International Friendly uitslagen speelronde jan seizoen 2018
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
- uitslagen
- leagues Stand
- betting Quoteringen
- Voetbal Speelschema
- wedstrijdvideo
- koppelingen sopcast
- voetbal live streaming
- live uitslagen
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse |
02 Feb 2018 18:30 | FT | Tây Ban Nha U19 | 2 - 0 | 0 - 0 | Nhật Bản U19 | |
01 Feb 2018 15:00 | FT | Viktoria Plzen | 5 - 1 | 3 - 0 | Legia Warszawa | |
01 Feb 2018 14:00 | FT | Triglav Gorenjska | 1 - 2 | 1 - 2 | MFK Ruzomberok | |
01 Feb 2018 13:30 | FT | Strommen | 2 - 1 | 1 - 0 | Stabaek | |
01 Feb 2018 02:00 | FT | Mexico | 1 - 0 | 0 - 0 | Bosnia Herzegovina | |
01 Feb 2018 01:00 | FT | Alianza Lima | 1 - 0 | 0 - 0 | Sport Boys Warnes | |
31 Jan 2018 16:30 | FT | Spartak Moscow | 0 - 0 | 0 - 0 | CSKA Sofia | |
31 Jan 2018 15:59 | FT | Nhật Bản U19 | 1 - 0 | 0 - 0 | CH Séc U19 | |
31 Jan 2018 15:00 | FT | Slavia Praha | 5 - 1 | 3 - 0 | Guangzhou Evergrande FC | |
31 Jan 2018 15:00 | FT | Sparta Praha | 2 - 1 | 0 - 0 | Aalborg BK | |
31 Jan 2018 14:15 | FT | Shanghai Shenxin | 1 - 1 | 1 - 0 | Dundalk | |
31 Jan 2018 14:00 | FT | FK Anzhi | 1 - 0 | 1 - 0 | Standard Sumqayit | |
31 Jan 2018 14:00 | FT | Crvena Zvezda | 1 - 1 | 1 - 0 | Sileks | |
31 Jan 2018 14:00 | FT | Budejovice | 0 - 0 | 0 - 0 | Blau Weiss Linz | |
31 Jan 2018 13:00 | FT | Cracovia Krakow | 1 - 1 | 0 - 0 | Ofk Titograd Podgorica | |
31 Jan 2018 13:00 | FT | Slavoj Vysehrad | 2 - 5 | 1 - 3 | Fk Graffin Vlasim | |
31 Jan 2018 13:00 | FT | Siofok | 2 - 0 | 0 - 0 | Monori Se | |
31 Jan 2018 13:00 | FT | Teplice | 1 - 2 | 1 - 1 | Shakhter Soligorsk | |
31 Jan 2018 12:30 | FT | Litex Lovech | 0 - 0 | 0 - 0 | Pfc Nesebar | |
31 Jan 2018 12:30 | FT | DAC Dunajska Streda | 3 - 2 | 1 - 2 | FK Zeljeznicar | |
31 Jan 2018 12:00 | FT | Budapest Honved | 0 - 0 | 0 - 0 | Balmazujvaros | |
31 Jan 2018 12:00 | FT | ETO Gyori FC | 2 - 1 | 1 - 1 | Mfk Lokomotiva Zvolen | |
31 Jan 2018 12:00 | FT | Slutsksakhar Slutsk | 2 - 0 | 0 - 0 | Slavia Mozyr | |
31 Jan 2018 12:00 | FT | Borac Cacak | 1 - 2 | 1 - 2 | Radnik Surdulica | |
31 Jan 2018 12:00 | FT | Rigas Futbola Skola | 2 - 0 | 0 - 0 | Baltija Panevezys | |
31 Jan 2018 12:00 | FT | Kremin Kremenchuk | 1 - 1 | 0 - 1 | Hirnyk Sport | |
31 Jan 2018 12:00 | FT | Miedz Legnica | 4 - 2 | 2 - 1 | GKP Gorzow Wielkopolski | |
31 Jan 2018 12:00 | FT | Honka | 1 - 4 | 0 - 1 | Lahti | |
31 Jan 2018 11:00 | FT | Odense BK | 1 - 3 | 0 - 1 | Odd Grenland | |
31 Jan 2018 11:00 | FT | Mfk Skalica | 2 - 0 | 1 - 0 | Frydek-mistek | |
31 Jan 2018 11:00 | FT | Zaglebie Sosnowiec | 0 - 0 | 0 - 0 | Puszcza Niepolomice | |
31 Jan 2018 11:00 | FT | Renova Cepciste | 2 - 3 | 1 - 3 | Macva Sabac | |
31 Jan 2018 11:00 | FT | Akademia | 4 - 0 | 4 - 0 | Sokol | |
31 Jan 2018 10:30 | FT | Ruch Chorzow | 4 - 1 | 2 - 1 | Rozwoj Katowice | |
31 Jan 2018 10:00 | FT | Vasas | 1 - 2 | 0 - 1 | MTK Hungaria FC | |
31 Jan 2018 10:00 | FT | Novigrad | 1 - 1 | 1 - 1 | Gyirmot Se | |
31 Jan 2018 10:00 | FT | Bangkok United FC | 5 - 2 | 3 - 2 | Air Force Central | |
31 Jan 2018 10:00 | FT | Sparta Praha U19 | 1 - 2 | 1 - 2 | Brno U19 | |
31 Jan 2018 09:00 | FT | Dynamo Stavropol | 1 - 0 | 1 - 0 | Rotor Volgograd B | |
31 Jan 2018 09:00 | FT | Sinh viên Hàn Quốc | 1 - 2 | 1 - 1 | Hoàng Anh Gia Lai | |
31 Jan 2018 09:00 | FT | Hy Lạp U19 | 0 - 0 | 0 - 0 | Hungary U19 | |
31 Jan 2018 09:00 | FT | Ceahlaul Piatra Neamt | 2 - 2 | 1 - 1 | Pascani | |
31 Jan 2018 09:00 | FT | Dacia Unirea Braila | 0 - 1 | 0 - 0 | Sporting Liesti | |
31 Jan 2018 08:30 | FT | White City Woodville | 1 - 3 | 1 - 1 | North Eastern Metrostars | |
31 Jan 2018 08:30 | FT | Crvena Zvezda | 1 - 1 | 1 - 1 | Amkar Perm | |
31 Jan 2018 03:00 | FT | Ventforet Kofu | 0 - 1 | 0 - 0 | Tokushima Vortis | |
30 Jan 2018 22:30 | FT | Barcelona SC(ECU) | 1 - 2 | 0 - 2 | Delfin SC | |
30 Jan 2018 20:00 | FT | Shamrock Rovers | 0 - 0 | 0 - 0 | Dalkurd Ff | |
30 Jan 2018 19:45 | FT | Bohemians | 2 - 1 | 1 - 1 | Longford Town | |
30 Jan 2018 18:30 | FT | Nữ Valur | 12 - 0 | 5 - 0 | Trottur Reykjavik Womens | |
30 Jan 2018 18:30 | FT | Tây Ban Nha U19 | 1 - 1 | 1 - 1 | CH Séc U19 | |
30 Jan 2018 17:00 | FT | Fcm Traiskirchen | 2 - 4 | 0 - 2 | Kottingbrunn | |
30 Jan 2018 15:59 | FT | Azerbaijan | 0 - 0 | 0 - 0 | Moldova | |
30 Jan 2018 15:59 | FT | FK Baumit Jablonec | 2 - 1 | 2 - 0 | Hammarby | |
30 Jan 2018 15:59 | FT | Luzern | 3 - 0 | 3 - 0 | Rapperswil-jona | |
30 Jan 2018 15:00 | FT | Steaua Bucuresti | 2 - 0 | 1 - 0 | ZNK Osijek | |
30 Jan 2018 15:00 | FT | Hradec Kralove | 1 - 1 | 0 - 0 | Brno | |
30 Jan 2018 15:00 | FT | Lisen | 0 - 3 | 0 - 1 | SC Znojmo | |
30 Jan 2018 15:00 | FT | Nordsjaelland | 3 - 0 | 1 - 0 | Seoul | |
30 Jan 2018 15:00 | FT | Tinex Sencur | 0 - 5 | 0 - 2 | NK Mura 05 | |
30 Jan 2018 14:55 | FT | Aspire Qatar U17 | 3 - 1 | 1 - 0 | Real Madrid U17 | |
30 Jan 2018 14:00 | FT | Banik Ostrava | 1 - 0 | 1 - 0 | Sonderjyske | |
30 Jan 2018 14:00 | FT | NK Rudar Velenje | 1 - 0 | 1 - 0 | NK Siroki Brijeg | |
30 Jan 2018 14:00 | FT | Triglav Gorenjska | 0 - 0 | 0 - 0 | Krupa | |
30 Jan 2018 14:00 | FT | Cukaricki | 1 - 0 | 0 - 0 | Mlada Boleslav | |
30 Jan 2018 13:30 | FT | Austria Wien | 0 - 2 | 0 - 1 | Brno | |
30 Jan 2018 13:00 | FT | Mfk Karvina | 1 - 2 | 0 - 1 | Slask Wroclaw | |
30 Jan 2018 13:00 | FT | FK Senica | 2 - 1 | 0 - 1 | Spartak Subotica | |
30 Jan 2018 12:30 | FT | Torpedo Zhodino | 4 - 0 | 3 - 0 | Vigvam Smolevichy | |
30 Jan 2018 12:30 | FT | Aspire International U17 | 1 - 1 | 0 - 1 | Ac Milan U17 | |
30 Jan 2018 12:15 | FT | Fk Poltava | 2 - 0 | 0 - 0 | Cherkaskyi Dnipro | |
30 Jan 2018 12:00 | FT | Shakhtar Donetsk | 1 - 2 | 0 - 1 | Copenhagen | |
30 Jan 2018 12:00 | FT | Botev Vratsa | 3 - 0 | 2 - 0 | Dobrudzha | |
30 Jan 2018 12:00 | FT | Dynamo Stavropol | 6 - 2 | 3 - 0 | Sokol | |
30 Jan 2018 11:00 | FT | Jamaica | 2 - 2 | 1 - 0 | Hàn Quốc | |
30 Jan 2018 11:00 | FT | Pelister Bitola | 0 - 1 | 0 - 0 | Fk Rinija Gostivar | |
30 Jan 2018 11:00 | FT | Torpedo Kutaisi | 3 - 0 | 1 - 0 | Dinamo Batumi | |
30 Jan 2018 10:30 | FT | Fotbal Trinec | 3 - 1 | 2 - 0 | Zemplin Michalovce | |
30 Jan 2018 10:05 | FT | Neftchi Fargona | 1 - 1 | 0 - 0 | Mashal Muborak | |
30 Jan 2018 10:00 | FT | Neman Grodno | 3 - 1 | 1 - 1 | Gorodeya | |
30 Jan 2018 10:00 | FT | Istiklol Fergana | 2 - 0 | 0 - 0 | Alay Osh | |
30 Jan 2018 10:00 | FT | Wisla Plock | 2 - 1 | 0 - 1 | Nitra | |
30 Jan 2018 10:00 | FT | Slaven Belupo Koprivnica | 1 - 2 | 1 - 0 | Zrinjski Mostar | |
30 Jan 2018 10:00 | FT | Hrvatski Dragovoljac | 2 - 1 | 1 - 1 | Ankaran Hrvatini Mas Tech | |
30 Jan 2018 09:45 | FT | Huế | 2 - 3 | 1 - 3 | Đắk Lắk | |
30 Jan 2018 09:00 | FT | Rotor Volgograd B | 2 - 1 | 0 - 0 | Akademia | |
30 Jan 2018 08:00 | FT | Shinnik Yaroslavl | 0 - 2 | 0 - 2 | Banik Ostrava | |
30 Jan 2018 07:30 | FT | Bình Phước | 1 - 2 | 1 - 1 | Đồng Tâm Long An | |
30 Jan 2018 06:00 | FT | Sementchi Quvasoy | 1 - 5 | 0 - 3 | Kuruvchi Kokand Qoqon | |
29 Jan 2018 20:00 | FT | IFK Norrkoping | 2 - 1 | 1 - 1 | Beijing Guoan | |
29 Jan 2018 15:59 | FT | Aarhus AGF | 2 - 1 | 1 - 0 | NK Rijeka | |
29 Jan 2018 15:30 | FT | Levski Sofia | 2 - 2 | 1 - 2 | Floriana | |
29 Jan 2018 15:00 | FT | Piast Gliwice | 0 - 0 | 0 - 0 | CSKA Moscow | |
29 Jan 2018 15:00 | FT | Ludogorets Razgrad | 3 - 1 | 1 - 0 | Baltika | |
29 Jan 2018 14:30 | FT | FK Inter Baku | 1 - 2 | 0 - 1 | Karpaty Lviv | |
29 Jan 2018 14:30 | FT | Qarabag | 0 - 2 | 0 - 1 | FK Sarajevo | |
29 Jan 2018 14:00 | FT | Brann | 0 - 2 | 0 - 1 | Elfsborg | |
29 Jan 2018 14:00 | FT | Zaglebie Lubin | 0 - 0 | 0 - 0 | Hobro I.K. | |
29 Jan 2018 14:00 | FT | Novigrad | 1 - 1 | 1 - 1 | Krupa | |
29 Jan 2018 13:00 | FT | Slovan Liberec | 2 - 1 | 1 - 0 | Partizan Belgrade | |
29 Jan 2018 12:00 | FT | Slavia Praha | 2 - 2 | 1 - 1 | Brondby | |
29 Jan 2018 12:00 | FT | DAC Dunajska Streda | 1 - 1 | 0 - 1 | Elite 3000 Helsingor | |
29 Jan 2018 12:00 | FT | Astana | 0 - 1 | 0 - 0 | MSK Zilina | |
29 Jan 2018 11:00 | FT | Helios Kharkiv | 5 - 1 | 0 - 0 | Naftovik Ukrnafta | |
29 Jan 2018 10:00 | FT | Port | 5 - 2 | 2 - 0 | Sanfrecce Hiroshima | |
29 Jan 2018 10:00 | FT | Dnipro Dnipropetrovsk | 5 - 0 | 3 - 0 | Metalurh Zaporizhya | |
29 Jan 2018 09:00 | FT | Sinh viên Hàn Quốc | 0 - 0 | 0 - 0 | Quảng Nam | |
29 Jan 2018 02:40 | FT | Mỹ | 0 - 0 | 0 - 0 | Bosnia Herzegovina | |
28 Jan 2018 22:00 | FT | Curico Unido | 2 - 3 | 1 - 2 | Rangers Talca | |
28 Jan 2018 22:00 | FT | Independiente Santa Fe | 3 - 1 | 2 - 1 | America de Cali | |
28 Jan 2018 21:00 | FT | Csyd Carcha | 4 - 0 | 2 - 0 | Sacachispas | |
28 Jan 2018 20:30 | FT | Sporting Cristal | 2 - 1 | 0 - 1 | Universidad de Chile | |
28 Jan 2018 16:30 | FT | Lechia Gdansk | 4 - 1 | 1 - 0 | Pogon Siedlce | |
28 Jan 2018 15:00 | FT | Zenit St.Petersburg | 4 - 1 | 2 - 0 | Guangzhou Evergrande FC | |
28 Jan 2018 15:00 | FT | Odd Grenland | 1 - 1 | 0 - 1 | Horsens | |
28 Jan 2018 15:00 | FT | Winterthur | 2 - 2 | 1 - 2 | Yf Juventus Zurich | |
