voetbaluitslagen 24-06-2020
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
English Premier League uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 18:00 | FT | Wolves | 1 - 0 | 0 - 0 | AFC Bournemouth | ||||||
24 Jun 2020 18:00 | FT | Norwich City | 0 - 1 | 0 - 0 | Everton | ||||||
24 Jun 2020 18:00 | FT | Newcastle United | 1 - 1 | 0 - 0 | Aston Villa | ||||||
24 Jun 2020 18:00 | FT | Manchester United | 3 - 0 | 2 - 0 | Sheffield United | ||||||
24 Jun 2020 20:15 | FT | Liverpool | 4 - 0 | 2 - 0 | Crystal Palace | ||||||
Italy Serie A uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 18:30 | FT | Inter Milan | 3 - 3 | 2 - 1 | US Sassuolo Calcio | ||||||
24 Jun 2020 20:45 | FT | AS Roma | 2 - 1 | 0 - 1 | Sampdoria | ||||||
24 Jun 2020 20:45 | FT | Atalanta | 3 - 2 | 1 - 2 | Lazio | ||||||
Spanish La Liga uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 18:30 | FT | Alaves | 0 - 1 | 0 - 0 | Osasuna | ||||||
24 Jun 2020 18:30 | FT | Real Sociedad | 0 - 1 | 0 - 1 | Celta Vigo | ||||||
24 Jun 2020 21:00 | FT | Real Madrid | 2 - 0 | 1 - 0 | Mallorca | ||||||
Spain Segunda Division B uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 18:30 | FT | Tenerife | 4 - 1 | 2 - 0 | CD Mirandes | ||||||
24 Jun 2020 18:30 | FT | SD Huesca | 1 - 1 | 0 - 0 | Cadiz | ||||||
24 Jun 2020 18:30 | FT | Girona | 2 - 0 | 2 - 0 | Numancia | ||||||
24 Jun 2020 20:45 | FT | Albacete | 0 - 0 | 0 - 0 | Las Palmas | ||||||
24 Jun 2020 20:45 | FT | SD Ponferradina | 1 - 1 | 1 - 1 | Racing de Santander | ||||||
Portugal Primera Liga uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 19:00 | FT | Desportivo de Tondela | 1 - 3 | 0 - 2 | Pacos Ferreira | ||||||
24 Jun 2020 21:15 | FT | Moreirense | 1 - 1 | 0 - 0 | Famalicao | ||||||
International Friendly uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 16:00 | FT | SJK Seinajoki | 1 - 0 | 0 - 0 | RoPS Rovaniemi | ||||||
24 Jun 2020 16:00 | FT | Fk Mas Taborsko | 4 - 1 | 1 - 0 | Benesov | ||||||
24 Jun 2020 16:00 | FT | Cska 1948 Sofia | 1 - 0 | 1 - 0 | PFK Montana | ||||||
24 Jun 2020 16:30 | FT | Unicov | 5 - 2 | 1 - 2 | Blansko | ||||||
Norway Tippeligaen uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 16:59 | FT | Stabaek | 2 - 0 | 1 - 0 | Sandefjord | ||||||
24 Jun 2020 16:59 | FT | Start Kristiansand | 2 - 3 | 1 - 2 | Molde | ||||||
24 Jun 2020 16:59 | FT | FK Haugesund | 2 - 2 | 0 - 1 | Kristiansund BK | ||||||
24 Jun 2020 16:59 | FT | Viking | 1 - 1 | 1 - 1 | Mjondalen | ||||||
24 Jun 2020 16:59 | FT | Aalesund FK | 2 - 2 | 1 - 0 | Brann | ||||||
24 Jun 2020 19:30 | FT | Odd Grenland | 4 - 1 | 1 - 1 | Valerenga | ||||||
Republic Gambrinus Liga uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 16:30 | FT | FK Baumit Jablonec | 1 - 1 | 0 - 1 | Slovan Liberec | ||||||
