International Friendly uitslagen speelronde aug seizoen 2016
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
- uitslagen
- leagues Stand
- betting Quoteringen
- Voetbal Speelschema
- wedstrijdvideo
- koppelingen sopcast
- voetbal live streaming
- live uitslagen
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse |
31 Aug 2016 19:00 | FT | Lebanon | 1 - 1 | 0 - 0 | Jordan | |
31 Aug 2016 17:30 | FT | Hennef 05 | 0 - 7 | 0 - 4 | Koln | |
31 Aug 2016 16:59 | FT | Mezokovesd-Zsory | 6 - 0 | 3 - 0 | Hatvan | |
31 Aug 2016 16:59 | FT | Áo U17 | 2 - 2 | 1 - 1 | Croatia U17 | |
31 Aug 2016 16:30 | FT | Estonia | 1 - 1 | 0 - 0 | Malta | |
31 Aug 2016 16:30 | FT | Fredensborg BI | 0 - 4 | 0 - 3 | Elite 3000 Helsingor | |
31 Aug 2016 16:30 | FT | Mks Kluczbork | 0 - 0 | 0 - 0 | Odra Opole | |
31 Aug 2016 14:30 | FT | Thụy Sỹ U17 | 1 - 0 | 0 - 0 | Nga U17 | |
31 Aug 2016 12:35 | FT | Trung Quốc U22 | 3 - 0 | 2 - 0 | Kyrgyzstan | |
31 Aug 2016 09:30 | FT | Newcastle Jets FC | 2 - 1 | 1 - 0 | Eastern A.A Football Team | |
30 Aug 2016 19:30 | FT | Ai Cập | 1 - 1 | 1 - 0 | Guinea | |
30 Aug 2016 19:00 | FT | RSD Alcala Henares | 1 - 0 | 0 - 0 | Getafe | |
30 Aug 2016 16:30 | FT | NK Rudar Velenje | 0 - 2 | 0 - 2 | Al-Khuraitiat | |
30 Aug 2016 16:00 | FT | Nữ Hungary U17 | 3 - 2 | 3 - 0 | Nữ Slovakia U17 | |
30 Aug 2016 16:00 | FT | Slovakia U17 | 1 - 1 | 1 - 1 | Uzbekistan U17 | |
30 Aug 2016 15:00 | FT | Kyrgyzstan | 2 - 0 | 1 - 0 | Kazakhstan | |
30 Aug 2016 15:00 | FT | Slovakia U19 | 0 - 1 | 0 - 0 | Thụy Sỹ U19 | |
30 Aug 2016 15:00 | FT | Ba Lan U17 | 1 - 3 | 1 - 0 | Phần Lan U17 | |
30 Aug 2016 15:00 | FT | Romania U17 | 2 - 1 | 1 - 0 | Ukraine U17 | |
30 Aug 2016 14:00 | FT | Uganda | 0 - 0 | 0 - 0 | Kenya | |
30 Aug 2016 14:00 | FT | Germany Womens U17 | 4 - 2 | 1 - 1 | Nữ Thụy Sỹ U17 | |
30 Aug 2016 10:00 | FT | Nữ Áo U17 | 7 - 0 | 2 - 0 | Nữ Romania U17 | |
30 Aug 2016 10:00 | FT | Bắc Ireland U17 | 1 - 3 | 0 - 1 | Georgia U17 | |
30 Aug 2016 10:00 | FT | Na uy U17 | 3 - 0 | 0 - 0 | Latvia U17 | |
29 Aug 2016 19:40 | FT | Puerto Nuevo | 0 - 1 | 0 - 0 | Ituzaingo | |
28 Aug 2016 16:59 | FT | Asteras Tripolis | 1 - 0 | 1 - 0 | PAE Atromitos | |
28 Aug 2016 14:00 | FT | Mamelodi Sundowns | 3 - 1 | 1 - 1 | Supersport United | |
27 Aug 2016 12:30 | FT | Newcastle Jets FC | 3 - 2 | 0 - 0 | Liaoning Whowin | |
26 Aug 2016 19:30 | FT | Club Lujan | 2 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Laferrere | |
26 Aug 2016 19:30 | FT | UAI Urquiza | 1 - 0 | 0 - 0 | San Telmo | |
26 Aug 2016 19:00 | FT | HUSA Hassania Agadir | 1 - 1 | 0 - 1 | Forces Armee Royales | |
26 Aug 2016 16:45 | FT | Al-Hadd | 1 - 0 | 0 - 0 | Al-Muharraq | |
26 Aug 2016 16:40 | FT | Qatar U19 | 0 - 1 | 0 - 0 | Oman U19 | |
26 Aug 2016 15:30 | FT | Ukraine U17 | 1 - 0 | 1 - 0 | Estonia U17 | |
26 Aug 2016 12:30 | FT | Myanmar U19 | 1 - 0 | 0 - 0 | Thái Lan U19 | |
26 Aug 2016 11:00 | FT | Royal Wahingdoh | 0 - 0 | 0 - 0 | Shillong Lajong FC | |
25 Aug 2016 16:59 | FT | Qatar | 3 - 0 | 1 - 0 | Thái Lan | |
25 Aug 2016 16:45 | FT | Al Ahli Dubai | 1 - 2 | 1 - 1 | Mumbai FC | |
25 Aug 2016 16:00 | FT | CH Séc U17 | 6 - 1 | 3 - 1 | Malta U17 | |
25 Aug 2016 15:30 | FT | Jordan U23 | 0 - 0 | 0 - 0 | Iraq U23 | |
25 Aug 2016 15:20 | FT | Al-Wasl | 1 - 1 | 0 - 0 | Emirate | |
24 Aug 2016 19:45 | FT | Tolka Rovers | 1 - 1 | 1 - 1 | Crumlin United | |
24 Aug 2016 18:15 | FT | Vosselaar | 1 - 2 | 1 - 1 | Dessel Sport | |
24 Aug 2016 18:00 | FT | Gullegem | 0 - 5 | 0 - 3 | Kmsk Deinze | |
24 Aug 2016 18:00 | FT | Tonsberg | 4 - 3 | 2 - 0 | Fram Larvik | |
24 Aug 2016 17:30 | FT | Aris Thessaloniki | 1 - 2 | 0 - 2 | AEK Athens | |
24 Aug 2016 17:30 | FT | Saudi Arabia | 4 - 0 | 1 - 0 | Lào | |
24 Aug 2016 16:30 | FT | OFI Crete | 1 - 0 | 1 - 0 | Platanias FC | |
