voetbaluitslagen 26-09-2018
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
Italy Serie A uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 18:00 | FT | Udinese | 1 - 2 | 0 - 0 | Lazio | ||||||
26 Sep 2018 20:00 | FT | AS Roma | 4 - 0 | 3 - 0 | Frosinone | ||||||
26 Sep 2018 20:00 | FT | Cagliari | 0 - 0 | 0 - 0 | Sampdoria | ||||||
26 Sep 2018 20:00 | FT | Genoa | 2 - 0 | 1 - 0 | Chievo | ||||||
26 Sep 2018 20:00 | FT | Juventus | 2 - 0 | 2 - 0 | Bologna | ||||||
26 Sep 2018 20:00 | FT | Napoli | 3 - 0 | 1 - 0 | Parma | ||||||
26 Sep 2018 20:00 | FT | Atalanta | 0 - 0 | 0 - 0 | Torino | ||||||
Italy Serie B uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 18:00 | FT | Cremonese | 2 - 0 | 1 - 0 | Cosenza | ||||||
26 Sep 2018 20:00 | FT | Foggia | 2 - 1 | 0 - 1 | Padova | ||||||
Spanish La Liga uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 19:00 | FT | Leganes | 2 - 1 | 0 - 1 | Barcelona | ||||||
26 Sep 2018 19:00 | FT | Athletic Bilbao | 0 - 3 | 0 - 0 | Villarreal | ||||||
26 Sep 2018 21:00 | FT | Sevilla | 3 - 0 | 3 - 0 | Real Madrid | ||||||
26 Sep 2018 21:00 | FT | Valencia | 1 - 1 | 1 - 0 | Celta Vigo | ||||||
Germany Bundesliga uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 17:30 | FT | Fortuna Dusseldorf | 1 - 2 | 0 - 0 | Bayer Leverkusen | ||||||
26 Sep 2018 19:30 | FT | Monchengladbach | 3 - 1 | 0 - 0 | Eintr Frankfurt | ||||||
26 Sep 2018 19:30 | FT | Borussia Dortmund | 7 - 0 | 2 - 0 | Nurnberg | ||||||
26 Sep 2018 19:30 | FT | Mainz 05 | 0 - 0 | 0 - 0 | Wolfsburg | ||||||
26 Sep 2018 19:30 | FT | RB Leipzig | 2 - 0 | 1 - 0 | VfB Stuttgart | ||||||
Germany Bundesliga 2 uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 17:30 | FT | 1. Magdeburg | 3 - 3 | 0 - 1 | MSV Duisburg | ||||||
26 Sep 2018 17:30 | FT | SSV Jahn Regensburg | 2 - 1 | 2 - 1 | Heidenheimer | ||||||
26 Sep 2018 17:30 | FT | St Pauli | 2 - 1 | 1 - 1 | SC Paderborn 07 | ||||||
26 Sep 2018 17:30 | FT | Erzgebirge Aue | 0 - 2 | 0 - 1 | SV Sandhausen | ||||||
French Ligue 1 uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 18:00 | FT | Amiens | 2 - 1 | 0 - 0 | Stade Rennais FC | ||||||
26 Sep 2018 18:00 | FT | Bordeaux | 1 - 0 | 1 - 0 | Lille | ||||||
26 Sep 2018 18:00 | FT | Caen | 2 - 2 | 1 - 1 | Montpellier | ||||||
26 Sep 2018 18:00 | FT | Dijon | 0 - 3 | 0 - 3 | Lyon | ||||||
26 Sep 2018 18:00 | FT | Marseille | 3 - 2 | 2 - 1 | Strasbourg | ||||||
26 Sep 2018 18:00 | FT | Nimes | 0 - 0 | 0 - 0 | Guingamp | ||||||
26 Sep 2018 20:00 | FT | Paris Saint Germain | 4 - 1 | 3 - 1 | Stade Reims | ||||||
International Friendly uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 14:00 | FT | Kano Pillars | 1 - 2 | 1 - 0 | Abia Warriors | ||||||
26 Sep 2018 14:30 | United Arab Emirates U19 | ? - ? | ? - ? | Iraq U19 | |||||||
26 Sep 2018 15:00 | FT | Digenis Oroklini | 2 - 6 | 0 - 4 | Nea Salamis | ||||||
26 Sep 2018 16:00 | FT | Nasarawa United | 1 - 0 | 0 - 0 | Wikki Tourist | ||||||
26 Sep 2018 16:00 | FT | Rivers United | 0 - 1 | 0 - 0 | Kwara United | ||||||
26 Sep 2018 18:45 | FT | Maccabi Haifa | 2 - 1 | 1 - 1 | Maccabi Tel Aviv | ||||||
Copa Sudamericana uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 01:15 | FT | Nacional Montevideo | 2 - 0 | 1 - 0 | San Lorenzo | ||||||
Sweden Allsvenskan uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 18:00 | FT | GIF Sundsvall | 1 - 1 | 0 - 1 | Djurgardens | ||||||
26 Sep 2018 18:00 | FT | Hammarby | 0 - 1 | 0 - 1 | Elfsborg | ||||||
26 Sep 2018 18:00 | FT | Trelleborgs FF | 0 - 1 | 0 - 0 | Dalkurd Ff | ||||||
26 Sep 2018 18:00 | FT | Ostersunds FK | 3 - 1 | 1 - 0 | Brommapojkarna | ||||||
26 Sep 2018 18:00 | FT | IFK Norrkoping | 3 - 1 | 2 - 1 | Malmo FF | ||||||
Finland Veikkausliga uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 16:30 | FT | Inter Turku | 2 - 0 | 0 - 0 | Lahti | ||||||
26 Sep 2018 16:30 | FT | Ilves Tampere | 1 - 2 | 1 - 2 | HJK Helsinki | ||||||
Brasil Serie B uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 01:30 | FT | Ponte Preta | 0 - 1 | 0 - 1 | Brasil De Pelotas Rs | ||||||
Japan Emperor Cup uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 11:00 | FT | Jubilo Iwata | 4 - 2 | 1 - 1 | Consadole Sapporo | ||||||
