voetbaluitslagen 21-12-2019
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
English Premier League uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 12:30 | FT | Everton | 0 - 0 | 0 - 0 | Arsenal | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Aston Villa | 1 - 3 | 0 - 2 | Southampton | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | AFC Bournemouth | 0 - 1 | 0 - 0 | Burnley | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Brighton | 0 - 1 | 0 - 1 | Sheffield United | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Newcastle United | 1 - 0 | 0 - 0 | Crystal Palace | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Norwich City | 1 - 2 | 1 - 0 | Wolves | ||||||
21 Dec 2019 17:30 | FT | Manchester City | 3 - 1 | 2 - 1 | Leicester City | ||||||
England Championship uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 12:30 | FT | Cardiff City | 0 - 0 | 0 - 0 | Preston North End | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Fulham | 2 - 1 | 1 - 0 | Leeds United | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Reading | 3 - 0 | 1 - 0 | Derby County | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Queens Park Rangers | 2 - 2 | 1 - 0 | Charlton Athletic | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Hull City | 3 - 0 | 1 - 0 | Birmingham | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Luton Town | 0 - 1 | 0 - 0 | Swansea City | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Millwall | 1 - 2 | 0 - 1 | Barnsley | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | West Bromwich | 1 - 1 | 1 - 1 | Brentford | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Huddersfield Town | 2 - 1 | 1 - 0 | Nottingham Forest | ||||||
Italy Serie A uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 14:00 | FT | Udinese | 2 - 1 | 1 - 0 | Cagliari | ||||||
21 Dec 2019 17:00 | FT | Inter Milan | 4 - 0 | 2 - 0 | Genoa | ||||||
21 Dec 2019 19:45 | FT | Torino | 1 - 2 | 1 - 1 | Spal | ||||||
Italy Serie B uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 14:00 | FT | Cittadella | 1 - 1 | 1 - 0 | Chievo | ||||||
21 Dec 2019 14:00 | FT | Juve Stabia | 2 - 0 | 1 - 0 | Venezia | ||||||
21 Dec 2019 14:00 | FT | Empoli | 1 - 1 | 1 - 1 | Salernitana | ||||||
21 Dec 2019 14:00 | FT | Perugia | 2 - 0 | 0 - 0 | Virtus Entella | ||||||
21 Dec 2019 14:00 | FT | Crotone | 2 - 1 | 2 - 1 | Livorno | ||||||
21 Dec 2019 17:00 | FT | Benevento | 1 - 0 | 1 - 0 | Frosinone | ||||||
Spanish La Liga uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 12:00 | FT | Mallorca | 0 - 2 | 0 - 1 | Sevilla | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Barcelona | 4 - 1 | 2 - 0 | Alaves | ||||||
21 Dec 2019 17:30 | FT | Villarreal | 1 - 0 | 0 - 0 | Getafe | ||||||
21 Dec 2019 20:00 | FT | Valladolid | 1 - 1 | 0 - 0 | Valencia | ||||||
Spain Segunda Division B uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Albacete | 0 - 1 | 0 - 0 | Elche | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Malaga | 1 - 1 | 1 - 0 | CD Lugo | ||||||
21 Dec 2019 17:00 | FT | Las Palmas | 1 - 1 | 1 - 1 | Rayo Vallecano | ||||||
21 Dec 2019 17:00 | FT | Sporting de Gijon | 0 - 1 | 0 - 0 | Extremadura | ||||||
21 Dec 2019 19:00 | FT | Racing de Santander | 1 - 1 | 1 - 1 | Real Oviedo | ||||||
21 Dec 2019 20:00 | FT | Cadiz | 2 - 4 | 1 - 1 | Numancia | ||||||
Germany Bundesliga uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 14:30 | FT | Mainz 05 | 0 - 1 | 0 - 0 | Bayer Leverkusen | ||||||
21 Dec 2019 14:30 | FT | Schalke 04 | 2 - 2 | 1 - 0 | Freiburg | ||||||
21 Dec 2019 14:30 | FT | RB Leipzig | 3 - 1 | 0 - 1 | Augsburg | ||||||
21 Dec 2019 14:30 | FT | Bayern Munich | 2 - 0 | 0 - 0 | Wolfsburg | ||||||
21 Dec 2019 14:30 | FT | Koln | 1 - 0 | 1 - 0 | Werder Bremen | ||||||
21 Dec 2019 17:30 | FT | Hertha Berlin | 0 - 0 | 0 - 0 | Monchengladbach | ||||||