24 Aug 2016 16:00 | FT | Uzbekistan | 1 - 0 | 1 - 0 | Burkina Faso | |
24 Aug 2016 16:00 | FT | Israel U21 | 4 - 0 | 2 - 0 | Maccabi Herzliya | |
24 Aug 2016 15:30 | FT | Ukraine U17 | 2 - 0 | 2 - 0 | Estonia U17 | |
24 Aug 2016 11:30 | FT | Bắc Triều Tiên | 0 - 0 | 0 - 0 | United Arab Emirates | |
23 Aug 2016 19:40 | FT | Compostela | 1 - 5 | 1 - 1 | Deportivo La Coruna | |
23 Aug 2016 18:45 | FT | Cork City | 1 - 1 | 1 - 1 | Oman | |
23 Aug 2016 18:00 | FT | Rosengard Womens | 1 - 0 | 0 - 0 | Brondby Womens | |
23 Aug 2016 16:59 | FT | Hallescher | 0 - 3 | 0 - 2 | Borussia Dortmund | |
23 Aug 2016 16:00 | FT | CH Séc U17 | 2 - 0 | 0 - 0 | Malta U17 | |
22 Aug 2016 15:30 | FT | Al-Shabab UAE | 1 - 0 | 0 - 0 | Saham | |
20 Aug 2016 19:30 | FT | Teramo | 1 - 2 | 1 - 0 | Perugia | |
20 Aug 2016 16:30 | FT | Alessandria | 1 - 0 | 1 - 0 | Virtus Entella | |
20 Aug 2016 16:30 | FT | Padova | 1 - 1 | 1 - 1 | Carpi | |
20 Aug 2016 10:30 | FT | Adelaide Blue Eagles | 3 - 2 | 2 - 1 | Adelaide Comets FC | |
20 Aug 2016 09:00 | FT | Amkar Perm Youth | 2 - 2 | 1 - 1 | Fk Ural Youth | |
19 Aug 2016 19:30 | FT | Nữ Wales | 0 - 0 | 0 - 0 | Nữ Ireland | |
19 Aug 2016 15:00 | FT | Spal | 0 - 3 | 0 - 2 | Iran | |
18 Aug 2016 18:00 | FT | Thes Sport Tessenderlo | 3 - 0 | 1 - 0 | Eendracht Termien | |
18 Aug 2016 16:30 | FT | Jordan | 2 - 3 | 1 - 1 | Qatar | |
18 Aug 2016 16:15 | FT | Panthrakikos | 2 - 1 | 0 - 0 | Agrotikos Asteras | |
18 Aug 2016 15:40 | FT | Renaissance Sportive de Berkane | 0 - 1 | 0 - 0 | OCK Olympique de Khouribga | |
18 Aug 2016 10:00 | FT | Bosnia Herzegovina U19 | 4 - 0 | 2 - 0 | Saudi Arabia U19 | |
17 Aug 2016 19:30 | FT | Cf Trival Valderas | 2 - 1 | 0 - 0 | Villanueva | |
17 Aug 2016 19:30 | FT | Port Talbot | 3 - 1 | 2 - 1 | Afc Porth | |
17 Aug 2016 18:30 | FT | KSK Heist | 6 - 1 | 3 - 0 | Hoogstraten VV | |
17 Aug 2016 18:30 | FT | Tây Ban Nha U19 | 1 - 0 | 1 - 0 | Qatar U19 | |
17 Aug 2016 18:00 | FT | Amurrio | 1 - 3 | 1 - 1 | Leioa | |
16 Aug 2016 21:35 | FT | Real Madrid | 5 - 3 | 3 - 1 | Stade Reims | |
16 Aug 2016 19:45 | FT | Bangor City FC | 2 - 2 | 0 - 0 | Lisburn Distillery | |
16 Aug 2016 17:30 | FT | RCA Raja Casablanca Atlhletic | 1 - 0 | 1 - 0 | OCK Olympique de Khouribga | |
16 Aug 2016 16:59 | FT | NOPS | 0 - 3 | 0 - 1 | Klubi 04 | |
16 Aug 2016 09:00 | FT | Sariyer | 1 - 2 | 0 - 1 | Diyarbakir B.S.Diskispor | |
15 Aug 2016 20:00 | FT | Algeciras | 0 - 3 | 0 - 1 | Granada Cf B | |
15 Aug 2016 17:30 | FT | Hamburger | 3 - 1 | 1 - 1 | Lyngby | |
15 Aug 2016 16:59 | FT | SV Sandhausen | 0 - 3 | 0 - 1 | Borussia Dortmund | |
15 Aug 2016 00:00 | FT | Boca Juniors | 2 - 0 | 1 - 0 | San Lorenzo | |
14 Aug 2016 20:00 | FT | Hercules CF | 1 - 0 | 1 - 0 | Levante | |
14 Aug 2016 20:00 | FT | Confianca Se | 1 - 1 | 1 - 0 | ABC RN | |
14 Aug 2016 19:30 | FT | J.Malucelli/PR | 1 - 1 | 0 - 0 | Sao Bento | |
14 Aug 2016 19:00 | FT | SD Ponferradina | 0 - 1 | 0 - 0 | Real Oviedo | |
14 Aug 2016 19:00 | FT | Fuenlabrada | 1 - 2 | 1 - 0 | Alcorcon | |
14 Aug 2016 19:00 | FT | Atletico Baleares | 1 - 0 | 0 - 0 | Constancia | |
14 Aug 2016 18:30 | FT | Jumilla | 0 - 1 | 0 - 1 | UCAM Murcia | |
14 Aug 2016 16:59 | FT | Panionios | 1 - 1 | 1 - 0 | PAE Atromitos | |
14 Aug 2016 16:00 | FT | Schalke 04 | 3 - 2 | 2 - 0 | Athletic Bilbao | |
14 Aug 2016 16:00 | FT | RB Leipzig | 1 - 1 | 0 - 0 | Real Betis | |
14 Aug 2016 15:30 | FT | Freiburg | 0 - 2 | 0 - 2 | AC Milan | |
14 Aug 2016 14:00 | FT | Eintr Frankfurt | 3 - 1 | 1 - 0 | Celta Vigo | |
14 Aug 2016 14:00 | FT | Mainz 05 | 5 - 0 | 1 - 0 | Rot-weiss Erfurt | |
14 Aug 2016 11:20 | FT | UD Logrones | 0 - 0 | 0 - 0 | Burgos CF | |
13 Aug 2016 20:30 | FT | Valencia | 2 - 1 | 1 - 1 | Fiorentina | |
13 Aug 2016 20:30 | FT | Cadiz | 1 - 2 | 0 - 0 | Malaga | |
