voetbaluitslagen 17-06-2020
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
English Premier League uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 18:00 | FT | Aston Villa | 0 - 0 | 0 - 0 | Sheffield United | ||||||
17 Jun 2020 20:15 | FT | Manchester City | 3 - 0 | 1 - 0 | Arsenal | ||||||
Italy Serie B uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 17:30 | FT | Ascoli | 1 - 3 | 1 - 2 | Cremonese | ||||||
Spanish La Liga uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 18:30 | FT | Eibar | 2 - 2 | 1 - 1 | Athletic Bilbao | ||||||
17 Jun 2020 18:30 | FT | Valladolid | 0 - 0 | 0 - 0 | Celta Vigo | ||||||
17 Jun 2020 21:00 | FT | Osasuna | 0 - 5 | 0 - 1 | Atletico Madrid | ||||||
Spain Segunda Division B uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 18:30 | FT | Almeria | 0 - 1 | 0 - 1 | Las Palmas | ||||||
17 Jun 2020 18:30 | FT | Extremadura | 0 - 1 | 0 - 1 | Albacete | ||||||
17 Jun 2020 18:30 | FT | Real Oviedo | 2 - 2 | 2 - 1 | Deportivo La Coruna | ||||||
17 Jun 2020 20:45 | FT | Rayo Vallecano | 1 - 0 | 0 - 0 | Fuenlabrada | ||||||
Germany Bundesliga uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 17:30 | FT | Eintr Frankfurt | 2 - 1 | 1 - 0 | Schalke 04 | ||||||
17 Jun 2020 19:30 | FT | RB Leipzig | 2 - 2 | 0 - 0 | Fortuna Dusseldorf | ||||||
17 Jun 2020 19:30 | FT | Borussia Dortmund | 0 - 2 | 0 - 1 | Mainz 05 | ||||||
17 Jun 2020 19:30 | FT | Augsburg | 1 - 3 | 0 - 0 | Hoffenheim | ||||||
17 Jun 2020 19:30 | FT | Bayer Leverkusen | 3 - 1 | 2 - 0 | Koln | ||||||
Germany Bundesliga 2 uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 17:30 | FT | Erzgebirge Aue | 1 - 2 | 0 - 2 | Bochum | ||||||
17 Jun 2020 17:30 | FT | Hannover 96 | 4 - 0 | 2 - 0 | St Pauli | ||||||
17 Jun 2020 17:30 | FT | SSV Jahn Regensburg | 2 - 1 | 1 - 0 | Karlsruher SC | ||||||
17 Jun 2020 17:45 | FT | VfB Stuttgart | 5 - 1 | 4 - 0 | SV Sandhausen | ||||||
Portugal Primera Liga uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 19:00 | FT | Pacos Ferreira | 2 - 1 | 0 - 1 | Belenenses | ||||||
17 Jun 2020 21:15 | FT | Rio Ave | 1 - 2 | 1 - 0 | SL Benfica | ||||||
International Friendly uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 14:30 | FT | HTTU Asgabat | 2 - 4 | 0 - 3 | Ahal | ||||||
17 Jun 2020 16:00 | FT | SJK Seinajoki | 3 - 0 | 2 - 0 | VPS Vaasa | ||||||
17 Jun 2020 16:00 | FT | Ekenas IF Fotboll | 0 - 4 | 0 - 2 | HIFK | ||||||
17 Jun 2020 16:00 | FT | Slavia Prague B | 1 - 3 | 1 - 2 | Fk Mas Taborsko | ||||||
17 Jun 2020 16:00 | FT | Valerenga | 2 - 0 | 0 - 0 | Grorud IL | ||||||
17 Jun 2020 17:30 | FT | Pisek | 0 - 1 | 0 - 1 | Benesov | ||||||
Denmark SAS Ligaen uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 16:59 | FT | Aarhus AGF | 2 - 1 | 2 - 0 | Nordsjaelland | ||||||
17 Jun 2020 19:00 | FT | Copenhagen | 2 - 0 | 2 - 0 | Aalborg BK | ||||||
Sweden Allsvenskan uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 18:00 | FT | Elfsborg | 2 - 2 | 1 - 0 | Hammarby | ||||||
17 Jun 2020 18:00 | FT | AIK Solna | 1 - 4 | 0 - 4 | IFK Norrkoping | ||||||
17 Jun 2020 18:00 | FT | Djurgardens | 1 - 2 | 1 - 1 | Orebro | ||||||
Norway Tippeligaen uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 16:59 | FT | Start Kristiansand | 2 - 2 | 0 - 1 | Stromsgodset | ||||||
17 Jun 2020 19:30 | FT | FK Haugesund | 1 - 2 | 0 - 0 | Brann | ||||||
