voetbaluitslagen 20-05-2017
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
Italy Serie A uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 16:59 | FT | Chievo | 3 - 5 | 2 - 2 | AS Roma | ||||||
20 May 2017 19:45 | FT | Napoli | 4 - 1 | 2 - 0 | Fiorentina | ||||||
Spanish La Liga uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 16:00 | FT | Sporting de Gijon | 2 - 2 | 1 - 1 | Real Betis | ||||||
20 May 2017 18:00 | FT | Deportivo La Coruna | 3 - 0 | 3 - 0 | Las Palmas | ||||||
20 May 2017 18:00 | FT | Leganes | 1 - 1 | 0 - 0 | Alaves | ||||||
20 May 2017 20:00 | FT | Sevilla | 5 - 0 | 3 - 0 | Osasuna | ||||||
Spain Segunda Division B uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 18:00 | FT | UCAM Murcia | 3 - 1 | 2 - 0 | SD Huesca | ||||||
20 May 2017 18:00 | FT | Tenerife | 0 - 0 | 0 - 0 | Levante | ||||||
20 May 2017 18:00 | FT | Girona | 0 - 0 | 0 - 0 | Alcorcon | ||||||
20 May 2017 18:00 | FT | CF Reus Deportiu | 2 - 1 | 1 - 0 | Sevilla | ||||||
20 May 2017 18:00 | FT | Mallorca | 1 - 0 | 1 - 0 | Almeria | ||||||
20 May 2017 20:00 | FT | Real Oviedo | 0 - 0 | 0 - 0 | Zaragoza | ||||||
20 May 2017 20:00 | FT | Cadiz | 1 - 1 | 0 - 0 | Cordoba C.F. | ||||||
Germany Bundesliga uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 14:30 | FT | Hertha Berlin | 2 - 6 | 0 - 3 | Bayer Leverkusen | ||||||
20 May 2017 14:30 | FT | Ingolstadt 04 | 1 - 1 | 1 - 1 | Schalke 04 | ||||||
20 May 2017 14:30 | FT | Bayern Munich | 4 - 1 | 1 - 0 | Freiburg | ||||||
20 May 2017 14:30 | FT | Borussia Dortmund | 4 - 3 | 2 - 1 | Werder Bremen | ||||||
20 May 2017 14:30 | FT | Eintr Frankfurt | 2 - 2 | 0 - 1 | RB Leipzig | ||||||
20 May 2017 14:30 | FT | Koln | 2 - 0 | 1 - 0 | Mainz 05 | ||||||
20 May 2017 14:30 | FT | Monchengladbach | 2 - 2 | 0 - 0 | Darmstadt | ||||||
20 May 2017 14:30 | FT | Hoffenheim | 0 - 0 | 0 - 0 | Augsburg | ||||||
20 May 2017 14:30 | FT | Hamburger | 2 - 1 | 1 - 1 | Wolfsburg | ||||||
French Ligue 1 uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 20:00 | FT | Angers SCO | 2 - 0 | 0 - 0 | Montpellier | ||||||
20 May 2017 20:00 | FT | Nancy | 3 - 1 | 1 - 0 | Saint-Etienne | ||||||
20 May 2017 20:00 | FT | Lorient | 1 - 1 | 0 - 1 | Bordeaux | ||||||
20 May 2017 20:00 | FT | Guingamp | 1 - 0 | 1 - 0 | Metz | ||||||
20 May 2017 20:00 | FT | Lille | 3 - 0 | 1 - 0 | Nantes | ||||||
20 May 2017 20:00 | FT | Lyon | 3 - 3 | 1 - 1 | Nice | ||||||
20 May 2017 20:00 | FT | Marseille | 1 - 0 | 0 - 0 | Bastia | ||||||
20 May 2017 20:00 | FT | Paris Saint Germain | 1 - 1 | 1 - 0 | Caen | ||||||
20 May 2017 20:00 | FT | Stade Rennais FC | 2 - 3 | 0 - 1 | Monaco | ||||||
20 May 2017 20:00 | FT | Toulouse | 0 - 0 | 0 - 0 | Dijon | ||||||
Portugal Primera Liga uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 16:00 | FT | Rio Ave | 2 - 0 | 1 - 0 | Belenenses | ||||||
20 May 2017 16:00 | FT | Pacos Ferreira | 0 - 0 | 0 - 0 | Maritimo | ||||||
20 May 2017 16:00 | FT | CD Nacional | 1 - 2 | 0 - 0 | Vitoria Setubal | ||||||
20 May 2017 18:15 | FT | Vitoria Guimaraes | 0 - 1 | 0 - 0 | Feirense | ||||||
20 May 2017 20:30 | FT | Boavista | 2 - 2 | 1 - 0 | SL Benfica | ||||||
Eredivisie uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 17:30 | FT | Utrecht | 2 - 1 | 2 - 0 | SC Heerenveen | ||||||
20 May 2017 19:45 | FT | AZ Alkmaar | 4 - 1 | 1 - 1 | Groningen | ||||||
Argentina Primera Division uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 01:15 | FT | Atletico Tucuman | 3 - 0 | 1 - 0 | CA Banfield | ||||||
20 May 2017 18:00 | FT | Belgrano | 1 - 1 | 0 - 1 | Patronato Parana | ||||||
20 May 2017 20:15 | FT | Lanus | 2 - 0 | 0 - 0 | Atletico Rafaela | ||||||
20 May 2017 21:15 | FT | Sarmiento Junin | 1 - 4 | 0 - 2 | Talleres Cordoba | ||||||
20 May 2017 22:00 | FT | Boca Juniors | 1 - 0 | 1 - 0 | Newells Old Boys | ||||||
20 May 2017 23:30 | FT | Tigre | 1 - 1 | 1 - 0 | San Martin San Juan | ||||||
Belgium Jupiler League uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 19:00 | FT | Roeselare | 3 - 2 | 2 - 0 | AS Eupen | ||||||
20 May 2017 19:00 | FT | KSC Lokeren | 1 - 1 | 0 - 1 | Genk | ||||||
20 May 2017 19:00 | FT | Royal Excel Mouscron | 0 - 1 | 0 - 0 | Kortrijk | ||||||
Scotland Premier League uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 15:00 | FT | Hamilton FC | 4 - 0 | 2 - 0 | Dundee | ||||||
20 May 2017 15:00 | FT | Inverness C.T. | 3 - 2 | 0 - 0 | Motherwell FC | ||||||
20 May 2017 15:00 | FT | Kilmarnock | 1 - 2 | 1 - 1 | Ross County | ||||||
Brasil Serie A uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 20:00 | FT | Santos | 1 - 0 | 1 - 0 | Coritiba | ||||||
20 May 2017 23:00 | FT | Chapecoense SC | 1 - 0 | 0 - 0 | Palmeiras | ||||||
20 May 2017 23:00 | FT | Atletico Clube Goianiense | 0 - 3 | 0 - 1 | Flamengo | ||||||
Denmark SAS Ligaen uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 13:00 | FT | Nordsjaelland | 2 - 3 | 0 - 2 | Midtjylland | ||||||
20 May 2017 15:00 | FT | Odense BK | 1 - 1 | 0 - 0 | Randers FC | ||||||
20 May 2017 17:30 | FT | Esbjerg FB | 1 - 1 | 0 - 1 | Horsens | ||||||
Sweden Allsvenskan uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 15:00 | FT | Ostersunds FK | 2 - 1 | 1 - 0 | Kalmar FF | ||||||
20 May 2017 16:59 | FT | Halmstads | 0 - 0 | 0 - 0 | Orebro | ||||||
USA MLS uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 00:35 | FT | New York Red Bulls | 1 - 1 | 1 - 0 | Toronto FC | ||||||