13 Aug 2016 20:20 | FT | Tenerife | 1 - 0 | 0 - 0 | Getafe | |
13 Aug 2016 20:00 | FT | Mallorca | 2 - 3 | 1 - 0 | Granada | |
13 Aug 2016 20:00 | FT | Zaragoza | 3 - 2 | 2 - 0 | Eibar | |
13 Aug 2016 19:30 | FT | Leganes | 3 - 2 | 1 - 0 | Villarreal | |
13 Aug 2016 19:30 | FT | Sporting de Gijon | 2 - 1 | 1 - 0 | Deportivo La Coruna | |
13 Aug 2016 19:30 | FT | UD Marbella | 1 - 3 | 0 - 2 | Cordoba C.F. | |
13 Aug 2016 19:30 | FT | Valladolid | 2 - 1 | 0 - 1 | Alaves | |
13 Aug 2016 19:30 | FT | Horizonte CE | 2 - 0 | 2 - 0 | Fortaleza | |
13 Aug 2016 19:00 | FT | Juventus | 2 - 2 | 0 - 1 | Espanyol | |
13 Aug 2016 19:00 | FT | Sabadell | 1 - 3 | 1 - 3 | Girona | |
13 Aug 2016 18:00 | FT | Barcelona B | 0 - 1 | 0 - 1 | Gimnastic Tarragona | |
13 Aug 2016 18:00 | FT | Leioa | 0 - 0 | 0 - 0 | Real Union de Irun | |
13 Aug 2016 18:00 | FT | Osasuna | 1 - 5 | 0 - 4 | Rayo Vallecano | |
13 Aug 2016 18:00 | FT | AEK Athens | 4 - 0 | 0 - 0 | Iraklis Saloniki | |
13 Aug 2016 18:00 | FT | SD Huesca | 2 - 1 | 2 - 0 | Levante | |
13 Aug 2016 18:00 | FT | Numancia | 3 - 1 | 0 - 1 | CD Tudelano | |
13 Aug 2016 18:00 | FT | Murcia | 2 - 3 | 1 - 1 | Alcoyano | |
13 Aug 2016 18:00 | FT | Genclerbirligi | 2 - 1 | 1 - 0 | Konyaspor | |
13 Aug 2016 17:30 | FT | Doxa Katokopias | 0 - 0 | 0 - 0 | Anorthosis Famagusta FC | |
13 Aug 2016 16:59 | FT | Hertha Berlin | 1 - 4 | 1 - 1 | Napoli | |
13 Aug 2016 16:59 | FT | Panthrakikos | 0 - 3 | 0 - 1 | Xanthi | |
13 Aug 2016 16:59 | FT | Kerkyra | 1 - 1 | 1 - 1 | Veria FC | |
13 Aug 2016 16:59 | FT | Zadar | 2 - 1 | 1 - 0 | HNK Sibenik | |
13 Aug 2016 16:00 | FT | Zvijezda Gradacac | 4 - 1 | 0 - 0 | Sloboda Novi Grad | |
13 Aug 2016 14:30 | FT | Monchengladbach | 0 - 0 | 0 - 0 | Lazio | |
13 Aug 2016 14:30 | FT | Werder Bremen | 1 - 0 | 1 - 0 | Ingolstadt 04 | |
13 Aug 2016 14:30 | FT | Darmstadt | 1 - 1 | 1 - 0 | Las Palmas | |
13 Aug 2016 13:30 | FT | Bayer Leverkusen | 2 - 0 | 2 - 0 | Real Sociedad | |
13 Aug 2016 09:05 | FT | Alcorcon | 1 - 0 | 1 - 0 | Leganes | |
13 Aug 2016 09:00 | FT | CD Olimpic Xativa | 1 - 5 | 1 - 3 | Villarreal B | |
12 Aug 2016 21:00 | FT | Pedras Rubras | 2 - 1 | 1 - 1 | Pedras Rubras | |
12 Aug 2016 20:00 | FT | Elche | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Rayyan | |
12 Aug 2016 19:30 | FT | Cf Trival Valderas | 1 - 0 | 0 - 0 | Mostoles | |
12 Aug 2016 19:15 | FT | Tobermore United | 2 - 2 | 1 - 0 | Limavady United | |
12 Aug 2016 19:00 | FT | Arsenal U21 | 0 - 0 | 0 - 0 | Reading U21 | |
12 Aug 2016 19:00 | FT | Bursaspor | 3 - 0 | 1 - 0 | Trabzonspor | |
12 Aug 2016 19:00 | FT | UE Llagostera | 0 - 1 | 0 - 0 | Girona | |
12 Aug 2016 18:00 | FT | Osasuna | 0 - 1 | 0 - 1 | Eibar | |
12 Aug 2016 18:00 | FT | Hoffenheim | 1 - 1 | 1 - 1 | Athletic Bilbao | |
12 Aug 2016 17:45 | FT | SD Gernika | 5 - 1 | 2 - 0 | UD Logrones | |
12 Aug 2016 17:30 | FT | Cadiz | 2 - 1 | 0 - 1 | Atletico Madrid | |
12 Aug 2016 16:30 | FT | FK Bezanija | 0 - 0 | 0 - 0 | Zemun | |
12 Aug 2016 11:00 | FT | Astana | 3 - 0 | 2 - 0 | Irtysh Pavlodar | |
11 Aug 2016 18:30 | FT | Romania U19 | 1 - 2 | 0 - 2 | Israel U19 | |
11 Aug 2016 18:10 | FT | Genclerbirligi | 2 - 1 | 1 - 0 | Adanaspor | |
11 Aug 2016 18:00 | FT | Barakaldo CF | 0 - 0 | 0 - 0 | Osasuna B | |
11 Aug 2016 18:00 | FT | Omonia Nicosia FC | 3 - 0 | 1 - 0 | Panathinaikos | |
11 Aug 2016 18:00 | FT | Italy U19 | 0 - 1 | 0 - 0 | Croatia U19 | |
11 Aug 2016 17:10 | FT | Al Shabab Ksa | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Qadasiya | |
11 Aug 2016 16:00 | FT | Konyaspor | 3 - 2 | 2 - 1 | Karabukspor | |
11 Aug 2016 16:00 | FT | Romania U17 | 1 - 0 | 0 - 0 | Macedonia U17 | |
11 Aug 2016 14:00 | FT | Mainz 05 | 0 - 3 | 0 - 1 | Koln | |
11 Aug 2016 10:30 | FT | Hungary U19 | 0 - 2 | 0 - 2 | Slovenia U19 | |
