voetbaluitslagen 28-07-2021
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
International Friendly uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 13:00 | Oxford United | ? - ? | ? - ? | Peterborough United | |||||||
28 Jul 2021 13:00 | Aston Villa | ? - ? | ? - ? | Nottingham Forest | |||||||
28 Jul 2021 14:00 | FT | Antalyaspor | 1 - 1 | 0 - 1 | Umraniyespor | ||||||
28 Jul 2021 15:00 | FT | Bayer Leverkusen | 1 - 2 | 0 - 0 | Utrecht | ||||||
28 Jul 2021 15:00 | Konyaspor | ? - ? | ? - ? | Goztepe | |||||||
28 Jul 2021 15:00 | FT | Nantes | 0 - 1 | 0 - 0 | Lorient | ||||||
28 Jul 2021 15:00 | FT | Altay Spor Kulubu | 3 - 0 | 1 - 0 | Giresunspor | ||||||
28 Jul 2021 15:00 | FT | AZ Alkmaar | 2 - 0 | 1 - 0 | OFI Crete | ||||||
28 Jul 2021 15:00 | FT | Alanyaspor | 2 - 2 | 1 - 2 | Hatayspor | ||||||
28 Jul 2021 15:00 | FT | Pehchevo | 0 - 0 | 0 - 0 | Osogovo | ||||||
28 Jul 2021 15:30 | FT | Beitar Tel Aviv Ramla | 1 - 3 | 0 - 0 | Hapoel Ramat Gan FC | ||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | Alessandria | 4 - 1 | 4 - 0 | Renate Ac | ||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | Olympiakos Nicosia | 6 - 1 | 2 - 0 | Onisilos Sotiras | ||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | Spartak Pleven | 1 - 2 | 1 - 0 | Dunav Ruse | ||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | Frosinone | 1 - 2 | 0 - 1 | Viterbese | ||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | Vardar Skopje | 2 - 2 | 2 - 0 | Renova Cepciste | ||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | Doxa Katokopias | 2 - 0 | 2 - 0 | Karmiotissa Pano Polemidion | ||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | Saburtalo Tbilisi | 1 - 1 | 1 - 0 | Sabah FA | ||||||
28 Jul 2021 16:30 | FT | ES Troyes AC | 1 - 2 | 1 - 1 | Metz | ||||||
28 Jul 2021 16:30 | FT | Ohrid 2004 | 5 - 1 | 2 - 0 | Karaorman | ||||||
28 Jul 2021 16:30 | FT | Skenderbeu Korca | 1 - 3 | 1 - 0 | Gjilani | ||||||
28 Jul 2021 17:00 | FT | Bayern Munich | 0 - 2 | 0 - 0 | Monchengladbach | ||||||
28 Jul 2021 17:00 | FT | Real Sociedad | 2 - 1 | 1 - 1 | Monaco | ||||||
28 Jul 2021 17:00 | FT | Empoli | 3 - 0 | 2 - 0 | Pontedera | ||||||
28 Jul 2021 17:00 | FT | Fenerbahce | 2 - 2 | 1 - 0 | Zwolle | ||||||
28 Jul 2021 17:00 | FT | Udinese | 2 - 3 | 0 - 2 | Sturm Graz | ||||||
28 Jul 2021 17:00 | FT | SD Amorebieta | 0 - 1 | 0 - 0 | Osasuna B | ||||||
28 Jul 2021 17:00 | Slagelse Bi | ? - ? | ? - ? | Holbaek | |||||||
28 Jul 2021 17:00 | FT | Inter Milan | 6 - 0 | 3 - 0 | Crotone | ||||||
28 Jul 2021 17:00 | FT | Anorthosis Famagusta FC | 4 - 1 | 1 - 1 | PAEEK Keryneias | ||||||
28 Jul 2021 17:00 | FT | Radnik Sesvete | 1 - 2 | 0 - 2 | Dugo Selo | ||||||
28 Jul 2021 17:15 | Hertha Berlin | ? - ? | ? - ? | Villarreal | |||||||
28 Jul 2021 17:30 | FT | Bellinzona | 1 - 0 | 1 - 0 | Lugano | ||||||
28 Jul 2021 17:30 | FT | Alaves | 1 - 0 | 0 - 0 | CD Mirandes | ||||||
28 Jul 2021 17:30 | FT | Real Oviedo | 1 - 2 | 0 - 1 | Cultural Leonesa | ||||||
28 Jul 2021 17:45 | FT | Valencia | 0 - 2 | 0 - 2 | Zaragoza | ||||||