20 May 2017 20:00 | FT | Montreal Impact | 4 - 1 | 2 - 1 | Portland Timbers | ||||||
20 May 2017 21:00 | FT | Washington DC United | 0 - 1 | 0 - 0 | Chicago Fire | ||||||
20 May 2017 22:00 | FT | Seattle Sounders | 1 - 0 | 1 - 0 | Real Salt Lake | ||||||
Norway Tippeligaen uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 14:30 | FT | Rosenborg | 1 - 1 | 0 - 0 | Lillestrom | ||||||
20 May 2017 16:59 | FT | Sogndal | 2 - 3 | 1 - 0 | Brann | ||||||
Republic Gambrinus Liga uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 16:00 | FT | Bohemians 1905 | 2 - 0 | 2 - 0 | Mfk Karvina | ||||||
20 May 2017 16:00 | FT | Brno | 0 - 1 | 0 - 0 | Viktoria Plzen | ||||||
20 May 2017 16:00 | FT | Dukla Praha | 1 - 0 | 0 - 0 | Zlin | ||||||
20 May 2017 16:00 | FT | FK Baumit Jablonec | 0 - 0 | 0 - 0 | Teplice | ||||||
20 May 2017 16:00 | FT | Vysocina Jihlava | 1 - 1 | 1 - 0 | Pribram | ||||||
20 May 2017 16:00 | FT | Mlada Boleslav | 1 - 2 | 0 - 1 | Slavia Praha | ||||||
20 May 2017 16:00 | FT | Synot Slovacko | 0 - 1 | 0 - 1 | Slovan Liberec | ||||||
20 May 2017 16:00 | FT | Sparta Praha | 3 - 2 | 2 - 0 | Hradec Kralove | ||||||
Sweden Superettan uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 15:00 | FT | Atvidabergs FF | 1 - 1 | 0 - 1 | Trelleborgs FF | ||||||
20 May 2017 16:59 | FT | Brommapojkarna | 3 - 0 | 2 - 0 | Varbergs BoIS FC | ||||||
Turkey Super Lig uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 11:30 | FT | Rizespor | 2 - 0 | 1 - 0 | Gaziantepspor | ||||||
20 May 2017 14:00 | FT | Kayserispor | 1 - 1 | 1 - 0 | Adanaspor | ||||||
20 May 2017 16:59 | FT | Antalyaspor | 2 - 1 | 1 - 0 | Bursaspor | ||||||
20 May 2017 16:59 | FT | Besiktas | 4 - 1 | 2 - 1 | Kasimpasa | ||||||
England Divison 1 uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 15:00 | FT | Bradford AFC | 0 - 1 | 0 - 0 | Millwall | ||||||
Brasil Serie B uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 00:30 | FT | Vila Nova (GO) | 0 - 0 | 0 - 0 | Juventude | ||||||
20 May 2017 01:30 | FT | America MG | 1 - 1 | 0 - 0 | Goias | ||||||
20 May 2017 20:30 | FT | Figueirense (SC) | 3 - 0 | 2 - 0 | Nautico PE | ||||||
20 May 2017 20:30 | FT | Santa Cruz (PE) | 2 - 1 | 1 - 0 | Guarani Sp | ||||||
20 May 2017 20:30 | FT | Oeste FC | 1 - 0 | 0 - 0 | Criciuma | ||||||
20 May 2017 20:30 | FT | Luverdense | 1 - 1 | 1 - 1 | CRB AL | ||||||
20 May 2017 23:00 | FT | Internacional | 1 - 1 | 1 - 0 | ABC RN | ||||||
Argentina Primera B Nacional uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 17:05 | FT | CA Douglas Haig | 1 - 1 | 0 - 1 | Villa Dalmine | ||||||
20 May 2017 19:05 | FT | Nueva Chicago | 0 - 0 | 0 - 0 | Central Cordoba Sde | ||||||
20 May 2017 22:00 | FT | Chacarita Juniors | 1 - 0 | 1 - 0 | All Boys | ||||||
Switzerland National Liga uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 16:45 | FT | Lausanne Sports | 0 - 0 | 0 - 0 | Thun | ||||||
20 May 2017 19:00 | FT | Lugano | 2 - 1 | 1 - 0 | Vaduz | ||||||
Liga de Honora uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 16:00 | FT | SC Freamunde | 0 - 1 | 0 - 1 | SC Covilha | ||||||
Korea League Classic uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 10:00 | FT | Ulsan Hyundai Horang-i | 1 - 0 | 0 - 0 | Chunnam Dragons | ||||||
20 May 2017 11:00 | FT | Seoul | 2 - 3 | 1 - 1 | Gangwon FC | ||||||
20 May 2017 11:00 | FT | Daegu FC | 1 - 2 | 1 - 0 | Jeju United FC | ||||||
20 May 2017 11:00 | FT | Sangju Sangmu Phoenix | 1 - 3 | 1 - 1 | Suwon Samsung Bluewings | ||||||
J-League Division 1 uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 06:00 | FT | Yokohama F Marinos | 1 - 1 | 1 - 0 | Vegalta Sendai | ||||||
20 May 2017 06:00 | FT | Urawa Red Diamonds | 3 - 3 | 1 - 0 | Shimizu S-Pulse | ||||||
20 May 2017 06:00 | FT | Albirex Niigata Japan | 1 - 0 | 0 - 0 | Consadole Sapporo | ||||||
20 May 2017 06:00 | FT | Jubilo Iwata | 0 - 2 | 0 - 1 | Kashiwa Reysol | ||||||
20 May 2017 06:00 | FT | Ventforet Kofu | 1 - 2 | 1 - 1 | Sanfrecce Hiroshima | ||||||
20 May 2017 08:00 | FT | Omiya Ardija | 0 - 3 | 0 - 0 | Cerezo Osaka | ||||||
20 May 2017 11:00 | FT | Gamba Osaka | 3 - 0 | 2 - 0 | Sagan Tosu | ||||||
20 May 2017 11:00 | FT | Vissel Kobe | 1 - 1 | 0 - 1 | Tokyo | ||||||
Russian First Division uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 10:00 | FT | Neftekhimik Nizhnekamsk | 0 - 2 | 0 - 0 | Yenisey Krasnoyarsk | ||||||
20 May 2017 10:00 | FT | SKA Energiya Khabarovsk | 2 - 2 | 1 - 0 | Tambov | ||||||
20 May 2017 11:00 | FT | FK Tyumen | 0 - 2 | 0 - 2 | Dynamo Moscow | ||||||
20 May 2017 12:00 | FT | Kuban Krasnodar | 3 - 1 | 2 - 0 | Spartak Nalchik | ||||||
20 May 2017 12:00 | FT | Mordovia Saransk | 1 - 1 | 0 - 0 | Luch-Energiya | ||||||
20 May 2017 12:00 | FT | Sokol | 0 - 3 | 0 - 1 | Zenit-2 St.Petersburg | ||||||
20 May 2017 12:00 | FT | Shinnik Yaroslavl | 0 - 1 | 0 - 0 | Baltika | ||||||
20 May 2017 12:00 | FT | Sibir | 2 - 1 | 0 - 1 | Spartak Moscow II | ||||||
20 May 2017 14:00 | FT | FK Khimki | 1 - 3 | 0 - 2 | Ruan Tosno | ||||||
20 May 2017 16:00 | FT | Fakel Voronezh | 0 - 1 | 0 - 0 | Volgar-Gazprom Astrachan | ||||||
Israel Premier League uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 16:59 | FT | Hapoel Beer Sheva | 2 - 0 | 1 - 0 | Hapoel Bnei Sakhnin FC | ||||||
20 May 2017 18:30 | FT | Maccabi Haifa | 0 - 0 | 0 - 0 | Maccabi Petah Tikva FC | ||||||
20 May 2017 18:30 | FT | Maccabi Tel Aviv | 0 - 2 | 0 - 2 | Beitar Jerusalem | ||||||