Germany Bundesliga 2 uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 12:00 | FT | Erzgebirge Aue | 3 - 1 | 1 - 0 | Greuther Furth | ||||||
21 Dec 2019 12:00 | FT | Darmstadt | 2 - 2 | 1 - 2 | Hamburger | ||||||
21 Dec 2019 12:00 | FT | Hannover 96 | 2 - 2 | 1 - 0 | VfB Stuttgart | ||||||
21 Dec 2019 12:00 | FT | St Pauli | 3 - 0 | 2 - 0 | Arminia Bielefeld | ||||||
French Ligue 1 uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 19:45 | FT | Dijon | 2 - 2 | 2 - 1 | Metz | ||||||
21 Dec 2019 19:45 | FT | Marseille | 3 - 1 | 0 - 0 | Nimes | ||||||
21 Dec 2019 19:45 | FT | Monaco | 5 - 1 | 2 - 1 | Lille | ||||||
21 Dec 2019 19:45 | FT | Montpellier | 4 - 0 | 2 - 0 | Stade Brestois | ||||||
21 Dec 2019 19:45 | FT | Nantes | 1 - 2 | 1 - 0 | Angers SCO | ||||||
21 Dec 2019 19:45 | FT | Nice | 3 - 0 | 3 - 0 | Toulouse | ||||||
21 Dec 2019 19:45 | FT | Paris Saint Germain | 4 - 1 | 1 - 0 | Amiens | ||||||
21 Dec 2019 19:45 | FT | Stade Reims | 1 - 1 | 1 - 1 | Lyon | ||||||
21 Dec 2019 19:45 | FT | Stade Rennais FC | 1 - 0 | 0 - 0 | Bordeaux | ||||||
21 Dec 2019 19:45 | FT | Strasbourg | 2 - 1 | 1 - 0 | Saint-Etienne | ||||||
French Ligue 2 uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 14:00 | FT | Paris Fc | 0 - 3 | 0 - 0 | Le Mans | ||||||
21 Dec 2019 14:00 | FT | Lens | 1 - 0 | 0 - 0 | Chamois Niortais | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | ES Troyes AC | 2 - 1 | 1 - 0 | Ajaccio | ||||||
Eredivisie uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 17:30 | FT | SC Heerenveen | 1 - 1 | 0 - 0 | Heracles Almelo | ||||||
21 Dec 2019 18:45 | FT | Sparta Rotterdam | 3 - 0 | 2 - 0 | AZ Alkmaar | ||||||
21 Dec 2019 18:45 | FT | PSV Eindhoven | 4 - 1 | 2 - 1 | Zwolle | ||||||
21 Dec 2019 19:45 | FT | Willem II | 0 - 0 | 0 - 0 | Fortuna Sittard | ||||||
International Friendly uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 01:00 | FT | Venados | 0 - 1 | 0 - 1 | Chivas Guadalajara | ||||||
21 Dec 2019 10:30 | FT | Đà Nẵng | 2 - 1 | 1 - 1 | Hồng Lĩnh Hà Tĩnh | ||||||
21 Dec 2019 11:45 | FT | KuPS | 1 - 2 | 1 - 0 | Mp Mikkeli | ||||||
21 Dec 2019 12:00 | FT | America Natal Rn | 2 - 1 | 1 - 1 | Campinense Pb | ||||||
21 Dec 2019 12:00 | Sp. Ideal | ? - ? | ? - ? | Sertanense | |||||||
21 Dec 2019 12:30 | Aljustrelense | ? - ? | ? - ? | Sacavenense | |||||||
21 Dec 2019 14:45 | FT | Sintrense | 1 - 0 | 1 - 0 | Uniao 1º Dezembro | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Assoc.Desportiva Oliveirense | 2 - 2 | 0 - 2 | Cerveira | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Vitoria Guimaraes B | 4 - 3 | 3 - 0 | Montalegre | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Louletano | 1 - 1 | 1 - 0 | Lusitano VRSA | ||||||
21 Dec 2019 16:30 | FT | Al-Faisaly | 2 - 1 | 2 - 0 | Shabab AlOrdon | ||||||
21 Dec 2019 17:00 | FT | Fafe | 1 - 0 | 0 - 0 | Merelinense | ||||||
21 Dec 2019 18:00 | FT | Felgueiras | 2 - 3 | 0 - 1 | Valadares Gaia | ||||||
Belgium Jupiler League uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 17:00 | FT | Royal Excel Mouscron | 1 - 1 | 1 - 0 | Sporting Charleroi | ||||||
21 Dec 2019 19:00 | FT | Cercle Brugge | 2 - 0 | 1 - 0 | Zulte-Waregem | ||||||
21 Dec 2019 19:00 | FT | AS Eupen | 1 - 2 | 1 - 1 | Kortrijk | ||||||
21 Dec 2019 19:30 | FT | Beveren | 2 - 1 | 0 - 1 | Standard Liege | ||||||
Scotland Premier League uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Celtic | 2 - 1 | 1 - 1 | Aberdeen | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Hamilton FC | 2 - 1 | 0 - 0 | Hearts | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Kilmarnock | 0 - 1 | 0 - 0 | Motherwell FC | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Livingston | 4 - 0 | 2 - 0 | Ross County | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | St Johnstone | 0 - 0 | 0 - 0 | St Mirren | ||||||