11 Aug 2016 09:35 | FT | Slovenia U17 | 1 - 1 | 0 - 1 | Ireland U17 | |
11 Aug 2016 02:30 | FT | Panama | 0 - 0 | 0 - 0 | Guatemala | |
11 Aug 2016 00:15 | FT | Udinese | 2 - 1 | 0 - 1 | Al Jaish (QAT) | |
10 Aug 2016 20:45 | FT | Xerez CD | 0 - 2 | 0 - 0 | Cd San Fernando Isleno | |
10 Aug 2016 20:30 | FT | Tenerife | 0 - 1 | 0 - 1 | Las Palmas | |
10 Aug 2016 20:00 | FT | Italy U21 | 0 - 0 | 0 - 0 | Albania U21 | |
10 Aug 2016 19:45 | FT | Larkhall Athletic | 2 - 2 | 1 - 1 | Bridgwater Town | |
10 Aug 2016 19:45 | FT | Winchester City | 4 - 2 | 3 - 1 | Salisbury City | |
10 Aug 2016 19:45 | FT | Cagliari | 1 - 1 | 1 - 1 | Hamburger | |
10 Aug 2016 19:30 | FT | Barcelona | 3 - 2 | 3 - 1 | Sampdoria | |
10 Aug 2016 19:30 | FT | Zamora CF | 0 - 3 | 0 - 1 | Burgos CF | |
10 Aug 2016 19:30 | FT | Almansa | 0 - 0 | 0 - 0 | Alcoyano | |
10 Aug 2016 19:30 | FT | L'Hospitalet | 2 - 0 | 1 - 0 | Terrassa | |
10 Aug 2016 19:30 | FT | Numancia | 1 - 1 | 1 - 0 | Leganes | |
10 Aug 2016 19:30 | FT | Agueda | 0 - 2 | 0 - 1 | Porto B | |
10 Aug 2016 19:30 | FT | Glasgow Rangers U20 | 4 - 0 | 4 - 0 | Stirling University | |
10 Aug 2016 19:30 | FT | Pescara | 0 - 0 | 0 - 0 | Perugia | |
10 Aug 2016 19:15 | FT | PAE Atromitos | 0 - 1 | 0 - 0 | PAOK Saloniki | |
10 Aug 2016 19:00 | FT | Cd Guijuelo | 0 - 1 | 0 - 0 | Getafe | |
10 Aug 2016 19:00 | FT | Jumilla | 0 - 0 | 0 - 0 | Hercules CF | |
10 Aug 2016 19:00 | FT | Latina Calcio | 0 - 1 | 0 - 1 | AS Roma | |
10 Aug 2016 19:00 | FT | Spal | 1 - 3 | 1 - 1 | Carpi | |
10 Aug 2016 18:30 | FT | CD Lugo | 2 - 1 | 1 - 1 | SD Ponferradina | |
10 Aug 2016 18:00 | FT | Real Sociedad | 1 - 1 | 0 - 0 | Eibar | |
10 Aug 2016 18:00 | FT | Athletic Bilbao B | 0 - 1 | 0 - 0 | Barakaldo CF | |
10 Aug 2016 18:00 | FT | Oriental Lisboa | 1 - 1 | 1 - 1 | Pinhalnovense | |
10 Aug 2016 18:00 | FT | La Hoya Lorca | 1 - 1 | 0 - 1 | Cartagena | |
10 Aug 2016 18:00 | FT | Real Oviedo | 1 - 0 | 0 - 0 | Valladolid | |
10 Aug 2016 18:00 | FT | CF Reus Deportiu | 0 - 2 | 0 - 2 | Lleida | |
10 Aug 2016 18:00 | FT | Almeria | 2 - 1 | 2 - 0 | Sevilla | |
10 Aug 2016 16:59 | FT | Belarus U21 | 1 - 1 | 0 - 0 | Moldova U21 | |
10 Aug 2016 16:45 | FT | Larisa | 1 - 2 | 1 - 0 | Xanthi | |
10 Aug 2016 11:00 | FT | Kashima Antlers | 0 - 1 | 0 - 0 | Independiente Santa Fe | |
10 Aug 2016 10:00 | FT | CD Mafra | 2 - 2 | 1 - 1 | Sacavenense | |
09 Aug 2016 20:00 | FT | Cadiz | 2 - 2 | 2 - 1 | Real Betis B | |
09 Aug 2016 19:30 | FT | Orihuela CF | 0 - 0 | 0 - 0 | Elche | |
09 Aug 2016 19:30 | FT | Deportivo La Coruna | 2 - 0 | 1 - 0 | Villarreal | |
09 Aug 2016 19:00 | FT | Malaga | 4 - 0 | 3 - 0 | Almeria | |
09 Aug 2016 19:00 | FT | PAOK Saloniki | 3 - 0 | 2 - 0 | Veria FC | |
09 Aug 2016 18:30 | FT | Kfc Oosterzonen | 3 - 0 | 1 - 0 | Lierse | |
09 Aug 2016 18:30 | FT | Romania U19 | 0 - 4 | 0 - 1 | Israel U19 | |
09 Aug 2016 18:00 | FT | Kickers Offenbach | 1 - 2 | 1 - 1 | Bayer Leverkusen | |
09 Aug 2016 18:00 | FT | UCAM Murcia | 1 - 4 | 0 - 1 | United Arab Emirates | |
09 Aug 2016 17:45 | FT | Athletic Bilbao | 1 - 0 | 1 - 0 | Borussia Dortmund | |
09 Aug 2016 17:30 | FT | Wolfsburg | 1 - 0 | 1 - 0 | Saint-Etienne | |
09 Aug 2016 16:59 | FT | Hungary U19 | 1 - 0 | 0 - 0 | Slovenia U19 | |
09 Aug 2016 16:59 | FT | Sturm Graz | 0 - 0 | 0 - 0 | Kayserispor | |
09 Aug 2016 16:30 | FT | Sokol Zapy | 3 - 0 | 1 - 0 | Slavoj Vysehrad | |
09 Aug 2016 16:00 | FT | Karmiotissa Pano Polemidion | 1 - 0 | 0 - 0 | AEL Kalloni | |
09 Aug 2016 15:00 | FT | Club Brugge | 0 - 1 | 0 - 1 | Antalyaspor | |
09 Aug 2016 14:55 | FT | Belarus U19 | 4 - 2 | 3 - 0 | Armenia U19 | |
09 Aug 2016 10:30 | FT | Port Melbourne Sharks | 0 - 6 | 0 - 2 | Melbourne Victory FC | |
09 Aug 2016 10:30 | FT | RB Leipzig | 4 - 4 | 2 - 3 | Liefering | |
08 Aug 2016 19:45 | FT | Dundalk | 2 - 2 | 1 - 1 | Everton | |
