voetbaluitslagen 30-10-2019
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
Italy Serie A uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 18:00 | FT | Napoli | 2 - 2 | 1 - 1 | Atalanta | ||||||
30 Oct 2019 20:00 | FT | US Sassuolo Calcio | 1 - 2 | 1 - 0 | Fiorentina | ||||||
30 Oct 2019 20:00 | FT | Udinese | 0 - 4 | 0 - 1 | AS Roma | ||||||
30 Oct 2019 20:00 | FT | Cagliari | 3 - 2 | 0 - 1 | Bologna | ||||||
30 Oct 2019 20:00 | FT | Sampdoria | 1 - 1 | 0 - 1 | Lecce | ||||||
30 Oct 2019 20:00 | FT | Lazio | 4 - 0 | 2 - 0 | Torino | ||||||
30 Oct 2019 20:00 | FT | Juventus | 2 - 1 | 1 - 1 | Genoa | ||||||
Italy Serie B uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 17:50 | FT | Benevento | 2 - 0 | 0 - 0 | Cremonese | ||||||
30 Oct 2019 20:00 | FT | Frosinone | 3 - 0 | 1 - 0 | Trapani | ||||||
Spanish La Liga uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 18:00 | FT | Real Sociedad | 1 - 2 | 0 - 2 | Levante | ||||||
30 Oct 2019 18:00 | FT | Valencia | 1 - 1 | 0 - 1 | Sevilla | ||||||
30 Oct 2019 19:00 | FT | Athletic Bilbao | 3 - 0 | 2 - 0 | Espanyol | ||||||
30 Oct 2019 20:00 | FT | Real Betis | 2 - 1 | 1 - 0 | Celta Vigo | ||||||
30 Oct 2019 20:15 | FT | Real Madrid | 5 - 0 | 3 - 0 | Leganes | ||||||
Portugal Primera Liga uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 17:00 | FT | Rio Ave | 1 - 1 | 0 - 1 | Moreirense | ||||||
30 Oct 2019 18:45 | FT | Maritimo | 1 - 1 | 1 - 0 | Porto | ||||||
30 Oct 2019 20:00 | FT | Vitoria Guimaraes | 5 - 0 | 2 - 0 | Belenenses | ||||||
30 Oct 2019 20:15 | FT | SL Benfica | 4 - 0 | 1 - 0 | Portimonense | ||||||
30 Oct 2019 21:00 | FT | Famalicao | 2 - 1 | 1 - 0 | Gil Vicente | ||||||
International Friendly uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 12:00 | FT | Uzbekistan U19 | 1 - 0 | 1 - 0 | United Arab Emirates U19 | ||||||
30 Oct 2019 18:30 | FT | Havelse | 1 - 1 | 0 - 0 | Hansa Luneburg | ||||||
30 Oct 2019 20:00 | FT | Wayside Celtic | 2 - 0 | 2 - 0 | UC Dublin UCD | ||||||
Argentina Primera Division uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 00:20 | FT | River Plate | 2 - 1 | 0 - 0 | Colon | ||||||
30 Oct 2019 18:00 | FT | Argentinos Juniors | 1 - 0 | 0 - 0 | Talleres Cordoba | ||||||
30 Oct 2019 20:00 | FT | San Lorenzo | 1 - 3 | 1 - 2 | Defensa Y Justicia | ||||||
30 Oct 2019 22:10 | FT | Union Santa Fe | 2 - 2 | 0 - 2 | Independiente | ||||||
Belgium Jupiler League uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 19:30 | FT | Genk | 2 - 2 | 0 - 1 | Royal Antwerp | ||||||
30 Oct 2019 19:30 | FT | KV Mechelen | 1 - 2 | 1 - 0 | St-Truidense VV | ||||||
30 Oct 2019 19:30 | FT | Standard Liege | 2 - 0 | 1 - 0 | Beveren | ||||||
30 Oct 2019 19:30 | FT | Zulte-Waregem | 0 - 2 | 0 - 1 | Club Brugge | ||||||
Scotland Premier League uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 19:45 | FT | Celtic | 2 - 0 | 0 - 0 | St Mirren | ||||||
30 Oct 2019 19:45 | FT | Hamilton FC | 0 - 1 | 0 - 1 | Aberdeen | ||||||
30 Oct 2019 19:45 | FT | Hibernian FC | 2 - 2 | 0 - 2 | Livingston | ||||||
30 Oct 2019 19:45 | FT | Motherwell FC | 2 - 1 | 1 - 1 | Kilmarnock | ||||||
30 Oct 2019 19:45 | FT | Ross County | 0 - 4 | 0 - 3 | Glasgow Rangers | ||||||
30 Oct 2019 19:45 | FT | St Johnstone | 1 - 0 | 0 - 0 | Hearts | ||||||
Brasil Serie A uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 22:30 | FT | Palmeiras | 3 - 0 | 2 - 0 | Sao Paulo | ||||||
30 Oct 2019 22:30 | FT | Atletico Mineiro | 0 - 2 | 0 - 1 | Chapecoense SC | ||||||
30 Oct 2019 22:30 | FT | Avai | 1 - 3 | 0 - 1 | Fortaleza | ||||||
USA MLS uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 02:20 | FT | Los Angeles FC | 1 - 3 | 1 - 2 | Seattle Sounders | ||||||
