voetbaluitslagen 12-10-2019
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
Spain Segunda Division B uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 11:00 | FT | Girona | 0 - 2 | 0 - 1 | Elche | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Almeria | 0 - 0 | 0 - 0 | CD Lugo | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Sporting de Gijon | 1 - 3 | 0 - 3 | Alcorcon | ||||||
12 Oct 2019 16:59 | FT | Extremadura | 1 - 1 | 1 - 0 | SD Ponferradina | ||||||
12 Oct 2019 16:59 | FT | Malaga | 1 - 2 | 0 - 1 | Cadiz | ||||||
International Friendly uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 00:00 | FT | Uruguay | 1 - 0 | 1 - 0 | Peru | ||||||
12 Oct 2019 09:00 | FT | Thái Lan U19 | 0 - 1 | 0 - 0 | Uzbekistan U19 | ||||||
12 Oct 2019 10:00 | FT | Vasas | 1 - 2 | 1 - 2 | Fehervar Videoton | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Estonia U19 | 0 - 3 | 0 - 1 | Nga U19 | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Gaziantepspor | 3 - 2 | 1 - 2 | Adanaspor | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Hàn quốc U19 | 2 - 1 | 2 - 0 | Việt Nam U19 | ||||||
12 Oct 2019 13:30 | FT | FYR Macedonia U19 | 2 - 1 | 1 - 0 | Đảo Síp U19 | ||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | TSV Hartberg | 2 - 1 | 1 - 1 | SK Austria Klagenfurt | ||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | Basaksehir FK | 1 - 0 | 0 - 0 | Yeni Malatyaspor | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Bỉ U19 | 2 - 4 | 1 - 2 | Anh U19 | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Konyaspor | 1 - 0 | 1 - 0 | Eskisehirspor | ||||||
12 Oct 2019 16:59 | FT | Colombia | 0 - 0 | 0 - 0 | Chile | ||||||
12 Oct 2019 18:00 | FT | Tunisia | 0 - 0 | 0 - 0 | Cameroon | ||||||
12 Oct 2019 18:00 | FT | NK Rijeka | 1 - 1 | 1 - 1 | Zrinjski Mostar | ||||||
Brasil Serie A uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 21:00 | FT | Goias | 1 - 0 | 1 - 0 | CSA Alagoas AL | ||||||
12 Oct 2019 23:00 | FT | Fluminense | 2 - 0 | 2 - 0 | Bahia | ||||||
England Divison 1 uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Bristol Rovers | 1 - 0 | 0 - 0 | Milton Keynes Dons | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Portsmouth | 0 - 0 | 0 - 0 | Gillingham | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Blackpool | 1 - 2 | 0 - 0 | Rotherham United | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Southend United | 1 - 4 | 1 - 2 | AFC Wimbledon | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Peterborough United | 2 - 0 | 0 - 0 | Lincoln City | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Rochdale | 2 - 1 | 1 - 0 | Accrington Stanley | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Oxford United | 3 - 0 | 1 - 0 | Doncaster Rovers | ||||||
Brasil Serie B uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 01:30 | FT | Oeste FC | 1 - 1 | 0 - 0 | Ponte Preta | ||||||
12 Oct 2019 01:30 | FT | Cuiaba | 1 - 3 | 1 - 0 | Vitoria Salvador BA | ||||||
12 Oct 2019 01:30 | FT | Guarani Sp | 1 - 0 | 0 - 0 | CRB AL | ||||||
12 Oct 2019 20:30 | FT | Coritiba | 1 - 0 | 0 - 0 | Criciuma | ||||||
12 Oct 2019 20:30 | FT | Bragantino | 2 - 0 | 1 - 0 | Parana PR | ||||||
12 Oct 2019 20:30 | FT | Londrina (PR) | 1 - 2 | 0 - 0 | Operario Ferroviario Pr | ||||||
12 Oct 2019 23:00 | FT | Figueirense (SC) | 2 - 1 | 0 - 1 | America MG | ||||||
Gouden Gids Divisie uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 17:30 | FT | Oss | 2 - 2 | 2 - 1 | Telstar | ||||||
12 Oct 2019 19:45 | FT | Roda JC Kerkrade | 4 - 0 | 1 - 0 | Helmond Sport | ||||||
Argentina Primera B Nacional uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 21:00 | Estudiantes de Caseros | ? - ? | ? - ? | Atletico Atlanta | |||||||
12 Oct 2019 22:40 | FT | Belgrano | 2 - 2 | 1 - 1 | Ferrol Carril Oeste | ||||||
U19 European uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 12:00 | FT | Scotland U19 | 2 - 0 | 0 - 0 | Andorra U19 | ||||||
12 Oct 2019 12:00 | FT | Đức U19 | 9 - 2 | 4 - 1 | Belarus U19 | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Georgia U19 | 3 - 1 | 2 - 0 | Kazakhstan U19 | ||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | Na Uy U19 | 8 - 1 | 2 - 1 | San Marino U19 | ||||||
12 Oct 2019 16:59 | FT | CH Séc U19 | 4 - 0 | 2 - 0 | Azerbaijan U19 | ||||||
12 Oct 2019 19:00 | FT | Hungary U19 | 0 - 2 | 0 - 0 | Croatia U19 | ||||||
England FA Cup uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Burgess Hill Town | 0 - 2 | 0 - 2 | Phoenix Sports | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Cleethorpes Town | 2 - 4 | 1 - 2 | Mossley AFC | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Droylsden | 1 - 1 | 0 - 0 | Workington | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Kidsgrove Athletic | 1 - 0 | 1 - 0 | Wisbech Town | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Sutton Coldfield Town | 2 - 1 | 1 - 1 | Yaxley | ||||||
Liga de Honora uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 16:00 | FT | Chaves | 2 - 0 | 0 - 0 | GD Estoril-Praia | ||||||
12 Oct 2019 16:59 | FT | Leixoes | 1 - 0 | 1 - 0 | Casa Pia Ac | ||||||
Australia League A uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 07:00 | FT | Western Sydney | 2 - 1 | 1 - 1 | Central Coast Mariners FC | ||||||
12 Oct 2019 09:30 | FT | Melbourne Victory FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Melbourne City | ||||||
Japanese League Division 2 uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 06:00 | FT | Renofa Yamaguchi | 1 - 0 | 0 - 0 | Kyoto Purple Sanga | ||||||
12 Oct 2019 10:00 | FT | Ryukyu | 1 - 5 | 0 - 3 | Tokyo Verdy | ||||||
