voetbaluitslagen 12-05-2018
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
England Championship uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 17:15 | FT | Middlesbrough | 0 - 1 | 0 - 1 | Aston Villa | ||||||
Italy Serie A uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 16:59 | FT | Benevento | 1 - 0 | 0 - 0 | Genoa | ||||||
12 May 2018 19:45 | FT | Inter Milan | 1 - 2 | 0 - 1 | US Sassuolo Calcio | ||||||
Italy Serie B uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Virtus Entella | 0 - 1 | 0 - 1 | Frosinone | ||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Perugia | 1 - 1 | 1 - 0 | Novara | ||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Palermo | 0 - 0 | 0 - 0 | Cesena | ||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Pescara | 0 - 1 | 0 - 1 | Ascoli | ||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Parma | 1 - 0 | 0 - 0 | Bari | ||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Carpi | 1 - 1 | 1 - 1 | Cittadella | ||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Foggia | 1 - 0 | 1 - 0 | Salernitana | ||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Brescia | 0 - 2 | 0 - 0 | Empoli | ||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Cremonese | 5 - 1 | 1 - 1 | Venezia | ||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Pro Vercelli | 2 - 1 | 1 - 0 | Ternana | ||||||
Spanish La Liga uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 15:15 | FT | Real Sociedad | 3 - 2 | 2 - 1 | Leganes | ||||||
12 May 2018 17:30 | FT | Alaves | 3 - 1 | 1 - 0 | Athletic Bilbao | ||||||
12 May 2018 17:30 | FT | Real Betis | 2 - 2 | 1 - 0 | Sevilla | ||||||
12 May 2018 17:30 | FT | Deportivo La Coruna | 2 - 4 | 0 - 3 | Villarreal | ||||||
12 May 2018 17:30 | FT | Eibar | 1 - 0 | 1 - 0 | Las Palmas | ||||||
12 May 2018 17:30 | FT | Getafe | 0 - 1 | 0 - 1 | Atletico Madrid | ||||||
12 May 2018 17:30 | FT | Girona | 0 - 1 | 0 - 0 | Valencia | ||||||
12 May 2018 19:45 | FT | Real Madrid | 6 - 0 | 3 - 0 | Celta Vigo | ||||||
Spain Segunda Division B uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Sporting de Gijon | 2 - 3 | 1 - 2 | Barcelona B | ||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Valladolid | 3 - 2 | 1 - 1 | Albacete | ||||||
12 May 2018 19:30 | FT | Osasuna | 2 - 1 | 0 - 1 | Real Oviedo | ||||||
12 May 2018 19:30 | FT | CF Reus Deportiu | 1 - 1 | 1 - 1 | Tenerife | ||||||
Germany Bundesliga uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 14:30 | FT | Mainz 05 | 1 - 2 | 1 - 1 | Werder Bremen | ||||||
12 May 2018 14:30 | FT | Bayer Leverkusen | 3 - 2 | 2 - 0 | Hannover 96 | ||||||
12 May 2018 14:30 | FT | Bayern Munich | 1 - 4 | 1 - 2 | VfB Stuttgart | ||||||
12 May 2018 14:30 | FT | Hamburger | 2 - 1 | 1 - 1 | Monchengladbach | ||||||
12 May 2018 14:30 | FT | Hertha Berlin | 2 - 6 | 1 - 3 | RB Leipzig | ||||||
12 May 2018 14:30 | FT | Hoffenheim | 3 - 1 | 1 - 0 | Borussia Dortmund | ||||||
12 May 2018 14:30 | FT | Freiburg | 2 - 0 | 0 - 0 | Augsburg | ||||||
12 May 2018 14:30 | FT | Schalke 04 | 1 - 0 | 1 - 0 | Eintr Frankfurt | ||||||
12 May 2018 14:30 | FT | Wolfsburg | 4 - 1 | 1 - 1 | Koln | ||||||
French Ligue 1 uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 20:00 | FT | Strasbourg | 3 - 2 | 1 - 0 | Lyon | ||||||
12 May 2018 20:00 | FT | Paris Saint Germain | 0 - 2 | 0 - 0 | Stade Rennais FC | ||||||
12 May 2018 20:00 | FT | Amiens | 2 - 0 | 1 - 0 | Metz | ||||||
12 May 2018 20:00 | FT | Lille | 2 - 1 | 2 - 1 | Dijon | ||||||
12 May 2018 20:00 | FT | Montpellier | 1 - 1 | 0 - 1 | ES Troyes AC | ||||||
12 May 2018 20:00 | FT | Bordeaux | 4 - 2 | 1 - 1 | Toulouse | ||||||
12 May 2018 20:00 | FT | Nice | 4 - 1 | 3 - 0 | Caen | ||||||
12 May 2018 20:00 | FT | Angers SCO | 0 - 2 | 0 - 0 | Nantes | ||||||
12 May 2018 20:00 | FT | Monaco | 1 - 0 | 0 - 0 | Saint-Etienne | ||||||
Portugal Primera Liga uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 16:10 | FT | Vitoria Guimaraes | 0 - 1 | 0 - 0 | Porto | ||||||
12 May 2018 20:00 | FT | Boavista | 1 - 0 | 1 - 0 | Belenenses | ||||||
Eredivisie uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 17:30 | FT | Vitesse Arnhem | 2 - 1 | 1 - 0 | ADO Den Haag | ||||||
12 May 2018 19:45 | FT | Utrecht | 2 - 1 | 1 - 0 | SC Heerenveen | ||||||
Argentina Primera Division uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 01:15 | FT | Lanus | 0 - 0 | 0 - 0 | Atletico Tucuman | ||||||
12 May 2018 15:00 | FT | CA Huracan | 3 - 3 | 1 - 3 | Boca Juniors | ||||||
12 May 2018 17:15 | FT | Patronato Parana | 0 - 0 | 0 - 0 | CA Banfield | ||||||
12 May 2018 19:30 | FT | Olimpo | 2 - 2 | 0 - 1 | Talleres Cordoba | ||||||
12 May 2018 19:30 | FT | Defensa Y Justicia | 2 - 0 | 0 - 0 | Arsenal de Sarandi | ||||||
12 May 2018 21:45 | FT | Union Santa Fe | 1 - 0 | 0 - 0 | Independiente | ||||||
Belgium Jupiler League uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 19:00 | FT | AS Eupen | 0 - 4 | 0 - 1 | Oostende | ||||||
12 May 2018 19:00 | FT | Royal Antwerp | 1 - 2 | 0 - 2 | St-Truidense VV | ||||||
12 May 2018 19:00 | FT | KSC Lokeren | 4 - 2 | 2 - 1 | Beerschot AC | ||||||
Scotland Premier League uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Dundee | 0 - 1 | 0 - 0 | Partick Thistle | ||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Motherwell FC | 3 - 0 | 1 - 0 | Hamilton FC | ||||||
12 May 2018 15:00 | FT | St Johnstone | 1 - 1 | 0 - 1 | Ross County | ||||||
Brasil Serie A uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 20:00 | FT | Gremio | 0 - 0 | 0 - 0 | Internacional | ||||||
Sweden Allsvenskan uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 15:00 | FT | GIF Sundsvall | 3 - 0 | 2 - 0 | Brommapojkarna | ||||||
Iceland Premier Division uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Grindavik | 1 - 1 | 1 - 1 | KR Reykjavik | ||||||
12 May 2018 16:59 | FT | Ka Akureyri | 2 - 0 | 1 - 0 | IBV Vestmannaeyjar | ||||||
12 May 2018 16:59 | FT | Breidablik | 1 - 0 | 1 - 0 | Keflavik | ||||||
USA MLS uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 03:30 | FT | Vancouver Whitecaps FC | 2 - 2 | 1 - 1 | Houston Dynamo | ||||||
12 May 2018 19:00 | FT | Minnesota United | 1 - 3 | 1 - 1 | San Jose Earthquakes | ||||||
12 May 2018 20:00 | FT | Montreal Impact | 0 - 2 | 0 - 1 | Philadelphia Union | ||||||
12 May 2018 20:55 | FT | Dallas | 3 - 2 | 2 - 0 | Los Angeles Galaxy | ||||||
Norway Tippeligaen uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 14:30 | FT | Sandefjord | 0 - 1 | 0 - 0 | Valerenga | ||||||
