voetbaluitslagen 16-03-2017
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
International Friendly uitslagen |
|||||||||||
16 Mar 2017 10:40 | Vasalunds IF | ? - ? | ? - ? | Brommapojkarna | |||||||
16 Mar 2017 13:30 | FT | St-Truidense VV | 6 - 1 | 3 - 1 | KVSK Lommel | ||||||
16 Mar 2017 14:00 | FT | Aalesund FK | 1 - 3 | 0 - 2 | Odd Grenland | ||||||
16 Mar 2017 15:30 | FT | Brann | 1 - 1 | 0 - 0 | FK Haugesund | ||||||
16 Mar 2017 17:00 | FT | Orebro | 3 - 2 | 3 - 1 | Hammarby | ||||||
16 Mar 2017 20:00 | FT | Lettir Reykjavik | 3 - 1 | 0 - 1 | Kria | ||||||
Europa League uitslagen |
|||||||||||
16 Mar 2017 18:00 | FT | Besiktas | 4 - 1 | 2 - 1 | Olympiakos | ||||||
16 Mar 2017 18:00 | FT | Krasnodar FK | 0 - 2 | 0 - 0 | Celta Vigo | ||||||
16 Mar 2017 18:00 | FT | Genk | 1 - 1 | 1 - 0 | Gent | ||||||
16 Mar 2017 20:05 | FT | AS Roma | 2 - 1 | 1 - 1 | Lyon | ||||||
16 Mar 2017 20:05 | FT | Manchester United | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Rostov | ||||||
16 Mar 2017 20:05 | FT | Anderlecht | 1 - 0 | 0 - 0 | APOEL Nicosia | ||||||
16 Mar 2017 20:05 | FT | Ajax Amsterdam | 2 - 0 | 2 - 0 | Copenhagen | ||||||
16 Mar 2017 20:05 | FT | Monchengladbach | 2 - 2 | 2 - 0 | Schalke 04 | ||||||
CONCACAF Champions League uitslagen |
|||||||||||
16 Mar 2017 00:00 | FT | Dallas | 2 - 1 | 1 - 1 | Pachuca | ||||||
Argentina Primera B Nacional uitslagen |
|||||||||||
16 Mar 2017 00:00 | FT | Boca Unidos | 0 - 2 | 0 - 2 | Santa Marina Tandil | ||||||
16 Mar 2017 00:00 | FT | Atletico Parana | 1 - 0 | 1 - 0 | Instituto | ||||||
16 Mar 2017 01:00 | FT | Central Cordoba Sde | 1 - 1 | 0 - 0 | Flandria | ||||||
Copa Libertadores uitslagen |
|||||||||||
16 Mar 2017 00:00 | FT | Dep.Independiente Medellin | 1 - 3 | 0 - 2 | River Plate | ||||||
16 Mar 2017 00:45 | FT | Univ Catolica | 1 - 0 | 0 - 0 | Flamengo | ||||||
16 Mar 2017 00:45 | FT | Palmeiras | 1 - 0 | 0 - 0 | Jorge Wilstermann | ||||||
16 Mar 2017 22:30 | FT | Chapecoense SC | 1 - 3 | 0 - 0 | Lanus | ||||||
Copa do Brasil uitslagen |
|||||||||||
16 Mar 2017 00:45 | FT | Sport Club Recife | 1 - 0 | 1 - 0 | Boavista | ||||||
16 Mar 2017 00:45 | FT | Internacional | 3 - 0 | 1 - 0 | Sampaio Correa | ||||||
16 Mar 2017 00:45 | FT | Cruzeiro | 3 - 0 | 2 - 0 | Murici | ||||||
16 Mar 2017 00:45 | FT | Sport Club Recife | 1 - 0 | 1 - 0 | Boavista Sc | ||||||
16 Mar 2017 22:30 | FT | Vitoria Salvador BA | 1 - 0 | 0 - 0 | Vasco da Gama | ||||||