28 Jul 2021 18:00 | Vfv Borussia 06 Hildesheim | ? - ? | ? - ? | Arminia Hannover | |||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | Plabennec | 2 - 4 | 2 - 3 | Stade Brestois | ||||||
28 Jul 2021 18:00 | Alcorcon | ? - ? | ? - ? | Crotone | |||||||
28 Jul 2021 18:00 | Coventry | ? - ? | ? - ? | Norwich City | |||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | Compostela | 0 - 3 | 0 - 1 | CD Lugo | ||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | Cd Cayon | 0 - 3 | 0 - 1 | Racing de Santander | ||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | Lamia | 0 - 1 | 0 - 1 | Apollon Smirnis | ||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | UCAM Murcia | 0 - 1 | 0 - 0 | Atletico Pulpileno | ||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | Leganes | 2 - 1 | 2 - 1 | Rayo Majadahonda | ||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | Delbrucker Sc | 3 - 1 | 2 - 1 | SV Lippstadt | ||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | SD Logrones | 0 - 0 | 0 - 0 | Burgos CF | ||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | Granada | 0 - 1 | 0 - 1 | Alcorcon | ||||||
28 Jul 2021 18:45 | FT | Red Bull Salzburg | 1 - 0 | 1 - 0 | Atletico Madrid | ||||||
28 Jul 2021 19:00 | FT | Forest Green Rovers | 1 - 2 | 0 - 0 | Swansea City | ||||||
28 Jul 2021 19:00 | FT | Derby County | 1 - 0 | 0 - 0 | Real Betis | ||||||
28 Jul 2021 19:00 | FT | Doncaster Rovers | 0 - 4 | 0 - 3 | Sheffield United | ||||||
28 Jul 2021 19:00 | FT | CD San Roque | 0 - 0 | 0 - 0 | Sevilla Atletico | ||||||
28 Jul 2021 19:00 | FT | Radnicki Nis | 1 - 2 | 0 - 1 | Dubocica Leskovac | ||||||
28 Jul 2021 19:30 | FT | Wycombe Wanderers | 1 - 0 | 0 - 0 | Leicester City | ||||||
28 Jul 2021 19:30 | FT | Blackburn Rovers | 1 - 1 | 0 - 0 | Leeds United | ||||||
28 Jul 2021 19:30 | FT | Basford Utd | 0 - 3 | 0 - 3 | Mansfield Town | ||||||
28 Jul 2021 19:30 | Bognor Regis Town | ? - ? | ? - ? | Portsmouth | |||||||
28 Jul 2021 19:45 | FT | Milton Keynes Dons | 1 - 3 | 0 - 1 | Tottenham Hotspur | ||||||
28 Jul 2021 19:45 | Lancaster City | ? - ? | ? - ? | Carlisle | |||||||
28 Jul 2021 19:45 | FT | Sevenoaks Town | 1 - 0 | 0 - 0 | Tonbridge Angels | ||||||
28 Jul 2021 20:00 | FT | Manchester United | 2 - 2 | 1 - 1 | Brentford | ||||||
28 Jul 2021 20:00 | FT | Porto | 1 - 1 | 0 - 0 | AS Roma | ||||||
28 Jul 2021 20:00 | FT | Saint-Etienne | 1 - 2 | 1 - 1 | Marseille | ||||||
28 Jul 2021 20:00 | FT | Xerez CD | 2 - 1 | 2 - 1 | Real Madrid Castilla | ||||||
28 Jul 2021 20:30 | FT | Elche | 2 - 2 | 0 - 0 | Tenerife | ||||||
28 Jul 2021 23:00 | FT | Everton | 1 - 0 | 1 - 0 | Pumas UNAM | ||||||
Argentina Primera Division uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 01:00 | FT | Boca Juniors | 0 - 2 | 0 - 1 | San Lorenzo | ||||||
28 Jul 2021 18:15 | FT | Godoy Cruz | 1 - 2 | 0 - 0 | Atletico Tucuman | ||||||
28 Jul 2021 18:15 | FT | Union Santa Fe | 0 - 1 | 0 - 0 | CA Banfield | ||||||
28 Jul 2021 20:30 | FT | Sarmiento Junin | 1 - 0 | 0 - 0 | Ca Platense | ||||||