12 May 2018 16:59 | FT | Start Kristiansand | 0 - 1 | 0 - 0 | Brann | ||||||
Republic Gambrinus Liga uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 15:15 | FT | Banik Ostrava | 1 - 1 | 0 - 1 | Slovan Liberec | ||||||
12 May 2018 16:59 | FT | Zlin | 1 - 4 | 0 - 2 | SK Sigma Olomouc | ||||||
12 May 2018 17:30 | FT | Viktoria Plzen | 1 - 1 | 0 - 0 | Synot Slovacko | ||||||
Sweden Superettan uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 15:00 | FT | AFC United | 2 - 2 | 0 - 1 | Varbergs BoIS FC | ||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Jonkopings Sodra IF | 1 - 0 | 0 - 0 | Ik Frej Taby | ||||||
12 May 2018 16:59 | FT | IK Brage | 3 - 4 | 2 - 1 | Falkenbergs FF | ||||||
Turkey Super Lig uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Kasimpasa | 3 - 1 | 1 - 0 | Genclerbirligi | ||||||
12 May 2018 16:59 | FT | Galatasaray | 2 - 0 | 2 - 0 | Yeni Malatyaspor | ||||||
12 May 2018 16:59 | FT | Konyaspor | 1 - 1 | 0 - 0 | Goztepe | ||||||
England Divison 1 uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 12:30 | FT | Scunthorpe United | 2 - 2 | 1 - 1 | Rotherham United | ||||||
Brasil Serie B uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 01:30 | FT | Atletico Clube Goianiense | 0 - 0 | 0 - 0 | Londrina (PR) | ||||||
12 May 2018 20:30 | FT | Sao Bento | 1 - 0 | 0 - 0 | Oeste FC | ||||||
12 May 2018 20:30 | FT | Figueirense (SC) | 0 - 1 | 0 - 0 | Avai | ||||||
12 May 2018 20:30 | FT | CSA Alagoas AL | 1 - 0 | 0 - 0 | Boa Esporte Clube | ||||||
12 May 2018 23:00 | FT | Fortaleza | 3 - 0 | 0 - 0 | Goias | ||||||
Liga de Honora uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 11:15 | FT | Varzim | 1 - 0 | 1 - 0 | Academica Coimbra | ||||||
12 May 2018 11:15 | FT | UD Oliveirense | 3 - 1 | 1 - 0 | Arouca | ||||||
12 May 2018 11:15 | FT | Sporting CP B | 1 - 0 | 0 - 0 | Sporting Braga B | ||||||
12 May 2018 11:15 | FT | Academico Viseu | 2 - 1 | 0 - 0 | Santa Clara | ||||||
12 May 2018 11:15 | FT | SL Benfica B | 3 - 0 | 1 - 0 | Porto B | ||||||
12 May 2018 11:15 | FT | SC Covilha | 1 - 1 | 1 - 0 | Penafiel | ||||||
12 May 2018 11:15 | FT | Famalicao | 1 - 1 | 1 - 1 | Leixoes | ||||||
12 May 2018 11:15 | FT | CD Cova Piedade | 3 - 2 | 2 - 0 | CF Uniao Madeira | ||||||
Korea League Classic uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 06:00 | FT | Gangwon FC | 1 - 1 | 0 - 1 | Seoul | ||||||
12 May 2018 06:00 | FT | Jeonbuk Hyundai Motors | 0 - 3 | 0 - 3 | Pohang Steelers | ||||||
12 May 2018 08:00 | FT | Jeju United FC | 1 - 0 | 0 - 0 | Chunnam Dragons | ||||||
J-League Division 1 uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 06:00 | FT | Jubilo Iwata | 0 - 2 | 0 - 2 | Vissel Kobe | ||||||
12 May 2018 06:00 | FT | Shimizu S-Pulse | 4 - 2 | 2 - 0 | Shonan Bellmare | ||||||
12 May 2018 06:00 | FT | V-Varen Nagasaki | 3 - 0 | 1 - 0 | Nagoya Grampus Eight | ||||||
12 May 2018 07:00 | FT | Kashiwa Reysol | 1 - 2 | 1 - 0 | Kawasaki Frontale | ||||||
12 May 2018 08:00 | FT | Vegalta Sendai | 1 - 3 | 1 - 1 | Sanfrecce Hiroshima | ||||||
12 May 2018 11:00 | FT | Yokohama F Marinos | 1 - 1 | 0 - 0 | Gamba Osaka | ||||||
Japanese League Division 2 uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 06:00 | FT | Matsumoto Yamaga FC | 5 - 0 | 3 - 0 | Zweigen Kanazawa FC | ||||||
12 May 2018 06:00 | FT | Yokohama FC | 4 - 2 | 0 - 0 | Roasso Kumamoto | ||||||
12 May 2018 06:00 | FT | Avispa Fukuoka | 2 - 0 | 2 - 0 | Ehime FC | ||||||
12 May 2018 06:00 | FT | Ventforet Kofu | 2 - 1 | 2 - 1 | Tochigi SC | ||||||
12 May 2018 07:00 | FT | JEF United Ichihara | 1 - 2 | 1 - 0 | Albirex Niigata Japan | ||||||
12 May 2018 07:00 | FT | Renofa Yamaguchi | 4 - 3 | 0 - 2 | Tokyo Verdy | ||||||
12 May 2018 08:00 | FT | Tokushima Vortis | 1 - 0 | 1 - 0 | Kyoto Purple Sanga | ||||||
Russian First Division uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 12:00 | FT | Yenisey Krasnoyarsk | 2 - 1 | 0 - 1 | Sochi | ||||||
12 May 2018 12:00 | FT | Baltika | 3 - 1 | 1 - 0 | FK Tyumen | ||||||
12 May 2018 12:00 | FT | Fakel Voronezh | 2 - 1 | 1 - 1 | Volgar-Gazprom Astrachan | ||||||
12 May 2018 12:00 | FT | Tambov | 1 - 1 | 1 - 0 | Gazovik Orenburg | ||||||
12 May 2018 12:00 | FT | Kuban Krasnodar | 3 - 3 | 3 - 1 | Tom Tomsk | ||||||
12 May 2018 12:00 | FT | Avangard | 2 - 3 | 0 - 2 | Pari Nizhny Novgorod | ||||||
12 May 2018 12:00 | FT | Luch-Energiya | 2 - 0 | 2 - 0 | Krylya Sovetov Samara | ||||||
12 May 2018 12:00 | FT | Rotor Volgograd | 3 - 1 | 2 - 1 | FK Khimki | ||||||
12 May 2018 12:00 | FT | Spartak Moscow II | 2 - 1 | 1 - 1 | Sibir | ||||||
12 May 2018 12:00 | FT | Zenit-2 St.Petersburg | 1 - 0 | 1 - 0 | Shinnik Yaroslavl | ||||||
Israel Premier League uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 16:00 | FT | Maccabi Netanya | 2 - 1 | 0 - 1 | Hapoel Haifa | ||||||
12 May 2018 18:15 | FT | Bnei Yehuda Tel Aviv | 3 - 3 | 0 - 2 | Beitar Jerusalem | ||||||
12 May 2018 19:00 | FT | Hapoel Beer Sheva | 0 - 1 | 0 - 1 | Maccabi Tel Aviv | ||||||
Cyprus 1 Division uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Olympiakos Nicosia | 3 - 3 | 3 - 2 | Ermis Aradippou | ||||||
12 May 2018 16:59 | FT | APOEL Nicosia | 2 - 1 | 1 - 1 | Anorthosis Famagusta FC | ||||||
Singapore uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 10:30 | FT | Hougang United FC | 1 - 3 | 0 - 2 | Geylang United FC | ||||||
Indonesia Super Liga uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 10:00 | FT | Sriwijaya Palembang | 2 - 1 | 0 - 0 | Bhayangkara Surabaya United | ||||||
12 May 2018 12:30 | FT | Barito Putera | 4 - 1 | 1 - 0 | Psis Semarang | ||||||
12 May 2018 12:30 | FT | Persib Bandung | 2 - 0 | 1 - 0 | Persipura Jayapura | ||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Persija Jakarta | 0 - 2 | 0 - 1 | Madura United | ||||||
Ukraine Premier League uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 12:00 | FT | Zirka Kirovohrad | 1 - 1 | 1 - 1 | Karpaty Lviv | ||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Stal Dniprodzherzhynsk | 1 - 2 | 0 - 0 | PFC Oleksandria | ||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Olimpic Donetsk | 1 - 0 | 0 - 0 | Chernomorets Odessa | ||||||
Romania - Division A uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 11:00 | FT | Voluntari | 1 - 2 | 0 - 2 | Sepsi | ||||||
12 May 2018 19:30 | FT | Dinamo Bucuresti | 2 - 0 | 1 - 0 | Botosani | ||||||
Austria uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Sturm Graz | 3 - 1 | 2 - 1 | LASK Linz | ||||||
12 May 2018 17:30 | FT | Rheindorf Altach | 1 - 3 | 1 - 2 | St.Polten | ||||||