08 Aug 2016 19:40 | FT | Bologna Youth | 0 - 0 | 0 - 0 | Sassuolo Calcio Youth | |
08 Aug 2016 16:59 | FT | Qatar | 2 - 1 | 1 - 0 | Iraq | |
08 Aug 2016 16:30 | FT | Pas Giannina | 1 - 0 | 0 - 0 | Panaitolikos Agrinio | |
08 Aug 2016 16:30 | FT | Oman | 1 - 0 | 1 - 0 | Turkmenistan | |
07 Aug 2016 20:30 | FT | Las Palmas | 1 - 0 | 1 - 0 | Cagliari | |
07 Aug 2016 20:20 | FT | Napoli | 5 - 0 | 2 - 0 | Monaco | |
07 Aug 2016 20:05 | FT | San Martin Tucuman | 1 - 0 | 0 - 0 | Atletico Tucuman | |
07 Aug 2016 19:30 | FT | Toledo | 1 - 1 | 1 - 1 | Alcorcon | |
07 Aug 2016 18:00 | FT | Arsenal | 3 - 2 | 0 - 1 | Manchester City | |
07 Aug 2016 18:00 | FT | Besiktas | 1 - 0 | 0 - 0 | Olympiakos | |
07 Aug 2016 18:00 | FT | Valladolid | 1 - 0 | 0 - 0 | CD Lugo | |
07 Aug 2016 16:00 | FT | Fiorentina | 1 - 3 | 1 - 1 | Schalke 04 | |
07 Aug 2016 15:15 | FT | Bandirmaspor | 1 - 0 | 0 - 0 | Bursaspor | |
07 Aug 2016 15:00 | FT | Athletic Bilbao | 0 - 1 | 0 - 1 | Southampton | |
07 Aug 2016 15:00 | FT | Torpedo Kutaisi | 0 - 0 | 0 - 0 | Shukura Kobuleti | |
07 Aug 2016 15:00 | FT | Southampton | 1 - 0 | 1 - 0 | Athletic Bilbao | |
07 Aug 2016 15:00 | FT | Belarus U19 | 4 - 1 | 1 - 1 | Armenia U19 | |
07 Aug 2016 14:50 | FT | Mainz 05 | 4 - 0 | 2 - 0 | Liverpool | |
07 Aug 2016 14:30 | FT | Dinamo Batumi | 1 - 1 | 0 - 0 | Samtredia | |
07 Aug 2016 14:30 | FT | Sioni Bolnisi | 1 - 2 | 1 - 1 | Saburtalo Tbilisi | |
07 Aug 2016 14:30 | FT | Baia Zugdidi | 0 - 1 | 0 - 1 | Kolkheti Poti | |
07 Aug 2016 14:00 | FT | Werder Bremen | 2 - 4 | 1 - 3 | Chelsea | |
07 Aug 2016 13:00 | FT | West Ham United | 2 - 3 | 1 - 2 | Juventus | |
06 Aug 2016 21:30 | FT | Porto | 1 - 0 | 1 - 0 | Villarreal | |
06 Aug 2016 20:30 | FT | Cordoba C.F. | 0 - 1 | 0 - 0 | Granada | |
06 Aug 2016 20:30 | FT | Tenerife | 3 - 0 | 1 - 0 | Union Touarga Sport Rabat | |
06 Aug 2016 20:00 | FT | Malaga | 0 - 0 | 0 - 0 | Sampdoria | |
06 Aug 2016 20:00 | FT | Mallorca | 1 - 0 | 1 - 0 | West Bromwich | |
06 Aug 2016 20:00 | FT | Vitoria Guimaraes | 6 - 2 | 3 - 1 | Toulouse | |
06 Aug 2016 20:00 | FT | Feirense | 0 - 1 | 0 - 0 | Deportivo La Coruna | |
06 Aug 2016 20:00 | FT | Rayo Vallecano | 2 - 0 | 2 - 0 | Leganes | |
06 Aug 2016 20:00 | FT | Cagliari | 2 - 0 | 2 - 0 | Maritimo | |
06 Aug 2016 19:45 | FT | Palermo | 1 - 1 | 0 - 0 | Marseille | |
06 Aug 2016 19:45 | FT | Empoli | 0 - 1 | 0 - 0 | Nantes | |
06 Aug 2016 19:30 | FT | Albacete | 0 - 1 | 0 - 0 | Getafe | |
06 Aug 2016 19:30 | FT | Atalanta | 2 - 3 | 1 - 2 | Eintr Frankfurt | |
06 Aug 2016 19:30 | FT | Pescara | 1 - 2 | 0 - 1 | Celta Vigo | |
06 Aug 2016 19:20 | FT | Barcelona B | 0 - 1 | 0 - 0 | CF Reus Deportiu | |
06 Aug 2016 19:00 | FT | Mar Menor | 0 - 1 | 0 - 0 | Murcia | |
06 Aug 2016 19:00 | FT | Bastia | 1 - 2 | 0 - 2 | Genoa | |
06 Aug 2016 19:00 | FT | Nacional Montevideo | 1 - 0 | 0 - 0 | Velez Sarsfield | |
06 Aug 2016 19:00 | FT | Crotone | 0 - 2 | 0 - 0 | Atletico Madrid | |
06 Aug 2016 18:00 | FT | Montpellier | 3 - 0 | 0 - 0 | Real Betis | |
06 Aug 2016 18:00 | FT | SD Huesca | 2 - 1 | 1 - 1 | Real Madrid Castilla | |
06 Aug 2016 18:00 | FT | UCAM Murcia | 1 - 0 | 0 - 0 | Elche | |
06 Aug 2016 18:00 | FT | Alaves | 0 - 0 | 0 - 0 | Zaragoza | |
06 Aug 2016 18:00 | FT | CD Mirandes | 1 - 0 | 1 - 0 | Racing de Santander | |
06 Aug 2016 17:35 | FT | Burgos CF | 0 - 0 | 0 - 0 | Barakaldo CF | |
06 Aug 2016 17:30 | FT | RB Leipzig | 3 - 2 | 0 - 2 | Eibar | |
06 Aug 2016 17:30 | FT | Guingamp | 1 - 0 | 0 - 0 | Caen | |
06 Aug 2016 16:59 | FT | Dijon | 4 - 2 | 2 - 2 | Metz | |
06 Aug 2016 16:59 | FT | Caen | 0 - 1 | 0 - 0 | Guingamp | |
06 Aug 2016 16:59 | FT | Bordeaux | 1 - 1 | 1 - 1 | Osasuna | |
06 Aug 2016 16:59 | FT | Nancy | 0 - 0 | 0 - 0 | Sporting de Gijon | |