16 Mar 2017 22:30 | FT | Corinthians Paulista | 1 - 1 | 1 - 0 | Luverdense | ||||||
U17 European uitslagen |
|||||||||||
16 Mar 2017 17:00 | FT | Hà Lan U17 | 3 - 2 | 1 - 0 | Belarus U17 | ||||||
16 Mar 2017 17:00 | FT | Italy U17 | 1 - 0 | 0 - 0 | Bỉ U17 | ||||||
Hungary uitslagen |
|||||||||||
16 Mar 2017 16:30 | FT | Vasas | 2 - 3 | 0 - 1 | Szombathelyi Haladas | ||||||
Bulgaria uitslagen |
|||||||||||
16 Mar 2017 15:30 | FT | Slavia Sofia | 3 - 1 | 1 - 0 | Lokomotiv Gorna Oryahovitsa | ||||||
Iraq uitslagen |
|||||||||||
16 Mar 2017 12:00 | FT | Al Karkh | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Najaf | ||||||
16 Mar 2017 14:00 | FT | Al Talaba | 2 - 0 | 0 - 0 | Al Bahri | ||||||
Moldova Divizia Nationala uitslagen |
|||||||||||
16 Mar 2017 12:00 | FT | Abus Ungheni | 1 - 2 | 1 - 1 | Zimbru Chisinau | ||||||
16 Mar 2017 12:00 | FT | Olimpia Balti | 0 - 2 | 0 - 1 | Sheriff | ||||||
16 Mar 2017 12:00 | FT | Dinamo-Auto | 2 - 2 | 1 - 2 | Cs Petrocub | ||||||
16 Mar 2017 12:00 | FT | Milsami | 0 - 0 | 0 - 0 | Dacia Chisinau | ||||||
Torneo Di Viareggio uitslagen |
|||||||||||
16 Mar 2017 13:00 | FT | Napoli U19 | 1 - 1 | 1 - 0 | Serie D Selection U20 | ||||||
16 Mar 2017 14:00 | FT | Genoa U19 | 1 - 3 | 0 - 2 | Cagliari Youth | ||||||
16 Mar 2017 14:00 | FT | Club Brugge Youth | 3 - 0 | 1 - 0 | Parma U19 | ||||||
16 Mar 2017 16:30 | FT | Belgrano Youth | 1 - 0 | 0 - 0 | Spezia U19 | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof uitslagen |
|||||||||||
16 Mar 2017 00:00 | FT | Blooming | 3 - 3 | 2 - 0 | San Jose | ||||||
16 Mar 2017 21:45 | FT | Sport Boys Warnes | 2 - 1 | 0 - 1 | Petrolero de Yacuiba | ||||||
Lithuania - 1. Division uitslagen |
|||||||||||
16 Mar 2017 15:59 | FT | Suduva | 1 - 1 | 1 - 0 | Trakai Riteriai | ||||||
16 Mar 2017 17:30 | FT | FK Zalgiris Vilnius | 1 - 0 | 0 - 0 | Spyris Kaunas | ||||||
Ukraine U21 Liga uitslagen |
|||||||||||
16 Mar 2017 10:00 | FT | Shakhtar Donetsk U21 | 1 - 0 | 0 - 0 | Olimpic Donetsk U21 | ||||||
16 Mar 2017 11:00 | FT | Dnipro Dnipropetrovsk U21 | 0 - 2 | 0 - 1 | Karpaty Lviv U21 | ||||||
16 Mar 2017 11:00 | FT | Dynamo Kyiv U21 | 3 - 2 | 0 - 0 | Chernomorets Odessa U21 | ||||||
Uzbekistan Professional Football League uitslagen |
|||||||||||
16 Mar 2017 12:00 | FT | Navbahor Namangan | 1 - 1 | 0 - 1 | Neftchi Fargona | ||||||
Jordan Premier League uitslagen |
|||||||||||
16 Mar 2017 15:30 | FT | Mansheiat Bani Hasan | 0 - 3 | 0 - 1 | Al Wihdat Amman | ||||||