Turkey Super Lig uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 12:00 | FT | Yeni Malatyaspor | 0 - 2 | 0 - 1 | Rizespor | ||||||
21 Dec 2019 14:30 | FT | Kasimpasa | 3 - 4 | 1 - 4 | Gaziantep Buyuksehir Belediyesi | ||||||
21 Dec 2019 17:00 | FT | Goztepe | 2 - 1 | 1 - 1 | Galatasaray | ||||||
England Divison 1 uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 13:00 | FT | Gillingham | 3 - 1 | 2 - 0 | Milton Keynes Dons | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Portsmouth | 1 - 0 | 0 - 0 | Ipswich | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Oxford United | 1 - 0 | 1 - 0 | Wycombe Wanderers | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Bolton Wanderers | 3 - 2 | 2 - 1 | Southend United | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Tranmere Rovers | 1 - 0 | 1 - 0 | AFC Wimbledon | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Burton Albion FC | 3 - 1 | 2 - 1 | Rochdale | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Coventry | 1 - 0 | 1 - 0 | Lincoln City | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Bristol Rovers | 0 - 0 | 0 - 0 | Peterborough United | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Doncaster Rovers | 1 - 1 | 0 - 0 | Accrington Stanley | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Rotherham United | 2 - 2 | 0 - 1 | Fleetwood Town | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Blackpool | 0 - 1 | 0 - 0 | Shrewsbury Town | ||||||
Gouden Gids Divisie uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 18:45 | FT | NAC Breda | 3 - 0 | 0 - 0 | Dordrecht 90 | ||||||
Portugal League Cup uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Maritimo | 0 - 0 | 0 - 0 | Penafiel | ||||||
21 Dec 2019 17:00 | FT | Rio Ave | 0 - 1 | 0 - 0 | Gil Vicente | ||||||
21 Dec 2019 17:00 | FT | Portimonense | 2 - 4 | 2 - 1 | Sporting Lisbon | ||||||
21 Dec 2019 20:00 | FT | Vitoria Guimaraes | 3 - 0 | 0 - 0 | SC Covilha | ||||||
21 Dec 2019 20:00 | FT | Vitoria Setubal | 2 - 2 | 0 - 0 | SL Benfica | ||||||
Japan Emperor Cup uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 05:05 | FT | Vissel Kobe | 3 - 1 | 2 - 1 | Shimizu S-Pulse | ||||||
21 Dec 2019 07:05 | FT | Kashima Antlers | 3 - 2 | 2 - 1 | V-Varen Nagasaki | ||||||
FIFA Club World Cup uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 14:30 | FT | Monterrey | 2 - 2 | 0 - 1 | Al Hilal | ||||||
21 Dec 2019 17:30 | FT | Liverpool | 0 - 0 | 0 - 0 | Flamengo | ||||||
Liga de Honora uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 17:00 | FT | Leixoes | 0 - 0 | 0 - 0 | CD Cova Piedade | ||||||
Australia League A uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 03:45 | FT | Wellington Phoenix | 2 - 2 | 2 - 1 | Sydney FC | ||||||
21 Dec 2019 06:00 | FT | Melbourne City | 1 - 2 | 0 - 2 | Melbourne Victory FC | ||||||
21 Dec 2019 08:30 | FT | Perth Glory FC | 6 - 2 | 2 - 1 | Newcastle Jets FC | ||||||
Greece National A uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 17:30 | FT | Asteras Tripolis | 5 - 0 | 2 - 0 | Xanthi | ||||||
21 Dec 2019 18:00 | FT | Lamia | 0 - 0 | 0 - 0 | AEK Athens | ||||||
Cyprus 1 Division uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 17:00 | FT | AEL Limassol | 2 - 1 | 0 - 0 | APOEL Nicosia | ||||||
Indonesia Super Liga uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 08:30 | FT | Kalteng Putra | 1 - 3 | 0 - 0 | Persija Jakarta | ||||||
21 Dec 2019 08:30 | FT | Persela Lamongan | 2 - 0 | 0 - 0 | Semen Padang | ||||||
21 Dec 2019 08:30 | FT | Persebaya Surabaya | 2 - 1 | 0 - 0 | Perseru Serui | ||||||
21 Dec 2019 11:30 | FT | Psis Semarang | 2 - 3 | 2 - 2 | Bhayangkara Surabaya United | ||||||
Romania - Division A uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 12:30 | FT | Hermannstadt | 1 - 0 | 1 - 0 | Politehnica Iasi | ||||||
