||||
World Cup Qualification (Europe) uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Lithuania | 3 - 1 | 1 - 0 | Bulgaria | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Kazakhstan | 0 - 2 | 0 - 1 | Bosnia Herzegovina | ||||||
09 Oct 2021 17:00 | FT | Azerbaijan | 0 - 3 | 0 - 2 | CH Ireland | ||||||
09 Oct 2021 17:00 | FT | Georgia | 0 - 2 | 0 - 0 | Hy Lạp | ||||||
09 Oct 2021 17:00 | FT | Thụy Điển | 3 - 0 | 1 - 0 | Kosovo | ||||||
09 Oct 2021 17:00 | FT | Phần Lan | 1 - 2 | 1 - 2 | Ukraine | ||||||
09 Oct 2021 17:00 | FT | Scotland | 3 - 2 | 1 - 2 | Israel | ||||||
09 Oct 2021 19:45 | FT | Luxembourg | 0 - 1 | 0 - 0 | Serbia | ||||||
09 Oct 2021 19:45 | FT | Thụy Sỹ | 2 - 0 | 1 - 0 | Bắc Ireland | ||||||
09 Oct 2021 19:45 | FT | Đảo Faroe | 0 - 2 | 0 - 1 | Áo | ||||||
09 Oct 2021 19:45 | FT | Moldova | 0 - 4 | 0 - 4 | Đan Mạch | ||||||
09 Oct 2021 19:45 | FT | Andorra | 0 - 5 | 0 - 2 | Anh | ||||||
09 Oct 2021 19:45 | FT | Hungary | 0 - 1 | 0 - 0 | Albania | ||||||
09 Oct 2021 19:45 | FT | Ba Lan | 5 - 0 | 2 - 0 | San Marino | ||||||
Russian First Division uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 06:00 | FT | SKA Energiya Khabarovsk | 0 - 2 | 0 - 0 | Baltika | ||||||
09 Oct 2021 11:00 | FT | Yenisey Krasnoyarsk | 1 - 1 | 0 - 1 | Rotor Volgograd | ||||||
09 Oct 2021 12:00 | FT | Dolgiye Prudy | 2 - 0 | 0 - 0 | Fakel Voronezh | ||||||
09 Oct 2021 12:00 | FT | Veles Moscow | 3 - 1 | 1 - 0 | Krasnodar II | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Spartak Moscow II | 0 - 1 | 0 - 1 | Akron Togliatti | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Tekstilshchik Ivanovo | 1 - 1 | 0 - 0 | Tom Tomsk | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Volgar-Gazprom Astrachan | 0 - 2 | 0 - 2 | Metallurg Lipetsk | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Alania | 1 - 0 | 0 - 0 | Gazovik Orenburg | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Kuban | 0 - 2 | 0 - 0 | Neftekhimik Nizhnekamsk | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Torpedo Moscow | 1 - 1 | 0 - 0 | Kamaz | ||||||
Thailand uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 12:00 | FT | Nong Bua Pitchaya | 1 - 2 | 0 - 1 | Chiangrai United | ||||||
09 Oct 2021 12:00 | FT | Bangkok Glass Pathum | 0 - 3 | 0 - 1 | BEC Tero Sasana | ||||||
09 Oct 2021 12:00 | FT | Nakhon Ratchasima | 0 - 2 | 0 - 1 | Bangkok United FC | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Muang Thong United | 3 - 1 | 0 - 1 | Khonkaen United | ||||||
AFC uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 18:30 | FT | Guam Island | 0 - 1 | 0 - 1 | Cambodia | ||||||
Yemen uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 13:45 | FT | Al Oruba(YEM) | 2 - 1 | 0 - 0 | Ittihad Ibb | ||||||
World Cup Qualification (Africa) uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Ethiopia | 1 - 3 | 0 - 1 | Nam Phi | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Guinea | 2 - 2 | 0 - 0 | Sudan | ||||||
09 Oct 2021 17:00 | FT | Ghana | 3 - 1 | 1 - 0 | Zimbabwe | ||||||
09 Oct 2021 17:00 | FT | Togo | 1 - 1 | 0 - 1 | Congo | ||||||
09 Oct 2021 20:00 | FT | Senegal | 4 - 1 | 2 - 0 | Namibia | ||||||
09 Oct 2021 20:00 | FT | Guinea Bissau | 0 - 3 | 0 - 2 | Ma rốc | ||||||
Wales Premier League uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 12:45 | FT | Connah's QN | 0 - 1 | 0 - 0 | The New Saints | ||||||
09 Oct 2021 14:30 | FT | Aberystwyth Town | 0 - 1 | 0 - 1 | Caernarfon | ||||||
09 Oct 2021 14:30 | FT | Bala Town | 1 - 1 | 1 - 0 | Newi Cefn Druids | ||||||
09 Oct 2021 14:30 | FT | Cardiff Metropolitan | 0 - 2 | 0 - 0 | Haverfordwest County | ||||||
09 Oct 2021 14:30 | FT | Flint Town United | 3 - 2 | 2 - 1 | Barry Town Afc | ||||||
09 Oct 2021 14:30 | FT | Newtown | 3 - 1 | 2 - 0 | Penybont | ||||||
Estonia uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Levadia Tallinn | 5 - 0 | 2 - 0 | Parnu Linnameeskond | ||||||
Guatemala Liga Nacional uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 19:00 | FT | CD Puerto de Iztapa | 1 - 0 | 1 - 0 | Guastatoya | ||||||
09 Oct 2021 22:00 | FT | CSD Municipal | 1 - 1 | 0 - 1 | Santa Lucia Cotzumalguapa | ||||||
El Salvador Primera Division uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 22:00 | FT | Municipal Limeno | 1 - 1 | 0 - 0 | Once Municipal | ||||||
09 Oct 2021 22:30 | FT | Cd Platense Municipal Zacatecoluca | 1 - 3 | 1 - 0 | Luis Angel Firpo | ||||||
Honduras Liga Nacional uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 22:00 | FT | Marathon | 2 - 1 | 0 - 0 | Honduras Progreso | ||||||
Korea K League Challenge uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 05:30 | FT | Busan I'Park | 0 - 1 | 0 - 1 | Bucheon 1995 | ||||||
09 Oct 2021 08:00 | FT | Chunnam Dragons | 1 - 0 | 0 - 0 | Seoul E Land | ||||||
09 Oct 2021 10:30 | FT | Anyang | 2 - 2 | 0 - 2 | Sangju Sangmu Phoenix | ||||||
Poland - 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 11:40 | FT | GKS Katowice | 2 - 2 | 2 - 0 | GKS Tychy | ||||||
Colombia Copa Mustang uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 00:00 | FT | Aguilas Doradas | 1 - 0 | 1 - 0 | Alianza Petrolera | ||||||
09 Oct 2021 02:05 | FT | Dep.Independiente Medellin | 0 - 0 | 0 - 0 | Envigado | ||||||
09 Oct 2021 20:00 | FT | Deportiva Once Caldas | 0 - 2 | 0 - 1 | Deportes Tolima | ||||||
09 Oct 2021 22:00 | FT | Deportivo Cali | 2 - 2 | 1 - 0 | La Equidad | ||||||
Australia Queensland State League uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 09:00 | FT | Brisbane Roar Am | 5 - 0 | 4 - 0 | Magpies Crusaders | ||||||
09 Oct 2021 10:30 | FT | Redlands United FC | 2 - 1 | 2 - 0 | Gold Coast Knights | ||||||
South Australian Super League uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 05:00 | FT | Sturt Lions | 1 - 1 | 0 - 0 | Adelaide Panthers | ||||||
Japan Football League uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 05:00 | FT | Yokohama Scc | 0 - 0 | 0 - 0 | AC Nagano Parceiro | ||||||
09 Oct 2021 09:00 | FT | Grulla Morioka | 2 - 1 | 2 - 1 | Gainare Tottori | ||||||
Sweden Div 1 Sodra uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 12:00 | FT | Tvaakers IF | 0 - 2 | 0 - 1 | Vanersborgs If | ||||||
09 Oct 2021 12:00 | FT | Skovde AIK | 1 - 0 | 1 - 0 | Lindome GIF | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Ifk Malmo | 0 - 0 | 0 - 0 | Qviding FIF | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Osterlen Ff | 1 - 2 | 0 - 2 | Lunds BK | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Torns IF | 1 - 1 | 0 - 1 | Ljungskile SK | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Fc Linkoping City | 0 - 3 | 0 - 1 | Oskarshamns AIK | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Atvidabergs FF | 1 - 0 | 0 - 0 | Utsiktens BK | ||||||