28 Jul 2021 20:30 | FT | Velez Sarsfield | 0 - 0 | 0 - 0 | Defensa Y Justicia | ||||||
28 Jul 2021 22:45 | FT | Independiente | 2 - 0 | 0 - 0 | Patronato Parana | ||||||
Champions League uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | Sheriff | 3 - 1 | 2 - 1 | Alashkert | ||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | Neftci Baku | 0 - 1 | 0 - 1 | Olympiakos | ||||||
28 Jul 2021 18:30 | FT | CFR Cluj | 2 - 0 | 1 - 0 | Lincoln City | ||||||
28 Jul 2021 18:45 | FT | Midtjylland | 1 - 1 | 0 - 0 | Celtic | ||||||
28 Jul 2021 19:00 | FT | Galatasaray | 1 - 2 | 0 - 1 | PSV Eindhoven | ||||||
28 Jul 2021 19:00 | FT | Ludogorets Razgrad | 3 - 1 | 1 - 0 | NK Mura 05 | ||||||
28 Jul 2021 19:15 | FT | Young Boys | 3 - 2 | 2 - 0 | Slovan Bratislava | ||||||
28 Jul 2021 19:30 | FT | Sparta Praha | 2 - 0 | 1 - 0 | Rapid Wien | ||||||
28 Jul 2021 19:30 | FT | Crvena Zvezda | 5 - 0 | 3 - 0 | Kairat Almaty | ||||||
Norway Tippeligaen uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | FK Haugesund | 2 - 1 | 1 - 0 | Stromsgodset | ||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | Odd Grenland | 2 - 3 | 1 - 2 | Sandefjord | ||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | Mjondalen | 1 - 2 | 0 - 1 | Stabaek | ||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | Lillestrom | 2 - 0 | 0 - 0 | Sarpsborg 08 FF | ||||||
Brasil Serie B uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 01:30 | FT | Botafogo | 2 - 0 | 1 - 0 | CSA Alagoas AL | ||||||
28 Jul 2021 23:00 | FT | Avai | 1 - 0 | 0 - 0 | Remo Belem (PA) | ||||||
Russian Cup uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 11:00 | FT | Strogino Moscow | 0 - 3 | 0 - 3 | Krasava Odintsovo | ||||||
28 Jul 2021 14:00 | FT | Torpedo Miass | 2 - 0 | 1 - 0 | Chelyabinsk | ||||||
28 Jul 2021 14:00 | FT | Irtysh 1946 Omsk | 1 - 2 | 0 - 0 | Dinamo Barnaul | ||||||
28 Jul 2021 14:00 | FT | Zvezda Sint Petersburg | 1 - 0 | 0 - 0 | Volga Tver | ||||||
28 Jul 2021 14:30 | FT | Legion Dynamo | 0 - 0 | 0 - 0 | Spartak Nalchik | ||||||
28 Jul 2021 14:30 | FT | Rodina Moskva | 2 - 3 | 1 - 2 | Torpedo Vladimir | ||||||
28 Jul 2021 14:30 | FT | Spartak Tuymazy | 1 - 1 | 0 - 0 | Volga Ulyanovsk | ||||||
28 Jul 2021 14:30 | FT | Ilpar | 0 - 3 | 0 - 1 | Zenit-Izhevsk | ||||||
28 Jul 2021 15:00 | FT | FK Anzhi | 0 - 0 | 0 - 0 | Mashuk-KMV | ||||||
28 Jul 2021 15:00 | FT | SKA Rostov | 0 - 0 | 0 - 0 | Forte Taganrog | ||||||
28 Jul 2021 15:00 | FT | FK Tyumen | 0 - 0 | 0 - 0 | Zvezda Perm | ||||||
28 Jul 2021 15:30 | FT | Kairat Moskva | 1 - 0 | 1 - 0 | FK Kaluga | ||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | Dynamo Stavropol | 1 - 0 | 0 - 0 | Kuban Kholding | ||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | Dinamo Briansk | 1 - 1 | 0 - 0 | Dnepr Smolensk | ||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | Volna Nizhegorodskaya | 0 - 0 | 0 - 0 | Shinnik Yaroslavl | ||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | Leningradets | 4 - 0 | 1 - 0 | Dynamo St | ||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | Dinamo Vladivostok | 2 - 1 | 1 - 0 | Chertanovo Moscow | ||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | Sokol | 2 - 3 | 2 - 2 | Saransk | ||||||