12 Oct 2019 10:00 | FT | V-Varen Nagasaki | 0 - 2 | 0 - 0 | JEF United Ichihara | ||||||
U17 European uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 10:00 | FT | Bỉ U17 | 3 - 1 | 1 - 0 | Macedonia U17 | ||||||
12 Oct 2019 12:00 | FT | Slovenia U17 | 2 - 0 | 1 - 0 | Kosovo U17 | ||||||
12 Oct 2019 14:30 | FT | Ba Lan U17 | 11 - 0 | 9 - 0 | Liechtenstein U17 | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Hà Lan U17 | 2 - 1 | 0 - 1 | Xứ Wales U17 | ||||||
EURO uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | Georgia | 0 - 0 | 0 - 0 | CH Ireland | ||||||
12 Oct 2019 16:59 | FT | Đan Mạch | 1 - 0 | 0 - 0 | Thụy Sỹ | ||||||
12 Oct 2019 16:59 | FT | Đảo Faroe | 0 - 3 | 0 - 0 | Romania | ||||||
12 Oct 2019 16:59 | FT | Bosnia Herzegovina | 4 - 1 | 2 - 0 | Phần Lan | ||||||
12 Oct 2019 19:45 | FT | Na Uy | 1 - 1 | 0 - 0 | Tây Ban Nha | ||||||
12 Oct 2019 19:45 | FT | Malta | 0 - 4 | 0 - 1 | Thụy Điển | ||||||
12 Oct 2019 19:45 | FT | Liechtenstein | 1 - 1 | 0 - 1 | Armenia | ||||||
12 Oct 2019 19:45 | FT | Italy | 2 - 0 | 0 - 0 | Hy Lạp | ||||||
Russian First Division uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 10:00 | FT | Spartak Moscow II | 2 - 3 | 1 - 0 | Torpedo Moscow | ||||||
12 Oct 2019 10:00 | FT | Tom Tomsk | 0 - 0 | 0 - 0 | Baltika | ||||||
12 Oct 2019 11:00 | FT | Yenisey Krasnoyarsk | 1 - 1 | 0 - 1 | Torpedo Armavir | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | FK Khimki | 4 - 0 | 2 - 0 | Mordovia Saransk | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Krasnodar II | 2 - 2 | 0 - 1 | SKA Energiya Khabarovsk | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Rotor Volgograd | 2 - 1 | 1 - 1 | Pari Nizhny Novgorod | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Shinnik Yaroslavl | 2 - 3 | 1 - 0 | Chayka K Sr | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Tekstilshchik Ivanovo | 4 - 3 | 2 - 3 | Luch-Energiya | ||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | Avangard | 0 - 1 | 0 - 1 | Chertanovo Moscow | ||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | Neftekhimik Nizhnekamsk | 1 - 0 | 1 - 0 | Fakel Voronezh | ||||||
Wales Premier League uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 14:30 | FT | The New Saints | 6 - 2 | 4 - 0 | Airbus | ||||||
12 Oct 2019 14:30 | FT | Bala Town | 2 - 1 | 2 - 1 | Carmarthen | ||||||
12 Oct 2019 14:30 | FT | Aberystwyth Town | 2 - 2 | 1 - 0 | Cardiff Metropolitan | ||||||
Morocco Super League uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 16:00 | Wydad Casablanca | ? - ? | ? - ? | Renaissance Sportive de Berkane | |||||||
Denmark 1.Division uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 13:30 | FT | Skive IK | 2 - 1 | 0 - 1 | Hvidovre IF | ||||||
EURO U21 Qualifying uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 14:45 | FT | Thụy Điển U21 | 5 - 0 | 2 - 0 | Iceland U21 | ||||||
Costa Rica Primera Division uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 01:00 | FT | Santos De Guapiles | 1 - 3 | 1 - 1 | Ad San Carlos | ||||||
12 Oct 2019 02:40 | FT | Alajuelense | 1 - 0 | 0 - 0 | AD grecia | ||||||
Honduras Liga Nacional uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 22:00 | FT | Marathon | 3 - 2 | 3 - 0 | Platense | ||||||
Lithuania - 1. Division uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Palanga | 0 - 4 | 0 - 2 | Suduva | ||||||
Poland - 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Radomiak Radom | 1 - 3 | 0 - 1 | Podbeskidzie | ||||||
12 Oct 2019 16:00 | FT | Belchatow | 1 - 0 | 0 - 0 | Olimpia Grudziadz | ||||||
Colombia Copa Mustang uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 21:00 | FT | Deportivo Pasto | 2 - 1 | 1 - 1 | Atletico Junior Barranquilla | ||||||
12 Oct 2019 23:00 | FT | Deportivo Cali | 0 - 0 | 0 - 0 | Independiente Santa Fe | ||||||
12 Oct 2019 23:20 | FT | Alianza Petrolera | 0 - 1 | 0 - 1 | Deportes Tolima | ||||||
Russia Div 2 West uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 12:00 | FT | FK Kolomna | 3 - 2 | 0 - 1 | Leningradets | ||||||
12 Oct 2019 12:00 | FT | Veles Moscow | 3 - 1 | 2 - 1 | Dolgiye Prudy | ||||||
12 Oct 2019 12:00 | FT | Zenit-2 St.Petersburg | 3 - 0 | 1 - 0 | Znamya Truda | ||||||
12 Oct 2019 12:00 | FT | Zvezda Sint Petersburg | 1 - 4 | 1 - 2 | Murom | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Pskov 747 | 2 - 3 | 2 - 3 | Torpedo Vladimir | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Rodina Moskva | 2 - 2 | 1 - 1 | Olimp Khimki | ||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | Luki Energiya | 1 - 2 | 1 - 1 | Lokomotiv Moscow B | ||||||
Japan Football League uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 05:00 | FT | Blaublitz Akita | 2 - 2 | 1 - 2 | Thespa Kusatsu Gunma | ||||||
Belgium - 2e Klasse uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 16:00 | FT | Roeselare | 3 - 1 | 3 - 0 | Oud Heverlee | ||||||
12 Oct 2019 19:30 | FT | Excelsior Virton | 1 - 0 | 0 - 0 | KVSK Lommel | ||||||
Sweden Div 1 Sodra uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 12:00 | FT | Lindome GIF | 5 - 1 | 2 - 0 | IFK Varnamo | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Torns IF | 0 - 0 | 0 - 0 | Trollhattan | ||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | Assyriska Turab Ik Jkp | 2 - 2 | 0 - 1 | Landskrona BoIS | ||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | Eskilsminne IF | 2 - 0 | 0 - 0 | Skovde AIK | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Lunds BK | 3 - 1 | 1 - 1 | Oskarshamns AIK | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Utsiktens BK | 0 - 0 | 0 - 0 | Ljungskile SK | ||||||