28 Jan 2018 15:00 | FT | Ferencvarosi TC | 2 - 1 | 2 - 0 | Ulsan Hyundai Horang-i | |
28 Jan 2018 15:00 | FT | Wisla Plock | 1 - 2 | 0 - 2 | Ural Yekaterinburg | |
28 Jan 2018 14:15 | FT | Israel U17 | 1 - 2 | 0 - 0 | Ukraine U17 | |
28 Jan 2018 14:00 | FT | Lugano | 4 - 0 | 2 - 0 | Wil 1900 | |
28 Jan 2018 14:00 | FT | NK Lokomotiva Zagreb | 2 - 1 | 1 - 1 | Zrinjski Mostar | |
28 Jan 2018 14:00 | FT | Slask Wroclaw | 0 - 1 | 0 - 0 | Mlada Boleslav | |
28 Jan 2018 14:00 | FT | Krsko Posavlje | 5 - 0 | 4 - 0 | Jadran Dekani | |
28 Jan 2018 13:45 | FT | Ranheim IL | 5 - 0 | 3 - 0 | Kolstad | |
28 Jan 2018 13:30 | FT | Renova Cepciste | 0 - 0 | 0 - 0 | FK Javor Ivanjica | |
28 Jan 2018 13:00 | FT | Gornik Zabrze | 0 - 3 | 0 - 1 | Teplice | |
28 Jan 2018 13:00 | FT | Rapid Wien | 1 - 1 | 0 - 1 | Synot Slovacko | |
28 Jan 2018 13:00 | FT | Bahon | 4 - 2 | 1 - 0 | Psc Pezinok | |
28 Jan 2018 12:00 | FT | VfR Wormatia Worms | 2 - 2 | 2 - 0 | Nurnberg Am | |
28 Jan 2018 12:00 | FT | Radnik Surdulica | 3 - 1 | 1 - 0 | FK Modrica | |
28 Jan 2018 12:00 | FT | FK Makedonija | 5 - 0 | 3 - 0 | Lokomotiva Skopje | |
28 Jan 2018 12:00 | FT | Slovakia U17 | 8 - 1 | 5 - 1 | Georgia U17 | |
28 Jan 2018 11:00 | FT | Esbjerg FB | 1 - 0 | 0 - 0 | Kolding IF | |
28 Jan 2018 11:00 | FT | Firhouse Clover | 2 - 4 | 1 - 2 | Killester United | |
28 Jan 2018 11:00 | FT | BEC Tero Sasana | 3 - 0 | 1 - 0 | Suwon FC | |
28 Jan 2018 11:00 | FT | Pobeda Prilep | 0 - 3 | 0 - 2 | Macva Sabac | |
28 Jan 2018 10:05 | FT | Diosgyor | 5 - 0 | 1 - 0 | Rimavska Sobota | |
28 Jan 2018 10:00 | FT | Cibalia | 1 - 0 | 1 - 0 | Ankaran Hrvatini Mas Tech | |
28 Jan 2018 10:00 | FT | Ang Thong Fc | 1 - 2 | 1 - 0 | Bangkok Glass Pathum | |
28 Jan 2018 09:45 | FT | Iceland U17 | 3 - 0 | 1 - 0 | Moldova u17 | |
28 Jan 2018 09:30 | FT | Bình Phước | 2 - 2 | 1 - 0 | Đắk Lắk | |
28 Jan 2018 08:00 | FT | Blacktown Spartans | 0 - 3 | 0 - 1 | Bonnyrigg White Eagles | |
28 Jan 2018 07:30 | FT | Đồng Tâm Long An | 1 - 4 | 1 - 0 | Đồng Tháp | |
28 Jan 2018 07:00 | FT | Manly United | 0 - 2 | 0 - 0 | Sydney Olympic | |
27 Jan 2018 17:15 | FT | Lokomotiv Moscow | 3 - 3 | 2 - 0 | Ostersunds FK | |
27 Jan 2018 17:00 | FT | Dundalk | 3 - 1 | 1 - 1 | Drogheda United | |
27 Jan 2018 16:30 | FT | Mainz Am | 0 - 3 | 0 - 1 | FSV Frankfurt | |
27 Jan 2018 15:30 | FT | Young Boys | 4 - 2 | 1 - 0 | Neuchatel Xamax | |
27 Jan 2018 15:00 | FT | Sogndal | 1 - 4 | 0 - 1 | Lillestrom | |
27 Jan 2018 15:00 | FT | Aarau | 1 - 2 | 1 - 2 | Yverdon | |
27 Jan 2018 15:00 | FT | IFK Goteborg | 3 - 2 | 1 - 2 | Stabaek | |
27 Jan 2018 15:00 | FT | Nordsjaelland | 4 - 1 | 2 - 1 | Guizhou Zhicheng | |
27 Jan 2018 15:00 | FT | St. Gallen | 2 - 0 | 2 - 0 | Austria Lustenau | |
27 Jan 2018 15:00 | FT | Halmstads | 0 - 0 | 0 - 0 | Falkenbergs FF | |
27 Jan 2018 14:00 | FT | Thun | 1 - 1 | 1 - 0 | Lausanne Sports | |
27 Jan 2018 14:00 | FT | Zapresic | 2 - 0 | 0 - 0 | Borac Banja Luka | |
27 Jan 2018 14:00 | FT | Hacken | 3 - 0 | 2 - 0 | Sarpsborg 08 FF | |
27 Jan 2018 14:00 | FT | Legia Warszawa | 2 - 0 | 1 - 0 | Silkeborg IF | |
27 Jan 2018 14:00 | FT | Mattersburg | 5 - 0 | 2 - 0 | Blau Weiss Linz | |
27 Jan 2018 14:00 | FT | IK Sirius FK | 1 - 1 | 1 - 1 | Brommapojkarna | |
27 Jan 2018 13:30 | FT | Sturm Graz | 3 - 0 | 2 - 0 | SC Wiener Neustadt | |
27 Jan 2018 13:30 | FT | SV Grodig | 0 - 3 | 0 - 0 | WSG Wattens | |
27 Jan 2018 13:30 | FT | Rheindorf Altach | 0 - 2 | 0 - 0 | Zurich | |
27 Jan 2018 13:00 | FT | Moldova | 0 - 1 | 0 - 0 | Hàn Quốc | |
27 Jan 2018 13:00 | FT | Banik Ostrava | 3 - 3 | 2 - 2 | Zemplin Michalovce | |
27 Jan 2018 13:00 | FT | Elverum | 5 - 1 | 1 - 1 | Nybergsund IL Trysil | |
27 Jan 2018 13:00 | FT | LASK Linz | 2 - 0 | 1 - 0 | TSV Hartberg | |
27 Jan 2018 13:00 | FT | Young Boys | 3 - 2 | 1 - 1 | Chiasso | |
27 Jan 2018 13:00 | FT | Red Bull Salzburg | 3 - 1 | 0 - 1 | SV Ried | |
27 Jan 2018 13:00 | FT | Trelleborgs FF | 3 - 1 | 2 - 1 | IFK Varnamo | |
27 Jan 2018 13:00 | FT | Utsiktens BK | 0 - 2 | 0 - 2 | GAIS | |
27 Jan 2018 13:00 | FT | Gornik Zabrze | 0 - 0 | 0 - 0 | Partizan Belgrade | |
27 Jan 2018 12:30 | FT | Becamex Bình Dương | 3 - 4 | 2 - 2 | Quảng Nam | |
27 Jan 2018 12:30 | FT | Basel | 1 - 0 | 0 - 0 | Luzern | |
27 Jan 2018 12:30 | FT | Gorodeya | 3 - 1 | 2 - 0 | Slutsksakhar Slutsk | |
27 Jan 2018 12:20 | FT | NK Olimpija Ljubljana | 2 - 0 | 0 - 0 | Ankaran Hrvatini Mas Tech | |
27 Jan 2018 12:00 | FT | AIK Solna | 3 - 0 | 1 - 0 | Inter Turku | |
27 Jan 2018 12:00 | FT | Baerum SK | 1 - 2 | 1 - 1 | Moss | |
27 Jan 2018 12:00 | FT | Degerfors IF | 3 - 2 | 1 - 0 | Carlstad United BK | |
27 Jan 2018 11:30 | FT | Inglewood United | 1 - 4 | 1 - 1 | Floreat Athena | |
27 Jan 2018 11:15 | FT | Viborg | 2 - 1 | 1 - 1 | Randers FC | |
27 Jan 2018 11:00 | FT | Opava | 1 - 1 | 0 - 1 | Nitra | |
27 Jan 2018 11:00 | FT | Mks Kluczbork | 0 - 1 | 0 - 1 | Gks Jastrzebie | |
27 Jan 2018 11:00 | FT | Pogon Siedlce | 1 - 3 | 1 - 2 | Wisla Pulawy | |
27 Jan 2018 11:00 | FT | Kladno | 3 - 4 | 2 - 1 | Horovicko | |
27 Jan 2018 10:50 | FT | BK Frem | 3 - 3 | 2 - 2 | Roskilde | |
27 Jan 2018 10:20 | FT | Luch Minsk | 2 - 3 | 2 - 0 | Dnepr Mogilev | |
27 Jan 2018 10:10 | FT | Ubon Umt United | 1 - 1 | 0 - 0 | Khonkaen FC | |
27 Jan 2018 10:00 | FT | 1461 Trabzon Karadenizspor | 5 - 3 | 4 - 1 | Yesil Bursa | |
27 Jan 2018 10:00 | FT | Balmazujvaros | 1 - 0 | 0 - 0 | Varda Se | |
27 Jan 2018 10:00 | FT | Slaven Belupo Koprivnica | 3 - 0 | 1 - 0 | Hrvatski Dragovoljac | |
27 Jan 2018 10:00 | FT | Mte Mosonmagyarovar | 2 - 2 | 1 - 1 | Inter Bratislava | |
27 Jan 2018 10:00 | FT | Wil 1900 | 1 - 0 | 1 - 0 | Grasshoppers | |
27 Jan 2018 10:00 | FT | Usti nad Labem | 1 - 4 | 1 - 3 | Dukla Praha | |
27 Jan 2018 10:00 | FT | Zlin | 3 - 1 | 1 - 1 | Fotbal Trinec | |
27 Jan 2018 10:00 | FT | Ptt Rayong | 1 - 0 | 1 - 0 | Samut Prakan City | |
27 Jan 2018 10:00 | FT | Benesov | 1 - 1 | 0 - 0 | Viktoria Zizkov | |
27 Jan 2018 10:00 | FT | Slavia Kromeriz | 3 - 5 | 0 - 3 | Synot Slovacko U21 | |
27 Jan 2018 10:00 | FT | Budejovice | 2 - 1 | 0 - 0 | Pribram | |
27 Jan 2018 10:00 | FT | Skf Sered | 5 - 0 | 1 - 0 | SKM Puchov | |
27 Jan 2018 10:00 | FT | Hvidovre IF | 7 - 0 | 4 - 0 | Avedore IF | |
27 Jan 2018 10:00 | FT | Gandzasar Kapan | 0 - 1 | 0 - 1 | Torpedo Armavir | |
27 Jan 2018 10:00 | FT | Torpedo Zhodino | 0 - 1 | 0 - 0 | Vitebsk | |
27 Jan 2018 10:00 | FT | Mfk Skalica | 5 - 0 | 5 - 0 | Slovan Duslo Sala | |
27 Jan 2018 10:00 | FT | Dunaujvaros | 2 - 3 | 0 - 1 | Budaorsi Sc | |
27 Jan 2018 10:00 | FT | ETO Gyori FC | 1 - 0 | 1 - 0 | Nove Zamky | |
27 Jan 2018 09:30 | FT | Balcatta | 0 - 1 | 0 - 0 | Subiaco AFC | |
27 Jan 2018 09:30 | FT | Bayswater City | 2 - 2 | 0 - 1 | Sorrento | |
27 Jan 2018 09:30 | FT | Pardubice | 0 - 0 | 0 - 0 | Vysocina Jihlava | |
27 Jan 2018 09:30 | FT | Poprad | 6 - 0 | 4 - 0 | Skm Liptovsky Hradok | |
27 Jan 2018 09:00 | FT | Gryf Wejherowo | 1 - 2 | 0 - 0 | Odra Opole | |
27 Jan 2018 09:00 | FT | Peninsula Power | 8 - 3 | 5 - 0 | Brisbane City SC | |
27 Jan 2018 09:00 | FT | Vasas | 0 - 2 | 0 - 0 | Budapest Honved | |
27 Jan 2018 09:00 | FT | Chertanovo Moscow | 14 - 0 | 6 - 0 | FK Kolomna | |
27 Jan 2018 09:00 | FT | Soroksar | 0 - 1 | 0 - 1 | Szolnoki MAV | |
27 Jan 2018 09:00 | FT | Vitkovice | 1 - 1 | 1 - 1 | Mohelnice | |
27 Jan 2018 09:00 | FT | Hradec Kralove | 5 - 0 | 2 - 0 | Vysoke Myto | |
27 Jan 2018 09:00 | FT | Chindia Targoviste | 1 - 0 | 1 - 0 | Dacia Unirea Braila | |
27 Jan 2018 09:00 | FT | Queensland Lions SC | 1 - 2 | 0 - 0 | Brisbane Strikers | |
27 Jan 2018 08:00 | FT | Vardar Skopje | 0 - 1 | 0 - 0 | Chernomorets Odessa | |
27 Jan 2018 00:00 | FT | Independiente Santa Fe | 0 - 1 | 0 - 0 | America de Cali | |
26 Jan 2018 23:00 | FT | Heidelberg United | 2 - 2 | 1 - 2 | Adelaide Comets FC | |
26 Jan 2018 22:00 | FT | Aimore Rs | 1 - 0 | 1 - 0 | Ypiranga Rs | |
26 Jan 2018 21:00 | FT | Magni | 2 - 1 | 0 - 1 | Leiknir F | |
26 Jan 2018 19:45 | FT | Bohemians | 2 - 0 | 2 - 0 | Finn Harps | |
26 Jan 2018 19:45 | FT | Galway United | 0 - 2 | 0 - 1 | Sligo Rovers | |
26 Jan 2018 19:45 | FT | Bray Wanderers | 0 - 3 | 0 - 3 | Wexford Youths | |
26 Jan 2018 19:30 | FT | Waterford United | 1 - 2 | 1 - 0 | Cabinteely | |
26 Jan 2018 18:00 | FT | Malmo FF | 4 - 0 | 3 - 0 | Flora Tallinn | |
26 Jan 2018 18:00 | FT | Jerv | 4 - 0 | 2 - 0 | Vindbjart | |
26 Jan 2018 17:30 | FT | Levanger | 3 - 1 | 2 - 1 | Orkla | |
26 Jan 2018 17:30 | FT | Osters IF | 2 - 2 | 1 - 0 | Husqvarna FF | |
26 Jan 2018 17:00 | FT | Servette | 3 - 1 | 1 - 1 | Stade Nyonnais | |
26 Jan 2018 17:00 | FT | Aalesund FK | 3 - 0 | 1 - 0 | IL Hodd | |
26 Jan 2018 15:59 | FT | Belarus U17 | 1 - 1 | 1 - 0 | Israel U17 | |
26 Jan 2018 15:30 | FT | Dynamo Kyiv | 3 - 2 | 2 - 1 | ZNK Osijek | |
26 Jan 2018 15:00 | FT | Lech Poznan | 0 - 1 | 0 - 0 | Hajduk Split | |
26 Jan 2018 15:00 | FT | Saarbrucken | 1 - 0 | 0 - 0 | Ulsan Hyundai Horang-i | |
26 Jan 2018 15:00 | FT | Shonan Bellmare | 2 - 3 | 2 - 0 | Aalborg BK | |
26 Jan 2018 14:30 | FT | Fehervar Videoton | 0 - 3 | 0 - 2 | CFR Cluj | |