Finland Veikkausliga uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 16:30 | FT | IFK Mariehamn | 1 - 2 | 1 - 2 | Honka | ||||||
Brasil Serie B uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 01:30 | FT | Cuiaba | 3 - 3 | 1 - 2 | Coritiba | ||||||
Mexico Primera Division uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 01:00 | FT | Santos Laguna | 1 - 0 | 1 - 0 | Queretaro FC | ||||||
30 Oct 2019 01:00 | FT | Veracruz | 1 - 0 | 0 - 0 | Puebla | ||||||
30 Oct 2019 01:00 | FT | Atletico San Luis | 0 - 1 | 0 - 0 | Club America | ||||||
30 Oct 2019 03:00 | FT | Pumas UNAM | 5 - 1 | 1 - 1 | Atlas | ||||||
Argentina Primera B Nacional uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 18:30 | Almagro | ? - ? | ? - ? | Tigre | |||||||
Germany Cup uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 17:30 | FT | Wolfsburg | 1 - 6 | 0 - 1 | RB Leipzig | ||||||
30 Oct 2019 17:30 | FT | Kaiserslautern | 2 - 2 | 1 - 1 | Nurnberg | ||||||
30 Oct 2019 17:30 | FT | Werder Bremen | 4 - 1 | 4 - 1 | Heidenheimer | ||||||
30 Oct 2019 17:30 | FT | Sc Verl | 1 - 1 | 1 - 1 | Holstein Kiel | ||||||
30 Oct 2019 19:45 | FT | St Pauli | 1 - 2 | 1 - 2 | Eintr Frankfurt | ||||||
30 Oct 2019 19:45 | FT | Borussia Dortmund | 2 - 1 | 0 - 0 | Monchengladbach | ||||||
30 Oct 2019 19:45 | FT | Hertha Berlin | 2 - 2 | 0 - 1 | Dynamo Dresden | ||||||
30 Oct 2019 19:45 | FT | Fortuna Dusseldorf | 2 - 1 | 1 - 1 | Erzgebirge Aue | ||||||
French League Cup uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 17:45 | FT | Le Mans | 3 - 2 | 3 - 2 | Nice | ||||||
30 Oct 2019 20:05 | FT | Amiens | 3 - 2 | 0 - 1 | Angers SCO | ||||||
30 Oct 2019 20:05 | FT | Monaco | 2 - 1 | 2 - 0 | Marseille | ||||||
30 Oct 2019 20:05 | FT | Chamois Niortais | 1 - 2 | 1 - 0 | Toulouse | ||||||
30 Oct 2019 20:05 | FT | Metz | 1 - 1 | 1 - 0 | Stade Brestois | ||||||
30 Oct 2019 20:05 | FT | Nantes | 8 - 0 | 5 - 0 | Paris Fc | ||||||
30 Oct 2019 20:05 | FT | Montpellier | 3 - 2 | 2 - 0 | Nancy | ||||||
30 Oct 2019 20:05 | FT | Stade Reims | 2 - 1 | 2 - 0 | Bourg Peronnas | ||||||
Netherlands Amstel Cup uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 17:30 | FT | Heracles Almelo | 4 - 3 | 2 - 1 | RKC Waalwijk | ||||||
30 Oct 2019 18:45 | FT | Ajax Amateurs | 2 - 2 | 1 - 1 | Ofc Oostzaan | ||||||
30 Oct 2019 18:45 | FT | AFC Amsterdam | 3 - 3 | 2 - 1 | Odin 59 | ||||||
30 Oct 2019 18:45 | FT | de Treffers | 0 - 2 | 0 - 2 | Twente Enschede | ||||||
30 Oct 2019 18:45 | FT | Excelsior Maassluis | 0 - 3 | 0 - 2 | SC Heerenveen | ||||||
30 Oct 2019 18:45 | FT | Rksv Groene Ster | 2 - 2 | 0 - 0 | VVV Venlo | ||||||
30 Oct 2019 18:45 | FT | Harkemase Boys | 1 - 2 | 0 - 0 | Groningen | ||||||
30 Oct 2019 18:45 | FT | Hvcv Quick | 0 - 4 | 0 - 2 | Willem II | ||||||
30 Oct 2019 18:45 | FT | Spakenburg | 2 - 0 | 0 - 0 | ASWH | ||||||
30 Oct 2019 19:45 | FT | Sparta Rotterdam | 1 - 0 | 1 - 0 | Volendam | ||||||
Danish Cup uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 18:00 | FT | Viby | 0 - 2 | 0 - 0 | Randers FC | ||||||
30 Oct 2019 19:00 | FT | Brondby | 0 - 1 | 0 - 0 | Sonderjyske | ||||||
Liga de Honora uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 15:00 | FT | CD Nacional | 1 - 1 | 1 - 1 | Varzim | ||||||
30 Oct 2019 15:00 | FT | Academico Viseu | 0 - 2 | 0 - 1 | Porto B | ||||||
Turkey Cup uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 10:00 | FT | Belediye Vanspor | 1 - 0 | 1 - 0 | Sancaktepe Belediye Spor | ||||||
30 Oct 2019 10:00 | FT | Kastamonuspor | 1 - 1 | 0 - 0 | 24 Erzincanspor | ||||||
30 Oct 2019 10:00 | FT | Gumushanespor | 0 - 3 | 0 - 0 | Samsunspor | ||||||