06 Aug 2016 16:59 | FT | Metz | 2 - 4 | 2 - 2 | Dijon | |
06 Aug 2016 16:00 | FT | Nữ Bosnia | 0 - 1 | 0 - 0 | Nữ Ukraina | |
06 Aug 2016 15:10 | FT | Crystal Palace | 3 - 1 | 2 - 0 | Valencia | |
06 Aug 2016 15:00 | FT | Watford | 2 - 2 | 1 - 0 | Lorient | |
06 Aug 2016 15:00 | FT | Swansea City | 1 - 0 | 0 - 0 | Stade Rennais FC | |
06 Aug 2016 15:00 | FT | Hamburger | 1 - 0 | 0 - 0 | Stoke City | |
06 Aug 2016 15:00 | FT | Torino | 2 - 1 | 1 - 1 | Hull City | |
06 Aug 2016 15:00 | FT | Everton | 0 - 1 | 0 - 1 | Espanyol | |
06 Aug 2016 14:30 | FT | Hertha Berlin | 3 - 2 | 1 - 2 | Al-Jazira UAE | |
06 Aug 2016 14:00 | FT | Hoffenheim | 2 - 0 | 1 - 0 | Chievo | |
05 Aug 2016 20:30 | FT | Sporting Lisbon | 0 - 0 | 0 - 0 | Nice | |
05 Aug 2016 20:30 | FT | Cagliari | 2 - 1 | 1 - 0 | Maritimo | |
05 Aug 2016 20:30 | FT | Las Palmas | 2 - 1 | 1 - 0 | Maritimo | |
05 Aug 2016 19:45 | FT | Tooting Mitcham United | 1 - 2 | 0 - 0 | Dulwich Hamlet | |
05 Aug 2016 19:30 | FT | Viking | 0 - 8 | 0 - 1 | Arsenal | |
05 Aug 2016 19:30 | FT | Afan Lido | 0 - 1 | 0 - 0 | Aberystwyth Town | |
05 Aug 2016 19:00 | FT | Burnley | 1 - 1 | 0 - 1 | Real Sociedad | |
05 Aug 2016 18:30 | FT | Agueda | 0 - 2 | 0 - 1 | Boavista Sc | |
05 Aug 2016 18:00 | FT | El Entag El Harby | 0 - 1 | 0 - 0 | Wydad Casablanca | |
05 Aug 2016 16:59 | FT | APOEL Nicosia | 0 - 0 | 0 - 0 | Ethnikos Achnas | |
05 Aug 2016 16:00 | FT | Nữ Latvia | 2 - 0 | 2 - 0 | Nữ Estonia | |
05 Aug 2016 16:00 | FT | Tottenham Hotspur | 6 - 1 | 2 - 1 | Inter Milan | |
05 Aug 2016 16:00 | FT | Tuzlaspor Kulubu | 0 - 0 | 0 - 0 | Hilal Al Quds | |
05 Aug 2016 12:00 | FT | Nữ Đảo Faroe | 1 - 0 | 0 - 0 | Nữ Litva | |
05 Aug 2016 09:00 | FT | La Hoya Lorca | 2 - 1 | 2 - 0 | Fuenlabrada | |
04 Aug 2016 21:30 | FT | Tây Ban Nha U20 | 3 - 1 | 0 - 1 | Argentina U20 | |
04 Aug 2016 20:00 | FT | Sporting Lisbon | 2 - 3 | 1 - 2 | Real Betis | |
04 Aug 2016 20:00 | FT | Puebla | 1 - 3 | 0 - 2 | CD Alcala Guadaira | |
04 Aug 2016 19:45 | FT | Hyde United | 2 - 0 | 1 - 0 | Warrington Town AFC | |
04 Aug 2016 19:30 | FT | Novelda | 1 - 3 | 1 - 3 | Eldense | |
04 Aug 2016 19:30 | FT | Cesena | 2 - 1 | 1 - 1 | Santarcangelo | |
04 Aug 2016 19:30 | FT | Horsham | 0 - 3 | 0 - 2 | Bognor Regis Town | |
04 Aug 2016 19:30 | FT | Nữ Northern Ireland U17 | 0 - 4 | 0 - 1 | Nữ Ba Lan U17 | |
04 Aug 2016 19:00 | FT | Alcorcon | 0 - 0 | 0 - 0 | SD Ponferradina | |
04 Aug 2016 19:00 | FT | Gyirmot Se | 0 - 2 | 0 - 1 | Trabzonspor | |
04 Aug 2016 19:00 | FT | UD Marbella | 2 - 0 | 1 - 0 | CD El Palo | |
04 Aug 2016 18:00 | FT | Levante | 0 - 0 | 0 - 0 | United Arab Emirates | |
04 Aug 2016 18:00 | FT | Malmo FF | 0 - 1 | 0 - 0 | Wolfsburg | |
04 Aug 2016 17:45 | FT | NK Zagreb | 2 - 2 | 0 - 2 | Akhisar Bld.Geng | |
04 Aug 2016 17:30 | FT | Torino | 0 - 0 | 0 - 0 | RB Leipzig | |
04 Aug 2016 16:59 | FT | Bologna | 1 - 2 | 0 - 1 | Schalke 04 | |
04 Aug 2016 16:59 | FT | Novara | 2 - 0 | 1 - 0 | Mainz 05 | |
04 Aug 2016 16:59 | FT | Koln | 2 - 0 | 1 - 0 | Eibar | |
04 Aug 2016 16:59 | FT | Bayer Leverkusen | 3 - 1 | 1 - 0 | Fiorentina | |
04 Aug 2016 16:59 | FT | Kasimpasa | 0 - 1 | 0 - 0 | Kayserispor | |
04 Aug 2016 16:30 | FT | Chievo | 2 - 0 | 1 - 0 | Parma | |
04 Aug 2016 16:00 | FT | Nữ Latvia | 2 - 2 | 2 - 0 | Nữ Litva | |
04 Aug 2016 16:00 | FT | Sudtirol | 0 - 4 | 0 - 2 | Augsburg | |
04 Aug 2016 15:25 | FT | Al Akhaahli Alay | 0 - 1 | 0 - 0 | Salam Zgharta | |
04 Aug 2016 15:00 | FT | Atalanta | 3 - 0 | 3 - 0 | Renate Ac | |
04 Aug 2016 14:00 | FT | Karagumruk | 1 - 1 | 0 - 0 | Altay Spor Kulubu | |
04 Aug 2016 12:00 | FT | Nữ Estonia | 2 - 2 | 2 - 0 | Nữ Đảo Faroe | |
04 Aug 2016 09:05 | FT | Nữ Serbia U17 | 6 - 1 | 4 - 0 | Nữ Slovakia U17 | |
04 Aug 2016 01:35 | FT | Atletico Tucuman | 0 - 3 | 0 - 2 | San Martin Tucuman | |
