voetbaluitslagen 16-11-2018
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
Spain Segunda Division B uitslagen |
|||||||||||
16 Nov 2018 20:00 | FT | Las Palmas | 2 - 2 | 1 - 0 | Granada | ||||||
International Friendly uitslagen |
|||||||||||
16 Nov 2018 01:30 | FT | Peru | 0 - 2 | 0 - 0 | Ecuador | ||||||
16 Nov 2018 09:00 | FT | Botev Plovdiv | 2 - 0 | 0 - 0 | Botev Galabovo | ||||||
16 Nov 2018 10:00 | FT | GKS Katowice | 0 - 0 | 0 - 0 | Gornik Zabrze | ||||||
16 Nov 2018 10:00 | FT | Balmazujvaros | 0 - 0 | 0 - 0 | Diosgyor | ||||||
16 Nov 2018 10:00 | FT | Szombathelyi Haladas | 3 - 1 | 1 - 0 | Mte Mosonmagyarovar | ||||||
16 Nov 2018 10:00 | FT | Italy U19 | 2 - 3 | 0 - 1 | Hungary U19 | ||||||
16 Nov 2018 10:30 | FT | Nhật Bản | 1 - 1 | 1 - 0 | Venezuela | ||||||
16 Nov 2018 11:00 | FT | Zaglebie Sosnowiec | 1 - 3 | 1 - 1 | Wisla Krakow | ||||||
16 Nov 2018 12:00 | FT | Serbia U21 | 1 - 0 | 0 - 0 | FYR Macedonia U21 | ||||||
16 Nov 2018 12:00 | FT | Stal Mielec | 4 - 0 | 1 - 0 | Korona Kielce | ||||||
16 Nov 2018 12:00 | FT | Siofok | 1 - 0 | 1 - 0 | Vac-Dunakanyar | ||||||
16 Nov 2018 13:00 | FT | Pakistan | 2 - 1 | 1 - 1 | Palestine | ||||||
16 Nov 2018 13:00 | FT | Ukraine U21 | 3 - 3 | 2 - 1 | Georgia U21 | ||||||
16 Nov 2018 13:00 | FT | MSV Duisburg | 1 - 1 | 0 - 0 | VfL Osnabruck | ||||||
16 Nov 2018 13:00 | FT | Sturm Graz | 2 - 1 | 0 - 0 | SV Ried | ||||||
16 Nov 2018 13:00 | FT | Pháp U20 | 1 - 1 | 0 - 0 | Thụy Sỹ U21 | ||||||
16 Nov 2018 13:00 | Ukraine U19 | ? - ? | ? - ? | Georgia U21 | |||||||
16 Nov 2018 13:00 | FT | SC Wiener Neustadt | 1 - 0 | 0 - 0 | Wolfsberger AC | ||||||
16 Nov 2018 13:00 | FT | Eintr. Braunschweig | 1 - 1 | 0 - 0 | 1. Magdeburg | ||||||
16 Nov 2018 13:00 | FT | Palestine | 2 - 1 | 1 - 1 | Pakistan | ||||||
16 Nov 2018 13:30 | FT | Vaduz | 0 - 3 | 0 - 0 | St. Gallen | ||||||
16 Nov 2018 13:30 | FT | AEP Paphos | 1 - 2 | 0 - 0 | Bashinformsvyaz-Dynamo Ufa | ||||||
16 Nov 2018 13:30 | FT | Rheindorf Altach | 6 - 3 | 4 - 1 | Wacker Innsbruck Amateure | ||||||
16 Nov 2018 14:00 | FT | Anorthosis Famagusta FC | 3 - 1 | 2 - 0 | PAEEK Keryneias | ||||||
16 Nov 2018 14:00 | FT | SV Wehen Wiesbaden | 2 - 2 | 1 - 1 | VfR Wormatia Worms | ||||||
16 Nov 2018 14:25 | FT | United Arab Emirates | 0 - 0 | 0 - 0 | Bolivia | ||||||
16 Nov 2018 14:30 | FT | Oman | 1 - 1 | 1 - 1 | Syria | ||||||