30 Oct 2019 10:30 | FT | Keciorengucu | 3 - 1 | 1 - 1 | Siirt Il Ozle Idaresi Spor | ||||||
30 Oct 2019 10:30 | FT | Payas BS 1975 | 2 - 3 | 1 - 1 | Manisa Bb Spor | ||||||
30 Oct 2019 10:45 | FT | Kemer Tekirova Spor | 2 - 3 | 1 - 2 | Kasimpasa | ||||||
30 Oct 2019 11:00 | FT | Karagumruk | 4 - 1 | 2 - 1 | Bandirmaspor | ||||||
30 Oct 2019 11:00 | FT | Istanbulspor | 2 - 2 | 1 - 1 | Tepecik Bld | ||||||
30 Oct 2019 11:00 | FT | Karacabey Birlikspor | 1 - 3 | 0 - 1 | Tuzlaspor Kulubu | ||||||
30 Oct 2019 11:30 | FT | Erzurum BB | 3 - 1 | 2 - 0 | Bodrumspor | ||||||
30 Oct 2019 13:30 | FT | Genclerbirligi | 0 - 2 | 0 - 1 | Erokspor | ||||||
30 Oct 2019 15:30 | FT | Goztepe | 3 - 0 | 2 - 0 | Sivas Dort Eylul Belediyespor | ||||||
30 Oct 2019 17:30 | FT | Tarsus Idman Yurdu | 1 - 3 | 0 - 2 | Fenerbahce | ||||||
Japanese League Division 2 uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 10:00 | FT | Kagoshima United | 1 - 0 | 0 - 0 | Gifu | ||||||
Russian Cup uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 14:00 | FT | Ural Yekaterinburg | 2 - 2 | 2 - 2 | Arsenal Tula | ||||||
30 Oct 2019 15:00 | FT | Akhmat Grozny | 5 - 1 | 2 - 0 | Luch-Energiya | ||||||
30 Oct 2019 15:59 | FT | CSKA Moscow | 1 - 0 | 0 - 0 | Bashinformsvyaz-Dynamo Ufa | ||||||
30 Oct 2019 15:59 | FT | Pari Nizhny Novgorod | 2 - 2 | 0 - 2 | Shinnik Yaroslavl | ||||||
30 Oct 2019 17:00 | FT | Zenit St.Petersburg | 4 - 0 | 1 - 0 | Tom Tomsk | ||||||
U17 European uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 12:00 | FT | Hungary U17 | 0 - 0 | 0 - 0 | Serbia U17 | ||||||
30 Oct 2019 12:00 | FT | Latvia U17 | 0 - 1 | 0 - 0 | Belarus U17 | ||||||
30 Oct 2019 12:00 | FT | Belarus U17 | 1 - 0 | 0 - 0 | Latvia U17 | ||||||
30 Oct 2019 15:59 | FT | San Marino U17 | 0 - 6 | 0 - 5 | Romania U17 | ||||||
30 Oct 2019 15:59 | FT | Thụy Sỹ U17 | 1 - 2 | 1 - 0 | Nga U17 | ||||||
30 Oct 2019 15:59 | FT | Romania U17 | 6 - 0 | 5 - 0 | San Marino U17 | ||||||
30 Oct 2019 18:00 | FT | Thổ Nhĩ Kỳ U17 | 0 - 4 | 0 - 3 | Italy U17 | ||||||
30 Oct 2019 18:00 | FT | Luxembourg U17 | 0 - 7 | 0 - 5 | Bắc Ireland U17 | ||||||
Norway NM Cupen uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 19:00 | FT | Viking | 3 - 0 | 2 - 0 | Ranheim IL | ||||||
Capital One Cup uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 19:30 | FT | Liverpool | 5 - 5 | 2 - 3 | Arsenal | ||||||
30 Oct 2019 19:45 | FT | Aston Villa | 2 - 1 | 1 - 0 | Wolves | ||||||
30 Oct 2019 20:05 | FT | Chelsea | 1 - 2 | 0 - 1 | Manchester United | ||||||
Indonesia Super Liga uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 11:30 | FT | Madura United | 1 - 0 | 0 - 0 | Pstni | ||||||
Serbia uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 14:30 | FT | Cukaricki | 2 - 1 | 1 - 0 | Partizan Belgrade | ||||||
30 Oct 2019 14:30 | FT | Radnicki Nis | 0 - 2 | 0 - 1 | Radnik Surdulica | ||||||
30 Oct 2019 17:00 | FT | FK Vozdovac Beograd | 2 - 1 | 0 - 0 | FK Rad Beograd | ||||||
30 Oct 2019 17:00 | FT | Mladost Lucani | 0 - 1 | 0 - 0 | FK Napredak Krusevac | ||||||
30 Oct 2019 17:00 | FT | Crvena Zvezda | 3 - 1 | 2 - 0 | Backa Topola | ||||||
30 Oct 2019 17:00 | FT | FK Javor Ivanjica | 1 - 0 | 1 - 0 | Proleter Novi Sad | ||||||
30 Oct 2019 17:00 | FT | Spartak Subotica | 3 - 1 | 2 - 1 | Macva Sabac | ||||||
30 Oct 2019 17:00 | FT | Vojvodina | 1 - 0 | 1 - 0 | Indjija | ||||||
Bulgaria uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 14:00 | FT | Botev Plovdiv | 1 - 1 | 0 - 0 | Arda | ||||||
30 Oct 2019 16:30 | FT | Etar Veliko Tarnovo | 0 - 4 | 0 - 0 | CSKA Sofia | ||||||
Belarus Premier League uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 12:00 | FT | Slavia Mozyr | 1 - 1 | 0 - 1 | Dinamo Minsk | ||||||