12 May 2018 17:30 | FT | Trenkwalder Admira | 1 - 1 | 0 - 0 | Mattersburg | ||||||
Thailand uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 11:45 | FT | Navy | 3 - 6 | 1 - 4 | Chiangrai United | ||||||
12 May 2018 11:45 | FT | BEC Tero Sasana | 1 - 2 | 0 - 2 | Buriram United | ||||||
12 May 2018 12:00 | FT | Ratchaburi FC | 2 - 1 | 1 - 0 | Samut Prakan City | ||||||
12 May 2018 13:00 | FT | Chonburi Shark FC | 2 - 2 | 0 - 1 | Ubon Umt United | ||||||
Hungary uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 16:00 | FT | Fehervar Videoton | 3 - 0 | 1 - 0 | Szombathelyi Haladas | ||||||
12 May 2018 16:00 | FT | Debreceni VSC | 2 - 1 | 2 - 0 | Diosgyor | ||||||
12 May 2018 16:00 | FT | Ujpesti TE | 0 - 1 | 0 - 0 | Videoton Puskas Akademia | ||||||
12 May 2018 16:00 | FT | Mezokovesd-Zsory | 1 - 0 | 1 - 0 | Balmazujvaros | ||||||
12 May 2018 16:00 | FT | Paksi SE | 1 - 2 | 0 - 1 | Budapest Honved | ||||||
12 May 2018 18:30 | FT | Ferencvarosi TC | 1 - 1 | 0 - 0 | Vasas | ||||||
Poland uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 14:30 | FT | LKS Nieciecza | 2 - 1 | 1 - 1 | Arka Gdynia | ||||||
12 May 2018 14:30 | FT | Slask Wroclaw | 3 - 1 | 2 - 0 | Piast Gliwice | ||||||
12 May 2018 14:30 | FT | Sandecja | 0 - 1 | 0 - 1 | Cracovia Krakow | ||||||
12 May 2018 14:30 | FT | Pogon Szczecin | 1 - 1 | 1 - 1 | Lechia Gdansk | ||||||
Malaysia Super League uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Perak | 0 - 0 | 0 - 0 | Melaka United | ||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Selangor PB | 2 - 2 | 2 - 1 | Johor FC | ||||||
Bulgaria uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 16:00 | FT | Ludogorets Razgrad | 2 - 2 | 1 - 0 | Levski Sofia | ||||||
12 May 2018 18:30 | FT | FC Vereya | 0 - 2 | 0 - 0 | CSKA Sofia | ||||||
Slovakia uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 16:45 | FT | Trencin | 3 - 1 | 2 - 0 | MFK Ruzomberok | ||||||
12 May 2018 16:45 | FT | MSK Zilina | 6 - 0 | 3 - 0 | Spartak Trnava | ||||||
12 May 2018 16:45 | FT | DAC Dunajska Streda | 0 - 1 | 0 - 1 | Slovan Bratislava | ||||||
12 May 2018 16:45 | FT | FK Senica | 0 - 0 | 0 - 0 | 1. Tatran Presov | ||||||
12 May 2018 16:45 | FT | Zlate Moravce | 2 - 2 | 1 - 1 | Nitra | ||||||
12 May 2018 16:45 | FT | Zemplin Michalovce | 1 - 0 | 1 - 0 | Sport Podbrezova | ||||||
Slovenia Liga uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 15:50 | FT | Krsko Posavlje | 1 - 2 | 0 - 0 | NK Maribor | ||||||
Belarus Premier League uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 13:30 | FT | Vigvam Smolevichy | 2 - 1 | 1 - 0 | Dnepr Mogilev | ||||||
12 May 2018 15:30 | FT | Gomel | 0 - 0 | 0 - 0 | Torpedo Zhodino | ||||||
12 May 2018 17:30 | FT | Dinamo Brest | 3 - 1 | 2 - 1 | Vitebsk | ||||||
Wales Premier League uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 17:15 | FT | Cardiff Metropolitan | 4 - 1 | 3 - 0 | Barry Town Afc | ||||||
Morocco Super League uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 19:00 | FT | HUSA Hassania Agadir | 3 - 1 | 1 - 0 | Difaa Hassani Jdidi | ||||||
12 May 2018 19:00 | FT | Olympique de Safi | 1 - 1 | 0 - 0 | Wydad Casablanca | ||||||
12 May 2018 19:00 | FT | RCA Raja Casablanca Atlhletic | 2 - 1 | 1 - 0 | Renaissance Sportive de Berkane | ||||||
12 May 2018 19:00 | FT | IRT Itihad de Tanger | 2 - 1 | 0 - 1 | Maghrib Association Tetouan | ||||||
South Africa Premier League uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Maritzburg United | 1 - 1 | 0 - 1 | Lamontville Golden Arrows | ||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Ajax Cape Town | 1 - 2 | 0 - 0 | Kaizer Chiefs FC | ||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Orlando Pirates | 2 - 1 | 1 - 0 | Free State Stars | ||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Supersport United | 1 - 0 | 1 - 0 | Baroka | ||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Platinum Stars | 1 - 0 | 1 - 0 | Bidvest Wits | ||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Bloemfontein Celtic | 0 - 0 | 0 - 0 | Mamelodi Sundowns | ||||||
12 May 2018 14:00 | FT | AmaZulu | 1 - 0 | 0 - 0 | Cape Town City | ||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Polokwane City | 1 - 1 | 1 - 1 | Chippa United FC | ||||||
Bosnia Premijer Liga uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 16:00 | FT | GOSK Gabela | 1 - 0 | 1 - 0 | Borac Banja Luka | ||||||
12 May 2018 16:00 | FT | NK Celik | 0 - 1 | 0 - 1 | Vitez | ||||||
12 May 2018 16:00 | FT | Sloboda | 2 - 3 | 0 - 3 | Mladost Doboj Kakanj | ||||||
China Premier League uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 08:30 | FT | Guizhou Zhicheng | 1 - 1 | 1 - 1 | Shanghai East Asia FC | ||||||
12 May 2018 08:30 | FT | Changchun YaTai | 0 - 1 | 0 - 0 | Tianjin Teda | ||||||
12 May 2018 12:35 | FT | Tianjin Quanjian | 1 - 1 | 0 - 0 | Shandong Taishan | ||||||
12 May 2018 12:35 | FT | Guangzhou Evergrande FC | 2 - 2 | 1 - 2 | Hebei Hx Xingfu | ||||||
12 May 2018 12:35 | FT | ShenHua SVA FC | 2 - 1 | 0 - 0 | Chongqing Lifan | ||||||
Estonia uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 11:00 | FT | Parnu Linnameeskond | 1 - 8 | 1 - 4 | Flora Tallinn | ||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Viljandi Jk Tulevik | 0 - 6 | 0 - 5 | Trans Narva | ||||||
Switzerland Challenge League uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 18:00 | FT | Schaffhausen | 3 - 3 | 2 - 0 | Vaduz | ||||||
Denmark 1.Division uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 14:30 | FT | Fredericia | 0 - 2 | 0 - 1 | Fremad Amager | ||||||
12 May 2018 14:30 | FT | Nykobing Falster | 1 - 2 | 1 - 1 | Brabrand IF | ||||||
12 May 2018 14:30 | FT | Roskilde | 1 - 3 | 0 - 1 | Herfolge Boldklub Koge | ||||||
12 May 2018 14:30 | FT | Skive IK | 0 - 3 | 0 - 1 | Vejle | ||||||
12 May 2018 14:30 | FT | Thisted | 1 - 3 | 1 - 1 | Vendsyssel | ||||||
12 May 2018 14:30 | FT | Viborg | 0 - 0 | 0 - 0 | Esbjerg FB | ||||||
Armenia Premier League uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Ararat Yerevan | 4 - 4 | 1 - 4 | Shirak | ||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Gandzasar Kapan | 1 - 1 | 0 - 1 | Banants | ||||||
12 May 2018 16:00 | FT | Pyunik | 0 - 0 | 0 - 0 | Alashkert | ||||||
Andorra Super league uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 19:00 | FT | UE Santa Coloma | 7 - 0 | 5 - 0 | Inter Club Escaldes | ||||||
Greee Cup uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 18:30 | FT | AEK Athens | 0 - 2 | 0 - 0 | PAOK Saloniki | ||||||