Cyprus 1 Division uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 16:59 | FT | Anorthosis Famagusta FC | 0 - 1 | 0 - 1 | AEK Larnaca | ||||||
20 May 2017 16:59 | FT | APOEL Nicosia | 2 - 2 | 0 - 0 | Apollon Limassol FC | ||||||
Singapore uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 12:30 | FT | Geylang United FC | 1 - 1 | 0 - 1 | Hougang United FC | ||||||
Indonesia Super Liga uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 09:00 | FT | Bhayangkara Surabaya United | 1 - 0 | 1 - 0 | Semen Padang | ||||||
20 May 2017 12:30 | FT | Mitra Kukar | 1 - 0 | 1 - 0 | Perseru Serui | ||||||
20 May 2017 12:30 | FT | Persib Bandung | 2 - 2 | 2 - 1 | Pusamania Borneo | ||||||
Ukraine Premier League uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 12:00 | FT | Zirka Kirovohrad | 2 - 0 | 0 - 0 | Volyn | ||||||
20 May 2017 15:00 | FT | Stal Dniprodzherzhynsk | 0 - 1 | 0 - 1 | Dnipro Dnipropetrovsk | ||||||
Austria uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 15:00 | FT | SV Ried | 1 - 1 | 1 - 0 | St.Polten | ||||||
20 May 2017 17:30 | FT | Red Bull Salzburg | 2 - 0 | 0 - 0 | Trenkwalder Admira | ||||||
20 May 2017 17:30 | FT | Mattersburg | 1 - 0 | 0 - 0 | Rheindorf Altach | ||||||
20 May 2017 17:50 | FT | Wolfsberger AC | 2 - 1 | 1 - 1 | Austria Wien | ||||||
Thailand uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 11:45 | FT | Nakhon Ratchasima | 0 - 1 | 0 - 0 | Chiangrai United | ||||||
20 May 2017 12:00 | FT | Thai Honda Fc | 2 - 3 | 2 - 1 | Sisaket | ||||||
20 May 2017 13:00 | FT | Muang Thong United | 2 - 3 | 0 - 1 | Ubon Umt United | ||||||
20 May 2017 13:00 | FT | Navy | 1 - 0 | 0 - 0 | Ratchaburi FC | ||||||
20 May 2017 14:00 | FT | Samut Prakan City | 4 - 2 | 2 - 1 | Bangkok Glass Pathum | ||||||
HongKong uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 08:00 | FT | South China | 1 - 6 | 0 - 4 | Eastern A.A Football Team | ||||||
Hungary uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 16:59 | FT | Debreceni VSC | 2 - 5 | 0 - 3 | Budapest Honved | ||||||
20 May 2017 16:59 | FT | MTK Hungaria FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Diosgyor | ||||||
20 May 2017 16:59 | FT | Mezokovesd-Zsory | 3 - 2 | 1 - 0 | Paksi SE | ||||||
20 May 2017 16:59 | FT | Gyirmot Se | 1 - 2 | 0 - 1 | Vasas | ||||||
20 May 2017 16:59 | FT | Ujpesti TE | 2 - 1 | 1 - 0 | Szombathelyi Haladas | ||||||
20 May 2017 19:30 | FT | Fehervar Videoton | 4 - 1 | 3 - 1 | Ferencvarosi TC | ||||||
Poland uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 14:30 | FT | Wisla Plock | 1 - 2 | 0 - 1 | Zaglebie Lubin | ||||||
20 May 2017 16:59 | FT | Piast Gliwice | 2 - 1 | 2 - 1 | Gornik Leczna | ||||||
20 May 2017 19:30 | FT | Wisla Krakow | 4 - 0 | 4 - 0 | Pogon Szczecin | ||||||
Croatia uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 16:00 | FT | NK Lokomotiva Zagreb | 2 - 1 | 1 - 0 | Slaven Belupo Koprivnica | ||||||
20 May 2017 18:00 | FT | Hajduk Split | 6 - 0 | 1 - 0 | Zapresic | ||||||
Egypt Premier League uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 14:45 | FT | Misr El Maqasah | 1 - 3 | 0 - 1 | Ittihad Alexandria | ||||||
20 May 2017 16:59 | FT | Enppi | 3 - 0 | 1 - 0 | Aswan | ||||||
20 May 2017 19:30 | FT | Tala Al Jaish | 1 - 1 | 1 - 1 | Tanta | ||||||
Bulgaria uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 15:30 | FT | FC Vereya | 1 - 0 | 1 - 0 | Pirin Blagoevgrad | ||||||
20 May 2017 18:00 | FT | Ludogorets Razgrad | 1 - 1 | 1 - 0 | CSKA Sofia | ||||||
Belarus Premier League uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 14:00 | FT | FC Minsk | 0 - 0 | 0 - 0 | Dnepr Mogilev | ||||||
20 May 2017 16:00 | FT | Shakhter Soligorsk | 2 - 1 | 0 - 0 | Slutsksakhar Slutsk | ||||||
20 May 2017 16:59 | FT | BATE Borisov | 1 - 0 | 1 - 0 | Dinamo Minsk | ||||||
20 May 2017 17:30 | FT | Gomel | 3 - 1 | 3 - 1 | Naftan Novopolock | ||||||
20 May 2017 18:00 | FT | Dinamo Brest | 2 - 0 | 1 - 0 | Vitebsk | ||||||
Kazakhstan Super League uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 11:00 | FT | Tobol Kostanai | 5 - 1 | 2 - 0 | Okzhetpes | ||||||
20 May 2017 12:00 | FT | Kairat Almaty | 4 - 0 | 0 - 0 | Taraz | ||||||
20 May 2017 12:00 | FT | Ordabasy | 2 - 1 | 2 - 0 | FK Aktobe Lento | ||||||
20 May 2017 13:00 | FT | Akzhayik Oral | 0 - 2 | 0 - 0 | Astana | ||||||
20 May 2017 13:00 | FT | Kaisar Kyzylorda | 2 - 1 | 0 - 1 | Shakhtyor Karagandy | ||||||
20 May 2017 14:00 | FT | Irtysh Pavlodar | 1 - 1 | 1 - 0 | FK Atyrau | ||||||
Bosnia Premijer Liga uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 16:00 | FT | FK Sarajevo | 1 - 0 | 1 - 0 | FK Zeljeznicar | ||||||
20 May 2017 16:00 | FT | Radnik Bijeljina | 1 - 2 | 0 - 0 | Zrinjski Mostar | ||||||
20 May 2017 16:00 | FT | Sloboda | 1 - 3 | 0 - 2 | Krupa | ||||||
China Premier League uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 08:30 | FT | Yan Bian Changbaishan | 1 - 1 | 1 - 1 | Shandong Taishan | ||||||
20 May 2017 08:30 | FT | ShenHua SVA FC | 1 - 3 | 1 - 1 | Shanghai East Asia FC | ||||||
20 May 2017 12:35 | FT | Hebei Hx Xingfu | 2 - 0 | 1 - 0 | Liaoning Whowin | ||||||
20 May 2017 12:35 | FT | Chongqing Lifan | 0 - 1 | 0 - 1 | Tianjin Quanjian | ||||||
FIFA World Cup U20 uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 06:00 | FT | Venezuela U20 | 2 - 0 | 0 - 0 | Đức U20 | ||||||
20 May 2017 08:30 | FT | Argentina U20 | 0 - 3 | 0 - 1 | Anh U20 | ||||||
20 May 2017 09:00 | FT | Vanuatu U20 | 2 - 3 | 0 - 2 | Mexico U20 | ||||||