30 Oct 2019 16:30 | FT | Dnepr Mogilev | 0 - 1 | 0 - 1 | BATE Borisov | ||||||
Kazakhstan Super League uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 09:00 | FT | Okzhetpes | 0 - 1 | 0 - 1 | Astana | ||||||
30 Oct 2019 10:00 | FT | Kaisar Kyzylorda | 1 - 1 | 1 - 0 | Tobol Kostanai | ||||||
30 Oct 2019 13:00 | FT | Shakhtyor Karagandy | 0 - 1 | 0 - 1 | FK Atyrau | ||||||
Morocco Super League uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 15:00 | Cayb Club Athletic Youssoufia | ? - ? | ? - ? | Olympique de Safi | |||||||
30 Oct 2019 15:59 | FT | Cayb Club Athletic Youssoufia | 1 - 1 | 0 - 1 | Maghrib Association Tetouan | ||||||
South Africa Premier League uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 17:30 | FT | Bloemfontein Celtic | 1 - 1 | 0 - 1 | Supersport United | ||||||
Austria Cup uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 17:00 | FT | Ask Ebreichsdorf | 0 - 5 | 0 - 3 | Red Bull Salzburg | ||||||
30 Oct 2019 18:00 | FT | Wacker Innsbruck | 1 - 0 | 1 - 0 | Wolfsberger AC | ||||||
30 Oct 2019 19:30 | FT | LASK Linz | 3 - 1 | 3 - 0 | Rheindorf Altach | ||||||
Singapore Cup uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 11:45 | FT | Singapore Warriors | 4 - 3 | 2 - 2 | DPMM FC | ||||||
30 Oct 2019 11:45 | FT | Geylang United FC | 1 - 2 | 0 - 1 | Tampines Rovers FC | ||||||
FIFA U17 World Championship uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 20:00 | FT | Korea Republic U17 | 1 - 3 | 0 - 2 | Pháp U17 | ||||||
30 Oct 2019 20:00 | FT | Hà Lan U17 | 1 - 3 | 1 - 0 | Senegal U17 | ||||||
30 Oct 2019 23:00 | FT | Chile U17 | 4 - 2 | 2 - 1 | Haiti U17 | ||||||
30 Oct 2019 23:00 | FT | Usa U17 | 0 - 0 | 0 - 0 | Nhật Bản U17 | ||||||
Greee Cup uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 13:00 | FT | ASK Olympiakos Volou | 0 - 3 | 0 - 0 | Panionios | ||||||
30 Oct 2019 17:30 | FT | Panahaiki-2005 | 1 - 3 | 0 - 2 | Panathinaikos | ||||||
Cyprus Cup uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 12:30 | FT | Onisilos Sotiras | 1 - 5 | 0 - 0 | Ethnikos Achnas | ||||||
30 Oct 2019 12:30 | Othellos Athienou | ? - ? | ? - ? | EN Paralimni | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 19:00 | Club Guabira | ? - ? | ? - ? | Nacional Potosi | |||||||
30 Oct 2019 22:15 | Destroyers | ? - ? | ? - ? | Bolivar | |||||||
Lithuania - 1. Division uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 15:59 | FT | Suduva | 9 - 1 | 6 - 0 | Atlantas Klaipeda | ||||||
30 Oct 2019 17:00 | FT | FK Zalgiris Vilnius | 3 - 1 | 1 - 0 | Baltija Panevezys | ||||||
Latvia - 1. Division uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 15:59 | FT | Metta/LU Riga | 0 - 3 | 0 - 3 | Jelgava | ||||||
30 Oct 2019 17:00 | FT | Riga Fc | 1 - 1 | 0 - 1 | Rigas Futbola Skola | ||||||
Colombia Copa Mustang uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 00:30 | FT | Dep.Independiente Medellin | 1 - 1 | 0 - 0 | Deportes Tolima | ||||||
30 Oct 2019 00:30 | FT | Patriotas | 1 - 1 | 0 - 0 | Alianza Petrolera | ||||||
30 Oct 2019 00:30 | FT | Atletico Junior Barranquilla | 0 - 0 | 0 - 0 | Cucuta | ||||||
30 Oct 2019 00:30 | FT | America de Cali | 1 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Pasto | ||||||
30 Oct 2019 00:30 | FT | Independiente Santa Fe | 0 - 0 | 0 - 0 | Atletico Nacional | ||||||
30 Oct 2019 00:30 | FT | Envigado | 1 - 1 | 1 - 0 | Deportivo Cali | ||||||
Korea K-National League uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 06:00 | FT | Gyeongju KHNP | 2 - 0 | 0 - 0 | Cheonan City | ||||||