Malaysia Premier League uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 09:45 | FT | Ukm | 0 - 0 | 0 - 0 | UiTM | ||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Felda United FC | 0 - 3 | 0 - 2 | Misc Mifa Petaling | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 20:00 | FT | The Strongest | 5 - 1 | 4 - 0 | Oriente Petrolero | ||||||
12 May 2018 22:15 | FT | San Jose | 8 - 0 | 4 - 0 | Destroyers | ||||||
Guatemala Liga Nacional uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 23:00 | FT | Guastatoya | 4 - 0 | 1 - 0 | Siquinala FC | ||||||
Korea K League Challenge uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 07:00 | FT | Gwangju Fc | 1 - 3 | 0 - 2 | Seongnam FC | ||||||
12 May 2018 07:00 | FT | Daejeon Citizen | 3 - 2 | 2 - 0 | Anyang | ||||||
Ecuador Copa Pilsener A uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 01:30 | FT | Club Sport Emelec | 2 - 1 | 1 - 0 | Delfin SC | ||||||
12 May 2018 22:00 | FT | Universidad Catolica Quito | 2 - 1 | 2 - 1 | Guayaquil City | ||||||
Lithuania - 1. Division uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 11:00 | FT | Trakai Riteriai | 0 - 1 | 0 - 1 | FK Zalgiris Vilnius | ||||||
12 May 2018 11:00 | FT | Atlantas Klaipeda | 0 - 3 | 0 - 0 | Suduva | ||||||
Latvia - 1. Division uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 13:00 | FT | Spartaks Jurmala | 0 - 1 | 0 - 0 | Riga Fc | ||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Metta/LU Riga | 2 - 2 | 2 - 0 | FK Ventspils | ||||||
Poland - 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 16:45 | FT | Ruch Chorzow | 1 - 0 | 1 - 0 | GKS Katowice | ||||||
12 May 2018 16:59 | FT | Podbeskidzie | 1 - 2 | 0 - 0 | Odra Opole | ||||||
12 May 2018 16:59 | FT | Bytovia Bytow | 1 - 2 | 1 - 2 | Wigry Suwalki | ||||||
12 May 2018 18:00 | FT | Stomil Olsztyn OKS 1945 | 0 - 2 | 0 - 1 | Zaglebie Sosnowiec | ||||||
12 May 2018 18:20 | FT | Olimpia Grudziadz | 0 - 0 | 0 - 0 | Puszcza Niepolomice | ||||||
Ukraine U21 Liga uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 12:00 | FT | Illichivets U21 | 0 - 1 | 0 - 0 | Vorskla U21 | ||||||
12 May 2018 12:00 | FT | Karpaty Lviv U21 | 2 - 1 | 0 - 0 | Dynamo Kyiv U21 | ||||||
12 May 2018 12:00 | FT | Shakhtar Donetsk U21 | 0 - 1 | 0 - 1 | Pfc Oleksandria U21 | ||||||
Scotland Division 1 uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Peterhead | 1 - 0 | 0 - 0 | Stenhousemuir | ||||||
Korea K-National League uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 07:00 | FT | Incheon Korail | 0 - 2 | 0 - 1 | Gimhae City | ||||||
12 May 2018 07:00 | FT | Cheonan City | 1 - 1 | 0 - 0 | Gyeongju KHNP | ||||||
Australia Queensland State League uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 09:00 | FT | Queensland Lions SC | 3 - 0 | 1 - 0 | Redlands United FC | ||||||
12 May 2018 09:00 | FT | Moreton Bay United | 3 - 2 | 2 - 0 | Brisbane Roar Am | ||||||
12 May 2018 09:30 | FT | Far North Queensland Bulls | 2 - 1 | 2 - 0 | SWQ Thunder | ||||||
12 May 2018 10:00 | FT | Western Pride | 1 - 3 | 0 - 2 | Brisbane City SC | ||||||
12 May 2018 10:00 | FT | North Queensland Fury | 1 - 2 | 1 - 2 | Brisbane Olympic United FC | ||||||
12 May 2018 10:00 | FT | Gold Coast United | 3 - 1 | 1 - 1 | Sunshine Coast | ||||||
12 May 2018 10:00 | FT | Magpies Crusaders | 1 - 5 | 0 - 2 | Brisbane Strikers | ||||||
South Australian Super League uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 06:30 | FT | Croydon Kings | 2 - 1 | 0 - 0 | Sturt Lions | ||||||
12 May 2018 06:30 | FT | North Eastern Metrostars | 3 - 0 | 1 - 0 | Para Hills Knights | ||||||
12 May 2018 10:30 | FT | Adelaide Olympic | 1 - 2 | 0 - 1 | Adelaide Panthers | ||||||
Georgia Pirveli Liga uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Telavi | 2 - 1 | 1 - 0 | Merani Martvili | ||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Shevardeni | 2 - 1 | 0 - 0 | Norchi Dinamoeli Tbilisi | ||||||
Uzbekistan Professional Football League uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 14:30 | FT | Sogdiana Jizak | 1 - 2 | 0 - 1 | Kuruvchi Bunyodkor | ||||||
12 May 2018 16:30 | FT | Navbahor Namangan | 3 - 0 | 1 - 0 | Qizilqum Zarafshon | ||||||
Sweden Div 1 Sodra uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 13:00 | FT | Lunds BK | 6 - 3 | 1 - 1 | Atvidabergs FF | ||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Oskarshamns AIK | 3 - 1 | 1 - 1 | Eskilsminne IF | ||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Ljungskile SK | 0 - 1 | 0 - 0 | Tvaakers IF | ||||||
Colombia Copa Premier uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 20:00 | FT | Bogota | 0 - 3 | 0 - 0 | Valledupar | ||||||
12 May 2018 21:00 | FT | Union Magdalena | 2 - 1 | 1 - 1 | Real Santander | ||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 13:00 | FT | Skiljebo SK | 1 - 0 | 0 - 0 | Sundbybergs | ||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Gamla Upsala | 2 - 1 | 1 - 0 | Bollnas Gif Ff | ||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Ifk Stocksund | 1 - 2 | 0 - 1 | Ifk Lidingo | ||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Ifk Mora | 0 - 2 | 0 - 0 | Karlbergs BK | ||||||
Western Australia Premier League uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 08:00 | FT | Bayswater City | 1 - 0 | 1 - 0 | ECU Joondalup | ||||||
12 May 2018 08:00 | FT | Sorrento | 2 - 2 | 0 - 0 | Floreat Athena | ||||||
12 May 2018 08:00 | FT | Inglewood United | 3 - 1 | 1 - 1 | Balcatta | ||||||
12 May 2018 08:00 | FT | Perth Glory Am | 3 - 0 | 1 - 0 | Subiaco AFC | ||||||
12 May 2018 08:00 | FT | Perth SC | 3 - 0 | 0 - 0 | Joondalup United | ||||||
12 May 2018 08:00 | FT | Stirling Lions | 4 - 0 | 1 - 0 | Forrestfield United | ||||||
12 May 2018 11:00 | FT | Armadale | 0 - 1 | 0 - 1 | Cockburn City | ||||||
Georgia Primera Division uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 12:00 | FT | Sioni Bolnisi | 1 - 1 | 1 - 1 | Samtredia | ||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Chikhura Sachkhere | 0 - 3 | 0 - 1 | Dila Gori | ||||||
12 May 2018 17:30 | FT | Torpedo Kutaisi | 2 - 1 | 0 - 1 | Metalurgi Rustavi | ||||||
Venezuela Primera Division uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 21:00 | FT | Deportivo La Guaira | 2 - 2 | 2 - 0 | Mineros de Guayana | ||||||
12 May 2018 22:00 | FT | Deportivo Lara | 1 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Anzoategui | ||||||
12 May 2018 23:00 | FT | Monagas SC | 1 - 0 | 0 - 0 | Metropolitanos | ||||||
Republic of Azerbaijan Premier League uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 14:00 | FT | FK Inter Baku | 3 - 0 | 3 - 0 | Qarabag | ||||||
