voetbaluitslagen 31-03-2018
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
English Premier League uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 12:30 | FT | Crystal Palace | 1 - 2 | 1 - 0 | Liverpool | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | West Ham United | 3 - 0 | 3 - 0 | Southampton | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Brighton | 0 - 2 | 0 - 0 | Leicester City | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Manchester United | 2 - 0 | 2 - 0 | Swansea City | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Newcastle United | 1 - 0 | 0 - 0 | Huddersfield Town | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Watford | 2 - 2 | 1 - 1 | AFC Bournemouth | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | West Bromwich | 1 - 2 | 0 - 1 | Burnley | ||||||
31 Mar 2018 17:30 | FT | Everton | 1 - 3 | 0 - 3 | Manchester City | ||||||
England Championship uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Birmingham | 1 - 0 | 1 - 0 | Ipswich | ||||||
31 Mar 2018 17:30 | FT | Hull City | 0 - 0 | 0 - 0 | Aston Villa | ||||||
Italy Serie A uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 11:30 | FT | Bologna | 1 - 1 | 1 - 0 | AS Roma | ||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | Atalanta | 2 - 0 | 0 - 0 | Udinese | ||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | Cagliari | 0 - 4 | 0 - 0 | Torino | ||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | Fiorentina | 2 - 0 | 1 - 0 | Crotone | ||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | Genoa | 1 - 1 | 1 - 0 | Spal | ||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | Inter Milan | 3 - 0 | 2 - 0 | Hellas Verona | ||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | Lazio | 6 - 2 | 1 - 1 | Benevento | ||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | Chievo | 2 - 1 | 0 - 1 | Sampdoria | ||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | US Sassuolo Calcio | 1 - 1 | 1 - 0 | Napoli | ||||||
31 Mar 2018 19:45 | FT | Juventus | 3 - 1 | 1 - 1 | AC Milan | ||||||
Spanish La Liga uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 12:00 | FT | Girona | 1 - 1 | 0 - 0 | Levante | ||||||
31 Mar 2018 15:15 | FT | Athletic Bilbao | 1 - 1 | 0 - 0 | Celta Vigo | ||||||
31 Mar 2018 17:30 | FT | Las Palmas | 0 - 3 | 0 - 2 | Real Madrid | ||||||
31 Mar 2018 19:45 | FT | Sevilla | 2 - 2 | 1 - 0 | Barcelona | ||||||
Spain Segunda Division B uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Cultural Leonesa | 0 - 1 | 0 - 1 | Zaragoza | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Numancia | 2 - 1 | 2 - 1 | Cordoba C.F. | ||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | Real Oviedo | 0 - 1 | 0 - 0 | Alcorcon | ||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | Valladolid | 1 - 0 | 1 - 0 | CF Reus Deportiu | ||||||
31 Mar 2018 19:00 | SD Huesca | ? - ? | ? - ? | Albacete | |||||||
Germany Bundesliga uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | Bayer Leverkusen | 0 - 0 | 0 - 0 | Augsburg | ||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | Hannover 96 | 2 - 3 | 0 - 1 | RB Leipzig | ||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | Hoffenheim | 6 - 0 | 1 - 0 | Koln | ||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | Schalke 04 | 2 - 0 | 0 - 0 | Freiburg | ||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | VfB Stuttgart | 1 - 1 | 1 - 1 | Hamburger | ||||||
31 Mar 2018 17:30 | FT | Bayern Munich | 6 - 0 | 5 - 0 | Borussia Dortmund | ||||||
31 Mar 2018 19:30 | FT | Hertha Berlin | 0 - 0 | 0 - 0 | Wolfsburg | ||||||
Germany Bundesliga 2 uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 12:00 | FT | Dynamo Dresden | 1 - 1 | 1 - 0 | Nurnberg | ||||||
31 Mar 2018 12:00 | FT | Heidenheimer | 1 - 2 | 0 - 0 | Ingolstadt 04 | ||||||
31 Mar 2018 12:00 | FT | MSV Duisburg | 1 - 4 | 0 - 1 | Kaiserslautern | ||||||
French Ligue 1 uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | Dijon | 1 - 3 | 0 - 1 | Marseille | ||||||
French Ligue 2 uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | Nancy | 0 - 2 | 0 - 0 | Stade Reims | ||||||
Portugal Primera Liga uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | Pacos Ferreira | 2 - 0 | 1 - 0 | Chaves | ||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | Portimonense | 4 - 3 | 0 - 2 | Moreirense | ||||||
31 Mar 2018 18:15 | FT | SL Benfica | 2 - 0 | 1 - 0 | Vitoria Guimaraes | ||||||
31 Mar 2018 20:30 | FT | Sporting Braga | 1 - 0 | 0 - 0 | Sporting Lisbon | ||||||
Eredivisie uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 17:30 | FT | Zwolle | 2 - 0 | 1 - 0 | Sparta Rotterdam | ||||||
31 Mar 2018 17:30 | FT | Vitesse Arnhem | 0 - 3 | 0 - 1 | Roda JC Kerkrade | ||||||
31 Mar 2018 18:45 | FT | PSV Eindhoven | 5 - 1 | 1 - 0 | NAC Breda | ||||||
31 Mar 2018 19:45 | FT | Willem II | 3 - 2 | 2 - 2 | Utrecht | ||||||
31 Mar 2018 19:45 | FT | ADO Den Haag | 0 - 3 | 0 - 3 | AZ Alkmaar | ||||||
International Friendly uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 01:00 | FT | Manchester United U19 | 2 - 2 | 2 - 0 | Arsenal U19 | ||||||
31 Mar 2018 04:00 | FT | Werribee City Sc | 0 - 3 | 0 - 2 | Avondale Heights | ||||||
31 Mar 2018 05:00 | FT | Murray United | 2 - 1 | 2 - 0 | Ballarat Red Devils | ||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | Karlskrona | 1 - 1 | 0 - 0 | Husqvarna FF | ||||||
Argentina Primera Division uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 01:15 | FT | Belgrano | 2 - 2 | 1 - 1 | Racing Club | ||||||
31 Mar 2018 17:15 | FT | Velez Sarsfield | 3 - 3 | 1 - 2 | Estudiantes La Plata | ||||||
31 Mar 2018 17:15 | FT | Newells Old Boys | 2 - 1 | 2 - 0 | Tigre | ||||||
31 Mar 2018 19:30 | FT | Gimnasia LP | 1 - 3 | 0 - 0 | Argentinos Juniors | ||||||
31 Mar 2018 21:45 | FT | Union Santa Fe | 1 - 1 | 0 - 0 | San Martin San Juan | ||||||
Belgium Jupiler League uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | Kortrijk | 4 - 1 | 3 - 1 | Beveren | ||||||
31 Mar 2018 19:00 | FT | KSC Lokeren | 1 - 0 | 1 - 0 | St-Truidense VV | ||||||
31 Mar 2018 19:00 | FT | Lierse | 0 - 3 | 0 - 1 | Royal Excel Mouscron | ||||||
31 Mar 2018 19:30 | FT | AS Eupen | 2 - 2 | 1 - 1 | Beerschot AC | ||||||
Russia Premier League uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 12:00 | FT | Amkar Perm | 2 - 1 | 0 - 1 | Lokomotiv Moscow | ||||||
31 Mar 2018 12:00 | FT | Akhmat Grozny | 0 - 0 | 0 - 0 | SKA Energiya Khabarovsk | ||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | Dynamo Moscow | 2 - 1 | 0 - 0 | Arsenal Tula | ||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | Spartak Moscow | 2 - 1 | 1 - 0 | Ruan Tosno | ||||||
Scotland Premier League uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 12:30 | FT | Motherwell FC | 2 - 2 | 2 - 0 | Glasgow Rangers | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Aberdeen | 4 - 1 | 2 - 0 | St Johnstone | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Celtic | 3 - 0 | 1 - 0 | Ross County | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Hibernian FC | 2 - 0 | 0 - 0 | Partick Thistle | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Kilmarnock | 2 - 0 | 2 - 0 | Hamilton FC | ||||||
