voetbaluitslagen 29-06-2018
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
International Friendly uitslagen |
|||||||||||
29 Jun 2018 09:30 | FT | Spartak Moscow II | 2 - 1 | 2 - 1 | Chertanovo Moscow | ||||||
29 Jun 2018 12:30 | FT | Slovan Liberec | 2 - 4 | 1 - 1 | Sk Slovan Varnsdorf | ||||||
29 Jun 2018 14:00 | FT | Esbjerg FB | 1 - 2 | 0 - 2 | Sonderjyske | ||||||
29 Jun 2018 14:00 | FT | Midtjylland | 2 - 1 | 0 - 1 | Malmo FF | ||||||
29 Jun 2018 14:00 | FT | Elite 3000 Helsingor | 2 - 1 | 0 - 0 | Elfsborg | ||||||
29 Jun 2018 14:30 | FT | Viktoria Zizkov | 0 - 4 | 0 - 2 | Slavia Praha | ||||||
29 Jun 2018 15:00 | FT | Wurzburger Kickers | 1 - 0 | 0 - 0 | Mainz Am | ||||||
29 Jun 2018 16:00 | FT | Trenkwalder Admira | 1 - 1 | 1 - 1 | CSKA Moscow | ||||||
29 Jun 2018 16:30 | FT | Blau Weiss Linz | 2 - 0 | 1 - 0 | Tsv Buchbach | ||||||
29 Jun 2018 16:30 | FT | Prostejov | 0 - 1 | 0 - 0 | Vitkovice | ||||||
29 Jun 2018 16:59 | FT | PAOK Saloniki | 2 - 2 | 0 - 2 | Anderlecht | ||||||
29 Jun 2018 16:59 | FT | SK Austria Klagenfurt | 1 - 1 | 1 - 1 | Lokomotiv Moscow | ||||||
29 Jun 2018 16:59 | FT | Wolfsberger AC | 3 - 0 | 1 - 0 | FK Vozdovac Beograd | ||||||
29 Jun 2018 16:59 | FT | Zrinjski Mostar | 2 - 1 | 2 - 0 | Gorica | ||||||
29 Jun 2018 16:59 | FT | Sochaux | 4 - 1 | 0 - 1 | Servette | ||||||
29 Jun 2018 17:30 | Red Bull Salzburg | ? - ? | ? - ? | Sv Seekirchen | |||||||
29 Jun 2018 17:30 | FT | Mattersburg | 3 - 1 | 0 - 0 | Zlate Moravce | ||||||
29 Jun 2018 17:30 | Sv Leobendorf | ? - ? | ? - ? | SV Horn | |||||||
29 Jun 2018 17:30 | FT | TSV Aubstadt | 1 - 4 | 1 - 1 | Greuther Furth | ||||||
29 Jun 2018 17:45 | FT | Lausanne Sports | 1 - 5 | 1 - 2 | Neuchatel Xamax | ||||||
29 Jun 2018 18:00 | FT | Vfb Hohenems | 2 - 0 | 1 - 0 | Austria Lustenau | ||||||
29 Jun 2018 18:00 | FT | Union Gurten | 1 - 4 | 1 - 2 | SKU Amstetten | ||||||
29 Jun 2018 18:00 | FT | Thun | 3 - 0 | 0 - 0 | Rapperswil-jona | ||||||
29 Jun 2018 18:00 | FT | Worgl | 0 - 3 | 0 - 1 | Arsenal Tula | ||||||
29 Jun 2018 18:30 | FT | Sc Dikkelvenne | 0 - 4 | 0 - 3 | Gent | ||||||
29 Jun 2018 18:30 | FT | Berkum | 1 - 3 | 1 - 2 | Zwolle | ||||||
29 Jun 2018 19:00 | FT | Hajduk Split | 4 - 0 | 2 - 0 | Gornik Zabrze | ||||||
29 Jun 2018 19:00 | Newi Cefn Druids | ? - ? | ? - ? | Falkirk | |||||||
29 Jun 2018 19:45 | FT | Forres Mechanics | 1 - 1 | 1 - 1 | Airdrie United | ||||||
29 Jun 2018 19:45 | FT | Brechin City | 1 - 1 | 0 - 0 | Dundee | ||||||
Champions League uitslagen |
|||||||||||
29 Jun 2018 19:30 | FT | Lincoln City | 1 - 1 | 0 - 1 | Kf Drita Gjilan | ||||||
Ireland Premier League uitslagen |
|||||||||||
