voetbaluitslagen 11-02-2017
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
English Premier League uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 12:30 | FT | Arsenal | 2 - 0 | 1 - 0 | Hull City | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Manchester United | 2 - 0 | 1 - 0 | Watford | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Middlesbrough | 0 - 0 | 0 - 0 | Everton | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Stoke City | 1 - 0 | 0 - 0 | Crystal Palace | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | West Ham United | 2 - 2 | 0 - 1 | West Bromwich | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Sunderland | 0 - 4 | 0 - 2 | Southampton | ||||||
11 Feb 2017 17:30 | FT | Liverpool | 2 - 0 | 2 - 0 | Tottenham Hotspur | ||||||
England Championship uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Aston Villa | 0 - 1 | 0 - 0 | Ipswich | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Brighton | 4 - 1 | 1 - 0 | Burton Albion FC | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Derby County | 3 - 3 | 0 - 3 | Bristol City | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Fulham | 3 - 2 | 1 - 2 | Wigan Athletic | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Leeds United | 0 - 2 | 0 - 0 | Cardiff City | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Norwich City | 5 - 1 | 3 - 0 | Nottingham Forest | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Preston North End | 4 - 2 | 1 - 1 | Brentford | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Queens Park Rangers | 1 - 2 | 0 - 2 | Huddersfield Town | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Reading | 0 - 0 | 0 - 0 | Barnsley | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Rotherham United | 1 - 1 | 0 - 0 | Blackburn Rovers | ||||||
11 Feb 2017 17:30 | FT | Wolves | 0 - 1 | 0 - 1 | Newcastle United | ||||||
Italy Serie A uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 19:45 | FT | Fiorentina | 3 - 0 | 1 - 0 | Udinese | ||||||
Italy Serie B uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 14:00 | FT | Cesena | 1 - 1 | 0 - 1 | Bari | ||||||
11 Feb 2017 14:00 | FT | Frosinone | 1 - 0 | 1 - 0 | Carpi | ||||||
11 Feb 2017 14:00 | FT | Novara | 1 - 1 | 1 - 0 | Cittadella | ||||||
11 Feb 2017 14:00 | FT | Avellino | 2 - 0 | 0 - 0 | Hellas Verona | ||||||
11 Feb 2017 14:00 | FT | Benevento | 2 - 1 | 1 - 1 | Latina Calcio | ||||||
11 Feb 2017 14:00 | FT | Brescia | 1 - 1 | 1 - 1 | Pisa | ||||||
11 Feb 2017 14:00 | FT | Pro Vercelli | 0 - 2 | 0 - 0 | Spezia | ||||||
11 Feb 2017 14:00 | FT | Ascoli | 2 - 2 | 2 - 0 | Trapani | ||||||
11 Feb 2017 17:00 | FT | Virtus Entella | 0 - 3 | 0 - 3 | Spal | ||||||
Spanish La Liga uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 12:00 | FT | Real Betis | 0 - 0 | 0 - 0 | Valencia | ||||||
11 Feb 2017 15:15 | FT | Alaves | 0 - 6 | 0 - 2 | Barcelona | ||||||
11 Feb 2017 17:30 | FT | Athletic Bilbao | 2 - 1 | 0 - 1 | Deportivo La Coruna | ||||||
11 Feb 2017 19:45 | FT | Osasuna | 1 - 3 | 1 - 1 | Real Madrid | ||||||
Spain Segunda Division B uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Almeria | 0 - 0 | 0 - 0 | Girona | ||||||
11 Feb 2017 17:00 | FT | Zaragoza | 0 - 1 | 0 - 1 | Levante | ||||||
11 Feb 2017 17:00 | FT | Gimnastic Tarragona | 1 - 1 | 1 - 1 | Alcorcon | ||||||
11 Feb 2017 19:00 | FT | Getafe | 3 - 2 | 2 - 1 | Cadiz | ||||||
Germany Bundesliga uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 14:30 | FT | Darmstadt | 2 - 1 | 1 - 1 | Borussia Dortmund | ||||||
11 Feb 2017 14:30 | FT | Bayer Leverkusen | 3 - 0 | 1 - 0 | Eintr Frankfurt | ||||||
11 Feb 2017 14:30 | FT | Ingolstadt 04 | 0 - 2 | 0 - 0 | Bayern Munich | ||||||
11 Feb 2017 14:30 | FT | RB Leipzig | 0 - 3 | 0 - 2 | Hamburger | ||||||
11 Feb 2017 14:30 | FT | Werder Bremen | 0 - 1 | 0 - 1 | Monchengladbach | ||||||
11 Feb 2017 17:30 | FT | Schalke 04 | 2 - 0 | 1 - 0 | Hertha Berlin | ||||||
Germany Bundesliga 2 uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 12:00 | FT | Munchen 1860 | 2 - 1 | 0 - 0 | Karlsruher SC | ||||||
11 Feb 2017 12:00 | FT | Wurzburger Kickers | 0 - 2 | 0 - 0 | Heidenheimer | ||||||
French Ligue 1 uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 15:59 | FT | Guingamp | 2 - 1 | 2 - 1 | Lyon | ||||||
11 Feb 2017 19:00 | FT | Monaco | 5 - 0 | 3 - 0 | Metz | ||||||
11 Feb 2017 19:00 | FT | Nancy | 0 - 3 | 0 - 2 | Montpellier | ||||||
11 Feb 2017 19:00 | FT | Dijon | 2 - 0 | 1 - 0 | Caen | ||||||
11 Feb 2017 19:00 | FT | Lille | 1 - 2 | 1 - 1 | Angers SCO | ||||||
11 Feb 2017 19:00 | FT | Toulouse | 4 - 1 | 2 - 0 | Bastia | ||||||
French Ligue 2 uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 14:00 | FT | Stade Reims | 0 - 1 | 0 - 1 | Sochaux | ||||||
Portugal Primera Liga uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 11:45 | FT | Desportivo de Tondela | 0 - 1 | 0 - 0 | Feirense | ||||||
11 Feb 2017 15:59 | FT | Vitoria Setubal | 0 - 0 | 0 - 0 | Chaves | ||||||
11 Feb 2017 18:15 | FT | GD Estoril-Praia | 2 - 1 | 2 - 1 | Pacos Ferreira | ||||||