12 May 2018 16:00 | FT | Zira | 2 - 1 | 1 - 1 | Fk Kapaz Ganca | ||||||
12 May 2018 16:00 | FT | Neftci Baku | 3 - 1 | 2 - 0 | Sabail | ||||||
12 May 2018 16:00 | FT | Standard Sumqayit | 0 - 2 | 0 - 1 | Gilan Gabala | ||||||
Australia Victorian Premier League uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 10:00 | FT | Dandenong Thunder | 3 - 2 | 1 - 0 | Pascoe Vale Sc | ||||||
12 May 2018 10:30 | FT | Bentleigh Greens | 1 - 0 | 0 - 0 | Avondale Heights | ||||||
Paraguayan Primera Division uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 21:00 | FT | Cerro Porteno | 1 - 0 | 0 - 0 | Olimpia Asuncion | ||||||
12 May 2018 23:15 | FT | Deportivo Santani | 1 - 1 | 1 - 1 | Independiente Fbc | ||||||
Ireland Division 1 uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 19:45 | FT | Cobh Ramblers | 1 - 0 | 1 - 0 | Cabinteely | ||||||
Russia Youth Championship League uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 10:00 | FT | Fk Krasnodar Youth | 4 - 1 | 2 - 0 | Rubin Kazan Youth | ||||||
12 May 2018 11:00 | FT | Ufa Youth | 6 - 1 | 3 - 0 | Tosno Youth | ||||||
12 May 2018 12:00 | FT | Fk Rostov Youth | 3 - 0 | 1 - 0 | Fk Ural Youth | ||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Cska Moscow Youth | 3 - 2 | 2 - 0 | Fk Anzhi Youth | ||||||
12 May 2018 15:30 | FT | Amkar Perm Youth | 1 - 0 | 0 - 0 | Akhmat Grozny Youth | ||||||
12 May 2018 16:59 | FT | Zenit St.petersburg Youth | 7 - 0 | 3 - 0 | Ska Khabarovsk Youth | ||||||
Chinese Football League Divison 1 uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 08:30 | FT | Dalian Chaoyue | 1 - 0 | 0 - 0 | Heilongjiang heilongjiang Ice City | ||||||
12 May 2018 12:30 | FT | Guangdong Southern Tigers | 1 - 1 | 1 - 0 | Beijing Beikong | ||||||
12 May 2018 12:35 | FT | Zhejiang Professional | 0 - 0 | 0 - 0 | Xinjiang Tianshan Leopard | ||||||
Brisbane Premier emier League uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 08:00 | FT | Acacia Ridge | 0 - 2 | 0 - 0 | Centenary Stormers | ||||||
12 May 2018 09:30 | FT | Grange Thistle Sc | 3 - 0 | 1 - 0 | Mount Gravatt | ||||||
12 May 2018 10:00 | FT | The Gap BPL | 0 - 3 | 0 - 3 | Bayside United | ||||||
Czech Republic 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 09:15 | FT | Olympia Praha | 1 - 1 | 0 - 0 | Opava | ||||||
12 May 2018 16:00 | FT | Frydek-mistek | 2 - 2 | 2 - 1 | Vitkovice | ||||||
12 May 2018 16:00 | FT | Pribram | 1 - 0 | 1 - 0 | Fk Banik Sokolov | ||||||
Sweden Div 2 Norrland uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Fc Linkoping City | 1 - 0 | 1 - 0 | Sollentuna United FF | ||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Tegs Thoren ff | 3 - 3 | 1 - 1 | Skelleftea Ff | ||||||
Ukraine Division 2 uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 15:30 | FT | Volyn | 2 - 1 | 0 - 1 | Rukh Vynnyky | ||||||
12 May 2018 15:30 | FT | Helios Kharkiv | 1 - 3 | 1 - 1 | Hirnyk Sport | ||||||
12 May 2018 15:30 | FT | Inhulets Petrove | 1 - 3 | 1 - 2 | Desna Chernihiv | ||||||
12 May 2018 15:30 | FT | Mfk Vodnyk Mikolaiv | 0 - 1 | 0 - 1 | Balkany Zorya | ||||||
12 May 2018 15:30 | FT | Sumy | 0 - 1 | 0 - 1 | Arsenal Kyiv | ||||||
12 May 2018 15:30 | FT | Fk Poltava | 1 - 1 | 0 - 1 | Kolos Kovalivka | ||||||
12 May 2018 15:30 | FT | Kremin Kremenchuk | 3 - 0 | 0 - 0 | Zhemchuzhyna Odessa | ||||||
12 May 2018 15:30 | FT | Naftovik Ukrnafta | 2 - 1 | 2 - 0 | Cherkaskyi Dnipro | ||||||
Norway 2 Division A uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Elverum | 4 - 1 | 1 - 1 | Grorud IL | ||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Fram Larvik | 1 - 0 | 1 - 0 | Asker | ||||||
Norway 2 Division B uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 13:00 | FT | KFUM Oslo | 1 - 1 | 0 - 0 | Skeid Oslo | ||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Vard Haugesund | 0 - 1 | 0 - 0 | Floy Flekkeroy Il | ||||||
12 May 2018 15:00 | FT | FK Vidar | 1 - 1 | 1 - 1 | Brattvag | ||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Stjordals Blink | 1 - 2 | 0 - 1 | Kjelsas IL | ||||||
Algeria Division 1 uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 16:00 | FT | Paradou Ac | 5 - 0 | 2 - 0 | Om Medea | ||||||
12 May 2018 16:00 | FT | Usm Bel Abbes | 0 - 0 | 0 - 0 | Us Biskra | ||||||
12 May 2018 16:00 | FT | Na Hussein Dey | 0 - 0 | 0 - 0 | Cr Belouizdad | ||||||
12 May 2018 16:00 | FT | Usm Blida | 1 - 2 | 1 - 0 | Cs Constantine | ||||||
12 May 2018 16:00 | FT | Js Saoura | 1 - 0 | 0 - 0 | Mc Oran | ||||||
12 May 2018 16:00 | FT | Drb Tadjenant | 3 - 2 | 2 - 0 | Es Setif | ||||||
Czech Republic U19 League uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 09:30 | FT | Banik Ostrava u19 | 1 - 3 | 0 - 0 | Sk Sigma Olomouc u19 | ||||||
12 May 2018 10:00 | FT | Hradec Kralove u19 | 5 - 3 | 3 - 2 | Slavia Praha u19 | ||||||
12 May 2018 10:00 | FT | Viktoria Plzen U19 | 6 - 1 | 2 - 0 | Bohemians 1905 U19 | ||||||
12 May 2018 11:00 | FT | Brno U19 | 5 - 0 | 2 - 0 | Mlada Boleslav U19 | ||||||
12 May 2018 11:00 | FT | Opava U19 | 1 - 1 | 0 - 1 | Pardubice U19 | ||||||
12 May 2018 12:00 | FT | Synot Slovacko U19 | 1 - 2 | 1 - 0 | Sparta Praha U19 | ||||||
Zimbabwe Premier Soccer League uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Zpc Kariba | 1 - 1 | 0 - 0 | Mutare City | ||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Yadah | 0 - 0 | 0 - 0 | Highlanders Fc | ||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Bulawayo City | 2 - 0 | 1 - 0 | Shabanie Mine | ||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Harare City | 1 - 0 | 0 - 0 | Nichrut | ||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Platinum | 0 - 0 | 0 - 0 | Triangle Fc | ||||||
Greece Super League 2 uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Ergotelis | 0 - 3 | 0 - 1 | Panserraikos | ||||||
Serbia Prva Liga uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 16:00 | FT | Proleter Novi Sad | 5 - 0 | 1 - 0 | Novi Pazar | ||||||
12 May 2018 16:00 | FT | Dinamo Vranje | 3 - 0 | 1 - 0 | Jagodina | ||||||
12 May 2018 18:00 | FT | FK Metalac Gornji Milanovac | 1 - 1 | 1 - 0 | Backa Topola | ||||||
Estonia Esi Liiga uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 11:00 | FT | Jk Tallinna Kalev Iii | 1 - 3 | 1 - 2 | Tallinna Levadia 2 | ||||||
12 May 2018 11:00 | FT | Nomme Jk Kalju Ii | 2 - 0 | 2 - 0 | Keila Jk | ||||||
Moldova Division 2 uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Victoria Bardar | 1 - 4 | 1 - 3 | Cahul 2005 | ||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Cs Sparta Chisinau | 1 - 1 | 0 - 1 | Abus Ungheni | ||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Singerei | 1 - 0 | 1 - 0 | Granicerul Glodeni | ||||||