Estonia Cup uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 11:00 | FT | Paide Linnameeskond C | 0 - 0 | 0 - 0 | Nomme JK Kalju | ||||||
Venezuela Primera Division uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 19:00 | Deportivo Anzoategui | ? - ? | ? - ? | Mineros de Guayana | |||||||
12 Oct 2019 21:00 | FT | Carabobo | 0 - 2 | 0 - 0 | Caracas FC | ||||||
12 Oct 2019 21:00 | FT | Portuguesa de Desportos | 0 - 0 | 0 - 0 | Zulia | ||||||
12 Oct 2019 21:00 | FT | Estudiantes Caracas SC | 0 - 6 | 0 - 5 | Estudiantes Merida | ||||||
12 Oct 2019 21:30 | FT | Lala | 1 - 1 | 0 - 0 | Trujillanos FC | ||||||
Russia Div 2 South uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 12:00 | FT | Dynamo Stavropol | 0 - 0 | 0 - 0 | Mashuk-KMV | ||||||
12 Oct 2019 12:00 | FT | Inter Cherkessk | 0 - 3 | 0 - 0 | Volgar-Gazprom Astrachan | ||||||
12 Oct 2019 12:00 | FT | Spartak Vladikavkaz | 1 - 2 | 0 - 0 | Krasnodar Iii | ||||||
12 Oct 2019 12:00 | FT | FK Biolog | 2 - 0 | 1 - 0 | Spartak Nalchik | ||||||
12 Oct 2019 12:30 | FT | Makhachkala | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Anzhi | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | SKA Rostov | 1 - 1 | 0 - 1 | Legion Dynamo | ||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | Druzhba Maykop | 4 - 2 | 1 - 2 | Chernomorets Novorossiysk | ||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | Kuban | 1 - 4 | 1 - 1 | Alania | ||||||
Russia Div 2 Center uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 12:00 | FT | FK Kaluga | 1 - 1 | 1 - 1 | Sokol | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Dinamo Briansk | 2 - 1 | 0 - 0 | Zorkyi Krasnogorsk | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Metallurg Lipetsk | 2 - 1 | 0 - 0 | Rotor Volgograd B | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | FK Zvezda Ryazan | 2 - 2 | 1 - 1 | Kvant Obninsk | ||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | Salyut-Energia Belgorod | 3 - 0 | 2 - 0 | Ararat Moscow | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Saturn | 2 - 2 | 1 - 1 | FK Khimik Novomoskovsk | ||||||
Sweden Div 2 Norrland uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Nykopings BIS | 3 - 0 | 3 - 0 | IF Sylvia | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Rynninge IK | 1 - 3 | 1 - 2 | Sollentuna United FF | ||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | Karlstad BK | 2 - 0 | 0 - 0 | Sandvikens IF | ||||||
Ukraine Division 2 uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Mynai | 1 - 1 | 0 - 0 | Rukh Vynnyky | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Fk Avanhard Kramatorsk | 1 - 1 | 0 - 1 | Hirnyk Sport | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Mfk Vodnyk Mikolaiv | 0 - 2 | 0 - 1 | Ahrobiznes Volochysk | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Chernomorets Odessa | 0 - 0 | 0 - 0 | Metalist 1925 Kharkiv | ||||||
12 Oct 2019 16:59 | FT | Volyn | 3 - 0 | 2 - 0 | Cherkashchyna Akademiya | ||||||
Norway 2 Division A uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Kvik Halden | 3 - 1 | 1 - 1 | Byasen Toppfotball | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Moss | 1 - 1 | 0 - 0 | Arendal | ||||||
Norway 2 Division B uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Floro | 1 - 0 | 0 - 0 | Asane Fotball | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Grorud IL | 1 - 2 | 0 - 1 | Asker | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Kjelsas IL | 3 - 0 | 1 - 0 | Oppsal | ||||||
Algeria Division 1 uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 16:00 | FT | Cr Belouizdad | 3 - 2 | 2 - 1 | Us Biskra | ||||||
12 Oct 2019 17:45 | FT | Mc Alger | 3 - 0 | 0 - 0 | Usm Alger | ||||||
12 Oct 2019 17:45 | FT | Aso Chlef | 1 - 0 | 1 - 0 | Js Kabylie | ||||||
12 Oct 2019 19:00 | FT | Js Saoura | 1 - 0 | 0 - 0 | Paradou Ac | ||||||
Czech Republic U19 League uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 09:30 | FT | Zlin U19 | 2 - 3 | 1 - 1 | Opava U19 | ||||||
12 Oct 2019 10:00 | FT | Meteor Praha U19 | 3 - 2 | 2 - 0 | Ceske Budejovice u19 | ||||||
12 Oct 2019 10:00 | Sparta Praha U19 | ? - ? | ? - ? | Viktoria Plzen U19 | |||||||
12 Oct 2019 11:00 | Hradec Kralove u19 | ? - ? | ? - ? | Banik Ostrava u19 | |||||||
12 Oct 2019 11:00 | FT | Brno U19 | 2 - 1 | 1 - 1 | Mlada Boleslav U19 | ||||||
12 Oct 2019 12:00 | FT | Pardubice U19 | 0 - 5 | 0 - 2 | Sk Sigma Olomouc u19 | ||||||
12 Oct 2019 12:00 | Slavia Praha u19 | ? - ? | ? - ? | Synot Slovacko U19 | |||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Pribram U19 | 4 - 2 | 0 - 1 | Mfk Karvina U19 | ||||||
Zimbabwe Premier Soccer League uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | Black Rhinos Fc | 0 - 0 | 0 - 0 | Chicken Inn | ||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | Platinum | 3 - 1 | 2 - 0 | Yadah | ||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | Ngezi Platinum Stars | 0 - 0 | 0 - 0 | Dynamos Fc | ||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | Harare City | 3 - 2 | 1 - 1 | Mushowani Stars | ||||||
Lithuania - 2. Division uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 12:00 | FT | Minija | 2 - 3 | 0 - 3 | Dziugas Telsiai | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Lietava Jonava | 1 - 0 | 0 - 0 | Banga Gargzdai | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Atmosfera Mazeikiai | 1 - 2 | 0 - 0 | Nevezis | ||||||
Chile Cup uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 00:00 | FT | Universidad de Chile | 4 - 1 | 2 - 0 | Cobresal | ||||||
12 Oct 2019 19:15 | FT | Everton CD | 1 - 2 | 1 - 0 | Colo Colo | ||||||
12 Oct 2019 21:45 | FT | Union Espanola | 2 - 1 | 1 - 1 | Audax Italiano | ||||||