26 Jan 2018 14:00 | FT | St.Polten | 1 - 0 | 1 - 0 | Tromso IL | |
26 Jan 2018 14:00 | FT | Nykobing Falster | 2 - 0 | 1 - 0 | Roskilde | |
26 Jan 2018 14:00 | FT | Domzale | 1 - 0 | 0 - 0 | MFK Ruzomberok | |
26 Jan 2018 14:00 | FT | Botev Plovdiv | 1 - 0 | 1 - 0 | PFC Oleksandria | |
26 Jan 2018 14:00 | FT | Pecs | 1 - 0 | 0 - 0 | Kecskemeti TE | |
26 Jan 2018 14:00 | FT | Krsko Posavlje | 0 - 0 | 0 - 0 | Krupa | |
26 Jan 2018 14:00 | FT | Piast Gliwice | 6 - 1 | 3 - 1 | Sfintul Gheorghe | |
26 Jan 2018 14:00 | FT | Akzhayik Oral | 4 - 0 | 3 - 0 | Voluntari | |
26 Jan 2018 14:00 | FT | Yan Bian Changbaishan | 0 - 0 | 0 - 0 | Seoul | |
26 Jan 2018 13:40 | FT | Bỉ U17 | 0 - 5 | 0 - 1 | Slovakia U17 | |
26 Jan 2018 13:00 | FT | Slovan Liberec | 1 - 1 | 1 - 0 | Austria Wien | |
26 Jan 2018 13:00 | FT | Ullensaker/Kisa IL | 5 - 1 | 3 - 0 | Stabaek | |
26 Jan 2018 13:00 | FT | NK Aluminij | 1 - 1 | 0 - 1 | Kapfenberg Superfund | |
26 Jan 2018 12:00 | FT | Stromsgodset | 2 - 1 | 2 - 0 | Bodo Glimt | |
26 Jan 2018 12:00 | FT | Sport Podbrezova | 2 - 0 | 1 - 0 | Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas | |
26 Jan 2018 12:00 | FT | Midtjylland | 0 - 2 | 0 - 1 | Vendsyssel | |
26 Jan 2018 12:00 | FT | MSK Zilina | 4 - 0 | 2 - 0 | Liaoning Whowin | |
26 Jan 2018 12:00 | FT | Lyngby | 0 - 0 | 0 - 0 | Herfolge Boldklub Koge | |
26 Jan 2018 11:50 | FT | Tây Ninh | 1 - 2 | 0 - 2 | Đồng Tâm Long An | |
26 Jan 2018 11:15 | FT | Lithuania U17 | 0 - 0 | 0 - 0 | Iceland U17 | |
26 Jan 2018 11:00 | FT | Mfk Karvina | 0 - 1 | 0 - 0 | Rakow Czestochowa | |
26 Jan 2018 11:00 | FT | Krasnodar FK | 1 - 3 | 1 - 3 | Astana | |
26 Jan 2018 11:00 | FT | GKS Tychy | 0 - 0 | 0 - 0 | Puszcza Niepolomice | |
26 Jan 2018 11:00 | FT | Renova Cepciste | 5 - 0 | 2 - 0 | Vlazrimi Kicevo | |
26 Jan 2018 11:00 | FT | Zorya U21 | 1 - 2 | 0 - 1 | Zirka Kirovohrad | |
26 Jan 2018 10:00 | FT | Paksi SE | 1 - 1 | 1 - 1 | Cegled | |
26 Jan 2018 10:00 | FT | Shonan Bellmare | 1 - 0 | 0 - 0 | Videoton Puskas Akademia | |
26 Jan 2018 09:40 | FT | Đồng Tháp | 1 - 1 | 0 - 1 | Đắk Lắk | |
26 Jan 2018 09:30 | FT | Navy | 0 - 0 | 0 - 0 | Meizhou Hakka | |
26 Jan 2018 09:00 | FT | Melaka United | 1 - 2 | 1 - 1 | Misc Mifa Petaling | |
26 Jan 2018 09:00 | FT | Phần Lan U17 | 0 - 0 | 0 - 0 | Nga U17 | |
26 Jan 2018 09:00 | FT | Pirin Blagoevgrad | 1 - 2 | 0 - 1 | Minyor Pernik | |
26 Jan 2018 07:30 | FT | Huế | 0 - 2 | 0 - 0 | Bình Phước | |
26 Jan 2018 07:00 | FT | South Hobart | 1 - 4 | 1 - 2 | Bentleigh Greens | |
26 Jan 2018 07:00 | FT | Gagra | 4 - 0 | 1 - 0 | Algeti Marneuli | |
26 Jan 2018 00:00 | FT | Millonarios | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Cali | |
25 Jan 2018 23:00 | FT | Quilmes | 1 - 0 | 0 - 0 | Nueva Chicago | |
25 Jan 2018 17:00 | FT | Ferencvarosi TC | 0 - 1 | 0 - 0 | NK Rijeka | |
25 Jan 2018 15:59 | FT | CS Universitatea Craiova | 0 - 2 | 0 - 0 | Ludogorets Razgrad | |
25 Jan 2018 15:59 | FT | Tianjin Teda | 2 - 1 | 1 - 1 | Kickers Offenbach | |
25 Jan 2018 15:30 | FT | Mjondalen | 6 - 1 | 4 - 1 | Sandefjord | |
25 Jan 2018 15:00 | FT | Zenit St.Petersburg | 5 - 1 | 1 - 0 | Slavia Praha | |
25 Jan 2018 15:00 | FT | Odd Grenland | 3 - 1 | 2 - 0 | ShenHua SVA FC | |
25 Jan 2018 15:00 | FT | Suduva | 1 - 1 | 0 - 1 | Liepajas Metalurgs | |
25 Jan 2018 15:00 | FT | Ik Frej Taby | 1 - 2 | 1 - 1 | Dalkurd Ff | |
25 Jan 2018 15:00 | FT | Trenkwalder Admira | 3 - 2 | 3 - 0 | Steaua Bucuresti | |
25 Jan 2018 14:00 | FT | Jagiellonia Bialystok | 0 - 2 | 0 - 1 | Viitorul Constanta | |
25 Jan 2018 14:00 | FT | Zrinjski Mostar | 0 - 2 | 0 - 1 | Cibalia | |
25 Jan 2018 14:00 | FT | Akhmat Grozny | 1 - 0 | 0 - 0 | Kyzylzhar Petropavlovsk | |
25 Jan 2018 14:00 | FT | Astra Ploiesti | 0 - 1 | 0 - 1 | Ural Yekaterinburg | |
25 Jan 2018 13:40 | FT | Kazakhstan U17 | 0 - 1 | 0 - 0 | Moldova u17 | |
25 Jan 2018 13:30 | FT | Luch Minsk | 1 - 4 | 1 - 2 | BATE Borisov | |
25 Jan 2018 13:00 | FT | Wisla Plock | 0 - 1 | 0 - 0 | Bashinformsvyaz-Dynamo Ufa | |
25 Jan 2018 13:00 | FT | ACS Poli Timisoara | 4 - 1 | 2 - 0 | Ripensia Timisoara | |
25 Jan 2018 13:00 | FT | Zalaegerszegi TE | 0 - 1 | 0 - 0 | Veszprem | |
25 Jan 2018 13:00 | FT | Sparta Praha | 3 - 0 | 0 - 0 | Fk Loko Vltavin | |
25 Jan 2018 13:00 | FT | Pogon Szczecin | 4 - 1 | 2 - 0 | FK Aktobe Lento | |
25 Jan 2018 13:00 | FT | Daejeon Citizen | 0 - 1 | 0 - 1 | Kapa Helsinki | |
25 Jan 2018 12:30 | FT | Cockburn City | 2 - 1 | 1 - 1 | ECU Joondalup | |
25 Jan 2018 12:00 | FT | Pari Nizhny Novgorod | 4 - 2 | 2 - 1 | FK Biolog | |
25 Jan 2018 12:00 | FT | Nyiregyhaza | 1 - 0 | 0 - 0 | Lokomotiva Kosice | |
25 Jan 2018 12:00 | FT | Vitosha Bistritsa | 2 - 0 | 0 - 0 | Dobrudzha | |
25 Jan 2018 12:00 | FT | CS Universitatea Craiova | 2 - 0 | 1 - 0 | Zaglebie Lubin | |
25 Jan 2018 11:30 | FT | Ukraine U17 | 3 - 1 | 1 - 0 | Georgia U17 | |
25 Jan 2018 11:00 | FT | Copenhagen | 0 - 0 | 0 - 0 | Guangzhou Evergrande FC | |
25 Jan 2018 11:00 | FT | Arsenal Kyiv | 1 - 1 | 0 - 1 | Sumy | |
25 Jan 2018 11:00 | FT | Odense BK | 4 - 0 | 3 - 0 | Vejle | |
25 Jan 2018 10:00 | FT | NK Lokomotiva Zagreb | 0 - 0 | 0 - 0 | Ankaran Hrvatini Mas Tech | |
25 Jan 2018 10:00 | FT | Paide Linnameeskond | 3 - 5 | 3 - 1 | TPS Turku | |
25 Jan 2018 09:55 | FT | West Adelaide | 0 - 1 | 0 - 0 | West Torrens Birkalla | |
25 Jan 2018 08:30 | FT | Quảng Nam | 1 - 2 | 1 - 0 | Hoàng Anh Gia Lai | |
25 Jan 2018 07:30 | FT | North Eastern Metrostars | 1 - 2 | 1 - 0 | Croydon Kings | |
25 Jan 2018 01:40 | FT | Real Cartagena | 0 - 5 | 0 - 3 | Dep.Independiente Medellin | |
25 Jan 2018 01:40 | FT | Melgar | 3 - 0 | 0 - 0 | Deportiva Once Caldas | |
24 Jan 2018 23:55 | FT | Curico Unido | 3 - 1 | 2 - 0 | Csyd Barnechea | |
24 Jan 2018 23:40 | FT | Atletico Junior Barranquilla | 1 - 0 | 0 - 0 | Jaguares De Cordoba | |
24 Jan 2018 18:30 | FT | Munchen 1860 | 11 - 0 | 7 - 0 | Worgl | |
24 Jan 2018 18:00 | FT | Ham-Kam | 4 - 1 | 3 - 0 | Nybergsund IL Trysil | |
24 Jan 2018 17:00 | FT | Orebro | 0 - 1 | 0 - 0 | Rynninge IK | |
24 Jan 2018 17:00 | FT | Neuchatel Xamax | 5 - 1 | 3 - 0 | Yverdon | |
24 Jan 2018 17:00 | FT | Mlada Boleslav U21 | 1 - 8 | 1 - 3 | Dobrovice | |
24 Jan 2018 15:59 | FT | APOEL Nicosia | 0 - 4 | 0 - 3 | Apollon Limassol FC | |
24 Jan 2018 15:59 | FT | Mladost Doboj Kakanj | 0 - 1 | 0 - 0 | Ruan Tosno | |
24 Jan 2018 15:59 | FT | Belarus U17 | 1 - 0 | 0 - 0 | Phần Lan U17 | |
24 Jan 2018 15:59 | FT | Novy Jicin | 0 - 2 | 0 - 1 | Vitkovice | |
24 Jan 2018 15:00 | FT | Valerenga | 2 - 1 | 1 - 1 | Silkeborg IF | |
24 Jan 2018 15:00 | FT | Fremad Amager | 3 - 5 | 1 - 2 | Helsingborg IF | |
24 Jan 2018 15:00 | FT | Thun | 0 - 0 | 0 - 0 | Sion | |
24 Jan 2018 15:00 | FT | ShenHua SVA FC | 5 - 1 | 0 - 1 | Viktoria Plzen | |
24 Jan 2018 15:00 | FT | CSKA Sofia | 8 - 0 | 3 - 0 | Jiangsu Suning | |
24 Jan 2018 15:00 | FT | Mohelnice | 1 - 2 | 0 - 0 | Sigma Olomouc U21 | |
24 Jan 2018 15:00 | FT | Fremad Amager | 3 - 5 | 1 - 2 | Elite 3000 Helsingor | |
24 Jan 2018 14:00 | FT | Amkar Perm | 3 - 0 | 0 - 0 | Korona Kielce | |
24 Jan 2018 14:00 | FT | Borac Banja Luka | 1 - 0 | 1 - 0 | Slaven Belupo Koprivnica | |
24 Jan 2018 14:00 | FT | Dinamo Bucuresti | 1 - 0 | 1 - 0 | LKS Nieciecza | |
24 Jan 2018 14:00 | FT | Domzale | 0 - 1 | 0 - 0 | Krupa | |
24 Jan 2018 14:00 | FT | Balmazujvaros | 0 - 1 | 0 - 0 | Luceafarul Oradea | |
24 Jan 2018 14:00 | FT | Gilan Gabala | 2 - 1 | 1 - 1 | Rabotnicki Skopje | |
24 Jan 2018 13:40 | FT | Bỉ U17 | 1 - 0 | 0 - 0 | Lithuania U17 | |
24 Jan 2018 13:00 | FT | Gyirmot Se | 2 - 1 | 1 - 0 | DAC Dunajska Streda | |
24 Jan 2018 13:00 | FT | Fk Graffin Vlasim | 1 - 2 | 0 - 2 | Dukla Praha | |
24 Jan 2018 13:00 | FT | Kedah | 1 - 3 | 1 - 1 | Suphanburi FC | |
24 Jan 2018 13:00 | FT | Triglav Gorenjska | 1 - 4 | 1 - 0 | NK Rudar Velenje | |
24 Jan 2018 13:00 | FT | NK Maribor | 1 - 1 | 0 - 0 | Szombathelyi Haladas | |
24 Jan 2018 13:00 | FT | BSK Borca | 1 - 3 | 1 - 2 | Macva Sabac | |
24 Jan 2018 12:50 | FT | Felda United FC | 3 - 1 | 2 - 1 | PDRM | |
24 Jan 2018 12:45 | FT | Misc Mifa Petaling | 5 - 1 | 2 - 0 | Home United FC | |
24 Jan 2018 12:30 | FT | Brno | 4 - 2 | 3 - 0 | Frydek-mistek | |
24 Jan 2018 12:30 | FT | Botev Vratsa | 2 - 1 | 1 - 0 | Ludogorets Razgrad Ii | |
24 Jan 2018 12:30 | FT | Gorodeya | 2 - 1 | 2 - 1 | Energetik Bgu Minsk | |
24 Jan 2018 12:30 | FT | Slovan Bratislava | 1 - 0 | 0 - 0 | Olimpic Donetsk | |
24 Jan 2018 12:15 | FT | GIF Sundsvall | 1 - 0 | 1 - 0 | Ostersunds FK | |
24 Jan 2018 12:00 | FT | Nomme JK Kalju | 2 - 1 | 1 - 1 | TPS Turku | |
24 Jan 2018 12:00 | FT | Zlin | 3 - 1 | 1 - 1 | Zlate Moravce | |
24 Jan 2018 12:00 | FT | Mezokovesd-Zsory | 1 - 0 | 1 - 0 | Zemplin Michalovce | |
24 Jan 2018 12:00 | FT | Gornik Leczna | 1 - 2 | 1 - 1 | Stal Rzeszow | |
24 Jan 2018 12:00 | FT | FK Buducnost Podgorica | 0 - 1 | 0 - 0 | Iskra Danilovgrad | |
24 Jan 2018 12:00 | FT | Arka Gdynia | 1 - 2 | 0 - 1 | Vorskla Poltava | |
24 Jan 2018 12:00 | FT | Vysocina Jihlava | 3 - 1 | 0 - 0 | Viktoria Zizkov | |
24 Jan 2018 12:00 | FT | FK Vozdovac Beograd | 1 - 2 | 1 - 2 | ACS Poli Timisoara | |