26 Sep 2018 11:00 | FT | Kashima Antlers | 0 - 0 | 0 - 0 | Sanfrecce Hiroshima | ||||||
Switzerland National Liga uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 19:00 | FT | Basel | 2 - 1 | 1 - 0 | Luzern | ||||||
26 Sep 2018 19:00 | FT | Neuchatel Xamax | 2 - 1 | 1 - 0 | Lugano | ||||||
26 Sep 2018 19:00 | FT | Young Boys | 2 - 0 | 2 - 0 | St. Gallen | ||||||
Netherlands Amstel Cup uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 16:00 | FT | OJC Rosmalen | 0 - 6 | 0 - 3 | ADO Den Haag | ||||||
26 Sep 2018 17:30 | FT | Excelsior Maassluis | 0 - 4 | 0 - 2 | PSV Eindhoven | ||||||
26 Sep 2018 18:45 | FT | VV Katwijk | 0 - 0 | 0 - 0 | SC Heerenveen | ||||||
26 Sep 2018 18:45 | FT | Staphorst | 0 - 1 | 0 - 1 | Zwolle | ||||||
26 Sep 2018 18:45 | FT | Vv Dovo | 1 - 1 | 0 - 0 | Sv Urk | ||||||
26 Sep 2018 18:45 | FT | Rksv Groene Ster | 2 - 1 | 1 - 0 | TEC | ||||||
26 Sep 2018 18:45 | FT | Rkav Volendam | 1 - 2 | 0 - 2 | Vitesse Arnhem | ||||||
26 Sep 2018 18:45 | FT | Eemdijk | 1 - 4 | 0 - 2 | ASWH | ||||||
26 Sep 2018 19:45 | FT | Hvv Te Werve | 0 - 7 | 0 - 4 | Ajax Amsterdam | ||||||
Danish Cup uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 15:15 | FT | Hundested Ik | 0 - 3 | 0 - 0 | Vendsyssel | ||||||
26 Sep 2018 15:30 | FT | B 1908 | 2 - 2 | 1 - 2 | Marienlyst | ||||||
26 Sep 2018 15:30 | FT | Jammerbugt | 0 - 1 | 0 - 0 | Esbjerg FB | ||||||
26 Sep 2018 15:30 | FT | Dalum | 1 - 1 | 1 - 0 | Midtjylland | ||||||
26 Sep 2018 16:59 | FT | Naestved | 1 - 0 | 1 - 0 | Silkeborg IF | ||||||
26 Sep 2018 17:30 | FT | Aarhus Fremad | 1 - 5 | 0 - 1 | Aarhus AGF | ||||||
26 Sep 2018 17:30 | FT | Roskilde | 0 - 5 | 0 - 2 | Aalborg BK | ||||||
26 Sep 2018 18:00 | FT | Herfolge Boldklub Koge | 0 - 4 | 0 - 1 | Nordsjaelland | ||||||
26 Sep 2018 18:00 | FT | Fredericia | 0 - 2 | 0 - 1 | Sonderjyske | ||||||
England FA Cup uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 19:45 | FT | Truro City | 3 - 3 | 3 - 1 | Hereford | ||||||
26 Sep 2018 19:45 | FT | Lewes | 2 - 1 | 1 - 0 | Kings Langley | ||||||
Korea League Classic uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 06:00 | FT | Daegu FC | 2 - 2 | 0 - 1 | Gyeongnam FC | ||||||
26 Sep 2018 06:00 | FT | Sangju Sangmu Phoenix | 1 - 2 | 0 - 2 | Pohang Steelers | ||||||
26 Sep 2018 06:00 | FT | Gangwon FC | 1 - 0 | 0 - 0 | Suwon Samsung Bluewings | ||||||
26 Sep 2018 07:00 | FT | Ulsan Hyundai Horang-i | 3 - 2 | 3 - 1 | Jeju United FC | ||||||
26 Sep 2018 08:00 | FT | Jeonbuk Hyundai Motors | 1 - 0 | 0 - 0 | Chunnam Dragons | ||||||
26 Sep 2018 08:00 | FT | Seoul | 1 - 1 | 0 - 1 | Incheon United FC | ||||||
J-League Division 1 uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 11:30 | FT | Shonan Bellmare | 0 - 0 | 0 - 0 | Kawasaki Frontale | ||||||
Turkey Cup uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 10:55 | FT | Yeni Amasya Spor | 2 - 5 | 0 - 5 | Konyaspor | ||||||
26 Sep 2018 12:00 | FT | Erbaaspor S | 1 - 0 | 1 - 0 | Eskisehirspor | ||||||
26 Sep 2018 12:00 | FT | Belediye Vanspor | 1 - 1 | 1 - 0 | Hacettepe Spor | ||||||
26 Sep 2018 12:00 | FT | Gumushanespor | 1 - 0 | 1 - 0 | Silivrispor | ||||||
26 Sep 2018 12:00 | FT | Hatayspor | 2 - 1 | 1 - 1 | Erokspor | ||||||
26 Sep 2018 12:00 | FT | Kilis Bldspor | 1 - 4 | 0 - 4 | Osmanlispor | ||||||
26 Sep 2018 12:00 | FT | Gaziantepspor | 0 - 0 | 0 - 0 | 62 Pertekspor | ||||||
26 Sep 2018 12:30 | FT | Bartinspor | 1 - 2 | 0 - 1 | Sariyer | ||||||
26 Sep 2018 12:30 | FT | Karabukspor | 3 - 0 | 0 - 0 | Kocaeli Birlik Spor | ||||||
26 Sep 2018 12:30 | Kirsehir Koyhizmetleri cu | ? - ? | ? - ? | Altay Spor Kulubu | |||||||
26 Sep 2018 12:30 | FT | Anadolu Selcukluspor | 0 - 2 | 0 - 1 | Karagumruk | ||||||
26 Sep 2018 12:30 | FT | Zonguldak | 4 - 1 | 1 - 0 | Bayrampasaspor | ||||||
26 Sep 2018 12:30 | FT | Kirsehir Koy Hizmetleri | 2 - 3 | 2 - 2 | Altay Spor Kulubu | ||||||
26 Sep 2018 12:30 | FT | Karaman Belediyespor | 1 - 3 | 0 - 2 | Etimesgut Belediye Spor | ||||||
26 Sep 2018 13:00 | FT | Bandirmaspor | 3 - 0 | 1 - 0 | Gaziosmanpasa | ||||||
26 Sep 2018 13:00 | FT | Bucak Belediye Oguzhanspor | 2 - 2 | 0 - 1 | Bugsasspor | ||||||
26 Sep 2018 13:00 | FT | Darica Genclerbirligi | 2 - 1 | 0 - 1 | Inegolspor | ||||||