21 Dec 2019 18:00 | FT | Voluntari | 0 - 4 | 0 - 3 | CFR Cluj | ||||||
HongKong uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 06:30 | FT | Yuen Long | 0 - 0 | 0 - 0 | Happy Valley | ||||||
Poland uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 14:00 | FT | Lechia Gdansk | 0 - 3 | 0 - 0 | Rakow Czestochowa | ||||||
21 Dec 2019 16:30 | FT | Wisla Plock | 2 - 1 | 1 - 1 | Piast Gliwice | ||||||
21 Dec 2019 19:00 | FT | Gornik Zabrze | 3 - 0 | 1 - 0 | Jagiellonia Bialystok | ||||||
India uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 13:45 | FT | Chennai City | 2 - 2 | 2 - 1 | Neroca | ||||||
Egypt Premier League uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 12:30 | FT | El Gounah | 2 - 0 | 1 - 0 | Tala Al Jaish | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Wadi Degla SC | 2 - 3 | 2 - 0 | Enppi | ||||||
21 Dec 2019 17:30 | FT | EL Masry | 1 - 1 | 0 - 1 | Pyramids | ||||||
Wales Premier League uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 14:30 | FT | Carmarthen | 0 - 1 | 0 - 0 | Caernarfon | ||||||
21 Dec 2019 14:30 | FT | Airbus | 1 - 1 | 1 - 0 | Newi Cefn Druids | ||||||
21 Dec 2019 14:30 | FT | Penybont | 0 - 2 | 0 - 0 | Newtown | ||||||
Morocco Super League uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 14:00 | FT | OCK Olympique de Khouribga | 4 - 1 | 2 - 1 | Cayb Club Athletic Youssoufia | ||||||
21 Dec 2019 14:00 | FT | Maghrib Association Tetouan | 2 - 1 | 1 - 1 | Difaa Hassani Jdidi | ||||||
21 Dec 2019 15:59 | FT | Forces Armee Royales | 0 - 1 | 0 - 0 | Renaissance Sportive de Berkane | ||||||
21 Dec 2019 18:00 | FT | Olympique de Safi | 0 - 0 | 0 - 0 | Union Touarga Sport Rabat | ||||||
South Africa Premier League uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 13:30 | FT | Baroka | 0 - 1 | 0 - 0 | Stellenbosch | ||||||
21 Dec 2019 13:30 | FT | Highlands Park | 2 - 0 | 1 - 0 | Lamontville Golden Arrows | ||||||
21 Dec 2019 13:30 | FT | Orlando Pirates | 3 - 1 | 1 - 0 | Black Leopards | ||||||
21 Dec 2019 15:59 | FT | Mamelodi Sundowns | 1 - 0 | 0 - 0 | Polokwane City | ||||||
21 Dec 2019 18:15 | FT | Chippa United FC | 1 - 0 | 1 - 0 | Supersport United | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 19:00 | FT | Always Ready | 0 - 2 | 0 - 0 | Aurora | ||||||
21 Dec 2019 21:15 | FT | Destroyers | 4 - 2 | 3 - 0 | San Jose | ||||||
Scotland Championship uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Alloa Athletic | 0 - 2 | 0 - 0 | Greenock Morton | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Dundee United | 4 - 0 | 1 - 0 | Ayr Utd | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Inverness C.T. | 2 - 0 | 1 - 0 | Dunfermline | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Partick Thistle | 0 - 1 | 0 - 1 | Dundee | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Queen of South | 2 - 0 | 1 - 0 | Arbroath | ||||||
Scotland Division 1 uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Clyde | 3 - 1 | 2 - 1 | Airdrie United | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Montrose | 2 - 3 | 0 - 1 | Falkirk | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Peterhead | 1 - 2 | 0 - 1 | East Fife | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Raith Rovers | 0 - 2 | 0 - 2 | Dumbarton | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Stranraer | 2 - 4 | 0 - 2 | Forfar Athletic | ||||||
Belgium - 2e Klasse uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 15:59 | FT | Roeselare | 1 - 1 | 0 - 1 | St Gilloise | ||||||
21 Dec 2019 19:30 | FT | Oud Heverlee | 0 - 2 | 0 - 0 | Excelsior Virton | ||||||
Turkey 2 Ligi A uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 11:00 | FT | Hatayspor | 1 - 0 | 0 - 0 | Adanaspor | ||||||
21 Dec 2019 13:30 | FT | Eskisehirspor | 1 - 2 | 1 - 1 | Balikesirspor | ||||||
21 Dec 2019 15:59 | FT | Akhisar Bld.Geng | 0 - 0 | 0 - 0 | Boluspor | ||||||