Russia Youth Championship League uitslagen |
|||||||||||
16 Mar 2017 10:00 | FT | Fk Anzhi Youth | 0 - 2 | 0 - 1 | Orenburg Youth | ||||||
Chinese Football League Divison 1 uitslagen |
|||||||||||
16 Mar 2017 07:30 | FT | Beijing Renhe | 3 - 2 | 2 - 0 | Dalian Chaoyue | ||||||
16 Mar 2017 11:00 | FT | Beijing Beikong | 0 - 2 | 0 - 0 | Dalian Yifang Aerbin | ||||||
16 Mar 2017 11:30 | FT | Meizhou Hakka | 2 - 1 | 2 - 0 | Wuhan ZALL | ||||||
Estonia Esi Liiga uitslagen |
|||||||||||
16 Mar 2017 17:00 | FT | JK Tallinna Kalev | 2 - 0 | 1 - 0 | Elva | ||||||
Hungary NB 2 uitslagen |
|||||||||||
16 Mar 2017 14:00 | FT | Budaorsi Sc | 4 - 1 | 2 - 1 | Csakvari Tk | ||||||
16 Mar 2017 14:00 | FT | Cegled | 3 - 2 | 2 - 1 | Zalaegerszegi TE | ||||||
16 Mar 2017 14:00 | FT | Dorogi | 0 - 0 | 0 - 0 | Siofok | ||||||
16 Mar 2017 14:00 | FT | Varda Se | 1 - 0 | 1 - 0 | Soproni Svse-gysev | ||||||
16 Mar 2017 14:00 | FT | Kozarmisleny Se | 1 - 0 | 0 - 0 | Nyiregyhaza | ||||||
16 Mar 2017 14:00 | FT | Soroksar | 0 - 0 | 0 - 0 | Cigand Se | ||||||
16 Mar 2017 14:00 | FT | Szegedi Ak | 0 - 0 | 0 - 0 | Mte Mosonmagyarovar | ||||||
16 Mar 2017 14:00 | FT | Szolnoki MAV | 2 - 1 | 0 - 0 | Szeol | ||||||
16 Mar 2017 15:59 | FT | Balmazujvaros | 0 - 0 | 0 - 0 | Vac-Dunakanyar | ||||||
16 Mar 2017 15:59 | FT | Videoton Puskas Akademia | 3 - 0 | 2 - 0 | Bekescsaba | ||||||
Scottish Development League uitslagen |
|||||||||||
16 Mar 2017 18:00 | FT | Falkirk U20 | 1 - 2 | 1 - 1 | Hamilton Fc U20 | ||||||
Mexico Copa uitslagen |
|||||||||||
16 Mar 2017 02:30 | FT | Monterrey | 3 - 2 | 2 - 1 | Puebla | ||||||
Colombia Copa Cup uitslagen |
|||||||||||
16 Mar 2017 00:00 | FT | Deportiva Once Caldas | 0 - 1 | 0 - 0 | Aguilas Doradas | ||||||
16 Mar 2017 00:30 | FT | Atletico Bucaramanga | 3 - 1 | 2 - 1 | Real Santander | ||||||
16 Mar 2017 00:45 | FT | America de Cali | 2 - 2 | 1 - 1 | Orsomarso | ||||||
16 Mar 2017 20:30 | FT | Deportivo Pereira | 1 - 2 | 0 - 1 | Atletico Huila | ||||||
16 Mar 2017 21:00 | FT | Envigado | 1 - 0 | 1 - 0 | Leones | ||||||
Oman Sultan Cup uitslagen |
|||||||||||
16 Mar 2017 13:30 | FT | Oman Club | 1 - 0 | 0 - 0 | Al-Suwaiq Club | ||||||
16 Mar 2017 15:45 | FT | Saham | 0 - 2 | 0 - 0 | Dhufar | ||||||
Montenegro Division 2 uitslagen |
|||||||||||
16 Mar 2017 14:00 | FT | Ibar Rozaje | 1 - 1 | 0 - 0 | Mornar |
Totaal wedstrijden: 76
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...