29 Jun 2018 19:35 | FT | Dundalk | 2 - 1 | 0 - 0 | Cork City | ||||||
29 Jun 2018 19:45 | FT | Bohemians | 1 - 0 | 1 - 0 | St Patrick's | ||||||
29 Jun 2018 19:45 | FT | Limerick FC | 2 - 1 | 2 - 1 | Bray Wanderers | ||||||
29 Jun 2018 20:00 | FT | Shamrock Rovers | 2 - 0 | 1 - 0 | Derry City | ||||||
Finland Veikkausliga uitslagen |
|||||||||||
29 Jun 2018 16:00 | FT | TPS Turku | 2 - 0 | 0 - 0 | IFK Mariehamn | ||||||
29 Jun 2018 16:59 | FT | Lahti | 2 - 1 | 1 - 0 | HJK Helsinki | ||||||
Brasil Serie B uitslagen |
|||||||||||
29 Jun 2018 22:00 | FT | CSA Alagoas AL | 2 - 2 | 0 - 0 | Coritiba | ||||||
29 Jun 2018 23:15 | FT | Atletico Clube Goianiense | 2 - 1 | 1 - 1 | Brasil De Pelotas Rs | ||||||
Belarus Premier League uitslagen |
|||||||||||
29 Jun 2018 16:45 | FT | Luch Minsk | 1 - 2 | 0 - 2 | BATE Borisov | ||||||
29 Jun 2018 18:45 | FT | Gomel | 0 - 6 | 0 - 3 | Dinamo Brest | ||||||
Iraq uitslagen |
|||||||||||
29 Jun 2018 14:45 | FT | Al Shorta | 2 - 0 | 1 - 0 | Naft Misan | ||||||
Vietnam First Division uitslagen |
|||||||||||
29 Jun 2018 11:00 | FT | Đồng Tâm Long An | 1 - 0 | 1 - 0 | Huế | ||||||
Latvia - 1. Division uitslagen |
|||||||||||
29 Jun 2018 16:59 | FT | Rigas Futbola Skola | 3 - 1 | 0 - 0 | FK Ventspils | ||||||
Estonia Cup uitslagen |
|||||||||||
29 Jun 2018 16:59 | FT | Imavere Forss | 0 - 10 | 0 - 6 | Trans Narva | ||||||
Finland Ykkonen uitslagen |
|||||||||||
29 Jun 2018 16:30 | FT | Jyvaskyla JK | 1 - 1 | 1 - 1 | Klubi 04 | ||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand uitslagen |
|||||||||||
29 Jun 2018 18:30 | FT | Gamla Upsala | 0 - 3 | 0 - 0 | Sundbybergs | ||||||
29 Jun 2018 19:00 | FT | Ifk Lidingo | 0 - 1 | 0 - 0 | Taby | ||||||
Georgia Primera Division uitslagen |
|||||||||||
29 Jun 2018 15:00 | FT | Sioni Bolnisi | 1 - 2 | 0 - 0 | Torpedo Kutaisi | ||||||
29 Jun 2018 16:30 | FT | Kolkheti Poti | 3 - 6 | 1 - 1 | Dinamo Tbilisi | ||||||
29 Jun 2018 18:00 | FT | Metalurgi Rustavi | 2 - 1 | 1 - 1 | Samtredia | ||||||
Australia Victorian Premier League uitslagen |
|||||||||||
29 Jun 2018 11:15 | FT | Melbourne Knights | 2 - 2 | 1 - 1 | Bentleigh Greens | ||||||
29 Jun 2018 11:30 | FT | Oakleigh Cannons | 0 - 1 | 0 - 0 | Green Gully Cavaliers | ||||||
Ireland Division 1 uitslagen |
|||||||||||
29 Jun 2018 19:45 | FT | Athlone | 3 - 0 | 0 - 1 | Wexford Youths | ||||||
29 Jun 2018 19:45 | FT | Cabinteely | 0 - 1 | 0 - 0 | Finn Harps | ||||||
29 Jun 2018 19:45 | FT | Drogheda United | 2 - 1 | 1 - 1 | Cobh Ramblers | ||||||
29 Jun 2018 19:45 | FT | Galway United | 1 - 2 | 0 - 0 | Shelbourne | ||||||
29 Jun 2018 19:45 | FT | UC Dublin UCD | 1 - 5 | 1 - 2 | Longford Town | ||||||
Brisbane Premier emier League uitslagen |