Uzbekistan Professional Football League uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 12:00 | FT | Buxoro | 0 - 1 | 0 - 1 | Kuruvchi Kokand Qoqon | ||||||
30 Oct 2019 12:00 | FT | Andijon | 1 - 1 | 0 - 0 | Kuruvchi Bunyodkor | ||||||
Estonia Cup uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 17:00 | FT | Viljandi Jk Tulevik | 0 - 1 | 0 - 0 | Tartu JK Tammeka | ||||||
30 Oct 2019 17:00 | FT | Paide Linnameeskond | 1 - 3 | 1 - 0 | Flora Tallinn | ||||||
Ukraine Cup uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 12:00 | FT | Illichivets mariupol | 1 - 0 | 0 - 0 | Olimpic Donetsk | ||||||
30 Oct 2019 12:00 | FT | Mynai | 2 - 0 | 0 - 0 | Lviv | ||||||
30 Oct 2019 12:00 | FT | Mfk Vodnyk Mikolaiv | 2 - 4 | 1 - 2 | Desna Chernihiv | ||||||
30 Oct 2019 13:00 | FT | Inhulets Petrove | 2 - 1 | 1 - 1 | Dnipro-1 | ||||||
30 Oct 2019 15:00 | FT | Kolos Kovalivka | 0 - 1 | 0 - 0 | Vorskla Poltava | ||||||
30 Oct 2019 15:59 | FT | PFC Oleksandria | 1 - 1 | 0 - 1 | Zorya | ||||||
30 Oct 2019 15:59 | FT | Alians Lypova Dolyna | 5 - 3 | 2 - 1 | Hirnyk Sport | ||||||
30 Oct 2019 17:30 | FT | Dynamo Kyiv | 1 - 1 | 1 - 0 | Shakhtar Donetsk | ||||||
Croatia Cup uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 13:00 | FT | Bijelo Brdo | 0 - 2 | 0 - 0 | Slaven Belupo Koprivnica | ||||||
30 Oct 2019 13:00 | FT | HNK Sibenik | 2 - 1 | 1 - 1 | Belisce | ||||||
30 Oct 2019 13:00 | FT | Vinogradar | 0 - 3 | 0 - 1 | NK Lokomotiva Zagreb | ||||||
30 Oct 2019 15:00 | FT | Istra 1961 | 1 - 2 | 1 - 1 | Zapresic | ||||||
30 Oct 2019 15:59 | FT | Hnk Gorica | 2 - 1 | 0 - 0 | Hajduk Split | ||||||
30 Oct 2019 16:30 | FT | Opatija | 0 - 3 | 0 - 3 | Dinamo Zagreb | ||||||
30 Oct 2019 18:30 | FT | NK Varteks | 1 - 2 | 0 - 0 | NK Rijeka | ||||||
Ukraine Division 2 uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 12:00 | FT | Balkany Zorya | 1 - 1 | 1 - 1 | Chernomorets Odessa | ||||||
Algeria Division 1 uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 14:00 | FT | Na Hussein Dey | 1 - 0 | 0 - 0 | Js Saoura | ||||||
30 Oct 2019 14:00 | FT | Nc Magra | 1 - 2 | 0 - 0 | Usm Alger | ||||||
30 Oct 2019 14:00 | FT | Js Kabylie | 1 - 0 | 1 - 0 | As Ain Mlila | ||||||
30 Oct 2019 15:00 | FT | Cr Belouizdad | 1 - 0 | 0 - 0 | Es Setif | ||||||
30 Oct 2019 17:00 | FT | Aso Chlef | 1 - 1 | 0 - 0 | Cs Constantine | ||||||
30 Oct 2019 17:00 | FT | Us Biskra | 0 - 0 | 0 - 0 | Mc Alger | ||||||
30 Oct 2019 17:45 | FT | Ca Bordj Bou Arreridj | 1 - 2 | 1 - 0 | Mc Oran | ||||||
Armenia Division 2 uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 11:00 | FT | Torpedo Yerevan | 2 - 0 | 0 - 0 | Masis | ||||||
30 Oct 2019 11:00 | FT | Bkma | 2 - 4 | 1 - 1 | Junior Sevan | ||||||
Zimbabwe Premier Soccer League uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 13:00 | FT | Harare City | 2 - 0 | 2 - 0 | Chicken Inn | ||||||
30 Oct 2019 13:00 | FT | Bulawayo Chiefs | 3 - 1 | 2 - 0 | Mushowani Stars | ||||||
30 Oct 2019 13:00 | FT | Chapungu United | 2 - 0 | 2 - 0 | Zpc Kariba | ||||||
30 Oct 2019 13:00 | FT | Platinum | 2 - 1 | 2 - 1 | Ngezi Platinum Stars | ||||||
30 Oct 2019 13:00 | FT | Manica Diamonds | 1 - 1 | 0 - 0 | Dynamos Fc | ||||||
30 Oct 2019 13:00 | FT | Caps United Fc | 1 - 1 | 0 - 0 | Herentals College | ||||||
Slovenia Cup uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 15:30 | FT | NK Rudar Velenje | 0 - 2 | 0 - 1 | Nafta | ||||||
30 Oct 2019 18:30 | FT | NK Mura 05 | 3 - 2 | 1 - 2 | Domzale | ||||||
Romania Cup uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 12:30 | FT | Clinceni | 2 - 0 | 1 - 0 | Botosani | ||||||
30 Oct 2019 15:00 | FT | Cs Sanatatea Cluj | 0 - 7 | 0 - 3 | Petrolul Ploiesti | ||||||
30 Oct 2019 17:30 | FT | Acs Foresta Suceava | 0 - 4 | 0 - 1 | Dinamo Bucuresti | ||||||