Colombia Copa Premier uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 21:00 | FT | Real Santander | 1 - 1 | 1 - 1 | Valledupar | ||||||
09 Oct 2021 21:30 | FT | Union Magdalena | 3 - 3 | 2 - 0 | Atletico Clube Purtugal | ||||||
Russia Div 2 Ural-Povolzhye uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 09:00 | FT | Dinamo Barnaul | 1 - 2 | 1 - 2 | Novosibirsk | ||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 12:00 | FT | Kvarnsvedens IK | 1 - 3 | 1 - 1 | Gute | ||||||
09 Oct 2021 12:00 | FT | Sandvikens Aik | 1 - 1 | 0 - 0 | Enkoping | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Kungsangens If | 0 - 0 | 0 - 0 | Enskede Ik | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Ifk Osterakers | 3 - 2 | 0 - 1 | Jarfalla | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Skiljebo SK | 1 - 3 | 0 - 1 | Karlbergs BK | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Stockholm Internazionale | 2 - 1 | 0 - 1 | Gamla Upsala | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Arlanda | 0 - 2 | 0 - 0 | Ifk Lidingo | ||||||
Argentina Prim B Metropolitana uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 19:00 | FT | Deportivo Armenio | 1 - 1 | 1 - 1 | Comunicaciones BsAs | ||||||
09 Oct 2021 19:00 | FT | CA Fenix Pilar | 1 - 2 | 0 - 2 | Ca San Miguel | ||||||
09 Oct 2021 19:00 | FT | Villa San Carlos | 1 - 1 | 0 - 1 | UAI Urquiza | ||||||
Venezuela Primera Division uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 01:30 | FT | Monagas SC | 1 - 3 | 0 - 0 | Caracas FC | ||||||
09 Oct 2021 23:15 | FT | Carabobo | 2 - 0 | 1 - 0 | Yaracuyanos | ||||||
Spanish Segunda Division B Grupo 4 uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 15:30 | FT | Leganes B | 0 - 1 | 0 - 0 | Cd Cristo Atletico | ||||||
09 Oct 2021 16:00 | FT | Bergantinos Cf | 2 - 1 | 1 - 1 | Mostoles | ||||||
09 Oct 2021 16:00 | FT | Cd Ardoi | 0 - 3 | 0 - 0 | Racing Santander B | ||||||
09 Oct 2021 16:00 | FT | CD Pena Sport | 1 - 1 | 0 - 0 | Cd Cayon | ||||||
09 Oct 2021 16:00 | FT | Panaderia Pulido | 0 - 1 | 0 - 1 | Xerez CD | ||||||
Brisbane Premier emier League uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 08:30 | FT | Bayside United | 5 - 2 | 4 - 0 | The Lakes | ||||||
09 Oct 2021 09:30 | FT | Albany Creek | 4 - 0 | 1 - 0 | St George Willawong | ||||||
Sweden Div 2 Norrland uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 12:00 | FT | Brommapojkarna | 2 - 1 | 1 - 0 | Assyriska FF | ||||||
09 Oct 2021 12:00 | FT | Gefle IF | 2 - 2 | 0 - 2 | Hammarby Tff | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Hudiksvalls Forenade FF | 0 - 0 | 0 - 0 | Haninge | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | IF Sylvia | 0 - 1 | 0 - 1 | Karlstad BK | ||||||
09 Oct 2021 16:00 | FT | Taby | 1 - 2 | 0 - 0 | Dalkurd Ff | ||||||
Norway 2 Division A uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Kvik Halden | 3 - 2 | 2 - 0 | Floro | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Brattvag | 0 - 4 | 0 - 2 | Kongsvinger | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | IL Hodd | 2 - 0 | 1 - 0 | Eidsvold TF | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Baerum SK | 3 - 2 | 1 - 1 | Alta | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Valerenga B | 0 - 5 | 0 - 3 | Asker | ||||||
Norway 2 Division B uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 12:00 | FT | Sotra Sk | 3 - 2 | 2 - 2 | Fram Larvik | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Vard Haugesund | 5 - 1 | 1 - 0 | Floy Flekkeroy Il | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Oygarden | 3 - 2 | 1 - 1 | Kjelsas IL | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Arendal | 2 - 1 | 1 - 0 | Notodden FK | ||||||
Turkiye 3. Lig B Yukselme uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 12:00 | FT | Agri 1970 Spor | 0 - 1 | 0 - 0 | Gumushanespor | ||||||
09 Oct 2021 12:00 | FT | Turk Metal Kirikkale | 2 - 0 | 0 - 0 | Mardin Bb | ||||||
09 Oct 2021 12:30 | FT | Fatsa Belediyespor | 0 - 0 | 0 - 0 | Erbaaspor S | ||||||
09 Oct 2021 12:30 | FT | Artvin Hopaspor | 3 - 1 | 2 - 0 | Kutahyaspor | ||||||
09 Oct 2021 12:30 | FT | Kelkit Belediye Hurriyet | 3 - 1 | 1 - 1 | Elazigspor | ||||||
09 Oct 2021 12:30 | FT | Yeni Orduspor | 0 - 0 | 0 - 0 | Siirt Il Ozle Idaresi Spor | ||||||
09 Oct 2021 12:30 | FT | Elazig Belediyespor | 0 - 0 | 0 - 0 | Bayrampasaspor | ||||||
09 Oct 2021 12:30 | FT | Yeilyurt Belediyespor | 3 - 1 | 1 - 1 | Aksarayspor | ||||||
09 Oct 2021 12:30 | FT | Yomraspor | 5 - 2 | 3 - 1 | Kizilcabolukspor | ||||||
09 Oct 2021 12:30 | FT | Karaman Belediyesi Spor | 0 - 2 | 0 - 1 | Edirnespor Genclik | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Karaman Belediyespor | 0 - 0 | 0 - 0 | Hendek Spor | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Osmaniyespor | 0 - 1 | 0 - 0 | Batman Petrolspor | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Carsambaspor | 1 - 0 | 0 - 0 | Hacettepe Spor | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Ankara Adliyespor | 3 - 0 | 1 - 0 | Tepecik Bld | ||||||
09 Oct 2021 13:30 | FT | Bergama Belediyespor | 2 - 2 | 1 - 0 | Yldrm Belediyesispor | ||||||
09 Oct 2021 13:30 | FT | Catalca Spor | 1 - 3 | 0 - 2 | Nevsehirspor Genclik | ||||||
09 Oct 2021 13:30 | FT | Sancaktepe Belediye Spor | 3 - 2 | 1 - 1 | Kahta 02 Spor | ||||||
09 Oct 2021 13:30 | FT | Sile Yildizspor | 1 - 2 | 0 - 1 | Halide Edip Adivarspor | ||||||
09 Oct 2021 13:30 | FT | Belediye Derincespor | 1 - 0 | 0 - 0 | Ofspor | ||||||
09 Oct 2021 13:30 | FT | Erokspor | 4 - 1 | 1 - 1 | Icel Idman Yurdu | ||||||
09 Oct 2021 13:30 | FT | Modafenspor | 1 - 1 | 1 - 1 | Ceyhanspor | ||||||
09 Oct 2021 17:00 | FT | Fethiyespor | 5 - 0 | 1 - 0 | Karabukspor | ||||||
09 Oct 2021 17:00 | FT | Karsiyaka | 1 - 2 | 0 - 0 | Orduspor | ||||||
Slovenia 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 14:00 | Gorica | ? - ? | ? - ? | Nafta | |||||||
09 Oct 2021 14:30 | FT | Bilje | 0 - 2 | 0 - 0 | NK Rudar Velenje | ||||||
09 Oct 2021 14:30 | FT | Rogaska | 0 - 1 | 0 - 0 | Nd Beltinci | ||||||
09 Oct 2021 18:00 | FT | Brezice | 0 - 1 | 0 - 0 | NK Primorje | ||||||
Slovakia 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Partizan Bardejov | 0 - 1 | 0 - 1 | Dukla Banska Bystrica | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | Mfk Nova Dubnica | ? - ? | ? - ? | Sport Podbrezova | |||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Humenne | 2 - 0 | 1 - 0 | Namestovo | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | KFC Komarno | 3 - 1 | 2 - 0 | SKM Puchov | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Slavoj Trebisov | 0 - 3 | 0 - 1 | MFK Kosice | ||||||
09 Oct 2021 15:30 | FT | Msk Zilina B | 0 - 2 | 0 - 0 | Mfk Skalica | ||||||