Slovenia 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Gorica | 2 - 1 | 0 - 1 | Nk Radomlje | ||||||
12 Oct 2019 14:30 | FT | Nk Roltek Dob | 1 - 2 | 1 - 0 | Bilje | ||||||
12 Oct 2019 14:30 | FT | Dravograd | 0 - 2 | 0 - 0 | Fuzinar | ||||||
12 Oct 2019 14:30 | FT | Koper | 3 - 0 | 1 - 0 | Rogaska | ||||||
12 Oct 2019 14:30 | FT | Nafta | 2 - 2 | 2 - 0 | Brda | ||||||
12 Oct 2019 14:30 | FT | NK Krka | 0 - 0 | 0 - 0 | Brezice | ||||||
Slovakia 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | Partizan Bardejov | 1 - 3 | 0 - 1 | Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas | ||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | Mfk Nova Dubnica | 0 - 1 | 0 - 0 | MFK Kosice | ||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | Msk Zilina B | 4 - 2 | 2 - 1 | Mfk Skalica | ||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | Slovan Bratislava B | 2 - 0 | 2 - 0 | SKM Puchov | ||||||
Korea Challengers League uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 06:00 | FT | Hwaseong Fc | 5 - 3 | 1 - 1 | Pyeongtaek Citizen | ||||||
12 Oct 2019 06:00 | FT | Icheon Citizen Fc | 0 - 3 | 0 - 0 | Yangpyeong | ||||||
12 Oct 2019 07:00 | FT | Pocheon Fc | 1 - 1 | 0 - 0 | Chuncheon Citizen | ||||||
12 Oct 2019 07:00 | FT | Gimpo Fc | 1 - 0 | 0 - 0 | Chungju Citizen | ||||||
England Divison 2 uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Morecambe | 1 - 2 | 0 - 0 | Bradford AFC | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Carlisle | 2 - 4 | 0 - 2 | Crewe Alexandra | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Stevenage Borough | 2 - 1 | 2 - 0 | Grimsby Town | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Leyton Orient | 3 - 1 | 0 - 1 | Walsall | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Mansfield Town | 6 - 1 | 3 - 1 | Oldham Athletic | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Macclesfield Town | 2 - 1 | 1 - 1 | Port Vale | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Swindon | 1 - 1 | 1 - 0 | Plymouth Argyle | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Salford City | 1 - 0 | 0 - 0 | Cambridge United | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Scunthorpe United | 3 - 0 | 3 - 0 | Northampton Town | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Exeter City | 1 - 0 | 1 - 0 | Forest Green Rovers | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Crawley Town | 2 - 1 | 0 - 1 | Colchester United | ||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 09:15 | FT | Fk Loko Vltavin | 3 - 0 | 2 - 0 | Karlovy Vary Dvory | ||||||
12 Oct 2019 09:30 | FT | Kraluv Dvur | 4 - 1 | 1 - 1 | Benesov | ||||||
12 Oct 2019 12:00 | FT | Rakovnik | 0 - 4 | 0 - 3 | Motorlet Praha | ||||||
12 Oct 2019 14:30 | FT | Domazlice | 3 - 2 | 2 - 1 | Sokol Hostoun | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Stockholm Internazionale | 13 - 0 | 6 - 0 | Sodertalje | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Assyriska FF | 5 - 1 | 1 - 0 | Enskede Ik | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Motala AIF | 3 - 0 | 1 - 0 | IFK Aspudden-Tellus | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Newroz | 2 - 5 | 1 - 1 | Afk Linkoping | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Varmbols Fc | 3 - 1 | 0 - 1 | Assyriska If I Norrkoping | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Tyreso Ff | 3 - 0 | 2 - 0 | Arameisk-syrianska If | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Haninge | 3 - 3 | 1 - 3 | Huddinge If | ||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Angelholms FF | 2 - 1 | 0 - 0 | Hittarps Ik | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Ifk Malmo | 4 - 2 | 4 - 0 | Ullared | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Bk Olympic | 5 - 3 | 2 - 2 | IS Halmia | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Onsala Bk | 1 - 1 | 1 - 0 | Assyriska Bk | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Ksf Prespa Birlik | 3 - 2 | 1 - 1 | Rosengard | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Qviding FIF | 6 - 0 | 3 - 0 | Eslovs Bk | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Vinbergs If | 2 - 1 | 1 - 1 | Stafsinge If | ||||||
Latvia - 2. Division uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 12:00 | FT | Tukums-2000 | 5 - 0 | 3 - 0 | Fk Dinamo Riga | ||||||
12 Oct 2019 12:00 | FT | Jdfs Alberts | 2 - 1 | 1 - 0 | Fk Smiltene Bjss | ||||||
12 Oct 2019 12:00 | FT | Balvu Vilki | 1 - 2 | 0 - 1 | New Project | ||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | Grobina | 3 - 2 | 0 - 1 | Rezekne / Bjss | ||||||
Austrian Regionalliga Mitte uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | Atsv Stadl Paura | 1 - 0 | 0 - 0 | Wels | ||||||
12 Oct 2019 14:00 | Wsc Hertha Wels | ? - ? | ? - ? | Sturm Graz Amat. | |||||||
Chinese Football League Divison 2 uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 08:00 | FT | Ningxia Qidongli | 0 - 2 | 0 - 1 | Kun Shan | ||||||
12 Oct 2019 08:00 | FT | Yiteng FC | 1 - 2 | 1 - 0 | Fujian Transcend | ||||||
12 Oct 2019 08:00 | FT | Shenzhen Pengcheng | 5 - 0 | 0 - 0 | Yanbian Beiguo | ||||||
12 Oct 2019 08:00 | FT | Zhejiang Yiwu | 0 - 0 | 0 - 0 | Jilin Baijia | ||||||
12 Oct 2019 08:00 | FT | Nanjing Shaye | 1 - 0 | 0 - 0 | Qingdao Red Lions | ||||||
12 Oct 2019 08:00 | FT | Lhasa Urban Construction Investment | 5 - 2 | 2 - 0 | Baoding Rongda FC | ||||||
12 Oct 2019 08:00 | FT | Inner Mongolia Caoshangfei | 1 - 0 | 0 - 0 | Hunan Billows | ||||||
12 Oct 2019 08:00 | FT | Guangxi Baoyun | 2 - 1 | 1 - 0 | Xian Daxing Chongde | ||||||
12 Oct 2019 12:30 | FT | Zibo Cuju | 2 - 2 | 0 - 0 | Shenzhen Peng City | ||||||