24 Jan 2018 11:15 | FT | Nga U17 | 0 - 1 | 0 - 0 | Iceland U17 | |
24 Jan 2018 11:00 | FT | Zaglebie Sosnowiec | 4 - 2 | 2 - 1 | Podbeskidzie | |
24 Jan 2018 11:00 | FT | Olimpia Grudziadz | 0 - 1 | 0 - 0 | Odra Opole | |
24 Jan 2018 11:00 | FT | Pobeda Prilep | 0 - 1 | 0 - 1 | Renova Cepciste | |
24 Jan 2018 11:00 | FT | MTK Hungaria FC | 4 - 3 | 2 - 2 | Monori Se | |
24 Jan 2018 10:30 | FT | Rochedale Rovers | 1 - 8 | 0 - 3 | Western Pride | |
24 Jan 2018 10:30 | FT | Queensland Lions SC | 1 - 0 | 1 - 0 | Moreton Bay United | |
24 Jan 2018 10:15 | FT | Budaorsi Sc | 4 - 4 | 2 - 0 | KFC Komarno | |
24 Jan 2018 10:00 | FT | Basel | 1 - 0 | 0 - 0 | Winterthur | |
24 Jan 2018 10:00 | FT | Zapresic | 4 - 1 | 3 - 1 | Hrvatski Dragovoljac | |
24 Jan 2018 10:00 | FT | Znicz Pruszkow | 2 - 0 | 1 - 0 | Lechia Tomaszow Mazowiecki | |
24 Jan 2018 10:00 | FT | Paksi SE | 0 - 0 | 0 - 0 | Ajka | |
24 Jan 2018 10:00 | FT | Bohemians 1905 | 2 - 1 | 1 - 0 | Hradec Kralove | |
24 Jan 2018 10:00 | FT | Chernomorets Odessa | 0 - 2 | 0 - 1 | Balkany Zorya | |
24 Jan 2018 10:00 | FT | Usti nad Labem | 2 - 0 | 1 - 0 | Litomerice | |
24 Jan 2018 09:40 | FT | Huế | 1 - 0 | 0 - 0 | Đồng Tâm Long An | |
24 Jan 2018 09:00 | FT | SK Sigma Olomouc | 3 - 0 | 2 - 0 | Opava | |
24 Jan 2018 09:00 | FT | Slovakia U17 | 3 - 2 | 0 - 1 | Israel U17 | |
24 Jan 2018 09:00 | FT | Chernomorets Pomorie | 0 - 1 | 0 - 0 | Neftohimik | |
24 Jan 2018 08:30 | FT | Brisbane Strikers | 1 - 0 | 1 - 0 | Brisbane City SC | |
24 Jan 2018 08:30 | FT | Logan Lightning | 5 - 1 | 2 - 1 | Redlands United FC | |
24 Jan 2018 08:00 | FT | Shakhtar Donetsk | 1 - 0 | 0 - 0 | Dinamo Zagreb | |
24 Jan 2018 07:30 | FT | Đồng Tháp | 2 - 0 | 1 - 0 | Bình Phước | |
24 Jan 2018 02:00 | FT | Kagoshima United | 1 - 0 | 0 - 0 | Fujieda Myfc | |
24 Jan 2018 01:00 | FT | Universidad Catolica Quito | 0 - 1 | 0 - 0 | La Equidad | |
24 Jan 2018 00:00 | FT | America de Cali | 2 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Cali | |
23 Jan 2018 19:45 | FT | Ballymena United | 2 - 4 | 0 - 3 | Crusaders FC | |
23 Jan 2018 19:45 | FT | Drogheda United | 2 - 1 | 1 - 0 | Bohemians | |
23 Jan 2018 19:45 | FT | Dundalk | 4 - 2 | 2 - 2 | Cabinteely | |
23 Jan 2018 18:00 | FT | Orebro | 4 - 1 | 1 - 1 | Karlslunds If Hfk | |
23 Jan 2018 17:00 | FT | Nữ Nauy | 2 - 1 | 1 - 1 | Nữ Iceland | |
23 Jan 2018 17:00 | FT | Hacken | 5 - 0 | 2 - 0 | Utsiktens BK | |
23 Jan 2018 16:40 | FT | Tottenham Hotspur U21 | 2 - 4 | 1 - 2 | Paris Saint Germain U17 | |
23 Jan 2018 15:30 | FT | Sturm Graz | 2 - 0 | 1 - 0 | Dynamo Kyiv | |
23 Jan 2018 15:30 | FT | Wisla Krakow | 1 - 0 | 1 - 0 | Fehervar Videoton | |
23 Jan 2018 15:00 | FT | Lokomotiv Moscow | 1 - 1 | 1 - 0 | Tianjin Quanjian | |
23 Jan 2018 15:00 | FT | Videoton Puskas Akademia | 0 - 1 | 0 - 0 | ZNK Osijek | |
23 Jan 2018 15:00 | FT | Lech Poznan | 4 - 3 | 1 - 3 | Etar Veliko Tarnovo | |
23 Jan 2018 15:00 | FT | Azerbaijan U21 | 1 - 1 | 1 - 0 | Georgia U21 | |
23 Jan 2018 14:45 | FT | SV Allerheiligen | 3 - 2 | 1 - 2 | Sc Gleisdorf | |
23 Jan 2018 14:35 | FT | Aspire Qatar U17 | 1 - 1 | 1 - 1 | Real Madrid U17 | |
23 Jan 2018 14:20 | FT | Luzern | 1 - 1 | 0 - 0 | Chiasso | |
23 Jan 2018 14:00 | FT | Dynamo Moscow | 0 - 0 | 0 - 0 | Stumbras | |
23 Jan 2018 14:00 | FT | Thun | 1 - 1 | 1 - 1 | Wil 1900 | |
23 Jan 2018 14:00 | FT | Krsko Posavlje | 0 - 1 | 0 - 0 | MFK Ruzomberok | |
23 Jan 2018 14:00 | FT | SV Ried | 7 - 0 | 2 - 0 | Union Gurten | |
23 Jan 2018 13:30 | FT | Slavoj Vysehrad | 1 - 3 | 0 - 3 | Teplice | |
23 Jan 2018 13:00 | FT | Hobro I.K. | 2 - 1 | 1 - 1 | Skive IK | |
23 Jan 2018 13:00 | FT | GOSK Gabela | 1 - 0 | 0 - 0 | Igman Konjic | |
23 Jan 2018 12:45 | FT | Perak | 3 - 0 | 1 - 0 | UiTM | |
23 Jan 2018 12:30 | FT | Cherno More Varna | 0 - 0 | 0 - 0 | KF Tirana | |
23 Jan 2018 12:30 | FT | Rheindorf Altach | 0 - 1 | 0 - 1 | Pogon Szczecin | |
23 Jan 2018 12:00 | FT | Sport Podbrezova | 1 - 1 | 1 - 0 | Poprad | |
23 Jan 2018 12:00 | FT | Vitosha Bistritsa | 2 - 0 | 2 - 0 | Chernomorets Balchik | |
23 Jan 2018 10:00 | FT | Port | 2 - 3 | 1 - 1 | Suwon FC | |
23 Jan 2018 10:00 | FT | FK Senica | 3 - 1 | 2 - 1 | Skf Sered | |
23 Jan 2018 10:00 | FT | Mlada Boleslav | 0 - 1 | 0 - 0 | Sk Slovan Varnsdorf | |
23 Jan 2018 09:00 | FT | Saturn | 4 - 2 | 0 - 1 | FK Kolomna | |
23 Jan 2018 08:00 | FT | Alashkert | 3 - 3 | 0 - 0 | Artsakh Noah | |
23 Jan 2018 08:00 | FT | Kuban Krasnodar | 0 - 1 | 0 - 0 | Akzhayik Oral | |
23 Jan 2018 00:35 | FT | CA Penarol | 2 - 0 | 1 - 0 | Nacional Montevideo | |
23 Jan 2018 00:00 | FT | Millonarios | 0 - 0 | 0 - 0 | Independiente Santa Fe | |
22 Jan 2018 22:00 | FT | Rangers Talca | 0 - 2 | 0 - 0 | Curico Unido | |
22 Jan 2018 16:40 | FT | Kashiwa Reysol U17 | 3 - 2 | 1 - 1 | Paris Saint Germain U17 | |
22 Jan 2018 15:59 | FT | Belarus U17 | 1 - 0 | 0 - 0 | Bỉ U17 | |
22 Jan 2018 15:45 | FT | Brondby | 3 - 3 | 2 - 3 | Guangzhou Evergrande FC | |
22 Jan 2018 15:30 | FT | Mattersburg | 1 - 0 | 1 - 0 | Saarbrucken | |
22 Jan 2018 15:00 | FT | Viitorul Constanta | 1 - 1 | 1 - 0 | FK Rostov | |
22 Jan 2018 15:00 | FT | Rapid Wien | 1 - 3 | 0 - 1 | CFR Cluj | |
22 Jan 2018 15:00 | FT | Zenit St.Petersburg | 5 - 0 | 3 - 0 | Copenhagen | |
22 Jan 2018 15:00 | FT | Suduva | 3 - 1 | 2 - 1 | Lietava Jonava | |
22 Jan 2018 14:00 | FT | Nữ Nga | 0 - 0 | 0 - 0 | Nữ Scotland | |
22 Jan 2018 14:00 | FT | Zrinjski Mostar | 3 - 1 | 2 - 0 | Ankaran Hrvatini Mas Tech | |
22 Jan 2018 14:00 | FT | Arka Gdynia | 2 - 0 | 1 - 0 | Botosani | |
22 Jan 2018 14:00 | FT | Dunav Ruse | 0 - 1 | 0 - 0 | St.Polten | |
22 Jan 2018 13:40 | FT | Lithuania U17 | 0 - 0 | 0 - 0 | Phần Lan U17 | |
22 Jan 2018 13:00 | FT | Austria Wien | 2 - 3 | 0 - 1 | Dinamo Bucuresti | |
22 Jan 2018 13:00 | FT | Neftci Baku | 0 - 7 | 0 - 6 | SKA Energiya Khabarovsk | |
22 Jan 2018 13:00 | FT | Krasnodar FK | 2 - 1 | 0 - 0 | Lokomotiv Tashkent | |
22 Jan 2018 13:00 | FT | Lokomotiv Plovdiv | 1 - 0 | 0 - 0 | Maritsa 1921 | |
22 Jan 2018 12:30 | FT | FK Shkendija 79 | 1 - 2 | 0 - 0 | Zurich | |
22 Jan 2018 12:00 | FT | FK Napredak Krusevac | 1 - 1 | 1 - 1 | Zvijezda Gradacac | |
22 Jan 2018 11:45 | FT | Tây Ninh | 4 - 0 | 3 - 0 | Bình Phước | |
22 Jan 2018 11:15 | FT | Georgia U17 | 3 - 2 | 1 - 2 | Kazakhstan U17 | |
22 Jan 2018 11:00 | FT | CSKA Moscow | 2 - 2 | 1 - 2 | Horsens | |
22 Jan 2018 11:00 | FT | Sumy | 3 - 1 | 1 - 0 | Volyn | |
22 Jan 2018 11:00 | FT | Helios Kharkiv | 2 - 1 | 0 - 0 | Fk Avanhard Kramatorsk | |
22 Jan 2018 11:00 | FT | Torpedo Armavir | 5 - 0 | 2 - 0 | FK Biolog | |
22 Jan 2018 10:30 | FT | Athletic Bilbao | 0 - 0 | 0 - 0 | Rudes | |
22 Jan 2018 10:00 | FT | NK Lokomotiva Zagreb | 3 - 1 | 2 - 0 | Cibalia | |
22 Jan 2018 09:30 | FT | Đắk Lắk | 1 - 2 | 1 - 1 | Đồng Tâm Long An | |
22 Jan 2018 09:00 | FT | Spartak Moscow | 2 - 3 | 0 - 2 | Astana | |
22 Jan 2018 09:00 | FT | Ukraine U17 | 4 - 0 | 3 - 0 | Moldova u17 | |
22 Jan 2018 07:30 | FT | Huế | 1 - 2 | 0 - 0 | Đồng Tháp | |
22 Jan 2018 00:40 | FT | Nữ Mỹ | 5 - 1 | 2 - 1 | Nữ Đan Mạch | |
21 Jan 2018 22:30 | FT | Jaguares De Cordoba | 1 - 1 | 0 - 0 | Dep.Independiente Medellin | |
21 Jan 2018 22:00 | FT | Estudiantes De San Luis | 1 - 1 | 1 - 0 | Ca Juventud Unida San Luis | |
21 Jan 2018 19:00 | FT | Cuiaba | 1 - 0 | 0 - 0 | Mixto EC | |
21 Jan 2018 17:00 | FT | Nữ Bồ Đào Nha | 1 - 3 | 0 - 1 | Nữ Ireland | |
21 Jan 2018 15:00 | FT | CSKA Moscow | 0 - 0 | 0 - 0 | Valerenga | |
21 Jan 2018 15:00 | FT | Lithuania U21 | 0 - 1 | 0 - 0 | Ural Yekaterinburg | |
21 Jan 2018 15:00 | FT | Levski Sofia | 3 - 0 | 0 - 0 | Wolfsberger AC | |
21 Jan 2018 14:00 | FT | Borac Banja Luka | 1 - 0 | 0 - 0 | NK Aluminij | |
21 Jan 2018 14:00 | FT | CS Universitatea Craiova | 1 - 0 | 1 - 0 | Lechia Gdansk | |
21 Jan 2018 13:00 | FT | Pulau Pinang | 1 - 2 | 1 - 1 | Kedah | |
21 Jan 2018 13:00 | FT | Sukhothai | 3 - 0 | 2 - 0 | Ubon Umt United | |
21 Jan 2018 13:00 | FT | VfR Garching | 0 - 3 | 0 - 2 | TSV 1860 Rosenheim | |
21 Jan 2018 12:15 | FT | Brabrand IF | 3 - 1 | 0 - 0 | Kolding IF | |
21 Jan 2018 12:00 | FT | Slavoj Vysehrad | 1 - 1 | 0 - 0 | Viktoria Zizkov | |
21 Jan 2018 10:30 | FT | Chonburi Shark FC | 2 - 1 | 0 - 0 | Navy | |
21 Jan 2018 10:00 | FT | Zapresic | 3 - 3 | 2 - 1 | Slaven Belupo Koprivnica | |
21 Jan 2018 09:55 | FT | Bangkok Glass Pathum | 0 - 1 | 0 - 0 | Thai Honda Fc | |
21 Jan 2018 09:00 | FT | Stechovice | 2 - 5 | 0 - 1 | Slavia Praha U21 | |
21 Jan 2018 09:00 | FT | Osk Slovensky Grob | 2 - 3 | 0 - 2 | Msk Kralova Pri Senci | |
21 Jan 2018 08:00 | FT | Nữ Trung Quốc | 2 - 1 | 1 - 1 | Nữ Thái Lan | |
21 Jan 2018 07:30 | FT | Sutherland Sharks | 2 - 3 | 1 - 1 | St George Saints | |
21 Jan 2018 01:30 | FT | Colo Colo | 0 - 1 | 0 - 0 | Univ Catolica | |
20 Jan 2018 23:00 | FT | Legia Warszawa | 0 - 2 | 0 - 2 | CD El Nacional | |
20 Jan 2018 23:00 | FT | Zamora CF | 1 - 1 | 0 - 1 | Deportivo Lara | |
20 Jan 2018 22:00 | FT | Independiente Santa Fe | 2 - 1 | 2 - 1 | Deportivo Cali | |
20 Jan 2018 20:00 | FT | Nữ Pháp | 1 - 1 | 1 - 1 | Nữ Ý | |