11 Feb 2017 20:30 | FT | Vitoria Guimaraes | 0 - 2 | 0 - 1 | Porto | ||||||
Eredivisie uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 17:30 | FT | Heracles Almelo | 2 - 2 | 0 - 0 | Roda JC Kerkrade | ||||||
11 Feb 2017 18:45 | FT | Go Ahead Eagles | 3 - 1 | 1 - 0 | ADO Den Haag | ||||||
11 Feb 2017 18:45 | FT | Feyenoord Rotterdam | 2 - 0 | 1 - 0 | Groningen | ||||||
11 Feb 2017 19:45 | FT | Vitesse Arnhem | 0 - 2 | 0 - 0 | Willem II | ||||||
International Friendly uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 00:00 | Tigre | ? - ? | ? - ? | Villa Dalmine | |||||||
11 Feb 2017 02:00 | FT | Cerezo Osaka | 0 - 0 | 0 - 0 | Avispa Fukuoka | ||||||
11 Feb 2017 04:00 | FT | Kashiwa Reysol | 2 - 0 | 0 - 0 | JEF United Ichihara | ||||||
11 Feb 2017 05:00 | FT | Omiya Ardija | 1 - 0 | 1 - 0 | Thespa Kusatsu Gunma | ||||||
11 Feb 2017 05:00 | FT | Mito Hollyhock | 0 - 3 | 0 - 1 | Kashima Antlers | ||||||
11 Feb 2017 08:15 | FT | Shinnik Yaroslavl | 1 - 0 | 1 - 0 | Chertanovo Moscow | ||||||
11 Feb 2017 09:05 | FT | Peninsula Power | 3 - 1 | 1 - 0 | Brisbane Olympic United FC | ||||||
11 Feb 2017 09:30 | FT | Armadale | 2 - 1 | 2 - 0 | Sorrento | ||||||
11 Feb 2017 10:00 | FT | Trencin | 2 - 0 | 1 - 0 | Fotbal Trinec | ||||||
11 Feb 2017 10:00 | FT | Fk Banik Sokolov | 3 - 0 | 1 - 0 | Bayern Hof | ||||||
11 Feb 2017 11:00 | FT | Hammarby | 0 - 2 | 0 - 1 | IFK Norrkoping | ||||||
11 Feb 2017 11:05 | FT | Strommen | 1 - 2 | 1 - 0 | Elverum | ||||||
11 Feb 2017 12:00 | FT | Levanger | 1 - 1 | 0 - 1 | Nardo | ||||||
11 Feb 2017 12:00 | FT | IFK Goteborg | 2 - 1 | 1 - 1 | AIK Solna | ||||||
11 Feb 2017 12:00 | FT | Copenhagen | 0 - 2 | 0 - 2 | Rosenborg | ||||||
11 Feb 2017 12:00 | FT | Gefle IF | 1 - 0 | 0 - 0 | Brommapojkarna | ||||||
11 Feb 2017 12:00 | FT | Norrby IF | 1 - 1 | 1 - 0 | Falkenbergs FF | ||||||
11 Feb 2017 12:00 | FT | Degerfors IF | 0 - 0 | 0 - 0 | Husqvarna FF | ||||||
11 Feb 2017 12:00 | FT | Thụy Điển U17 | 2 - 0 | 1 - 0 | Ba Lan U17 | ||||||
11 Feb 2017 13:00 | FT | Viking | 1 - 1 | 0 - 0 | Start Kristiansand | ||||||
11 Feb 2017 13:00 | Jerv | ? - ? | ? - ? | Floy Flekkeroy Il | |||||||
11 Feb 2017 13:00 | FT | Sandnes Ulf | 3 - 1 | 2 - 1 | Bryne | ||||||
11 Feb 2017 14:00 | FT | AFC United | 0 - 2 | 0 - 1 | GIF Sundsvall | ||||||
11 Feb 2017 14:00 | FT | Mjondalen | 2 - 1 | 0 - 1 | Arendal | ||||||
11 Feb 2017 14:00 | FK Vidar | ? - ? | ? - ? | Egersunds IK | |||||||
11 Feb 2017 14:30 | FT | LASK Linz | 1 - 1 | 1 - 0 | Seongnam FC | ||||||
11 Feb 2017 15:30 | Asane Fotball | ? - ? | ? - ? | Fyllingsdalen | |||||||
11 Feb 2017 16:10 | FT | Zenit-2 St.Petersburg | 1 - 3 | 1 - 2 | Ural Yekaterinburg | ||||||
11 Feb 2017 21:10 | FT | Newells Old Boys | 0 - 0 | 0 - 0 | Colon | ||||||
11 Feb 2017 23:00 | FT | Aldosivi | 3 - 1 | 1 - 0 | Boca Juniors | ||||||
Belgium Jupiler League uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 17:00 | FT | Royal Excel Mouscron | 1 - 2 | 1 - 1 | Oostende | ||||||
11 Feb 2017 19:00 | FT | Sporting Charleroi | 2 - 1 | 0 - 1 | Westerlo | ||||||
11 Feb 2017 19:00 | FT | Kortrijk | 0 - 2 | 0 - 1 | KV Mechelen | ||||||
11 Feb 2017 19:30 | FT | Gent | 0 - 1 | 0 - 0 | AS Eupen | ||||||
Scotland Premier League uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Dundee | 1 - 1 | 1 - 1 | Kilmarnock | ||||||
Turkey Super Lig uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 10:30 | FT | Alanyaspor | 3 - 0 | 2 - 0 | Genclerbirligi | ||||||
11 Feb 2017 13:00 | FT | Osmanlispor | 0 - 1 | 0 - 1 | Trabzonspor | ||||||
11 Feb 2017 15:59 | FT | Bursaspor | 1 - 1 | 0 - 1 | Fenerbahce | ||||||
England Divison 1 uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | AFC Wimbledon | 1 - 1 | 0 - 1 | Charlton Athletic | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Bolton Wanderers | 4 - 1 | 3 - 1 | Walsall | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Bristol Rovers | 1 - 1 | 1 - 1 | Bradford AFC | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Bury | 1 - 0 | 1 - 0 | Swindon | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Fleetwood Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Rochdale | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Gillingham | 1 - 1 | 0 - 0 | Port Vale | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Millwall | 1 - 0 | 0 - 0 | Southend United | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Northampton Town | 3 - 1 | 2 - 0 | Chesterfield | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Oldham Athletic | 3 - 2 | 1 - 1 | Coventry | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Oxford United | 1 - 0 | 0 - 0 | Milton Keynes Dons | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Peterborough United | 0 - 1 | 0 - 0 | Sheffield United | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Scunthorpe United | 0 - 1 | 0 - 0 | Shrewsbury Town | ||||||
Mexico Primera Division uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 03:00 | FT | Club Tijuana | 1 - 2 | 0 - 0 | Necaxa | ||||||
11 Feb 2017 23:00 | FT | Queretaro FC | 2 - 1 | 1 - 1 | Club Leon | ||||||