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | Kamenica Sasa | 0 - 3 | 0 - 1 | Pehchevo | ||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | Kozuv | 6 - 1 | 3 - 1 | Pitu Guli | ||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | Ohrid 2004 | 1 - 0 | 0 - 0 | Skopje | ||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | Fk Rinija Gostivar | 2 - 2 | 1 - 2 | Vardar Forino | ||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | Vlazrimi Kicevo | 1 - 0 | 0 - 0 | Drita | ||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | Korab Debar | 2 - 1 | 1 - 1 | Labunishta | ||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | Pelister Bitola | 2 - 0 | 1 - 0 | Kadino | ||||||
Japan Women Division 1 uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 05:00 | Nữ Kanagawa University | ? - ? | ? - ? | Nữ Albirex Niigata | |||||||
12 Oct 2019 06:00 | Nữ JEF United Ichihara | ? - ? | ? - ? | Nữ Iga Kunoichi | |||||||
Japan Women Division 2 uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 05:00 | FT | Nữ Ehime Fc | 1 - 0 | 0 - 0 | Nữ Shizuoka Sangyo University | ||||||
12 Oct 2019 05:30 | Nữ Setagaya Sfida | ? - ? | ? - ? | Nữ B Kyoto | |||||||
German Frauen Bundesliga uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 12:00 | FT | Nữ Hoffenheim | 1 - 0 | 1 - 0 | Nữ Bayern Munich | ||||||
England Northern Premier League uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Gainsborough Trinity | 0 - 2 | 0 - 1 | Atherton Collieries | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Grantham Town | 2 - 2 | 1 - 0 | Hyde United | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Lancaster City | 3 - 0 | 2 - 0 | Ashton United | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Matlock Town | 3 - 1 | 2 - 1 | Mickleover Sports | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Morpeth Town | 1 - 1 | 1 - 0 | Basford Utd | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Nantwich Town | 0 - 1 | 0 - 0 | Radcliffe Borough | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Scarborough | 1 - 1 | 1 - 0 | Stafford Rangers | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Stalybridge Celtic | 3 - 2 | 1 - 2 | Bamber Bridge | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Fc United Of Manchester | 7 - 0 | 5 - 0 | Buxton FC | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Whitby Town | 0 - 1 | 0 - 0 | Warrington Town AFC | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Witton Albion | 3 - 1 | 1 - 0 | South Shields | ||||||
Mexico Copa uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 02:00 | FT | Cafetaleros De Tapachula | 1 - 2 | 1 - 1 | Monterrey | ||||||
Poland 3. Liga uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | GKS Katowice | 2 - 0 | 2 - 0 | Elana Torun | ||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | Gryf Wejherowo | 1 - 2 | 1 - 0 | Ks Legionovia Legionowo | ||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | Resovia Rzeszow | 3 - 2 | 0 - 2 | Lech Poznan B | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Bytovia Bytow | 3 - 2 | 1 - 1 | Stal Rzeszow | ||||||
12 Oct 2019 16:00 | FT | Gornik Polkowice | 3 - 0 | 2 - 0 | Stal Stalowa Wola | ||||||
12 Oct 2019 18:10 | FT | Widzew lodz | 7 - 3 | 4 - 0 | Pogon Siedlce | ||||||
Poland Centralna Liga Juniorow uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 11:00 | Jagiellonia Bialystok Youth | ? - ? | ? - ? | Pogon Szczecin Youth | |||||||
12 Oct 2019 11:00 | Lech Poznan Youth | ? - ? | ? - ? | Legia Warszawa Youth | |||||||
England Southern Premier League uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Gosport Borough | 2 - 1 | 1 - 1 | Chesham United | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Harrow Borough | 1 - 2 | 0 - 1 | Truro City | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Hartley Wintney | 1 - 0 | 0 - 0 | Walton Casuals | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Hendon | 0 - 3 | 0 - 2 | Salisbury City | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Merthyr Town | 2 - 0 | 2 - 0 | Blackfield Langley | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | Poole Town | ? - ? | ? - ? | Beaconsfield Sycob | |||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Swindon Supermarine | 3 - 2 | 1 - 2 | Farnborough Town | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Taunton Town | 2 - 1 | 1 - 0 | Hayes&Yeading | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Weston Super Mare | 6 - 0 | 4 - 0 | Dorchester Town | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Wimborne Town | 0 - 3 | 0 - 1 | Tiverton Town | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Yate Town | 1 - 0 | 0 - 0 | Metropolitan Police | ||||||
UAE Etisalat Emirates Cup uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 15:15 | FT | Ahli Al-Fujirah | 1 - 0 | 0 - 0 | Hatta | ||||||
12 Oct 2019 15:15 | FT | Al Ahli Dubai | 0 - 2 | 0 - 1 | Al-Dhafra | ||||||
12 Oct 2019 17:45 | FT | Al-Sharjah | 4 - 0 | 1 - 0 | Al-Wasl | ||||||
Peru Primera Division uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 16:59 | FT | Deportivo Union Comercio | 1 - 0 | 1 - 0 | Alianza Huanuco | ||||||
12 Oct 2019 21:30 | FT | Ayacucho Futbol Club | 2 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Municipal | ||||||
12 Oct 2019 23:45 | FT | Carlos A Mannucci | 3 - 3 | 0 - 2 | Sport Huancayo | ||||||