20 May 2017 12:00 | FT | Hàn Quốc U20 | 3 - 0 | 1 - 0 | Guinea U20 | ||||||
Estonia uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 11:00 | FT | Levadia Tallinn | 2 - 1 | 0 - 0 | Tartu JK Tammeka | ||||||
20 May 2017 14:00 | FT | JK Sillamae Kalev | 2 - 0 | 0 - 0 | Paide Linnameeskond | ||||||
20 May 2017 16:59 | FT | Viljandi Jk Tulevik | 0 - 2 | 0 - 0 | Nomme JK Kalju | ||||||
Switzerland Challenge League uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 18:00 | FT | Zurich | 0 - 2 | 0 - 0 | Wil 1900 | ||||||
Armenia Premier League uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 14:00 | FT | Ararat Yerevan | 2 - 3 | 1 - 3 | Shirak | ||||||
20 May 2017 16:00 | FT | Gandzasar Kapan | 1 - 1 | 1 - 0 | Pyunik | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 20:00 | FT | Nacional Potosi | 1 - 0 | 1 - 0 | Blooming | ||||||
20 May 2017 22:15 | FT | The Strongest | 0 - 1 | 0 - 1 | Oriente Petrolero | ||||||
Guatemala Liga Nacional uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 22:30 | FT | CSD Municipal | 1 - 0 | 0 - 0 | CD Suchitepequez | ||||||
Korea K League Challenge uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 11:00 | FT | Bucheon 1995 | 1 - 2 | 1 - 1 | Chungnam Asan | ||||||
20 May 2017 11:00 | FT | Gyeongnam FC | 2 - 0 | 0 - 0 | Suwon FC | ||||||
Ecuador Copa Pilsener A uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 22:00 | FT | Independiente Jose Teran | 1 - 0 | 0 - 0 | Macara | ||||||
20 May 2017 22:15 | FT | Guayaquil City | 2 - 1 | 1 - 1 | CD Clan Juvenil | ||||||
Latvia - 1. Division uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 17:30 | FT | Rigas Futbola Skola | 2 - 1 | 1 - 1 | Babite | ||||||
Poland - 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 14:00 | FT | Podbeskidzie | 2 - 1 | 1 - 1 | Sandecja | ||||||
20 May 2017 16:59 | FT | GKS Katowice | 2 - 3 | 2 - 1 | Mks Kluczbork | ||||||
20 May 2017 18:00 | FT | Miedz Legnica | 3 - 2 | 1 - 1 | GKS Tychy | ||||||
Colombia Copa Mustang uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 21:15 | FT | Atletico Huila | 2 - 3 | 1 - 2 | Inter Palmira | ||||||
20 May 2017 23:30 | FT | Deportiva Once Caldas | 2 - 3 | 1 - 2 | Deportivo Pasto | ||||||
Ukraine U21 Liga uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 10:00 | FT | Shakhtar Donetsk U21 | 4 - 0 | 1 - 0 | Olimpic Donetsk U21 | ||||||
20 May 2017 14:00 | FT | Dynamo Kyiv U21 | 2 - 0 | 0 - 0 | Zorya U21 | ||||||
20 May 2017 14:00 | FT | Karpaty Lviv U21 | 1 - 0 | 0 - 0 | Chernomorets Odessa U21 | ||||||
20 May 2017 14:00 | FT | Pfc Oleksandria U21 | 0 - 1 | 0 - 0 | Vorskla U21 | ||||||
Scotland Division 1 uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 15:00 | FT | Peterhead | 1 - 5 | 0 - 2 | Forfar Athletic | ||||||
20 May 2017 17:15 | FT | Alloa Athletic | 4 - 3 | 2 - 1 | Brechin City | ||||||
Korea K-National League uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 07:00 | FT | Busan Transpor Tation | 0 - 3 | 0 - 2 | Changwon City | ||||||
20 May 2017 07:00 | FT | Gyeongju KHNP | 0 - 2 | 0 - 0 | Cheonan City | ||||||
20 May 2017 11:00 | FT | Gangneung | 0 - 1 | 0 - 0 | Incheon Korail | ||||||
20 May 2017 11:30 | FT | Gimhae City | 2 - 0 | 1 - 0 | Mokpo City | ||||||
Australia Queensland State League uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 10:00 | FT | SWQ Thunder | 1 - 3 | 0 - 1 | Far North Queensland Bulls | ||||||
20 May 2017 10:40 | FT | Palm Beach Sharks | 1 - 1 | 0 - 1 | Moreton Bay United | ||||||
South Australian Super League uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 06:30 | FT | Cumberland United | 1 - 0 | 0 - 0 | Adelaide United Fc Youth | ||||||
20 May 2017 06:30 | FT | West Torrens Birkalla | 2 - 2 | 0 - 1 | Adelaide Blue Eagles | ||||||
20 May 2017 06:30 | FT | Croydon Kings | 0 - 3 | 0 - 0 | North Eastern Metrostars | ||||||
20 May 2017 06:30 | FT | Adelaide Comets FC | 6 - 3 | 4 - 1 | Campbelltown City SC | ||||||
20 May 2017 10:30 | FT | Adelaide Olympic | 1 - 3 | 0 - 0 | Para Hills Knights | ||||||
Georgia Pirveli Liga uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 14:00 | FT | Sioni Bolnisi | 1 - 1 | 0 - 0 | Merani Martvili | ||||||
Japan Football League uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 05:00 | FT | Kataller Toyama | 1 - 0 | 0 - 0 | Yokohama Scc | ||||||
20 May 2017 11:00 | FT | Ryukyu | 1 - 1 | 0 - 0 | Sc Sagamihara | ||||||
Sweden Div 1 Sodra uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 13:00 | FT | Oskarshamns AIK | 2 - 1 | 0 - 1 | Kristianstads FF | ||||||
20 May 2017 15:00 | FT | Husqvarna FF | 0 - 0 | 0 - 0 | Ljungskile SK | ||||||
20 May 2017 15:00 | FT | Assyriska Bk | 1 - 0 | 1 - 0 | Rosengard | ||||||
Colombia Copa Premier uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 21:30 | FT | Leones | 2 - 1 | 1 - 0 | Real Santander | ||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 13:00 | FT | Sundbybergs | 2 - 2 | 1 - 1 | Gamla Upsala | ||||||
20 May 2017 14:00 | FT | Eskilstuna City FK | 0 - 1 | 0 - 0 | Karlbergs BK | ||||||
20 May 2017 15:00 | FT | Stromsbergs IF | 0 - 0 | 0 - 0 | Skiljebo SK | ||||||
20 May 2017 15:00 | FT | Karlslunds If Hfk | 3 - 1 | 2 - 0 | Ifk Lidingo | ||||||
Argentina Prim B Metropolitana uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 01:10 | FT | Atletico Atlanta | 2 - 1 | 0 - 0 | Defensores de Belgrano | ||||||
20 May 2017 17:05 | Comunicaciones BsAs | ? - ? | ? - ? | Almirante Brown | |||||||