24 Jun 2020 19:00 | FT | Slavia Praha | 1 - 0 | 0 - 0 | Viktoria Plzen | ||||||
Finland Veikkausliga uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 16:59 | HIFK | ? - ? | ? - ? | IFK Mariehamn | |||||||
Switzerland National Liga uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 17:15 | FT | Neuchatel Xamax | 1 - 2 | 1 - 1 | Basel | ||||||
24 Jun 2020 19:30 | FT | Lugano | 2 - 0 | 0 - 0 | Luzern | ||||||
24 Jun 2020 19:30 | FT | Sion | 1 - 1 | 1 - 1 | Servette | ||||||
Vietnam uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 11:00 | FT | Đà Nẵng | 3 - 1 | 1 - 1 | Hoàng Anh Gia Lai | ||||||
24 Jun 2020 11:00 | FT | Becamex Bình Dương | 0 - 2 | 0 - 1 | Hà Nội | ||||||
24 Jun 2020 12:00 | FT | Quảng Ninh | 3 - 1 | 1 - 0 | Quảng Nam | ||||||
24 Jun 2020 13:00 | FT | Sài Gòn FC | 1 - 1 | 0 - 0 | Hồng Lĩnh Hà Tĩnh | ||||||
Russian Cup uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 15:00 | FT | Shinnik Yaroslavl | 0 - 2 | 0 - 1 | Ural Yekaterinburg | ||||||
Greece National A uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 18:00 | FT | Xanthi | 1 - 0 | 0 - 0 | PAE Atromitos | ||||||
Israel Premier League uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 18:15 | FT | Ashdod MS | 2 - 3 | 1 - 2 | Hapoel Kfar Saba | ||||||
24 Jun 2020 18:15 | FT | Sektzia Nes Tziona | 0 - 0 | 0 - 0 | Bnei Yehuda Tel Aviv | ||||||
24 Jun 2020 18:15 | FT | Hapoel Ironi Kiryat Shmona | 0 - 3 | 0 - 1 | Hapoel Hadera | ||||||
Iran Pro League uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 17:30 | FT | Foolad Khozestan | 2 - 1 | 1 - 1 | Esteghlal Tehran | ||||||
Austria uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 17:30 | FT | TSV Hartberg | 1 - 5 | 0 - 0 | LASK Linz | ||||||
24 Jun 2020 17:30 | FT | Wolfsberger AC | 2 - 0 | 0 - 0 | Sturm Graz | ||||||
24 Jun 2020 19:30 | FT | Rapid Wien | 2 - 7 | 1 - 4 | Red Bull Salzburg | ||||||
Hungary uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 15:55 | FT | Mezokovesd-Zsory | 0 - 1 | 0 - 0 | Debreceni VSC | ||||||
24 Jun 2020 18:00 | FT | Varda Se | 1 - 1 | 0 - 0 | Videoton Puskas Akademia | ||||||
24 Jun 2020 18:00 | FT | Budapest Honved | 4 - 2 | 1 - 0 | Kaposvar | ||||||
24 Jun 2020 20:05 | FT | Paksi SE | 4 - 2 | 1 - 0 | Diosgyor | ||||||
Poland uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 16:59 | FT | Lechia Gdansk | 1 - 0 | 0 - 0 | Piast Gliwice | ||||||
24 Jun 2020 19:30 | FT | Jagiellonia Bialystok | 0 - 0 | 0 - 0 | Legia Warszawa | ||||||
24 Jun 2020 19:30 | FT | Lech Poznan | 0 - 0 | 0 - 0 | Pogon Szczecin | ||||||
Vietnam First Division uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 11:00 | FT | Cần Thơ FC | 3 - 2 | 2 - 2 | Bình Định | ||||||
Switzerland Challenge League uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 17:15 | FT | Sc Kriens | 2 - 2 | 1 - 1 | Stade Lausanne Ouchy | ||||||