26 Sep 2018 13:00 | FT | Elazigspor | 0 - 4 | 0 - 0 | Batman Petrolspor | ||||||
26 Sep 2018 13:00 | FT | Istanbulspor | 3 - 1 | 2 - 0 | Anadolu Uskudar | ||||||
26 Sep 2018 13:00 | FT | Sile Yildizspor | 2 - 2 | 0 - 0 | Adanaspor | ||||||
26 Sep 2018 13:00 | FT | Cengelkoyspor | 2 - 1 | 1 - 1 | Sakaryaspor | ||||||
26 Sep 2018 15:00 | FT | Afjet Afyonspor | 2 - 1 | 2 - 1 | Siirt Il Ozle Idaresi Spor | ||||||
26 Sep 2018 16:00 | FT | Fethiyespor | 2 - 0 | 1 - 0 | Sancaktepe Belediye Spor | ||||||
26 Sep 2018 16:59 | FT | Boluspor | 4 - 1 | 1 - 0 | Payas BS 1975 | ||||||
26 Sep 2018 16:59 | FT | Kahramanmaras | 2 - 0 | 1 - 0 | Kemer Tekirova Spor | ||||||
26 Sep 2018 16:59 | FT | Surfaspor | 0 - 1 | 0 - 0 | Yomraspor | ||||||
26 Sep 2018 16:59 | FT | Ankaragucu | 2 - 1 | 2 - 1 | Serik Belediyespor | ||||||
26 Sep 2018 18:30 | FT | Rizespor | 2 - 0 | 1 - 0 | Tarsus Idman Yurdu | ||||||
Japanese League Division 2 uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 11:00 | FT | Kyoto Purple Sanga | 1 - 0 | 1 - 0 | Avispa Fukuoka | ||||||
Russian Cup uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 09:00 | FT | Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk | 1 - 2 | 0 - 2 | Arsenal Tula | ||||||
26 Sep 2018 10:00 | FT | SKA Energiya Khabarovsk | 2 - 2 | 0 - 1 | Akhmat Grozny | ||||||
26 Sep 2018 15:00 | FT | Syzran-2003 | 0 - 4 | 0 - 2 | FK Rostov | ||||||
26 Sep 2018 15:30 | FT | Luki Energiya | 1 - 2 | 1 - 1 | Yenisey Krasnoyarsk | ||||||
26 Sep 2018 16:00 | FT | Volgar-Gazprom Astrachan | 0 - 4 | 0 - 2 | Zenit St.Petersburg | ||||||
26 Sep 2018 16:30 | FT | Chernomorets Novorossiysk | 0 - 1 | 0 - 1 | Spartak Moscow | ||||||
26 Sep 2018 16:59 | FT | Pari Nizhny Novgorod | 0 - 0 | 0 - 0 | Bashinformsvyaz-Dynamo Ufa | ||||||
26 Sep 2018 16:59 | FT | FK Khimki | 0 - 0 | 0 - 0 | Rubin Kazan | ||||||
26 Sep 2018 16:59 | FT | Chayka K Sr | 1 - 2 | 0 - 1 | FK Anzhi | ||||||
26 Sep 2018 18:15 | FT | Torpedo Moscow | 0 - 1 | 0 - 1 | Dynamo Moscow | ||||||
26 Sep 2018 19:00 | FT | Baltika | 2 - 2 | 1 - 1 | Lokomotiv Moscow | ||||||
Norway NM Cupen uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 16:59 | FT | Start Kristiansand | 2 - 1 | 1 - 1 | Bodo Glimt | ||||||
26 Sep 2018 19:00 | FT | Rosenborg | 2 - 0 | 1 - 0 | Valerenga | ||||||
Capital One Cup uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 19:45 | FT | Arsenal | 3 - 1 | 2 - 0 | Brentford | ||||||
26 Sep 2018 19:45 | FT | West Ham United | 8 - 0 | 3 - 0 | Macclesfield Town | ||||||
26 Sep 2018 19:45 | FT | Liverpool | 1 - 2 | 0 - 0 | Chelsea | ||||||
26 Sep 2018 19:45 | FT | Nottingham Forest | 3 - 2 | 2 - 0 | Stoke City | ||||||
26 Sep 2018 20:00 | FT | Tottenham Hotspur | 2 - 2 | 0 - 0 | Watford | ||||||
Ukraine Premier League uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 15:00 | FT | Illichivets mariupol | 0 - 2 | 0 - 2 | Dynamo Kyiv | ||||||
Hungary uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 19:00 | FT | Fehervar Videoton | 3 - 1 | 2 - 0 | Mezokovesd-Zsory | ||||||
Serbia uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 17:30 | FT | FK Napredak Krusevac | 0 - 3 | 0 - 2 | Crvena Zvezda | ||||||
Slovenia Liga uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 19:00 | FT | Krsko Posavlje | 0 - 4 | 0 - 2 | Domzale | ||||||
Belarus Premier League uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 14:30 | FT | Torpedo Minsk | 0 - 3 | 0 - 1 | BATE Borisov | ||||||
Kazakhstan Super League uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 10:00 | FT | Kyzylzhar Petropavlovsk | 2 - 1 | 0 - 0 | Shakhtyor Karagandy | ||||||
26 Sep 2018 11:00 | FT | Kaisar Kyzylorda | 1 - 2 | 0 - 2 | Kairat Almaty | ||||||
26 Sep 2018 11:00 | FT | Zhetysu Taldykorgan | 1 - 1 | 0 - 1 | Ordabasy | ||||||
26 Sep 2018 13:00 | FT | Akzhayik Oral | 0 - 1 | 0 - 0 | Tobol Kostanai | ||||||
26 Sep 2018 13:30 | FT | FK Atyrau | 0 - 1 | 0 - 0 | Astana | ||||||
26 Sep 2018 15:00 | FT | FK Aktobe Lento | 2 - 0 | 1 - 0 | Irtysh Pavlodar | ||||||
South Africa Premier League uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 18:30 | FT | Baroka | 0 - 0 | 0 - 0 | Free State Stars | ||||||
Bosnia Premijer Liga uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 15:00 | FT | Tuzla City | 2 - 1 | 1 - 0 | Krupa | ||||||