Switzerland National Liga uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 16:45 | FT | Thun | 0 - 2 | 0 - 0 | Basel | ||||||
11 Feb 2017 19:00 | FT | Lugano | 3 - 0 | 2 - 0 | Grasshoppers | ||||||
Liga de Honora uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | CF Uniao Madeira | 2 - 1 | 2 - 0 | Academica Coimbra | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Famalicao | 2 - 0 | 1 - 0 | Sporting Braga B | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Porto B | 0 - 1 | 0 - 0 | SC Freamunde | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | CD Cova Piedade | 1 - 1 | 0 - 1 | Penafiel | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Fafe | 1 - 2 | 0 - 1 | Olhanense SC | ||||||
11 Feb 2017 15:59 | FT | SL Benfica B | 4 - 2 | 3 - 1 | Aves | ||||||
11 Feb 2017 15:59 | FT | Varzim | 1 - 0 | 1 - 0 | Leixoes | ||||||
Australia League A uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 08:50 | FT | Melbourne City | 2 - 2 | 0 - 2 | Brisbane Roar FC | ||||||
Vietnam uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 09:00 | FT | Thanh Hóa | 1 - 0 | 0 - 0 | Tp Hồ Chí Minh | ||||||
11 Feb 2017 10:30 | FT | Hà Nội | 1 - 1 | 1 - 0 | Đà Nẵng | ||||||
11 Feb 2017 10:35 | FT | Đồng Tâm Long An | 1 - 2 | 1 - 1 | Hải Phòng | ||||||
11 Feb 2017 11:00 | FT | Sài Gòn FC | 1 - 1 | 1 - 0 | Becamex Bình Dương | ||||||
Greece National A uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 13:00 | FT | Veria FC | 0 - 1 | 0 - 1 | Panionios | ||||||
11 Feb 2017 15:15 | FT | Asteras Tripolis | 0 - 1 | 0 - 1 | PAE Atromitos | ||||||
11 Feb 2017 17:30 | FT | Olympiakos | 2 - 0 | 2 - 0 | Larisa | ||||||
Israel Premier League uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 14:00 | FT | Maccabi Haifa | 0 - 3 | 0 - 1 | Hapoel Haifa | ||||||
11 Feb 2017 15:59 | FT | Hapoel Ironi Kiryat Shmona | 0 - 1 | 0 - 1 | Bnei Yehuda Tel Aviv | ||||||
11 Feb 2017 16:15 | FT | Hapoel Beer Sheva | 2 - 1 | 0 - 0 | Hapoel Ashkelon | ||||||
11 Feb 2017 18:30 | FT | Hapoel Raanana | 0 - 4 | 0 - 2 | Beitar Jerusalem | ||||||
Iran Pro League uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 11:30 | FT | Teraktor-Sazi | 4 - 1 | 3 - 1 | Zob Ahan | ||||||
Cyprus 1 Division uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Omonia Nicosia FC | 2 - 0 | 0 - 0 | AE Zakakiou | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Ermis Aradippou | 1 - 2 | 1 - 2 | Aris Limassol | ||||||
11 Feb 2017 17:00 | FT | Karmiotissa Pano Polemidion | 0 - 1 | 0 - 1 | APOEL Nicosia | ||||||
Romania - Division A uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 15:59 | FT | Botosani | 1 - 0 | 0 - 0 | CS Universitatea Craiova | ||||||
11 Feb 2017 18:30 | FT | Gaz Metan Medias | 1 - 2 | 0 - 0 | CFR Cluj | ||||||
Austria uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Trenkwalder Admira | 1 - 1 | 1 - 1 | Rheindorf Altach | ||||||
11 Feb 2017 17:30 | FT | Red Bull Salzburg | 2 - 0 | 2 - 0 | St.Polten | ||||||
11 Feb 2017 17:30 | FT | Wolfsberger AC | 1 - 0 | 1 - 0 | SV Ried | ||||||
11 Feb 2017 17:30 | FT | Mattersburg | 1 - 0 | 1 - 0 | Sturm Graz | ||||||
Thailand uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 10:45 | FT | Port | 1 - 1 | 0 - 0 | Ratchaburi FC | ||||||
11 Feb 2017 11:00 | FT | Sisaket | 0 - 2 | 0 - 1 | Ubon Umt United | ||||||
11 Feb 2017 12:00 | FT | Suphanburi FC | 2 - 1 | 2 - 1 | Thai Honda Fc | ||||||
11 Feb 2017 12:00 | FT | Bangkok Glass Pathum | 0 - 4 | 0 - 1 | Muang Thong United | ||||||
11 Feb 2017 13:00 | FT | BEC Tero Sasana | 2 - 0 | 0 - 0 | Samut Prakan City | ||||||
Poland uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 17:00 | FT | Wisla Krakow | 2 - 0 | 1 - 0 | Korona Kielce | ||||||
11 Feb 2017 19:30 | FT | Arka Gdynia | 0 - 1 | 0 - 1 | Legia Warszawa | ||||||
India uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 11:05 | FT | Shillong Lajong FC | 1 - 2 | 1 - 2 | Dsk Shivajians | ||||||
11 Feb 2017 13:35 | FT | Chennai City | 2 - 1 | 1 - 1 | Mumbai FC | ||||||
11 Feb 2017 13:35 | FT | Bengaluru | 1 - 1 | 0 - 0 | Minerva Punjab | ||||||
Malaysia Super League uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 08:45 | FT | Selangor PKNS | 3 - 0 | 1 - 0 | Perak | ||||||
11 Feb 2017 13:00 | FT | Kedah | 4 - 1 | 1 - 0 | Pahang | ||||||
11 Feb 2017 13:00 | FT | Pulau Pinang | 0 - 1 | 0 - 0 | Sarawak | ||||||
11 Feb 2017 13:00 | FT | Melaka United | 1 - 2 | 0 - 2 | Terengganu B DKTT-Team | ||||||
11 Feb 2017 13:00 | FT | Felda United FC | 1 - 2 | 1 - 1 | Kelantan FA | ||||||
11 Feb 2017 13:05 | FT | Johor FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Selangor PB | ||||||
Wales Premier League uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 14:30 | FT | Carmarthen | 1 - 0 | 1 - 0 | The New Saints | ||||||
11 Feb 2017 14:30 | FT | Newi Cefn Druids | 2 - 1 | 1 - 1 | Aberystwyth Town | ||||||
11 Feb 2017 14:30 | FT | Newtown | 3 - 2 | 1 - 1 | Rhyl FC | ||||||
Iraq uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 11:00 | FT | Zakho | 0 - 0 | 0 - 0 | Naft Misan | ||||||