20 Jan 2018 20:00 | FT | San Jose | 2 - 2 | 2 - 2 | Bolivar | |
20 Jan 2018 18:30 | FT | Limerick FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Galway United | |
20 Jan 2018 18:00 | FT | Nữ Tây Ban Nha | 2 - 0 | 0 - 0 | Nữ Hà Lan | |
20 Jan 2018 17:00 | FT | Wigry Suwalki | 3 - 1 | 2 - 1 | Atlantas Klaipeda | |
20 Jan 2018 15:59 | FT | Raufoss | 0 - 0 | 0 - 0 | Asker | |
20 Jan 2018 15:59 | FT | NK Rijeka | 0 - 0 | 0 - 0 | Gorica | |
20 Jan 2018 15:30 | FT | Dynamo Kyiv | 1 - 1 | 1 - 1 | FK Haugesund | |
20 Jan 2018 15:00 | FT | Lahti | 1 - 0 | 0 - 0 | Flora Tallinn | |
20 Jan 2018 15:00 | FT | Hajduk Split | 4 - 1 | 4 - 1 | Zurich | |
20 Jan 2018 15:00 | FT | Sturm Graz | 2 - 4 | 2 - 3 | Basel | |
20 Jan 2018 15:00 | FT | Trenkwalder Admira | 3 - 2 | 2 - 2 | Tianjin Quanjian | |
20 Jan 2018 15:00 | FT | Red Bull Salzburg | 5 - 0 | 2 - 0 | Viktoria Plzen | |
20 Jan 2018 15:00 | FT | Shamrock Rovers | 2 - 0 | 0 - 0 | Cobh Ramblers | |
20 Jan 2018 15:00 | FT | Mattersburg | 1 - 1 | 1 - 1 | Aarau | |
20 Jan 2018 14:30 | FT | LASK Linz | 2 - 0 | 0 - 0 | Yan Bian Changbaishan | |
20 Jan 2018 14:30 | FT | Fehervar Videoton | 1 - 1 | 1 - 0 | Beijing Renhe | |
20 Jan 2018 14:05 | FT | Slavia Praha | 5 - 0 | 2 - 0 | Viktoria Zizkov | |
20 Jan 2018 14:00 | FT | Brno | 2 - 0 | 1 - 0 | Nitra | |
20 Jan 2018 14:00 | FT | Thun | 3 - 0 | 1 - 0 | Breitenrain | |
20 Jan 2018 14:00 | FT | Elfsborg | 1 - 1 | 0 - 1 | Sarpsborg 08 FF | |
20 Jan 2018 14:00 | FT | Shakhtar Donetsk | 2 - 2 | 0 - 1 | Ludogorets Razgrad | |
20 Jan 2018 13:00 | FT | SK Sigma Olomouc | 2 - 1 | 1 - 1 | DAC Dunajska Streda | |
20 Jan 2018 13:00 | FT | Dukla Praha | 0 - 2 | 0 - 0 | Energie Cottbus | |
20 Jan 2018 13:00 | FT | Brommapojkarna | 2 - 0 | 2 - 0 | Hammarby | |
20 Jan 2018 13:00 | FT | Sogndal | 1 - 1 | 0 - 0 | Floro | |
20 Jan 2018 13:00 | FT | Brommapojkarna | 2 - 0 | 2 - 0 | AFC United | |
20 Jan 2018 13:00 | FT | Fcm Traiskirchen | 1 - 1 | 1 - 0 | SC Wiener Neustadt | |
20 Jan 2018 13:00 | FT | Austria Wien | 1 - 1 | 0 - 0 | Gornik Zabrze | |
20 Jan 2018 13:00 | FT | Ik Frej Taby | 0 - 1 | 0 - 1 | AIK Solna | |
20 Jan 2018 13:00 | FT | IK Sirius FK | 0 - 4 | 0 - 2 | GIF Sundsvall | |
20 Jan 2018 13:00 | FT | Energie Cottbus | 2 - 0 | 0 - 0 | Dukla Praha | |
20 Jan 2018 13:00 | FT | NK Aluminij | 1 - 1 | 1 - 0 | SV Allerheiligen | |
20 Jan 2018 13:00 | FT | Siarka Tarnobrzeg | 2 - 1 | 1 - 1 | Cracovia Krakow | |
20 Jan 2018 13:00 | FT | DAC Dunajska Streda | 1 - 2 | 1 - 1 | SK Sigma Olomouc | |
20 Jan 2018 12:30 | FT | Cukaricki | 2 - 2 | 1 - 1 | Backa Backa Palanka | |
20 Jan 2018 12:05 | FT | Munchen 1860 | 1 - 0 | 1 - 0 | Memmingen | |
20 Jan 2018 12:00 | FT | IFK Goteborg | 1 - 3 | 1 - 1 | Aalborg BK | |
20 Jan 2018 12:00 | FT | Nordsjaelland | 6 - 3 | 5 - 0 | Lyngby | |
20 Jan 2018 12:00 | FT | Malmo FF | 1 - 0 | 0 - 0 | Fremad Amager | |
20 Jan 2018 12:00 | FT | Zlin | 4 - 3 | 2 - 2 | Opava | |
20 Jan 2018 12:00 | FT | FK Rad Beograd | 1 - 2 | 1 - 2 | Vojvodina | |
20 Jan 2018 12:00 | FT | KS Energetyk ROW | 1 - 5 | 1 - 3 | GKS Katowice | |
20 Jan 2018 12:00 | FT | Sport Podbrezova | 5 - 2 | 3 - 1 | Mfk Lokomotiva Zvolen | |
20 Jan 2018 12:00 | FT | Bohemians 1905 U21 | 2 - 3 | 1 - 2 | Chomutov | |
20 Jan 2018 11:45 | FT | Jakobstads Bollklubb | 2 - 2 | 2 - 2 | Jaro | |
20 Jan 2018 11:15 | FT | Jyvaskyla JK | 0 - 0 | 0 - 0 | Mp Mikkeli | |
20 Jan 2018 11:00 | FT | Aarhus AGF | 2 - 4 | 0 - 1 | Vendsyssel | |
20 Jan 2018 11:00 | FT | Randers FC | 1 - 1 | 0 - 1 | Vejle | |
20 Jan 2018 11:00 | FT | MSK Zilina | 2 - 0 | 1 - 0 | Banik Ostrava | |
20 Jan 2018 11:00 | FT | Nữ Montenegro | 0 - 1 | 0 - 1 | Nữ Bosnia | |
20 Jan 2018 11:00 | FT | Oppsal | 2 - 1 | 1 - 0 | Orn-Horten | |
20 Jan 2018 11:00 | FT | Pogon Siedlce | 1 - 2 | 1 - 2 | Radomiak Radom | |
20 Jan 2018 11:00 | FT | Shamrock Rovers | 3 - 1 | 1 - 1 | Longford Town | |
20 Jan 2018 11:00 | FT | Stal Mielec | 1 - 3 | 1 - 2 | Cracovia Krakow | |
20 Jan 2018 11:00 | FT | Slask Wroclaw | 1 - 2 | 0 - 2 | Miedz Legnica | |
20 Jan 2018 10:35 | FT | Szombathelyi Haladas | 4 - 1 | 2 - 1 | 1. Tatran Presov | |
20 Jan 2018 10:30 | FT | Poprad | 4 - 0 | 2 - 0 | Vysne Opatske | |
20 Jan 2018 10:05 | FT | Budaorsi Sc | 2 - 1 | 2 - 1 | Paksi SE | |
20 Jan 2018 10:00 | FT | Synot Slovacko | 4 - 0 | 3 - 0 | Vitkovice | |
20 Jan 2018 10:00 | FT | Fk Graffin Vlasim | 0 - 2 | 0 - 0 | Teplice | |
20 Jan 2018 10:00 | FT | Pisek | 3 - 2 | 1 - 0 | Viktoria Plzen U21 | |
20 Jan 2018 10:00 | FT | Dunajska Luzna | 2 - 0 | 1 - 0 | Stk 1914 Samorin | |
20 Jan 2018 10:00 | FT | Mfk Karvina | 1 - 1 | 1 - 0 | Piast Gliwice | |
20 Jan 2018 10:00 | FT | Unicov | 0 - 1 | 0 - 1 | Banik Ostrava U21 | |
20 Jan 2018 10:00 | FT | Herfolge Boldklub Koge | 3 - 1 | 2 - 1 | Avarta | |
20 Jan 2018 09:00 | FT | Rochedale Rovers | 3 - 1 | 2 - 0 | Logan Lightning | |
20 Jan 2018 09:00 | FT | Budapest Honved | 3 - 1 | 2 - 1 | Dorogi | |
20 Jan 2018 09:00 | FT | Vasas | 8 - 0 | 2 - 0 | Vecses | |
20 Jan 2018 08:30 | FT | Đà Nẵng | 0 - 0 | 0 - 0 | Yokohama FC | |
20 Jan 2018 08:00 | FT | Pyunik | 1 - 2 | 1 - 1 | Artsakh Noah | |
20 Jan 2018 07:00 | FT | Oakleigh Cannons | 0 - 0 | 0 - 0 | South Melbourne | |
20 Jan 2018 07:00 | FT | Redlands United FC | 1 - 5 | 1 - 4 | Western Pride | |
20 Jan 2018 07:00 | FT | Brisbane City SC | 6 - 1 | 4 - 1 | Sunshine Coast | |
20 Jan 2018 06:30 | FT | Kuruvchi Bunyodkor | 2 - 1 | 1 - 0 | Navbahor Namangan | |
20 Jan 2018 05:00 | FT | Springvale White Eagles | 2 - 2 | 2 - 1 | Kingston City | |
20 Jan 2018 00:00 | FT | Millonarios | 0 - 1 | 0 - 0 | America de Cali | |
19 Jan 2018 23:30 | FT | Port Melbourne Sharks | 1 - 4 | 0 - 2 | Sunshine George Cross | |
19 Jan 2018 23:00 | FT | Zamora CF | 1 - 0 | 1 - 0 | Monagas SC | |
19 Jan 2018 21:00 | FT | Thor Akureyri | 1 - 0 | 1 - 0 | Magni | |
19 Jan 2018 21:00 | FT | Deportivo Lara | 2 - 0 | 2 - 0 | Mineros de Guayana | |
19 Jan 2018 20:00 | FT | Arsenal de Sarandi | 0 - 0 | 0 - 0 | Atletico Tucuman | |
19 Jan 2018 19:45 | FT | Bray Wanderers | 0 - 0 | 0 - 0 | UC Dublin UCD | |
19 Jan 2018 19:00 | FT | Waterford United | 4 - 1 | 2 - 0 | Wexford Youths | |
19 Jan 2018 18:30 | FT | Rot-weiss Erfurt | 2 - 0 | 1 - 0 | Arminia Bielefeld | |
19 Jan 2018 18:00 | FT | Orebro | 6 - 2 | 0 - 1 | Fc Linkoping City | |
19 Jan 2018 18:00 | FT | F91 Dudelange | 3 - 2 | 1 - 1 | Eintracht Trier | |
19 Jan 2018 17:00 | FT | Nữ Nauy | 3 - 0 | 2 - 0 | Nữ Scotland | |
19 Jan 2018 17:00 | FT | Bodo Glimt | 3 - 0 | 1 - 0 | Mjolner | |
19 Jan 2018 15:59 | FT | Start Kristiansand | 1 - 2 | 1 - 2 | IF Floya | |
19 Jan 2018 15:30 | FT | Mattersburg | 1 - 1 | 0 - 0 | Servette | |
19 Jan 2018 15:30 | FT | Dynamo Kyiv | 0 - 2 | 0 - 1 | St. Gallen | |
19 Jan 2018 15:00 | FT | Seoul | 0 - 1 | 0 - 1 | Vaduz | |
19 Jan 2018 15:00 | FT | Suduva | 3 - 4 | 0 - 2 | Rigas Futbola Skola | |
19 Jan 2018 14:00 | FT | Thun | 4 - 1 | 3 - 1 | Schaffhausen | |
19 Jan 2018 14:00 | FT | Notodden FK | 1 - 2 | 1 - 2 | Sandefjord | |
19 Jan 2018 14:00 | FT | Nữ Nga | 0 - 1 | 0 - 0 | Nữ Slovakia | |
19 Jan 2018 14:00 | FT | Zulia | 4 - 1 | 2 - 1 | Caracas FC | |
19 Jan 2018 13:00 | FT | Heidenheimer | 1 - 0 | 1 - 0 | Austria Lustenau | |
19 Jan 2018 13:00 | FT | SSV Jahn Regensburg | 5 - 1 | 1 - 1 | Liefering | |
19 Jan 2018 13:00 | FT | Lillestrom | 4 - 0 | 2 - 0 | Strommen | |
19 Jan 2018 13:00 | FT | Dynamo Dresden | 1 - 4 | 0 - 1 | Mlada Boleslav | |
19 Jan 2018 13:00 | FT | MFK Ruzomberok | 3 - 2 | 1 - 1 | Vitkovice | |
19 Jan 2018 13:00 | FT | Lech Poznan | 3 - 1 | 2 - 0 | Zorya | |
19 Jan 2018 13:00 | FT | Korona Kielce | 3 - 2 | 1 - 2 | Politehnica Iasi | |
19 Jan 2018 13:00 | FT | Vllaznia Shkoder | 1 - 0 | 0 - 0 | Terbuni Puke | |
19 Jan 2018 12:45 | FT | UiTM | 2 - 1 | 1 - 1 | Geylang United FC | |
19 Jan 2018 12:30 | FT | Botev Plovdiv | 3 - 0 | 0 - 0 | Maritsa 1921 | |
19 Jan 2018 12:00 | FT | Midtjylland | 2 - 2 | 0 - 2 | Hobro I.K. | |
19 Jan 2018 12:00 | FT | Nykobing Falster | 1 - 2 | 0 - 1 | Odense BK | |
19 Jan 2018 12:00 | FT | Stabaek | 7 - 1 | 3 - 0 | Kongsvinger | |
19 Jan 2018 12:00 | FT | Sonderjyske | 2 - 3 | 1 - 2 | Fredericia | |
19 Jan 2018 12:00 | FT | Chonburi Shark FC | 2 - 2 | 1 - 2 | Sukhothai | |
19 Jan 2018 12:00 | FT | Buriram United | 2 - 2 | 2 - 1 | Chiangrai United | |
19 Jan 2018 11:30 | FT | Sandecja | 1 - 1 | 1 - 0 | Zemplin Michalovce | |
19 Jan 2018 11:00 | FT | Zira | 1 - 2 | 0 - 0 | FK Inter Baku | |
19 Jan 2018 10:00 | FT | Rubin Kazan | 0 - 0 | 0 - 0 | Lokomotiv Tashkent | |
19 Jan 2018 10:00 | FT | MFK Ruzomberok | 3 - 0 | 2 - 0 | Lokomotiva Kosice | |
19 Jan 2018 09:30 | FT | Navy | 1 - 2 | 0 - 1 | Ubon Umt United | |
19 Jan 2018 09:00 | FT | Spartak Moscow II | 3 - 3 | 1 - 1 | Chertanovo Moscow | |
19 Jan 2018 08:00 | FT | Nữ Colombia | 1 - 1 | 0 - 0 | Nữ Thái Lan | |
19 Jan 2018 07:00 | FT | South Hobart | 1 - 3 | 1 - 1 | Hume City | |
19 Jan 2018 01:10 | FT | CA Banfield | 1 - 1 | 0 - 1 | Newells Old Boys | |
19 Jan 2018 00:40 | FT | CA Penarol | 2 - 0 | 1 - 0 | Delfin SC | |