England Conference uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 15:00 | AFC Fylde | ? - ? | ? - ? | Sutton United | |||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Aldershot Town | 0 - 3 | 0 - 1 | Hartlepool United FC | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Barnet | 2 - 2 | 0 - 1 | Woking | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | Barrow | ? - ? | ? - ? | Dover Athletic | |||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Eastleigh | 0 - 0 | 0 - 0 | Chorley | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Ebbsfleet United | 1 - 2 | 1 - 1 | Maidenhead United | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Halifax Town | 0 - 2 | 0 - 1 | Boreham Wood | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Notts County | 2 - 0 | 1 - 0 | Torquay United | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | Stockport County | ? - ? | ? - ? | Dagenham and Redbridge | |||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Yeovil Town | 1 - 2 | 0 - 0 | Harrogate Town | ||||||
12 Oct 2019 15:15 | FT | Solihull Moors | 2 - 1 | 1 - 0 | Bromley | ||||||
England Conference North Division uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | AFC Telford United | 1 - 1 | 0 - 0 | York City | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Bradford Park Avenue | 3 - 2 | 2 - 1 | Hereford | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Curzon Ashton | 0 - 1 | 0 - 0 | Blyth Spartans | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Darlington | 2 - 1 | 2 - 1 | Boston United | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Gateshead | 1 - 0 | 1 - 0 | Gloucester City | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Guiseley | 1 - 1 | 1 - 0 | Altrincham | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Kettering Town | 0 - 2 | 0 - 1 | Spennymoor Town | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | Kidderminster | ? - ? | ? - ? | Farsley Celtic | |||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Kings Lynn | 2 - 2 | 1 - 0 | Chester FC | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Leamington | 0 - 1 | 0 - 1 | Alfreton Town | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Southport FC | 1 - 0 | 0 - 0 | Brackley Town | ||||||
England Conference South Division uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Bath City | 1 - 1 | 0 - 0 | Maidstone United | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Chelmsford City | 1 - 3 | 0 - 1 | Wealdstone | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Concord Rangers | 0 - 1 | 0 - 0 | Chippenham Town | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Dorking | 1 - 0 | 1 - 0 | Hungerford Town | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Dulwich Hamlet | 2 - 2 | 1 - 1 | Weymouth | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Havant and Waterlooville | 1 - 2 | 0 - 0 | Hemel Hempstead Town | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Oxford City | 0 - 1 | 0 - 1 | Dartford | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Slough Town | 3 - 1 | 2 - 0 | Billericay Town | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | St Albans City | 1 - 3 | 1 - 2 | Eastbourne Borough | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Tonbridge Angels | 5 - 1 | 3 - 0 | Braintree Town | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Welling United | 0 - 1 | 0 - 0 | Hampton & Richmond | ||||||
Scotland Bells Challenge Cup uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Airdrie United | 0 - 2 | 0 - 0 | Elgin City | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Inverness C.T. | 3 - 0 | 1 - 0 | Alloa Athletic | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Raith Rovers | 3 - 1 | 2 - 1 | Glenavon Lurgan | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Wrexham | 4 - 1 | 0 - 0 | Saint Mirren U21 | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Arbroath | 0 - 2 | 0 - 1 | Clyde | ||||||
12 Oct 2019 17:15 | FT | Partick Thistle | 2 - 0 | 1 - 0 | Connah's QN | ||||||
Argentina Cup uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 00:30 | FT | River Plate | 2 - 0 | 1 - 0 | Almagro | ||||||
Algeria Division 2 uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Om Medea | 2 - 2 | 2 - 1 | Rc Relizane | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Rc Arba | 2 - 1 | 0 - 0 | Wa Tlemcen | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Usm El Harrach | 0 - 0 | 0 - 0 | Asm Oran | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Jsm Skikda | 3 - 1 | 1 - 1 | Mc Saida | ||||||
12 Oct 2019 16:00 | FT | Usm Annaba | 1 - 0 | 0 - 0 | A Bou Saada | ||||||
12 Oct 2019 18:00 | FT | As Khroub | 1 - 0 | 0 - 0 | Om Arzew | ||||||
12 Oct 2019 18:00 | FT | Drb Tadjenant | 0 - 1 | 0 - 1 | Mc El Eulma | ||||||
Israel State League uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | Hapoel Bnei Zalfa | 0 - 2 | 0 - 1 | Hapoel Kaukab | ||||||
Iran League Division 1 uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 12:45 | FT | Niroye Zamini | 2 - 0 | 1 - 0 | Shahrdari Tabriz | ||||||
Italian Youth Cup uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 10:00 | FT | Udinese Youth | 0 - 2 | 0 - 2 | Frosinone Youth | ||||||
Italian Women Division 1 uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | Nữ Fiorentina | 2 - 1 | 1 - 0 | Tavagnacco Womens | ||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | Bari Womens | 0 - 0 | 0 - 0 | Agsm Verona Womens | ||||||
Brazil National Football Tournament U20 uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 18:00 | FT | Vasco Da Gama Youth | 2 - 1 | 1 - 1 | Atletico Mineiro Youth Mg | ||||||
12 Oct 2019 19:00 | FT | Sport Club Recife Youth | 2 - 2 | 1 - 2 | Cruzeiro Youth | ||||||