26 Sep 2018 15:00 | FT | GOSK Gabela | 0 - 0 | 0 - 0 | NK Celik | ||||||
26 Sep 2018 15:00 | FT | Zvijezda 09 Brgule | 0 - 0 | 0 - 0 | Radnik Bijeljina | ||||||
26 Sep 2018 16:00 | FT | Zrinjski Mostar | 1 - 0 | 0 - 0 | Mladost Doboj Kakanj | ||||||
26 Sep 2018 16:30 | FT | FK Sarajevo | 1 - 0 | 1 - 0 | NK Siroki Brijeg | ||||||
26 Sep 2018 19:30 | FT | FK Zeljeznicar | 0 - 0 | 0 - 0 | Sloboda | ||||||
Austria Cup uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 15:00 | FT | Stadlau | 0 - 4 | 0 - 2 | Kapfenberg Superfund | ||||||
26 Sep 2018 17:30 | FT | Mattersburg | 1 - 1 | 1 - 1 | Rapid Wien | ||||||
26 Sep 2018 18:00 | FT | Atsv Stadl Paura | 0 - 8 | 0 - 3 | LASK Linz | ||||||
26 Sep 2018 18:00 | FT | Pinzgau Saalfelden | 0 - 5 | 0 - 2 | St.Polten | ||||||
26 Sep 2018 18:00 | FT | Sc Neusiedl 1919 | 1 - 3 | 1 - 3 | Wacker Innsbruck | ||||||
26 Sep 2018 19:30 | FT | Sc Schwaz | 0 - 6 | 0 - 2 | Red Bull Salzburg | ||||||
26 Sep 2018 19:45 | FT | Austria Wien | 2 - 0 | 0 - 0 | Sturm Graz | ||||||
Switzerland Challenge League uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 19:00 | FT | Wil 1900 | 0 - 0 | 0 - 0 | Vaduz | ||||||
26 Sep 2018 19:00 | FT | Winterthur | 2 - 1 | 1 - 0 | Lausanne Sports | ||||||
Singapore Cup uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 12:45 | FT | Albirex Niigata FC | 3 - 2 | 1 - 2 | Home United FC | ||||||
26 Sep 2018 12:45 | FT | DPMM FC | 2 - 0 | 0 - 0 | Balestier Khalsa FC | ||||||
Greee Cup uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 16:59 | FT | Niki Volou | 0 - 1 | 0 - 1 | Kerkyra | ||||||
26 Sep 2018 16:59 | FT | PAOK Saloniki | 1 - 1 | 1 - 1 | Aris Thessaloniki | ||||||
26 Sep 2018 19:30 | AEK Athens | ? - ? | ? - ? | Lamia | |||||||
Guatemala Liga Nacional uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 19:30 | FT | CSD Municipal | 3 - 1 | 2 - 0 | Xelaju MC | ||||||
26 Sep 2018 21:00 | FT | CD Puerto de Iztapa | 2 - 0 | 1 - 0 | Club Comunicaciones | ||||||
26 Sep 2018 23:00 | FT | Guastatoya | 3 - 0 | 2 - 0 | Deportivo Sanarate | ||||||
El Salvador Primera Division uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 22:00 | FT | CD FAS | 2 - 1 | 0 - 1 | Jocoro | ||||||
Lithuania - 1. Division uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 15:00 | FT | Lietava Jonava | 0 - 6 | 0 - 3 | FK Zalgiris Vilnius | ||||||
26 Sep 2018 18:00 | FT | Suduva | 0 - 0 | 0 - 0 | Trakai Riteriai | ||||||
Russia Div 2 East uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 09:00 | FT | FK Chita | 0 - 3 | 0 - 1 | Irtysh 1946 Omsk | ||||||
Estonia Cup uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 16:59 | FT | Nomme JK Kalju | 0 - 0 | 0 - 0 | JK Tallinna Kalev | ||||||
26 Sep 2018 16:59 | FT | Viimsi Mrjk B | 0 - 3 | 0 - 0 | Elva | ||||||
Ukraine Cup uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 13:00 | FT | Krystal Kherson | 2 - 3 | 0 - 0 | Desna Chernihiv | ||||||
26 Sep 2018 13:30 | FT | Myr Gornostaevka | 0 - 3 | 0 - 1 | Inhulets Petrove | ||||||
26 Sep 2018 14:00 | FT | Kalush | 0 - 0 | 0 - 0 | Metalist 1925 Kharkiv | ||||||
26 Sep 2018 14:00 | FT | Niva Vinnitsia | 0 - 0 | 0 - 0 | Hirnik Kryvyi Rih | ||||||
26 Sep 2018 15:00 | FT | Zirka Kirovohrad | 1 - 1 | 0 - 1 | Olimpic Donetsk | ||||||
26 Sep 2018 15:00 | FT | Cherkashchyna Akademiya | 2 - 2 | 0 - 1 | Arsenal Kyiv | ||||||
26 Sep 2018 15:00 | FT | Mynai | 3 - 1 | 1 - 0 | Mfk Vodnyk Mikolaiv | ||||||
26 Sep 2018 16:00 | FT | Dnipro-1 | 2 - 1 | 1 - 0 | Volyn | ||||||
26 Sep 2018 16:59 | FT | Chernomorets Odessa | 3 - 0 | 1 - 0 | PFC Oleksandria | ||||||
Serbia Cup uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 14:00 | FT | Kolubara | 1 - 2 | 0 - 1 | Partizan Belgrade | ||||||
26 Sep 2018 15:00 | FT | Indjija | 0 - 2 | 0 - 2 | Zemun | ||||||
26 Sep 2018 15:00 | FT | Fk Sindelic Nis | 1 - 0 | 1 - 0 | FK Vozdovac Beograd | ||||||
26 Sep 2018 15:00 | FT | Radnik Surdulica | 5 - 0 | 1 - 0 | Radnicki Pirot | ||||||
26 Sep 2018 15:00 | FT | Backa Topola | 2 - 0 | 1 - 0 | FK Rad Beograd | ||||||
26 Sep 2018 15:00 | FT | FK Javor Ivanjica | 3 - 0 | 0 - 0 | Novi Pazar | ||||||
26 Sep 2018 15:00 | FT | Proleter Novi Sad | 1 - 1 | 0 - 1 | Mladost Lucani | ||||||