18 Jan 2018 23:00 | FT | Zamora CF | 1 - 1 | 1 - 0 | Mineros de Guayana | |
18 Jan 2018 21:00 | FT | Zulia | 1 - 0 | 0 - 0 | Trujillanos FC | |
18 Jan 2018 19:00 | FT | Rapperswil-jona | 2 - 0 | 1 - 0 | Bruhl Sg | |
18 Jan 2018 18:00 | FT | Atsv Stadl Paura | 0 - 4 | 0 - 3 | Blau Weiss Linz | |
18 Jan 2018 18:00 | FT | Astoria Walldorf | 2 - 2 | 1 - 1 | Neckarsulmer Sport-Union | |
18 Jan 2018 18:00 | FT | SK Austria Klagenfurt | 8 - 1 | 5 - 0 | Treibach | |
18 Jan 2018 17:00 | FT | Đan Mạch U19 | 7 - 1 | 4 - 1 | Lithuania U21 | |
18 Jan 2018 15:45 | FT | Roskilde | 3 - 1 | 1 - 1 | Greve | |
18 Jan 2018 15:00 | FT | Luzern | 3 - 0 | 0 - 0 | Lokomotiv Moscow | |
18 Jan 2018 15:00 | FT | Spartak Moscow | 0 - 1 | 0 - 1 | Shanghai East Asia FC | |
18 Jan 2018 14:30 | FT | Rapid Wien | 4 - 2 | 3 - 2 | Beijing Renhe | |
18 Jan 2018 14:00 | FT | Dynamo Moscow | 1 - 0 | 0 - 0 | Gaz Metan Medias | |
18 Jan 2018 14:00 | FT | Steaua Bucuresti | 1 - 2 | 1 - 0 | Olimpic Donetsk | |
18 Jan 2018 14:00 | FT | Politehnica Iasi | 1 - 1 | 0 - 1 | FK Rostov | |
18 Jan 2018 14:00 | FT | Botosani | 2 - 2 | 1 - 1 | Ruan Tosno | |
18 Jan 2018 13:30 | FT | Standard Sumqayit | 1 - 2 | 0 - 1 | Sabail | |
18 Jan 2018 13:30 | FT | Nữ Italia U17 | 1 - 4 | 1 - 2 | Nữ Nauy U17 | |
18 Jan 2018 13:00 | FT | Silkeborg IF | 2 - 0 | 0 - 0 | Horsens | |
18 Jan 2018 13:00 | FT | Wolfsberger AC | 1 - 0 | 1 - 0 | NK Rudar Velenje | |
18 Jan 2018 12:30 | FT | Korzo Prilep | 1 - 1 | 1 - 0 | Drita | |
18 Jan 2018 12:15 | FT | Copenhagen | 4 - 0 | 3 - 0 | Vejle | |
18 Jan 2018 12:00 | FT | Grasshoppers | 1 - 1 | 0 - 1 | Viitorul Constanta | |
18 Jan 2018 12:00 | FT | FC Vereya | 0 - 2 | 0 - 1 | Etar Veliko Tarnovo | |
18 Jan 2018 11:00 | FT | Đảo Síp U19 | 1 - 1 | 1 - 0 | Đan Mạch U19 | |
18 Jan 2018 11:00 | FT | Dunav Ruse | 3 - 1 | 2 - 0 | Botev Galabovo | |
18 Jan 2018 10:15 | FT | Rayong | 1 - 2 | 1 - 1 | Gangwon FC | |
18 Jan 2018 10:00 | FT | Gryf Wejherowo | 4 - 4 | 2 - 2 | Wisla Plock | |
18 Jan 2018 09:00 | FT | Air Force Central | 0 - 1 | 0 - 0 | Khonkaen FC | |
18 Jan 2018 09:00 | FT | BEC Tero Sasana | 2 - 2 | 2 - 0 | Thai Honda Fc | |
18 Jan 2018 08:00 | FT | Thổ Nhĩ Kỳ U17 | 0 - 0 | 0 - 0 | Romania U17 | |
18 Jan 2018 02:25 | FT | Universitario de Deportes | 1 - 1 | 1 - 1 | Dep.Independiente Medellin | |
18 Jan 2018 00:00 | FT | Belgrano | 1 - 1 | 0 - 0 | Talleres Cordoba | |
18 Jan 2018 00:00 | FT | Estudiantes De San Luis | 1 - 0 | 1 - 0 | Sarmiento Junin | |
17 Jan 2018 23:30 | FT | Paysandu (PA) | 1 - 0 | 0 - 0 | Parauapebas/pa | |
17 Jan 2018 23:00 | FT | Zulia | 0 - 2 | 0 - 0 | Deportivo Lara | |
17 Jan 2018 20:00 | FT | Arsenal de Sarandi | 0 - 1 | 0 - 0 | CA Brown Adrogue | |
17 Jan 2018 19:45 | FT | Cleethorpes Town | 3 - 2 | 0 - 2 | Tadcaster Albion | |
17 Jan 2018 19:30 | FT | Bolivar | 1 - 1 | 0 - 0 | San Jose | |
17 Jan 2018 19:30 | FT | University College Cork | 1 - 1 | 0 - 1 | Cork City | |
17 Jan 2018 19:00 | FT | Mineros de Guayana | 2 - 1 | 1 - 0 | Atletico Venezuela | |
17 Jan 2018 18:30 | FT | Wil 1900 | 8 - 0 | 3 - 0 | Gossau | |
17 Jan 2018 18:30 | FT | Nữ Bayer Leverkusen | 1 - 4 | 1 - 2 | Nữ Sg Essen Schonebeck | |
17 Jan 2018 18:00 | FT | CFR Cluj | 4 - 0 | 3 - 0 | CD Castellon | |
17 Jan 2018 18:00 | FT | Tây Ban Nha U19 | 2 - 0 | 1 - 0 | Italy U19 | |
17 Jan 2018 18:00 | FT | CD Castellon | 0 - 4 | 0 - 3 | CFR Cluj | |
17 Jan 2018 17:30 | FT | Midtjylland | 0 - 1 | 0 - 1 | Kaiserslautern | |
17 Jan 2018 17:30 | FT | Maritzburg United | 0 - 1 | 0 - 0 | Supersport United | |
17 Jan 2018 17:30 | FT | FSV Optik Rathenow | 4 - 3 | 1 - 2 | TSG Neustrelitz | |
17 Jan 2018 17:30 | FT | Hibernians FC | 3 - 0 | 2 - 0 | Levski Sofia | |
17 Jan 2018 17:30 | FT | Kaiserslautern | 1 - 0 | 1 - 0 | Midtjylland | |
17 Jan 2018 17:00 | FT | Rosenborg | 4 - 1 | 1 - 1 | Kolstad | |
17 Jan 2018 17:00 | FT | St Pauli | 1 - 1 | 1 - 1 | Bochum | |
17 Jan 2018 16:30 | FT | Union Berlin | 1 - 1 | 0 - 0 | Ingolstadt 04 | |
17 Jan 2018 15:59 | FT | Sardice | 2 - 4 | 0 - 3 | Lisen | |
17 Jan 2018 15:00 | FT | Basel | 1 - 2 | 1 - 0 | Viktoria Plzen | |
17 Jan 2018 15:00 | FT | Aarhus AGF | 2 - 0 | 1 - 0 | Brabrand IF | |
17 Jan 2018 15:00 | FT | Darmstadt | 2 - 2 | 0 - 1 | Greuther Furth | |
17 Jan 2018 15:00 | FT | Sparta Praha | 4 - 1 | 3 - 0 | Tianjin Quanjian | |
17 Jan 2018 15:00 | FT | Videoton Puskas Akademia | 4 - 0 | 0 - 0 | Linense | |
17 Jan 2018 15:00 | FT | Valerenga | 0 - 1 | 0 - 1 | Neuchatel Xamax | |
17 Jan 2018 15:00 | FT | Ludogorets Razgrad | 2 - 0 | 1 - 0 | Botosani | |
17 Jan 2018 14:25 | FT | Nove Zamky | 1 - 3 | 1 - 0 | Budaorsi Sc | |
17 Jan 2018 14:10 | FT | Red Bull Salzburg | 0 - 2 | 0 - 1 | Young Boys | |
17 Jan 2018 14:00 | FT | Eintr. Braunschweig | 3 - 0 | 2 - 0 | Energie Cottbus | |
17 Jan 2018 14:00 | FT | Pescara | 3 - 1 | 1 - 0 | Lugano | |
17 Jan 2018 14:00 | FT | Italy U17 | 0 - 2 | 0 - 1 | Tây Ban Nha U17 | |
17 Jan 2018 14:00 | FT | Slavia Praha U21 | 2 - 1 | 0 - 0 | Litomerice | |
17 Jan 2018 14:00 | FT | Qarabag | 2 - 2 | 0 - 0 | Kuban Krasnodar | |
17 Jan 2018 13:55 | FT | Munchen 1860 | 2 - 3 | 2 - 3 | Wacker Innsbruck | |
17 Jan 2018 13:30 | FT | SV Ried | 0 - 0 | 0 - 0 | Pribram | |
17 Jan 2018 13:00 | FT | SpVgg Unterhaching | 2 - 0 | 0 - 0 | Bayern Munich II | |
17 Jan 2018 13:00 | FT | Brondby | 2 - 1 | 0 - 1 | Fremad Amager | |
17 Jan 2018 13:00 | FT | Dukla Praha | 1 - 2 | 0 - 0 | Nurnberg | |
17 Jan 2018 13:00 | FT | Grasshoppers | 2 - 0 | 1 - 0 | Rheindorf Altach | |
17 Jan 2018 13:00 | FT | Mlada Boleslav | 3 - 1 | 1 - 0 | Fk Loko Vltavin | |
17 Jan 2018 13:00 | FT | Nurnberg | 2 - 1 | 0 - 0 | Dukla Praha | |
17 Jan 2018 13:00 | FT | NK Lokomotiva Zagreb | 1 - 1 | 1 - 1 | Gorica | |
17 Jan 2018 13:00 | FT | Zaglebie Sosnowiec | 2 - 2 | 1 - 2 | Cracovia Krakow | |
17 Jan 2018 13:00 | FT | Spartak Trnava | 1 - 2 | 1 - 1 | Vorskla Poltava | |
17 Jan 2018 13:00 | FT | Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas | 1 - 1 | 1 - 1 | 1. Tatran Presov | |
17 Jan 2018 13:00 | FT | Kedah | 2 - 0 | 0 - 0 | PKNP | |
17 Jan 2018 12:45 | FT | Terengganu | 5 - 0 | 4 - 0 | Melaka United | |
17 Jan 2018 12:30 | FT | Gilan Gabala | 0 - 1 | 0 - 0 | Zurich | |
17 Jan 2018 12:30 | FT | Juventus Bucharest | 1 - 1 | 1 - 1 | Kamza | |
17 Jan 2018 12:30 | FT | Felda United FC | 4 - 1 | 2 - 0 | Sarawak | |
17 Jan 2018 12:30 | FT | Spartak Subotica | 1 - 1 | 1 - 1 | Backa Backa Palanka | |
17 Jan 2018 12:25 | FT | Olimpia Zambrow | 1 - 3 | 0 - 1 | Stomil Olsztyn OKS 1945 | |
17 Jan 2018 12:00 | FT | Zaglebie Lubin | 3 - 0 | 2 - 0 | Odra Opole | |
17 Jan 2018 12:00 | FT | Gornik Leczna | 3 - 4 | 2 - 2 | Stal Stalowa Wola | |
17 Jan 2018 12:00 | FT | Vitosha Bistritsa | 1 - 1 | 0 - 1 | PFK Montana | |
17 Jan 2018 11:30 | FT | Slavoj Trebisov | 1 - 4 | 0 - 2 | Zemplin Michalovce | |
17 Jan 2018 11:00 | FT | Arka Gdynia | 3 - 2 | 3 - 1 | Bytovia Bytow | |
17 Jan 2018 11:00 | FT | DAC Dunajska Streda | 5 - 0 | 2 - 0 | Inter Bratislava | |
17 Jan 2018 11:00 | FT | Beroe | 2 - 1 | 2 - 0 | Maritsa 1921 | |
17 Jan 2018 10:50 | FT | Bồ Đào Nha U19 | 4 - 0 | 2 - 0 | Thổ Nhĩ Kỳ U19 | |
17 Jan 2018 10:40 | FT | Soproni Svse-gysev | 2 - 4 | 0 - 3 | Szombathelyi Haladas | |
17 Jan 2018 10:15 | FT | Villarreal B | 2 - 1 | 1 - 1 | Wisla Krakow | |
17 Jan 2018 10:00 | FT | Usti nad Labem | 3 - 3 | 1 - 2 | Teplice | |
17 Jan 2018 10:00 | FT | Mfk Karvina | 1 - 0 | 0 - 0 | Fotbal Trinec | |
17 Jan 2018 10:00 | FT | Dolgiye Prudy | 2 - 1 | 0 - 0 | FK Kaluga | |
17 Jan 2018 10:00 | FT | Vysocina Jihlava | 0 - 0 | 0 - 0 | Budejovice | |
17 Jan 2018 09:30 | FT | Cherno More Varna | 2 - 0 | 1 - 0 | Chernomorets Balchik | |
17 Jan 2018 09:00 | FT | South Melbourne | 3 - 2 | 1 - 1 | Port Melbourne Sharks | |
17 Jan 2018 09:00 | FT | Sparta Praha U19 | 1 - 1 | 1 - 0 | Ceske Budejovice u19 | |
17 Jan 2018 08:05 | FT | West Torrens Birkalla | 3 - 0 | 1 - 0 | Adelaide Panthers | |
16 Jan 2018 23:30 | FT | Botafogo | 2 - 2 | 0 - 2 | Portuguesa Rj | |
16 Jan 2018 23:00 | FT | Zamora Barinas | 2 - 0 | 2 - 0 | Atletico Venezuela | |
16 Jan 2018 21:00 | FT | Caracas FC | 0 - 1 | 0 - 1 | Monagas SC | |
16 Jan 2018 19:00 | FT | Deportivo Lara | 1 - 1 | 1 - 0 | Trujillanos FC | |
16 Jan 2018 17:30 | FT | Monchengladbach | 0 - 2 | 0 - 2 | Fortuna Dusseldorf | |
16 Jan 2018 17:00 | FT | Trenkwalder Admira | 4 - 0 | 3 - 0 | Ask Ebreichsdorf | |
16 Jan 2018 17:00 | FT | Erzgebirge Aue | 0 - 1 | 0 - 0 | Rot-weiss Erfurt | |
16 Jan 2018 16:30 | FT | Fortuna Dusseldorf | 2 - 0 | 2 - 0 | Monchengladbach | |
16 Jan 2018 15:59 | FT | Kolding IF | 0 - 3 | 0 - 0 | Sonderjyske | |
16 Jan 2018 15:59 | FT | F91 Dudelange | 1 - 3 | 1 - 0 | Saarbrucken | |
16 Jan 2018 15:00 | FT | Sturm Graz | 1 - 1 | 0 - 1 | St. Gallen | |
16 Jan 2018 15:00 | FT | Luzern | 1 - 1 | 1 - 1 | ShenHua SVA FC | |
16 Jan 2018 15:00 | FT | Mattersburg | 2 - 2 | 1 - 1 | Ulsan Hyundai Horang-i | |
16 Jan 2018 15:00 | FT | Ajax Amsterdam U19 | 2 - 3 | 0 - 1 | Schalke 04 U19 | |
16 Jan 2018 15:00 | FT | MFK Kosice | 1 - 4 | 0 - 1 | Nitra | |
16 Jan 2018 13:30 | FT | Austria Wien | 1 - 1 | 0 - 0 | Floridsdorfer AC Wien | |