Korea Challengers League uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 07:00 | FT | Yangju Citizen Fc | 1 - 1 | 0 - 0 | Gangneung | ||||||
England Divison 2 uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 12:00 | FT | Forest Green Rovers | 0 - 2 | 0 - 0 | Swindon | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Barrow | 1 - 1 | 0 - 0 | Leyton Orient | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Bristol Rovers | 3 - 0 | 1 - 0 | Carlisle | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Harrogate Town | 6 - 1 | 5 - 0 | Scunthorpe United | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Hartlepool United FC | 2 - 1 | 0 - 0 | Northampton Town | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Mansfield Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Oldham Athletic | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Newport County | 0 - 0 | 0 - 0 | Bradford AFC | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Rochdale | 0 - 1 | 0 - 1 | Crawley Town | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Stevenage Borough | 2 - 2 | 1 - 1 | Exeter City | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Sutton United | 4 - 3 | 1 - 2 | Port Vale | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Walsall | 2 - 1 | 1 - 0 | Salford City | ||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 09:15 | FT | Velke Mezirici | 0 - 4 | 0 - 1 | Hlucin | ||||||
09 Oct 2021 09:15 | FT | Vratimov | 3 - 0 | 2 - 0 | Viktoria Otrokovice | ||||||
09 Oct 2021 09:15 | FT | Motorlet Praha | 3 - 2 | 0 - 1 | Admira Praha | ||||||
09 Oct 2021 09:15 | FT | Slavoj Vysehrad | 0 - 4 | 0 - 1 | Pisek | ||||||
09 Oct 2021 09:15 | FT | Fk Banik Sokolov | 2 - 2 | 2 - 2 | Pribram B | ||||||
09 Oct 2021 09:30 | FT | Kraluv Dvur | 3 - 0 | 2 - 0 | Rakovnik | ||||||
09 Oct 2021 09:30 | FT | Povltava Fa | 1 - 2 | 1 - 2 | Slavia Prague B | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Blansko | 5 - 1 | 3 - 0 | Frydek-mistek | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Dolni Benesov | 0 - 3 | 0 - 1 | Banik Ostrava B | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Vrchovina | 0 - 0 | 0 - 0 | Uhersky Brod | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Slovan Velvary | 2 - 1 | 1 - 0 | Prepere | ||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Ahlafors If | 1 - 1 | 1 - 1 | Carlstad United BK | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Bk Forward | 9 - 0 | 4 - 0 | Ifk Skovde | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Ik Gauthiod | 1 - 3 | 0 - 3 | Angered Bk | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Ifk Tidaholm | 1 - 0 | 0 - 0 | Kumla | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Nordvarmland Ff | 3 - 1 | 1 - 0 | Lidkopings Fk | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Yxhults Ik | 2 - 2 | 1 - 2 | Vanersborg | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Eskilstuna City FK | 1 - 2 | 0 - 0 | Arameisk-syrianska If | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Motala AIF | 5 - 0 | 3 - 0 | Tyreso Ff | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Syrianska FC | 1 - 3 | 0 - 2 | Karlslunds If Hfk | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Mjolby Ai Ff | 4 - 2 | 2 - 1 | Nykopings BIS | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Varmbols Fc | 0 - 2 | 0 - 2 | Smedby Ais | ||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 12:00 | FT | Vastra Frolunda | 0 - 1 | 0 - 1 | Eskilsminne IF | ||||||
09 Oct 2021 12:00 | FT | Hoganas Bk | 3 - 3 | 1 - 2 | Dalstorps If | ||||||
09 Oct 2021 12:30 | FT | Savedalens IF | 2 - 1 | 0 - 0 | Vinbergs If | ||||||
09 Oct 2021 12:30 | FT | Ullared | 2 - 1 | 1 - 0 | Ik Tord | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Bk Astrio | 1 - 1 | 1 - 0 | Torslanda IK | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Husqvarna FF | 1 - 0 | 0 - 0 | Assyriska Bk | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Gotaland uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Ifk Karlshamn | 1 - 2 | 1 - 1 | Bk Olympic | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Rappe Goif | 1 - 1 | 0 - 0 | Solvesborgs Goif | ||||||
Latvia - 2. Division uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 12:00 | FT | Rezekne / Bjss | 2 - 0 | 0 - 0 | Jdfs Alberts | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Grobina | 0 - 3 | 0 - 1 | Tukums-2000 | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Leevon | 3 - 0 | 2 - 0 | Fk Dinamo Riga | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Fk Smiltene Bjss | 2 - 4 | 1 - 2 | Albatroz | ||||||
Thailand Division 1 uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 11:00 | FT | Navy | 0 - 0 | 0 - 0 | Kasetsart University FC | ||||||
09 Oct 2021 12:00 | FT | Nakhon Pathom FC | 1 - 4 | 0 - 3 | Rayong | ||||||
09 Oct 2021 12:30 | FT | Chiangmai Fc | 2 - 0 | 0 - 0 | Ayutthaya Fc | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Ranong United | 1 - 1 | 0 - 1 | Sukhothai | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Lampang Fc | 1 - 1 | 1 - 1 | Raj Pracha Fc | ||||||
Japan Women Division 1 uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 05:00 | FT | Nữ Cerezo Osaka Sakai | 2 - 0 | 0 - 0 | Nữ Fc Takatsuki | ||||||
09 Oct 2021 05:00 | FT | Nữ Ehime Fc | 1 - 3 | 0 - 2 | Ngu Nagoya Womens | ||||||
German Frauen Bundesliga uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 16:55 | FT | Nữ Bayern Munich | 3 - 1 | 1 - 0 | Nữ Hoffenheim | ||||||
UEFA European Women's U17 Championship uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 11:00 | FT | Nữ Đan Mạch U17 | 3 - 1 | 1 - 1 | Nữ Thụy Sỹ U17 | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Nữ Hungary U17 | 1 - 3 | 0 - 2 | Nữ Ireland U17 | ||||||
09 Oct 2021 16:30 | FT | Nữ Nauy U17 | 5 - 0 | 4 - 0 | Nữ Bulgaria U17 | ||||||
09 Oct 2021 17:00 | FT | Nữ Áo U17 | 3 - 0 | 1 - 0 | Nữ Hy Lạp U17 | ||||||
England Northern Premier League uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Atherton Collieries | 2 - 1 | 1 - 0 | Matlock Town | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Fc United Of Manchester | 0 - 2 | 0 - 0 | Nantwich Town | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Gainsborough Trinity | 1 - 1 | 1 - 0 | Ashton United | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Grantham Town | 1 - 2 | 0 - 1 | Bamber Bridge | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Hyde United | 0 - 1 | 0 - 0 | Lancaster City | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Mickleover Sports | 0 - 4 | 0 - 3 | Morpeth Town | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Radcliffe Borough | 2 - 3 | 1 - 2 | Buxton FC | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | South Shields | 0 - 1 | 0 - 1 | Basford Utd | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Stafford Rangers | 0 - 1 | 0 - 0 | Scarborough | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Warrington Town AFC | 3 - 0 | 1 - 0 | Stalybridge Celtic | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Whitby Town | 0 - 1 | 0 - 1 | Witton Albion | ||||||