26 Sep 2018 16:59 | FT | Macva Sabac | 1 - 0 | 0 - 0 | Radnicki 1923 Kragujevac | ||||||
26 Sep 2018 16:59 | FT | Sloboda Uzice Sevojno | 0 - 3 | 0 - 0 | Borac Cacak | ||||||
26 Sep 2018 16:59 | FT | Backa Backa Palanka | 1 - 1 | 0 - 1 | Buducnost Dobanovci | ||||||
26 Sep 2018 18:00 | FT | Radnicki Nis | 4 - 1 | 1 - 0 | FK Bezanija | ||||||
Croatia Cup uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 14:30 | FT | Primorac | 0 - 1 | 0 - 1 | NK Lokomotiva Zagreb | ||||||
26 Sep 2018 14:30 | FT | Jadran Lp | 3 - 1 | 1 - 0 | NK Split | ||||||
26 Sep 2018 14:30 | FT | Nehaj | 2 - 2 | 2 - 2 | HNK Sibenik | ||||||
26 Sep 2018 14:30 | FT | Krizevci | 0 - 9 | 0 - 5 | NK Rijeka | ||||||
26 Sep 2018 14:30 | FT | Krk | 1 - 0 | 1 - 0 | Cibalia | ||||||
26 Sep 2018 14:30 | FT | Marsonia | 3 - 0 | 1 - 0 | NK Zagreb | ||||||
26 Sep 2018 14:30 | FT | Vrapce | 0 - 2 | 0 - 0 | Hajduk Split | ||||||
26 Sep 2018 14:30 | FT | Zelina | 2 - 0 | 0 - 0 | Gosk Dubrovnik | ||||||
26 Sep 2018 14:30 | FT | Slavija Pleternica | 0 - 4 | 0 - 2 | Vinogradar | ||||||
26 Sep 2018 14:30 | FT | Sloga Mravince | 0 - 1 | 0 - 0 | Dinamo Zagreb | ||||||
26 Sep 2018 14:30 | FT | Gardiska | 2 - 4 | 0 - 0 | Istra 1961 | ||||||
26 Sep 2018 16:59 | FT | NK Varteks | 2 - 0 | 2 - 0 | Medjimurje | ||||||
Venezuela Primera Division uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 21:00 | FT | Metropolitanos | 1 - 0 | 0 - 0 | Zamora Barinas | ||||||
26 Sep 2018 21:00 | FT | Trujillanos FC | 0 - 1 | 0 - 0 | Deportivo Tachira | ||||||
26 Sep 2018 22:00 | FT | Aragua | 0 - 1 | 0 - 0 | Monagas SC | ||||||
26 Sep 2018 22:00 | FT | Deportivo Anzoategui | 1 - 1 | 1 - 1 | Atletico Venezuela | ||||||
26 Sep 2018 22:45 | FT | Portuguesa de Desportos | 2 - 1 | 1 - 0 | Zulia | ||||||
26 Sep 2018 23:15 | FT | Estudiantes Merida | 1 - 2 | 1 - 0 | Deportivo La Guaira | ||||||
Republic of Azerbaijan Premier League uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 16:59 | FT | Qarabag | 3 - 2 | 1 - 0 | Zira | ||||||
Chinese Football League Divison 1 uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 12:30 | FT | Liaoning Whowin | 1 - 2 | 1 - 1 | Guangdong Southern Tigers | ||||||
Tunisia Division 1 uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 15:30 | FT | Esperance Sportive de Tunis | 1 - 1 | 1 - 0 | Stade Tunisien | ||||||
Zimbabwe Premier Soccer League uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 14:00 | FT | Mutare City | 0 - 0 | 0 - 0 | Zpc Kariba | ||||||
26 Sep 2018 14:00 | FT | Highlanders Fc | 2 - 1 | 1 - 1 | Yadah | ||||||
26 Sep 2018 14:00 | FT | Ngezi Platinum Stars | 2 - 1 | 1 - 0 | Caps United Fc | ||||||
26 Sep 2018 14:00 | FT | Shabanie Mine | 1 - 1 | 1 - 1 | Bulawayo City | ||||||
26 Sep 2018 14:00 | FT | Chicken Inn | 2 - 0 | 0 - 0 | Chapungu United | ||||||
26 Sep 2018 14:00 | FT | Nichrut | 3 - 0 | 0 - 0 | Harare City | ||||||
26 Sep 2018 14:00 | FT | Dynamos Fc | 0 - 0 | 0 - 0 | Bulawayo Chiefs | ||||||
26 Sep 2018 14:00 | FT | Triangle Fc | 3 - 1 | 1 - 0 | Platinum | ||||||
26 Sep 2018 14:00 | FT | Herentals College | 4 - 1 | 2 - 1 | Black Rhinos Fc | ||||||
Thailand FA Cup uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 13:00 | FT | Ratchaburi FC | 1 - 1 | 0 - 0 | Chiangrai United | ||||||
26 Sep 2018 13:00 | FT | Sisaket | 1 - 2 | 1 - 1 | Buriram United | ||||||
Faroe Islands Formuladeildin uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 17:15 | FT | B36 Torshavn | 2 - 0 | 1 - 0 | 07 Vestur Sorvagur | ||||||
Hungary NB 2 uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 15:00 | FT | Dorogi | 2 - 1 | 0 - 0 | Cegled | ||||||
26 Sep 2018 15:00 | FT | Soroksar | 1 - 2 | 1 - 1 | Budaorsi Sc | ||||||
26 Sep 2018 15:00 | FT | Duna Aszfalt Tvse | 1 - 1 | 0 - 0 | Vasas | ||||||
26 Sep 2018 15:00 | FT | Vac-Dunakanyar | 1 - 1 | 0 - 0 | Zalaegerszegi TE | ||||||
26 Sep 2018 18:00 | FT | Balmazujvaros | 1 - 0 | 0 - 0 | Monori Se | ||||||
26 Sep 2018 18:00 | FT | Budafoki Mte | 0 - 0 | 0 - 0 | Kazincbarcika | ||||||
26 Sep 2018 18:00 | FT | Gyirmot Se | 2 - 0 | 1 - 0 | Mte Mosonmagyarovar | ||||||
26 Sep 2018 18:00 | FT | Kaposvar | 1 - 0 | 0 - 0 | Siofok | ||||||
26 Sep 2018 18:00 | FT | Nyiregyhaza | 0 - 1 | 0 - 1 | Csakvari Tk | ||||||