16 Nov 2018 14:30 | FT | Munchen 1860 | 2 - 1 | 2 - 0 | Ingolstadt 04 | ||||||
16 Nov 2018 15:00 | FT | MTK Hungaria FC | 4 - 5 | 1 - 3 | Gyirmot Se | ||||||
16 Nov 2018 15:00 | FT | ZNK Osijek | 3 - 0 | 1 - 0 | Zalaegerszegi TE | ||||||
16 Nov 2018 15:00 | Chernomorets Odessa | ? - ? | ? - ? | Sfintul Gheorghe | |||||||
16 Nov 2018 15:00 | FT | Botev Vratsa | 1 - 1 | 0 - 0 | Kariana Erden | ||||||
16 Nov 2018 15:30 | FT | Zapresic | 5 - 3 | 4 - 1 | Krsko Posavlje | ||||||
16 Nov 2018 15:59 | FT | Hy Lạp U21 | 0 - 1 | 0 - 0 | Áo U21 | ||||||
16 Nov 2018 16:30 | FT | Saudi Arabia | 1 - 0 | 1 - 0 | Yemen | ||||||
16 Nov 2018 17:00 | FT | Ba Lan U21 | 0 - 1 | 0 - 1 | Bồ Đào Nha U21 | ||||||
16 Nov 2018 17:00 | FT | Sportfreunde Lotte | 2 - 3 | 0 - 1 | Borussia Dortmund | ||||||
16 Nov 2018 17:00 | FT | AEL Limassol | 0 - 2 | 0 - 1 | Riga Fc | ||||||
16 Nov 2018 17:00 | Nhật Bản U17 | ? - ? | ? - ? | Nam Phi U17 | |||||||
16 Nov 2018 17:30 | FT | DAC Dunajska Streda | 2 - 3 | 1 - 1 | Sepsi | ||||||
16 Nov 2018 18:00 | FT | Albania U21 | 2 - 0 | 2 - 0 | Malta U21 | ||||||
16 Nov 2018 19:00 | FT | Đức U21 | 3 - 0 | 1 - 0 | Hà Lan U21 | ||||||
16 Nov 2018 20:00 | FT | Brazil | 1 - 0 | 0 - 0 | Uruguay | ||||||
Brasil Serie B uitslagen |
|||||||||||
16 Nov 2018 22:30 | FT | Atletico Clube Goianiense | 1 - 0 | 1 - 0 | Sao Bento | ||||||
16 Nov 2018 23:30 | FT | Londrina (PR) | 1 - 2 | 1 - 1 | CRB AL | ||||||
U19 European uitslagen |
|||||||||||
16 Nov 2018 09:00 | FT | Nga U19 | 2 - 0 | 1 - 0 | Đảo Síp U19 | ||||||
16 Nov 2018 09:00 | FT | Montenegro U19 | 1 - 2 | 0 - 1 | Latvia U19 | ||||||
French Cup uitslagen |
|||||||||||
16 Nov 2018 17:00 | FT | Valenciennes | 3 - 1 | 2 - 1 | Dunkerque | ||||||
16 Nov 2018 17:00 | FT | Iris Club de Croix | 1 - 0 | 0 - 0 | Paris Fc | ||||||
16 Nov 2018 19:30 | FT | Usr Sainte Rose | 1 - 3 | 0 - 0 | Cote Bleue | ||||||
African Nations Cup uitslagen |
|||||||||||
16 Nov 2018 13:00 | FT | South Sudan | 2 - 5 | 1 - 2 | Burundi | ||||||
16 Nov 2018 15:59 | FT | Ai Cập | 3 - 2 | 1 - 1 | Tunisia | ||||||
16 Nov 2018 19:00 | FT | Ma rốc | 2 - 0 | 0 - 0 | Cameroon | ||||||
Indonesia Super Liga uitslagen |
|||||||||||
16 Nov 2018 08:30 | FT | PSM Makassar | 2 - 2 | 0 - 2 | Persija Jakarta | ||||||
16 Nov 2018 11:30 | FT | Persela Lamongan | 4 - 0 | 1 - 0 | Arema Malang | ||||||
India uitslagen |
|||||||||||
16 Nov 2018 08:30 | FT | Aizawl | 1 - 2 | 0 - 0 | Chennai City | ||||||