20 May 2017 19:30 | Excursionistas | ? - ? | ? - ? | UAI Urquiza | |||||||
Western Australia Premier League uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 08:00 | FT | Perth Glory Am | 2 - 4 | 0 - 0 | Joondalup United | ||||||
Georgia Primera Division uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 14:00 | FT | Kolkheti Poti | 0 - 0 | 0 - 0 | Shukura Kobuleti | ||||||
20 May 2017 16:00 | FT | Saburtalo Tbilisi | 0 - 1 | 0 - 1 | Dila Gori | ||||||
20 May 2017 18:00 | FT | Torpedo Kutaisi | 2 - 0 | 0 - 0 | Lokomotiv Tbilisi | ||||||
Russia Div 2 South uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 15:00 | FT | Chayka K Sr | 2 - 2 | 1 - 1 | SKA Rostov | ||||||
Australia Victorian Premier League uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 06:00 | FT | North Geelong Warriors | 1 - 0 | 0 - 0 | Pascoe Vale Sc | ||||||
20 May 2017 08:00 | FT | Green Gully Cavaliers | 0 - 2 | 0 - 2 | Bentleigh Greens | ||||||
Paraguayan Primera Division uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 00:10 | FT | Sportivo Luqueno | 1 - 1 | 0 - 0 | Deportivo Capiata | ||||||
20 May 2017 22:00 | FT | Sportivo Trinidense | 0 - 2 | 0 - 0 | Libertad Asuncion | ||||||
Ireland Division 1 uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 19:00 | FT | Cabinteely | 2 - 0 | 0 - 0 | Athlone | ||||||
Turkey 2 Ligi A uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 16:30 | FT | Boluspor | 4 - 0 | 3 - 0 | Vestel Manisaspor | ||||||
20 May 2017 16:30 | FT | Mersin Idman Yurdu | 2 - 2 | 1 - 0 | Adana Demirspor | ||||||
20 May 2017 16:30 | FT | Samsunspor | 0 - 0 | 0 - 0 | Bandirmaspor | ||||||
20 May 2017 16:30 | FT | Altinordu | 3 - 0 | 0 - 0 | Eskisehirspor | ||||||
20 May 2017 16:30 | FT | Balikesirspor | 3 - 1 | 0 - 0 | Umraniyespor | ||||||
20 May 2017 16:30 | FT | Sivasspor | 4 - 0 | 2 - 0 | Yeni Malatyaspor | ||||||
20 May 2017 16:30 | FT | Gaziantep Buyuksehir Belediyesi | 2 - 1 | 2 - 1 | Giresunspor | ||||||
20 May 2017 16:30 | FT | Surfaspor | 2 - 1 | 2 - 1 | Elazigspor | ||||||
20 May 2017 16:30 | FT | Denizlispor | 1 - 1 | 0 - 0 | Goztepe | ||||||
Russia Youth Championship League uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 10:00 | FT | Cska Moscow Youth | 2 - 0 | 2 - 0 | Fk Anzhi Youth | ||||||
20 May 2017 10:00 | FT | Lokomotiv Moscow Youth | 3 - 2 | 2 - 0 | Zenit St.petersburg Youth | ||||||
20 May 2017 10:30 | FT | Ufa Youth | 2 - 1 | 1 - 0 | Fk Ural Youth | ||||||
20 May 2017 10:30 | FT | Amkar Perm Youth | 1 - 3 | 0 - 1 | Rubin Kazan Youth | ||||||
20 May 2017 11:00 | FT | Arsenal Tula Youth | 0 - 2 | 0 - 1 | Spartak Moscow Youth | ||||||
20 May 2017 12:00 | FT | Orenburg Youth | 2 - 0 | 2 - 0 | Fk Rostov Youth | ||||||
20 May 2017 15:15 | FT | Krylya Sovetov Samara Youth | 2 - 2 | 1 - 1 | Akhmat Grozny Youth | ||||||
Chinese Football League Divison 1 uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 08:00 | FT | Wuhan ZALL | 1 - 1 | 0 - 1 | Beijing Renhe | ||||||
20 May 2017 08:30 | FT | Qingdao Yellow Sea Pharmaceutical | 4 - 0 | 1 - 0 | Zhejiang Professional | ||||||
20 May 2017 12:00 | FT | Yiteng FC | 1 - 1 | 1 - 1 | Shanghai Shenxin | ||||||
20 May 2017 12:35 | FT | Beijing Beikong | 3 - 1 | 0 - 1 | Dalian Chaoyue | ||||||
20 May 2017 12:45 | FT | Meizhou Hakka | 1 - 1 | 0 - 0 | Lijiang FC | ||||||
Brisbane Premier emier League uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 09:30 | FT | Rochedale Rovers | 0 - 0 | 0 - 0 | Souths United | ||||||
20 May 2017 10:00 | FT | Capalaba | 3 - 7 | 3 - 4 | Holland Park Hawks | ||||||
20 May 2017 10:00 | FT | Eastern Suburbs | 6 - 0 | 6 - 0 | Logan Lightning | ||||||
20 May 2017 10:00 | FT | Queensland Lions SC | 3 - 0 | 2 - 0 | Peninsula Power | ||||||
Sweden Div 2 Norrland uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 13:00 | FT | IK Brage | 3 - 0 | 1 - 0 | Umea FC | ||||||
20 May 2017 15:00 | FT | Akropolis IF | 3 - 2 | 2 - 0 | Arameisk-syrianska If | ||||||
20 May 2017 15:00 | FT | Assyriska FF | 4 - 0 | 2 - 0 | Enskede Ik | ||||||
Norway 2 Division A uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 15:00 | FT | Raufoss | 2 - 2 | 1 - 1 | Kjelsas IL | ||||||
20 May 2017 15:00 | FT | Skeid Oslo | 0 - 1 | 0 - 0 | Grorud IL | ||||||
20 May 2017 15:00 | FT | Baerum SK | 4 - 1 | 2 - 0 | Brumunddal | ||||||
20 May 2017 15:00 | FT | Alta | 2 - 2 | 1 - 0 | Asker | ||||||
20 May 2017 15:00 | FT | Ham-Kam | 1 - 0 | 1 - 0 | KFUM Oslo | ||||||
Norway 2 Division B uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 15:00 | FT | Nest-Sotra | 8 - 1 | 2 - 1 | Fana | ||||||
20 May 2017 15:00 | FT | Vindbjart | 1 - 2 | 1 - 1 | Fram Larvik | ||||||
20 May 2017 15:00 | FT | IL Hodd | 2 - 0 | 1 - 0 | Nardo | ||||||
Algeria Division 1 uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 16:00 | FT | Cs Constantine | 2 - 0 | 1 - 0 | Mc Alger | ||||||
20 May 2017 16:00 | FT | Ca Batna | 0 - 2 | 0 - 0 | Drb Tadjenant | ||||||
20 May 2017 16:00 | FT | Es Setif | 1 - 0 | 0 - 0 | Js Saoura | ||||||
20 May 2017 16:00 | FT | Mc Oran | 2 - 1 | 2 - 0 | Mo Bejaia | ||||||
20 May 2017 17:30 | FT | Usm Bel Abbes | 3 - 0 | 0 - 0 | Om Medea | ||||||
20 May 2017 18:00 | FT | Js Kabylie | 1 - 0 | 1 - 0 | Rc Relizane | ||||||
Czech Republic U19 League uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 10:00 | FT | Vysocina Jihlava U19 | 1 - 0 | 0 - 0 | Ceske Budejovice u19 | ||||||
20 May 2017 10:00 | FT | Teplice U19 | 1 - 1 | 0 - 1 | Synot Slovacko U19 | ||||||