Denmark SAS Ligaen uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 16:30 | FT | Silkeborg IF | 2 - 3 | 2 - 1 | Elite 3000 Helsingor | ||||||
USA MLS uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 01:00 | FT | Toronto FC | 3 - 1 | 2 - 0 | Real Salt Lake | ||||||
31 Mar 2018 18:00 | FT | Orlando City | 4 - 3 | 2 - 2 | New York Red Bulls | ||||||
31 Mar 2018 20:00 | FT | Columbus Crew | 1 - 2 | 1 - 0 | Vancouver Whitecaps FC | ||||||
31 Mar 2018 20:00 | FT | Los Angeles Galaxy | 4 - 3 | 0 - 2 | Los Angeles FC | ||||||
31 Mar 2018 23:00 | FT | Chicago Fire | 2 - 2 | 0 - 1 | Portland Timbers | ||||||
Republic Gambrinus Liga uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | Brno | 0 - 0 | 0 - 0 | Mfk Karvina | ||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | FK Baumit Jablonec | 2 - 1 | 1 - 1 | Bohemians 1905 | ||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | Synot Slovacko | 0 - 1 | 0 - 1 | Slovan Liberec | ||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | Teplice | 1 - 1 | 0 - 1 | Sparta Praha | ||||||
31 Mar 2018 19:15 | FT | Viktoria Plzen | 1 - 2 | 0 - 1 | Mlada Boleslav | ||||||
Sweden Superettan uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | AFC United | 0 - 0 | 0 - 0 | IK Brage | ||||||
Turkey Super Lig uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 11:30 | FT | Yeni Malatyaspor | 4 - 1 | 1 - 1 | Genclerbirligi | ||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | Antalyaspor | 2 - 0 | 1 - 0 | Bursaspor | ||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | Besiktas | 1 - 0 | 1 - 0 | Alanyaspor | ||||||
England Divison 1 uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Walsall | 0 - 1 | 0 - 0 | Portsmouth | ||||||
Mexico Primera Division uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 02:00 | FT | Morelia | 1 - 2 | 0 - 1 | Chivas Guadalajara | ||||||
31 Mar 2018 04:00 | FT | Atlas | 3 - 2 | 2 - 0 | Santos Laguna | ||||||
Argentina Primera B Nacional uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 19:30 | FT | CA Brown Adrogue | 1 - 1 | 1 - 1 | Deportivo Riestra | ||||||
31 Mar 2018 21:00 | FT | Ferrol Carril Oeste | 4 - 1 | 1 - 1 | Los Andes | ||||||
French League Cup uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 20:05 | FT | Paris Saint Germain | 3 - 0 | 2 - 0 | Monaco | ||||||
Switzerland National Liga uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 18:00 | FT | Grasshoppers | 0 - 2 | 0 - 0 | Thun | ||||||
31 Mar 2018 18:00 | FT | Sion | 1 - 1 | 1 - 1 | Zurich | ||||||
Liga de Honora uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 11:15 | FT | Real Sport | 0 - 0 | 0 - 0 | Porto B | ||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | CF Uniao Madeira | 0 - 0 | 0 - 0 | Arouca | ||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | Varzim | 1 - 1 | 1 - 0 | Sporting Braga B | ||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | CD Cova Piedade | 1 - 0 | 0 - 0 | Famalicao | ||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | Sporting CP B | 2 - 3 | 1 - 0 | CD Nacional | ||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | Gil Vicente | 2 - 1 | 2 - 1 | Penafiel | ||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | Santa Clara | 3 - 2 | 2 - 0 | SL Benfica B | ||||||
31 Mar 2018 18:00 | FT | Academica Coimbra | 0 - 2 | 0 - 1 | UD Oliveirense | ||||||
Australia League A uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 07:35 | FT | Brisbane Roar FC | 1 - 0 | 1 - 0 | Central Coast Mariners FC | ||||||
31 Mar 2018 09:50 | FT | Melbourne Victory FC | 3 - 1 | 2 - 1 | Western Sydney | ||||||
Korea League Classic uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 06:00 | FT | Jeju United FC | 0 - 1 | 0 - 1 | Suwon Samsung Bluewings | ||||||
31 Mar 2018 06:00 | FT | Pohang Steelers | 2 - 1 | 1 - 0 | Ulsan Hyundai Horang-i | ||||||
31 Mar 2018 08:00 | FT | Daegu FC | 1 - 1 | 1 - 0 | Chunnam Dragons | ||||||
31 Mar 2018 08:00 | FT | Jeonbuk Hyundai Motors | 1 - 0 | 1 - 0 | Sangju Sangmu Phoenix | ||||||
J-League Division 1 uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 06:00 | FT | Shimizu S-Pulse | 0 - 1 | 0 - 1 | Yokohama F Marinos | ||||||
31 Mar 2018 06:00 | FT | Vegalta Sendai | 1 - 0 | 1 - 0 | V-Varen Nagasaki | ||||||
31 Mar 2018 07:00 | FT | Tokyo | 3 - 2 | 2 - 1 | Gamba Osaka | ||||||
31 Mar 2018 07:00 | FT | Kashima Antlers | 0 - 0 | 0 - 0 | Consadole Sapporo | ||||||
31 Mar 2018 08:00 | FT | Kawasaki Frontale | 0 - 1 | 0 - 0 | Sanfrecce Hiroshima | ||||||
31 Mar 2018 11:00 | FT | Cerezo Osaka | 2 - 1 | 1 - 1 | Shonan Bellmare | ||||||
31 Mar 2018 11:00 | FT | Sagan Tosu | 3 - 2 | 0 - 1 | Nagoya Grampus Eight | ||||||
Japanese League Division 2 uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 05:00 | FT | Yamagata Montedio | 0 - 1 | 0 - 1 | Renofa Yamaguchi | ||||||
31 Mar 2018 07:00 | FT | Kyoto Purple Sanga | 1 - 1 | 1 - 1 | Kamatamare Sanuki | ||||||
Russian First Division uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 06:00 | FT | Luch-Energiya | 0 - 0 | 0 - 0 | Baltika | ||||||
31 Mar 2018 11:00 | FT | Sochi | 0 - 0 | 0 - 0 | Shinnik Yaroslavl | ||||||
31 Mar 2018 11:00 | FT | Sibir | 2 - 0 | 1 - 0 | FK Khimki | ||||||
31 Mar 2018 11:00 | FT | Yenisey Krasnoyarsk | 0 - 2 | 0 - 0 | Kuban Krasnodar | ||||||
31 Mar 2018 12:00 | FT | Gazovik Orenburg | 3 - 0 | 2 - 0 | Tom Tomsk | ||||||
31 Mar 2018 12:00 | FT | FK Tyumen | 3 - 1 | 1 - 1 | Volgar-Gazprom Astrachan | ||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | Tambov | 0 - 2 | 0 - 1 | Krylya Sovetov Samara | ||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | Fakel Voronezh | 0 - 4 | 0 - 0 | Avangard | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Zenit-2 St.Petersburg | 0 - 1 | 0 - 0 | Rotor Volgograd | ||||||
Greece National A uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | Panaitolikos Agrinio | 1 - 0 | 1 - 0 | Pas Giannina | ||||||
31 Mar 2018 15:15 | FT | PAE Atromitos | 0 - 2 | 0 - 1 | PAOK Saloniki | ||||||
31 Mar 2018 17:30 | FT | PAE Levadiakos | 1 - 1 | 1 - 0 | Olympiakos | ||||||
Iran Pro League uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | Peykan | 1 - 0 | 1 - 0 | Sepahan | ||||||
31 Mar 2018 15:30 | FT | Foolad Khozestan | 1 - 0 | 0 - 0 | Padideh Mashhad | ||||||
Cyprus 1 Division uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | APOEL Nicosia | 3 - 1 | 0 - 0 | AEL Limassol | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Nea Salamis | 2 - 0 | 0 - 0 | Ermis Aradippou | ||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | Doxa Katokopias | 4 - 3 | 2 - 3 | Alki Oroklini | ||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | AEK Larnaca | 3 - 0 | 2 - 0 | Apollon Limassol FC | ||||||
Singapore uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 10:30 | FT | Albirex Niigata FC | 2 - 1 | 0 - 0 | Tampines Rovers FC | ||||||
Indonesia Super Liga uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 07:30 | FT | Perseru Serui | 0 - 1 | 0 - 0 | PSM Makassar | ||||||
31 Mar 2018 09:30 | FT | Barito Putera | 2 - 2 | 1 - 1 | Persipura Jayapura | ||||||