UAE League Professional uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 13:20 | FT | Ittihad Kalba | 1 - 2 | 0 - 2 | Al-Dhafra | ||||||
11 Feb 2017 16:15 | FT | Al Nasr Dubai | 3 - 0 | 0 - 0 | Al Wehda UAE | ||||||
Qatar uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 13:40 | FT | Al Shahaniya | 1 - 2 | 0 - 1 | Al Jaish (QAT) | ||||||
11 Feb 2017 15:50 | FT | Al-Sadd | 3 - 1 | 0 - 0 | Al-Wakra | ||||||
Morocco Super League uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | HUSA Hassania Agadir | 0 - 1 | 0 - 0 | Difaa Hassani Jdidi | ||||||
11 Feb 2017 17:00 | FT | Olympique de Safi | 1 - 1 | 1 - 1 | Forces Armee Royales | ||||||
South Africa Premier League uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 13:30 | FT | Mamelodi Sundowns | 6 - 0 | 2 - 0 | Orlando Pirates | ||||||
11 Feb 2017 13:30 | FT | Lamontville Golden Arrows | 2 - 1 | 0 - 0 | Bloemfontein Celtic | ||||||
11 Feb 2017 18:15 | FT | Ajax Cape Town | 0 - 2 | 0 - 2 | Cape Town City | ||||||
11 Feb 2017 18:45 | FT | Maritzburg United | 1 - 2 | 0 - 0 | Kaizer Chiefs FC | ||||||
Vietnam First Division uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 08:00 | FT | Bình Phước | 1 - 0 | 1 - 0 | Đắk Lắk | ||||||
11 Feb 2017 08:30 | FT | Huế | 1 - 1 | 1 - 0 | Nam Định | ||||||
11 Feb 2017 09:00 | FT | Đồng Tháp | 0 - 1 | 0 - 0 | Viettel | ||||||
Switzerland Challenge League uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 16:45 | FT | Winterthur | 1 - 4 | 0 - 2 | Servette | ||||||
Costa Rica Primera Division uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 23:45 | FT | Alajuelense | 1 - 1 | 0 - 0 | Ad San Carlos | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 19:00 | FT | Universitario de Sucre | 1 - 0 | 1 - 0 | San Jose | ||||||
11 Feb 2017 23:00 | FT | Oriente Petrolero | 0 - 2 | 0 - 1 | Petrolero de Yacuiba | ||||||
El Salvador Primera Division uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 21:00 | FT | CD Dragon | 2 - 2 | 1 - 1 | Cd Pasaquina | ||||||
Honduras Liga Nacional uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 21:00 | FT | CD Vida | 1 - 1 | 0 - 1 | Juticalpa | ||||||
Ecuador Copa Pilsener A uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 00:00 | FT | CD El Nacional | 1 - 1 | 1 - 0 | Universidad Catolica Quito | ||||||
Colombia Copa Mustang uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 20:15 | FT | Atletico Huila | 2 - 1 | 0 - 1 | Dep.Independiente Medellin | ||||||
11 Feb 2017 22:30 | FT | Alianza Petrolera | 2 - 1 | 0 - 0 | Deportes Tolima | ||||||
Scotland Championship uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Falkirk | 3 - 0 | 1 - 0 | Dundee United | ||||||
Scotland Division 1 uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Stenhousemuir | 0 - 2 | 0 - 1 | Queens Park | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Peterhead | 1 - 1 | 1 - 0 | Albion Rovers | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Livingston | 0 - 0 | 0 - 0 | Stranraer | ||||||
Belgium - 2e Klasse uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 15:59 | FT | Oud Heverlee | 2 - 1 | 2 - 1 | KVSK Lommel | ||||||
11 Feb 2017 19:30 | FT | Royal Antwerp | 0 - 2 | 0 - 2 | Lierse | ||||||
Jordan Premier League uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 13:00 | FT | Al Hussein Irbid | 1 - 1 | 0 - 0 | AL-Sareeh | ||||||
11 Feb 2017 15:30 | FT | Al-Baq'a | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Wihdat Amman | ||||||
Colombia Copa Premier uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 15:59 | FT | Barranquilla | 0 - 1 | 0 - 0 | Real Santander | ||||||
11 Feb 2017 20:00 | FT | Union Magdalena | 3 - 2 | 1 - 1 | Real Cartagena | ||||||
11 Feb 2017 20:00 | FT | Orsomarso | 1 - 0 | 1 - 0 | Atletico Clube Purtugal | ||||||
11 Feb 2017 20:30 | FT | Leones | 0 - 1 | 0 - 0 | Valledupar | ||||||
Argentina Prim B Metropolitana uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 21:00 | Club Atletico Colegiales | ? - ? | ? - ? | Comunicaciones BsAs | |||||||
11 Feb 2017 21:00 | Talleres Rem De Escalada | ? - ? | ? - ? | Atletico Atlanta | |||||||
11 Feb 2017 21:00 | Excursionistas | ? - ? | ? - ? | Tristan Suarez | |||||||
11 Feb 2017 21:00 | Deportivo Espanol | ? - ? | ? - ? | Deportivo Riestra | |||||||
11 Feb 2017 21:00 | UAI Urquiza | ? - ? | ? - ? | Almirante Brown | |||||||
11 Feb 2017 21:00 | Barracas Central | ? - ? | ? - ? | San Telmo | |||||||
11 Feb 2017 21:00 | CA Fenix Pilar | ? - ? | ? - ? | Ca Platense | |||||||
Venezuela Primera Division uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Aragua | 2 - 1 | 1 - 1 | Caracas FC | ||||||
Australia Victorian Premier League uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 06:30 | FT | Hume City | 2 - 2 | 0 - 1 | Melbourne Knights | ||||||
11 Feb 2017 08:00 | FT | Avondale Heights | 1 - 0 | 1 - 0 | St Albans Saints | ||||||
11 Feb 2017 08:30 | FT | Heidelberg United | 1 - 0 | 1 - 0 | Port Melbourne Sharks | ||||||
French Nationa League uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 13:45 | FT | Lyon la Duchere | 1 - 1 | 0 - 0 | Quevilly | ||||||