Japan Women Division 1 uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 09:30 | FT | Nữ Kanagawa University | 0 - 0 | 0 - 0 | Nữ Albirex Niigata | ||||||
30 Oct 2019 10:00 | FT | Nữ Nagano Parceiro | 0 - 1 | 0 - 1 | Nữ Vegalta Sendai | ||||||
Poland Cup uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 12:00 | FT | Stal Stalowa Wola | 1 - 1 | 1 - 0 | GKS Katowice | ||||||
30 Oct 2019 12:00 | FT | Chelmianka Chelm | 0 - 2 | 0 - 1 | Lechia Gdansk | ||||||
30 Oct 2019 16:30 | FT | Stal Mielec | 2 - 0 | 1 - 0 | Pogon Szczecin | ||||||
30 Oct 2019 17:00 | FT | Olimpia Elblag | 0 - 4 | 0 - 2 | Rakow Czestochowa | ||||||
30 Oct 2019 17:10 | FT | Legia Warszawa B | 1 - 0 | 0 - 0 | Odra Opole | ||||||
30 Oct 2019 17:30 | FT | Pogon Siedlce | 0 - 4 | 0 - 2 | Piast Gliwice | ||||||
30 Oct 2019 19:30 | FT | Widzew lodz | 2 - 3 | 0 - 0 | Legia Warszawa | ||||||
Czech Republic Cup uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 13:00 | FT | Chlumec Nad Cidlinou | 3 - 3 | 1 - 0 | Viktoria Plzen | ||||||
30 Oct 2019 13:30 | FT | Mlada Boleslav | 3 - 1 | 1 - 1 | Zlin | ||||||
30 Oct 2019 15:59 | FT | Budejovice | 0 - 4 | 0 - 2 | Sparta Praha | ||||||
30 Oct 2019 15:59 | FT | Banik Ostrava | 0 - 0 | 0 - 0 | Slavia Praha | ||||||
30 Oct 2019 16:30 | FT | Slovan Liberec | 2 - 0 | 0 - 0 | Teplice | ||||||
FYR Macedonia Cup uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 12:30 | FT | Osogovo | 1 - 4 | 1 - 1 | Academy Pandev | ||||||
30 Oct 2019 12:30 | FT | FK Makedonija | 0 - 0 | 0 - 0 | Bregalnica Stip | ||||||
30 Oct 2019 12:30 | FT | Sileks | 1 - 1 | 1 - 0 | Korzo Prilep | ||||||
30 Oct 2019 12:30 | FT | Rabotnicki Skopje | 4 - 0 | 1 - 0 | Pelister Bitola | ||||||
30 Oct 2019 12:30 | FT | Ohrid 2004 | 2 - 3 | 1 - 2 | Labunishta | ||||||
30 Oct 2019 12:30 | FT | Struga Trim Lum | 1 - 0 | 0 - 0 | Borec Veles | ||||||
30 Oct 2019 12:30 | FT | FK Shkendija 79 | 1 - 0 | 0 - 0 | Vardar Skopje | ||||||
30 Oct 2019 12:30 | FT | Rabotnicki Skopje | 4 - 0 | 1 - 0 | Pelister Bitola | ||||||
30 Oct 2019 12:30 | FT | Osogovo | 1 - 4 | 1 - 1 | Academy Pandev | ||||||
30 Oct 2019 12:30 | FT | Struga Trim Lum | 1 - 0 | 0 - 0 | Borec Veles | ||||||
30 Oct 2019 12:30 | FT | FK Makedonija | 0 - 0 | 0 - 0 | Bregalnica Stip | ||||||
30 Oct 2019 12:30 | FT | Ohrid 2004 | 2 - 3 | 1 - 2 | Labunishta | ||||||
30 Oct 2019 12:30 | FT | Sileks | 1 - 1 | 1 - 0 | Korzo Prilep | ||||||
30 Oct 2019 12:30 | FT | FK Shkendija 79 | 1 - 0 | 0 - 0 | Vardar Skopje | ||||||
Slovakia Cup uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 12:30 | FT | Trencin | 4 - 0 | 1 - 0 | Mfk Skalica | ||||||
30 Oct 2019 12:30 | FT | Skf Sered | 3 - 0 | 1 - 0 | Artmedia Petrzalka | ||||||
30 Oct 2019 12:30 | FK Pohronie | ? - ? | ? - ? | Zlate Moravce | |||||||
30 Oct 2019 15:00 | FT | Poprad | 3 - 0 | 0 - 0 | Dukla Banska Bystrica | ||||||
30 Oct 2019 15:59 | FT | Nitra | 3 - 2 | 1 - 1 | Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas | ||||||
30 Oct 2019 16:30 | FT | FK Senica | 1 - 1 | 0 - 0 | MFK Ruzomberok | ||||||
30 Oct 2019 17:00 | FT | DAC Dunajska Streda | 0 - 0 | 0 - 0 | Spartak Trnava | ||||||
UEFA Women's Cup uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 13:00 | FT | Minsk Womens | 1 - 3 | 0 - 0 | Nữ Barcelona | ||||||
30 Oct 2019 15:30 | FT | Lyonnais Womens | 7 - 0 | 2 - 0 | Fortuna Hjorring Womens | ||||||
30 Oct 2019 18:00 | FT | Nữ Bayern Munich | 2 - 0 | 1 - 0 | Biik Kazygurt Womens | ||||||
30 Oct 2019 18:00 | FT | Twente Enschede Womens | 0 - 1 | 0 - 1 | Nữ Wolfsburg | ||||||
30 Oct 2019 18:30 | FT | Nữ Atletico Madrid | 2 - 1 | 1 - 0 | Nữ Manchester City | ||||||