Slovenia 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 16:00 | FT | Zarica Kranj | 1 - 2 | 1 - 2 | NK Krka | ||||||
12 May 2018 16:00 | FT | Fuzinar | 1 - 1 | 1 - 0 | Ask Bravo | ||||||
12 May 2018 16:00 | FT | ND Ilirija 1911 | 4 - 2 | 1 - 1 | Jadran Dekani | ||||||
12 May 2018 16:00 | FT | Rogaska | 0 - 1 | 0 - 0 | Brda | ||||||
12 May 2018 16:00 | FT | Nafta | 2 - 2 | 0 - 0 | Brezice | ||||||
Iceland Division 2 uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Huginn | 1 - 3 | 1 - 0 | Kari Akranes | ||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Vestri | 5 - 0 | 3 - 0 | Hottur Egilsstadir | ||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Vidir Gardur | 2 - 3 | 1 - 2 | Volsungur Husavik | ||||||
12 May 2018 16:00 | FT | Umf Afturelding | 7 - 2 | 5 - 2 | Tindastoll Sauda | ||||||
Iceland Division 1 uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 15:00 | FT | HK Kopavog | 1 - 1 | 1 - 1 | Vikingur Olafsvik | ||||||
12 May 2018 15:00 | FT | UMF Selfoss | 0 - 2 | 0 - 1 | Ir Reykjavik | ||||||
12 May 2018 16:59 | FT | Haukar | 3 - 1 | 3 - 1 | Magni | ||||||
Korea Challengers League uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 06:00 | FT | Goyang Fc | 3 - 1 | 2 - 1 | Fc Uijeongbu | ||||||
12 May 2018 06:00 | FT | Pyeongchang | 2 - 1 | 0 - 0 | Paju Citizen Fc | ||||||
12 May 2018 06:00 | FT | Yangpyeong | 4 - 0 | 3 - 0 | Jungnang Chorus Mustang Fc | ||||||
12 May 2018 07:00 | FT | Siheung City | 2 - 0 | 2 - 0 | Chungju Citizen | ||||||
12 May 2018 07:00 | FT | Yeoju Sejong | 3 - 1 | 2 - 1 | Seoul United Fc | ||||||
12 May 2018 07:00 | FT | Hwaseong Fc | 1 - 1 | 0 - 1 | Pyeongtaek Citizen | ||||||
12 May 2018 07:00 | FT | Pocheon Fc | 0 - 3 | 0 - 2 | Icheon Citizen Fc | ||||||
12 May 2018 07:00 | FT | Gimpo Fc | 1 - 1 | 1 - 0 | Gyeongju Citizen Fc | ||||||
12 May 2018 07:00 | FT | Cheongju Jikji Fc | 0 - 1 | 0 - 1 | Chuncheon Citizen | ||||||
12 May 2018 07:00 | FT | Jeonju Citizen | 1 - 1 | 0 - 0 | Cheongju City | ||||||
England Divison 2 uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Lincoln City | 0 - 0 | 0 - 0 | Exeter City | ||||||
12 May 2018 19:30 | FT | Coventry | 1 - 1 | 0 - 0 | Notts County | ||||||
Belarus Cup uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 13:00 | FT | Sdiusor | 1 - 0 | 0 - 0 | Ivatsevichi | ||||||
Australia Victorian Division 1 uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 05:00 | FT | Melbourne Victory Fc Am | 3 - 0 | 0 - 0 | Murray United | ||||||
12 May 2018 06:00 | FT | Melbourne Heart Youth | 2 - 3 | 1 - 1 | Werribee City Sc | ||||||
12 May 2018 06:00 | FT | Moreland Zebras | 1 - 1 | 1 - 0 | Springvale White Eagles | ||||||
12 May 2018 06:00 | FT | Brunswick City | 2 - 1 | 2 - 1 | Nunawading City | ||||||
12 May 2018 06:00 | FT | North Geelong Warriors | 0 - 3 | 0 - 2 | Moreland City | ||||||
12 May 2018 06:00 | FT | Eastern Lions Sc | 2 - 1 | 1 - 1 | Whittlesea Ranges Fc | ||||||
12 May 2018 06:00 | FT | Langwarrin | 1 - 3 | 0 - 1 | Altona Magic | ||||||
12 May 2018 06:15 | FT | Box Hill United Sc | 0 - 0 | 0 - 0 | St Albans Saints | ||||||
12 May 2018 10:00 | FT | Goulburn Valley Suns | 3 - 0 | 1 - 0 | Ballarat Red Devils | ||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 09:15 | FT | Pisek | 1 - 2 | 1 - 0 | Jiskra Usti Nad Orlici | ||||||
12 May 2018 09:15 | FT | Slavoj Vysehrad | 4 - 4 | 3 - 2 | Domazlice | ||||||
12 May 2018 12:30 | FT | Sokol Cizova | 1 - 2 | 0 - 2 | Polaban Nymburk | ||||||
12 May 2018 16:00 | FT | Dobrovice | 2 - 1 | 1 - 1 | Sokol Zapy | ||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Torslanda IK | 1 - 4 | 0 - 2 | Karlstad BK | ||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Ik Gauthiod | 0 - 1 | 0 - 1 | Trollhattan | ||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Vanersborgs If | 3 - 1 | 1 - 0 | Vanersborg | ||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Skoftebyns If | 2 - 1 | 1 - 0 | Hisingsbacka | ||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Nordvarmland Ff | 1 - 1 | 1 - 1 | Vargarda Ik | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 13:00 | FT | Varmdo IF | 2 - 2 | 0 - 1 | Varmbols Fc | ||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Sodertalje | 4 - 0 | 3 - 0 | Eskilstuna City FK | ||||||
12 May 2018 15:00 | FT | IFK Aspudden-Tellus | 3 - 1 | 1 - 1 | Bk Nora | ||||||
12 May 2018 15:00 | FT | IF Sylvia | 0 - 2 | 0 - 1 | Enskede Ik | ||||||
12 May 2018 16:00 | FT | Newroz | 2 - 1 | 2 - 0 | IK Sleipner | ||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 13:00 | FT | Kvarnby IK | 0 - 5 | 0 - 3 | Vinbergs If | ||||||
12 May 2018 13:00 | FT | Rosengard | 1 - 0 | 1 - 0 | IS Halmia | ||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Savedalens IF | 2 - 0 | 0 - 0 | Ksf Prespa Birlik | ||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Varbergs Gif | 1 - 4 | 1 - 4 | Assyriska Bk | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Gotaland uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 13:00 | FT | Osterlen Ff | 1 - 2 | 0 - 1 | Ifo Bromolla If | ||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Rappe Goif | 2 - 0 | 2 - 0 | Lindsdals IF | ||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Assyriska Turab Ik Jkp | 4 - 0 | 3 - 0 | Solvesborgs Goif | ||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Ifk Berga | 3 - 1 | 2 - 1 | Asarums If Fk | ||||||
Kazakhstan Division 1 uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 10:00 | FT | Baykonur | 2 - 0 | 1 - 0 | Zhetysu Ii | ||||||
12 May 2018 11:00 | FT | Ekibastuzets | 0 - 4 | 0 - 2 | Altay Spor Kulubu | ||||||
12 May 2018 11:00 | FT | Okzhetpes | 1 - 1 | 0 - 1 | Bolat Temirtau | ||||||
12 May 2018 12:00 | FT | Kairat Academy | 2 - 2 | 0 - 0 | Maktaaral | ||||||
12 May 2018 12:00 | FT | Kaspyi Aktau | 1 - 4 | 0 - 2 | Tarlan Shymkent | ||||||
12 May 2018 12:00 | FT | Taraz | 5 - 0 | 2 - 0 | Aktobe Zhas | ||||||
Latvia - 2. Division uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 12:00 | FT | Fk Auda Riga | 1 - 3 | 1 - 2 | Fk Smiltene Bjss | ||||||
12 May 2018 12:00 | FT | Jdfs Alberts | 2 - 1 | 1 - 0 | Preilu | ||||||
12 May 2018 13:00 | FT | Tukums-2000 | 2 - 0 | 1 - 0 | Grobina | ||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Rezekne / Bjss | 3 - 0 | 0 - 3 | Rigas Tehniska Universitate | ||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Balvu Vilki | 0 - 15 | 0 - 6 | Daugava Daugavpils | ||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Staiceles Bebri | 2 - 1 | 0 - 0 | Super Nova | ||||||