EURO U21 Qualifying uitslagen |
|||||||||||
16 Nov 2018 15:59 | FT | Hy Lạp U21 | 0 - 1 | 0 - 0 | Áo U21 | ||||||
16 Nov 2018 17:00 | FT | Ba Lan U21 | 0 - 1 | 0 - 1 | Bồ Đào Nha U21 | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof uitslagen |
|||||||||||
16 Nov 2018 00:00 | FT | Bolivar | 3 - 0 | 2 - 0 | Club Guabira | ||||||
Colombia Copa Mustang uitslagen |
|||||||||||
16 Nov 2018 00:00 | FT | Aguilas Doradas | 1 - 0 | 0 - 0 | Deportiva Once Caldas | ||||||
16 Nov 2018 01:00 | FT | Atletico Junior Barranquilla | 1 - 0 | 0 - 0 | La Equidad | ||||||
Belgium - 2e Klasse uitslagen |
|||||||||||
16 Nov 2018 19:00 | FT | Westerlo | 1 - 2 | 0 - 0 | Beerschot AC | ||||||
16 Nov 2018 19:30 | FT | Oud Heverlee | 1 - 2 | 1 - 1 | St Gilloise | ||||||
Algeria Division 1 uitslagen |
|||||||||||
16 Nov 2018 15:00 | FT | Paradou Ac | 2 - 0 | 2 - 0 | Ca Bordj Bou Arreridj | ||||||
16 Nov 2018 17:00 | FT | Es Setif | 0 - 1 | 0 - 1 | Na Hussein Dey | ||||||
Kazakhstan Division 1 uitslagen |
|||||||||||
16 Nov 2018 09:00 | FT | Tarlan Shymkent | 0 - 3 | 0 - 2 | Irtysh Pavlodar | ||||||
Czech Republic Cup uitslagen |
|||||||||||
16 Nov 2018 15:59 | FT | Dukla Praha | 1 - 3 | 0 - 2 | Teplice | ||||||
16 Nov 2018 17:30 | FT | Slavia Praha | 3 - 1 | 2 - 0 | Chrudim | ||||||
AFF Suzuki Cup uitslagen |
|||||||||||
16 Nov 2018 12:30 | FT | Lào | 1 - 3 | 1 - 1 | Myanmar | ||||||
16 Nov 2018 12:30 | FT | Việt Nam | 2 - 0 | 1 - 0 | Malaysia | ||||||
Slovakia Cup uitslagen |
|||||||||||
16 Nov 2018 14:00 | FT | Sport Podbrezova | 0 - 2 | 0 - 2 | Spartak Trnava | ||||||
Scotland Bells Challenge Cup uitslagen |
|||||||||||
16 Nov 2018 19:45 | FT | Queens Park | 1 - 2 | 0 - 0 | Connah's QN | ||||||
Algeria Division 2 uitslagen |
|||||||||||
16 Nov 2018 15:00 | FT | Jsm Bejaia | 1 - 1 | 1 - 1 | Es Mostaganem | ||||||
Israel State League uitslagen |
|||||||||||
16 Nov 2018 10:30 | FT | Ironi Tiberias | 1 - 2 | 0 - 1 | Hapoel Herzliya | ||||||
16 Nov 2018 10:30 | FT | Maccabi Kiryat Gat | 0 - 1 | 0 - 0 | Maccabi Kabilio Jaffa | ||||||
16 Nov 2018 11:00 | FT | Maccabi Tzur Shalom | 0 - 1 | 0 - 0 | Ironi Nesher | ||||||
16 Nov 2018 11:15 | FT | Hapoel Azor | 1 - 0 | 1 - 0 | Beitar Kfar Saba Shlomi | ||||||
16 Nov 2018 11:15 | FT | Maccabi Shaarayim | 1 - 2 | 1 - 0 | Kfar Kasem | ||||||
16 Nov 2018 11:30 | FT | Maccabi Herzliya | 0 - 0 | 0 - 0 | Hakoah Amidar Ramat Gan FC | ||||||