Denmark 1.Division uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 16:59 | FT | Skive IK | 0 - 1 | 0 - 1 | Viborg | ||||||
24 Jun 2020 16:59 | FT | Naestved | 1 - 1 | 1 - 0 | Vejle | ||||||
Greee Cup uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 16:59 | FT | Aris Thessaloniki | 2 - 1 | 0 - 0 | AEK Athens | ||||||
24 Jun 2020 19:30 | FT | Olympiakos | 2 - 0 | 0 - 0 | PAOK Saloniki | ||||||
Lithuania - 1. Division uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 15:00 | FT | Suduva | 3 - 0 | 3 - 0 | Baltija Panevezys | ||||||
24 Jun 2020 16:59 | FT | FK Zalgiris Vilnius | 2 - 3 | 0 - 2 | Spyris Kaunas | ||||||
24 Jun 2020 18:00 | FT | Banga Gargzdai | 1 - 1 | 0 - 1 | Trakai Riteriai | ||||||
Austria Erste Division uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 17:15 | FT | Wacker Innsbruck | 1 - 4 | 1 - 2 | Liefering | ||||||
24 Jun 2020 17:30 | FT | Austria Wien Amateure | 1 - 4 | 0 - 3 | SK Vorwarts Steyr | ||||||
24 Jun 2020 17:30 | FT | SKU Amstetten | 2 - 0 | 1 - 0 | Kapfenberg Superfund | ||||||
Ukraine Cup uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 17:30 | FT | Illichivets mariupol | 1 - 1 | 1 - 0 | Vorskla Poltava | ||||||
Serbia Cup uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 18:00 | FT | Vojvodina | 2 - 2 | 1 - 0 | Partizan Belgrade | ||||||
Czech Republic 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 16:00 | FT | Lisen | 1 - 3 | 0 - 2 | Fk Banik Sokolov | ||||||
24 Jun 2020 16:00 | FT | Chrudim | 3 - 3 | 2 - 0 | Usti nad Labem | ||||||
24 Jun 2020 16:00 | FT | Dukla Praha | 4 - 0 | 2 - 0 | Vitkovice | ||||||
24 Jun 2020 16:00 | FT | Vysocina Jihlava | 4 - 0 | 1 - 0 | Slavoj Vysehrad | ||||||
24 Jun 2020 16:00 | FT | Sk Slovan Varnsdorf | 0 - 1 | 0 - 0 | Brno | ||||||
Ukraine Division 2 uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 14:00 | FT | Mfk Vodnyk Mikolaiv | 5 - 1 | 3 - 1 | Prykarpattya Ivano Frankivsk | ||||||
24 Jun 2020 14:00 | FT | Inhulets Petrove | 2 - 1 | 1 - 0 | Hirnyk Sport | ||||||
24 Jun 2020 16:00 | FT | Kremin Kremenchuk | 1 - 0 | 0 - 0 | Mynai | ||||||
24 Jun 2020 16:59 | FT | Obolon Kiev | 1 - 1 | 0 - 1 | Fk Avanhard Kramatorsk | ||||||
24 Jun 2020 17:25 | FT | Metalist 1925 Kharkiv | 2 - 0 | 1 - 0 | Metalurh Zaporizhya | ||||||
Iceland Cup uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 19:00 | FT | Magni | 1 - 2 | 1 - 0 | HK Kopavog | ||||||
24 Jun 2020 19:00 | FT | Ka Akureyri | 6 - 0 | 2 - 0 | Leiknir Reykjavik | ||||||
24 Jun 2020 19:00 | FT | Thor Akureyri | 1 - 1 | 0 - 1 | Reynir Sandgerdi | ||||||
24 Jun 2020 20:15 | FT | Fjolnir | 3 - 2 | 2 - 2 | UMF Selfoss | ||||||
24 Jun 2020 20:15 | FT | Kordrengir | 2 - 2 | 1 - 0 | IA Akranes | ||||||
24 Jun 2020 20:15 | FT | Throttur | 1 - 2 | 1 - 1 | Hafnarfjordur FH | ||||||