Paraguayan Primera Division uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 21:00 | FT | Rubio Nu Asuncion | 1 - 1 | 0 - 0 | Sportivo Trinidense | ||||||
11 Feb 2017 23:10 | FT | Guarani CA | 2 - 1 | 1 - 0 | Sol De America | ||||||
Turkey 2 Ligi A uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 10:00 | FT | Yeni Malatyaspor | 3 - 1 | 1 - 0 | Denizlispor | ||||||
11 Feb 2017 10:30 | FT | Umraniyespor | 2 - 1 | 0 - 1 | Elazigspor | ||||||
11 Feb 2017 13:00 | FT | Eskisehirspor | 1 - 5 | 0 - 1 | Vestel Manisaspor | ||||||
11 Feb 2017 15:30 | FT | Mersin Idman Yurdu | 2 - 2 | 2 - 1 | Boluspor | ||||||
Algeria Division 1 uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 14:00 | FT | Usm El Harrach | 1 - 1 | 1 - 0 | Ca Batna | ||||||
11 Feb 2017 14:00 | FT | Rc Relizane | 3 - 1 | 2 - 0 | Drb Tadjenant | ||||||
Greece Super League 2 uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 13:00 | FT | Agrotikos Asteras | 4 - 0 | 3 - 0 | Kissamikos | ||||||
11 Feb 2017 13:00 | FT | Athletic Union Of Sparta | 1 - 0 | 0 - 0 | OFI Crete | ||||||
11 Feb 2017 13:00 | FT | Chania | 1 - 0 | 1 - 0 | Trikala | ||||||
San Marino Girone A uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 14:00 | FT | Tre Fiori | 4 - 1 | 2 - 0 | S.S Pennarossa | ||||||
11 Feb 2017 14:00 | FT | Cailungo | 0 - 3 | 0 - 1 | Ss Virtus | ||||||
11 Feb 2017 14:00 | FT | SP La Fiorita | 4 - 0 | 3 - 0 | San Giovanni | ||||||
11 Feb 2017 14:00 | FT | Sp Cosmos | 0 - 0 | 0 - 0 | Folgore/falciano | ||||||
Luxembourg National Division uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 14:00 | FT | Progres Niedercorn | 1 - 2 | 0 - 0 | Differdange 03 | ||||||
England Divison 2 uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Carlisle | 1 - 4 | 0 - 1 | Blackpool | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Colchester United | 2 - 1 | 2 - 0 | Barnet | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Crewe Alexandra | 5 - 0 | 4 - 0 | Grimsby Town | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Luton Town | 2 - 1 | 0 - 0 | Crawley Town | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Mansfield Town | 4 - 0 | 2 - 0 | Hartlepool United FC | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Morecambe | 2 - 0 | 0 - 0 | Cambridge United | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Notts County | 2 - 1 | 2 - 0 | Cheltenham Town | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Plymouth Argyle | 3 - 0 | 2 - 0 | Exeter City | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Portsmouth | 2 - 0 | 1 - 0 | Accrington Stanley | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Stevenage Borough | 3 - 0 | 2 - 0 | Wycombe Wanderers | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Yeovil Town | 1 - 1 | 1 - 0 | Leyton Orient | ||||||
Australia Victorian Division 1 uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 04:00 | FT | Melbourne Victory Fc Am | 0 - 1 | 0 - 1 | Northcote City | ||||||
11 Feb 2017 04:00 | FT | Melbourne Heart Youth | 2 - 2 | 0 - 1 | Murray United | ||||||
11 Feb 2017 04:00 | FT | Dandenong City Sc | 5 - 0 | 0 - 0 | Richmond | ||||||
11 Feb 2017 04:00 | FT | Springvale White Eagles | 2 - 1 | 0 - 0 | Dandenong Thunder | ||||||
11 Feb 2017 04:15 | FT | Sunshine George Cross | 0 - 0 | 0 - 0 | Moreland City | ||||||
11 Feb 2017 04:15 | FT | Box Hill United Sc | 0 - 0 | 0 - 0 | Eastern Lions Sc | ||||||
11 Feb 2017 06:00 | FT | Werribee City Sc | 1 - 1 | 0 - 0 | Brunswick City | ||||||
11 Feb 2017 07:00 | FT | Ballarat Red Devils | 1 - 0 | 0 - 0 | Whittlesea Ranges Fc | ||||||
11 Feb 2017 08:00 | FT | Bendigo | 0 - 7 | 0 - 0 | Moreland Zebras | ||||||
Thailand Division 1 uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 11:00 | FT | Ptt Rayong | 4 - 1 | 3 - 0 | Kasetsart University FC | ||||||
11 Feb 2017 11:00 | FT | Nakhon Pathom FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Ang Thong Fc | ||||||
11 Feb 2017 12:00 | FT | Army United | 1 - 2 | 1 - 1 | Krabi Fc | ||||||
11 Feb 2017 12:00 | FT | Air Force Central | 5 - 1 | 2 - 0 | Trat Fc | ||||||
German 3. Liga uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 13:00 | FT | FSV Frankfurt | 0 - 3 | 0 - 2 | Chemnitzer | ||||||
11 Feb 2017 13:00 | FT | Fortuna Koln | 0 - 0 | 0 - 0 | SV Wehen Wiesbaden | ||||||
11 Feb 2017 13:00 | FT | SC Paderborn 07 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1. Magdeburg | ||||||
11 Feb 2017 13:00 | FT | SG Sonnenhof Grobaspach | 1 - 1 | 0 - 1 | Hansa Rostock | ||||||
11 Feb 2017 13:00 | FT | Hallescher | 1 - 1 | 1 - 0 | SSV Jahn Regensburg | ||||||
11 Feb 2017 13:00 | FT | Fsv Zwickau | 2 - 1 | 1 - 0 | Werder Bremen Am | ||||||
Albania Super league uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 13:00 | FT | Skenderbeu Korca | 1 - 0 | 1 - 0 | KF Laci | ||||||
11 Feb 2017 13:00 | FT | Vllaznia Shkoder | 3 - 2 | 0 - 1 | Flamurtari | ||||||
11 Feb 2017 15:59 | FT | KF Tirana | 1 - 2 | 1 - 0 | KS Perparimi Kukesi | ||||||