28 Jul 2021 16:45 | FT | Peresvet Podolsk | 1 - 1 | 0 - 1 | FK Zvezda Ryazan | ||||||
28 Jul 2021 16:59 | FT | Chernomorets Novorossiysk | 0 - 3 | 0 - 0 | FK Biolog | ||||||
28 Jul 2021 16:59 | FT | Chayka K Sr | 2 - 0 | 0 - 0 | Avangard | ||||||
28 Jul 2021 16:59 | FT | Saturn | 0 - 2 | 0 - 0 | Znamya Noginsk | ||||||
Copa do Brasil uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 01:30 | FT | Vitoria Salvador BA | 0 - 3 | 0 - 1 | Gremio | ||||||
28 Jul 2021 20:30 | FT | Atletico Paranaense | 2 - 1 | 0 - 0 | Atletico Clube Goianiense | ||||||
28 Jul 2021 23:15 | FT | Santos | 4 - 0 | 0 - 0 | Juazeirense Ba | ||||||
Olympic uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 09:00 | FT | Saudi Arabia U23 | 1 - 3 | 1 - 1 | Brazil U23 | ||||||
28 Jul 2021 09:00 | FT | Đức U23 | 1 - 1 | 0 - 0 | Bờ Biển Ngà U23 | ||||||
28 Jul 2021 09:30 | FT | Romania U23 | 0 - 0 | 0 - 0 | New Zealand U23 | ||||||
28 Jul 2021 09:30 | FT | Hàn Quốc U23 | 6 - 0 | 3 - 0 | Honduras U23 | ||||||
28 Jul 2021 12:00 | FT | Tây Ban Nha U23 | 1 - 1 | 0 - 0 | Argentina U23 | ||||||
28 Jul 2021 12:00 | FT | Australia U23 | 0 - 2 | 0 - 1 | Ai Cập U23 | ||||||
28 Jul 2021 12:30 | FT | Nam Phi U23 | 0 - 3 | 0 - 2 | Mexico U23 | ||||||
28 Jul 2021 12:30 | FT | Nhật Bản U23 | 4 - 0 | 2 - 0 | Pháp U23 | ||||||
Malaysia Super League uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 13:15 | FT | Sabah FA | 2 - 2 | 0 - 0 | Pahang | ||||||
28 Jul 2021 14:00 | FT | Selangor PB | 1 - 3 | 0 - 1 | Johor FC | ||||||
28 Jul 2021 14:00 | FT | UiTM | 0 - 1 | 0 - 0 | Pulau Pinang | ||||||
28 Jul 2021 14:00 | FT | Melaka United | 2 - 0 | 1 - 0 | Terengganu | ||||||
Iraq uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | Al-Hudod | 1 - 2 | 0 - 0 | Al Quwa Al Jawiya | ||||||
Morocco Super League uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 19:00 | FT | Maghreb Fez | 2 - 3 | 1 - 3 | RCA Raja Casablanca Atlhletic | ||||||
28 Jul 2021 19:00 | FT | Wydad Casablanca | 2 - 0 | 1 - 0 | Forces Armee Royales | ||||||
28 Jul 2021 21:30 | FT | Olympique de Safi | 0 - 0 | 0 - 0 | MCO Mouloudia Oujda | ||||||
28 Jul 2021 21:30 | FT | HUSA Hassania Agadir | 2 - 0 | 1 - 0 | Difaa Hassani Jdidi | ||||||
China Premier League uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 09:30 | FT | Beijing Guoan | 1 - 1 | 0 - 0 | Shanghai East Asia FC | ||||||
28 Jul 2021 09:30 | FT | Hebei Hx Xingfu | 1 - 0 | 1 - 0 | Dalian Yifang Aerbin | ||||||
28 Jul 2021 11:30 | FT | Tianjin Teda | 1 - 4 | 0 - 3 | Changchun YaTai | ||||||
28 Jul 2021 13:30 | FT | ShenHua SVA FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Wuhan ZALL | ||||||
Austria Cup uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | Kuchl | 0 - 3 | 0 - 0 | Blau Weiss Linz | ||||||
Switzerland Challenge League uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 19:00 | FT | Schaffhausen | 1 - 1 | 1 - 0 | Sc Kriens | ||||||