24 Jun 2020 21:00 | FT | Ih Hafnarfjordur | 0 - 8 | 0 - 6 | Fylkir | ||||||
24 Jun 2020 21:15 | FT | Stjarnan | 3 - 0 | 0 - 0 | Leiknir F | ||||||
Armenia Division 2 uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 14:00 | FT | Shirak Gjumri B | 0 - 6 | 0 - 2 | Lokomotiv Yerevan | ||||||
24 Jun 2020 15:00 | FT | Junior Sevan | 2 - 3 | 0 - 3 | Ararat Yerevan 2 | ||||||
24 Jun 2020 15:00 | FT | Dilijan | 4 - 2 | 0 - 0 | Lernayin Artsakh | ||||||
24 Jun 2020 15:00 | FT | Ani Yerevan | 1 - 8 | 0 - 3 | Van | ||||||
Iceland Ladies Premier League uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 19:00 | FT | Nữ Ibv Vestmannaeyjar | 0 - 1 | 0 - 0 | Nữ Stjarnan | ||||||
24 Jun 2020 19:00 | FT | Nữ Valur | 6 - 0 | 2 - 0 | Nữ Thor Ka Akureyri | ||||||
Slovenia Cup uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 16:30 | FT | Nafta | 0 - 2 | 0 - 0 | NK Mura 05 | ||||||
Romania Cup uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 18:00 | FT | Sepsi | 5 - 1 | 1 - 1 | Politehnica Iasi | ||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 18:00 | FT | Lidkopings Fk | 1 - 1 | 0 - 0 | Grebbestads If | ||||||
German 3. Liga uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 18:00 | FT | SG Sonnenhof Grobaspach | 1 - 2 | 1 - 0 | Sv Meppen | ||||||
24 Jun 2020 18:00 | FT | SpVgg Unterhaching | 0 - 0 | 0 - 0 | 1. Magdeburg | ||||||
24 Jun 2020 18:00 | FT | Preuben Munster | 2 - 1 | 0 - 0 | Fsv Zwickau | ||||||
24 Jun 2020 19:30 | FT | Ingolstadt 04 | 2 - 0 | 1 - 0 | SV Waldhof Mannheim | ||||||
24 Jun 2020 19:30 | FT | Hallescher | 5 - 3 | 2 - 2 | Carl Zeiss Jena | ||||||
24 Jun 2020 19:30 | FT | Bayern Munich II | 2 - 1 | 1 - 1 | Munchen 1860 | ||||||
German Frauen Bundesliga uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 15:00 | FT | Nữ Sg Essen Schonebeck | 1 - 1 | 0 - 1 | Nữ Ff Usv Jena | ||||||
Slovakia Cup uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 16:59 | FT | MFK Ruzomberok | 3 - 0 | 1 - 0 | DAC Dunajska Streda | ||||||
Bulgaria Cup uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 18:30 | FT | CSKA Sofia | 2 - 0 | 1 - 0 | Botev Plovdiv | ||||||
Albania Cup uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 15:30 | FT | Beselidhja | 1 - 1 | 0 - 0 | KF Tirana | ||||||
24 Jun 2020 15:30 | FT | KS Perparimi Kukesi | 3 - 1 | 2 - 0 | Apolonia Fier | ||||||
24 Jun 2020 15:30 | FT | Teuta Durres | 1 - 0 | 0 - 0 | Vllaznia Shkoder | ||||||
24 Jun 2020 18:30 | FT | Skenderbeu Korca | 1 - 1 | 1 - 0 | Ks Bylis | ||||||
Belarus Pershaya Liga uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 16:00 | FT | Arsenal Dzyarzhynsk | 4 - 0 | 0 - 0 | Lokomotiv Gomel | ||||||
Kosovo Super League uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 15:45 | FT | Kosova Vushtrri | 0 - 4 | 0 - 2 | Kf Drita Gjilan | ||||||