Slovakia Cup uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | SK Pramen Kovacova | 0 - 2 | 0 - 1 | Slovan Bratislava | ||||||
Poland 3. Liga uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 13:45 | FT | Wisla Pulawy | 1 - 1 | 1 - 1 | Znicz Pruszkow | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Olimpia Elblag | 1 - 0 | 0 - 0 | Garbarnia Krakow | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Sokol Ostroda | 2 - 1 | 1 - 1 | Hutnik Krakow | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Wigry Suwalki | 5 - 0 | 2 - 0 | Pogon Siedlce | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Chojniczanka Chojnice | 5 - 0 | 1 - 0 | Belchatow | ||||||
09 Oct 2021 17:00 | FT | Kp Calisia Kalisz | 0 - 0 | 0 - 0 | Motor Lublin | ||||||
Poland Centralna Liga Juniorow uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 09:00 | FT | Cracovia Krakow Youth | 1 - 0 | 1 - 0 | Wisla Krakow Youth | ||||||
09 Oct 2021 11:00 | FT | Pogon Szczecin Youth | 6 - 1 | 2 - 1 | Stal Rzeszow Youth | ||||||
09 Oct 2021 11:00 | FT | Polonia Warszawa Youth | 3 - 1 | 1 - 0 | Gornik Zabrze Youth | ||||||
09 Oct 2021 11:00 | FT | Warta Poznan Youth | 3 - 2 | 2 - 1 | Rakow Czestochowa Youth | ||||||
09 Oct 2021 12:00 | FT | Arka Gdynia Youth | 2 - 0 | 0 - 0 | Jagiellonia Bialystok Youth | ||||||
09 Oct 2021 14:30 | FT | Sms Lodz Youth | 2 - 1 | 0 - 0 | Legia Warszawa Youth | ||||||
England Southern Premier League uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Dorchester Town | 0 - 1 | 0 - 0 | Hayes&Yeading | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Gosport Borough | 1 - 2 | 1 - 2 | Metropolitan Police | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Kings Langley | 1 - 1 | 0 - 0 | Taunton Town | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Merthyr Town | 0 - 2 | 0 - 1 | Walton Casuals | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Salisbury City | 2 - 2 | 1 - 1 | Hartley Wintney | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Swindon Supermarine | 0 - 1 | 0 - 0 | Poole Town | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Truro City | 2 - 1 | 0 - 1 | Harrow Borough | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Wimborne Town | 0 - 2 | 0 - 1 | Farnborough Town | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Yate Town | 1 - 1 | 0 - 0 | Chesham United | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Weston Super Mare | 2 - 1 | 2 - 1 | Beaconsfield Sycob | ||||||
09 Oct 2021 15:20 | FT | Hendon | 1 - 2 | 1 - 1 | Tiverton Town | ||||||
England Conference uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Altrincham | 2 - 0 | 0 - 0 | Maidenhead United | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Boreham Wood | 2 - 0 | 0 - 0 | Dagenham and Redbridge | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Bromley | 2 - 0 | 2 - 0 | Torquay United | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Dover Athletic | 1 - 2 | 0 - 1 | Barnet | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Halifax Town | 2 - 0 | 1 - 0 | Weymouth | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Kings Lynn | 0 - 1 | 0 - 0 | Solihull Moors | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Southend United | 0 - 4 | 0 - 2 | Chesterfield | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Stockport County | 1 - 0 | 1 - 0 | Aldershot Town | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Wealdstone | 1 - 2 | 0 - 1 | Eastleigh | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Woking | 0 - 1 | 0 - 0 | Grimsby Town | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Yeovil Town | 0 - 2 | 0 - 1 | Notts County | ||||||
England Conference North Division uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Alfreton Town | 1 - 1 | 0 - 0 | AFC Fylde | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Blyth Spartans | 0 - 2 | 0 - 1 | Chorley | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Darlington | 1 - 0 | 1 - 0 | Hereford | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Farsley Celtic | 2 - 0 | 0 - 0 | Curzon Ashton | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Gateshead | 3 - 1 | 3 - 1 | Boston United | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Gloucester City | 0 - 0 | 0 - 0 | Bradford Park Avenue | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Guiseley | 2 - 0 | 0 - 0 | Leamington | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Kettering Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Chester FC | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Kidderminster | 0 - 2 | 0 - 2 | Brackley Town | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Spennymoor Town | 1 - 0 | 0 - 0 | AFC Telford United | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | York City | 3 - 1 | 1 - 1 | Southport FC | ||||||
England Conference South Division uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Braintree Town | 0 - 2 | 0 - 1 | St Albans City | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Chippenham Town | 1 - 3 | 1 - 1 | Welling United | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Dartford | 1 - 0 | 0 - 0 | Hungerford Town | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Dorking | 4 - 1 | 2 - 1 | Bath City | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Dulwich Hamlet | 1 - 2 | 0 - 2 | Billericay Town | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Hampton & Richmond | 4 - 2 | 1 - 1 | Chelmsford City | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Havant and Waterlooville | 5 - 2 | 4 - 0 | Concord Rangers | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Hemel Hempstead Town | 0 - 4 | 0 - 2 | Oxford City | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Maidstone United | 0 - 2 | 0 - 0 | Eastbourne Borough | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Slough Town | 1 - 3 | 1 - 1 | Ebbsfleet United | ||||||