16 Jan 2018 13:00 | FT | SK Sigma Olomouc | 7 - 3 | 2 - 0 | Hradec Kralove | |
16 Jan 2018 13:00 | FT | Đảo Síp U19 | 0 - 1 | 0 - 1 | Đan Mạch U19 | |
16 Jan 2018 13:00 | FT | Korona Kielce | 0 - 0 | 0 - 0 | Sepsi | |
16 Jan 2018 13:00 | FT | Al Ahly | 1 - 0 | 1 - 0 | Al Asalah | |
16 Jan 2018 13:00 | FT | Karmiotissa Pano Polemidion | 0 - 2 | 0 - 0 | Astra Ploiesti | |
16 Jan 2018 12:30 | FT | FK Velez Mostar | 1 - 0 | 1 - 0 | Mladost Doboj Kakanj | |
16 Jan 2018 12:00 | FT | Sport Podbrezova | 1 - 3 | 0 - 1 | FK Pohronie | |
16 Jan 2018 12:00 | FT | Kelantan FA | 1 - 0 | 0 - 0 | Persija Jakarta | |
16 Jan 2018 11:00 | FT | Pobeda Prilep | 0 - 2 | 0 - 1 | FK Shkendija 79 | |
16 Jan 2018 10:00 | FT | Suduva | 1 - 0 | 0 - 0 | Palanga | |
16 Jan 2018 10:00 | FT | Thổ Nhĩ Kỳ U17 | 6 - 2 | 4 - 1 | Romania U17 | |
16 Jan 2018 10:00 | FT | Dila Gori | 1 - 2 | 1 - 1 | Gagra | |
16 Jan 2018 09:50 | FT | Adelaide Blue Eagles | 1 - 0 | 1 - 0 | Cumberland United | |
16 Jan 2018 09:15 | FT | Peninsula Power | 1 - 2 | 0 - 1 | Brisbane City SC | |
15 Jan 2018 21:00 | FT | Fluminense | 1 - 3 | 1 - 0 | Barcelona SC(ECU) | |
15 Jan 2018 20:00 | FT | Arsenal de Sarandi | 1 - 1 | 1 - 0 | San Telmo | |
15 Jan 2018 19:45 | FT | Linfield FC | 6 - 3 | 5 - 1 | Sligo Rovers | |
15 Jan 2018 15:59 | FT | Bồ Đào Nha U19 | 2 - 1 | 0 - 0 | Thổ Nhĩ Kỳ U19 | |
15 Jan 2018 15:00 | FT | Sivasspor | 1 - 0 | 0 - 0 | Tobol Kostanai | |
15 Jan 2018 14:30 | FT | Botosani | 1 - 2 | 0 - 2 | Baltika | |
15 Jan 2018 14:00 | FT | MSV Duisburg | 2 - 2 | 0 - 1 | Beijing Guoan | |
15 Jan 2018 14:00 | FT | Galatasaray | 5 - 0 | 5 - 0 | Tuzlaspor Kulubu | |
15 Jan 2018 13:00 | FT | Standard Sumqayit | 3 - 0 | 2 - 0 | Qaradag Lokbatan | |
15 Jan 2018 13:00 | FT | Liefering | 3 - 3 | 2 - 2 | Wolfsberger AC | |
15 Jan 2018 13:00 | FT | Jordan | 3 - 2 | 1 - 0 | Đan Mạch | |
15 Jan 2018 12:45 | FT | UiTM | 2 - 1 | 1 - 1 | Sarawak | |
15 Jan 2018 12:45 | FT | Terengganu | 4 - 2 | 1 - 1 | Pahang | |
15 Jan 2018 12:00 | FT | Wolfsberger AC | 2 - 2 | 2 - 2 | Liefering | |
15 Jan 2018 12:00 | FT | LASK Linz | 1 - 0 | 1 - 0 | Vaduz | |
15 Jan 2018 07:00 | FT | Sabail | 3 - 1 | 1 - 0 | FK Khazar Lenkoran | |
15 Jan 2018 01:10 | FT | Boca Juniors | 2 - 3 | 1 - 2 | Godoy Cruz | |
14 Jan 2018 23:10 | FT | Rosario Central | 1 - 1 | 0 - 0 | Lanus | |
14 Jan 2018 20:00 | FT | Sport Club Recife | 2 - 0 | 1 - 0 | Atletico Tucuman | |
14 Jan 2018 18:30 | FT | Ca River Plate | 1 - 2 | 0 - 2 | Independiente Santa Fe | |
14 Jan 2018 18:30 | FT | River Plate | 1 - 2 | 0 - 2 | Independiente Santa Fe | |
14 Jan 2018 18:00 | FT | Atletico Nacional | 2 - 0 | 1 - 0 | Atletico Mineiro | |
14 Jan 2018 16:30 | FT | AS Eupen | 2 - 0 | 1 - 0 | Guangzhou Evergrande FC | |
14 Jan 2018 15:00 | FT | SV Sandhausen | 0 - 3 | 0 - 0 | Young Boys | |
14 Jan 2018 15:00 | FT | Basel | 1 - 1 | 1 - 1 | Tianjin Quanjian | |
14 Jan 2018 15:00 | FT | Galatasaray | 2 - 0 | 0 - 0 | Viitorul Constanta | |
14 Jan 2018 14:30 | FT | Heidenheimer | 1 - 2 | 1 - 1 | LASK Linz | |
14 Jan 2018 14:00 | FT | Energie Cottbus | 0 - 4 | 0 - 2 | 1. Magdeburg | |
14 Jan 2018 14:00 | FT | Catania | 2 - 1 | 0 - 1 | Sion | |
14 Jan 2018 13:30 | FT | Ac Monza | 1 - 1 | 0 - 0 | Renate Ac | |
14 Jan 2018 13:00 | FT | Uhersky Brod | 4 - 3 | 2 - 3 | Synot Slovacko U21 | |
14 Jan 2018 13:00 | FT | Lugano | 5 - 1 | 4 - 1 | Chiasso | |
14 Jan 2018 12:00 | FT | Muang Thong United | 5 - 1 | 2 - 1 | Nakhon Ratchasima | |
14 Jan 2018 12:00 | FT | Hajduk Split | 5 - 0 | 3 - 0 | NK Varteks | |
14 Jan 2018 11:30 | FT | Indonesia | 1 - 4 | 1 - 1 | Iceland | |
14 Jan 2018 11:00 | FT | FK Inter Baku | 2 - 1 | 0 - 1 | Neftci Baku | |
14 Jan 2018 10:00 | FT | Vidir Gardur | 1 - 2 | 0 - 0 | Vestri | |
14 Jan 2018 10:00 | FT | Slavoj Vysehrad | 2 - 2 | 1 - 0 | Pribram | |
14 Jan 2018 10:00 | FT | VfL Osnabruck | 1 - 0 | 1 - 0 | BSV Rehden | |
14 Jan 2018 09:00 | FT | Chiangrai United | 0 - 1 | 0 - 0 | Khonkaen FC | |
14 Jan 2018 09:00 | FT | Banik Ostrava U21 | 0 - 3 | 0 - 3 | Vitkovice | |
14 Jan 2018 08:00 | FT | Arema Malang | 2 - 0 | 0 - 0 | Barito Putera | |
14 Jan 2018 01:10 | FT | Independiente | 0 - 1 | 0 - 0 | Gimnasia LP | |
13 Jan 2018 21:00 | FT | San Lorenzo | 2 - 1 | 0 - 0 | Argentinos Juniors | |
13 Jan 2018 20:05 | FT | Barcelona SC(ECU) | 3 - 2 | 3 - 1 | Legia Warszawa | |
13 Jan 2018 20:00 | FT | Arsenal de Sarandi | 1 - 1 | 1 - 0 | Estudiantes La Plata | |
13 Jan 2018 18:00 | FT | Glasgow Rangers | 4 - 2 | 0 - 2 | Corinthians Paulista | |
13 Jan 2018 18:00 | FT | Fenerbahce | 2 - 2 | 0 - 2 | KS Perparimi Kukesi | |
13 Jan 2018 16:05 | FT | Fc Espoo | 3 - 2 | 2 - 1 | Viikingit | |
13 Jan 2018 15:59 | FT | Groningen | 1 - 3 | 0 - 1 | Dynamo Dresden | |
13 Jan 2018 15:00 | FT | Ajax Amsterdam | 1 - 1 | 0 - 1 | MSV Duisburg | |
13 Jan 2018 15:00 | FT | Feyenoord Rotterdam | 2 - 1 | 1 - 0 | Luzern | |
13 Jan 2018 15:00 | FT | Stafford Rangers | 0 - 2 | 0 - 0 | Altrincham | |
13 Jan 2018 15:00 | FT | Wil 1900 | 2 - 2 | 1 - 2 | Austria Lustenau | |
13 Jan 2018 15:00 | FT | Ka Akureyri | 8 - 1 | 2 - 1 | Volsungur Husavik | |
13 Jan 2018 15:00 | FT | Old Boys | 3 - 3 | 2 - 1 | Aarau | |
13 Jan 2018 14:30 | FT | Nurnberg | 5 - 0 | 4 - 0 | Hearts | |
13 Jan 2018 14:00 | FT | Trenkwalder Admira | 3 - 0 | 2 - 0 | Gyirmot Se | |
13 Jan 2018 14:00 | FT | Frosinone | 2 - 0 | 2 - 0 | Avellino | |
13 Jan 2018 14:00 | FT | Empoli | 0 - 0 | 0 - 0 | Pontedera | |
13 Jan 2018 14:00 | FT | Pogon Szczecin | 1 - 1 | 1 - 0 | Chojniczanka Chojnice | |
13 Jan 2018 14:00 | FT | Cremonese | 3 - 1 | 2 - 1 | Giana | |
13 Jan 2018 14:00 | FT | Cobh Ramblers | 0 - 1 | 0 - 1 | Cork City | |
13 Jan 2018 13:30 | FT | Thun | 7 - 1 | 3 - 1 | Wohlen | |
13 Jan 2018 13:30 | FT | Rapid Wien | 1 - 1 | 0 - 1 | Zlin | |
13 Jan 2018 13:30 | FT | Parma | 2 - 1 | 0 - 0 | Livorno | |
13 Jan 2018 13:30 | FT | Venezia | 2 - 2 | 1 - 1 | Pordenone | |
13 Jan 2018 13:30 | FT | Novara | 3 - 0 | 1 - 0 | Albinoleffe | |
13 Jan 2018 13:00 | FT | SG Sonnenhof Grobaspach | 2 - 0 | 2 - 0 | SSV Jahn Regensburg | |
13 Jan 2018 13:00 | FT | SC Wiener Neustadt | 2 - 6 | 2 - 2 | Austria Wien | |
13 Jan 2018 13:00 | FT | Rheindorf Altach | 3 - 1 | 2 - 0 | WSG Wattens | |
13 Jan 2018 13:00 | FT | Lillestrom | 1 - 1 | 1 - 1 | Floro | |
13 Jan 2018 13:00 | FT | Puszcza Niepolomice | 0 - 2 | 0 - 0 | Cracovia Krakow | |
13 Jan 2018 13:00 | FT | Viktoria Plzen | 6 - 0 | 2 - 0 | Fk Banik Sokolov | |
13 Jan 2018 13:00 | FT | Floridsdorfer AC Wien | 3 - 1 | 1 - 1 | Ask Ebreichsdorf | |
13 Jan 2018 13:00 | FT | Schaffhausen | 1 - 0 | 0 - 0 | Stuttgarter Kickers | |
13 Jan 2018 12:45 | FT | Selangor PKNS | 5 - 0 | 2 - 0 | Hanelang | |
13 Jan 2018 12:40 | FT | Ajax Amsterdam | 5 - 1 | 3 - 1 | Lyngby | |
13 Jan 2018 12:30 | FT | Hansa Rostock | 2 - 1 | 1 - 0 | Sonderjyske | |
13 Jan 2018 12:30 | FT | VfR Aalen | 1 - 2 | 0 - 0 | Astoria Walldorf | |
13 Jan 2018 12:10 | FT | Randers FC | 0 - 1 | 0 - 1 | Aalborg BK | |
13 Jan 2018 12:00 | FT | Banik Ostrava | 3 - 0 | 2 - 0 | Trencin | |
13 Jan 2018 12:00 | FT | Brondby | 4 - 1 | 1 - 0 | Roskilde | |
13 Jan 2018 12:00 | FT | HJK Helsinki | 3 - 4 | 2 - 1 | Hammarby | |
13 Jan 2018 12:00 | FT | Nordsjaelland | 3 - 2 | 1 - 0 | Elite 3000 Helsingor | |
13 Jan 2018 12:00 | FT | Carl Zeiss Jena | 1 - 1 | 1 - 1 | SV Babelsberg 03 | |
13 Jan 2018 12:00 | FT | Dortmund AM | 1 - 2 | 0 - 1 | Fortuna Koln | |
13 Jan 2018 12:00 | FT | Ratchaburi FC | 1 - 3 | 1 - 2 | Persija Jakarta | |
13 Jan 2018 12:00 | FT | Vasas | 3 - 0 | 1 - 0 | Szekszard Ufc | |
13 Jan 2018 12:00 | FT | Arka Gdynia | 2 - 1 | 1 - 1 | Miedz Legnica | |
13 Jan 2018 12:00 | FT | LKS Nieciecza | 1 - 2 | 1 - 1 | Zaglebie Sosnowiec | |
13 Jan 2018 12:00 | FT | Kastrioti Kruje | 1 - 4 | 0 - 2 | KF Laci | |
13 Jan 2018 12:00 | FT | FK Sutjeska Niksic | 1 - 0 | 1 - 0 | Kom Podgorica | |
13 Jan 2018 11:00 | FT | Aarhus AGF | 4 - 0 | 1 - 0 | Aarhus Fremad | |
13 Jan 2018 11:00 | FT | Partizan Bardejov | 1 - 3 | 0 - 1 | Zemplin Michalovce | |
13 Jan 2018 11:00 | FT | Spartak Trnava | 3 - 5 | 2 - 2 | Opava | |
13 Jan 2018 11:00 | FT | Admira Praha | 3 - 2 | 1 - 0 | Horovicko | |
13 Jan 2018 11:00 | FT | Beroe | 3 - 0 | 1 - 0 | Sozopol | |
13 Jan 2018 10:30 | FT | SK Sigma Olomouc | 7 - 0 | 5 - 0 | Hlucin | |
13 Jan 2018 10:15 | FT | Chemnitzer | 5 - 0 | 2 - 0 | HeNan | |
13 Jan 2018 10:00 | FT | Mfk Karvina | 2 - 2 | 2 - 2 | Gornik Zabrze | |
13 Jan 2018 10:00 | FT | Vyskov | 1 - 6 | 1 - 3 | Brno | |
13 Jan 2018 10:00 | FT | Mlada Boleslav | 2 - 0 | 0 - 0 | Sokol Zapy | |
13 Jan 2018 10:00 | FT | Piast Gliwice | 2 - 0 | 1 - 0 | Gks Jastrzebie | |
13 Jan 2018 10:00 | FT | MSK Zilina | 0 - 0 | 0 - 0 | FK Pohronie | |
13 Jan 2018 10:00 | FT | Buriram United | 1 - 1 | 0 - 0 | Chainat FC | |
13 Jan 2018 10:00 | FT | Fk Loko Vltavin | 1 - 1 | 1 - 1 | Viktoria Zizkov | |
13 Jan 2018 10:00 | FT | FK Senica | 1 - 0 | 0 - 0 | Dunajska Luzna | |
13 Jan 2018 10:00 | FT | Budaorsi Sc | 4 - 0 | 1 - 0 | Csepel | |
13 Jan 2018 09:00 | FT | Rochedale Rovers | 3 - 3 | 1 - 0 | Redlands United FC | |