England Northern Premier League uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Skelmersdale United | 1 - 2 | 0 - 0 | Halesowen Town | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Barwell | 4 - 1 | 3 - 0 | Ashton United | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Blyth Spartans | 5 - 1 | 2 - 1 | Hednesford Town | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Coalville | 0 - 0 | 0 - 0 | Stafford Rangers | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Corby Town | 1 - 0 | 0 - 0 | Mickleover Sports | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Grantham Town | 2 - 1 | 0 - 0 | Stourbridge | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Marine | 1 - 4 | 0 - 1 | Whitby Town | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Rushall Olympic | 2 - 3 | 1 - 1 | Matlock Town | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Sutton Coldfield Town | 1 - 1 | 1 - 1 | Nantwich Town | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Workington | 3 - 1 | 0 - 0 | Warrington Town AFC | ||||||
Saudi Arabia Professional League uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 15:10 | FT | Al-Ettifaq | 2 - 2 | 0 - 1 | Al-Fath | ||||||
11 Feb 2017 17:15 | FT | Al Taawon | 1 - 2 | 0 - 0 | Al Ittihad | ||||||
Saudi Arabia Division 1 uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 12:30 | FT | Al Adalh | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Hazm | ||||||
11 Feb 2017 13:00 | FT | Al Orubah | 0 - 1 | 0 - 1 | Al Feiha | ||||||
HongKong 1st Division uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 10:30 | FT | Shatin Sports | 3 - 2 | 2 - 0 | Tung Sing | ||||||
Hungary Cup uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 13:00 | Zalaegerszegi TE | ? - ? | ? - ? | Ujpesti TE | |||||||
11 Feb 2017 13:00 | Dorogi | ? - ? | ? - ? | Vasas | |||||||
11 Feb 2017 13:00 | Mezokovesd-Zsory | ? - ? | ? - ? | Gyirmot Se | |||||||
11 Feb 2017 13:00 | Csakvari Tk | ? - ? | ? - ? | Soproni Svse-gysev | |||||||
11 Feb 2017 17:00 | FT | Ferencvarosi TC | 2 - 1 | 1 - 0 | Budapest Honved | ||||||
England Southern Premier League uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Biggleswade Town | 2 - 1 | 1 - 1 | Banbury United | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Cambridge City | 3 - 4 | 1 - 2 | Slough Town | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Chippenham Town | 1 - 0 | 1 - 0 | Kettering Town | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Cirencester Town | 1 - 1 | 1 - 1 | Kings Lynn | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Frome Town | 2 - 2 | 2 - 0 | St Ives Town | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Hayes&Yeading | 2 - 1 | 1 - 0 | Redditch United | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Kings Langley | 0 - 1 | 0 - 1 | Cinderford Town | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Leamington | 5 - 0 | 2 - 0 | Dorchester Town | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Merthyr Town | 1 - 0 | 0 - 0 | Chesham United | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | St Neots Town | 2 - 1 | 2 - 1 | Basingstoke Town | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Weymouth | 0 - 2 | 0 - 0 | Hitchin Town | ||||||
Peru Primera Division uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 18:00 | FT | Ayacucho Futbol Club | 1 - 3 | 0 - 0 | Melgar | ||||||
11 Feb 2017 20:30 | FT | Comerciantes Unidos | 2 - 4 | 1 - 1 | Cusco FC | ||||||
England Conference uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 12:15 | FT | Chester FC | 1 - 2 | 1 - 1 | Gateshead | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Braintree Town | 1 - 0 | 0 - 0 | North Ferriby United | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Solihull Moors | 3 - 0 | 2 - 0 | Sutton United | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Southport FC | 1 - 4 | 1 - 3 | Dagenham and Redbridge | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Torquay United | 1 - 1 | 0 - 1 | Macclesfield Town | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | York City | 1 - 1 | 1 - 0 | Maidstone United | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Aldershot Town | 2 - 2 | 2 - 0 | Barrow | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Dover Athletic | 1 - 1 | 0 - 0 | Wrexham | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Forest Green Rovers | 2 - 0 | 0 - 0 | Boreham Wood | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Guiseley | 1 - 1 | 0 - 1 | Eastleigh | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Lincoln City | 3 - 2 | 1 - 1 | Woking | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Tranmere Rovers | 2 - 2 | 2 - 0 | Bromley | ||||||
Scotland FA Cup uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 12:15 | FT | Celtic | 6 - 0 | 2 - 0 | Inverness C.T. | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Ayr Utd | 1 - 1 | 0 - 0 | Clyde | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Dunfermline | 1 - 1 | 1 - 0 | Hamilton FC | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Ross County | 0 - 1 | 0 - 0 | Aberdeen | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | St Johnstone | 0 - 1 | 0 - 1 | Partick Thistle | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | East Fife | 2 - 3 | 0 - 1 | St Mirren | ||||||