Malaysia Premier League uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 09:45 | FT | Kelantan FA | 1 - 2 | 0 - 1 | PDRM | ||||||
28 Jul 2021 14:00 | FT | PKNP | 0 - 4 | 0 - 3 | Kelantan United | ||||||
Costa Rica Primera Division uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 00:00 | FT | Perez Zeledon | 1 - 1 | 0 - 0 | Jicaral | ||||||
28 Jul 2021 01:00 | FT | Sporting San Jose | 1 - 1 | 0 - 1 | Aguilas Guanacastecas | ||||||
28 Jul 2021 03:00 | FT | Deportivo Saprissa | 3 - 0 | 0 - 0 | Santos De Guapiles | ||||||
28 Jul 2021 21:00 | FT | AD grecia | 4 - 0 | 3 - 0 | Cartagines Deportiva SA | ||||||
Colombia Copa Mustang uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 02:05 | FT | La Equidad | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Pasto | ||||||
Australia Queensland State League uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 10:30 | FT | Queensland Lions SC | 5 - 0 | 2 - 0 | Capalaba | ||||||
28 Jul 2021 11:00 | FT | Sunshine Coast Wanderers | 1 - 1 | 0 - 1 | Brisbane Roar Am | ||||||
Estonia Cup uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | Flora Tallinn Iii | 12 - 0 | 5 - 0 | Fcp Parnu | ||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | FCI Tallinn | 8 - 1 | 3 - 0 | Parnu Sadam | ||||||
Finland Ykkonen uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 16:30 | FT | RoPS Rovaniemi | 2 - 0 | 0 - 0 | Musa | ||||||
28 Jul 2021 16:30 | FT | Gnistan | 0 - 3 | 0 - 1 | Kpv | ||||||
28 Jul 2021 16:30 | FT | Klubi 04 | 0 - 1 | 0 - 0 | JIPPO | ||||||
28 Jul 2021 16:30 | FT | VPS Vaasa | 2 - 1 | 2 - 0 | Jaro | ||||||
28 Jul 2021 16:30 | FT | Ekenas IF Fotboll | 0 - 0 | 0 - 0 | PK-35 | ||||||
Colombia Copa Premier uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 00:00 | FT | Real Cartagena | 2 - 2 | 1 - 2 | Valledupar | ||||||
Libya League Division 1 uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 16:30 | FT | Abu Salim | 1 - 0 | 1 - 0 | Alittihad Misurata | ||||||
28 Jul 2021 16:30 | FT | Olympic Azzaweya | 2 - 1 | 2 - 1 | Al Khmes | ||||||
Chinese Football League Divison 1 uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 10:30 | FT | Nanjing Fengfan | 0 - 1 | 0 - 1 | Guizhou Zhicheng | ||||||
28 Jul 2021 12:35 | FT | Shenyang Urban | 1 - 0 | 0 - 0 | Xinjiang Tianshan Leopard | ||||||
28 Jul 2021 13:00 | FT | Wuhan Three Towns | 5 - 1 | 1 - 0 | Shenzhen Peng City | ||||||
Norway 2 Division A uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 12:00 | FT | Senja | 3 - 3 | 1 - 1 | Kongsvinger | ||||||
28 Jul 2021 14:30 | FT | Alta | 1 - 1 | 0 - 0 | Tromsdalen UIL | ||||||
28 Jul 2021 15:00 | FT | Valerenga B | 1 - 1 | 1 - 1 | IF Floya | ||||||
28 Jul 2021 17:00 | FT | IL Hodd | 1 - 0 | 0 - 0 | Brattvag | ||||||
28 Jul 2021 17:00 | FT | Asker | 2 - 0 | 1 - 0 | Floro | ||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | Moss | 1 - 3 | 0 - 1 | Eidsvold TF | ||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | Kvik Halden | 1 - 0 | 0 - 0 | Baerum SK | ||||||