|||||||||||
29 Jun 2018 11:30 | FT | The Gap BPL | 4 - 2 | 3 - 2 | Brisbane Knights | ||||||
Sweden Div 2 Norrland uitslagen |
|||||||||||
29 Jun 2018 18:00 | FT | Rynninge IK | 2 - 2 | 0 - 2 | Karlslunds If Hfk | ||||||
Uzbekistan Division 1 uitslagen |
|||||||||||
29 Jun 2018 13:15 | FT | Labsa | 4 - 0 | 3 - 0 | Zaamin | ||||||
29 Jun 2018 14:00 | FT | Istiklol Fergana | 5 - 1 | 3 - 1 | Aral Nukus | ||||||
29 Jun 2018 14:00 | FT | Iftixor Oltiariq | 2 - 1 | 1 - 0 | Nurafshon | ||||||
29 Jun 2018 14:00 | FT | Hotira Namangan | 1 - 3 | 0 - 2 | Yozyovon | ||||||
29 Jun 2018 14:30 | FT | Dinamo Samarkand | 2 - 0 | 1 - 0 | Naryn | ||||||
29 Jun 2018 14:30 | FT | Xorazm Urganch | 5 - 1 | 4 - 1 | Shurtan Guzor | ||||||
29 Jun 2018 14:30 | FT | Lokomotiv Bfk | 3 - 2 | 0 - 2 | Fk Gijduvon | ||||||
29 Jun 2018 15:00 | FT | Mashal Muborak | 2 - 2 | 2 - 1 | Andijon | ||||||
Lithuania - 2. Division uitslagen |
|||||||||||
29 Jun 2018 16:30 | FT | Kupiskis | 0 - 4 | 0 - 1 | Dziugas Telsiai | ||||||
29 Jun 2018 16:30 | FT | Utenis Utena | 1 - 2 | 1 - 0 | Nevezis | ||||||
29 Jun 2018 16:59 | FT | Taip Vilnius | 3 - 0 | 1 - 0 | Stumbras Ii | ||||||
Iceland Division 2 uitslagen |
|||||||||||
29 Jun 2018 20:15 | FT | Throttur Vogur | 1 - 6 | 0 - 3 | Umf Afturelding | ||||||
29 Jun 2018 20:15 | FT | Leiknir F | 1 - 0 | 1 - 0 | Hottur Egilsstadir | ||||||
29 Jun 2018 20:15 | FT | Grotta Seltjarnarnes | 4 - 2 | 1 - 1 | Vidir Gardur | ||||||
Iceland Division 1 uitslagen |
|||||||||||
29 Jun 2018 20:15 | FT | Throttur | 0 - 2 | 0 - 1 | Leiknir Reykjavik | ||||||
29 Jun 2018 20:15 | FT | Vikingur Olafsvik | 2 - 1 | 1 - 0 | IA Akranes | ||||||
29 Jun 2018 20:15 | FT | Ir Reykjavik | 0 - 4 | 0 - 2 | Haukar | ||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland uitslagen |
|||||||||||
29 Jun 2018 18:00 | FT | Vanersborgs If | 0 - 3 | 0 - 2 | IFK Uddevalla | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand uitslagen |
|||||||||||
29 Jun 2018 18:00 | FT | Varmbols Fc | 1 - 0 | 0 - 0 | IK Sleipner | ||||||
Macao Division 1 uitslagen |
|||||||||||
29 Jun 2018 12:35 | FT | Cheng Fung | 4 - 0 | 3 - 0 | Psp Macau | ||||||
Ecuador Campeonato Serie B uitslagen |
|||||||||||
29 Jun 2018 20:30 | FT | CD Clan Juvenil | 1 - 1 | 1 - 0 | Sociedad Deportivo Quito | ||||||
Australian cloth uitslagen |
|||||||||||
29 Jun 2018 11:30 | FT | Annerley | 5 - 1 | 2 - 0 | Western Spirit | ||||||
Baltic Cup uitslagen |
|||||||||||
29 Jun 2018 09:00 | FT | Lithuania U17 | 1 - 2 | 0 - 0 | Estonia U17 | ||||||
29 Jun 2018 09:00 | FT | Latvia U17 | 1 - 1 | 0 - 0 | Phần Lan U17 |
Totaal wedstrijden: 84
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...