20 May 2017 10:05 | FT | Opava U19 | 0 - 1 | 0 - 0 | Mfk Karvina U19 | ||||||
20 May 2017 11:00 | FT | Pribram U19 | 0 - 1 | 0 - 0 | Hradec Kralove u19 | ||||||
20 May 2017 12:00 | FT | Pardubice U19 | 5 - 0 | 1 - 0 | Hlucin U19 | ||||||
20 May 2017 13:00 | FT | Sparta Praha U19 | 2 - 1 | 0 - 1 | Banik Ostrava u19 | ||||||
20 May 2017 13:30 | FT | Sk Sigma Olomouc u19 | 2 - 4 | 2 - 1 | Viktoria Plzen U19 | ||||||
20 May 2017 13:30 | FT | Zlin U19 | 1 - 3 | 0 - 2 | Slavia Praha u19 | ||||||
Zimbabwe Premier Soccer League uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 12:00 | FT | Chapungu United | 1 - 0 | 1 - 0 | Harare City | ||||||
20 May 2017 14:00 | FT | Tsholotsho | 1 - 2 | 1 - 2 | Bulawayo City | ||||||
20 May 2017 14:00 | FT | Bantu Rovers | 1 - 2 | 1 - 1 | Highlanders Fc | ||||||
20 May 2017 14:00 | FT | Platinum | 2 - 0 | 2 - 0 | Yadah | ||||||
Lithuania - 2. Division uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 13:00 | FT | Silute | 2 - 0 | 1 - 0 | Pakruojis | ||||||
20 May 2017 14:00 | FT | Utenis Utena Ii | 2 - 11 | 0 - 4 | Dainava Alytus | ||||||
Faroe Islands Formuladeildin uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 15:00 | FT | NSI Runavik | 3 - 0 | 1 - 0 | IF Fuglafjordur | ||||||
Estonia Esi Liiga uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 14:00 | FT | Maardu Fc Starbunker | 0 - 1 | 1 - 0 | Rakvere Flora | ||||||
20 May 2017 14:00 | FT | Fci Tallinn B | 3 - 2 | 3 - 2 | JK Tallinna Kalev | ||||||
20 May 2017 14:00 | FT | Tartu FS Santos | 0 - 0 | 0 - 0 | Flora Tallinn Ii | ||||||
Australia Victorian Premier League U21 uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 03:30 | FT | North Geelong Warriors U21 | 1 - 2 | 1 - 1 | Pascoe Vale Sc U21 | ||||||
Slovenia 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 16:00 | FT | Ankaran Hrvatini Mas Tech | 3 - 3 | 1 - 1 | Triglav Gorenjska | ||||||
20 May 2017 16:00 | FT | Brezice | 4 - 1 | 3 - 0 | Nk Verzej | ||||||
20 May 2017 16:00 | FT | NK Krka | 0 - 3 | 0 - 0 | Zarica Kranj | ||||||
20 May 2017 16:00 | FT | NK Ptuj Drava | 1 - 6 | 1 - 4 | Brda | ||||||
Iceland Division 2 uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 15:00 | FT | Hottur Egilsstadir | 4 - 2 | 1 - 1 | Volsungur Husavik | ||||||
20 May 2017 15:00 | FT | Vidir Gardur | 2 - 1 | 1 - 1 | Fjardabyggd | ||||||
20 May 2017 16:00 | FT | Tindastoll Sauda | 1 - 3 | 0 - 1 | Umf Njardvik | ||||||
Iceland Division 1 uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 15:00 | FT | Throttur | 2 - 1 | 0 - 1 | Thor Akureyri | ||||||
20 May 2017 15:00 | FT | Leiknir F | 1 - 3 | 1 - 1 | HK Kopavog | ||||||
20 May 2017 15:00 | FT | UMF Selfoss | 0 - 1 | 0 - 0 | Grotta Seltjarnarnes | ||||||
San Marino Girone A uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 19:45 | FT | SP La Fiorita | 1 - 1 | 0 - 1 | Tre Penne | ||||||
Slovakia 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 16:00 | FT | Dukla Banska Bystrica | 2 - 0 | 1 - 0 | Nove Mesto | ||||||
20 May 2017 16:00 | FT | Svaty Jur | 3 - 3 | 3 - 3 | Msk Fomat Martin | ||||||
20 May 2017 16:00 | FT | Slovan Bratislava B | 2 - 1 | 1 - 0 | Spartak Trnava B | ||||||
20 May 2017 16:00 | FT | Poprad | 11 - 0 | 3 - 0 | Haniska | ||||||
20 May 2017 16:00 | FT | Odeva Lipany | 1 - 2 | 0 - 1 | Rimavska Sobota | ||||||
20 May 2017 16:00 | FT | Mfk Skalica | 2 - 1 | 1 - 0 | Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas | ||||||
20 May 2017 16:00 | FT | Mfk Lokomotiva Zvolen | 0 - 1 | 0 - 1 | Nitra | ||||||
20 May 2017 16:00 | FT | MFK Kosice | 2 - 3 | 0 - 0 | Msk Zilina B | ||||||
Korea Challengers League uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 07:00 | FT | Busan I'Park | 3 - 1 | 1 - 1 | Goyang Fc | ||||||
20 May 2017 07:00 | FT | Fc Uijeongbu | 1 - 3 | 0 - 1 | Buyeo | ||||||
20 May 2017 07:00 | FT | Siheung City | 1 - 3 | 0 - 3 | Jungnang Chorus Mustang Fc | ||||||
20 May 2017 07:00 | FT | Seoul United Fc | 1 - 5 | 0 - 2 | Pyeongtaek Citizen | ||||||
Australia Victorian Division 1 uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 06:00 | FT | Moreland City | 0 - 3 | 0 - 0 | Moreland Zebras | ||||||
20 May 2017 06:00 | FT | Melbourne Victory Fc Am | 2 - 2 | 0 - 0 | Brunswick City | ||||||
20 May 2017 06:00 | FT | Dandenong City Sc | 4 - 1 | 0 - 0 | Goulburn Valley Suns | ||||||
20 May 2017 06:00 | FT | Melbourne Heart Youth | 2 - 2 | 0 - 0 | Box Hill United Sc | ||||||
20 May 2017 06:00 | FT | Springvale White Eagles | 3 - 2 | 0 - 0 | Eastern Lions Sc | ||||||
20 May 2017 06:15 | FT | Sunshine George Cross | 0 - 0 | 0 - 0 | Northcote City | ||||||
20 May 2017 08:00 | FT | Bendigo | 0 - 6 | 0 - 0 | Whittlesea Ranges Fc | ||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 14:00 | FT | Lerums Is | 0 - 3 | 0 - 2 | Trollhattan | ||||||
20 May 2017 14:00 | FT | Lidkopings Fk | 5 - 4 | 4 - 2 | Nordvarmland Ff | ||||||
20 May 2017 14:00 | FT | Ik Gauthiod | 3 - 0 | 1 - 0 | Vargarda Ik | ||||||
20 May 2017 15:00 | FT | Fbk Karlstad | 0 - 1 | 0 - 0 | Grebbestads If | ||||||
20 May 2017 15:00 | FT | Stenungsunds If | 1 - 1 | 0 - 0 | Karlstad BK | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 13:00 | FT | Rynninge IK | 2 - 0 | 2 - 0 | Huddinge If | ||||||
20 May 2017 15:00 | FT | IK Sleipner | 1 - 0 | 0 - 0 | Sodertalje | ||||||
20 May 2017 15:00 | FT | Varmbols Fc | 2 - 2 | 2 - 0 | IF Sylvia | ||||||
20 May 2017 15:00 | FT | Varmdo IF | 1 - 0 | 1 - 0 | Motala AIF | ||||||