Norway 2 Division B uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 13:45 | FT | Rosenborg B | 0 - 2 | 0 - 1 | Sotra Sk | ||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | Kjelsas IL | 0 - 1 | 0 - 1 | Levanger | ||||||
28 Jul 2021 16:30 | FT | Skeid Oslo | 2 - 1 | 0 - 1 | Oygarden | ||||||
28 Jul 2021 17:00 | FT | Fram Larvik | 3 - 2 | 1 - 1 | Egersunds IK | ||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | Arendal | 1 - 1 | 0 - 0 | Floy Flekkeroy Il | ||||||
Iceland Ladies Premier League uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 20:15 | FT | Nữ Stjarnan | 2 - 1 | 0 - 1 | Nữ Umf Selfoss | ||||||
Faroe Islands Formuladeildin uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | B36 Torshavn | 3 - 0 | 1 - 0 | Tb Tuoroyri | ||||||
Estonia Esi Liiga uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 16:30 | FT | Nomme United | 1 - 1 | 1 - 0 | Tallinna Levadia 2 | ||||||
28 Jul 2021 16:30 | FT | Elva | 1 - 3 | 0 - 1 | Flora Tallinn Ii | ||||||
28 Jul 2021 16:59 | FT | Parnu Jk | 1 - 2 | 1 - 1 | Maardu Fc Starbunker | ||||||
28 Jul 2021 17:30 | FT | Paide Linnameeskond B | 2 - 1 | 1 - 1 | Jk Welco Elekter | ||||||
28 Jul 2021 17:30 | FT | JK Tallinna Kalev | 5 - 1 | 2 - 0 | Tartu JK Tammeka B | ||||||
Iceland Division 2 uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 19:00 | FT | Volsungur Husavik | 2 - 1 | 0 - 1 | Haukar | ||||||
28 Jul 2021 19:00 | FT | Leiknir F | 2 - 2 | 1 - 1 | Kf Fjallabyggdar | ||||||
28 Jul 2021 20:15 | FT | Magni | 4 - 2 | 1 - 1 | Fjardabyggd | ||||||
28 Jul 2021 20:15 | FT | Throttur Vogur | 0 - 0 | 0 - 0 | Ir Reykjavik | ||||||
28 Jul 2021 20:15 | FT | Kv Vesturbaeja | 3 - 1 | 2 - 0 | Umf Njardvik | ||||||
28 Jul 2021 20:15 | FT | Kari Akranes | 3 - 3 | 2 - 2 | Reynir Sandgerdi | ||||||
Iceland Division 1 uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 20:15 | FT | Fjolnir | 2 - 1 | 0 - 0 | Grindavik | ||||||
28 Jul 2021 20:15 | Kordrengir | ? - ? | ? - ? | Vikingur Olafsvik | |||||||
28 Jul 2021 21:00 | FT | Vestri | 4 - 3 | 1 - 0 | Grotta Seltjarnarnes | ||||||
Romania Cup uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 15:30 | FT | As Zimbrul Slobozia Conachi | 1 - 6 | 1 - 2 | Sporting Liesti | ||||||
28 Jul 2021 15:30 | FT | Faurei | 0 - 0 | 0 - 0 | Agricola Borcea | ||||||
28 Jul 2021 15:30 | FT | Industria Galda | 0 - 0 | 0 - 0 | Unirea Alba Iulia | ||||||
28 Jul 2021 15:30 | FT | Ascs Petrolul 95 | 2 - 2 | 2 - 1 | Csm Flacara Moreni | ||||||
28 Jul 2021 15:30 | FT | Tileagd | 2 - 1 | 1 - 1 | Luceafarul Oradea B | ||||||
28 Jul 2021 15:30 | FT | ACS Sageata Navodari | 4 - 0 | 2 - 0 | Gloria Albesti | ||||||
28 Jul 2021 15:30 | FT | Universitatea De Vest | 1 - 2 | 1 - 1 | Acs Ghiroda | ||||||
28 Jul 2021 15:30 | FT | As Victoria Branesti | 0 - 2 | 0 - 1 | Tunari | ||||||
28 Jul 2021 15:30 | FT | Acs Viitorul Simian | 1 - 3 | 0 - 2 | Cs Gilortul Targu Carbunesti | ||||||
28 Jul 2021 15:40 | FT | Pascani | 1 - 3 | 1 - 1 | Husana Husi | ||||||
28 Jul 2021 15:40 | FT | Viitorul Curita | 2 - 0 | 1 - 0 | SC Bacau | ||||||