Slovenia 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 15:00 | FT | Ask Bravo | 1 - 0 | 1 - 0 | Nk Roltek Dob | ||||||
Romania Cup uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 14:00 | FT | UTA Arad | 2 - 2 | 1 - 1 | Politehnica Iasi | ||||||
26 Sep 2018 14:30 | FT | Sporting Liesti | 0 - 3 | 0 - 1 | CS Mioveni | ||||||
26 Sep 2018 14:30 | FT | Clinceni | 0 - 2 | 0 - 0 | Hermannstadt | ||||||
26 Sep 2018 14:30 | FT | Progresul Spartac | 0 - 1 | 0 - 1 | Universitaea Cluj | ||||||
26 Sep 2018 14:30 | FT | Css Slatina | 0 - 2 | 0 - 2 | Dunarea Calarasi | ||||||
26 Sep 2018 16:45 | FT | Concordia Chiajna | 0 - 3 | 0 - 1 | Viitorul Constanta | ||||||
26 Sep 2018 19:30 | FT | Chindia Targoviste | 0 - 1 | 0 - 1 | CFR Cluj | ||||||
Luxembourg National Division uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 18:30 | FT | Fola Esch | 1 - 2 | 1 - 0 | F91 Dudelange | ||||||
FYR Macedonia Prva liga uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 14:30 | FT | Brera Strumica | 0 - 2 | 0 - 1 | Renova Cepciste | ||||||
26 Sep 2018 14:30 | FT | Belasica Strumica | 1 - 0 | 1 - 0 | Korzo Prilep | ||||||
26 Sep 2018 14:30 | FT | FK Makedonija | 3 - 0 | 2 - 0 | Rabotnicki Skopje | ||||||
26 Sep 2018 14:30 | FT | FK Shkendija 79 | 0 - 2 | 0 - 0 | Pobeda Prilep | ||||||
26 Sep 2018 14:30 | FT | Vardar Skopje | 1 - 0 | 0 - 0 | Sileks | ||||||
Belarus Cup uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 16:59 | FT | Shakhter Soligorsk | 0 - 0 | 0 - 0 | Dinamo Brest | ||||||
German 3. Liga uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 18:00 | FT | VfR Aalen | 1 - 3 | 0 - 1 | Karlsruher SC | ||||||
26 Sep 2018 18:00 | FT | Uerdingen | 1 - 2 | 0 - 0 | Fsv Zwickau | ||||||
26 Sep 2018 18:00 | FT | SpVgg Unterhaching | 1 - 1 | 0 - 0 | Munchen 1860 | ||||||
26 Sep 2018 18:00 | FT | VfL Osnabruck | 1 - 0 | 0 - 0 | Fortuna Koln | ||||||
Poland Cup uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 14:00 | FT | Olimpia Elblag | 0 - 3 | 0 - 2 | Slask Wroclaw | ||||||
26 Sep 2018 14:00 | FT | Resovia Rzeszow | 2 - 0 | 2 - 0 | Warta Poznan | ||||||
26 Sep 2018 14:30 | FT | Kp Starogard Gdanski | 1 - 0 | 1 - 0 | Gornik Leczna | ||||||
26 Sep 2018 14:30 | FT | Elana Torun | 1 - 3 | 0 - 2 | Bytovia Bytow | ||||||
26 Sep 2018 15:00 | FT | Ks Legionovia Legionowo | 2 - 1 | 1 - 1 | GKS Tychy | ||||||
26 Sep 2018 15:00 | FT | KS Energetyk ROW | 1 - 3 | 1 - 0 | Cracovia Krakow | ||||||
26 Sep 2018 15:00 | FT | Lechia Dzierzoniow | 0 - 1 | 0 - 0 | Jagiellonia Bialystok | ||||||
26 Sep 2018 15:00 | FT | Polonia Sroda | 4 - 3 | 0 - 0 | Radomiak Radom | ||||||
26 Sep 2018 15:00 | FT | Tur Bielsk Podlaski | 1 - 4 | 0 - 1 | LKS Nieciecza | ||||||
26 Sep 2018 15:00 | FT | Falubaz Zielona Gora | 0 - 1 | 0 - 1 | Wigry Suwalki | ||||||
26 Sep 2018 15:00 | FT | Baltyk Koszalin | 1 - 1 | 1 - 1 | Rozwoj Katowice | ||||||
26 Sep 2018 15:00 | FT | Huragan Morag | 3 - 2 | 0 - 1 | Zaglebie Lubin | ||||||
26 Sep 2018 15:00 | FT | Gks Drwinia | 0 - 1 | 0 - 1 | Wisla Pulawy | ||||||
26 Sep 2018 15:00 | FT | Paradyz | 0 - 7 | 0 - 4 | Puszcza Niepolomice | ||||||
26 Sep 2018 16:30 | FT | Gks Jastrzebie | 1 - 2 | 0 - 2 | Piast Gliwice | ||||||
26 Sep 2018 16:59 | FT | Mks Kluczbork | 0 - 2 | 0 - 2 | Podbeskidzie | ||||||
26 Sep 2018 16:59 | FT | Sandecja | 0 - 3 | 0 - 2 | Miedz Legnica | ||||||
26 Sep 2018 17:30 | FT | Belchatow | 0 - 0 | 0 - 0 | Garbarnia Krakow | ||||||
26 Sep 2018 19:30 | FT | GKS Katowice | 1 - 1 | 1 - 0 | Pogon Szczecin | ||||||
Czech Republic Cup uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 15:00 | FT | Fk Loko Vltavin | 1 - 2 | 1 - 1 | Teplice | ||||||
26 Sep 2018 15:00 | FT | Pribram | 4 - 1 | 3 - 0 | Fk Graffin Vlasim | ||||||
26 Sep 2018 15:00 | FT | Olympia Radotin | 0 - 5 | 0 - 1 | Synot Slovacko | ||||||
26 Sep 2018 16:00 | FT | SK Sigma Olomouc | 7 - 0 | 3 - 0 | Fotbal Trinec | ||||||
26 Sep 2018 16:59 | FT | Brno | 0 - 1 | 0 - 1 | Slovan Liberec | ||||||
26 Sep 2018 17:30 | FT | Slavia Praha | 2 - 0 | 1 - 0 | Usti nad Labem | ||||||
UEFA European Women's U17 Championship uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 14:00 | FT | Nữ Áo U17 | 4 - 0 | 1 - 0 | Nữ Slovenia U17 | ||||||