31 Mar 2018 09:30 | FT | PSMS Medan | 1 - 2 | 0 - 1 | Bhayangkara Surabaya United | ||||||
31 Mar 2018 12:30 | FT | Persija Jakarta | 3 - 1 | 1 - 1 | Arema Malang | ||||||
Ukraine Premier League uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 12:00 | FT | Zirka Kirovohrad | 0 - 0 | 0 - 0 | PFC Oleksandria | ||||||
31 Mar 2018 12:00 | FT | Karpaty Lviv | 3 - 1 | 1 - 1 | Chernomorets Odessa | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Vorskla Poltava | 0 - 0 | 0 - 0 | Veres Rivne | ||||||
Romania - Division A uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | Voluntari | 1 - 2 | 0 - 0 | Gaz Metan Medias | ||||||
31 Mar 2018 18:45 | FT | CS Universitatea Craiova | 0 - 0 | 0 - 0 | CFR Cluj | ||||||
Austria uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Trenkwalder Admira | 0 - 1 | 0 - 1 | LASK Linz | ||||||
31 Mar 2018 17:30 | FT | Red Bull Salzburg | 2 - 0 | 1 - 0 | Wolfsberger AC | ||||||
31 Mar 2018 17:30 | FT | St.Polten | 1 - 5 | 1 - 2 | Sturm Graz | ||||||
31 Mar 2018 17:30 | FT | Austria Wien | 2 - 1 | 1 - 0 | Rheindorf Altach | ||||||
Thailand uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 11:45 | FT | Buriram United | 2 - 1 | 1 - 0 | Chonburi Shark FC | ||||||
31 Mar 2018 12:00 | FT | Air Force Central | 1 - 3 | 0 - 1 | Prachuap Khiri Khan | ||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | Samut Prakan City | 1 - 1 | 1 - 1 | Suphanburi FC | ||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | Chainat FC | 1 - 2 | 0 - 1 | Nakhon Ratchasima | ||||||
HongKong uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 07:30 | FT | Guangzhou Rf U19 | 1 - 3 | 0 - 1 | Sun Pegasus | ||||||
31 Mar 2018 10:30 | FT | Hong Kong Sapling | 1 - 4 | 1 - 3 | Kitchee | ||||||
Hungary uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | Videoton Puskas Akademia | 0 - 0 | 0 - 0 | Fehervar Videoton | ||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | Mezokovesd-Zsory | 2 - 3 | 0 - 2 | Paksi SE | ||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | Balmazujvaros | 1 - 1 | 1 - 0 | Vasas | ||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | Ujpesti TE | 0 - 0 | 0 - 0 | Ferencvarosi TC | ||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | Diosgyor | 1 - 1 | 1 - 0 | Budapest Honved | ||||||
31 Mar 2018 18:30 | FT | Szombathelyi Haladas | 1 - 1 | 0 - 1 | Debreceni VSC | ||||||
Poland uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | Gornik Zabrze | 2 - 2 | 0 - 0 | Sandecja | ||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | LKS Nieciecza | 2 - 0 | 0 - 0 | Cracovia Krakow | ||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | Korona Kielce | 1 - 0 | 1 - 0 | Lechia Gdansk | ||||||
31 Mar 2018 19:30 | FT | Arka Gdynia | 1 - 0 | 1 - 0 | Legia Warszawa | ||||||
Serbia uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | Borac Cacak | 2 - 0 | 0 - 0 | Macva Sabac | ||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | Radnicki Nis | 1 - 1 | 0 - 0 | Vojvodina | ||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | Radnik Surdulica | 1 - 0 | 1 - 0 | FK Javor Ivanjica | ||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | Zemun | 1 - 1 | 0 - 0 | FK Napredak Krusevac | ||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | Backa Backa Palanka | 1 - 2 | 0 - 1 | Partizan Belgrade | ||||||
Malaysia Super League uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 08:45 | Negeri Sembilan | ? - ? | ? - ? | Perak | |||||||
31 Mar 2018 08:45 | PKNP | ? - ? | ? - ? | Terengganu | |||||||
31 Mar 2018 08:45 | Selangor PB | ? - ? | ? - ? | Selangor PKNS | |||||||
Croatia uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | Hajduk Split | 1 - 1 | 0 - 0 | NK Rijeka | ||||||
31 Mar 2018 18:00 | FT | Zapresic | 0 - 0 | 0 - 0 | Dinamo Zagreb | ||||||
Egypt Premier League uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | EL Masry | 0 - 2 | 0 - 0 | Ittihad Alexandria | ||||||
Bulgaria uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:30 | FT | Ludogorets Razgrad | 5 - 0 | 2 - 0 | FC Vereya | ||||||
31 Mar 2018 18:00 | FT | CSKA Sofia | 4 - 1 | 2 - 0 | Botev Plovdiv | ||||||
Slovakia uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | Zlate Moravce | 2 - 2 | 1 - 0 | FK Senica | ||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | MSK Zilina | 1 - 5 | 1 - 3 | Trencin | ||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | Slovan Bratislava | 1 - 0 | 0 - 0 | MFK Ruzomberok | ||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | Sport Podbrezova | 1 - 1 | 1 - 0 | 1. Tatran Presov | ||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | Zemplin Michalovce | 4 - 0 | 1 - 0 | Nitra | ||||||
Slovenia Liga uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | NK Publikum Celje | 7 - 1 | 0 - 1 | Ankaran Hrvatini Mas Tech | ||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | Krsko Posavlje | 1 - 2 | 1 - 1 | Domzale | ||||||
31 Mar 2018 19:30 | FT | NK Olimpija Ljubljana | 1 - 1 | 0 - 0 | NK Maribor | ||||||
Belarus Premier League uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | Gomel | 0 - 0 | 0 - 0 | Slutsksakhar Slutsk | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Shakhter Soligorsk | 0 - 0 | 0 - 0 | Dinamo Brest | ||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | Dinamo Minsk | 2 - 1 | 1 - 0 | Torpedo Zhodino | ||||||
Wales Premier League uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | Newtown | 2 - 3 | 1 - 2 | Carmarthen | ||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | Barry Town Afc | 2 - 0 | 1 - 0 | Prestatyn Town FC | ||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | Llandudno | 1 - 0 | 0 - 0 | Aberystwyth Town | ||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | Connah's QN | 3 - 0 | 3 - 0 | Cardiff Metropolitan | ||||||
31 Mar 2018 17:15 | FT | Bangor City FC | 1 - 0 | 1 - 0 | The New Saints | ||||||
Iraq uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 13:30 | FT | Alsinaat Alkahrabaiya | 1 - 4 | 1 - 2 | Al Zawraa | ||||||
31 Mar 2018 13:30 | FT | Naft Alwasat | 1 - 1 | 1 - 1 | Al Kahrabaa | ||||||
31 Mar 2018 13:30 | FT | Al-Hudod | 3 - 1 | 1 - 1 | Al Diwaniya | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Naft Misan | 3 - 0 | 1 - 0 | Al Talaba | ||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | Al Quwa Al Jawiya | 1 - 1 | 1 - 1 | Al Minaa | ||||||
Kazakhstan Super League uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 10:00 | FT | FK Aktobe Lento | 1 - 1 | 1 - 1 | Kairat Almaty | ||||||
31 Mar 2018 10:00 | FT | Akzhayik Oral | 1 - 0 | 0 - 0 | Irtysh Pavlodar | ||||||
31 Mar 2018 11:00 | FT | FK Atyrau | 0 - 1 | 0 - 0 | Ordabasy | ||||||
31 Mar 2018 11:00 | FT | Astana | 2 - 0 | 2 - 0 | Kaisar Kyzylorda | ||||||
Morocco Super League uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | Kawkab de Marrakech | 1 - 1 | 1 - 0 | Chabab Atlas Khenifra | ||||||
31 Mar 2018 18:00 | FT | Forces Armee Royales | 0 - 0 | 0 - 0 | HUSA Hassania Agadir | ||||||