Chinese Football League Divison 2 uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 08:30 | FT | Shijiazhuang Kungfu | 1 - 2 | 0 - 0 | Dandong Tengyue | ||||||
28 Jul 2021 08:30 | FT | Inner Mongolia Caoshangfei | 0 - 2 | 0 - 2 | Guangxi Baoyun | ||||||
28 Jul 2021 08:30 | FT | Dongguan Guanlian | 5 - 1 | 1 - 0 | Yunnan Kunglu | ||||||
28 Jul 2021 08:30 | FT | Hebei Elite | 2 - 2 | 1 - 0 | China U20 | ||||||
28 Jul 2021 08:30 | FT | Jiangxi Dark Horse | 2 - 1 | 2 - 1 | Wuxi Wugou | ||||||
28 Jul 2021 08:30 | FT | Jiading Boji | 2 - 1 | 0 - 1 | Qingdao Red Lions | ||||||
28 Jul 2021 08:30 | FT | Xiamen Egret Island | 1 - 0 | 0 - 0 | Qingdao West Coast | ||||||
Nigeria Premier League uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | Dakkada | 0 - 0 | 0 - 0 | Nasarawa United | ||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | Abia Warriors | 5 - 1 | 2 - 1 | Adamawa United | ||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | Enugu Rangers International | 1 - 0 | 0 - 0 | Katsina United | ||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | Ifeanyi Ubah | 1 - 1 | 0 - 0 | Akwa United | ||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | Jigawa Golden Stars | 1 - 1 | 1 - 1 | Warri Wolves | ||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | Kwara United | 1 - 0 | 1 - 0 | Kano Pillars | ||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | Lobi Stars | 1 - 1 | 1 - 1 | Enyimba International | ||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | Mfm | 2 - 2 | 0 - 1 | Rivers United | ||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | Sunshine Stars | 3 - 2 | 1 - 1 | Plateau United | ||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | Wikki Tourist | 4 - 2 | 2 - 1 | Heartland | ||||||
Colombia Copa Cup uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 21:00 | FT | Patriotas | 1 - 0 | 0 - 0 | Real Santander | ||||||
28 Jul 2021 21:00 | Alianza Petrolera | ? - ? | ? - ? | Millonarios | |||||||
Brazil National Football Tournament U20 uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 19:00 | FT | Botafogo Rj Youth | 1 - 0 | 0 - 0 | Sport Club Recife Youth | ||||||
28 Jul 2021 19:00 | FT | Cr Flamengo Rj Youth | 1 - 1 | 0 - 1 | Cruzeiro Youth | ||||||
28 Jul 2021 19:00 | FT | Fortaleza Youth | 0 - 1 | 0 - 1 | Atletico Go Youth | ||||||
28 Jul 2021 19:00 | FT | Santos Youth | 1 - 3 | 0 - 0 | Sao Paulo Youth | ||||||
28 Jul 2021 19:00 | FT | Atletico Mineiro Youth Mg | 2 - 1 | 1 - 0 | Palmeiras Youth | ||||||
Chile Primera Division uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 00:00 | FT | Audax Italiano | 0 - 2 | 0 - 0 | Everton CD | ||||||
28 Jul 2021 16:00 | FT | Cobresal | 1 - 1 | 0 - 0 | Melipilla | ||||||
28 Jul 2021 20:30 | FT | Union Espanola | 3 - 1 | 3 - 0 | Huachipato | ||||||
28 Jul 2021 23:00 | FT | O Higgins | 2 - 2 | 2 - 2 | Curico Unido | ||||||
Mexico Primera Divison A uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 01:05 | FT | Venados | 1 - 2 | 1 - 2 | Celaya | ||||||
28 Jul 2021 03:05 | FT | Cimarrones De Sonora | 0 - 0 | 0 - 0 | Club Chivas Tapatio | ||||||