20 May 2017 15:00 | FT | Orebro Syrianska If | 1 - 2 | 1 - 1 | Haninge | ||||||
20 May 2017 15:00 | FT | Nacka Boo Ff | 5 - 3 | 2 - 1 | Assyriska If I Norrkoping | ||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 12:00 | FT | Hittarps Ik | 3 - 0 | 2 - 0 | Savedalens IF | ||||||
20 May 2017 13:00 | FT | Torslanda IK | 4 - 2 | 1 - 2 | Eskilsminne IF | ||||||
20 May 2017 13:00 | FT | Vinbergs If | 2 - 1 | 1 - 1 | Hoganas Bk | ||||||
20 May 2017 13:00 | FT | Tvaakers IF | 2 - 1 | 0 - 0 | Ullared | ||||||
20 May 2017 14:00 | FT | Assyriska Turab Ik Jkp | 1 - 1 | 0 - 1 | Dalstorps If | ||||||
Latvia - 2. Division uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 12:00 | FT | Fk Auda Riga | 2 - 4 | 0 - 0 | Rigas Tehniska Universitate | ||||||
20 May 2017 13:00 | FT | Jdfs Alberts | 0 - 1 | 0 - 0 | Tukums-2000 | ||||||
Chinese Football League Divison 2 uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 08:00 | FT | Hainan Boying Seamen | 1 - 0 | 1 - 0 | Hunan Billows | ||||||
20 May 2017 08:00 | FT | Shenyang Dongjin | 0 - 2 | 0 - 1 | Heilongjiang heilongjiang Ice City | ||||||
20 May 2017 08:00 | FT | Hebei Elite | 3 - 1 | 1 - 1 | Dalian Chanjoy | ||||||
20 May 2017 08:30 | FT | Inner Mongolia Caoshangfei | 0 - 1 | 0 - 0 | Qingdao Jonoon | ||||||
20 May 2017 08:30 | FT | Shaanxi Chang an Athletic | 2 - 1 | 0 - 1 | Shenyang Urban | ||||||
20 May 2017 09:00 | FT | Shenzhen Renren | 5 - 0 | 1 - 0 | Kun Shan | ||||||
20 May 2017 12:35 | FT | Nantong Zhiyun | 1 - 1 | 1 - 1 | Mengzi Wanhao | ||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 16:30 | FT | Jedinstvo Bijelo Polje | 3 - 1 | 1 - 1 | OFK Petrovac | ||||||
20 May 2017 16:30 | FT | Rudar Pljevlja | 0 - 0 | 0 - 0 | Grbalj Radanovici | ||||||
20 May 2017 16:30 | FT | Iskra Danilovgrad | 1 - 0 | 1 - 0 | FK Sutjeska Niksic | ||||||
20 May 2017 16:30 | FT | Bokelj Kotor | 2 - 1 | 1 - 1 | Decic Tuzi | ||||||
20 May 2017 16:30 | FT | Lovcen Cetinje | 0 - 3 | 0 - 1 | Zeta | ||||||
20 May 2017 16:30 | FT | FK Buducnost Podgorica | 0 - 3 | 0 - 0 | Ofk Titograd Podgorica | ||||||
Thailand Division 1 uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 12:00 | FT | Prachuap Khiri Khan | 4 - 1 | 1 - 0 | Bangkok Fc | ||||||
20 May 2017 13:00 | FT | Trat Fc | 4 - 1 | 1 - 0 | Rayong | ||||||
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 15:30 | FT | Fk Gorno Lisice | 2 - 2 | 1 - 1 | Vrapciste | ||||||
20 May 2017 15:30 | FT | Novaci | 2 - 5 | 0 - 2 | Brera Strumica | ||||||
20 May 2017 15:30 | FT | Skopje | 4 - 0 | 1 - 0 | Metalurg Skopje | ||||||
20 May 2017 15:30 | FT | Horizont Turnovo | 1 - 0 | 0 - 0 | Vardar Negotino | ||||||
20 May 2017 15:30 | FT | FK Teteks Tetovo | 2 - 0 | 0 - 0 | Tikves Kavadarci | ||||||
Japan Women Division 1 uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 06:00 | FT | Nữ Nagano Parceiro | 6 - 0 | 2 - 0 | Nữ As Elfen Sayama | ||||||
Japan Women Division 2 uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 05:00 | FT | Nữ As Harima Albion | 0 - 1 | 0 - 0 | Nữ Nippon Sport Science University | ||||||
German 3. Liga uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 12:25 | FT | SV Wehen Wiesbaden | 4 - 1 | 2 - 0 | FSV Frankfurt | ||||||
20 May 2017 12:30 | FT | VfL Osnabruck | 0 - 0 | 0 - 0 | SC Paderborn 07 | ||||||
20 May 2017 12:30 | FT | Mainz Am | 4 - 0 | 2 - 0 | Fortuna Koln | ||||||
20 May 2017 12:30 | FT | Holstein Kiel | 3 - 0 | 2 - 0 | Hallescher | ||||||
20 May 2017 12:30 | FT | Rot-weiss Erfurt | 4 - 1 | 2 - 1 | SG Sonnenhof Grobaspach | ||||||
20 May 2017 12:30 | FT | Chemnitzer | 2 - 0 | 2 - 0 | Hansa Rostock | ||||||
20 May 2017 12:30 | FT | Preuben Munster | 0 - 1 | 0 - 0 | SSV Jahn Regensburg | ||||||
20 May 2017 12:30 | FT | MSV Duisburg | 5 - 1 | 2 - 1 | Fsv Zwickau | ||||||
20 May 2017 12:30 | FT | 1. Magdeburg | 2 - 0 | 0 - 0 | Sportfreunde Lotte | ||||||
20 May 2017 12:30 | FT | Werder Bremen Am | 1 - 0 | 0 - 0 | VfR Aalen | ||||||
Albania Super league uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 16:30 | FT | KS Perparimi Kukesi | 2 - 0 | 0 - 0 | Skenderbeu Korca | ||||||
20 May 2017 16:30 | FT | KF Tirana | 2 - 0 | 1 - 0 | Luftetari Gjirokaster | ||||||
20 May 2017 16:30 | FT | Teuta Durres | 1 - 0 | 0 - 0 | Vllaznia Shkoder | ||||||
20 May 2017 16:30 | FT | Flamurtari | 0 - 0 | 0 - 0 | KF Laci | ||||||
Nigeria Premier League uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 16:00 | FT | Rivers United | 1 - 0 | 0 - 0 | Nasarawa United | ||||||
Poland 3. Liga uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 16:00 | FT | Olimpia Elblag | 2 - 1 | 1 - 0 | Blekitni Stargard Szczecinski | ||||||
20 May 2017 16:00 | FT | Belchatow | 0 - 0 | 0 - 0 | Puszcza Niepolomice | ||||||
20 May 2017 16:00 | FT | Gryf Wejherowo | 3 - 3 | 1 - 1 | Radomiak Radom | ||||||
20 May 2017 16:00 | FT | Odra Opole | 1 - 2 | 0 - 1 | Kotwica Kolobrzeg | ||||||
20 May 2017 16:00 | FT | Stal Stalowa Wola | 2 - 0 | 0 - 0 | KS Energetyk ROW | ||||||
20 May 2017 16:00 | FT | Warta Poznan | 0 - 0 | 0 - 0 | Rozwoj Katowice | ||||||
20 May 2017 16:59 | FT | Ks Legionovia Legionowo | 1 - 0 | 1 - 0 | Siarka Tarnobrzeg | ||||||
Australia FFA Cup uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 07:00 | FT | Glenorchy Knights | 6 - 0 | 3 - 0 | Launceston City | ||||||
20 May 2017 07:30 | FT | Western Knights | 3 - 1 | 1 - 1 | Perth SC | ||||||
20 May 2017 07:30 | FT | Wanneroo City | 0 - 2 | 0 - 1 | Sorrento | ||||||
