voetbaluitslagen 12-10-2018
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
Spain Segunda Division B uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2018 15:00 | FT | Malaga | 2 - 1 | 0 - 0 | Albacete | ||||||
12 Oct 2018 16:59 | FT | Extremadura | 2 - 1 | 0 - 1 | Cadiz | ||||||
12 Oct 2018 20:00 | FT | Deportivo La Coruna | 4 - 0 | 1 - 0 | Elche | ||||||
International Friendly uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2018 00:30 | FT | Mỹ | 2 - 4 | 0 - 1 | Colombia | ||||||
12 Oct 2018 02:30 | FT | Mexico | 3 - 2 | 1 - 2 | Costa Rica | ||||||
12 Oct 2018 09:00 | FT | Botev Plovdiv | 2 - 0 | 2 - 0 | Botev Galabovo | ||||||
12 Oct 2018 09:00 | FT | Olympiakos Nicosia | 2 - 5 | 1 - 2 | Doxa Katokopias | ||||||
12 Oct 2018 10:00 | Guingamp | ? - ? | ? - ? | Lorient | |||||||
12 Oct 2018 10:00 | FT | Kazincbarcika | 2 - 2 | 2 - 0 | Diosgyor | ||||||
12 Oct 2018 10:00 | FT | Mlada Boleslav | 2 - 6 | 2 - 2 | Hradec Kralove | ||||||
12 Oct 2018 11:00 | FT | Latvia U19 | 2 - 0 | 1 - 0 | Hy Lạp U19 | ||||||
12 Oct 2018 11:35 | FT | Nhật Bản | 3 - 0 | 1 - 0 | Panama | ||||||
12 Oct 2018 12:00 | FT | Hàn Quốc | 2 - 1 | 0 - 0 | Uruguay | ||||||
12 Oct 2018 12:00 | FT | Cska 1948 Sofia | 1 - 1 | 0 - 1 | Botev Vratsa | ||||||
12 Oct 2018 12:30 | FT | Cambodia | 2 - 2 | 1 - 2 | Timor Leste | ||||||
12 Oct 2018 12:30 | FT | Singapore | 2 - 0 | 0 - 0 | Mông Cổ | ||||||
12 Oct 2018 13:00 | FT | Bulgaria U19 | 1 - 0 | 0 - 0 | Đảo Síp U19 | ||||||
12 Oct 2018 13:00 | FT | Romania U19 | 2 - 1 | 1 - 1 | Thụy Điển U19 | ||||||
12 Oct 2018 13:00 | FT | Monori Se | 0 - 2 | 0 - 1 | Ujpesti TE | ||||||
12 Oct 2018 13:00 | FT | Union Berlin | 9 - 1 | 5 - 0 | SV Babelsberg 03 | ||||||
12 Oct 2018 13:30 | FT | Afjet Afyonspor | 4 - 4 | 0 - 3 | Eskisehirspor | ||||||
12 Oct 2018 13:30 | FT | Tajikistan | 0 - 1 | 0 - 0 | Palestine | ||||||
12 Oct 2018 14:00 | FT | Sri Lanka | 1 - 4 | 1 - 0 | Malaysia | ||||||
12 Oct 2018 14:00 | FT | SV Horn | 0 - 1 | 0 - 1 | Rapid Wien | ||||||
12 Oct 2018 14:00 | FT | Rudes | 2 - 1 | 0 - 1 | Domzale | ||||||
12 Oct 2018 14:00 | FT | Asteras Tripolis | 3 - 1 | 1 - 1 | Panahaiki-2005 | ||||||
12 Oct 2018 14:00 | FT | Udinese | 2 - 1 | 0 - 1 | Ask Bravo | ||||||
12 Oct 2018 14:00 | FT | St.Polten | 2 - 0 | 0 - 0 | MTK Hungaria FC | ||||||
12 Oct 2018 14:00 | FT | LASK Linz | 4 - 0 | 2 - 0 | SKU Amstetten | ||||||
12 Oct 2018 14:00 | FT | Ermis Aradippou | 2 - 3 | 2 - 0 | Omonia Nicosia FC | ||||||
12 Oct 2018 14:30 | FT | Astra Ploiesti | 2 - 0 | 1 - 0 | Dunav Ruse | ||||||
12 Oct 2018 14:30 | FT | Karmiotissa Pano Polemidion | 0 - 5 | 0 - 1 | AEL Limassol | ||||||
12 Oct 2018 14:30 | FT | Larisa | 1 - 3 | 0 - 0 | Trikala | ||||||
12 Oct 2018 14:30 | FT | TSV Hartberg | 2 - 2 | 1 - 0 | SC Wiener Neustadt | ||||||
12 Oct 2018 14:30 | FT | Sepahan | 0 - 0 | 0 - 0 | Peykan | ||||||
12 Oct 2018 15:00 | FT | Stade Reims | 2 - 1 | 0 - 1 | Valenciennes | ||||||
12 Oct 2018 15:00 | FT | Wolfsberger AC | 1 - 1 | 1 - 1 | Triglav Gorenjska | ||||||
12 Oct 2018 15:00 | FT | Al Wihdat Amman | 3 - 0 | 1 - 0 | Shabab AlOrdon | ||||||
12 Oct 2018 15:00 | FT | Blau Weiss Linz | 0 - 2 | 0 - 2 | SSV Jahn Regensburg | ||||||