Northern Ireland Premier League uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Ballymena United | 1 - 1 | 0 - 0 | Crusaders FC | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Cliftonville | 1 - 0 | 0 - 0 | Larne | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Coleraine | 3 - 0 | 2 - 0 | Warrenpoint Town | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Dungannon Swifts | 1 - 4 | 0 - 4 | Linfield FC | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Glentoran | 3 - 1 | 1 - 1 | Carrick Rangers | ||||||
Angola Girabola League uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Recreativo Libolo | 2 - 1 | 0 - 0 | Recreativo Caala | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Bravos Do Maquis | 3 - 1 | 1 - 0 | Estrela Clube 1 De Maio | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Petro Atletico De Luanda | 3 - 1 | 2 - 1 | Cuando Cubango | ||||||
Canadian Premier Soccer League uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 23:00 | FT | Vorkuta | 2 - 2 | 0 - 0 | Kingsman | ||||||
12 Oct 2019 23:00 | FT | Sc Scarborough | 1 - 1 | 0 - 0 | Csc Mississauga | ||||||
Japan Football League uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 05:00 | Osaka | ? - ? | ? - ? | Honda Lock SC | |||||||
12 Oct 2019 05:00 | FT | Verspah Oita | 3 - 4 | 3 - 1 | Ryutsu Keizai University | ||||||
United Soccer League uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 03:00 | FT | Portland Timbers B | 3 - 4 | 1 - 3 | San Antonio | ||||||
12 Oct 2019 19:00 | FT | Ottawa Fury | 1 - 1 | 1 - 0 | Bethlehem Steel | ||||||
Paraguay Division 2 uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | Sportivo Trinidense | 0 - 2 | 0 - 0 | Resistencia Sc | ||||||
Chile Primera B uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 19:30 | FT | Cd Santiago Morning | 2 - 0 | 1 - 0 | Csyd Barnechea | ||||||
12 Oct 2019 22:00 | FT | Puerto Montt | 1 - 3 | 1 - 2 | Melipilla | ||||||
12 Oct 2019 23:00 | FT | Cd Copiapo S.a. | 0 - 0 | 0 - 0 | San Luis Quillota | ||||||
Belarus Pershaya Liga uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 12:00 | FT | Lida | 2 - 0 | 0 - 0 | Kommunalnik Slonim | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Fk Orsha | 1 - 5 | 1 - 2 | Vigvam Smolevichy | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Belshina Babruisk | 2 - 1 | 1 - 0 | Granit Mikashevichi | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Sputnik Rechitsa | 3 - 0 | 2 - 0 | Volna Pinsk | ||||||
12 Oct 2019 13:30 | FT | Ruh Brest | 2 - 0 | 0 - 0 | Fc Baranovichi | ||||||
Romania Liga 2 uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 09:00 | FT | Ripensia Timisoara | 0 - 5 | 0 - 4 | CS Mioveni | ||||||
12 Oct 2019 09:00 | FT | Acs Energeticianul | 2 - 1 | 1 - 1 | Farul Constanta | ||||||
12 Oct 2019 11:30 | FT | Metaloglobus | 1 - 0 | 0 - 0 | Vointa Turnu Magurele | ||||||
HongKong 2st Division uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 06:30 | Yau Tsim Mong Ft | ? - ? | ? - ? | Double Flower Fa | |||||||
Northern Ireland IFA Championship uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Ballyclare Comrades | 2 - 0 | 0 - 0 | Ballinamallard United | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Dergview | 1 - 2 | 0 - 2 | Loughgall | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Harland Wolff Welders | 2 - 1 | 1 - 1 | Portadown FC | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Knockbreda | 1 - 1 | 0 - 1 | Police Service Of Northern Ireland | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Queens University | 5 - 2 | 0 - 0 | Dundela | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Newry City | 5 - 1 | 2 - 1 | Ards | ||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 19:30 | FT | Argentino De Rosario | 0 - 0 | 0 - 0 | Ca Lugano | ||||||
Germany Oberliga NOFV uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Fv Ravensburg | 3 - 2 | 2 - 1 | Sv Linx | ||||||
12 Oct 2019 13:30 | Aumund-Vegesack | ? - ? | ? - ? | Lts Bremerhaven | |||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Lupo Martini Wolfsburg | 2 - 2 | 1 - 1 | Germania Egestorf Langreder | ||||||
Belgian First Amateur Division uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 19:00 | FT | Kmsk Deinze | 4 - 1 | 2 - 1 | Urs Lixhe Lanaye | ||||||
12 Oct 2019 19:00 | FT | Dender | 2 - 2 | 0 - 1 | Thes Sport Tessenderlo | ||||||
12 Oct 2019 19:00 | FT | La Louviere | 3 - 3 | 2 - 1 | Rupel Boom | ||||||
12 Oct 2019 19:00 | FT | Lierse Kempenzonen | 0 - 1 | 0 - 0 | KSK Heist | ||||||
12 Oct 2019 19:00 | FT | Patro Eisden | 3 - 0 | 0 - 0 | Tubize | ||||||
12 Oct 2019 19:00 | FT | Standard Wetteren | 1 - 0 | 0 - 0 | Dessel Sport | ||||||
12 Oct 2019 19:00 | FT | Seraing United | 1 - 2 | 0 - 2 | Royal Olympic Club Charleroi | ||||||
Venezuela Segunda Division uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 20:30 | FT | Deportivo Jbl Del Zulia | 2 - 4 | 1 - 1 | Union Local Andina Ula | ||||||
12 Oct 2019 20:30 | FT | Atletico El Vigia | 3 - 1 | 1 - 0 | Titanes | ||||||
12 Oct 2019 20:30 | FT | Inter de Barinas | 2 - 0 | 2 - 0 | Urena Sc | ||||||
Women Norwegian Toppserien uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Lsk Kvinner Womens | 2 - 1 | 1 - 1 | Avaldsnes Womens | ||||||
Norway Division 4 uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 12:00 | FT | Lokomotiv Oslo | 2 - 1 | 2 - 0 | Drobak-Frogn IL | ||||||
12 Oct 2019 12:00 | FT | Brodd | 4 - 0 | 2 - 0 | Pors Grenland | ||||||
