voetbaluitslagen 12-11-2019
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
International Friendly uitslagen |
|||||||||||
12 Nov 2019 13:30 | FT | Nữ Argentina | 2 - 2 | 0 - 1 | Nữ Colombia | ||||||
12 Nov 2019 19:15 | FT | Nữ Séc | 2 - 3 | 2 - 2 | Nữ Anh | ||||||
Brasil Serie B uitslagen |
|||||||||||
12 Nov 2019 01:00 | FT | Cuiaba | 0 - 2 | 0 - 1 | America MG | ||||||
12 Nov 2019 22:15 | FT | Brasil De Pelotas Rs | 0 - 2 | 0 - 1 | Coritiba | ||||||
12 Nov 2019 22:15 | FT | Oeste FC | 0 - 4 | 0 - 3 | Atletico Clube Goianiense | ||||||
12 Nov 2019 22:15 | FT | Vitoria Salvador BA | 2 - 2 | 0 - 1 | CRB AL | ||||||
12 Nov 2019 23:30 | FT | Ponte Preta | 1 - 3 | 1 - 1 | Figueirense (SC) | ||||||
12 Nov 2019 23:30 | FT | Criciuma | 2 - 0 | 1 - 0 | Londrina (PR) | ||||||
England FA Cup uitslagen |
|||||||||||
12 Nov 2019 19:45 | Yeovil Town | ? - ? | ? - ? | Hartlepool United FC | |||||||
12 Nov 2019 19:45 | FT | Yeovil Town | 1 - 4 | 1 - 2 | Hartlepool United FC | ||||||
U17 European uitslagen |
|||||||||||
12 Nov 2019 15:00 | FT | Montenegro U17 | 0 - 1 | 0 - 1 | Israel U17 | ||||||
12 Nov 2019 19:30 | FT | Ireland U17 | 6 - 0 | 4 - 0 | Andorra U17 | ||||||
Indonesia Super Liga uitslagen |
|||||||||||
12 Nov 2019 08:30 | FT | Persib Bandung | 3 - 0 | 3 - 0 | Arema Malang | ||||||
Argentina Prim B Metropolitana uitslagen |
|||||||||||
12 Nov 2019 00:10 | FT | Los Andes | 2 - 2 | 2 - 1 | Flandria | ||||||
Paraguayan Primera Division uitslagen |
|||||||||||
12 Nov 2019 21:00 | FT | Sportivo Luqueno | 1 - 2 | 1 - 2 | Ca River Plate Asuncion | ||||||
12 Nov 2019 23:00 | FT | Deportivo Capiata | 0 - 4 | 0 - 1 | Sol De America | ||||||
Uzbekistan Division 1 uitslagen |
|||||||||||
12 Nov 2019 09:30 | FT | Lokomotiv Bfk | 0 - 3 | 0 - 1 | Chigatoy | ||||||
12 Nov 2019 09:30 | FT | Yashnobod | 1 - 6 | 1 - 3 | Rubin Uzb | ||||||
12 Nov 2019 09:30 | FT | Turon Nukus | 3 - 0 | 0 - 0 | Bunyodkor 2 | ||||||
12 Nov 2019 11:00 | FT | Rash Milk | 0 - 3 | 0 - 0 | Andijan Ii | ||||||
Nigeria Premier League uitslagen |
|||||||||||
12 Nov 2019 15:00 | FT | Enugu Rangers International | 1 - 0 | 0 - 0 | Sunshine Stars | ||||||
Saudi Arabia Division 1 uitslagen |
|||||||||||
12 Nov 2019 12:05 | FT | Al Shoalah | 5 - 0 | 3 - 0 | Al Tai | ||||||
12 Nov 2019 12:15 | FT | Al Bukayriyah | 2 - 0 | 1 - 0 | Al Thuqbah | ||||||
12 Nov 2019 12:25 | FT | Najran | 0 - 2 | 0 - 0 | Al Jeel | ||||||
12 Nov 2019 12:40 | FT | Al Ain Ksa | 2 - 0 | 1 - 0 | Al Mojzel | ||||||
England Johnstone's Paint Trophy uitslagen |
|||||||||||
12 Nov 2019 19:00 | FT | Gillingham | 2 - 0 | 1 - 0 | Tottenham Hotspur U21 | ||||||
12 Nov 2019 19:00 | FT | Walsall | 6 - 0 | 2 - 0 | Forest Green Rovers | ||||||
12 Nov 2019 19:30 | FT | Bradford AFC | 1 - 2 | 1 - 2 | Rochdale | ||||||
12 Nov 2019 19:30 | FT | Colchester United | 1 - 0 | 0 - 0 | Ipswich | ||||||
12 Nov 2019 19:30 | FT | Peterborough United | 2 - 1 | 2 - 0 | Cambridge United | ||||||
12 Nov 2019 19:45 | FT | Scunthorpe United | 3 - 0 | 0 - 0 | Sunderland | ||||||
12 Nov 2019 19:45 | FT | Port Vale | 2 - 1 | 1 - 0 | Newcastle U21 | ||||||