Saudi Arabia Division 1 uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 14:40 | FT | Al Nahdha | 3 - 3 | 0 - 1 | Al Mojzel | ||||||
30 Oct 2019 14:45 | FT | Al Nojoom | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Taqdom | ||||||
30 Oct 2019 14:55 | FT | Al Kawkab | 1 - 1 | 0 - 1 | Al Ain Ksa | ||||||
30 Oct 2019 15:10 | FT | Al Jabalain | 1 - 1 | 0 - 0 | Al Bukayriyah | ||||||
30 Oct 2019 15:25 | FT | Al-Ansar | 1 - 1 | 0 - 1 | Al Khaleej Club | ||||||
India Super League uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 14:00 | FT | Chennai Titans | 0 - 1 | 0 - 0 | Atletico De Kolkata | ||||||
Moldova Cup uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 11:00 | FT | Sfintul Gheorghe | 0 - 0 | 0 - 0 | Milsami | ||||||
30 Oct 2019 15:30 | FT | Cs Petrocub | 3 - 1 | 0 - 0 | Zimbru Chisinau | ||||||
Hungary Cup uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 11:30 | FT | Kozarmisleny Se | 1 - 2 | 1 - 1 | Varda Se | ||||||
30 Oct 2019 11:30 | FT | Budaorsi Sc | 3 - 7 | 2 - 3 | Zalaegerszegi TE | ||||||
30 Oct 2019 11:30 | FT | Kazincbarcika | 0 - 0 | 0 - 0 | Budapest Honved | ||||||
30 Oct 2019 11:30 | FT | Bkv Elore | 1 - 3 | 1 - 2 | Ferencvarosi TC | ||||||
30 Oct 2019 11:30 | FT | Dabas | 0 - 3 | 0 - 2 | Diosgyor | ||||||
30 Oct 2019 11:30 | FT | Maglodi Tc | 0 - 15 | 0 - 4 | Videoton Puskas Akademia | ||||||
30 Oct 2019 11:30 | FT | Tiszaujvaros | 0 - 3 | 0 - 1 | Fehervar Videoton | ||||||
30 Oct 2019 11:30 | FT | Nagybajomi Ac | 0 - 5 | 0 - 0 | Dorogi | ||||||
30 Oct 2019 11:30 | FT | Pecs | 2 - 0 | 0 - 0 | Rakosmenti Ksk | ||||||
30 Oct 2019 11:30 | FT | Tatabanya | 0 - 2 | 0 - 0 | Debreceni VSC | ||||||
30 Oct 2019 17:00 | FT | Gyirmot Se | 3 - 0 | 2 - 0 | Soroksar | ||||||
Switzerland Cup uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 18:00 | FT | Grasshoppers | 0 - 1 | 0 - 0 | Luzern | ||||||
30 Oct 2019 18:30 | FT | Winterthur | 1 - 0 | 1 - 0 | Thun | ||||||
30 Oct 2019 19:00 | FT | Linth 04 | 0 - 2 | 0 - 1 | Sion | ||||||
30 Oct 2019 19:15 | FT | Young Boys | 4 - 0 | 2 - 0 | Zurich | ||||||
30 Oct 2019 19:15 | FT | Stade Lausanne Ouchy | 1 - 2 | 0 - 0 | Basel | ||||||
Poland Centralna Liga Juniorow uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 11:00 | FT | Gornik Zabrze Youth | 0 - 2 | 0 - 0 | Arka Gdynia Youth | ||||||
England Southern Premier League uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 14:00 | Hayes&Yeading | ? - ? | ? - ? | Beaconsfield Sycob | |||||||
AFC Women U19 Championship uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 12:00 | FT | Nữ Thái Lan U19 | 1 - 3 | 0 - 2 | Nữ Australia U19 | ||||||
England Conference North Division uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 19:45 | FT | Darlington | 1 - 0 | 1 - 0 | Kidderminster | ||||||
England FA Trophy uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 19:45 | FT | Carlton Town | 1 - 2 | 0 - 2 | Matlock Town | ||||||
30 Oct 2019 19:45 | FT | Whitby Town | 4 - 1 | 0 - 0 | Worksop Town | ||||||
30 Oct 2019 19:45 | FT | Taunton Town | 4 - 1 | 0 - 0 | Wimborne Town | ||||||
Iran League Division 1 uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 11:15 | FT | Baderan Tehran | 1 - 0 | 0 - 0 | Malavan | ||||||
30 Oct 2019 11:15 | FT | Mes Rafsanjan | 1 - 1 | 1 - 0 | Mes Krman | ||||||
30 Oct 2019 11:15 | FT | Fajr Sepasi | 0 - 0 | 0 - 0 | Oxin Alborz | ||||||
30 Oct 2019 11:15 | FT | Shahrdari Tabriz | 1 - 1 | 0 - 1 | Aluminium Arak | ||||||
30 Oct 2019 11:15 | FT | Sepidroud Rasht | 2 - 1 | 1 - 0 | Qashqai Shiraz | ||||||
30 Oct 2019 11:15 | FT | Niroye Zamini | 1 - 0 | 0 - 0 | Khouneh Be Khouneh | ||||||
