voetbaluitslagen 23-05-2020
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
Germany Bundesliga uitslagen |
|||||||||||
23 May 2020 14:30 | FT | Monchengladbach | 1 - 3 | 0 - 1 | Bayer Leverkusen | ||||||
23 May 2020 14:30 | FT | Wolfsburg | 0 - 2 | 0 - 1 | Borussia Dortmund | ||||||
23 May 2020 14:30 | FT | Freiburg | 0 - 1 | 0 - 1 | Werder Bremen | ||||||
23 May 2020 14:30 | FT | SC Paderborn 07 | 1 - 1 | 1 - 1 | Hoffenheim | ||||||
23 May 2020 17:30 | FT | Bayern Munich | 5 - 2 | 2 - 0 | Eintr Frankfurt | ||||||
Germany Bundesliga 2 uitslagen |
|||||||||||
23 May 2020 12:00 | FT | Darmstadt | 4 - 0 | 1 - 0 | St Pauli | ||||||
23 May 2020 12:00 | FT | SV Sandhausen | 0 - 0 | 0 - 0 | SSV Jahn Regensburg | ||||||
23 May 2020 12:00 | FT | VfL Osnabruck | 2 - 4 | 1 - 1 | Hannover 96 | ||||||
International Friendly uitslagen |
|||||||||||
23 May 2020 09:00 | FT | Benesov | 2 - 4 | 1 - 2 | Pisek | ||||||
23 May 2020 09:30 | FT | Vejle | 1 - 2 | 1 - 1 | Silkeborg IF | ||||||
23 May 2020 09:30 | FT | Prerov | 2 - 5 | 0 - 3 | Nove Sady | ||||||
23 May 2020 10:00 | FT | FK Vozdovac Beograd | 2 - 0 | 0 - 0 | Kolubara | ||||||
23 May 2020 10:00 | FT | NK Maribor | 2 - 1 | 0 - 1 | Nafta | ||||||
23 May 2020 11:00 | FT | Domzale | 1 - 0 | 0 - 0 | Nk Roltek Dob | ||||||
23 May 2020 12:00 | FT | Diosgyor | 0 - 3 | 0 - 0 | Varda Se | ||||||
23 May 2020 12:00 | FT | Nordsjaelland | 1 - 0 | 0 - 0 | Herfolge Boldklub Koge | ||||||
23 May 2020 15:00 | FT | Zarkovo | 2 - 7 | 1 - 6 | Backa Topola | ||||||
23 May 2020 15:30 | FT | Maccabi Haifa | 1 - 1 | 1 - 0 | Hapoel Umm Al Fahm | ||||||
23 May 2020 16:30 | FT | Vojvodina | 0 - 1 | 0 - 0 | Spartak Subotica | ||||||
23 May 2020 16:59 | FT | Dinamo Zagreb | 2 - 3 | 1 - 1 | Hnk Gorica | ||||||
23 May 2020 16:59 | FT | Keila Jk | 3 - 3 | 1 - 1 | Parnu Linnameeskond | ||||||
23 May 2020 16:59 | FT | Rakvere Flora | 1 - 0 | 0 - 0 | Kohtla Jarve Jk Jarve | ||||||
Republic Gambrinus Liga uitslagen |
|||||||||||
23 May 2020 16:59 | FT | Teplice | 2 - 0 | 1 - 0 | Slovan Liberec | ||||||
Korea League Classic uitslagen |
|||||||||||
23 May 2020 08:30 | FT | Gangwon FC | 1 - 1 | 1 - 0 | Seongnam FC | ||||||
23 May 2020 08:30 | FT | Suwon Samsung Bluewings | 1 - 0 | 0 - 0 | Incheon United FC | ||||||
23 May 2020 11:00 | FT | Sangju Sangmu Phoenix | 1 - 0 | 1 - 0 | Gwangju Fc | ||||||
Hungary uitslagen |
|||||||||||
23 May 2020 14:55 | FT | Ferencvarosi TC | 2 - 1 | 2 - 1 | Debreceni VSC | ||||||
Vietnam National Cup uitslagen |
|||||||||||
23 May 2020 12:10 | FT | Nam Định | 2 - 0 | 1 - 0 | Hoàng Anh Gia Lai | ||||||
Belarus Premier League uitslagen |
|||||||||||
23 May 2020 14:30 | FT | Slutsksakhar Slutsk | 1 - 1 | 0 - 0 | Ruh Brest | ||||||
23 May 2020 16:30 | FT | Isloch Minsk | 1 - 2 | 1 - 1 | Energetik Bgu Minsk | ||||||
23 May 2020 18:30 | FT | Vitebsk | 1 - 1 | 1 - 1 | Dinamo Minsk | ||||||
Estonia uitslagen |
|||||||||||
23 May 2020 11:00 | FT | Paide Linnameeskond | 2 - 0 | 1 - 0 | Kuressaare | ||||||