12 Nov 2019 19:45 | FT | Burton Albion FC | 1 - 2 | 1 - 2 | Mansfield Town | ||||||
12 Nov 2019 19:45 | FT | Morecambe | 3 - 1 | 0 - 1 | Carlisle | ||||||
12 Nov 2019 19:45 | FT | Lincoln City | 3 - 0 | 2 - 0 | Rotherham United | ||||||
12 Nov 2019 19:45 | FT | Crawley Town | 1 - 4 | 0 - 2 | Oxford United | ||||||
12 Nov 2019 19:45 | FT | Cheltenham Town | 4 - 7 | 3 - 5 | Newport County | ||||||
12 Nov 2019 19:45 | FT | Milton Keynes Dons | 1 - 2 | 1 - 0 | Wycombe Wanderers | ||||||
12 Nov 2019 19:45 | FT | Tranmere Rovers | 0 - 2 | 0 - 1 | Salford City | ||||||
England Conference North Division uitslagen |
|||||||||||
12 Nov 2019 15:00 | Altrincham | ? - ? | ? - ? | Blyth Spartans | |||||||
12 Nov 2019 15:00 | Boston United | ? - ? | ? - ? | Brackley Town | |||||||
12 Nov 2019 15:00 | Hereford | ? - ? | ? - ? | York City | |||||||
12 Nov 2019 15:00 | Kidderminster | ? - ? | ? - ? | Gateshead | |||||||
12 Nov 2019 15:00 | Leamington | ? - ? | ? - ? | Darlington | |||||||
12 Nov 2019 19:45 | FT | Hereford | 1 - 2 | 1 - 1 | Alfreton Town | ||||||
12 Nov 2019 19:45 | FT | Spennymoor Town | 2 - 1 | 1 - 1 | Boston United | ||||||
12 Nov 2019 19:45 | FT | Kings Lynn | 5 - 2 | 3 - 1 | Leamington | ||||||
England Conference South Division uitslagen |
|||||||||||
12 Nov 2019 15:00 | Dartford | ? - ? | ? - ? | Billericay Town | |||||||
12 Nov 2019 15:00 | Maidstone United | ? - ? | ? - ? | Chippenham Town | |||||||
12 Nov 2019 15:00 | Oxford City | ? - ? | ? - ? | St Albans City | |||||||
12 Nov 2019 19:45 | FT | Welling United | 0 - 0 | 0 - 0 | Dulwich Hamlet | ||||||
12 Nov 2019 19:45 | Billericay Town | ? - ? | ? - ? | Wealdstone | |||||||
England FA Trophy uitslagen |
|||||||||||
12 Nov 2019 19:45 | FT | Nantwich Town | 0 - 1 | 0 - 0 | Coalville | ||||||
12 Nov 2019 19:45 | FT | Stourbridge | 2 - 2 | 2 - 1 | Lancaster City | ||||||
12 Nov 2019 19:45 | FT | Carshalton Athletic | 5 - 3 | 3 - 1 | Frome Town | ||||||
12 Nov 2019 19:45 | FT | Prescot Cables | 1 - 2 | 0 - 1 | Runcorn Linnets | ||||||
12 Nov 2019 19:45 | FT | Hartley Wintney | 2 - 1 | 1 - 1 | Westfields | ||||||
12 Nov 2019 19:45 | FT | Whitehawk | 1 - 2 | 1 - 0 | Hastings United | ||||||
12 Nov 2019 19:45 | Biggleswade Town | ? - ? | ? - ? | Metropolitan Police | |||||||
Scotland Division 2 uitslagen |
|||||||||||
12 Nov 2019 19:45 | FT | Annan Athletic | 5 - 2 | 3 - 2 | Brechin City | ||||||
Romania Liga 2 uitslagen |
|||||||||||
12 Nov 2019 17:30 | FT | Petrolul Ploiesti | 3 - 1 | 3 - 1 | Acs Energeticianul | ||||||
Montenegro Division 2 uitslagen |
|||||||||||
12 Nov 2019 12:00 | Otrant | ? - ? | ? - ? | Ibar Rozaje | |||||||
Jamaica Premier League uitslagen |
|||||||||||
12 Nov 2019 01:00 | FT | Harbour View | 0 - 3 | 0 - 0 | Arnett Gardens | ||||||
Olympic Preliminaries African uitslagen |
|||||||||||
12 Nov 2019 15:00 | FT | Bờ Biển Ngà U23 | 0 - 1 | 0 - 0 | Nam Phi U23 | ||||||
12 Nov 2019 18:00 | FT | Zambia U23 | 1 - 3 | 1 - 1 | Nigeria U23 |
Totaal wedstrijden: 65
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...