Algeria Division 1 uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 14:00 | FT | Cr Belouizdad | 1 - 1 | 1 - 0 | Mc Oran | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Es Setif | 2 - 0 | 2 - 0 | Js Saoura | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Js Kabylie | 3 - 0 | 0 - 0 | Nc Magra | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Paradou Ac | 4 - 1 | 2 - 0 | As Ain Mlila | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Us Biskra | 2 - 3 | 1 - 2 | Na Hussein Dey | ||||||
21 Dec 2019 15:59 | FT | Aso Chlef | 0 - 0 | 0 - 0 | Ca Bordj Bou Arreridj | ||||||
21 Dec 2019 16:45 | FT | Cs Constantine | 2 - 3 | 1 - 1 | Mc Alger | ||||||
21 Dec 2019 17:45 | FT | Usm Bel Abbes | 1 - 0 | 0 - 0 | Usm Alger | ||||||
Tunisia Division 1 uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 13:00 | FT | Etoile Metlaoui | 1 - 0 | 1 - 0 | Es Du Sahel | ||||||
Greece Super League 2 uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 13:00 | FT | Platanias FC | 2 - 1 | 0 - 1 | Apollon Larissas | ||||||
England Divison 2 uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 13:00 | FT | Grimsby Town | 0 - 1 | 0 - 0 | Scunthorpe United | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Stevenage Borough | 1 - 5 | 0 - 2 | Crewe Alexandra | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Exeter City | 3 - 3 | 2 - 3 | Walsall | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Cambridge United | 2 - 3 | 0 - 3 | Leyton Orient | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Port Vale | 1 - 1 | 1 - 1 | Cheltenham Town | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Bradford AFC | 1 - 1 | 0 - 0 | Salford City | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Forest Green Rovers | 2 - 2 | 0 - 2 | Swindon | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Mansfield Town | 1 - 1 | 0 - 0 | Northampton Town | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Oldham Athletic | 2 - 1 | 0 - 1 | Crawley Town | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Morecambe | 2 - 1 | 0 - 1 | Newport County | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Colchester United | 3 - 0 | 2 - 0 | Carlisle | ||||||
German 3. Liga uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 13:00 | FT | Eintr. Braunschweig | 2 - 2 | 0 - 0 | 1. Magdeburg | ||||||
21 Dec 2019 13:00 | FT | SG Sonnenhof Grobaspach | 1 - 1 | 1 - 0 | MSV Duisburg | ||||||
21 Dec 2019 13:00 | FT | SV Waldhof Mannheim | 4 - 3 | 2 - 3 | Chemnitzer | ||||||
21 Dec 2019 13:00 | FT | Preuben Munster | 0 - 1 | 0 - 0 | Munchen 1860 | ||||||
21 Dec 2019 13:00 | FT | SpVgg Unterhaching | 1 - 1 | 1 - 0 | Kaiserslautern | ||||||
21 Dec 2019 13:00 | FT | Fsv Zwickau | 2 - 2 | 2 - 0 | Sv Meppen | ||||||
England Northern Premier League uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 15:00 | Atherton Collieries | ? - ? | ? - ? | Ashton United | |||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Bamber Bridge | 1 - 2 | 1 - 1 | Matlock Town | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Basford Utd | 1 - 4 | 0 - 4 | Hyde United | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Buxton FC | 5 - 0 | 1 - 0 | Scarborough | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Gainsborough Trinity | 0 - 0 | 0 - 0 | Nantwich Town | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Morpeth Town | 4 - 0 | 4 - 0 | Warrington Town AFC | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | South Shields | 3 - 0 | 1 - 0 | Radcliffe Borough | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Stafford Rangers | 0 - 3 | 0 - 2 | Lancaster City | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Stalybridge Celtic | 1 - 3 | 1 - 1 | Mickleover Sports | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Fc United Of Manchester | 4 - 0 | 3 - 0 | Grantham Town | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Witton Albion | 2 - 3 | 1 - 3 | Whitby Town | ||||||