Italian Youth Cup uitslagen |
|||||||||||
16 Nov 2018 10:00 | FT | Pescara Youth | 1 - 2 | 0 - 0 | Sassuolo Calcio Youth | ||||||
Mexico Primera Divison A uitslagen |
|||||||||||
16 Nov 2018 01:00 | FT | Alebrijes De Oaxaca | 1 - 1 | 1 - 1 | CF Atlante | ||||||
16 Nov 2018 03:00 | FT | Atletico San Luis | 0 - 0 | 0 - 0 | Cimarrones De Sonora | ||||||
Angola Girabola League uitslagen |
|||||||||||
16 Nov 2018 14:00 | FT | Bravos Do Maquis | 1 - 1 | 0 - 1 | Asa Luanda | ||||||
UEFA Nations League uitslagen |
|||||||||||
16 Nov 2018 19:45 | FT | Hà Lan | 2 - 0 | 1 - 0 | Pháp | ||||||
16 Nov 2018 19:45 | FT | Slovakia | 4 - 1 | 2 - 0 | Ukraine | ||||||
16 Nov 2018 19:45 | FT | Xứ Wales | 1 - 2 | 0 - 1 | Đan Mạch | ||||||
16 Nov 2018 19:45 | FT | Đảo Síp | 1 - 1 | 1 - 0 | Bulgaria | ||||||
16 Nov 2018 19:45 | FT | Slovenia | 1 - 1 | 1 - 0 | Na Uy | ||||||
16 Nov 2018 19:45 | FT | Gibraltar | 2 - 6 | 1 - 1 | Armenia | ||||||
16 Nov 2018 19:45 | FT | Liechtenstein | 0 - 2 | 0 - 0 | Macedonia | ||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester uitslagen |
|||||||||||
16 Nov 2018 20:00 | FT | Ca Lugano | 2 - 2 | 2 - 0 | Deportivo Muniz | ||||||
Indonesia Division 1 uitslagen |
|||||||||||
16 Nov 2018 08:30 | FT | Pss Sleman | 4 - 1 | 3 - 0 | Persita Tangerang | ||||||
UAE Division 1 uitslagen |
|||||||||||
16 Nov 2018 12:40 | FT | Masafi | 1 - 1 | 0 - 1 | Al Taawon | ||||||
16 Nov 2018 12:40 | FT | Al Oruba Uae | 2 - 1 | 1 - 1 | Hatta | ||||||
16 Nov 2018 15:15 | FT | Al Thaid | 1 - 1 | 0 - 0 | Dubba Al-Husun | ||||||
Portugal U23 uitslagen |
|||||||||||
16 Nov 2018 15:00 | FT | Portimonense U23 | 1 - 2 | 0 - 0 | Sporting Braga U23 | ||||||
Qatar League Cup uitslagen |
|||||||||||
16 Nov 2018 13:00 | FT | Al-Sailiya | 3 - 3 | 2 - 2 | Al-Sadd | ||||||
16 Nov 2018 15:10 | FT | Al Rayyan | 3 - 1 | 1 - 0 | Al Shahaniya | ||||||
16 Nov 2018 15:10 | FT | Al Khor SC | 3 - 1 | 0 - 1 | Al-Ahli Doha | ||||||
Olympic Preliminaries African uitslagen |
|||||||||||
16 Nov 2018 14:30 | FT | Cameroon U23 | 3 - 0 | 1 - 0 | Chad U23 | ||||||
16 Nov 2018 15:00 | FT | Angola U23 | 3 - 0 | 0 - 0 | Namibia U23 | ||||||
16 Nov 2018 15:59 | FT | Mozambique U23 | 0 - 0 | 0 - 0 | Swaziland U23 | ||||||
16 Nov 2018 18:00 | FT | Burkina Faso U23 | 1 - 1 | 1 - 1 | Niger U23 |
Totaal wedstrijden: 104
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...