England FA Trophy uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Mossley AFC | 3 - 1 | 2 - 0 | Ossett United | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Bridlington Town | 3 - 3 | 1 - 1 | Sheffield Fc | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Clitheroe | 1 - 1 | 1 - 1 | Liversedge | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Trafford | 1 - 1 | 0 - 0 | Bootle | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Prescot Cables | 0 - 2 | 0 - 0 | Frickley Athletic | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Pickering Town | 2 - 1 | 1 - 0 | Ramsbottom United | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Tadcaster Albion | 1 - 5 | 0 - 4 | Runcorn Linnets | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Northwich Victoria | 1 - 1 | 0 - 0 | Marine | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Stocksbridge Park Steels | 0 - 2 | 0 - 1 | Widnes | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Kendal Town | 0 - 3 | 0 - 2 | Yorkshire Amateur | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Marske United | 3 - 0 | 2 - 0 | Glossop North End | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | City Of Liverpool | 0 - 1 | 0 - 1 | Colney Heath | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Cleethorpes Town | 0 - 2 | 0 - 0 | Shildon | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Workington | 0 - 1 | 0 - 0 | Dunston Uts | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Market Drayton Town | 0 - 7 | 0 - 3 | Leek Town | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Soham Town Rangers | 1 - 0 | 0 - 0 | Shepshed Dynamo | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Chasetown | 0 - 0 | 0 - 0 | Halesowen Town | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Bury | 0 - 2 | 0 - 1 | Wisbech Town | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Spalding United | 3 - 2 | 1 - 1 | Belper Town | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Carlton Town | 1 - 1 | 0 - 1 | Bedworth United | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Bedford Town | 5 - 0 | 2 - 0 | Cambridge City | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Loughborough Dynamo | 3 - 6 | 0 - 1 | Sporting Khalsa | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Corby Town | 5 - 3 | 1 - 1 | Histon | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Lincoln United | 0 - 3 | 0 - 1 | Sutton Coldfield Town | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Yaxley | 2 - 0 | 0 - 0 | Biggleswade United | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Chichester City | 1 - 2 | 0 - 2 | Great Wakering Rovers | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Westfields | 3 - 2 | 0 - 2 | Ramsgate | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Faversham Town | 3 - 2 | 1 - 1 | Tilbury | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Maldon&Tiptree | 1 - 1 | 0 - 1 | Felixstowe&Walton United | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Sittingbourne | 1 - 3 | 1 - 1 | Herne Bay | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Staines Town | 3 - 1 | 0 - 0 | Three Bridges | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Colney Heath | 2 - 5 | 1 - 2 | Basildon United | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Vcd Athletic | 1 - 2 | 1 - 0 | Chertsey Town | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Northwood | 0 - 0 | 0 - 0 | Haywards Heath Town | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Marlow | 1 - 0 | 0 - 0 | Romania | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Welwyn Garden City | 3 - 0 | 2 - 0 | Ashford Town | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | East Grinstead Town | 2 - 2 | 1 - 2 | Waltham Abbey | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Barton Rovers | 0 - 2 | 0 - 1 | Berkhamsted Town | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Hullbridge Sports | 1 - 4 | 1 - 2 | Hanwell Town | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Bedfont | 3 - 1 | 2 - 1 | Romford | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Tooting Mitcham United | 1 - 4 | 0 - 3 | Whitehawk | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Witham Town | 1 - 0 | 1 - 0 | Lancing | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Burgess Hill Town | 1 - 1 | 0 - 0 | Sevenoaks Town | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Bracknell Town | 3 - 2 | 2 - 1 | Hertford Town | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Ware | 2 - 2 | 0 - 0 | Canvey Island | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Corinthian | 1 - 2 | 0 - 2 | Brentwood Town | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Aveley | 1 - 2 | 0 - 0 | Uxbridge | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Aylesbury United | 1 - 1 | 0 - 1 | Chipstead | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Bristol Manor Farm | 1 - 2 | 0 - 1 | Paulton Rovers | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Melksham Town | 3 - 2 | 1 - 1 | Basingstoke Town | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Didcot Town | 1 - 5 | 1 - 2 | Frome Town | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | North Leigh | 2 - 2 | 2 - 1 | Binfield | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Willand Rovers | 2 - 1 | 0 - 1 | Mangotsfield United | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Cinderford Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Bideford Afc | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Cirencester Town | 5 - 1 | 0 - 0 | Kidlington | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Thame United | 3 - 0 | 0 - 0 | Lymington New Milton | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Larkhall Athletic | 3 - 1 | 2 - 1 | Slimbridge Afc | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Thatcham Town | 1 - 0 | 1 - 0 | Sholing | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | AFC Totton | 6 - 0 | 3 - 0 | Barnstaple Town | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Highworth Town | 3 - 5 | 2 - 2 | Plymouth Parkway | ||||||
Scotland Bells Challenge Cup uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Raith Rovers | 3 - 1 | 2 - 1 | East Fife | ||||||
09 Oct 2021 13:30 | FT | Montrose | 0 - 0 | 0 - 0 | Greenock Morton | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Elgin City | 2 - 4 | 2 - 2 | Inverness C.T. | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Cove Rangers | 4 - 1 | 0 - 0 | Albion Rovers | ||||||
Israel State League uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 11:00 | FT | Hapoel Herzliya | 1 - 2 | 0 - 1 | Ironi Tiberias | ||||||
Italy C1A uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 13:30 | FT | Pro Vercelli | 0 - 2 | 0 - 1 | Feralpisalo | ||||||
09 Oct 2021 16:30 | FT | Calcio Lecco | 3 - 2 | 2 - 1 | Padova | ||||||
Italy C1B uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Reggiana | 2 - 0 | 0 - 0 | Olbia | ||||||
09 Oct 2021 16:30 | FT | Fermana | 1 - 1 | 1 - 1 | Siena | ||||||
09 Oct 2021 16:30 | FT | Gubbio | 3 - 0 | 0 - 0 | Pontedera | ||||||
09 Oct 2021 16:30 | FT | Pistoiese | 1 - 2 | 1 - 2 | Teramo | ||||||
Italy C1C uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 16:30 | FT | Messina | 1 - 3 | 1 - 1 | Nuova Monterosi | ||||||
09 Oct 2021 16:30 | FT | Avellino | 1 - 0 | 1 - 0 | Virtus Francavilla | ||||||