Saudi Arabia Professional League uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 12:20 | FT | Al-Raed | 3 - 2 | 1 - 0 | Al-Ettifaq | ||||||
India Super League uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 14:00 | FT | Hyderabad | 2 - 2 | 1 - 1 | Atletico De Kolkata | ||||||
England Southern Premier League uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Beaconsfield Sycob | 2 - 3 | 1 - 0 | Hayes&Yeading | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | Chesham United | ? - ? | ? - ? | Swindon Supermarine | |||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Dorchester Town | 1 - 5 | 0 - 2 | Tiverton Town | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | Farnborough Town | ? - ? | ? - ? | Taunton Town | |||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Harrow Borough | 0 - 4 | 0 - 2 | Weston Super Mare | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Hendon | 2 - 2 | 1 - 0 | Hartley Wintney | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Metropolitan Police | 0 - 0 | 0 - 0 | Gosport Borough | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Salisbury City | 2 - 1 | 1 - 0 | Poole Town | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | Truro City | ? - ? | ? - ? | Yate Town | |||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Walton Casuals | 2 - 3 | 1 - 1 | Blackfield Langley | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | Wimborne Town | ? - ? | ? - ? | Merthyr Town | |||||||
England Conference uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | AFC Fylde | 2 - 2 | 1 - 0 | Yeovil Town | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Aldershot Town | 2 - 1 | 1 - 0 | Stockport County | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Boreham Wood | 2 - 1 | 1 - 1 | Harrogate Town | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Bromley | 2 - 3 | 1 - 2 | Eastleigh | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Chorley | 1 - 1 | 0 - 0 | Dover Athletic | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | Ebbsfleet United | ? - ? | ? - ? | Woking | |||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Halifax Town | 2 - 4 | 1 - 0 | Notts County | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Hartlepool United FC | 1 - 0 | 0 - 0 | Dagenham and Redbridge | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Maidenhead United | 1 - 4 | 1 - 2 | Barnet | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Sutton United | 3 - 1 | 2 - 0 | Wrexham | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Torquay United | 0 - 3 | 0 - 1 | Chesterfield | ||||||
21 Dec 2019 17:20 | Solihull Moors | ? - ? | ? - ? | Barrow | |||||||
England Conference North Division uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Alfreton Town | 0 - 2 | 0 - 1 | Kettering Town | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Altrincham | 1 - 1 | 0 - 1 | Kidderminster | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Blyth Spartans | 1 - 4 | 0 - 3 | Southport FC | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | Boston United | ? - ? | ? - ? | Gateshead | |||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Brackley Town | 3 - 0 | 2 - 0 | Curzon Ashton | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Chester FC | 0 - 0 | 0 - 0 | AFC Telford United | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Farsley Celtic | 2 - 1 | 1 - 1 | Leamington | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | Gloucester City | ? - ? | ? - ? | Kings Lynn | |||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Hereford | 0 - 0 | 0 - 0 | Guiseley | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Spennymoor Town | 3 - 0 | 1 - 0 | Bradford Park Avenue | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | York City | 0 - 1 | 0 - 1 | Darlington | ||||||