26 Sep 2018 14:30 | FT | Nữ Hungary U17 | 1 - 3 | 0 - 1 | France Womens U17 | ||||||
26 Sep 2018 14:30 | FT | Nữ Macedonia U17 | 0 - 7 | 0 - 3 | Nữ Bosnia And Herzegovina U17 | ||||||
26 Sep 2018 16:00 | FT | Nữ Belarus U17 | 2 - 0 | 0 - 0 | Nữ Estonia U17 | ||||||
Slovakia Cup uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 14:30 | FT | Mfk Rusovce | 1 - 2 | 0 - 2 | Mfk Skalica | ||||||
26 Sep 2018 15:00 | FT | Belusa | 1 - 4 | 1 - 1 | DAC Dunajska Streda | ||||||
26 Sep 2018 15:00 | FT | Slovan Most Pri Bratislave | 1 - 3 | 0 - 3 | Spartak Trnava | ||||||
UEFA Women's Cup uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 16:59 | FT | Linkopings Fc Womens | 4 - 0 | 2 - 0 | Zhilstroy Kharkov Womens | ||||||
26 Sep 2018 16:59 | FT | Nữ Barcelona | 3 - 0 | 1 - 0 | Biik Kazygurt Womens | ||||||
26 Sep 2018 16:59 | FT | Nữ Wolfsburg | 2 - 0 | 1 - 0 | Nữ Thor Ka Akureyri | ||||||
26 Sep 2018 16:59 | FT | Brondby Womens | 1 - 0 | 1 - 0 | Nữ Juventus | ||||||
26 Sep 2018 16:59 | FT | Sparta Praha Womens | 1 - 2 | 1 - 0 | Nữ Ajax Amsterdam | ||||||
26 Sep 2018 18:00 | FT | Rosengard Womens | 2 - 0 | 1 - 0 | Ryazan Womens | ||||||
26 Sep 2018 18:00 | FT | Nữ Bayern Munich | 4 - 0 | 1 - 0 | Spartak Subotica Womens | ||||||
26 Sep 2018 18:00 | FT | Fortuna Hjorring Womens | 0 - 2 | 0 - 2 | Nữ Fiorentina | ||||||
26 Sep 2018 19:00 | FT | Nữ Manchester City | 0 - 2 | 0 - 2 | Nữ Atletico Madrid | ||||||
26 Sep 2018 19:30 | FT | Nữ Chelsea | 6 - 0 | 2 - 0 | Sfk 2000 Sarajevo Womens | ||||||
Saudi Arabia Professional League uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 18:35 | FT | Al Ittihad | 2 - 2 | 0 - 1 | Al Wehda Mecca | ||||||
Saudi Arabia Division 1 uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 16:15 | FT | Al Adalh | 1 - 2 | 1 - 1 | Al-Ansar | ||||||
26 Sep 2018 16:30 | FT | Al Mojzel | 2 - 1 | 2 - 0 | Al Kawkab | ||||||
26 Sep 2018 16:30 | FT | Al Washm | 1 - 1 | 0 - 0 | Hajer | ||||||
26 Sep 2018 16:45 | FT | Abha | 1 - 1 | 0 - 0 | Al Ain Ksa | ||||||
26 Sep 2018 16:55 | FT | Jeddah | 1 - 0 | 1 - 0 | Najran | ||||||
Moldova Cup uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 13:30 | FT | Dinamo-Auto | 0 - 3 | 0 - 2 | Sfintul Gheorghe | ||||||
26 Sep 2018 13:30 | FT | Olimpia Balti | 3 - 2 | 0 - 1 | Zimbru Chisinau | ||||||
26 Sep 2018 16:00 | FT | Sheriff | 3 - 0 | 2 - 0 | Speranta Nisporeni | ||||||
26 Sep 2018 16:30 | FT | Cs Petrocub | 0 - 2 | 0 - 1 | Milsami | ||||||
Bulgaria Cup uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 14:00 | FT | Arda | 0 - 1 | 0 - 0 | Cherno More Varna | ||||||
26 Sep 2018 14:00 | FT | Pfc Nesebar | 1 - 3 | 1 - 1 | Ludogorets Razgrad | ||||||
26 Sep 2018 15:00 | FT | Lokomotiv Gorna Oryahovitsa | 1 - 1 | 0 - 1 | Dunav Ruse | ||||||
26 Sep 2018 16:00 | FT | Chernomorets Balchik | 1 - 0 | 0 - 0 | Botev Vratsa | ||||||
26 Sep 2018 16:59 | FT | Cska 1948 Sofia | 1 - 4 | 1 - 2 | Botev Plovdiv | ||||||
Mexico Copa uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 01:00 | FT | Pachuca | 3 - 0 | 3 - 0 | Cafetaleros De Tapachula | ||||||
26 Sep 2018 01:00 | FT | Necaxa | 0 - 2 | 0 - 1 | Club Leon | ||||||
26 Sep 2018 03:15 | FT | Club America | 2 - 2 | 0 - 1 | Cf Indios De Ciudad Juarez | ||||||
26 Sep 2018 03:15 | FT | Club Tijuana | 1 - 2 | 0 - 1 | CDSyC Cruz Azul | ||||||
Peru Primera Division uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 19:00 | FT | Dep. San Martin | 1 - 3 | 1 - 2 | Ayacucho Futbol Club | ||||||
26 Sep 2018 21:30 | FT | Utc Cajamarca | 2 - 1 | 0 - 1 | Binacional | ||||||
26 Sep 2018 23:45 | FT | Melgar | 2 - 1 | 1 - 0 | Sport Rosario | ||||||
Australia FFA Cup uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 10:30 | FT | Bentleigh Greens | 1 - 0 | 0 - 0 | Heidelberg United | ||||||
26 Sep 2018 10:30 | FT | A.p.i.a. Leichhardt Tigers | 0 - 2 | 0 - 0 | Adelaide United FC | ||||||
Belgian Cup uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 19:00 | FT | Genk | 4 - 0 | 2 - 0 | KVSK Lommel | ||||||
26 Sep 2018 19:00 | FT | Cercle Brugge | 1 - 2 | 1 - 1 | Beerschot AC | ||||||
26 Sep 2018 19:00 | FT | Excelsior Virton | 2 - 4 | 1 - 1 | Gent | ||||||
26 Sep 2018 19:00 | FT | Royal Olympic Club Charleroi | 2 - 5 | 1 - 3 | KSC Lokeren | ||||||