Sweden Superettan uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 18:00 | FT | Ljungskile SK | 2 - 3 | 0 - 1 | Orgryte | ||||||
17 Jun 2020 18:00 | FT | Degerfors IF | 4 - 1 | 3 - 1 | IK Brage | ||||||
17 Jun 2020 18:00 | FT | Osters IF | 2 - 1 | 0 - 0 | Norrby IF | ||||||
Italy Cup uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 20:00 | FT | Juventus | 0 - 0 | 0 - 0 | Napoli | ||||||
Korea League Classic uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 10:00 | FT | Gwangju Fc | 2 - 1 | 1 - 0 | Incheon United FC | ||||||
17 Jun 2020 11:00 | FT | Sangju Sangmu Phoenix | 1 - 0 | 0 - 0 | Seoul | ||||||
17 Jun 2020 12:00 | FT | Busan I'Park | 2 - 2 | 1 - 1 | Daegu FC | ||||||
Vietnam uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 11:00 | FT | Hải Phòng | 0 - 1 | 0 - 0 | Quảng Ninh | ||||||
17 Jun 2020 11:00 | FT | Quảng Nam | 1 - 2 | 1 - 1 | Becamex Bình Dương | ||||||
17 Jun 2020 13:00 | FT | Tp Hồ Chí Minh | 3 - 0 | 1 - 0 | Viettel | ||||||
Israel Premier League uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 18:15 | FT | Beitar Jerusalem | 1 - 1 | 1 - 0 | Hapoel Haifa | ||||||
Romania - Division A uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 18:00 | FT | Chindia Targoviste | 2 - 1 | 1 - 0 | Viitorul Constanta | ||||||
Austria uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 17:30 | FT | TSV Hartberg | 0 - 1 | 0 - 1 | Rapid Wien | ||||||
17 Jun 2020 17:30 | FT | Wolfsberger AC | 0 - 0 | 0 - 0 | Red Bull Salzburg | ||||||
17 Jun 2020 19:30 | FT | LASK Linz | 4 - 0 | 3 - 0 | Sturm Graz | ||||||
Hungary uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 15:55 | FT | Paksi SE | 3 - 0 | 2 - 0 | Kaposvar | ||||||
17 Jun 2020 18:00 | FT | Diosgyor | 1 - 2 | 1 - 1 | Videoton Puskas Akademia | ||||||
17 Jun 2020 18:00 | FT | Fehervar Videoton | 1 - 0 | 0 - 0 | Debreceni VSC | ||||||
17 Jun 2020 20:05 | FT | Ujpesti TE | 1 - 1 | 0 - 0 | Mezokovesd-Zsory | ||||||
Croatia uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 17:55 | FT | Dinamo Zagreb | 3 - 2 | 2 - 1 | Slaven Belupo Koprivnica | ||||||
17 Jun 2020 20:05 | FT | ZNK Osijek | 2 - 1 | 1 - 0 | Hnk Gorica | ||||||
Slovenia Liga uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 16:59 | FT | NK Aluminij | 0 - 2 | 0 - 0 | Tabor Sezana | ||||||
17 Jun 2020 19:00 | FT | NK Rudar Velenje | 2 - 3 | 0 - 1 | Domzale | ||||||
17 Jun 2020 19:30 | FT | NK Olimpija Ljubljana | 0 - 5 | 0 - 4 | Ask Bravo | ||||||
Vietnam First Division uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 09:30 | FT | Đồng Tháp | 2 - 2 | 1 - 1 | Bình Phước | ||||||
17 Jun 2020 10:30 | FT | Bình Định | 1 - 2 | 0 - 1 | Đồng Tâm Long An | ||||||
Estonia uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 16:59 | FT | Trans Narva | 0 - 1 | 0 - 0 | Tartu JK Tammeka | ||||||
17 Jun 2020 16:59 | FT | JK Tallinna Kalev | 0 - 2 | 0 - 1 | Kuressaare | ||||||
17 Jun 2020 16:59 | FT | Nomme JK Kalju | 0 - 1 | 0 - 1 | Paide Linnameeskond | ||||||
17 Jun 2020 17:30 | FT | Flora Tallinn | 4 - 0 | 2 - 0 | Levadia Tallinn | ||||||
Armenia Premier League uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 15:30 | FT | Gandzasar Kapan | 1 - 1 | 1 - 1 | Banants | ||||||
Poland - 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 15:00 | FT | Zaglebie Sosnowiec | 2 - 2 | 0 - 2 | Radomiak Radom | ||||||
17 Jun 2020 16:59 | FT | Belchatow | 1 - 1 | 0 - 0 | Chojniczanka Chojnice | ||||||