12 Oct 2018 15:00 | FT | Korona Kielce | 1 - 0 | 0 - 0 | GKS Katowice | ||||||
12 Oct 2018 15:00 | FT | Lugano | 1 - 1 | 1 - 1 | Virtus Entella | ||||||
12 Oct 2018 15:30 | FT | Sturm Graz | 3 - 0 | 1 - 0 | NK Publikum Celje | ||||||
12 Oct 2018 16:00 | FT | Radnicki Nis | 1 - 0 | 1 - 0 | Radnik Surdulica | ||||||
12 Oct 2018 16:00 | FT | CH Séc U19 | 6 - 0 | 3 - 0 | Montenegro U19 | ||||||
12 Oct 2018 16:30 | FT | Qatar | 4 - 3 | 2 - 0 | Ecuador | ||||||
12 Oct 2018 16:59 | Neuchatel Xamax | ? - ? | ? - ? | Strasbourg | |||||||
12 Oct 2018 16:59 | FT | Krsko Posavlje | 1 - 0 | 0 - 0 | Zapresic | ||||||
12 Oct 2018 16:59 | FT | Saudi Arabia U23 | 2 - 0 | 1 - 0 | Bahrain U23 | ||||||
12 Oct 2018 17:30 | FT | VfL Osnabruck | 1 - 2 | 0 - 1 | Werder Bremen | ||||||
12 Oct 2018 18:00 | FT | SG Sonnenhof Grobaspach | 1 - 5 | 1 - 3 | Dynamo Dresden | ||||||
12 Oct 2018 18:45 | FT | Saudi Arabia | 0 - 2 | 0 - 1 | Brazil | ||||||
12 Oct 2018 19:45 | FT | Pháp U21 | 1 - 0 | 0 - 0 | Thổ Nhĩ Kỳ U21 | ||||||
Ireland Premier League uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2018 19:45 | FT | Cork City | 3 - 0 | 1 - 0 | Limerick FC | ||||||
12 Oct 2018 19:45 | FT | St Patrick's | 0 - 1 | 0 - 0 | Shamrock Rovers | ||||||
12 Oct 2018 19:45 | FT | Waterford United | 1 - 2 | 0 - 0 | Dundalk | ||||||
Brasil Serie B uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2018 23:15 | FT | Juventude | 3 - 5 | 2 - 0 | Goias | ||||||
Gouden Gids Divisie uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2018 19:00 | FT | Volendam | 2 - 2 | 0 - 0 | Almere City FC | ||||||
12 Oct 2018 19:00 | FT | RKC Waalwijk | 0 - 0 | 0 - 0 | Oss | ||||||
12 Oct 2018 19:00 | FT | Helmond Sport | 1 - 2 | 0 - 0 | Telstar | ||||||
12 Oct 2018 19:00 | FT | Jong AZ | 2 - 2 | 1 - 0 | Jong Utrecht | ||||||
12 Oct 2018 19:00 | FT | NEC Nijmegen | 0 - 1 | 0 - 1 | Eindhoven | ||||||
12 Oct 2018 19:00 | FT | Den Bosch | 1 - 0 | 1 - 0 | Dordrecht 90 | ||||||
African Nations Cup uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2018 15:30 | FT | Cameroon | 1 - 0 | 0 - 0 | Malawi | ||||||
12 Oct 2018 16:00 | FT | Gabon | 3 - 0 | 1 - 0 | South Sudan | ||||||
12 Oct 2018 16:10 | FT | Angola | 4 - 1 | 2 - 1 | Mauritania | ||||||
12 Oct 2018 16:59 | FT | Togo | 1 - 1 | 0 - 1 | Gambia | ||||||
12 Oct 2018 17:30 | FT | Guinea | 2 - 0 | 1 - 0 | Rwanda | ||||||
12 Oct 2018 18:00 | FT | Bờ Biển Ngà | 4 - 0 | 1 - 0 | Central African Republic | ||||||
12 Oct 2018 18:00 | FT | Ai Cập | 4 - 1 | 4 - 0 | Swaziland | ||||||
12 Oct 2018 18:00 | FT | Cape Verde | 3 - 0 | 2 - 0 | Tanzania | ||||||
12 Oct 2018 20:00 | FT | Mali | 0 - 0 | 0 - 0 | Burundi | ||||||
12 Oct 2018 20:45 | FT | Algeria | 2 - 0 | 1 - 0 | Benin | ||||||
Indonesia Super Liga uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2018 09:30 | FT | Bhayangkara Surabaya United | 2 - 0 | 0 - 0 | Sriwijaya Palembang | ||||||
Wales Premier League uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2018 19:45 | FT | Aberystwyth Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Caernarfon | ||||||
12 Oct 2018 19:45 | FT | Bala Town | 3 - 2 | 1 - 0 | Newtown | ||||||
12 Oct 2018 19:45 | FT | Llanelli | 0 - 2 | 0 - 0 | Cardiff Metropolitan | ||||||