23 May 2020 14:00 | FT | Nomme JK Kalju | 1 - 2 | 0 - 1 | Tallinna Jk Legion | ||||||
Armenia Premier League uitslagen |
|||||||||||
23 May 2020 13:30 | FT | Shirak | 1 - 2 | 0 - 1 | Lori Vanadzor | ||||||
23 May 2020 15:15 | FT | Pyunik | 0 - 3 | 0 - 3 | Avan Academy | ||||||
Costa Rica Primera Division uitslagen |
|||||||||||
23 May 2020 22:00 | FT | Jicaral | 1 - 1 | 0 - 0 | AD grecia | ||||||
23 May 2020 23:00 | FT | Perez Zeledon | 0 - 1 | 0 - 0 | Cartagines Deportiva SA | ||||||
Korea K League Challenge uitslagen |
|||||||||||
23 May 2020 08:00 | FT | Jeju United FC | 2 - 3 | 1 - 0 | Daejeon Citizen | ||||||
23 May 2020 10:30 | FT | Ansan Greeners | 0 - 2 | 0 - 1 | Bucheon 1995 | ||||||
Faroe Islands Formuladeildin uitslagen |
|||||||||||
23 May 2020 14:00 | FT | B36 Torshavn | 6 - 2 | 4 - 1 | Skala Itrottarfelag | ||||||
23 May 2020 16:00 | FT | IF Fuglafjordur | 1 - 4 | 1 - 2 | Ki Klaksvik | ||||||
23 May 2020 18:00 | FT | EB Streymur | 2 - 0 | 2 - 0 | Tb Tuoroyri | ||||||
Korea Challengers League uitslagen |
|||||||||||
23 May 2020 07:00 | FT | Busan Transpor Tation | 2 - 2 | 1 - 1 | Gyeongju KHNP | ||||||
23 May 2020 07:00 | FT | Changwon City | 3 - 3 | 1 - 2 | Cheonan City | ||||||
23 May 2020 07:00 | FT | Gyeongju Citizen Fc | 0 - 2 | 0 - 0 | Mokpo City | ||||||
23 May 2020 07:00 | FT | Hwaseong Fc | 3 - 1 | 3 - 1 | Chuncheon Citizen | ||||||
23 May 2020 11:00 | FT | Cheongju Jikji Fc | 0 - 0 | 0 - 0 | Pyeongtaek Citizen | ||||||
23 May 2020 11:00 | FT | Incheon Korail | 4 - 0 | 2 - 0 | Yangju Citizen Fc | ||||||
23 May 2020 11:00 | FT | Gimhae City | 2 - 1 | 2 - 0 | Jeonju Citizen | ||||||
23 May 2020 12:00 | FT | Gangneung | 1 - 0 | 1 - 0 | Gimpo Fc | ||||||
Hungary Cup uitslagen |
|||||||||||
23 May 2020 16:59 | FT | Mezokovesd-Zsory | 1 - 1 | 0 - 1 | Fehervar Videoton | ||||||
23 May 2020 19:05 | FT | MTK Hungaria FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Budapest Honved | ||||||
Belarus Pershaya Liga uitslagen |
|||||||||||
23 May 2020 14:00 | FT | Oshmyany | 1 - 0 | 1 - 0 | Kommunalnik Slonim | ||||||
23 May 2020 15:00 | FT | Fk Orsha | 4 - 0 | 1 - 0 | Khimik Svetlogorsk | ||||||
23 May 2020 16:00 | FT | Granit Mikashevichi | 1 - 2 | 0 - 0 | Lida | ||||||
23 May 2020 16:59 | FT | Gomel | 2 - 0 | 1 - 0 | Volna Pinsk | ||||||
Estonia Teine Liiga uitslagen |
|||||||||||
23 May 2020 11:00 | Jk Tallinna Kalev Iii | ? - ? | ? - ? | Laanemaa Haapsalu | |||||||
23 May 2020 11:00 | Nomme Jk Kalju Ii | ? - ? | ? - ? | Paide Linnameeskond B | |||||||
23 May 2020 11:00 | Viimsi Mrjk | ? - ? | ? - ? | Jk Welco Elekter | |||||||
Turkmenistan Premier League uitslagen |
|||||||||||
23 May 2020 14:00 | FT | Merw | 3 - 0 | 2 - 0 | Ahal | ||||||
23 May 2020 14:15 | FT | HTTU Asgabat | 1 - 0 | 1 - 0 | Energetik Mary | ||||||
23 May 2020 14:30 | FT | Nebitchi | 2 - 1 | 1 - 1 | Kopetdag Asgabat |
Totaal wedstrijden: 62
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...