30 Oct 2019 11:15 | FT | Khooshe Talaee Saveh | 0 - 0 | 0 - 0 | Damash Gilan FC | ||||||
30 Oct 2019 11:15 | FT | Navad Urmia | 1 - 0 | 0 - 0 | Arman Gohar Sirjan | ||||||
30 Oct 2019 12:00 | FT | Esteghlal Khozestan | 1 - 1 | 0 - 1 | Havadar SC | ||||||
Italian Youth Cup uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 13:30 | FT | Sassuolo Calcio Youth | 2 - 3 | 2 - 0 | Bologna Youth | ||||||
30 Oct 2019 13:30 | FT | Spezia U19 | 1 - 5 | 1 - 2 | AC Milan U19 | ||||||
30 Oct 2019 13:30 | FT | Napoli U19 | 2 - 1 | 2 - 1 | Lazio U19 | ||||||
Brazil National Football Tournament U20 uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 17:30 | FT | Cr Flamengo Rj Youth | 2 - 1 | 0 - 0 | Fluminense Rj Youth | ||||||
Mexico Primera Divison A uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 03:00 | FT | Csyd Dorados De Sinaloa | 0 - 0 | 0 - 0 | CF Atlante | ||||||
Scotland Division 2 uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 14:00 | Annan Athletic | ? - ? | ? - ? | Brechin City | |||||||
Bulgaria Division 2 uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 15:30 | FT | Neftohimik | 0 - 0 | 0 - 0 | Ludogorets Razgrad Ii | ||||||
Ecuador Campeonato Serie B uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 15:00 | FT | Manta | 0 - 0 | 0 - 0 | Orense SC | ||||||
30 Oct 2019 18:00 | FT | CD Independiente Juniors | 0 - 0 | 0 - 0 | Gualaceo SC | ||||||
30 Oct 2019 20:00 | FT | Santo Domingo | 0 - 2 | 0 - 1 | Atletico Porteno | ||||||
30 Oct 2019 20:15 | FT | CD Clan Juvenil | 0 - 3 | 0 - 0 | Liga de Loja | ||||||
30 Oct 2019 20:30 | FT | Cds Santa Rita | 0 - 0 | 0 - 0 | Pottu via HO | ||||||
Belarus Pershaya Liga uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 12:00 | FT | Lokomotiv Gomel | 0 - 2 | 0 - 1 | Ruh Brest | ||||||
Italy Serie D uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 13:30 | FT | Citta Di Fasano | 3 - 2 | 0 - 1 | Taranto Sport | ||||||
Croatia 2 HNL uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 13:00 | FT | Dinamo Zagreb B | 3 - 0 | 0 - 0 | Solin | ||||||
Bahrain Cup uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 15:00 | FT | East Riffa | 3 - 1 | 0 - 1 | Isa Town | ||||||
30 Oct 2019 15:00 | FT | Al-Hadd | 2 - 2 | 1 - 0 | Malkia | ||||||
30 Oct 2019 17:30 | FT | Al-shabbab | 2 - 0 | 0 - 0 | Sitra | ||||||
30 Oct 2019 17:30 | FT | Al-Riffa | 2 - 0 | 1 - 0 | Al Ahli Bhr | ||||||
Venezuela Cup uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 15:00 | FT | Deportivo La Guaira | 2 - 1 | 0 - 1 | Monagas SC | ||||||
30 Oct 2019 20:00 | FT | Carabobo | 0 - 2 | 0 - 1 | Zamora Barinas | ||||||
30 Oct 2019 20:00 | FT | Zulia | 0 - 1 | 0 - 0 | Academia Puerto Cabello | ||||||
30 Oct 2019 22:00 | FT | Caracas FC | 1 - 1 | 1 - 0 | Metropolitanos | ||||||
CAF Confederation Cup uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 18:00 | FT | Generation Foot | 0 - 1 | 0 - 0 | Esae | ||||||
Sudan Premier League uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 14:00 | FT | Merreikh El Fasher | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Merreikh | ||||||
30 Oct 2019 16:15 | FT | Ahli Al Khartoum | 1 - 2 | 1 - 1 | Hilal Obayed | ||||||
Mexico Youth U20 uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 15:00 | FT | Chivas Guadalajara U20 | 1 - 3 | 0 - 1 | Club Tijuana U20 | ||||||
30 Oct 2019 17:15 | FT | Tigres Uanl U20 | 2 - 2 | 0 - 0 | Deportivo Toluca Mexiquense U20 | ||||||
30 Oct 2019 18:00 | FT | Pachuca U20 | 2 - 3 | 1 - 2 | Monterrey U20 | ||||||
Jamaica Premier League uitslagen |
|||||||||||
30 Oct 2019 20:00 | FT | Portmore United | 0 - 2 | 0 - 1 | Mount Pleasant |
Totaal wedstrijden: 303
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...