12 Oct 2019 12:00 | FT | Stord IL | 1 - 1 | 0 - 0 | Os Turn Fotball | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Lorenskog | 3 - 1 | 3 - 0 | Sunndal | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Halsen | 2 - 0 | 2 - 0 | Frigg FK | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Ready | 0 - 2 | 0 - 1 | Ullern | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Brumunddal | 9 - 0 | 4 - 0 | Steinkjer | ||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | Fjora | 3 - 1 | 1 - 1 | Fana | ||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | Fyllingsdalen | 1 - 1 | 1 - 0 | Djerv 1919 | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Orn-Horten | 2 - 2 | 1 - 1 | Grei | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Staal Jorpeland | 1 - 3 | 0 - 1 | Floy Flekkeroy Il | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Bergen Nord | 8 - 0 | 4 - 0 | Valdres FK | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Nybergsund IL Trysil | 0 - 1 | 0 - 1 | Strindheim IL | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Orkla | 3 - 0 | 1 - 0 | Verdal | ||||||
Denmark - 4.Liga uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 12:00 | Tarup Paarup If | ? - ? | ? - ? | Varde IF | |||||||
12 Oct 2019 12:00 | Otterup | ? - ? | ? - ? | Herning Kfum | |||||||
12 Oct 2019 12:00 | Karlslunde | ? - ? | ? - ? | Gentofte Vangede If/gvi | |||||||
12 Oct 2019 12:00 | Frederikssund Ik | ? - ? | ? - ? | Rishoj | |||||||
12 Oct 2019 12:00 | Greve | ? - ? | ? - ? | B 1908 | |||||||
12 Oct 2019 12:00 | Union Santa Fe | ? - ? | ? - ? | Avedore IF | |||||||
12 Oct 2019 12:00 | Allerod | ? - ? | ? - ? | Ledoje Smorum Fodbold | |||||||
12 Oct 2019 12:30 | Hedensted BK | ? - ? | ? - ? | Odder IGF | |||||||
12 Oct 2019 12:30 | IF Skjold Birkerod | ? - ? | ? - ? | Tarnby Ff | |||||||
12 Oct 2019 14:00 | Oks | ? - ? | ? - ? | Kolding Bk | |||||||
12 Oct 2019 14:00 | Ab Tarnby | ? - ? | ? - ? | Kfum Roskilde | |||||||
Austrian 3.Liga uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 14:30 | FT | Stripfing | 2 - 1 | 1 - 1 | Fcm Traiskirchen | ||||||
12 Oct 2019 16:59 | FT | Team Wiener Linien | 0 - 0 | 0 - 0 | Wiener Viktoria | ||||||
Switzerland - 2.Liga uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 16:00 | FT | Bulle | 3 - 1 | 1 - 0 | La Chaux De Fonds | ||||||
12 Oct 2019 16:00 | FT | Us Terre Sainte | 1 - 1 | 0 - 0 | Meyrin | ||||||
12 Oct 2019 16:00 | FT | Grand Lancy | 3 - 0 | 0 - 0 | Azzurri 90 | ||||||
Switzerland - 2.Liga uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 16:00 | FT | Solothurn | 7 - 2 | 0 - 0 | Schotz | ||||||
12 Oct 2019 16:00 | Bassecourt | ? - ? | ? - ? | Sr Delemont | |||||||
12 Oct 2019 16:00 | FT | Biel-bienne | 3 - 0 | 2 - 0 | Wohlen | ||||||
Switzerland - 2.Liga uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 16:00 | FT | Red Star Zurich | 6 - 2 | 3 - 0 | Kosova Zurich | ||||||
12 Oct 2019 16:00 | FT | Dietikon | 2 - 0 | 1 - 0 | Linth 04 | ||||||
Czech Group D League uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 09:15 | FT | Havlickuv Brod | 1 - 2 | 1 - 1 | Zdar Nad Sazavou | ||||||
Sweden Div 2 Ostra Gotaland uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Dalstorps If | 3 - 0 | 1 - 0 | Hassleholms If | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Osterlen Ff | 2 - 4 | 0 - 2 | Karlskrona | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Almeboda/linneryd | 2 - 2 | 1 - 1 | Asarums If Fk | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Rappe Goif | 1 - 0 | 0 - 0 | Nassjo Ff | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Ifk Berga | 2 - 1 | 1 - 1 | Husqvarna FF | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | IFK Hassleholm | 3 - 0 | 0 - 0 | Raslatt SK | ||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Nosaby If | 1 - 1 | 0 - 1 | Ifo Bromolla If | ||||||
Vietnam Championship U21 uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 09:30 | FT | U21 Hà Nội | 3 - 2 | 1 - 1 | U21 Tp Hồ Chí Minh | ||||||
12 Oct 2019 12:00 | FT | U21 Phố Hiến | 4 - 2 | 2 - 0 | U21 Sanna Khánh Hòa | ||||||
Canadian Premier League uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 20:30 | FT | York 9 | 4 - 0 | 1 - 0 | Forge | ||||||
UAE Cup uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 14:05 | FT | Al Hamriyah | 3 - 0 | 1 - 0 | Emirate | ||||||
12 Oct 2019 14:05 | FT | Al Bataeh | 2 - 1 | 2 - 0 | Al Arabi | ||||||
Greece Football League 1 uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 13:00 | FT | Aspropyrgos Enosis | 1 - 0 | 1 - 0 | Nea Kavala | ||||||
CONCACAF Nations League uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 00:06 | FT | Mỹ | 7 - 0 | 6 - 0 | Cuba | ||||||
12 Oct 2019 02:00 | FT | Bermuda | 1 - 5 | 0 - 2 | Mexico | ||||||
12 Oct 2019 03:00 | FT | Nicaragua | 3 - 1 | 2 - 0 | Dominica | ||||||
12 Oct 2019 20:00 | FT | French Saint Martin | 3 - 0 | 0 - 0 | Cayman Islands | ||||||
12 Oct 2019 23:00 | FT | Dominican Republic | 3 - 0 | 1 - 0 | Saint Lucia | ||||||
12 Oct 2019 23:00 | FT | Jamaica | 2 - 0 | 1 - 0 | Aruba | ||||||
Burundi League uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 12:30 | FT | Athletico Olympic | 1 - 2 | 0 - 1 | Le Messager Ngozi | ||||||
12 Oct 2019 12:30 | FT | Les Lierres | 1 - 4 | 1 - 1 | Rukinzo | ||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | Olympique Star | 1 - 2 | 0 - 0 | Flambeau Du Centre | ||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | Ngozi City | 1 - 1 | 0 - 0 | Kayanza Utd | ||||||
12 Oct 2019 14:00 | FT | Aigle Noir | 1 - 3 | 0 - 0 | Bumamuru | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Lydia Lb Academi | 0 - 0 | 0 - 0 | Musongati | ||||||
12 Oct 2019 15:00 | FT | Vitalo | 1 - 1 | 0 - 0 | Inter Stars | ||||||
Qatar League Cup uitslagen |
|||||||||||
12 Oct 2019 15:30 | FT | Al Khor SC | 1 - 1 | 0 - 0 | Al-Arabi SC | ||||||
12 Oct 2019 17:40 | FT | Al-Sailiya | 0 - 4 | 0 - 2 | Qatar SC | ||||||
12 Oct 2019 17:40 | FT | Al Duhail Lekhwia | 2 - 2 | 0 - 1 | Al-Garrafa |
Totaal wedstrijden: 439
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...