Australia FFA Cup uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 08:00 | FT | Moggill | 2 - 3 | 0 - 2 | Annerley | ||||||
England Conference North Division uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Alfreton Town | 1 - 1 | 0 - 1 | Stockport County | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Bradford Park Avenue | 5 - 1 | 1 - 0 | Gainsborough Trinity | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | AFC Fylde | 1 - 1 | 1 - 0 | AFC Telford United | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Gloucester City | 3 - 2 | 2 - 1 | Salford City | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Halifax Town | 2 - 0 | 1 - 0 | Nuneaton Town | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Harrogate Town | 3 - 0 | 1 - 0 | Worcester City | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Kidderminster | 3 - 2 | 3 - 0 | Curzon Ashton | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Tamworth | 2 - 1 | 1 - 0 | Brackley Town | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Fc United Of Manchester | 3 - 3 | 3 - 0 | Chorley | ||||||
Welsh Football League First Division uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 14:00 | FT | Caldicot Town Afc | 1 - 3 | 0 - 0 | Barry Town Afc | ||||||
11 Feb 2017 14:00 | FT | Caerau | 4 - 1 | 0 - 0 | Goytre Afc | ||||||
11 Feb 2017 14:00 | FT | Cambrian Clydach | 3 - 3 | 0 - 0 | Goytre United | ||||||
11 Feb 2017 14:00 | FT | Cwmbran Celtic | 2 - 0 | 0 - 0 | Undy Athletic | ||||||
11 Feb 2017 14:00 | FT | Haverfordwest County | 1 - 0 | 0 - 0 | Monmouth Town | ||||||
11 Feb 2017 14:00 | FT | Taffs Well | 2 - 1 | 0 - 0 | Port Talbot | ||||||
11 Feb 2017 14:00 | FT | Ton Pentre | 4 - 1 | 0 - 0 | Risca United | ||||||
Argentina Cup uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 20:00 | FT | Ferroviario Corrientes | 3 - 0 | 2 - 0 | Gsan Martin Formosa | ||||||
11 Feb 2017 20:00 | FT | Talleres De Perico | 0 - 2 | 0 - 1 | Central Norte Salta | ||||||
11 Feb 2017 20:00 | FT | Atletico Camioneros | 4 - 0 | 2 - 0 | Sportivo Barracas | ||||||
11 Feb 2017 22:00 | FT | Sansinena | 1 - 5 | 1 - 3 | Bella Vista Bb | ||||||
11 Feb 2017 22:00 | FT | Sol De Mayo | 2 - 0 | 2 - 0 | Germinal De Rawson | ||||||
11 Feb 2017 22:00 | FT | Pacifico | 1 - 0 | 0 - 0 | Sportivo Penarol | ||||||
11 Feb 2017 23:30 | FT | Estudiantes Rio Cuarto | 2 - 0 | 1 - 0 | Club Atletico Guemes | ||||||
Lebanon uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 12:15 | FT | Salam Zgharta | 1 - 3 | 0 - 0 | Al Akhaahli Alay | ||||||
11 Feb 2017 13:00 | FT | Al Ansar Lib | 2 - 1 | 2 - 0 | Tadamon Sour | ||||||
Algeria Division 2 uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 14:00 | FT | Usm Blida | 1 - 0 | 1 - 0 | Mc Saida | ||||||
Northern Ireland Premier League uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Crusaders FC | 2 - 1 | 2 - 0 | Ballymena United | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Portadown FC | 0 - 3 | 0 - 1 | Ards | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Glentoran | 0 - 0 | 0 - 0 | Glenavon Lurgan | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Ballinamallard United | 1 - 0 | 0 - 0 | Cliftonville | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Carrick Rangers | 0 - 2 | 0 - 1 | Linfield FC | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Coleraine | 2 - 1 | 0 - 1 | Dungannon Swifts | ||||||
Chile Primera Division uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Huachipato | 3 - 2 | 3 - 0 | Palestino | ||||||
11 Feb 2017 21:00 | FT | O Higgins | 2 - 0 | 0 - 0 | Union Espanola | ||||||
11 Feb 2017 23:30 | FT | Universidad de Chile | 1 - 0 | 1 - 0 | Deportes Temuco | ||||||
Brazil Campeonato Carioca uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 18:30 | FT | Madureira | 0 - 0 | 0 - 0 | Nova Iguacu | ||||||
11 Feb 2017 21:30 | FT | Macae | 0 - 2 | 0 - 2 | Boavista Sc | ||||||
Brasil Campeonato do Nordeste Primeira uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 19:00 | Vitoria Salvador BA | ? - ? | ? - ? | America Natal Rn | |||||||
11 Feb 2017 23:30 | FT | ABC RN | 0 - 0 | 0 - 0 | CRB AL | ||||||
Macao Division 1 uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 06:00 | FT | Windsor Arch Ka I | 0 - 3 | 0 - 0 | Chao Pak Kei | ||||||
11 Feb 2017 08:00 | FT | Mfa Development | 3 - 5 | 2 - 0 | Kei Lun | ||||||
Mexico Primera Divison A uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 01:00 | FT | CF Atlante | 2 - 2 | 0 - 0 | Cafetaleros De Tapachula | ||||||
11 Feb 2017 02:30 | FT | Venados | 0 - 0 | 0 - 0 | Mineros De Zacatecas | ||||||
11 Feb 2017 03:00 | FT | Alebrijes De Oaxaca | 3 - 0 | 2 - 0 | Tampico Madero | ||||||
11 Feb 2017 03:35 | FT | Cimarrones De Sonora | 3 - 0 | 2 - 0 | Uaem Potros | ||||||
11 Feb 2017 23:00 | FT | Zacatepec | 1 - 1 | 1 - 1 | Leones Univ Guadalajara | ||||||