Bosnia Premijer Liga uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | NK Siroki Brijeg | 0 - 0 | 0 - 0 | Zrinjski Mostar | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | FK Zeljeznicar | 2 - 1 | 2 - 0 | Radnik Bijeljina | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | GOSK Gabela | 1 - 0 | 0 - 0 | Mladost Doboj Kakanj | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Borac Banja Luka | 1 - 0 | 0 - 0 | Vitez | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Sloboda | 1 - 1 | 1 - 0 | NK Celik | ||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | FK Sarajevo | 1 - 0 | 1 - 0 | Krupa | ||||||
China Premier League uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 08:30 | FT | Changchun YaTai | 1 - 2 | 0 - 0 | Guangzhou R&F | ||||||
31 Mar 2018 12:35 | FT | ShenHua SVA FC | 4 - 2 | 0 - 0 | Hebei Hx Xingfu | ||||||
31 Mar 2018 12:35 | FT | Beijing Guoan | 4 - 0 | 1 - 0 | Beijing Renhe | ||||||
31 Mar 2018 12:35 | FT | HeNan | 1 - 1 | 1 - 1 | Dalian Yifang Aerbin | ||||||
Estonia uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 11:00 | FT | Paide Linnameeskond | 1 - 4 | 0 - 1 | Nomme JK Kalju | ||||||
31 Mar 2018 11:00 | FT | Parnu Linnameeskond | 1 - 1 | 1 - 0 | Viljandi Jk Tulevik | ||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | Levadia Tallinn | 5 - 0 | 2 - 0 | Trans Narva | ||||||
Switzerland Challenge League uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 18:00 | FT | Neuchatel Xamax | 1 - 0 | 0 - 0 | Rapperswil-jona | ||||||
31 Mar 2018 18:00 | FT | Schaffhausen | 4 - 0 | 2 - 0 | Wohlen | ||||||
Armenia Premier League uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 12:00 | FT | Shirak | 2 - 0 | 0 - 0 | Pyunik | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 20:00 | FT | Jorge Wilstermann | 3 - 0 | 1 - 0 | Club Guabira | ||||||
31 Mar 2018 22:15 | FT | Royal Pari | 0 - 2 | 0 - 1 | San Jose | ||||||
Korea K League Challenge uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 06:00 | FT | Busan I'Park | 1 - 1 | 0 - 0 | Ansan Greeners | ||||||
31 Mar 2018 07:00 | FT | Anyang | 0 - 1 | 0 - 1 | Suwon FC | ||||||
31 Mar 2018 07:00 | FT | Seoul E Land | 2 - 4 | 2 - 0 | Bucheon 1995 | ||||||
Ecuador Copa Pilsener A uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 22:00 | FT | Universidad Catolica Quito | 3 - 1 | 1 - 0 | Delfin SC | ||||||
Lithuania - 1. Division uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 11:00 | FT | Spyris Kaunas | 0 - 1 | 0 - 0 | Stumbras | ||||||
31 Mar 2018 11:00 | FT | Trakai Riteriai | 1 - 4 | 1 - 1 | Suduva | ||||||
Latvia - 1. Division uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | Liepajas Metalurgs | 1 - 0 | 0 - 0 | Riga Fc | ||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | FK Ventspils | 3 - 1 | 2 - 0 | Fk Valmiera | ||||||
Poland - 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 11:00 | FT | Rakow Czestochowa | 0 - 1 | 0 - 0 | Wigry Suwalki | ||||||
31 Mar 2018 11:30 | FT | Gornik Leczna | 1 - 1 | 1 - 0 | Stomil Olsztyn OKS 1945 | ||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | Pogon Siedlce | 1 - 1 | 1 - 1 | Bytovia Bytow | ||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | Puszcza Niepolomice | 0 - 0 | 0 - 0 | Stal Mielec | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Miedz Legnica | 1 - 1 | 1 - 0 | Chrobry Glogow | ||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | Chojniczanka Chojnice | 2 - 1 | 1 - 0 | Odra Opole | ||||||
31 Mar 2018 16:45 | FT | GKS Tychy | 2 - 0 | 1 - 0 | Ruch Chorzow | ||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | Olimpia Grudziadz | 0 - 0 | 0 - 0 | Podbeskidzie | ||||||
31 Mar 2018 19:15 | FT | GKS Katowice | 1 - 0 | 0 - 0 | Zaglebie Sosnowiec | ||||||
Colombia Copa Mustang uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 21:15 | FT | Aguilas Doradas | 1 - 3 | 0 - 2 | Deportes Tolima | ||||||
31 Mar 2018 23:30 | FT | Atletico Junior Barranquilla | 1 - 0 | 0 - 0 | Leones | ||||||
Ukraine U21 Liga uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 10:00 | FT | Illichivets U21 | 0 - 2 | 0 - 2 | Dynamo Kyiv U21 | ||||||
31 Mar 2018 11:10 | FT | Zorya U21 | 0 - 1 | 0 - 1 | Chernomorets Odessa U21 | ||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | Stal Kamianske U21 | 1 - 1 | 0 - 1 | Olimpic Donetsk U21 | ||||||
Scotland Championship uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Greenock Morton | 1 - 1 | 0 - 0 | Dundee United | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Dumbarton | 0 - 3 | 0 - 3 | Livingston | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Dunfermline | 3 - 1 | 2 - 0 | Queen of South | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Falkirk | 3 - 0 | 2 - 0 | Brechin City | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Inverness C.T. | 2 - 2 | 0 - 1 | St Mirren | ||||||
Scotland Division 1 uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Raith Rovers | 2 - 0 | 0 - 0 | Albion Rovers | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Queens Park | 0 - 0 | 0 - 0 | Airdrie United | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Stranraer | 2 - 0 | 2 - 0 | Forfar Athletic | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | East Fife | 2 - 3 | 1 - 1 | Ayr Utd | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Alloa Athletic | 3 - 2 | 2 - 2 | Arbroath | ||||||
Korea K-National League uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 07:00 | FT | Mokpo City | 1 - 0 | 1 - 0 | Gangneung | ||||||
31 Mar 2018 07:00 | FT | Cheonan City | 0 - 3 | 0 - 2 | Gyeongju KHNP | ||||||
31 Mar 2018 07:00 | FT | Gimhae City | 5 - 1 | 1 - 1 | Incheon Korail | ||||||
31 Mar 2018 11:00 | FT | Changwon City | 1 - 1 | 1 - 0 | Busan Transpor Tation | ||||||
South Australian Super League uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 05:30 | FT | North Eastern Metrostars | 3 - 2 | 1 - 0 | Adelaide Comets FC | ||||||
31 Mar 2018 05:30 | FT | Sturt Lions | 0 - 3 | 0 - 1 | Adelaide City FC | ||||||
31 Mar 2018 05:30 | FT | West Adelaide | 4 - 1 | 1 - 0 | Adelaide Panthers | ||||||
31 Mar 2018 05:30 | FT | Para Hills Knights | 2 - 1 | 1 - 1 | West Torrens Birkalla | ||||||
31 Mar 2018 09:30 | FT | Adelaide Olympic | 2 - 1 | 2 - 0 | Croydon Kings | ||||||
Uzbekistan Professional Football League uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | OTMK Olmaliq | 1 - 0 | 1 - 0 | Lokomotiv Tashkent | ||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | Kuruvchi Kokand Qoqon | 1 - 0 | 0 - 0 | Navbahor Namangan | ||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | Pakhtakor Tashkent | 3 - 0 | 1 - 0 | Neftchi Fargona | ||||||
Colombia Copa Premier uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 21:00 | FT | Valledupar | 3 - 3 | 2 - 1 | Tigres FC | ||||||
Argentina Prim B Metropolitana uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 17:30 | FT | Barracas Central | 1 - 1 | 0 - 0 | Estudiantes de Caseros | ||||||
31 Mar 2018 20:00 | FT | UAI Urquiza | 0 - 0 | 0 - 0 | San Telmo | ||||||
31 Mar 2018 21:30 | FT | Defensores de Belgrano | 2 - 1 | 2 - 0 | Almirante Brown | ||||||
Western Australia Premier League uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 08:00 | FT | ECU Joondalup | 3 - 0 | 2 - 0 | Stirling Lions | ||||||
31 Mar 2018 08:00 | FT | Bayswater City | 2 - 0 | 1 - 0 | Armadale | ||||||