04 Aug 2016 00:30 | FT | Montreal Impact | 0 - 2 | 0 - 2 | AS Roma | |
03 Aug 2016 21:05 | FT | IRT Itihad de Tanger | 1 - 0 | 1 - 0 | RCA Raja Casablanca Atlhletic | |
03 Aug 2016 20:00 | FT | Pisa | 0 - 0 | 0 - 0 | Celta Vigo | |
03 Aug 2016 20:00 | FT | Manchester United | 0 - 0 | 0 - 0 | Everton | |
03 Aug 2016 20:00 | FT | Hercules CF | 0 - 0 | 0 - 0 | Rayo Vallecano | |
03 Aug 2016 20:00 | FT | Almeria | 1 - 0 | 0 - 0 | UCAM Murcia | |
03 Aug 2016 19:45 | FT | AFC Bournemouth | 1 - 1 | 0 - 1 | Valencia | |
03 Aug 2016 19:45 | FT | Southampton | 1 - 1 | 1 - 0 | Espanyol | |
03 Aug 2016 19:45 | FT | Girona | 1 - 2 | 1 - 1 | Marseille | |
03 Aug 2016 19:30 | FT | Alcoyano | 2 - 3 | 0 - 1 | Elche | |
03 Aug 2016 19:30 | FT | Perugia | 1 - 0 | 1 - 0 | Spal | |
03 Aug 2016 19:30 | FT | Terrassa | 2 - 0 | 2 - 0 | AE Prat | |
03 Aug 2016 19:30 | FT | Udinese | 0 - 0 | 0 - 0 | Middlesbrough | |
03 Aug 2016 19:30 | FT | Desportivo de Tondela | 1 - 0 | 1 - 0 | Vitoria Setubal | |
03 Aug 2016 19:30 | FT | Vicenza | 1 - 2 | 0 - 2 | Pescara | |
03 Aug 2016 19:30 | FT | Toledo | 1 - 1 | 0 - 0 | Leganes | |
03 Aug 2016 19:30 | FT | Real Jaen CF | 0 - 1 | 0 - 0 | Cordoba C.F. | |
03 Aug 2016 19:00 | FT | Malaga | 3 - 1 | 2 - 0 | Al Ahli Jeddah | |
03 Aug 2016 19:00 | FT | Albacete | 2 - 2 | 1 - 1 | Villarreal B | |
03 Aug 2016 19:00 | FT | CD Lugo | 3 - 0 | 2 - 0 | Sporting de Gijon | |
03 Aug 2016 19:00 | FT | Fatima | 1 - 2 | 1 - 0 | Caldas | |
03 Aug 2016 18:30 | FT | Pacos Ferreira | 1 - 2 | 0 - 1 | Valladolid | |
03 Aug 2016 18:30 | FT | UE Olot | 1 - 1 | 1 - 0 | Gimnastic Tarragona | |
03 Aug 2016 18:30 | FT | Belenenses | 1 - 0 | 1 - 0 | Al-Garrafa | |
03 Aug 2016 18:00 | FT | Barakaldo CF | 2 - 3 | 1 - 0 | CD Mirandes | |
03 Aug 2016 18:00 | FT | Lorient | 3 - 1 | 2 - 0 | Bordeaux | |
03 Aug 2016 18:00 | FT | Athletic Bilbao B | 1 - 1 | 1 - 1 | Racing de Santander | |
03 Aug 2016 17:30 | FT | Bordeaux | 0 - 3 | 0 - 2 | Lorient | |
03 Aug 2016 17:30 | FT | Rizespor | 1 - 3 | 1 - 1 | Hull City | |
03 Aug 2016 17:30 | FT | Numancia | 2 - 1 | 2 - 0 | Osasuna | |
03 Aug 2016 17:05 | FT | Mainz 05 | 2 - 1 | 1 - 0 | Servette | |
03 Aug 2016 16:59 | FT | Doxa Katokopias | 1 - 2 | 1 - 0 | AEL Limassol | |
03 Aug 2016 16:59 | FT | Eintr Frankfurt | 1 - 0 | 1 - 0 | Al Ahli Dubai | |
03 Aug 2016 16:59 | FT | Murcia | 3 - 0 | 0 - 0 | Fuenlabrada | |
03 Aug 2016 16:59 | FT | Feirense | 3 - 0 | 1 - 0 | Cesarense | |
03 Aug 2016 16:30 | FT | Panionios | 0 - 0 | 0 - 0 | Larisa | |
03 Aug 2016 16:30 | FT | Hungary U17 | 2 - 0 | 2 - 0 | Serbia U17 | |
03 Aug 2016 16:00 | FT | Genoa | 4 - 1 | 4 - 0 | Alessandria | |
03 Aug 2016 16:00 | FT | Guingamp | 3 - 4 | 2 - 2 | Angers SCO | |
03 Aug 2016 14:15 | FT | Scotland U17 | 1 - 0 | 1 - 0 | CH Séc U17 | |
03 Aug 2016 10:00 | FT | Oriental Lisboa | 0 - 0 | 0 - 0 | Sacavenense | |
02 Aug 2016 20:00 | FT | Granada | 0 - 2 | 0 - 0 | Sevilla | |
02 Aug 2016 20:00 | FT | Vitoria Setubal | 0 - 0 | 0 - 0 | Maritimo | |
02 Aug 2016 19:45 | FT | Colney Heath | 1 - 1 | 0 - 1 | Ashton United | |
02 Aug 2016 19:45 | FT | Grantham Town | 2 - 2 | 0 - 2 | Nottingham Forest U21 | |
02 Aug 2016 19:45 | FT | Rhyl FC | 1 - 3 | 0 - 1 | Colwyn Bay | |
02 Aug 2016 19:45 | FT | Sutton United | 3 - 1 | 1 - 0 | Tonbridge Angels | |
02 Aug 2016 19:45 | FT | Leek Town | 1 - 4 | 0 - 3 | Buxton FC | |
02 Aug 2016 19:45 | FT | Guisborough Town | 0 - 4 | 0 - 3 | Spennymoor Town | |
02 Aug 2016 19:45 | FT | Trafford | 1 - 2 | 0 - 0 | Fc United Of Manchester | |
02 Aug 2016 19:45 | FT | Hampton & Richmond | 1 - 0 | 1 - 0 | Kingstonian | |
02 Aug 2016 19:35 | FT | Barreirense | 1 - 1 | 1 - 0 | Loures | |
02 Aug 2016 19:30 | FT | Kidderminster | 0 - 4 | 0 - 3 | Birmingham | |
02 Aug 2016 19:30 | FT | Chesterfield | 3 - 1 | 0 - 1 | Leicester City | |