24 Jun 2020 15:45 | FT | KF Trepca 89 | 1 - 1 | 0 - 1 | Kf Flamurtari Pristina Kos | ||||||
24 Jun 2020 15:45 | FT | Dukagjini | 1 - 3 | 1 - 2 | Gjilani | ||||||
Finland Suomen Cup uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 16:00 | FT | Inter Turku | 4 - 4 | 1 - 2 | KuPS | ||||||
24 Jun 2020 18:00 | FT | Honka | 0 - 1 | 0 - 1 | Lahti | ||||||
Denmark - 2.Liga uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 18:00 | FT | Sydvest | 3 - 0 | 0 - 0 | Fa 2000 | ||||||
24 Jun 2020 18:00 | FT | Naesby BK | 1 - 1 | 1 - 1 | Holbaek | ||||||
24 Jun 2020 18:00 | FT | Ringkobing | 1 - 2 | 1 - 1 | Skovshoved | ||||||
24 Jun 2020 18:00 | FT | Vsk Aarhus | 1 - 2 | 1 - 0 | Hillerod Fodbold | ||||||
24 Jun 2020 18:00 | FT | Dalum | 0 - 2 | 0 - 2 | B93 Copenhagen | ||||||
24 Jun 2020 18:00 | FT | Vejgaard Bk | 2 - 1 | 0 - 0 | Slagelse Bi | ||||||
24 Jun 2020 18:00 | FT | Brabrand IF | 0 - 2 | 0 - 1 | Elite 3000 Helsingor | ||||||
24 Jun 2020 18:00 | FT | Jammerbugt | 3 - 0 | 1 - 0 | Vanlose If | ||||||
24 Jun 2020 18:00 | FT | AB Kobenhavn | 2 - 1 | 2 - 0 | Avarta | ||||||
24 Jun 2020 18:00 | FT | Thisted | 3 - 2 | 2 - 1 | BK Frem | ||||||
24 Jun 2020 18:00 | FT | Middelfart | 2 - 0 | 0 - 0 | HIK | ||||||
24 Jun 2020 18:00 | FT | Aarhus Fremad | 5 - 0 | 1 - 0 | Bronshoj | ||||||
Iceland 4 Deild uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 21:00 | FT | Kria | 4 - 3 | 2 - 1 | Hviti Riddarinn | ||||||
24 Jun 2020 21:00 | FT | Smari 2020 | 3 - 2 | 1 - 0 | Kb Breidholt | ||||||
Montenegro Division 2 uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 16:59 | FT | Jezero Plav | 0 - 1 | 0 - 0 | Arsenal Tivat | ||||||
24 Jun 2020 16:59 | FT | Ibar Rozaje | 0 - 4 | 0 - 1 | Decic Tuzi | ||||||
24 Jun 2020 16:59 | FT | Jedinstvo Bijelo Polje | 6 - 4 | 3 - 2 | Mornar | ||||||
24 Jun 2020 16:59 | FT | Otrant | 2 - 0 | 0 - 0 | Drezga | ||||||
24 Jun 2020 16:59 | FT | Bokelj Kotor | 0 - 1 | 0 - 1 | Lovcen Cetinje | ||||||
Vietnam Championship U19 uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 09:30 | FT | U19 Pvf Việt Nam | 1 - 1 | 0 - 1 | U19 TP Hồ Chí Minh | ||||||
24 Jun 2020 09:30 | FT | U19 Hoàng Anh Gia Lai | 1 - 0 | 0 - 0 | U19 An Giang | ||||||
Armenia Cup uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 14:30 | FT | Artsakh Noah | 2 - 1 | 1 - 1 | Banants | ||||||
24 Jun 2020 16:45 | FT | Gandzasar Kapan | 0 - 2 | 0 - 1 | Avan Academy | ||||||
Burundi League uitslagen |
|||||||||||
24 Jun 2020 14:30 | FT | Lydia Lb Academi | 3 - 2 | 1 - 1 | Kayanza Utd | ||||||
24 Jun 2020 14:30 | FT | Olympique Star | 2 - 3 | 0 - 0 | Le Messager Ngozi | ||||||
24 Jun 2020 14:30 | FT | Bumamuru | 1 - 0 | 1 - 0 | Athletico Olympic | ||||||
24 Jun 2020 14:30 | FT | Musongati | 2 - 3 | 0 - 0 | Bujumbura City |
Totaal wedstrijden: 141
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...