31 Mar 2018 08:00 | FT | Balcatta | 2 - 1 | 2 - 0 | Subiaco AFC | ||||||
31 Mar 2018 08:00 | FT | Inglewood United | 2 - 1 | 1 - 1 | Sorrento | ||||||
31 Mar 2018 08:00 | FT | Joondalup United | 1 - 3 | 0 - 2 | Cockburn City | ||||||
31 Mar 2018 08:00 | FT | Perth SC | 3 - 0 | 1 - 0 | Forrestfield United | ||||||
31 Mar 2018 10:00 | FT | Floreat Athena | 1 - 5 | 1 - 1 | Perth Glory Am | ||||||
Georgia Primera Division uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | Lokomotiv Tbilisi | 1 - 1 | 1 - 0 | Chikhura Sachkhere | ||||||
31 Mar 2018 15:30 | FT | Metalurgi Rustavi | 0 - 2 | 0 - 0 | Saburtalo Tbilisi | ||||||
31 Mar 2018 17:30 | FT | Dila Gori | 3 - 2 | 3 - 0 | Sioni Bolnisi | ||||||
Russia Div 2 South uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 12:00 | FT | FK Biolog | 0 - 2 | 0 - 1 | Mashuk-KMV | ||||||
31 Mar 2018 12:00 | FT | Dynamo Stavropol | 1 - 1 | 0 - 1 | Afips | ||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | FK Angusht Nazran | 1 - 2 | 1 - 1 | SKA Rostov | ||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | Spartak Nalchik | 2 - 1 | 2 - 0 | Chernomorets Novorossiysk | ||||||
31 Mar 2018 13:30 | FT | Legion Dynamo | 0 - 1 | 0 - 1 | Druzhba Maykop | ||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | Chayka K Sr | 5 - 0 | 2 - 0 | Anzhi 2 Makhachkala | ||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | Akademia | 0 - 4 | 0 - 2 | Torpedo Armavir | ||||||
French Nationa League uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | Grenoble | 1 - 2 | 0 - 0 | Lyon la Duchere | ||||||
31 Mar 2018 17:30 | FT | Pau FC | 4 - 1 | 4 - 0 | Concarneau | ||||||
Libya League Division 1 uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | Al Andalus | 0 - 0 | 0 - 0 | Al-tahaddi | ||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | Al Ahly Benghazi | 2 - 0 | 0 - 0 | Al Taawun | ||||||
Turkey 2 Ligi A uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 11:00 | FT | Umraniyespor | 2 - 1 | 0 - 0 | Erzurum BB | ||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | Boluspor | 2 - 0 | 2 - 0 | Gaziantepspor | ||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | Giresunspor | 0 - 0 | 0 - 0 | Altinordu | ||||||
Russia Youth Championship League uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 10:00 | FT | Fk Ural Youth | 1 - 3 | 0 - 2 | Rubin Kazan Youth | ||||||
31 Mar 2018 12:00 | FT | Ufa Youth | 1 - 2 | 1 - 0 | Zenit St.petersburg Youth | ||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | Fk Krasnodar Youth | 4 - 0 | 1 - 0 | Fk Anzhi Youth | ||||||
Chinese Football League Divison 1 uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 08:30 | FT | Qingdao Yellow Sea Pharmaceutical | 1 - 1 | 0 - 1 | Yiteng FC | ||||||
31 Mar 2018 12:30 | FT | Guangdong Southern Tigers | 1 - 1 | 1 - 1 | Meizhou Hakka | ||||||
31 Mar 2018 12:30 | FT | Shijiazhuang Ever Bright | 1 - 0 | 0 - 0 | Dalian Chaoyue | ||||||
31 Mar 2018 12:30 | FT | Wuhan ZALL | 0 - 1 | 0 - 1 | Heilongjiang heilongjiang Ice City | ||||||
Czech Republic 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 09:20 | FT | Olympia Praha | 1 - 1 | 1 - 1 | Fk Graffin Vlasim | ||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | Pribram | 4 - 2 | 1 - 1 | Viktoria Zizkov | ||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | Opava | 3 - 0 | 1 - 0 | SC Znojmo | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Frydek-mistek | 1 - 0 | 0 - 0 | Fk Mas Taborsko | ||||||
Ukraine Division 2 uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | Zhemchuzhyna Odessa | 0 - 1 | 0 - 0 | Desna Chernihiv | ||||||
Algeria Division 1 uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | Usm El Harrach | 2 - 1 | 0 - 1 | Paradou Ac | ||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | Om Medea | 0 - 0 | 0 - 0 | Cs Constantine | ||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | Es Setif | 4 - 1 | 3 - 1 | Mc Oran | ||||||
Tunisia Division 1 uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | Stade Gabesien | 0 - 0 | 0 - 0 | Es Du Sahel | ||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | Stade Tunisien | 1 - 2 | 0 - 0 | C. A. Bizertin | ||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | Club Sportif Sfaxien | 0 - 2 | 0 - 2 | Esperance Sportive de Tunis | ||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | J.s. Kairouanaise | 2 - 0 | 1 - 0 | As Gabes | ||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | Club Africain | 1 - 1 | 1 - 0 | Co Medenine | ||||||
Czech Republic U19 League uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 10:00 | FT | Viktoria Plzen U19 | 1 - 2 | 1 - 0 | Mlada Boleslav U19 | ||||||
31 Mar 2018 10:00 | FT | Sk Sigma Olomouc u19 | 2 - 0 | 1 - 0 | Pardubice U19 | ||||||
31 Mar 2018 12:00 | FT | Banik Ostrava u19 | 1 - 1 | 0 - 1 | Slavia Praha u19 | ||||||
Greece Super League 2 uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | Panahaiki-2005 | 0 - 3 | 0 - 3 | OFI Crete | ||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | Athletic Union Of Sparta | 1 - 3 | 0 - 2 | Kissamikos | ||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | Apollon Larissas | 0 - 1 | 0 - 0 | Trikala | ||||||
Lithuania - 2. Division uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 12:00 | FT | Utenis Utena | 1 - 0 | 0 - 0 | Pakruojis | ||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | Banga Gargzdai | 2 - 0 | 1 - 0 | Koralas | ||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | Nevezis | 3 - 0 | 2 - 0 | Kupiskis | ||||||
Korea FA Cup uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 06:00 | FT | Gimpo Fc | 1 - 1 | 1 - 1 | Pyeongtaek Citizen | ||||||
31 Mar 2018 06:00 | FT | Hwaseong Fc | 1 - 1 | 1 - 0 | Yong In University | ||||||
31 Mar 2018 07:00 | FT | Pocheon Fc | 2 - 0 | 1 - 0 | Incheon University | ||||||
31 Mar 2018 07:00 | FT | Paju Citizen Fc | 0 - 1 | 0 - 0 | Gyeongju Citizen Fc | ||||||
Estonia Esi Liiga uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 11:00 | FT | Elva | 2 - 3 | 1 - 2 | Rakvere Flora | ||||||
31 Mar 2018 11:00 | FT | Jk Welco Elekter | 0 - 0 | 0 - 0 | Keila Jk | ||||||
Bahrain Premier League uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 16:30 | FT | Al Ahli Bhr | 1 - 3 | 1 - 0 | Manama Club | ||||||
31 Mar 2018 16:30 | FT | Al-shabbab | 1 - 0 | 0 - 0 | Malkia | ||||||
Slovenia 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Nk Roltek Dob | 1 - 2 | 0 - 1 | NK Ptuj Drava | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Jadran Dekani | 1 - 4 | 1 - 3 | Ask Bravo | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Brda | 1 - 0 | 0 - 0 | NK Krka | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Brezice | 0 - 1 | 0 - 0 | Tabor Sezana | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Nk Verzej | 0 - 8 | 0 - 5 | NK Mura 05 | ||||||
Slovakia 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Stk 1914 Samorin | 0 - 0 | 0 - 0 | Skf Sered | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Mfk Skalica | 2 - 1 | 0 - 1 | Lokomotiva Kosice | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Inter Bratislava | 2 - 0 | 1 - 0 | Spisska Nova Ves | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | KFC Komarno | 1 - 1 | 1 - 0 | Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Nove Mesto | 1 - 2 | 1 - 0 | Partizan Bardejov | ||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | Poprad | 3 - 1 | 1 - 0 | Mfk Lokomotiva Zvolen | ||||||