Italian Women Division 1 uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 13:30 | FT | Nữ Juventus | 2 - 0 | 2 - 0 | Napoli Womens | ||||||
Northern Ireland Premier League uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Ballymena United | 0 - 1 | 0 - 1 | Crusaders FC | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Linfield FC | 4 - 0 | 4 - 0 | Carrick Rangers | ||||||
Chile Primera Division uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 16:30 | FT | Audax Italiano | 2 - 3 | 0 - 2 | Palestino | ||||||
09 Oct 2021 19:30 | FT | Everton CD | 1 - 0 | 0 - 0 | Universidad de Chile | ||||||
09 Oct 2021 22:00 | FT | Csd Antofagasta | 1 - 0 | 0 - 0 | Melipilla | ||||||
Angola Girabola League uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 15:30 | FT | Academica Lobito | 1 - 1 | 0 - 0 | Cd Lunda Sul | ||||||
09 Oct 2021 15:30 | FT | Sporting Cabinda | 0 - 0 | 0 - 0 | Desportivo Huila | ||||||
09 Oct 2021 15:30 | FT | Interclube Luanda | 1 - 0 | 0 - 0 | Cuando Cubango | ||||||
09 Oct 2021 16:30 | FT | Progresso Sambizanga | 0 - 0 | 0 - 0 | Bravos Do Maquis | ||||||
Canadian Premier Soccer League uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 21:00 | FT | Atletico Sporting Toronto | 3 - 0 | 0 - 0 | Toronto Tigers | ||||||
09 Oct 2021 23:00 | FT | Euru Futbol Academy | 0 - 4 | 0 - 0 | Vorkuta | ||||||
Japan Football League uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 05:00 | FT | Yokogawa Musashino | 2 - 1 | 0 - 1 | Tiamo Hirakata | ||||||
09 Oct 2021 05:00 | FT | Honda Lock SC | 3 - 2 | 2 - 0 | Kochi United | ||||||
09 Oct 2021 05:00 | Maruyasu Industries | ? - ? | ? - ? | Kagura Shimane | |||||||
09 Oct 2021 05:00 | Osaka | ? - ? | ? - ? | Sony Sendai FC | |||||||
United Soccer League uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 02:00 | FT | Real Monarchs Slc | 0 - 0 | 0 - 0 | Colorado Springs Switchbacks | ||||||
09 Oct 2021 03:00 | FT | Las Vegas Lights | 0 - 1 | 0 - 1 | Los Angeles Galaxy 2 | ||||||
Paraguay Division 2 uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 13:30 | FT | 3 De Febrero | 2 - 1 | 1 - 0 | Rubio Nu Asuncion | ||||||
09 Oct 2021 13:30 | FT | Tacuary FBC | 3 - 2 | 3 - 2 | Guarani De Trinidad | ||||||
09 Oct 2021 13:30 | FT | 2 De Mayo | 0 - 2 | 0 - 1 | Independiente Fbc | ||||||
09 Oct 2021 13:30 | FT | Club Fernando De La Mora | 0 - 1 | 0 - 0 | Resistencia Sc | ||||||
Chile Primera B uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 01:00 | FT | Coquimbo Unido | 2 - 1 | 1 - 1 | Cd Santiago Morning | ||||||
09 Oct 2021 22:00 | FT | Fernandez Vial | 2 - 2 | 0 - 2 | Rangers Talca | ||||||
Belarus Pershaya Liga uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 11:45 | FT | Naftan Novopolock | 1 - 1 | 1 - 0 | Dnepr Mogilev | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Lida | 0 - 1 | 0 - 1 | Arsenal Dzyarzhynsk | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Volna Pinsk | 2 - 0 | 0 - 0 | Lokomotiv Gomel | ||||||
Northern Ireland IFA Championship uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Knockbreda | 2 - 3 | 2 - 0 | Ards | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Newry City | 1 - 1 | 0 - 1 | Loughgall | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Queens University | 0 - 2 | 0 - 2 | Annagh United | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Dergview | 1 - 2 | 1 - 1 | Harland Wolff Welders | ||||||
South Australian Premier League uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 05:30 | FT | Modbury Jets | 3 - 3 | 1 - 2 | Playford City Patriots | ||||||
09 Oct 2021 05:30 | FT | West Torrens Birkalla | 1 - 1 | 0 - 0 | White City Woodville | ||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Deportivo Muniz | 0 - 1 | 0 - 0 | Liniers | ||||||
09 Oct 2021 19:00 | FT | Puerto Nuevo | 0 - 4 | 0 - 1 | Sportivo Barracas | ||||||
09 Oct 2021 19:00 | FT | Deportivo Paraguayo | 0 - 1 | 0 - 1 | Ca Lugano | ||||||
09 Oct 2021 19:00 | FT | Central Ballester | 2 - 1 | 2 - 0 | Argentino De Rosario | ||||||
09 Oct 2021 19:00 | FT | Centro Espanol | 2 - 2 | 0 - 2 | Defensores De Cambaceres | ||||||
Brazil Serie D uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 19:00 | FT | Joinville SC | 1 - 1 | 0 - 1 | Marcilio Dias Sc | ||||||
09 Oct 2021 19:00 | FT | Uberlandia | 0 - 1 | 0 - 0 | Aparecidense Go | ||||||
09 Oct 2021 19:30 | FT | Patriotas | 1 - 2 | 0 - 1 | Paranavai | ||||||
09 Oct 2021 21:30 | FT | America Natal Rn | 0 - 0 | 0 - 0 | Campinense Pb | ||||||
Brazil Campeonato Gaucho 2 uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 19:30 | FT | Cruzeiro Rs | 0 - 1 | 0 - 1 | Uniao Frederiquense Rs | ||||||
Brasileiro uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 21:00 | FT | Tombense | 2 - 2 | 0 - 0 | Manaus Fc Am | ||||||
09 Oct 2021 23:00 | FT | Gremio Novorizontino | 1 - 0 | 0 - 0 | Ypiranga Rs | ||||||
Spanish Bizkaia-Tercera Division uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 10:00 | FT | Acero | 1 - 0 | 0 - 0 | Atletico Saguntino | ||||||
09 Oct 2021 10:30 | Catarroja | ? - ? | ? - ? | Cd Roda | |||||||
09 Oct 2021 12:00 | FT | Marino | 1 - 2 | 1 - 2 | Lanzarote | ||||||
09 Oct 2021 15:15 | FT | Ce Mercadal | 2 - 3 | 0 - 0 | CD Manacor | ||||||
09 Oct 2021 15:30 | FT | Tolosa | 2 - 0 | 0 - 0 | Cultural de Durango | ||||||
09 Oct 2021 16:00 | FT | Cd Covadonga | 2 - 3 | 0 - 0 | Cd Lealtad | ||||||
09 Oct 2021 16:00 | FT | Cd Binissalem | 1 - 2 | 1 - 0 | Mallorca B | ||||||
09 Oct 2021 16:00 | FT | Ud Somozas | 3 - 1 | 0 - 0 | Rapido de Bouzas | ||||||
09 Oct 2021 16:00 | FT | CD Guadalajara | 1 - 1 | 0 - 0 | UB Conquense | ||||||
09 Oct 2021 16:00 | FT | Asco | 0 - 3 | 0 - 2 | Sant Andreu | ||||||
09 Oct 2021 16:30 | FT | Orihuela CF | 2 - 0 | 1 - 0 | Villajoyosa | ||||||
09 Oct 2021 17:00 | FT | Leioa | 0 - 1 | 0 - 0 | Anaitasuna | ||||||
09 Oct 2021 17:00 | FT | Valle de Egues | 0 - 0 | 0 - 0 | Cd Huarte | ||||||
09 Oct 2021 17:30 | Lucena CF | ? - ? | ? - ? | Cd Utrera | |||||||
09 Oct 2021 19:00 | FT | Xerez CD | 1 - 0 | 0 - 0 | Cordoba Cf B | ||||||
Germany Regionalliga uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | 08 Homburg | 0 - 1 | 0 - 1 | VfR Aalen | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Ksv Hessen Kassel | 0 - 2 | 0 - 2 | Astoria Walldorf | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Kickers Offenbach | 1 - 0 | 1 - 0 | Bahlinger SC | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Stuttgart Amateure | 0 - 0 | 0 - 0 | Tsv Steinbach Haiger | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Ssv Ulm 1846 | 3 - 0 | 0 - 0 | Pirmasens | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Vfb Eichstatt | 0 - 3 | 0 - 2 | Nurnberg Am | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Pipinsried | 0 - 2 | 0 - 1 | Greuther Furth 2 | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | TSV 1860 Rosenheim | 0 - 2 | 0 - 1 | Viktoria Aschaffenburg | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Sv Schalding Heining | 0 - 1 | 0 - 1 | Tsv Rain Am Lech | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | SpVgg Bayreuth | 0 - 3 | 0 - 1 | Schweinfurt | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | RW Oberhausen | 0 - 0 | 0 - 0 | Sv Straelen | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Uerdingen | 0 - 11 | 0 - 3 | RW Essen | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Werder Bremen Am | 6 - 0 | 3 - 0 | Atlas Delmenhorst | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | BSV Rehden | 2 - 0 | 2 - 0 | Hansa Luneburg | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Oberneuland | 0 - 1 | 0 - 1 | Ssv Jeddeloh | ||||||