EURO U21 Qualifying uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2018 15:00 | FT | Montenegro U21 | 3 - 0 | 2 - 0 | Luxembourg U21 | ||||||
12 Oct 2018 16:00 | FT | Malta U21 | 2 - 1 | 1 - 0 | Hungary U21 | ||||||
12 Oct 2018 16:30 | FT | Phần Lan U21 | 1 - 2 | 1 - 0 | Georgia U21 | ||||||
12 Oct 2018 16:59 | FT | Croatia U21 | 2 - 0 | 1 - 0 | Hy Lạp U21 | ||||||
12 Oct 2018 16:59 | FT | Đan Mạch U21 | 1 - 1 | 1 - 1 | Ba Lan U21 | ||||||
12 Oct 2018 16:59 | FT | Đảo Faroe U21 | 2 - 2 | 1 - 1 | Lithuania U21 | ||||||
12 Oct 2018 16:59 | FT | Ukraine U21 | 3 - 1 | 1 - 1 | Scotland U21 | ||||||
12 Oct 2018 16:59 | FT | Nga U21 | 5 - 1 | 3 - 0 | FYR Macedonia U21 | ||||||
12 Oct 2018 16:59 | FT | Serbia U21 | 0 - 0 | 0 - 0 | Áo U21 | ||||||
12 Oct 2018 16:59 | FT | Romania U21 | 2 - 0 | 0 - 0 | Xứ Wales U21 | ||||||
12 Oct 2018 16:59 | FT | Slovenia U21 | 1 - 1 | 0 - 0 | Bulgaria U21 | ||||||
12 Oct 2018 17:30 | FT | Latvia U21 | 0 - 3 | 0 - 0 | Hà Lan U21 | ||||||
12 Oct 2018 19:00 | FT | Đức U21 | 2 - 1 | 2 - 0 | Na Uy U21 | ||||||
12 Oct 2018 19:30 | FT | Slovakia U21 | 2 - 0 | 1 - 0 | Estonia U21 | ||||||
Greee Cup uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2018 16:00 | FT | AEK Athens | 2 - 1 | 0 - 0 | Lamia | ||||||
Colombia Copa Mustang uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2018 22:00 | FT | Patriotas | 0 - 1 | 0 - 1 | Aguilas Doradas | ||||||
Russia Div 2 West uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2018 16:00 | FT | Torpedo Vladimir | 0 - 2 | 0 - 1 | Leningradets | ||||||
12 Oct 2018 16:30 | FT | Murom | 1 - 0 | 1 - 0 | Luki Energiya | ||||||
Paraguayan Primera Division uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2018 22:00 | FT | Sportivo Luqueno | 1 - 1 | 1 - 0 | 3 De Febrero | ||||||
Ireland Division 1 uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2018 19:45 | FT | Drogheda United | 1 - 1 | 1 - 0 | Finn Harps | ||||||
Israel Leumit League uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2018 14:00 | FT | Hapoel Bnei Lod | 0 - 2 | 0 - 1 | Hapoel Ramat Gan FC | ||||||
12 Oct 2018 14:00 | FT | Maccabi Ahi Nazareth | 0 - 1 | 0 - 0 | Hapoel Rishon Letzion | ||||||
12 Oct 2018 14:00 | FT | Hapoel Acco | 0 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Natzrat Illit | ||||||
12 Oct 2018 14:00 | FT | Hapoel Kfar Saba | 2 - 2 | 1 - 0 | Hapoel Iksal | ||||||
Ukraine Division 2 uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2018 13:00 | FT | Sumy | 0 - 6 | 0 - 3 | Kolos Kovalivka | ||||||
Uzbekistan Division 1 uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2018 11:10 | FT | Labsa | 0 - 2 | 0 - 0 | Sherdor Samarqand | ||||||
12 Oct 2018 11:30 | FT | Lokomotiv Bfk | 0 - 4 | 0 - 0 | Nurafshon | ||||||
12 Oct 2018 11:30 | FT | Hotira Namangan | 0 - 0 | 0 - 0 | Zaamin | ||||||
12 Oct 2018 11:30 | FT | Yozyovon | 1 - 4 | 1 - 1 | Fk Gijduvon | ||||||
Women's World Cup (Qualifying) CONCACAF uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2018 00:30 | FT | Nữ Cuba | 0 - 9 | 0 - 4 | Nữ Jamaica | ||||||
12 Oct 2018 03:10 | FT | Nữ Costa Rica | 1 - 3 | 0 - 2 | Nữ Canada | ||||||