Luxembourg National Division uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Progres Niedercorn | 1 - 3 | 0 - 2 | F91 Dudelange | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Victoria Rosport | 1 - 3 | 1 - 2 | Us Mondorf-les-bains | ||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | Racing Union Luxemburg | 1 - 1 | 1 - 0 | Differdange 03 | ||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | Una Strassen | 4 - 2 | 2 - 1 | CS Petange | ||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | Hostert | 3 - 1 | 0 - 0 | Hamm Rm Benfica | ||||||
31 Mar 2018 17:30 | FT | Rodange 91 | 1 - 3 | 0 - 1 | Jeunesse Esch | ||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 09:30 | FT | Kraluv Dvur | 0 - 0 | 0 - 0 | Sokol Zapy | ||||||
31 Mar 2018 15:30 | FT | Dobrovice | 4 - 0 | 1 - 0 | Sokol Cizova | ||||||
31 Mar 2018 15:30 | FT | Domazlice | 2 - 1 | 1 - 0 | Chrudim | ||||||
Austrian Regionalliga Mitte uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | SK Austria Klagenfurt | ? - ? | ? - ? | Union Gurten | |||||||
31 Mar 2018 16:00 | Atsv Stadl Paura | ? - ? | ? - ? | Vocklamarkt | |||||||
Chinese Football League Divison 2 uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 08:00 | FT | Shenzhen Pengcheng | 3 - 0 | 0 - 0 | Anhui Hefei Guiguan | ||||||
31 Mar 2018 08:00 | FT | Shenzhen Peng City | 5 - 0 | 1 - 0 | Shanghai Sunfun | ||||||
31 Mar 2018 08:00 | FT | Lijiang FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Shenzhen Renren | ||||||
31 Mar 2018 08:00 | FT | Yanbian Beiguo | 2 - 2 | 2 - 1 | Jilin Baijia | ||||||
31 Mar 2018 08:00 | FT | Shaanxi Chang an Athletic | 3 - 1 | 0 - 0 | Beijing Tech | ||||||
31 Mar 2018 08:00 | FT | Shenyang Urban | 1 - 2 | 1 - 0 | Qingdao Jonoon | ||||||
31 Mar 2018 08:30 | FT | Suzhou Dongwu | 1 - 2 | 1 - 0 | Hunan Billows | ||||||
31 Mar 2018 08:30 | FT | Dalian Chanjoy | 3 - 0 | 1 - 0 | Shenyang Dongjin | ||||||
31 Mar 2018 08:30 | FT | Zibo Cuju | 0 - 0 | 0 - 0 | Fujian Transcend | ||||||
31 Mar 2018 08:30 | FT | Ningxia Qidongli | 3 - 1 | 3 - 0 | Hebei Elite | ||||||
31 Mar 2018 09:00 | FT | Hainan Boying Seamen | 0 - 1 | 0 - 1 | Sichuan Longfor | ||||||
31 Mar 2018 09:00 | FT | Jiangxi Beidamen | 0 - 1 | 0 - 0 | Kun Shan | ||||||
31 Mar 2018 09:00 | FT | Baoding Rongda FC | 4 - 1 | 2 - 0 | Inner Mongolia Caoshangfei | ||||||
31 Mar 2018 12:35 | FT | Nantong Zhiyun | 3 - 1 | 0 - 0 | Fujian Tianxin | ||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | Decic Tuzi | 0 - 0 | 0 - 0 | FK Sutjeska Niksic | ||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | Grbalj Radanovici | 2 - 0 | 0 - 0 | Zeta | ||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | Rudar Pljevlja | 0 - 2 | 0 - 0 | Iskra Danilovgrad | ||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | FK Buducnost Podgorica | 1 - 1 | 1 - 1 | Kom Podgorica | ||||||
31 Mar 2018 17:30 | FT | OFK Petrovac | 0 - 0 | 0 - 0 | Ofk Titograd Podgorica | ||||||
Thailand Division 1 uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 12:00 | FT | Nong Bua Pitchaya | 1 - 0 | 0 - 0 | Khonkaen FC | ||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | Ang Thong Fc | 3 - 1 | 1 - 1 | Krabi Fc | ||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | Ptt Rayong | 1 - 0 | 1 - 0 | Thai Honda Fc | ||||||
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | Osogovo | 2 - 2 | 1 - 1 | Bregalnica Stip | ||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | Belasica Strumica | 3 - 0 | 0 - 0 | Kozuv | ||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | Kamenica Sasa | 7 - 1 | 1 - 1 | Pobeda Valandovo | ||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | Plackovica | 3 - 3 | 0 - 3 | Tikves Kavadarci | ||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | FK Teteks Tetovo | 1 - 0 | 1 - 0 | Vlazrimi Kicevo | ||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | Struga Trim Lum | 5 - 1 | 1 - 0 | Zajazi Zajas | ||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | Novaci | 0 - 2 | 0 - 0 | Labunishta | ||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | Lokomotiva Skopje | 0 - 1 | 0 - 0 | FK Makedonija | ||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | Fk Rinija Gostivar | 3 - 2 | 2 - 1 | Fk Gorno Lisice | ||||||
German 3. Liga uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | Chemnitzer | 2 - 3 | 1 - 1 | SG Sonnenhof Grobaspach | ||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | VfR Aalen | 0 - 5 | 0 - 2 | SC Paderborn 07 | ||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | VfL Osnabruck | 1 - 1 | 0 - 1 | Hansa Rostock | ||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | Karlsruher SC | 3 - 0 | 1 - 0 | Preuben Munster | ||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | SV Wehen Wiesbaden | 0 - 2 | 0 - 1 | Wurzburger Kickers | ||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | Carl Zeiss Jena | 2 - 1 | 1 - 0 | Fsv Zwickau | ||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | Fortuna Koln | 0 - 2 | 0 - 1 | Sv Meppen | ||||||
Albania Super league uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | Vllaznia Shkoder | 2 - 1 | 2 - 1 | Skenderbeu Korca | ||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | Teuta Durres | 1 - 0 | 0 - 0 | KF Laci | ||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | Flamurtari | 1 - 2 | 0 - 0 | KS Perparimi Kukesi | ||||||
UEFA European Women's U17 Championship uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 14:00 | Nữ Nauy U17 | ? - ? | ? - ? | Nữ Anh U17 | |||||||
31 Mar 2018 14:00 | Nữ Slovenia U17 | ? - ? | ? - ? | Nữ Thụy Sỹ U17 | |||||||
England Northern Premier League uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Ashton United | 1 - 1 | 1 - 1 | Mickleover Sports | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Halesowen Town | 1 - 0 | 1 - 0 | Stourbridge | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Lancaster City | 2 - 1 | 2 - 0 | Sutton Coldfield Town | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Marine | 2 - 3 | 2 - 1 | Buxton FC | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Nantwich Town | 1 - 1 | 1 - 0 | Farsley Celtic | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Rushall Olympic | 2 - 0 | 1 - 0 | Altrincham | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Stafford Rangers | 1 - 2 | 1 - 1 | Grantham Town | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Witton Albion | 3 - 0 | 2 - 0 | Hednesford Town | ||||||
HongKong 1st Division uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 11:30 | FT | Wan Chai Sf | 1 - 2 | 0 - 0 | Wing Yee Ft | ||||||
31 Mar 2018 13:30 | FT | Hong Kong FC | 3 - 2 | 1 - 1 | Tai Chung | ||||||
31 Mar 2018 13:30 | FT | South China | 2 - 0 | 1 - 0 | Convoy Sun Hei | ||||||
Poland 3. Liga uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 11:00 | FT | KS Energetyk ROW | 2 - 3 | 1 - 0 | Siarka Tarnobrzeg | ||||||