Ecuador Campeonato Serie B uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 01:00 | FT | CD Independiente Juniors | 0 - 1 | 0 - 1 | Cumbaya | ||||||
28 Jul 2021 21:00 | FT | Gualaceo SC | 1 - 0 | 1 - 0 | Sociedad Deportivo Quito | ||||||
28 Jul 2021 21:00 | FT | Santo Domingo | 1 - 1 | 0 - 0 | Pottu via HO | ||||||
United Soccer League uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 00:00 | FT | Loudoun United | 3 - 5 | 3 - 3 | Charleston Battery | ||||||
28 Jul 2021 03:30 | FT | Las Vegas Lights | 3 - 1 | 1 - 1 | Orange County Fc | ||||||
Chile Primera B uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 23:30 | FT | Universidad de Concepcion | 1 - 1 | 0 - 0 | Cd Magallanes | ||||||
Germany Regionalliga uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | Berliner Fc Dynamo | 2 - 1 | 1 - 0 | Energie Cottbus | ||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | Chemie Leipzig | 0 - 2 | 0 - 0 | Germania Halberstadt | ||||||
Finland - Kakkonen Lohko uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 16:30 | FT | Lahden Reipas | 3 - 2 | 2 - 2 | Japs | ||||||
28 Jul 2021 17:30 | FT | Pk Keski Uusimaa Pkku | 0 - 2 | 0 - 2 | Kapa Helsinki | ||||||
Finland - Kakkonen Lohko uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 16:30 | Tpv Tampere | ? - ? | ? - ? | Kaarinan Pojat | |||||||
28 Jul 2021 16:30 | Honka Akatemia | ? - ? | ? - ? | Salon Palloilijat Salpa | |||||||
28 Jul 2021 16:30 | FT | Jazz | 1 - 1 | 1 - 0 | Fc Ilves-kissat | ||||||
28 Jul 2021 17:00 | FT | Ilves Tampere Ii | 3 - 2 | 2 - 0 | Vantaa | ||||||
Austrian 3.Liga uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 17:30 | FT | Rw Rankweil | 0 - 1 | 0 - 1 | Bregenz | ||||||
28 Jul 2021 17:30 | FT | Usk Anif | 0 - 3 | 0 - 1 | Sv Wals Grunau | ||||||
Iceland 4 Deild uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 21:00 | FT | Isbjorninn | 1 - 2 | 0 - 0 | Kfr Hvolsvollur | ||||||
28 Jul 2021 21:00 | FT | Kfb | 1 - 2 | 1 - 1 | Hamar Hveragerdi | ||||||
Iceland 3 Deild uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 19:00 | Kfr Aegir | ? - ? | ? - ? | Dalvik Reynir | |||||||
28 Jul 2021 21:00 | FT | Vidir Gardur | 2 - 1 | 1 - 0 | Ih Hafnarfjordur | ||||||
Estonia Teine Liiga uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 17:30 | FT | Tabasalu Charma | 2 - 5 | 1 - 1 | Viimsi Mrjk | ||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | Kohtla Jarve Jk Jarve | 3 - 2 | 1 - 2 | Vandra Jk Vaprus | ||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | Tallinna Fc Ararat | 3 - 2 | 1 - 1 | Laanemaa Haapsalu | ||||||
Mongolia Premier League uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 12:00 | FT | Athletic 220 | 0 - 0 | 0 - 0 | Ulaanbaatar City | ||||||
Paraguay Cup uitslagen |
|||||||||||
28 Jul 2021 00:30 | FT | 3 De Febrero | 0 - 6 | 0 - 2 | Sol De America | ||||||
28 Jul 2021 18:00 | FT | Deportivo Recoleta | 1 - 2 | 0 - 1 | General Caballero | ||||||
28 Jul 2021 20:00 | FT | Deportivo Primavera | 0 - 6 | 0 - 3 | Olimpia Asuncion |
Totaal wedstrijden: 254
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...