17 Jun 2020 17:10 | FT | Warta Poznan | 1 - 3 | 1 - 2 | LKS Nieciecza | ||||||
17 Jun 2020 19:40 | FT | Olimpia Grudziadz | 1 - 2 | 0 - 1 | Miedz Legnica | ||||||
Sweden Div 1 Sodra uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 18:00 | FT | Motala AIF | 2 - 2 | 0 - 1 | Skovde AIK | ||||||
17 Jun 2020 18:00 | FT | Trollhattan | 0 - 1 | 0 - 1 | IFK Varnamo | ||||||
17 Jun 2020 18:00 | FT | Utsiktens BK | 3 - 3 | 3 - 0 | Tvaakers IF | ||||||
17 Jun 2020 18:00 | FT | Assyriska Turab Ik Jkp | 0 - 2 | 0 - 0 | Oskarshamns AIK | ||||||
17 Jun 2020 18:00 | FT | Qviding FIF | 1 - 3 | 0 - 1 | Fc Linkoping City | ||||||
17 Jun 2020 18:00 | FT | Lindome GIF | 2 - 1 | 0 - 0 | Lunds BK | ||||||
17 Jun 2020 18:00 | FT | Landskrona BoIS | 1 - 0 | 1 - 0 | Eskilsminne IF | ||||||
17 Jun 2020 18:30 | FT | Karlskrona | 1 - 1 | 1 - 1 | Torns IF | ||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 18:15 | FT | Gamla Upsala | 0 - 1 | 0 - 1 | Fanna Bk | ||||||
Ukraine Cup uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 12:00 | FT | Mynai | 0 - 2 | 0 - 2 | Dynamo Kyiv | ||||||
Czech Republic 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 16:00 | FT | Lisen | 1 - 1 | 0 - 1 | Pardubice | ||||||
17 Jun 2020 16:00 | FT | Vitkovice | 3 - 1 | 2 - 1 | Usti nad Labem | ||||||
17 Jun 2020 16:00 | FT | Chrudim | 1 - 1 | 0 - 0 | Prostejov | ||||||
Sweden Div 2 Norrland uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 15:00 | FT | IFK Lulea | 0 - 1 | 0 - 1 | Vasalunds IF | ||||||
17 Jun 2020 15:00 | FT | Gefle IF | 2 - 1 | 0 - 1 | Tegs Thoren ff | ||||||
17 Jun 2020 16:59 | FT | Ifk Berga | 3 - 4 | 2 - 4 | Haninge | ||||||
17 Jun 2020 18:00 | FT | Brommapojkarna | 3 - 1 | 3 - 0 | Sandvikens IF | ||||||
17 Jun 2020 18:00 | FT | Nykopings BIS | 2 - 2 | 0 - 1 | Orebro Syrianska If | ||||||
17 Jun 2020 18:00 | FT | Taby | 2 - 3 | 1 - 1 | IF Sylvia | ||||||
17 Jun 2020 18:00 | FT | Karlstad BK | 1 - 1 | 0 - 1 | Sollentuna United FF | ||||||
17 Jun 2020 18:30 | FT | Karlslunds If Hfk | 1 - 4 | 0 - 3 | Ik Frej Taby | ||||||
Armenia Division 2 uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 14:30 | FT | West Armenia | 2 - 1 | 0 - 1 | Bkma | ||||||
Faroe Islands Formuladeildin uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 18:00 | FT | Skala Itrottarfelag | 0 - 2 | 0 - 0 | Tb Tuoroyri | ||||||
17 Jun 2020 19:00 | FT | HB Torshavn | 3 - 3 | 1 - 2 | Ki Klaksvik | ||||||
17 Jun 2020 19:00 | FT | Vikingur Gotu | 1 - 2 | 0 - 0 | IF Fuglafjordur | ||||||
Estonia Esi Liiga uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 16:30 | FT | Kohtla Jarve Jk Jarve | 0 - 1 | 0 - 0 | Elva | ||||||
Iceland Division 2 uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 16:59 | FT | Kari Akranes | 3 - 4 | 1 - 2 | UMF Selfoss | ||||||
German 3. Liga uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 18:00 | FT | Bayern Munich II | 5 - 1 | 2 - 0 | Sv Meppen | ||||||
17 Jun 2020 18:00 | FT | SG Sonnenhof Grobaspach | 1 - 0 | 0 - 0 | Fsv Zwickau | ||||||
17 Jun 2020 18:00 | FT | SpVgg Unterhaching | 0 - 0 | 0 - 0 | SV Waldhof Mannheim | ||||||
17 Jun 2020 19:30 | FT | Hansa Rostock | 4 - 0 | 3 - 0 | Carl Zeiss Jena | ||||||
17 Jun 2020 19:30 | FT | Uerdingen | 1 - 1 | 0 - 0 | MSV Duisburg | ||||||
German Frauen Bundesliga uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 13:00 | FT | Nữ Turbine Potsdam | 2 - 1 | 2 - 0 | Nữ Sc Sand | ||||||