26 Sep 2018 19:30 | FT | Eendracht Aalst | 0 - 2 | 0 - 0 | Sporting Charleroi | ||||||
26 Sep 2018 19:30 | FT | Kmsk Deinze | 2 - 0 | 1 - 0 | Club Brugge | ||||||
26 Sep 2018 19:30 | FT | Dessel Sport | 0 - 3 | 0 - 0 | Royal Excel Mouscron | ||||||
26 Sep 2018 19:30 | FT | KSK Heist | 1 - 2 | 0 - 2 | Zulte-Waregem | ||||||
26 Sep 2018 19:30 | FT | Hoogstraten VV | 1 - 3 | 0 - 1 | Oostende | ||||||
26 Sep 2018 19:30 | FT | Royal Knokke | 2 - 1 | 0 - 0 | Standard Liege | ||||||
26 Sep 2018 19:30 | FT | St-Truidense VV | 3 - 0 | 2 - 0 | Kfc Duffel | ||||||
26 Sep 2018 19:30 | FT | Standard Liege | 1 - 2 | 0 - 0 | Royal Knokke | ||||||
26 Sep 2018 19:45 | FT | KV Mechelen | 3 - 1 | 1 - 1 | Royal Antwerp | ||||||
Italian Youth Cup uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 10:00 | FT | Empoli U19 | 1 - 2 | 1 - 2 | Pescara Youth | ||||||
26 Sep 2018 10:00 | FT | Cagliari Youth | 4 - 3 | 1 - 2 | Bologna Youth | ||||||
26 Sep 2018 10:00 | FT | Sassuolo Calcio Youth | 0 - 0 | 0 - 0 | Frosinone Youth | ||||||
26 Sep 2018 13:30 | FT | Palermo U19 | 5 - 0 | 0 - 0 | Lazio U19 | ||||||
26 Sep 2018 13:30 | FT | Brescia Youth | 1 - 0 | 0 - 0 | Udinese Youth | ||||||
26 Sep 2018 14:00 | FT | Napoli U19 | 0 - 0 | 0 - 0 | Benevento Youth | ||||||
26 Sep 2018 14:00 | FT | Sampdoria U19 | 1 - 0 | 0 - 0 | Parma U19 | ||||||
26 Sep 2018 14:00 | FT | Spezia U19 | 0 - 3 | 0 - 1 | Cremonese Youth | ||||||
Albania Cup uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 14:30 | FT | Luftetari Gjirokaster | 1 - 0 | 0 - 0 | Vora | ||||||
26 Sep 2018 14:30 | FT | Egnatia Rrogozhine | 0 - 0 | 0 - 0 | KS Dinamo Tirana | ||||||
26 Sep 2018 14:30 | FT | Teuta Durres | 4 - 2 | 2 - 2 | Turbina Cerrik | ||||||
26 Sep 2018 14:30 | FT | KF Laci | 9 - 0 | 7 - 0 | Naftetari Kucove | ||||||
26 Sep 2018 14:30 | FT | Apolonia Fier | 3 - 2 | 0 - 1 | Pogradeci | ||||||
26 Sep 2018 14:30 | FT | Ks Bylis | 4 - 1 | 3 - 0 | Tomori Berat | ||||||
26 Sep 2018 14:30 | FT | Flamurtari | 1 - 0 | 0 - 0 | Shkumbini Peqin | ||||||
26 Sep 2018 14:30 | FT | Kamza | 2 - 2 | 0 - 1 | Besa Kavaje | ||||||
26 Sep 2018 14:30 | FT | Kastrioti Kruje | 1 - 0 | 1 - 0 | Ks Korabi Peshkopi | ||||||
26 Sep 2018 14:30 | FT | Skenderbeu Korca | 4 - 0 | 2 - 0 | Ks Veleciku Koplik | ||||||
26 Sep 2018 14:30 | FT | Vllaznia Shkoder | 1 - 0 | 0 - 0 | Burreli | ||||||
26 Sep 2018 14:30 | FT | Kf Erzeni Shijak | 1 - 3 | 1 - 2 | Beselidhja | ||||||
26 Sep 2018 14:30 | FT | Lushnja Ks | 2 - 2 | 0 - 1 | Shenkolli | ||||||
26 Sep 2018 14:30 | FT | KS Perparimi Kukesi | 4 - 1 | 2 - 0 | Kf Oriku | ||||||
Scotland League Cup uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 19:45 | FT | Hearts | 4 - 2 | 1 - 1 | Motherwell FC | ||||||
26 Sep 2018 19:45 | FT | Glasgow Rangers | 4 - 0 | 2 - 0 | Ayr Utd | ||||||
26 Sep 2018 19:45 | FT | St Johnstone | 0 - 1 | 0 - 0 | Celtic | ||||||
Canadian Premier Soccer League uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 01:30 | FT | Hamilton City | 3 - 2 | 0 - 0 | Serbian White Eagles | ||||||
United Soccer League uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 23:00 | FT | Toronto Fc II | 0 - 1 | 0 - 1 | Ottawa Fury | ||||||
Malta First Division League uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 16:59 | FT | Gudja United | 1 - 1 | 1 - 1 | Vittoriosa Stars | ||||||
26 Sep 2018 16:59 | FT | Mqabba | 3 - 1 | 1 - 0 | Marsa | ||||||
26 Sep 2018 19:15 | FT | Pembroke Athleta | 1 - 0 | 1 - 0 | Swieqi United | ||||||
26 Sep 2018 19:15 | FT | San Gwann | 1 - 2 | 0 - 2 | Lija Athletic | ||||||
South Africa First League uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 14:00 | FT | Uthongathi | 3 - 0 | 2 - 0 | Real Kings | ||||||
Israel Ligat Al Toto Cup uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 18:45 | FT | Maccabi Haifa | 1 - 2 | 1 - 1 | Maccabi Tel Aviv | ||||||
Morocco Cup uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 18:00 | FT | OCK Olympique de Khouribga | 0 - 1 | 0 - 1 | Renaissance Sportive de Berkane | ||||||
Sudan Premier League uitslagen |
|||||||||||
26 Sep 2018 18:30 | FT | Al Hilal Omdurman | 2 - 0 | 1 - 0 | Ahli Shandi |
Totaal wedstrijden: 359
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...