02 Aug 2016 19:30 | FT | Llanelli | 3 - 1 | 1 - 0 | Port Talbot | |
02 Aug 2016 19:30 | FT | Ramsbottom United | 2 - 2 | 1 - 2 | Bolton Wanderers U21 | |
02 Aug 2016 19:30 | FT | Swindon Supermarine | 1 - 5 | 0 - 3 | Forest Green Rovers | |
02 Aug 2016 19:30 | FT | Mickleover Sports | 1 - 0 | 0 - 0 | Burton Albion FC | |
02 Aug 2016 19:30 | FT | Frickley Athletic | 0 - 2 | 0 - 2 | Scarborough | |
02 Aug 2016 19:00 | FT | Bromley | 1 - 2 | 0 - 2 | Crystal Palace | |
02 Aug 2016 19:00 | FT | Cesarense | 1 - 0 | 0 - 0 | Anadia | |
02 Aug 2016 18:30 | FT | Rupel Boom | 1 - 2 | 1 - 1 | Lierse | |
02 Aug 2016 18:30 | FT | Chemnitzer | 0 - 1 | 0 - 0 | Monchengladbach | |
02 Aug 2016 18:05 | FT | Eldense | 0 - 2 | 0 - 0 | Cartagena | |
02 Aug 2016 18:00 | FT | Al Ittihad | 2 - 2 | 1 - 1 | El Entag El Harby | |
02 Aug 2016 17:30 | FT | Ingolstadt 04 | 0 - 1 | 0 - 1 | Torino | |
02 Aug 2016 17:30 | FT | MTK Hungaria FC | 0 - 5 | 0 - 2 | Trabzonspor | |
02 Aug 2016 17:30 | FT | SV Austria Salzburg | 0 - 7 | 0 - 1 | Akhisar Bld.Geng | |
02 Aug 2016 16:59 | FT | Koln | 1 - 0 | 0 - 0 | Bologna | |
02 Aug 2016 16:59 | FT | Udinese | 1 - 0 | 1 - 0 | Al Hilal | |
02 Aug 2016 16:59 | FT | Anorthosis Famagusta FC | 4 - 0 | 1 - 0 | PAEEK Keryneias | |
02 Aug 2016 16:59 | FT | Medjimurje | 2 - 4 | 0 - 2 | Hrvatski Dragovoljac | |
02 Aug 2016 16:45 | FT | Larisa | 1 - 1 | 1 - 0 | PAE Atromitos | |
02 Aug 2016 16:30 | FT | Nữ Serbia U17 | 5 - 0 | 2 - 0 | Nữ Slovakia U17 | |
02 Aug 2016 16:30 | FT | Kasimpasa | 0 - 0 | 0 - 0 | Szombathelyi Haladas | |
02 Aug 2016 16:00 | FT | Iraklis Saloniki | 1 - 1 | 1 - 1 | Konyaspor | |
02 Aug 2016 16:00 | FT | Konyaspor | 1 - 1 | 1 - 1 | Iraklis Saloniki | |
02 Aug 2016 15:05 | FT | Asteras Tripolis | 3 - 1 | 3 - 0 | Genclerbirligi | |
02 Aug 2016 15:00 | FT | Nữ Wolfsburg | 1 - 0 | 0 - 0 | Twente Enschede Womens | |
02 Aug 2016 13:00 | FT | Jong Ajax Amsterdam | 3 - 0 | 2 - 0 | Telstar | |
02 Aug 2016 10:25 | FT | Pinhalnovense | 2 - 3 | 2 - 1 | SCU Torreense | |
02 Aug 2016 01:35 | FT | Liverpool | 1 - 2 | 1 - 1 | AS Roma | |
01 Aug 2016 20:15 | FT | Napoli | 3 - 0 | 3 - 0 | Nice | |
01 Aug 2016 19:45 | FT | Havant and Waterlooville | 4 - 0 | 2 - 0 | AFC Totton | |
01 Aug 2016 19:45 | FT | Gosport Borough | 1 - 1 | 0 - 1 | Eastleigh | |
01 Aug 2016 19:45 | FT | Milton Keynes Dons | 1 - 3 | 0 - 2 | Liverpool U21 | |
01 Aug 2016 19:45 | FT | Gloucester City | 1 - 0 | 0 - 0 | Newport County | |
01 Aug 2016 19:45 | FT | Welling United | 1 - 0 | 1 - 0 | Millwall | |
01 Aug 2016 19:30 | FT | Torquay United | 2 - 1 | 0 - 0 | West Bromwich | |
01 Aug 2016 19:30 | FT | Hendon | 1 - 4 | 0 - 1 | Dagenham and Redbridge | |
01 Aug 2016 19:30 | FT | Witton Albion | 0 - 5 | 0 - 2 | Altrincham | |
01 Aug 2016 19:00 | FT | Sevilla | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Ahli Jeddah | |
01 Aug 2016 18:30 | FT | Spouwen Mopertingen | 3 - 6 | 2 - 2 | Patro Eisden | |
01 Aug 2016 16:30 | FT | Serbia U17 | 1 - 2 | 1 - 0 | Scotland U17 | |
01 Aug 2016 16:30 | FT | Hungary U17 | 0 - 2 | 0 - 2 | CH Séc U17 | |
01 Aug 2016 16:00 | FT | Msk Zilina B | 4 - 2 | 1 - 0 | Spartak Trnava B | |
01 Aug 2016 02:05 | FT | Chivas Guadalajara | 1 - 3 | 0 - 1 | Arsenal | |
31 Jul 2016 20:00 | FT | Fiorentina | 0 - 1 | 0 - 1 | Celta Vigo | |
31 Jul 2016 20:00 | FT | Vitoria Guimaraes | 0 - 2 | 0 - 2 | Porto | |
31 Jul 2016 19:45 | FT | Lyon | 3 - 2 | 3 - 1 | SL Benfica | |
31 Jul 2016 19:45 | FT | Lucchese | 1 - 4 | 0 - 1 | Empoli | |
31 Jul 2016 19:00 | FT | Pontevedra | 0 - 1 | 0 - 1 | Valladolid | |
31 Jul 2016 19:00 | FT | Cordoba Cf B | 0 - 1 | 0 - 0 | UD Melilla | |
31 Jul 2016 18:30 | FT | AE Prat | 1 - 0 | 1 - 0 | UE Llagostera |
seizoen
speelronde
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...