Germany Oberliga NOFV uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Neckarsulmer Sport-Union | 2 - 2 | 0 - 0 | Reutlingen | ||||||
09 Oct 2021 14:30 | FT | Sv Linx | 1 - 1 | 0 - 0 | Fv Ravensburg | ||||||
09 Oct 2021 14:30 | FT | Villingen | 1 - 3 | 0 - 1 | Dorfmerkingen | ||||||
09 Oct 2021 14:30 | Fsv Salmrohr | ? - ? | ? - ? | Fv Engers 07 | |||||||
Chile Primera D uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 16:30 | Valdivia Huadiwei sub | ? - ? | ? - ? | San Antonio Unido | |||||||
09 Oct 2021 20:00 | FT | Deportes Recoleta | 2 - 1 | 0 - 0 | Rodelindo Roman | ||||||
09 Oct 2021 21:00 | FT | Deportes Limache | 0 - 1 | 0 - 0 | Lautaro De Buin | ||||||
QLD Division 1 uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 08:00 | FT | Caboolture | 1 - 3 | 1 - 1 | Grange Thistle Sc | ||||||
09 Oct 2021 10:30 | FT | Brisbane City SC | 4 - 1 | 0 - 1 | SWQ Thunder | ||||||
Australian cloth uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 09:00 | FT | Pine Hills | 1 - 1 | 0 - 0 | Logan Metro | ||||||
France Ligue 5 uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 17:00 | FT | GS Consolat Marseille | 0 - 1 | 0 - 1 | Marseille Endoume | ||||||
09 Oct 2021 17:00 | FT | Aviron Bayonnais | 1 - 0 | 1 - 0 | Chatellerault | ||||||
Primera Division de Uruguay uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 00:00 | FT | Cerro Largo | 1 - 1 | 1 - 0 | Deportivo Maldonado | ||||||
09 Oct 2021 14:15 | FT | Ca Progreso | 1 - 0 | 1 - 0 | Ca River Plate | ||||||
09 Oct 2021 19:30 | FT | Ca Rentistas | 0 - 1 | 0 - 1 | CA Penarol | ||||||
09 Oct 2021 21:45 | FT | Wanderers FC | 0 - 1 | 0 - 1 | Ca Torque | ||||||
Holland Ligue 3 uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 13:30 | Gelders Veenendaalse VV | ? - ? | ? - ? | HHC Hardenberg | |||||||
09 Oct 2021 13:30 | FT | Scheveningen | 0 - 0 | 0 - 0 | Noordwijk | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | Volendam Am | ? - ? | ? - ? | IJsselmeervogels | |||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Kozakken Boys | 2 - 3 | 1 - 1 | VV Katwijk | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Quick Boys | 2 - 0 | 1 - 0 | TEC | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Rijnsburgse Boys | 2 - 1 | 1 - 0 | ASWH | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Spakenburg | 4 - 2 | 4 - 0 | Excelsior Maassluis | ||||||
09 Oct 2021 14:30 | FT | Jong Sparta Rotterdam | 1 - 4 | 0 - 2 | AFC Amsterdam | ||||||
Belgian First Amateur Division uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 19:00 | FT | Kfc Mandel United | 0 - 3 | 0 - 1 | Dessel Sport | ||||||
09 Oct 2021 19:00 | FT | Patro Eisden | 2 - 0 | 1 - 0 | Rupel Boom | ||||||
09 Oct 2021 19:30 | FT | Thes Sport Tessenderlo | 2 - 0 | 1 - 0 | Sint Eloois Winkel | ||||||
Sweden Div 3 Mellersta uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 12:00 | FT | Ytterhogdal Ik | 1 - 1 | 1 - 1 | Notvikens Ik | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Bergnasets Aik | 1 - 2 | 0 - 1 | Skelleftea Ff | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Taftea Ik | 1 - 0 | 0 - 0 | Froso If | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Bodens BK | 2 - 1 | 0 - 0 | Storfors Aik | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Gottne If | 0 - 1 | 0 - 1 | Stode If | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | IFK Ostersund | 0 - 0 | 0 - 0 | Umea Fc Academy | ||||||
Sweden Div 3 Mellersta uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Rosengard Womens | 2 - 1 | 2 - 1 | Linkopings Fc Womens | ||||||
Finland - Kakkonen Lohko uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Otp | 3 - 0 | 0 - 0 | Gbk Kokkola | ||||||
Women Norwegian Toppserien uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Lsk Kvinner Womens | 4 - 3 | 0 - 2 | Avaldsnes Womens | ||||||
Norway Division 4 uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 12:00 | FT | Donn | 2 - 3 | 1 - 2 | Djerv 1919 | ||||||
09 Oct 2021 12:00 | FT | Bodo Glimt 2 | 2 - 1 | 0 - 0 | Mjolner | ||||||
09 Oct 2021 12:00 | FT | Strindheim IL | 2 - 1 | 1 - 0 | Spjelkavik | ||||||
09 Oct 2021 12:30 | FT | Stord IL | 3 - 3 | 1 - 3 | Lyn Oslo | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Assiden | 3 - 6 | 3 - 3 | Honefoss | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Stromsgodset B | 1 - 2 | 0 - 1 | Flint | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Hinna | 2 - 0 | 1 - 0 | FK Vidar | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Spike | 4 - 1 | 3 - 0 | Rana | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Ready | 1 - 5 | 0 - 4 | Fana | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Sola | 5 - 1 | 2 - 1 | Vindbjart | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Brodd | 2 - 0 | 2 - 0 | Start Kristiansand B | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Il Express | 3 - 5 | 1 - 1 | Madla Il | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Nybergsund IL Trysil | 0 - 0 | 0 - 0 | Elverum | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Mandalskameratene | 2 - 1 | 0 - 0 | Viking B | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Eik Tonsberg | 1 - 2 | 0 - 2 | Orn-Horten | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Akra | 1 - 3 | 1 - 1 | Staal Jorpeland | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Frigg FK | 1 - 1 | 1 - 0 | Lysekloster | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Brumunddal | 1 - 4 | 0 - 1 | Gjovik Ff | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Tynset | 1 - 3 | 1 - 2 | Byasen Toppfotball | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Stabaek B | 0 - 3 | 0 - 0 | Lokomotiv Oslo | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Rodde | 1 - 2 | 1 - 1 | SK Traeff | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Os Turn Fotball | 1 - 0 | 0 - 0 | Ardal | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Bjarg | 4 - 3 | 1 - 1 | Sandvikens IF | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Stovner | 2 - 5 | 1 - 2 | Gjelleraasen Il | ||||||