Chinese Football League Divison 2 uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 08:00 | FT | Lijiang FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Shenzhen Pengcheng | ||||||
12 May 2018 08:00 | FT | Qingdao Jonoon | 3 - 0 | 1 - 0 | Shenyang Dongjin | ||||||
12 May 2018 08:00 | FT | Hebei Elite | 2 - 1 | 2 - 1 | Jilin Baijia | ||||||
12 May 2018 08:00 | FT | Shenyang Urban | 7 - 1 | 5 - 1 | Inner Mongolia Caoshangfei | ||||||
12 May 2018 08:30 | FT | Suzhou Dongwu | 1 - 0 | 0 - 0 | Jiangxi Beidamen | ||||||
12 May 2018 08:30 | FT | Fujian Transcend | 0 - 0 | 0 - 0 | Dalian Chanjoy | ||||||
12 May 2018 08:30 | FT | Ningxia Qidongli | 2 - 1 | 0 - 1 | Baoding Rongda FC | ||||||
12 May 2018 08:30 | FT | Beijing Tech | 1 - 2 | 1 - 0 | Zibo Cuju | ||||||
12 May 2018 09:00 | FT | Hainan Boying Seamen | 0 - 0 | 0 - 0 | Shenzhen Peng City | ||||||
12 May 2018 09:00 | FT | Sichuan Longfor | 4 - 0 | 3 - 0 | Kun Shan | ||||||
12 May 2018 09:00 | FT | Hunan Billows | 2 - 3 | 2 - 0 | Fujian Tianxin | ||||||
12 May 2018 09:00 | FT | Shaanxi Chang an Athletic | 1 - 0 | 1 - 0 | Yanbian Beiguo | ||||||
12 May 2018 12:30 | FT | Shenzhen Renren | 3 - 0 | 0 - 0 | Shanghai Sunfun | ||||||
12 May 2018 12:35 | FT | Nantong Zhiyun | 3 - 0 | 3 - 0 | Anhui Hefei Guiguan | ||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 16:00 | FT | FK Buducnost Podgorica | 3 - 1 | 3 - 0 | Decic Tuzi | ||||||
12 May 2018 16:00 | FT | Iskra Danilovgrad | 1 - 1 | 1 - 1 | Ofk Titograd Podgorica | ||||||
12 May 2018 16:00 | FT | Kom Podgorica | 0 - 2 | 0 - 1 | Rudar Pljevlja | ||||||
12 May 2018 16:00 | FT | FK Sutjeska Niksic | 1 - 1 | 0 - 0 | Grbalj Radanovici | ||||||
12 May 2018 16:00 | FT | Zeta | 3 - 1 | 1 - 0 | OFK Petrovac | ||||||
Thailand Division 1 uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 12:00 | FT | Kasetsart University FC | 2 - 1 | 0 - 1 | Lampang Fc | ||||||
12 May 2018 13:00 | FT | Nong Bua Pitchaya | 0 - 0 | 0 - 0 | Ptt Rayong | ||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Chiangmai Fc | 3 - 2 | 1 - 1 | Ang Thong Fc | ||||||
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 15:30 | FT | Kozuv | 2 - 1 | 2 - 1 | Kamenica Sasa | ||||||
12 May 2018 15:30 | FT | Tikves Kavadarci | 2 - 1 | 1 - 1 | Osogovo | ||||||
12 May 2018 15:30 | FT | Borec Veles | 3 - 0 | 3 - 0 | Belasica Strumica | ||||||
12 May 2018 15:30 | FT | Bregalnica Stip | 2 - 0 | 1 - 0 | Plackovica | ||||||
12 May 2018 15:30 | FT | Labunishta | 2 - 1 | 2 - 0 | Lokomotiva Skopje | ||||||
12 May 2018 15:30 | FT | Struga Trim Lum | 2 - 3 | 0 - 1 | FK Teteks Tetovo | ||||||
12 May 2018 15:30 | FT | Vlazrimi Kicevo | 2 - 2 | 1 - 0 | Fk Rinija Gostivar | ||||||
12 May 2018 15:30 | FT | FK Makedonija | 4 - 0 | 2 - 0 | Fk Gorno Lisice | ||||||
12 May 2018 15:30 | FT | Novaci | 1 - 1 | 1 - 1 | Zajazi Zajas | ||||||
Japan Women Division 1 uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 04:00 | FT | Nữ JEF United Ichihara | 1 - 1 | 0 - 0 | Nữ Beleza | ||||||
12 May 2018 05:00 | FT | Nữ Kanagawa University | 5 - 0 | 2 - 0 | Nữ Nagano Parceiro | ||||||
12 May 2018 06:00 | FT | Nữ Urawa Reds | 2 - 4 | 1 - 3 | Nữ Inac Kobe | ||||||
Japan Women Division 2 uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 05:00 | Nữ Ehime Fc | ? - ? | ? - ? | Nữ Iga Kunoichi | |||||||
12 May 2018 05:00 | Nữ As Harima Albion | ? - ? | ? - ? | Nữ As Elfen Sayama | |||||||
German 3. Liga uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 12:30 | FT | SpVgg Unterhaching | 4 - 1 | 2 - 0 | VfL Osnabruck | ||||||
12 May 2018 12:30 | FT | Karlsruher SC | 2 - 3 | 1 - 2 | Carl Zeiss Jena | ||||||
12 May 2018 12:30 | FT | SV Wehen Wiesbaden | 2 - 0 | 2 - 0 | VfR Aalen | ||||||
12 May 2018 12:30 | FT | Fortuna Koln | 2 - 4 | 1 - 1 | SC Paderborn 07 | ||||||
12 May 2018 12:30 | FT | Chemnitzer | 1 - 1 | 0 - 1 | Hansa Rostock | ||||||
12 May 2018 12:30 | FT | SG Sonnenhof Grobaspach | 2 - 2 | 1 - 1 | Preuben Munster | ||||||
12 May 2018 12:30 | FT | Rot-weiss Erfurt | 1 - 3 | 1 - 1 | Wurzburger Kickers | ||||||
12 May 2018 12:30 | FT | Hallescher | 2 - 0 | 2 - 0 | Fsv Zwickau | ||||||
12 May 2018 12:30 | FT | Sportfreunde Lotte | 0 - 1 | 0 - 0 | 1. Magdeburg | ||||||
12 May 2018 12:30 | FT | Werder Bremen Am | 2 - 1 | 1 - 0 | Sv Meppen | ||||||
Poland 3. Liga uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Rozwoj Katowice | 3 - 1 | 2 - 0 | Gks Jastrzebie | ||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Siarka Tarnobrzeg | 3 - 1 | 0 - 0 | Znicz Pruszkow | ||||||
12 May 2018 16:59 | FT | Wisla Pulawy | 0 - 2 | 0 - 0 | Warta Poznan | ||||||
England Conference uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Boreham Wood | 1 - 2 | 1 - 1 | Tranmere Rovers | ||||||
Welsh Football League First Division uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 14:30 | FT | Ton Pentre | 2 - 2 | 0 - 0 | Afan Lido | ||||||
12 May 2018 14:30 | FT | Goytre Afc | 1 - 0 | 0 - 0 | Cwmamman United | ||||||
12 May 2018 14:30 | FT | Caerau | 1 - 3 | 0 - 1 | Haverfordwest County | ||||||
12 May 2018 14:30 | FT | Cwmbran Celtic | 1 - 3 | 0 - 0 | Llanelli | ||||||
Italian Women Division 1 uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 14:00 | Gs Roma Womens | ? - ? | ? - ? | San Zaccaria Womens | |||||||
12 May 2018 14:00 | Agsm Verona Womens | ? - ? | ? - ? | Brescia Womens | |||||||
Northern Ireland Premier League uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Cliftonville | 3 - 2 | 1 - 0 | Glentoran | ||||||
Chile Primera Division uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 00:00 | FT | Colo Colo | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportes Iquique | ||||||
12 May 2018 16:00 | FT | San Luis Quillota | 1 - 2 | 1 - 0 | Union La Calera | ||||||
12 May 2018 19:00 | FT | Huachipato | 1 - 1 | 0 - 0 | Palestino | ||||||
Macao Division 1 uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 11:30 | FT | Lai Chi | 0 - 9 | 0 - 5 | Cheng Fung | ||||||
12 May 2018 13:30 | FT | Windsor Arch Ka I | 5 - 0 | 2 - 0 | Macao Alfandega | ||||||
Scotland Division 2 uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Cowdenbeath | 3 - 2 | 1 - 2 | Cove Rangers | ||||||
United Soccer League uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 00:00 | FT | Pittsburgh Riverhounds | 0 - 0 | 0 - 0 | Indy Eleven | ||||||
12 May 2018 02:00 | FT | Colorado Springs Switchbacks | 1 - 0 | 0 - 0 | Las Vegas Lights | ||||||