England Conference South Division uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 15:00 | Billericay Town | ? - ? | ? - ? | Oxford City | |||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Braintree Town | 3 - 3 | 1 - 1 | Havant and Waterlooville | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Chippenham Town | 2 - 1 | 1 - 1 | Chelmsford City | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Dartford | 0 - 1 | 0 - 0 | Concord Rangers | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Eastbourne Borough | 1 - 2 | 1 - 0 | Bath City | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | Hampton & Richmond | ? - ? | ? - ? | Slough Town | |||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Hemel Hempstead Town | 1 - 1 | 0 - 0 | Tonbridge Angels | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Hungerford Town | 1 - 4 | 0 - 0 | Dulwich Hamlet | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Maidstone United | 2 - 3 | 2 - 1 | Dorking | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | Wealdstone | ? - ? | ? - ? | Welling United | |||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Weymouth | 0 - 1 | 0 - 1 | St Albans City | ||||||
Oman uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 12:45 | FT | Al-Suwaiq Club | 2 - 0 | 2 - 0 | Mrbat | ||||||
21 Dec 2019 13:10 | FT | Dhufar | 0 - 1 | 0 - 1 | Saham | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Al Seeb | 2 - 0 | 0 - 0 | Muscat | ||||||
21 Dec 2019 15:30 | FT | Sohar Club | 1 - 1 | 0 - 1 | Al Nasr (OMA) | ||||||
New Zealand Football Championships uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 02:00 | FT | Waitakere United | 1 - 1 | 0 - 0 | Team Wellington | ||||||
21 Dec 2019 03:00 | FT | Southern United | 0 - 0 | 0 - 0 | Auckland City | ||||||
Bahrain Division 2 uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 14:30 | FT | Al Ittifaq | 0 - 1 | 0 - 1 | Al Budaiya | ||||||
Kuwait League uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 13:05 | FT | Al-Qadsia SC | 3 - 1 | 1 - 1 | Kazma | ||||||
21 Dec 2019 15:30 | FT | Al Kuwait SC | 1 - 2 | 0 - 1 | Al Salmiyah | ||||||
Algeria Division 2 uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 14:00 | FT | A Bou Saada | 2 - 0 | 1 - 0 | Mc El Eulma | ||||||
21 Dec 2019 14:00 | FT | Asm Oran | 0 - 1 | 0 - 0 | Rc Relizane | ||||||
21 Dec 2019 14:00 | FT | Jsm Skikda | 3 - 0 | 1 - 0 | Om Medea | ||||||
21 Dec 2019 14:00 | FT | Usm El Harrach | 0 - 0 | 0 - 0 | Drb Tadjenant | ||||||
21 Dec 2019 14:00 | FT | Usm Annaba | 1 - 0 | 0 - 0 | As Khroub | ||||||
21 Dec 2019 14:00 | FT | Mc Saida | 0 - 2 | 0 - 0 | Rc Arba | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Jsm Bejaia | 0 - 0 | 0 - 0 | Om Arzew | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Wa Tlemcen | 2 - 1 | 2 - 0 | Mo Bejaia | ||||||
Algeria CUP uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 13:00 | Mc Alger | ? - ? | ? - ? | Oued Magrane | |||||||
21 Dec 2019 13:00 | Js Saoura | ? - ? | ? - ? | Drb Tadjenant | |||||||
21 Dec 2019 13:00 | Es Guelma | ? - ? | ? - ? | Usm El Harrach | |||||||
21 Dec 2019 13:00 | Om Medea | ? - ? | ? - ? | Mo Bejaia | |||||||
21 Dec 2019 13:00 | Rc Arba | ? - ? | ? - ? | Mo Constantine | |||||||
Northern Ireland Premier League uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Carrick Rangers | 0 - 1 | 0 - 0 | Glentoran | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Cliftonville | 1 - 0 | 0 - 0 | Coleraine | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Dungannon Swifts | 2 - 2 | 1 - 2 | Institute | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Linfield FC | 1 - 1 | 0 - 1 | Crusaders FC | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Warrenpoint Town | 0 - 2 | 0 - 0 | Larne | ||||||