20 May 2017 07:35 | FT | Cockburn City | 0 - 3 | 0 - 2 | Dianella White Eagles | ||||||
Chile Primera Division uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 01:00 | FT | Union Espanola | 1 - 1 | 0 - 0 | Audax Italiano | ||||||
20 May 2017 16:59 | FT | Deportes Iquique | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportes Temuco | ||||||
20 May 2017 20:00 | FT | Cobresal | 1 - 3 | 1 - 1 | Colo Colo | ||||||
20 May 2017 20:00 | FT | Universidad de Chile | 1 - 0 | 1 - 0 | San Luis Quillota | ||||||
Scotland Division 2 uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 14:00 | FT | Cowdenbeath | 1 - 1 | 1 - 0 | East Kilbride | ||||||
Japan Football League uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 05:00 | FT | Veertien Mie | 6 - 1 | 2 - 0 | Nara Club | ||||||
United Soccer League uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 21:00 | FT | New York Red Bulls B | 3 - 4 | 1 - 1 | Ottawa Fury | ||||||
Paraguay Division 2 uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 20:00 | FT | Martin Ledesma | 0 - 2 | 0 - 1 | Fulgencio Yegros | ||||||
Belarus Pershaya Liga uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 14:00 | FT | Kommunalnik Slonim | 1 - 1 | 0 - 1 | Smorgon FC | ||||||
20 May 2017 14:00 | FT | Vigvam Smolevichy | 2 - 1 | 0 - 1 | Fc Baranovichi | ||||||
20 May 2017 15:00 | FT | Belshina Babruisk | 1 - 0 | 0 - 0 | Energetik Bgu Minsk | ||||||
20 May 2017 16:00 | FT | Granit Mikashevichi | 2 - 1 | 0 - 1 | Neman Agro | ||||||
20 May 2017 16:00 | FT | Lida | 1 - 0 | 1 - 0 | Khimik Svetlogorsk | ||||||
20 May 2017 16:00 | FT | Osipovichy | 1 - 0 | 0 - 0 | Volna Pinsk | ||||||
20 May 2017 16:00 | FT | Torpedo Minsk | 3 - 2 | 1 - 0 | Lokomotiv Gomel | ||||||
20 May 2017 16:59 | FT | Luch Minsk | 3 - 2 | 1 - 1 | Fk Orsha | ||||||
Romania Liga 2 uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 09:00 | FT | Brasov | 0 - 2 | 0 - 1 | Clinceni | ||||||
20 May 2017 09:00 | FT | Sportul Snagov | 1 - 3 | 1 - 1 | Luceafarul Oradea | ||||||
20 May 2017 09:00 | FT | Dacia Unirea Braila | 1 - 5 | 0 - 1 | Afumati | ||||||
20 May 2017 09:00 | FT | Ramnicu Valcea | 0 - 3 | 0 - 0 | Juventus Bucharest | ||||||
20 May 2017 09:00 | FT | Balotesti | 3 - 0 | 0 - 0 | Unirea Tarlungeni | ||||||
20 May 2017 09:30 | FT | Acs Foresta Suceava | 2 - 4 | 1 - 2 | Sepsi | ||||||
Myanmar National League uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 10:25 | FT | Gospel For Asia Football Club | 1 - 3 | 0 - 2 | Hantharwady United | ||||||
South Australian Premier League uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 06:30 | FT | Adelaide Raiders SC | 1 - 2 | 0 - 0 | Salisbury United | ||||||
20 May 2017 06:30 | FT | Adelaide Panthers | 2 - 2 | 0 - 0 | Adelaide Hills | ||||||
20 May 2017 06:30 | FT | Noarlunga United | 3 - 1 | 0 - 0 | Adelaide Victory | ||||||
20 May 2017 10:30 | FT | Poet Adelarde Pirates | 2 - 1 | 0 - 0 | Modbury Jets | ||||||
Australia New South Wales Premier League uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 10:00 | FT | Manly United | 1 - 1 | 0 - 1 | Hakoah Sydney | ||||||
20 May 2017 10:20 | FT | Bonnyrigg White Eagles | 3 - 2 | 2 - 1 | Parramatta Eagles | ||||||
20 May 2017 10:45 | FT | Sydney FC U21 | 2 - 1 | 0 - 0 | South Coast Wolves | ||||||
Australia Capital Gatorade Premier League uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 06:00 | FT | Woden Weston | 1 - 2 | 0 - 1 | Tuggeranong United | ||||||
20 May 2017 08:30 | FT | Belconnen United | 7 - 0 | 2 - 0 | Monaro Panthers | ||||||
South Africa League Cup uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 14:00 | FT | Chippa United FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Supersport United | ||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 15:00 | FT | Ituzaingo | 2 - 0 | 1 - 0 | Centro Espanol | ||||||
20 May 2017 19:30 | FT | Deportivo Paraguayo | 2 - 1 | 0 - 1 | Cdys Juventud Unida | ||||||
20 May 2017 19:45 | FT | Argentino De Rosario | 1 - 0 | 1 - 0 | Liniers | ||||||
USA Women uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 00:00 | FT | Boston Breakers Womens | 2 - 2 | 1 - 0 | Portland Thorns Fc Womens | ||||||
20 May 2017 21:00 | FT | Gotham Fc Womens | 2 - 1 | 1 - 1 | Houston Dash Womens | ||||||
Australian cloth uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 09:00 | FT | North Pine | 10 - 2 | 4 - 0 | Moggill | ||||||
20 May 2017 09:00 | FT | North Star | 3 - 1 | 1 - 1 | Mount Gravatt | ||||||
Sweden Div 3 Mellersta uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 12:00 | FT | Pitea If | 0 - 1 | 0 - 0 | Hudiksvalls Forenade FF | ||||||
20 May 2017 14:00 | FT | Anundsjo If | 2 - 4 | 1 - 2 | IFK Ostersund | ||||||
20 May 2017 14:00 | FT | Bodens BK | 3 - 2 | 1 - 0 | Ifk Timra | ||||||
20 May 2017 14:00 | FT | Taftea Ik | 1 - 3 | 1 - 1 | Harnosands FF | ||||||
20 May 2017 15:00 | FT | Bollnas Gif Ff | 4 - 1 | 2 - 1 | Gallivare Malmbergets Ff | ||||||
Sweden Div 2 Ostra Gotaland uitslagen |
|||||||||||
20 May 2017 11:00 | FT | Kvarnby IK | 1 - 1 | 0 - 0 | Vimmerby IF | ||||||
20 May 2017 13:00 | FT | Ksf Prespa Birlik | 2 - 2 | 1 - 0 | Osterlen Ff | ||||||
20 May 2017 13:00 | FT | Lunds BK | 2 - 3 | 0 - 2 | Ifk Malmo | ||||||
20 May 2017 13:00 | FT | IFK Hassleholm | 2 - 0 | 1 - 0 | Nybro If | ||||||
20 May 2017 13:00 | FT | Rappe Goif | 1 - 1 | 0 - 0 | Hassleholms If |
Totaal wedstrijden: 441
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...