Denmark - 2.Liga uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Aarhus Fremad | 4 - 1 | 1 - 1 | HIK | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Brabrand IF | 0 - 1 | 0 - 0 | Naestved | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Middelfart | 2 - 3 | 0 - 1 | Skive IK | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | B93 Copenhagen | 0 - 0 | 0 - 0 | Hillerod Fodbold | ||||||
Denmark - 4.Liga uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 11:00 | FT | Union Santa Fe | 1 - 0 | 1 - 0 | Frederikssund Ik | ||||||
09 Oct 2021 11:00 | FT | Gentofte Vangede If/gvi | 1 - 3 | 1 - 3 | Holbaek | ||||||
09 Oct 2021 11:00 | FT | B 1908 | 1 - 1 | 0 - 0 | Ringsted | ||||||
09 Oct 2021 12:00 | Vinder Vatanspor Vri | ? - ? | ? - ? | Asa Aarhus | |||||||
09 Oct 2021 12:00 | B 1913 Odense | ? - ? | ? - ? | Sydvest | |||||||
09 Oct 2021 12:00 | FT | Sfb Oure | 5 - 2 | 2 - 1 | Tarup Paarup If | ||||||
09 Oct 2021 12:00 | Allerod | ? - ? | ? - ? | Bronshoj | |||||||
09 Oct 2021 12:00 | FT | Greve | 2 - 1 | 1 - 0 | Solrod | ||||||
09 Oct 2021 12:00 | Ledoje Smorum Fodbold | ? - ? | ? - ? | Kfum | |||||||
09 Oct 2021 12:30 | Hedensted BK | ? - ? | ? - ? | Marienlyst | |||||||
09 Oct 2021 13:00 | B 1909 Odense | ? - ? | ? - ? | Varde IF | |||||||
09 Oct 2021 13:00 | Tarnby Ff | ? - ? | ? - ? | Ab Tarnby | |||||||
Austrian 3.Liga uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Mauerwerk | 1 - 0 | 1 - 0 | Wiener Viktoria | ||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | First Vienna | 1 - 0 | 0 - 0 | Bruck Leitha | ||||||
Austrian 3.Liga uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Wacker Innsbruck Amateure | 3 - 1 | 2 - 0 | Sv Innsbruck | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Usk Anif | 0 - 1 | 0 - 0 | SV Austria Salzburg | ||||||
Thai Division 2 League uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 09:30 | FT | Samut Prakan | 0 - 2 | 0 - 1 | North Bangkok College | ||||||
09 Oct 2021 09:30 | FT | Samut Songkhram FC | 0 - 2 | 0 - 2 | Hua Hin City | ||||||
Austria Landesliga uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Sc Golling | 2 - 2 | 2 - 1 | Usc Eugendorf | ||||||
09 Oct 2021 17:30 | FT | Sv Kraig | 2 - 2 | 0 - 0 | ATSV Wolfsberg | ||||||
Czech Group D League uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 09:15 | Mondi Steti | ? - ? | ? - ? | Aritma Praha | |||||||
09 Oct 2021 09:15 | Sparta Kutna Hora | ? - ? | ? - ? | Hlinsko | |||||||
09 Oct 2021 09:15 | FT | Novy Jicin | 1 - 2 | 1 - 0 | Rymarov | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | Olympie Brezova | ? - ? | ? - ? | Spolana Neratovice | |||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Trutnov | 1 - 0 | 1 - 0 | Oez Letohrad | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Prerov | 5 - 0 | 4 - 0 | Kozlovice | ||||||
Romania - Liga 3 Seria uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Csm Focsani | 1 - 1 | 1 - 0 | Metalul Buzau | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Acs Foresta Suceava | 0 - 2 | 0 - 0 | Somuz Falticeni | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Cs Dante Botosani | 1 - 1 | 0 - 0 | Pascani | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Tunari | 0 - 2 | 0 - 2 | Progresul Spartac | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Zalau | 1 - 0 | 0 - 0 | Cluj Ii | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Oltenita | 1 - 4 | 1 - 3 | Voluntari B | ||||||
09 Oct 2021 13:00 | FT | Cso Plopeni | 2 - 3 | 1 - 1 | Pucioasa | ||||||
Panama Liga Nacional de Ascenso uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 01:00 | FT | Costa Del Este | 1 - 0 | 0 - 0 | Club Atletico Chiriqui | ||||||
09 Oct 2021 01:00 | FT | Alianza Fc Pan | 0 - 1 | 0 - 0 | Veraguas Cd | ||||||
09 Oct 2021 22:00 | FT | Sporting San Miguelito | 1 - 1 | 1 - 1 | San Francisco | ||||||
Montenegro Division 2 uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 14:30 | FT | Bokelj Kotor | 1 - 0 | 0 - 0 | Ofk Igalo | ||||||
09 Oct 2021 14:30 | FT | Cetinje | 3 - 2 | 1 - 2 | Kom Podgorica | ||||||
09 Oct 2021 14:30 | FT | Grbalj Radanovici | 0 - 2 | 0 - 0 | Arsenal Tivat | ||||||
09 Oct 2021 14:30 | FT | Jedinstvo Bijelo Polje | 3 - 0 | 0 - 0 | Ofk Titograd Podgorica | ||||||
09 Oct 2021 14:30 | FT | Berane | 1 - 2 | 1 - 2 | Ofk Mladost Dg | ||||||
Canadian Premier League uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 00:40 | FT | York 9 | 1 - 1 | 0 - 0 | Atletico Ottawa | ||||||
09 Oct 2021 21:10 | FT | Cavalry | 1 - 1 | 1 - 1 | Fc Edmonton | ||||||
UAE Division 1 uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 14:05 | FT | Al Hamra | 1 - 3 | 1 - 1 | Gulf Heroes | ||||||
09 Oct 2021 14:10 | FT | Dubba Al-Husun | 2 - 1 | 0 - 0 | Masfut | ||||||
09 Oct 2021 14:10 | FT | City | 0 - 2 | 0 - 0 | Masafi | ||||||
Saudi Arabia Division 2 uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 13:30 | FT | Al Riyadh | 2 - 0 | 2 - 0 | Wajj | ||||||
09 Oct 2021 13:35 | FT | Al Qaisoma | 1 - 1 | 0 - 0 | Al Zlfe | ||||||
09 Oct 2021 13:40 | FT | Al Taqdom | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Nairyah | ||||||
09 Oct 2021 13:40 | FT | Al Arabi Ksa | 2 - 2 | 1 - 0 | Al Bukayriyah | ||||||
09 Oct 2021 13:45 | FT | Al Rayyan | 3 - 2 | 0 - 0 | Afief | ||||||
09 Oct 2021 13:45 | FT | Hottain | 1 - 1 | 0 - 0 | Al Thuqbah | ||||||
09 Oct 2021 14:05 | FT | Al-Ansar | 3 - 1 | 0 - 0 | Arar | ||||||
Portugal U23 uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 15:00 | FT | Maritimo U23 | 0 - 1 | 0 - 1 | Gd Estoril Praia U23 | ||||||
Spain Primera Division RFEF uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 16:00 | FT | Racing de Santander | 1 - 0 | 0 - 0 | Calahorra | ||||||
09 Oct 2021 16:00 | FT | Real Union de Irun | 2 - 1 | 1 - 0 | Deportivo La Coruna | ||||||
09 Oct 2021 16:00 | FT | Cd San Fernando Isleno | 1 - 1 | 1 - 0 | Linense | ||||||
09 Oct 2021 18:00 | FT | Extremadura | 1 - 0 | 0 - 0 | Valladolid B | ||||||
09 Oct 2021 18:00 | FT | UCAM Murcia | 0 - 1 | 0 - 0 | CD Castellon | ||||||
09 Oct 2021 18:00 | FT | Gimnastic Tarragona | 1 - 0 | 0 - 0 | Sabadell | ||||||
09 Oct 2021 20:00 | FT | Cultural Leonesa | 1 - 2 | 0 - 2 | Talavera CF | ||||||
09 Oct 2021 20:00 | FT | Albacete | 1 - 1 | 1 - 1 | Real Betis B | ||||||
Burundi League uitslagen |
|||||||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Flambeau Du Centre | 2 - 0 | 2 - 0 | Kayanza Utd | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Top Junior | 0 - 0 | 0 - 0 | Bumamuru | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Les Crocos | 0 - 0 | 0 - 0 | Flambeau De Lest | ||||||
09 Oct 2021 14:00 | FT | Athletico Olympic | 0 - 0 | 0 - 0 | Rukinzo |
Totaal wedstrijden: 627
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...