17 Jun 2020 13:00 | FT | Nữ Wolfsburg | 2 - 0 | 1 - 0 | Nữ Sc Freiburg | ||||||
17 Jun 2020 14:00 | FT | Nữ Ff Usv Jena | 0 - 0 | 0 - 0 | Nữ Bayer Leverkusen | ||||||
Czech Republic Cup uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 16:15 | FT | SK Sigma Olomouc | 1 - 2 | 0 - 2 | Slovan Liberec | ||||||
17 Jun 2020 19:15 | FT | Sparta Praha | 2 - 1 | 2 - 0 | Viktoria Plzen | ||||||
Slovakia Cup uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 16:59 | FT | DAC Dunajska Streda | 1 - 1 | 1 - 0 | MFK Ruzomberok | ||||||
Bulgaria Cup uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 16:00 | CSKA Sofia | ? - ? | ? - ? | Botev Plovdiv | |||||||
Poland 3. Liga uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 11:00 | FT | Ks Legionovia Legionowo | 2 - 2 | 1 - 1 | GKS Katowice | ||||||
17 Jun 2020 15:00 | FT | Olimpia Elblag | 3 - 1 | 1 - 0 | Gryf Wejherowo | ||||||
17 Jun 2020 16:00 | FT | Stal Stalowa Wola | 3 - 0 | 1 - 0 | Stal Rzeszow | ||||||
17 Jun 2020 16:00 | FT | Blekitni Stargard Szczecinski | 1 - 3 | 0 - 2 | Bytovia Bytow | ||||||
17 Jun 2020 16:00 | FT | Lech Poznan B | 2 - 2 | 2 - 1 | Elana Torun | ||||||
17 Jun 2020 16:00 | FT | Pogon Siedlce | 1 - 3 | 0 - 1 | Gornik Polkowice | ||||||
17 Jun 2020 16:05 | FT | Garbarnia Krakow | 1 - 3 | 1 - 1 | Widzew lodz | ||||||
17 Jun 2020 16:40 | FT | Gornik Leczna | 1 - 0 | 0 - 0 | Znicz Pruszkow | ||||||
17 Jun 2020 16:59 | FT | Skra Czestochowa | 0 - 0 | 0 - 0 | Resovia Rzeszow | ||||||
Finland Suomen Cup uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 16:00 | FT | Kaarinan Pojat | 0 - 2 | 0 - 1 | KuPS | ||||||
17 Jun 2020 16:00 | FT | JIPPO | 0 - 1 | 0 - 1 | Inter Turku | ||||||
17 Jun 2020 18:00 | FT | Peka | 0 - 8 | 0 - 5 | Lahti | ||||||
17 Jun 2020 18:00 | FT | AC Oulu | 0 - 1 | 0 - 1 | Honka | ||||||
Finland - Kakkonen Lohko uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 16:30 | FT | Eps Espoo | 2 - 1 | 0 - 1 | Kultsu | ||||||
17 Jun 2020 16:30 | FT | Japs | 3 - 2 | 1 - 1 | Lahden Reipas | ||||||
17 Jun 2020 16:59 | FT | Pk Keski Uusimaa Pkku | 1 - 1 | 0 - 0 | Kiffen | ||||||
Finland - Kakkonen Lohko uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 16:30 | FT | Jazz | 0 - 2 | 0 - 0 | Ilves Tampere Ii | ||||||
17 Jun 2020 16:30 | FT | Grifk | 2 - 3 | 2 - 2 | Hjs Akatemia | ||||||
17 Jun 2020 16:30 | FT | Tpv Tampere | 1 - 4 | 0 - 2 | Salon Palloilijat Salpa | ||||||
Finland - Kakkonen Lohko uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 16:30 | FT | Js Hercules | 2 - 0 | 1 - 0 | Ps Kemi | ||||||
17 Jun 2020 16:30 | FT | Jakobstads Bollklubb | 3 - 1 | 3 - 0 | Oulun Ls | ||||||
17 Jun 2020 16:59 | FT | Kiisto | 0 - 3 | 0 - 2 | Vaajakoski | ||||||
Estonia II Liiga uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 18:00 | FT | Viimsi Mrjk B | 0 - 2 | 0 - 1 | Joker Raasiku | ||||||
Tajikistan Vysshaya Liga uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 13:30 | FT | Khatlon | 1 - 0 | 0 - 0 | Dushanbe 83 | ||||||
17 Jun 2020 13:30 | FT | Kuktosh | 1 - 0 | 1 - 0 | Lokomotiv Pamir | ||||||
Turkmenistan Premier League uitslagen |
|||||||||||
17 Jun 2020 14:30 | FT | HTTU Asgabat | 2 - 4 | 0 - 3 | Ahal | ||||||
17 Jun 2020 14:30 | FT | Altyn Asyr | 6 - 2 | 3 - 1 | Sagadam |
Totaal wedstrijden: 135
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...