12 May 2018 19:00 | FT | Ottawa Fury | 2 - 0 | 2 - 0 | Atlanta United Fc Ii | ||||||
12 May 2018 20:00 | FT | Real Monarchs Slc | 1 - 0 | 1 - 0 | Fresno | ||||||
Paraguay Division 2 uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 00:00 | FT | Sportivo Trinidense | 3 - 1 | 0 - 0 | Guairena | ||||||
12 May 2018 14:30 | FT | General Caballero | 3 - 1 | 0 - 0 | 2 De Mayo | ||||||
12 May 2018 20:00 | FT | Ca River Plate Asuncion | 0 - 3 | 0 - 2 | Martin Ledesma | ||||||
Chile Primera B uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 21:30 | FT | Rangers Talca | 0 - 0 | 0 - 0 | Cd Santiago Morning | ||||||
12 May 2018 22:00 | FT | Puerto Montt | 2 - 1 | 2 - 1 | Santiago Wanderers | ||||||
12 May 2018 23:00 | FT | Coquimbo Unido | 1 - 0 | 1 - 0 | Union San Felipe | ||||||
Belarus Pershaya Liga uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 12:00 | FT | Energetik Bgu Minsk | 5 - 1 | 3 - 1 | Zabudova 2007 Chist | ||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Fk Orsha | 0 - 3 | 0 - 2 | Granit Mikashevichi | ||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Khimik Svetlogorsk | 0 - 1 | 0 - 0 | Volna Pinsk | ||||||
12 May 2018 15:30 | FT | Slavia Mozyr | 3 - 1 | 2 - 1 | Kommunalnik Slonim | ||||||
12 May 2018 16:00 | FT | Lokomotiv Gomel | 0 - 1 | 0 - 0 | Smorgon FC | ||||||
12 May 2018 16:00 | FT | Fc Baranovichi | 0 - 0 | 0 - 0 | Zhitkovichi | ||||||
12 May 2018 16:00 | FT | Lida | 1 - 0 | 1 - 0 | Naftan Novopolock | ||||||
Romania Liga 2 uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 09:00 | FT | Sportul Snagov | 1 - 1 | 0 - 0 | Clinceni | ||||||
12 May 2018 09:00 | FT | Acs Foresta Suceava | 3 - 2 | 2 - 0 | Pandurii | ||||||
12 May 2018 09:00 | FT | Luceafarul Oradea | 3 - 2 | 1 - 1 | UTA Arad | ||||||
12 May 2018 09:00 | FT | Scm Argesul Pitesti | 2 - 3 | 0 - 1 | Balotesti | ||||||
12 May 2018 09:00 | FT | Metaloglobus | 2 - 1 | 0 - 0 | CS Mioveni | ||||||
12 May 2018 11:00 | FT | Stiinta Miroslava | 2 - 1 | 1 - 1 | Politehnica Timisoara | ||||||
Kosovo Super League uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Gjilani | 1 - 1 | 1 - 1 | Kf Drenica Srbica | ||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Kf Feronikeli | 1 - 1 | 0 - 0 | Vellaznimi Kso | ||||||
South Australian Premier League uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 06:30 | FT | Fulham United | 0 - 1 | 0 - 0 | White City Woodville | ||||||
12 May 2018 06:30 | FT | Modbury Jets | 4 - 2 | 1 - 0 | Adelaide Raiders SC | ||||||
12 May 2018 06:30 | FT | Salisbury United | 0 - 3 | 0 - 2 | Noarlunga United | ||||||
12 May 2018 10:30 | FT | Seaford Rangers | 1 - 0 | 0 - 0 | Poet Adelarde Pirates | ||||||
12 May 2018 10:30 | FT | Cumberland United | 1 - 0 | 1 - 0 | The Cove | ||||||
Australia New South Wales Premier League uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 10:00 | FT | Bonnyrigg White Eagles | 1 - 5 | 1 - 2 | A.p.i.a. Leichhardt Tigers | ||||||
12 May 2018 10:00 | FT | Manly United | 1 - 1 | 0 - 0 | Sydney United | ||||||
12 May 2018 10:00 | FT | Blacktown City Demons | 1 - 0 | 0 - 0 | Sydney FC U21 | ||||||
12 May 2018 10:00 | FT | Marconi Stallions | 0 - 2 | 0 - 1 | Sutherland Sharks | ||||||
Australia Capital Gatorade Premier League uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 06:00 | FT | Woden Weston | 4 - 4 | 1 - 0 | Monaro Panthers | ||||||
12 May 2018 08:00 | FT | Riverina Rhinos | 0 - 7 | 0 - 2 | Cooma Tigers | ||||||
12 May 2018 08:30 | FT | Belconnen United | 0 - 5 | 0 - 2 | Canberra | ||||||
Australia New South Wales Northern Premier League uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 05:30 | FT | Lambton Jarvis | 1 - 2 | 1 - 2 | Hamilton Olympic | ||||||
12 May 2018 10:30 | FT | Lake Macquarie | 0 - 2 | 0 - 0 | Maitland | ||||||
USA Women uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 20:30 | FT | Portland Thorns Fc Womens | 1 - 2 | 1 - 2 | Orlando Pride Womens | ||||||
TAS Premier League uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 05:00 | FT | Devonport City Striker | 3 - 1 | 3 - 1 | Kingborough Lions | ||||||
12 May 2018 05:00 | FT | Hobart Olympia Warriors | 3 - 1 | 1 - 1 | Clarence United | ||||||
Australian cloth uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 06:00 | FT | Oxley United | 0 - 4 | 0 - 2 | Pine Hills | ||||||
12 May 2018 07:00 | FT | Toowong | 2 - 1 | 2 - 1 | Western Spirit | ||||||
12 May 2018 09:00 | FT | Moggill | 1 - 4 | 1 - 1 | North Star | ||||||
12 May 2018 09:00 | FT | Caboolture | 5 - 0 | 0 - 0 | New Farm | ||||||
12 May 2018 09:00 | FT | Park Ridge | 0 - 5 | 0 - 2 | Annerley | ||||||
Primera Division de Uruguay uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 19:30 | FT | Ca Atenas | 0 - 1 | 0 - 1 | Ca Torque | ||||||
12 May 2018 19:30 | FT | Ca Progreso | 4 - 3 | 3 - 1 | CA Penarol | ||||||
12 May 2018 19:30 | FT | Ca River Plate | 1 - 0 | 0 - 0 | Defensor SC | ||||||
Sweden Div 3 Mellersta uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 12:00 | FT | Ifk Umea | 4 - 0 | 1 - 0 | Gallivare Malmbergets Ff | ||||||
12 May 2018 12:00 | FT | Gottne If | 1 - 1 | 1 - 1 | Friska Viljor | ||||||
12 May 2018 12:00 | FT | IFK Ostersund | 0 - 1 | 0 - 0 | IFK Lulea | ||||||
Finland Suomen Cup uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 13:00 | FT | HJK Helsinki | 0 - 1 | 0 - 0 | Inter Turku | ||||||
Sweden Div 2 Ostra Gotaland uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 13:00 | FT | Osterlen Ff | 1 - 2 | 0 - 1 | Ifo Bromolla If | ||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Rappe Goif | 2 - 0 | 2 - 0 | Lindsdals IF | ||||||
12 May 2018 14:00 | FT | Assyriska Turab Ik Jkp | 4 - 0 | 3 - 0 | Solvesborgs Goif | ||||||
12 May 2018 15:00 | FT | Ifk Berga | 3 - 1 | 2 - 1 | Asarums If Fk | ||||||
Morocco Cup uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 16:00 | FT | Rb Rachad Bernoussi | 2 - 1 | 0 - 0 | Chabab Ben Guerir | ||||||
12 May 2018 16:00 | FT | Wydad Fes | 2 - 1 | 0 - 0 | Maghreb Fez | ||||||
12 May 2018 16:00 | FT | Cayb Club Athletic Youssoufia | 0 - 0 | 0 - 0 | Renaissance Zmamra | ||||||
Qatar Prince Cup uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 16:59 | FT | Al-Garrafa | 0 - 3 | 0 - 1 | Al Rayyan | ||||||
Sudan Premier League uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 18:00 | FT | Al Hilal Omdurman | 3 - 1 | 1 - 0 | Khartoum Al Watani | ||||||
Saudi Kings Cup uitslagen |
|||||||||||
12 May 2018 19:00 | FT | Al Faisaly Harmah | 1 - 1 | 0 - 1 | Al Ittihad |
Totaal wedstrijden: 521
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...