Europa League uitslagen speelronde qualifying 2.1 seizoen 2019-2020
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
- uitslagen
- leagues Stand
- betting Quoteringen
- Voetbal Speelschema
- wedstrijdvideo
- koppelingen sopcast
- voetbal live streaming
- live uitslagen
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse |
25 Jul 2019 20:00 | FT | Valur | 1 - 1 | 1 - 0 | Ludogorets Razgrad | |
25 Jul 2019 20:00 | FT | Legia Warszawa | 1 - 0 | 1 - 0 | KuPS | |
25 Jul 2019 20:00 | FT | Torino | 3 - 0 | 2 - 0 | Debreceni VSC | |
25 Jul 2019 20:00 | FT | Shamrock Rovers | 2 - 1 | 1 - 1 | Apollon Limassol FC | |
25 Jul 2019 20:00 | FT | Espanyol | 4 - 0 | 0 - 0 | Stjarnan | |
25 Jul 2019 19:45 | FT | Strasbourg | 3 - 1 | 1 - 1 | Maccabi Haifa | |
25 Jul 2019 19:45 | FT | Domzale | 2 - 2 | 1 - 1 | Malmo FF | |
25 Jul 2019 19:45 | FT | FK Buducnost Podgorica | 1 - 3 | 0 - 2 | Zorya | |
25 Jul 2019 19:45 | FT | Wolves | 2 - 0 | 1 - 0 | Crusaders FC | |
25 Jul 2019 19:45 | FT | Glasgow Rangers | 2 - 0 | 1 - 0 | Progres Niedercorn | |
25 Jul 2019 19:30 | FT | Jeunesse Esch | 0 - 1 | 0 - 0 | Vitoria Guimaraes | |
25 Jul 2019 19:30 | FT | AZ Alkmaar | 0 - 0 | 0 - 0 | Hacken | |
25 Jul 2019 19:30 | FT | Aris Thessaloniki | 0 - 0 | 0 - 0 | AEL Limassol | |
25 Jul 2019 19:30 | FT | DAC Dunajska Streda | 1 - 2 | 1 - 2 | PAE Atromitos | |
25 Jul 2019 19:30 | FT | Gent | 6 - 3 | 5 - 1 | Viitorul Constanta | |
25 Jul 2019 19:15 | FT | Luzern | 1 - 0 | 0 - 0 | Ki Klaksvik | |
25 Jul 2019 19:00 | FT | Piast Gliwice | 3 - 2 | 0 - 1 | Riga Fc | |
25 Jul 2019 19:00 | FT | Fehervar Videoton | 1 - 0 | 1 - 0 | Vaduz | |
25 Jul 2019 19:00 | FT | IFK Norrkoping | 2 - 0 | 1 - 0 | Liepajas Metalurgs | |
25 Jul 2019 18:30 | FT | CSKA Sofia | 1 - 0 | 0 - 0 | ZNK Osijek | |
25 Jul 2019 18:30 | FT | Connah's QN | 0 - 1 | 0 - 0 | Partizan Belgrade | |
25 Jul 2019 18:30 | FT | Lokomotiv Plovdiv | 2 - 0 | 1 - 0 | Spartak Trnava | |
25 Jul 2019 18:30 | FT | Hapoel Beer Sheva | 2 - 0 | 1 - 0 | Kairat Almaty | |
25 Jul 2019 18:00 | FT | Arsenal Tula | 0 - 1 | 0 - 1 | Neftci Baku | |
25 Jul 2019 18:00 | FT | Flora Tallinn | 1 - 2 | 1 - 1 | Eintr Frankfurt | |
25 Jul 2019 18:00 | FT | FK Haugesund | 2 - 0 | 0 - 0 | Sturm Graz | |
25 Jul 2019 18:00 | FT | Lechia Gdansk | 2 - 1 | 1 - 0 | Brondby | |
25 Jul 2019 18:00 | FT | Shakhter Soligorsk | 2 - 0 | 1 - 0 | Esbjerg FB | |
25 Jul 2019 18:00 | FT | Alashkert | 0 - 3 | 0 - 0 | Steaua Bucuresti | |
25 Jul 2019 18:00 | FT | Yeni Malatyaspor | 2 - 2 | 1 - 1 | NK Olimpija Ljubljana | |
25 Jul 2019 18:00 | FT | Molde | 0 - 0 | 0 - 0 | Cukaricki | |
25 Jul 2019 18:00 | FT | Mlada Boleslav | 1 - 1 | 1 - 1 | Ordabasy | |
25 Jul 2019 17:55 | FT | Budapest Honved | 0 - 0 | 0 - 0 | CS Universitatea Craiova | |
25 Jul 2019 17:45 | FT | Chikhura Sachkhere | 1 - 1 | 1 - 0 | Aberdeen | |
25 Jul 2019 17:30 | FT | Utrecht | 1 - 1 | 0 - 1 | Zrinjski Mostar | |
25 Jul 2019 16:30 | FT | Partizani Tirana | 0 - 1 | 0 - 1 | Sheriff | |
25 Jul 2019 16:30 | FT | AEK Larnaca | 3 - 0 | 0 - 0 | Levski Sofia | |
25 Jul 2019 16:00 | FT | Gilan Gabala | 0 - 2 | 0 - 1 | Dinamo Tbilisi | |
25 Jul 2019 15:45 | FT | FK Ventspils | 4 - 0 | 1 - 0 | Gzira United | |
25 Jul 2019 14:30 | FT | Pyunik | 2 - 1 | 2 - 0 | FK Baumit Jablonec | |
24 Jul 2019 16:59 | FT | Slovan Bratislava | 2 - 1 | 1 - 0 | Kf Feronikeli | |
23 Jul 2019 19:30 | FT | Tre Penne | 0 - 5 | 0 - 2 | Suduva | |
23 Jul 2019 19:00 | FT | Santa Coloma | 0 - 0 | 0 - 0 | Astana | |
23 Jul 2019 16:55 | FT | FK Shkendija 79 | 1 - 2 | 1 - 0 | F91 Dudelange | |
23 Jul 2019 16:45 | FT | HB Torshavn | 2 - 2 | 1 - 1 | Linfield FC | |
23 Jul 2019 16:00 | FT | Avan Academy | 2 - 0 | 2 - 0 | Lincoln City |
seizoen
- 2024-2025
- 2003-2004
- 2019-2021
- 2004-2005
- 2005-2006
- 2006-2007
- 2007-2008
- 2008-2009
- 2009-2010
- 2010-2011
- 2011-2012
- 2012-2013
- 2022-2023
- 2013-2014
- 2014-2015
- 2017-2018
- 2016-2017
- 2021-2022
- 2015-2016
- 2023-2024
- 2018-2019
- 2019-2020
- 2020-2021
speelronde
- preliminary round
- qualifying 1.1
- qualifying 1.2
- qualifying 2.1
- qualifying 2.2
- qualifying 3.1
- qualifying 3.2
- playoffs.1
- playoffs.2
- group
- 1/16 final 1st leg
- 1/16 final 2nd leg
- 1/8 final
- quarter final
- semifinal
- final
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...