31 Mar 2018 12:00 | FT | Blekitni Stargard Szczecinski | 0 - 1 | 0 - 0 | Warta Poznan | ||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | Gryf Wejherowo | 1 - 0 | 0 - 0 | Wisla Pulawy | ||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | Stal Stalowa Wola | 0 - 1 | 0 - 1 | Olimpia Elblag | ||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | Belchatow | 2 - 1 | 0 - 1 | Znicz Pruszkow | ||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | Mks Kluczbork | 3 - 1 | 2 - 0 | Radomiak Radom | ||||||
England Southern Premier League uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Chesham United | 2 - 0 | 1 - 0 | Redditch United | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Farnborough Town | 0 - 4 | 0 - 3 | Kings Langley | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Gosport Borough | 1 - 1 | 0 - 0 | Biggleswade Town | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Hereford | 2 - 0 | 1 - 0 | Royston Town | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Hitchin Town | 1 - 2 | 0 - 2 | Tiverton Town | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Stratford Town | 1 - 5 | 1 - 3 | Kings Lynn | ||||||
Peru Primera Division uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 02:00 | FT | Alianza Lima | 3 - 1 | 1 - 0 | Ayacucho Futbol Club | ||||||
31 Mar 2018 21:30 | FT | Dep. San Martin | 1 - 1 | 0 - 0 | Comerciantes Unidos | ||||||
31 Mar 2018 23:45 | FT | Sport Rosario | 0 - 1 | 0 - 1 | Sporting Cristal | ||||||
Australia FFA Cup uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 02:00 | FT | Cairnlea | 3 - 1 | 2 - 1 | Springvale White Eagles | ||||||
31 Mar 2018 04:00 | FT | Werribee City Sc | 0 - 3 | 0 - 2 | Avondale Heights | ||||||
31 Mar 2018 04:40 | FT | Malvern City | 1 - 1 | 0 - 0 | Eltham Redbacks | ||||||
31 Mar 2018 05:00 | FT | Murray United | 2 - 1 | 2 - 0 | Ballarat Red Devils | ||||||
31 Mar 2018 05:00 | FT | Langwarrin | 1 - 2 | 1 - 0 | North Geelong Warriors | ||||||
31 Mar 2018 05:50 | FT | Preston Lions | 3 - 0 | 0 - 0 | Nunawading City | ||||||
31 Mar 2018 05:50 | FT | Moreland Zebras | 0 - 0 | 0 - 0 | Berwick City | ||||||
31 Mar 2018 05:50 | FT | Yarraville | 2 - 1 | 0 - 0 | Brandon Park | ||||||
31 Mar 2018 07:00 | FT | Strathmore | 0 - 2 | 0 - 1 | Brunswick City | ||||||
31 Mar 2018 07:00 | FT | Green Gully Cavaliers | 3 - 0 | 2 - 0 | Moreland City Sc | ||||||
31 Mar 2018 08:00 | FT | Port Melbourne Sharks | 2 - 1 | 1 - 0 | Pascoe Vale Sc | ||||||
England Conference North Division uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | Blyth Spartans | ? - ? | ? - ? | AFC Telford United | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | Darlington | ? - ? | ? - ? | Southport FC | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Leamington | 1 - 0 | 1 - 0 | Fc United Of Manchester | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | York City | 1 - 1 | 0 - 1 | Chorley | ||||||
England Conference South Division uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Chippenham Town | 4 - 0 | 3 - 0 | Eastbourne Borough | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | Gloucester City | ? - ? | ? - ? | St Albans City | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | Wealdstone | ? - ? | ? - ? | East Thurrock United | |||||||
Welsh Football League First Division uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | Port Talbot | 0 - 0 | 0 - 0 | Caerau | ||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | Taffs Well | 0 - 0 | 0 - 0 | Briton Ferry Athletic | ||||||
Prince Faisal bin Fahad Cup uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 13:35 | Al Khaleej U21 | ? - ? | ? - ? | Al Faisaly Harmah U21 | |||||||
31 Mar 2018 14:15 | Al Ahli Jeddah U21 | ? - ? | ? - ? | Al Shabab U21 | |||||||
Kuwait League uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:20 | FT | Al Jahra | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Kuwait SC | ||||||
31 Mar 2018 17:45 | FT | Al-Arabi Club | 1 - 1 | 0 - 1 | Kazma | ||||||
Argentina Cup uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 20:00 | FT | Atletico San Jorge | 0 - 1 | 0 - 0 | Independiente Chivilcoy | ||||||
Lebanon uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 13:30 | FT | Bekaa Sport Club | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Shabab Al Arabi | ||||||
31 Mar 2018 13:30 | FT | Al-Safa | 1 - 0 | 0 - 0 | Salam Zgharta | ||||||
Algeria Division 2 uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | Mo Bejaia | 3 - 1 | 1 - 0 | Crb Ain Fakroun | ||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | Ca Bordj Bou Arreridj | 2 - 0 | 1 - 0 | Gc Mascara | ||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | Ca Batna | 1 - 0 | 1 - 0 | Rc Kouba | ||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | Asm Oran | 1 - 1 | 1 - 0 | Jsm Bejaia | ||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | Mc El Eulma | 1 - 1 | 0 - 0 | Rc Relizane | ||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | A Bou Saada | 1 - 2 | 1 - 0 | Wa Tlemcen | ||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | Mc Saida | 2 - 0 | 2 - 0 | As Ain Mlila | ||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | Jsm Skikda | 0 - 0 | 0 - 0 | Aso Chlef | ||||||
Northern Ireland Premier League uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Warrenpoint Town | 3 - 0 | 1 - 0 | Dungannon Swifts | ||||||
Chile Primera Division uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 16:30 | FT | Colo Colo | 1 - 0 | 1 - 0 | Univ Catolica | ||||||
31 Mar 2018 19:30 | FT | Huachipato | 2 - 0 | 1 - 0 | Everton CD | ||||||
31 Mar 2018 22:00 | FT | O Higgins | 4 - 0 | 2 - 0 | San Luis Quillota | ||||||
Mexico Primera Divison A uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 02:00 | FT | CF Atlante | 3 - 0 | 2 - 0 | Murcielagos | ||||||
31 Mar 2018 03:30 | FT | Venados | 2 - 0 | 0 - 0 | Cimarrones De Sonora | ||||||
Brazil Campeonato Paulista uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 20:30 | FT | Corinthians Paulista | 0 - 1 | 0 - 1 | Palmeiras | ||||||
Scotland Division 2 uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Annan Athletic | 0 - 0 | 0 - 0 | Berwick Rangers | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Cowdenbeath | 1 - 1 | 1 - 1 | Stenhousemuir | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Elgin City | 3 - 0 | 3 - 0 | Stirling Albion | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Montrose | 2 - 0 | 2 - 0 | Edinburgh City | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Peterhead | 3 - 0 | 1 - 0 | Clyde | ||||||
Bulgaria Division 2 uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | Pfc Nesebar | 1 - 1 | 0 - 1 | PFK Montana | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Strumska Slava | 1 - 0 | 1 - 0 | Sozopol | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Neftohimik | 0 - 1 | 0 - 1 | Lokomotiv Sofia | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Litex Lovech | 0 - 0 | 0 - 0 | Botev Vratsa | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Chernomorets Balchik | 1 - 0 | 0 - 0 | Maritsa 1921 | ||||||