Angola Girabola League uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 14:00 | FT | Recreativo Libolo | 0 - 1 | 0 - 0 | Academica Lobito | ||||||
21 Dec 2019 14:00 | FT | Interclube Luanda | 1 - 1 | 0 - 0 | Desportivo Huila | ||||||
21 Dec 2019 14:00 | FT | Bravos Do Maquis | 1 - 0 | 1 - 0 | Progresso Sambizanga | ||||||
21 Dec 2019 16:30 | FT | Petro Atletico De Luanda | 2 - 0 | 1 - 0 | Sporting Cabinda | ||||||
Scotland Division 2 uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Albion Rovers | 4 - 2 | 2 - 0 | Annan Athletic | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Cowdenbeath | 3 - 1 | 2 - 1 | Stenhousemuir | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Elgin City | 3 - 1 | 1 - 0 | Brechin City | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Queens Park | 1 - 3 | 0 - 2 | Cove Rangers | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Stirling Albion | 0 - 1 | 0 - 0 | Edinburgh City | ||||||
Northern Ireland IFA Championship uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 14:00 | FT | Knockbreda | 1 - 1 | 0 - 1 | Dergview | ||||||
21 Dec 2019 14:00 | FT | Queens University | 0 - 2 | 0 - 1 | Ballinamallard United | ||||||
21 Dec 2019 14:00 | FT | Harland Wolff Welders | 3 - 0 | 1 - 0 | Ballyclare Comrades | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Ards | 3 - 0 | 2 - 0 | Loughgall | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Newry City | 4 - 0 | 2 - 0 | Dundela | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Portadown FC | 5 - 0 | 1 - 0 | Police Service Of Northern Ireland | ||||||
Belgian First Amateur Division uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 19:00 | FT | Seraing United | 1 - 0 | 0 - 0 | Kmsk Deinze | ||||||
Cyprus 2 Division uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 12:30 | FT | AE Zakakiou | 1 - 0 | 0 - 0 | Anagenisis Dherina | ||||||
21 Dec 2019 12:30 | FT | Ermis Aradippou | 3 - 0 | 1 - 0 | Onisilos Sotiras | ||||||
21 Dec 2019 12:30 | FT | Othellos Athienou | 0 - 2 | 0 - 0 | Digenis Morphou | ||||||
21 Dec 2019 12:30 | FT | Karmiotissa Pano Polemidion | 1 - 2 | 0 - 1 | Asil Lysi | ||||||
Bahrain Cup uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 14:30 | Al-Riffa | ? - ? | ? - ? | East Riffa | |||||||
South Africa First League uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 13:30 | FT | Ajax Cape Town | 3 - 1 | 0 - 0 | Jomo Cosmos | ||||||
21 Dec 2019 13:30 | FT | Ts Sporting | 0 - 0 | 0 - 0 | Ts Galaxy | ||||||
21 Dec 2019 13:30 | FT | Marumo Gallants | 2 - 1 | 1 - 1 | Pretoria Univ | ||||||
21 Dec 2019 13:30 | FT | Mbombela United | 0 - 3 | 0 - 0 | Moroka Swallows | ||||||
21 Dec 2019 13:30 | FT | Jdr Stars | 0 - 1 | 0 - 1 | Uthongathi | ||||||
Israel Cup uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 13:00 | FT | Maccabi Haifa | 1 - 1 | 1 - 0 | Sektzia Nes Tziona | ||||||
21 Dec 2019 15:30 | FT | Ashdod MS | 3 - 4 | 1 - 3 | Hapoel Beer Sheva | ||||||
21 Dec 2019 17:50 | FT | Hapoel Umm Al Fahm | 3 - 2 | 1 - 2 | Maccabi Tel Aviv | ||||||
UAE Division 1 uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 12:40 | FT | Dabba Al-Fujairah | 1 - 2 | 1 - 2 | Al Hamriyah | ||||||
21 Dec 2019 12:40 | FT | Emirate | 5 - 1 | 3 - 1 | Al Oruba Uae | ||||||
21 Dec 2019 12:45 | FT | Masfut | 1 - 0 | 1 - 0 | Al Thaid | ||||||
Greece Football League 1 uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 13:00 | FT | Niki Volou | 2 - 0 | 1 - 0 | Trikala | ||||||
Portugal U23 uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 11:00 | FT | Belenenses U23 | 2 - 5 | 2 - 0 | Vitoria Fc Setubal U23 | ||||||
21 Dec 2019 15:00 | FT | Famalicao U23 | 0 - 0 | 0 - 0 | Maritimo U23 | ||||||
Sudan Premier League uitslagen |
|||||||||||
21 Dec 2019 17:00 | FT | Hilal Obayed | 2 - 0 | 0 - 0 | Al Shorta Algadarf |
Totaal wedstrijden: 306
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...