Serbia Prva Liga uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2018 14:00 | FT | Zlatibor Cajetina | 2 - 0 | 1 - 0 | Buducnost Dobanovci | ||||||
12 Oct 2018 16:59 | FT | FK Javor Ivanjica | 4 - 1 | 2 - 0 | FK Bezanija | ||||||
Slovakia 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2018 16:59 | FT | FK Pohronie | 1 - 0 | 0 - 0 | Msk Zilina B | ||||||
England Divison 2 uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2018 19:45 | FT | Tranmere Rovers | 1 - 0 | 0 - 0 | Macclesfield Town | ||||||
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Norra uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2018 12:00 | FT | IFK Norrkoping U21 | 3 - 4 | 2 - 2 | Brommapojkarna U21 | ||||||
Austrian Regionalliga Mitte uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2018 17:30 | Sturm Graz Amat. | ? - ? | ? - ? | Union Gurten | |||||||
12 Oct 2018 17:45 | FT | SC Kalsdorf | 2 - 1 | 0 - 1 | Vst Volkermarkt | ||||||
12 Oct 2018 17:45 | FT | Sc Gleisdorf | 4 - 0 | 0 - 0 | Wels | ||||||
12 Oct 2018 17:45 | FT | Deutschlandsberger Sc | 4 - 4 | 1 - 4 | Vocklamarkt | ||||||
Czech Republic Cup uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2018 16:00 | FT | Opava | 1 - 0 | 0 - 0 | Vysocina Jihlava | ||||||
12 Oct 2018 16:59 | FT | Viktoria Zizkov | 0 - 1 | 0 - 0 | Dukla Praha | ||||||
UEFA European Women's U17 Championship uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2018 10:00 | FT | Nữ Northern Ireland U17 | 1 - 3 | 1 - 1 | Nữ Hy Lạp U17 | ||||||
12 Oct 2018 13:00 | FT | Nữ Thụy Sỹ U17 | 5 - 0 | 3 - 0 | Nữ Kazakhstan U17 | ||||||
Colombia Copa Cup uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2018 01:45 | FT | Atletico Nacional | 3 - 1 | 1 - 0 | Leones | ||||||
Welsh Football League First Division uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2018 19:30 | FT | Port Talbot | 1 - 2 | 0 - 2 | Afan Lido | ||||||
Oman uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2018 16:00 | FT | Muscat | 2 - 0 | 0 - 0 | Al Shabab Oma | ||||||
Scotland Bells Challenge Cup uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2018 19:35 | FT | Arbroath | 1 - 4 | 1 - 1 | Edinburgh City | ||||||
UEFA Nations League uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2018 19:45 | FT | Bỉ | 2 - 1 | 0 - 0 | Thụy Sỹ | ||||||
12 Oct 2018 19:45 | FT | Croatia | 0 - 0 | 0 - 0 | Anh | ||||||
12 Oct 2018 19:45 | FT | Áo | 1 - 0 | 0 - 0 | Bắc Ireland | ||||||
12 Oct 2018 19:45 | FT | Estonia | 0 - 1 | 0 - 0 | Phần Lan | ||||||
12 Oct 2018 19:45 | FT | Hy Lạp | 1 - 0 | 0 - 0 | Hungary | ||||||
12 Oct 2018 19:45 | FT | Moldova | 2 - 0 | 1 - 0 | San Marino | ||||||
12 Oct 2018 19:45 | FT | Belarus | 1 - 0 | 1 - 0 | Luxembourg | ||||||
Sweden Div 3 Mellersta uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2018 18:00 | FT | Bodens BK | 6 - 0 | 4 - 0 | Gallivare Malmbergets Ff | ||||||
UAE Cup uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2018 14:05 | FT | Masfut | 2 - 0 | 1 - 0 | Al Taawon | ||||||
12 Oct 2018 16:30 | FT | Al Oruba Uae | 1 - 4 | 0 - 2 | Hatta | ||||||
Portugal U23 uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2018 16:59 | FT | Belenenses U23 | 2 - 0 | 0 - 0 | Academica Coimbra U23 |
Totaal wedstrijden: 135
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...