Ecuador Campeonato Serie B uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 22:00 | Mushuc Runa | ? - ? | ? - ? | Olmedo Riobamba | |||||||
Japan Football League uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 05:00 | FT | Ryutsu Keizai University | 1 - 1 | 1 - 1 | Maruyasu Industries | ||||||
31 Mar 2018 05:00 | FT | Yokogawa Musashino | 4 - 1 | 0 - 0 | Nara Club | ||||||
United Soccer League uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 18:00 | FT | New York Red Bulls B | 5 - 2 | 1 - 0 | Charleston Battery | ||||||
31 Mar 2018 19:00 | FT | Bethlehem Steel | 0 - 1 | 0 - 1 | Nashville Sc | ||||||
31 Mar 2018 20:00 | FT | Louisville City | 1 - 0 | 0 - 0 | Tampa Bay Rowdies | ||||||
31 Mar 2018 20:00 | FT | Real Monarchs Slc | 4 - 2 | 3 - 1 | Portland Timbers B | ||||||
31 Mar 2018 21:00 | FT | Tulsa Roughneck | 0 - 5 | 0 - 3 | Orange County Fc | ||||||
31 Mar 2018 22:00 | FT | St Louis Lions | 1 - 0 | 1 - 0 | Colorado Springs Switchbacks | ||||||
31 Mar 2018 22:00 | FT | Richmond Kickers | 2 - 1 | 0 - 1 | Carolina RailHawks | ||||||
31 Mar 2018 23:30 | FT | Los Angeles Galaxy 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | San Antonio | ||||||
Paraguay Division 2 uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Sportivo Trinidense | 0 - 1 | 0 - 0 | Club Fernando De La Mora | ||||||
Chile Primera B uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 22:00 | FT | Csyd Barnechea | 3 - 3 | 1 - 2 | Cobresal | ||||||
31 Mar 2018 23:00 | FT | Coquimbo Unido | 2 - 3 | 1 - 1 | Rangers Talca | ||||||
Malta First Division League uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | Mqabba | 0 - 0 | 0 - 0 | St Patrick | ||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | Pembroke Athleta | 2 - 1 | 2 - 0 | Qrendi | ||||||
31 Mar 2018 15:15 | FT | Zejtun Corinthians | 1 - 0 | 0 - 0 | Qormi | ||||||
31 Mar 2018 15:15 | FT | Zebbug Rangers | 3 - 1 | 1 - 1 | San Gwann | ||||||
Romania Liga 2 uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 09:00 | FT | Clinceni | 1 - 2 | 0 - 1 | Luceafarul Oradea | ||||||
31 Mar 2018 09:00 | FT | Olimpia Satu Mare | 0 - 3 | 0 - 0 | Sportul Snagov | ||||||
31 Mar 2018 09:00 | FT | Chindia Targoviste | 3 - 0 | 0 - 0 | FCM Targu Mures | ||||||
31 Mar 2018 09:00 | FT | Metaloglobus | 2 - 1 | 1 - 0 | Ripensia Timisoara | ||||||
31 Mar 2018 09:00 | FT | CS Mioveni | 2 - 0 | 0 - 0 | Acs Foresta Suceava | ||||||
31 Mar 2018 09:00 | FT | Balotesti | 2 - 1 | 0 - 1 | Politehnica Timisoara | ||||||
31 Mar 2018 10:00 | FT | Hermannstadt | 1 - 0 | 1 - 0 | Stiinta Miroslava | ||||||
31 Mar 2018 10:00 | FT | Afumati | 2 - 1 | 2 - 1 | Pandurii | ||||||
Kosovo Super League uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | Kf Prishtina | 2 - 2 | 0 - 0 | Vellaznimi Kso | ||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | Kf Drita Gjilan | 3 - 1 | 1 - 0 | Kf Flamurtari Pristina Kos | ||||||
Myanmar National League uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 10:00 | FT | Shan United | 2 - 0 | 1 - 0 | Rakhine United | ||||||
31 Mar 2018 10:00 | FT | Mahar United | 0 - 0 | 0 - 0 | Southern Myanmar | ||||||
31 Mar 2018 10:30 | FT | Mawyawadi | 0 - 1 | 0 - 0 | Yangon United | ||||||
Northern Ireland Cup uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Coleraine | 3 - 1 | 0 - 0 | Larne | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Cliftonville | 4 - 1 | 4 - 1 | Loughgall | ||||||
Northern Ireland IFA Championship uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Dergview | 1 - 1 | 0 - 0 | Knockbreda | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Institute | 0 - 1 | 0 - 0 | Newry City | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Portadown FC | 2 - 0 | 2 - 0 | Ballyclare Comrades | ||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | Lurgan Celtic | 2 - 4 | 0 - 2 | Police Service Of Northern Ireland | ||||||
South Australian Premier League uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 05:30 | FT | Cumberland United | 2 - 0 | 0 - 0 | Fulham United | ||||||
31 Mar 2018 05:30 | FT | Salisbury United | 0 - 5 | 0 - 3 | Modbury Jets | ||||||
31 Mar 2018 06:30 | FT | Poet Adelarde Pirates | 0 - 4 | 0 - 3 | Noarlunga United | ||||||
31 Mar 2018 09:30 | FT | Adelaide Raiders SC | 4 - 1 | 2 - 0 | Western Strikers SC | ||||||
31 Mar 2018 09:30 | FT | Seaford Rangers | 3 - 0 | 2 - 0 | The Cove | ||||||
Australia New South Wales Premier League uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 08:30 | FT | Sutherland Sharks | 3 - 0 | 2 - 0 | South Coast Wolves | ||||||
31 Mar 2018 09:00 | FT | Bonnyrigg White Eagles | 3 - 4 | 3 - 0 | Rockdale City Suns | ||||||
31 Mar 2018 09:00 | FT | Marconi Stallions | 2 - 4 | 2 - 2 | Manly United | ||||||
31 Mar 2018 09:30 | FT | Sydney United | 5 - 3 | 3 - 2 | Sydney FC U21 | ||||||
Australia New South Wales Northern Premier League uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 04:30 | FT | Lambton Jarvis | 4 - 1 | 2 - 0 | Weston Workers | ||||||
South Africa League Cup uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | Maritzburg United | 2 - 1 | 1 - 0 | Bloemfontein Celtic | ||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | Cape Town | 1 - 1 | 1 - 1 | Free State Stars | ||||||
31 Mar 2018 19:15 | FT | Kaizer Chiefs FC | 1 - 0 | 1 - 0 | Baroka | ||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 20:00 | FT | General Lamadrid | 3 - 0 | 2 - 0 | Ca Lugano | ||||||
USA Women uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 01:10 | FT | Houston Dash Womens | 0 - 0 | 0 - 0 | Utah Royals Womens | ||||||
31 Mar 2018 20:00 | FT | North Carolina Courage Womens | 1 - 0 | 0 - 0 | Gotham Fc Womens | ||||||
31 Mar 2018 20:50 | FT | Washington Spirit Womens | 2 - 0 | 0 - 0 | Orlando Pride Womens | ||||||
Primera Division de Uruguay uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 19:30 | FT | Nacional Montevideo | 0 - 0 | 0 - 0 | Liverpool P. | ||||||
31 Mar 2018 20:00 | FT | Ca Progreso | 0 - 1 | 0 - 1 | Wanderers FC | ||||||
31 Mar 2018 20:00 | FT | Rampla Juniors | 0 - 0 | 0 - 0 | Boston River | ||||||
South Africa First League uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | Richards Bay | 2 - 4 | 1 - 2 | Jomo Cosmos | ||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | Marumo Gallants | 0 - 4 | 0 - 2 | Highlands Park | ||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | Witbank Spurs | 1 - 0 | 0 - 0 | Mthatha Bucks | ||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | Uthongathi | 1 - 1 | 1 - 0 | Super Eagles | ||||||
Brazil Campeonato Catarinense Division 1 uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 21:00 | FT | Concordia Sc | 0 - 3 | 0 - 2 | Figueirense (SC) | ||||||
UAE Division 1 uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 14:40 | FT | Al Oruba Uae | 0 - 1 | 0 - 0 | Ras Al Khaimah | ||||||
31 Mar 2018 14:40 | FT | Al Thaid | 2 - 2 | 1 - 1 | Masafi | ||||||
31 Mar 2018 14:45 | FT | Al Arabi | 0 - 2 | 0 - 0 | Ahli Al-Fujirah | ||||||
Sudan Premier League uitslagen |
|||||||||||
31 Mar 2018 18:00 | FT | Al Hilal Omdurman | 4 - 1 | 1 - 0 | Ahli Marawi |
Totaal wedstrijden: 542
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...