Brazil Campeonato Gaucho Division 1 uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 23:00 | FT | Internacional | 1 - 1 | 0 - 0 | Caxias Rs | ||||||
Brazil Campeonato Paulista uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 19:00 | FT | Linense Bra | 2 - 0 | 0 - 0 | Audax Sao Paulo | ||||||
11 Feb 2017 19:00 | FT | Ferroviaria Sp | 1 - 3 | 1 - 0 | Mirassol | ||||||
11 Feb 2017 21:30 | FT | Botafogo Sp | 2 - 1 | 1 - 0 | Gremio Novorizontino | ||||||
11 Feb 2017 23:00 | FT | Corinthians Paulista | 0 - 2 | 0 - 1 | EC Santo Andre | ||||||
Scotland Division 2 uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Stirling Albion | 2 - 2 | 0 - 2 | Berwick Rangers | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Annan Athletic | 1 - 0 | 1 - 0 | Edinburgh City | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Forfar Athletic | 1 - 1 | 1 - 0 | Elgin City | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Montrose | 1 - 3 | 1 - 0 | Arbroath | ||||||
Chile Primera B uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 21:00 | FT | Puerto Montt | 1 - 0 | 1 - 0 | Cd Santiago Morning | ||||||
11 Feb 2017 23:00 | FT | Rangers Talca | 2 - 1 | 1 - 1 | Nublense | ||||||
11 Feb 2017 23:00 | FT | Union La Calera | 1 - 1 | 0 - 0 | San Marcos De Arica | ||||||
11 Feb 2017 23:00 | FT | Curico Unido | 5 - 2 | 2 - 2 | Cobreloa | ||||||
Malta Premier League uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 13:00 | FT | Hibernians FC | 1 - 0 | 0 - 0 | Tarxien Rainbows | ||||||
11 Feb 2017 13:00 | FT | Pembroke Athleta | 5 - 0 | 2 - 0 | Mosta | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Birkirkara FC | 1 - 2 | 0 - 1 | Floriana | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Gzira United | 3 - 2 | 1 - 1 | St Andrews | ||||||
Malta First Division League uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 13:00 | FT | Gharghur | 1 - 0 | 0 - 0 | Marsa | ||||||
11 Feb 2017 15:15 | FT | Naxxar Lions | 1 - 1 | 0 - 0 | Melita Fc | ||||||
Myanmar National League uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 09:00 | FT | Nay Pyi Taw | 1 - 3 | 0 - 2 | Yangon United | ||||||
11 Feb 2017 09:30 | FT | Magway | 1 - 1 | 0 - 0 | Rakhine United | ||||||
11 Feb 2017 09:30 | FT | Shan United | 1 - 1 | 0 - 1 | Yadanabon | ||||||
Australia West Premier Bam Creative Night Series uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 09:30 | FT | Armadale | 2 - 1 | 2 - 0 | Sorrento | ||||||
11 Feb 2017 11:30 | FT | Bayswater City | 3 - 1 | 2 - 1 | Mandurah City | ||||||
Northern Ireland IFA Championship uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Armagh City | 3 - 1 | 0 - 0 | Ballyclare Comrades | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Annagh United | 0 - 8 | 0 - 0 | Dergview | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Lurgan Celtic | 2 - 3 | 1 - 0 | Harland Wolff Welders | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Loughgall | 3 - 0 | 0 - 0 | Police Service Of Northern Ireland | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Larne | 0 - 1 | 0 - 0 | Warrenpoint Town | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Institute | 3 - 1 | 0 - 0 | Knockbreda | ||||||
Primera Division de Uruguay uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 20:00 | FT | Centro Atletico Fenix | 1 - 1 | 1 - 0 | Ca Juventud De Las Piedras | ||||||
11 Feb 2017 20:00 | FT | Liverpool P. | 0 - 0 | 0 - 0 | CA Penarol | ||||||
11 Feb 2017 20:00 | FT | Defensor SC | 1 - 1 | 1 - 0 | Cerro Montevideo | ||||||
11 Feb 2017 22:30 | FT | El Tanque Sisley | 3 - 2 | 0 - 0 | Racing Club Montevideo | ||||||
Finland Suomen Cup uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 10:00 | FT | RoPS Rovaniemi | 9 - 0 | 6 - 0 | Ops-jp | ||||||
11 Feb 2017 10:00 | FT | HIFK | 0 - 2 | 0 - 0 | Gnistan | ||||||
11 Feb 2017 12:15 | FT | SJK Seinajoki | 6 - 1 | 2 - 1 | Musa | ||||||
11 Feb 2017 13:00 | FT | Ps Kemi | 2 - 1 | 1 - 1 | AC Oulu | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Kpv | 2 - 1 | 0 - 0 | Haupa | ||||||
11 Feb 2017 15:00 | FT | Grifk | 0 - 2 | 0 - 1 | Honka | ||||||
11 Feb 2017 15:30 | FT | VPS Vaasa | 1 - 0 | 1 - 0 | Jaro | ||||||
11 Feb 2017 16:30 | FT | Jazz | 3 - 2 | 1 - 2 | Sjk Akatemia | ||||||
11 Feb 2017 17:00 | FT | IFK Mariehamn | 4 - 0 | 2 - 0 | P-iirot | ||||||
Indonesia Cup uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 08:00 | FT | Bhayangkara Surabaya United | 2 - 1 | 2 - 1 | Pstni | ||||||
11 Feb 2017 11:30 | FT | Arema Malang | 1 - 1 | 1 - 1 | Persija Jakarta | ||||||
South Africa First League uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 13:30 | FT | Magesi | 2 - 2 | 2 - 0 | Witbank Spurs | ||||||
11 Feb 2017 13:30 | FT | Pretoria Univ | 1 - 1 | 1 - 1 | AmaZulu | ||||||
11 Feb 2017 14:30 | FT | Mthatha Bucks | 0 - 0 | 0 - 0 | Jomo Cosmos | ||||||
11 Feb 2017 14:30 | FT | Real Kings | 0 - 1 | 0 - 0 | Cape Town | ||||||
Brazil Campeonato Catarinense Division 1 uitslagen |
|||||||||||
11 Feb 2017 19:00 | FT | Brusque | 2 - 1 | 1 - 1 | Chapecoense SC |
Totaal wedstrijden: 405
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...