13 Jan 2018 09:00 | FT | Peninsula Power | 3 - 1 | 2 - 0 | Sunshine Coast | |
13 Jan 2018 09:00 | FT | Prachuap Khiri Khan | 3 - 2 | 2 - 2 | Bangkok United FC | |
13 Jan 2018 08:35 | FT | SK Sigma Olomouc | 5 - 0 | 4 - 0 | Prostejov | |
13 Jan 2018 08:05 | FT | Neftchi Fargona | 2 - 3 | 0 - 2 | Kuruvchi Kokand Qoqon | |
13 Jan 2018 07:00 | FT | Logan Lightning | 1 - 3 | 0 - 2 | Western Pride | |
13 Jan 2018 06:30 | FT | Para Hills Knights | 1 - 1 | 0 - 0 | Adelaide Comets FC | |
13 Jan 2018 05:00 | FT | Springvale White Eagles | 2 - 4 | 0 - 0 | Oakleigh Cannons | |
13 Jan 2018 01:10 | FT | Talleres Cordoba | 0 - 0 | 0 - 0 | Atletico Tucuman | |
13 Jan 2018 00:10 | FT | CA Huracan | 1 - 0 | 0 - 0 | CA Banfield | |
13 Jan 2018 00:00 | FT | PSV Eindhoven | 1 - 1 | 1 - 0 | Fluminense | |
13 Jan 2018 00:00 | FT | Kingston City | 4 - 1 | 3 - 1 | Eastern Lions Sc | |
12 Jan 2018 19:45 | FT | Liffeys Pearse | 1 - 5 | 1 - 1 | Bluebell United | |
12 Jan 2018 19:15 | FT | Flora Tallinn Ii | 2 - 0 | 0 - 0 | Parnu Linnameeskond | |
12 Jan 2018 18:30 | FT | Neuchatel Xamax | 5 - 0 | 3 - 0 | Breitenrain | |
12 Jan 2018 18:00 | FT | Sturm Graz Amat. | 3 - 3 | 1 - 1 | Deutschlandsberger Sc | |
12 Jan 2018 17:00 | FT | Liefering | 4 - 2 | 2 - 2 | SKU Amstetten | |
12 Jan 2018 17:00 | FT | Sarpsborg 08 FF | 3 - 0 | 1 - 0 | Moss | |
12 Jan 2018 17:00 | FT | Raufoss | 4 - 1 | 2 - 0 | Gjovik Ff | |
12 Jan 2018 15:59 | FT | Start Kristiansand | 11 - 0 | 5 - 0 | Vindbjart | |
12 Jan 2018 15:59 | FT | Start Kristiansand | 11 - 0 | 5 - 0 | Donn | |
12 Jan 2018 15:00 | FT | Basaksehir FK | 4 - 0 | 2 - 0 | ADO Den Haag | |
12 Jan 2018 15:00 | FT | Heracles Almelo | 2 - 3 | 2 - 1 | Karlsruher SC | |
12 Jan 2018 15:00 | FT | Goztepe | 0 - 0 | 0 - 0 | Adanaspor | |
12 Jan 2018 15:00 | FT | Sivasspor | 1 - 1 | 1 - 1 | Zhetysu Taldykorgan | |
12 Jan 2018 15:00 | FT | Partick Thistle | 2 - 1 | 0 - 0 | ShenHua SVA FC | |
12 Jan 2018 14:30 | FT | Thun | 5 - 2 | 0 - 0 | Rapperswil-jona | |
12 Jan 2018 14:00 | FT | Holstein Kiel | 2 - 2 | 0 - 1 | St-Truidense VV | |
12 Jan 2018 14:00 | FT | Vitesse Arnhem | 1 - 1 | 1 - 0 | Hearts | |
12 Jan 2018 14:00 | FT | AZ Alkmaar | 2 - 2 | 1 - 1 | St. Gallen | |
12 Jan 2018 14:00 | FT | Besiktas | 3 - 2 | 1 - 1 | Skenderbeu Korca | |
12 Jan 2018 14:00 | FT | Union Berlin | 2 - 3 | 0 - 2 | SV Wehen Wiesbaden | |
12 Jan 2018 14:00 | FT | Darmstadt | 0 - 0 | 0 - 0 | Wurzburger Kickers | |
12 Jan 2018 14:00 | FT | Alessandria | 0 - 0 | 0 - 0 | Feralpisalo | |
12 Jan 2018 13:30 | FT | Kasimpasa | 1 - 0 | 0 - 0 | Partizani Tirana | |
12 Jan 2018 13:00 | FT | Willem II | 3 - 1 | 0 - 0 | Hibernian FC | |
12 Jan 2018 13:00 | FT | Sturm Graz | 2 - 2 | 1 - 0 | LASK Linz | |
12 Jan 2018 13:00 | FT | Stabaek | 5 - 1 | 3 - 1 | Asker | |
12 Jan 2018 13:00 | FT | Al Wihdat Amman | 2 - 1 | 1 - 0 | Hilal Al Quds | |
12 Jan 2018 13:00 | FT | Muang Thong United | 6 - 2 | 3 - 0 | Khonkaen FC | |
12 Jan 2018 13:00 | FT | Sturm Graz | 2 - 2 | 1 - 0 | Blau Weiss Linz | |
12 Jan 2018 12:00 | FT | Jyvaskyla JK | 0 - 0 | 0 - 0 | KuPS | |
12 Jan 2018 11:45 | FT | Valerenga | 3 - 0 | 0 - 0 | Strommen | |
12 Jan 2018 08:00 | FT | Persija Jakarta | 0 - 1 | 0 - 1 | Persela Lamongan | |
12 Jan 2018 01:10 | FT | San Lorenzo | 3 - 1 | 1 - 0 | Defensa Y Justicia | |
12 Jan 2018 00:00 | FT | Atletico Mineiro | 0 - 1 | 0 - 0 | Glasgow Rangers | |
11 Jan 2018 23:15 | FT | Sampaio Correa | 1 - 1 | 0 - 0 | River Pi | |
11 Jan 2018 20:00 | FT | Nữ Breidablik | 4 - 1 | 2 - 0 | Nữ Stjarnan | |
11 Jan 2018 18:30 | FT | Benidorm CD | 0 - 2 | 0 - 2 | Beijing Renhe | |
11 Jan 2018 16:45 | FT | Thụy Điển | 1 - 0 | 0 - 0 | Đan Mạch | |
11 Jan 2018 15:00 | FT | Kaiserslautern | 1 - 3 | 0 - 2 | Sparta Rotterdam | |
11 Jan 2018 15:00 | FT | St Pauli | 1 - 0 | 1 - 0 | Tianjin Quanjian | |
11 Jan 2018 15:00 | FT | Slavia Praha | 2 - 4 | 1 - 3 | Linense | |
11 Jan 2018 14:30 | FT | SV Sandhausen | 3 - 1 | 1 - 0 | SpVgg Unterhaching | |
11 Jan 2018 14:00 | FT | Arminia Bielefeld | 2 - 0 | 2 - 0 | Genk | |
11 Jan 2018 13:30 | FT | SC Heerenveen | 0 - 0 | 0 - 0 | Anderlecht | |
11 Jan 2018 13:00 | FT | Kapfenberg Superfund | 0 - 1 | 0 - 1 | Wolfsberger AC | |
11 Jan 2018 13:00 | FT | Sabail | 0 - 0 | 0 - 0 | Sabah FA | |
11 Jan 2018 12:30 | FT | Jordan | 1 - 2 | 0 - 1 | Phần Lan | |
11 Jan 2018 12:30 | FT | Pulau Pinang | 3 - 2 | 1 - 1 | Perlis | |
11 Jan 2018 12:00 | FT | Surfaspor | 1 - 1 | 1 - 0 | Kayserispor | |
11 Jan 2018 11:00 | FT | UD Marbella | 2 - 1 | 1 - 0 | Kaiserslautern | |
11 Jan 2018 00:00 | FT | Corinthians Paulista | 2 - 1 | 1 - 0 | PSV Eindhoven | |
10 Jan 2018 22:00 | FT | Veranopolis Rs | 1 - 0 | 1 - 0 | Avenida Rs | |
10 Jan 2018 22:00 | FT | Novo Hamburgo RS | 0 - 0 | 0 - 0 | Sao Paulo Rs | |
10 Jan 2018 17:00 | FT | Sporting Charleroi | 1 - 0 | 0 - 0 | Seoul | |
10 Jan 2018 17:00 | FT | Volta Redonda | 3 - 1 | 2 - 0 | Sao Mateus | |
10 Jan 2018 15:59 | FT | Viktoria Plzen | 7 - 4 | 6 - 2 | Domazlice | |
10 Jan 2018 15:59 | FT | Basaksehir FK | 4 - 1 | 3 - 0 | Yeni Malatyaspor | |
10 Jan 2018 15:30 | FT | Pisek | 1 - 4 | 0 - 3 | Teplice | |
10 Jan 2018 15:00 | FT | KV Mechelen | 2 - 2 | 1 - 1 | Ingolstadt 04 | |
10 Jan 2018 15:00 | FT | Anderlecht | 4 - 3 | 1 - 0 | Utrecht | |
10 Jan 2018 15:00 | FT | Utrecht | 4 - 3 | 1 - 0 | Anderlecht | |
10 Jan 2018 15:00 | FT | Sturm Graz | 4 - 2 | 2 - 0 | SV Allerheiligen | |
10 Jan 2018 14:30 | FT | Union Santa Fe | 0 - 1 | 0 - 0 | San Martin San Juan | |
10 Jan 2018 14:30 | FT | Heidenheimer | 3 - 1 | 0 - 1 | Royal Antwerp | |
10 Jan 2018 14:15 | FT | Groningen | 1 - 2 | 0 - 1 | Club Brugge | |
10 Jan 2018 14:10 | FT | Kayserispor | 4 - 1 | 2 - 0 | Synot Slovacko | |
10 Jan 2018 14:00 | FT | Union Berlin | 3 - 1 | 0 - 1 | Gent | |
10 Jan 2018 14:00 | FT | Atletico Baleares | 2 - 4 | 1 - 1 | Bochum | |
10 Jan 2018 14:00 | FT | Erzgebirge Aue | 0 - 2 | 0 - 2 | Oostende | |
10 Jan 2018 14:00 | FT | Sivasspor | 1 - 4 | 0 - 2 | Genclerbirligi | |
10 Jan 2018 13:30 | FT | Pogon Szczecin | 3 - 0 | 1 - 0 | Blekitni Stargard Szczecinski | |
10 Jan 2018 13:00 | FT | Schaffhausen | 2 - 0 | 2 - 0 | Zurich | |
10 Jan 2018 13:00 | FT | Chiangmai Fc | 0 - 3 | 0 - 1 | Muang Thong United | |
10 Jan 2018 13:00 | FT | Trabzonspor | 1 - 1 | 0 - 0 | 1461 Trabzon Karadenizspor | |
10 Jan 2018 13:00 | FT | Energie Cottbus | 0 - 4 | 0 - 2 | Hallescher | |
10 Jan 2018 13:00 | FT | KV Mechelen | 2 - 1 | 0 - 0 | VfL Osnabruck | |
10 Jan 2018 12:30 | FT | Hansa Rostock | 3 - 2 | 0 - 2 | TSG Neustrelitz | |
10 Jan 2018 12:00 | FT | Bursaspor | 1 - 2 | 1 - 0 | KS Perparimi Kukesi | |
10 Jan 2018 11:30 | FT | Goztepe | 1 - 1 | 1 - 0 | Konyaspor | |
10 Jan 2018 11:00 | FT | Army United | 0 - 1 | 0 - 0 | Johor FC | |
10 Jan 2018 11:00 | FT | Khonkaen FC | 2 - 2 | 2 - 0 | Bangkok Glass Pathum | |
10 Jan 2018 11:00 | FT | Ingolstadt 04 | 1 - 0 | 1 - 0 | VfL Osnabruck | |
10 Jan 2018 10:30 | FT | Mitchelton | 0 - 6 | 0 - 3 | Moreton Bay United | |
10 Jan 2018 10:00 | FT | Elche | 4 - 3 | 3 - 2 | KSC Lokeren | |
10 Jan 2018 10:00 | FT | Banik Ostrava | 7 - 0 | 3 - 0 | Velke Mezirici | |
10 Jan 2018 09:00 | FT | Customs Department FC | 0 - 4 | 0 - 0 | Thai Honda Fc | |
09 Jan 2018 17:00 | FT | Sparta Praha U21 | 0 - 1 | 0 - 0 | Horovicko | |
09 Jan 2018 15:59 | FT | Bayern Munich | 5 - 3 | 1 - 1 | SG Sonnenhof Grobaspach | |
09 Jan 2018 15:00 | FT | Besiktas | 2 - 2 | 0 - 2 | ADO Den Haag | |
09 Jan 2018 14:30 | FT | Nurnberg | 0 - 1 | 0 - 0 | Gent | |
09 Jan 2018 14:30 | FT | Fortuna Dusseldorf | 1 - 3 | 1 - 2 | Standard Liege | |
09 Jan 2018 14:00 | FT | Hannover 96 | 4 - 1 | 2 - 1 | SC Paderborn 07 | |
09 Jan 2018 14:00 | FT | Darmstadt | 3 - 0 | 1 - 0 | Beveren | |
09 Jan 2018 13:00 | FT | SSV Jahn Regensburg | 3 - 3 | 2 - 0 | LASK Linz | |
09 Jan 2018 13:00 | FT | Nakhon Ratchasima | 0 - 0 | 0 - 0 | Samut Prakan City | |
09 Jan 2018 13:00 | FT | Stuttgarter Kickers | 0 - 4 | 0 - 3 | VfR Aalen | |
09 Jan 2018 12:00 | FT | Persija Jakarta | 1 - 1 | 1 - 0 | Kedah | |
09 Jan 2018 11:30 | FT | Phnom penh | 2 - 1 | 0 - 1 | Terengganu | |
09 Jan 2018 11:00 | FT | Chiangrai United | 0 - 0 | 0 - 0 | Port | |
09 Jan 2018 10:05 | FT | Sparta Praha | 7 - 2 | 2 - 2 | Fk Mas Taborsko | |
09 Jan 2018 08:30 | FT | Brisbane City SC | 4 - 2 | 1 - 1 | Souths United | |
08 Jan 2018 15:59 | FT | Young Boys | 6 - 1 | 2 - 1 | Vaduz | |
08 Jan 2018 15:00 | FT | Bolton Wanderers | 2 - 3 | 0 - 2 | 1. Magdeburg | |
08 Jan 2018 15:00 | FT | Borussia Dortmund | 3 - 2 | 2 - 2 | Zulte-Waregem | |
08 Jan 2018 14:00 | FT | VfB Stuttgart | 5 - 2 | 1 - 2 | Oostende | |
08 Jan 2018 14:00 | FT | Genclerbirligi | 4 - 1 | 0 - 0 | Kamza | |
08 Jan 2018 14:00 | FT | Kayserispor | 1 - 2 | 1 - 2 | KS Perparimi Kukesi | |
08 Jan 2018 08:00 | FT | Persela Lamongan | 2 - 2 | 1 - 0 | Kedah | |
07 Jan 2018 20:30 | FT | Portuguesa de Desportos | 0 - 0 | 0 - 0 | Portuguesa Rj | |
07 Jan 2018 19:00 | FT | Avenida Rs | 1 - 0 | 0 - 0 | Cruzeiro Rs | |
07 Jan 2018 17:15 | FT | Thụy Điển | 1 - 1 | 0 - 0 | Estonia | |
07 Jan 2018 15:59 | FT | Freiburg | 1 - 1 | 0 - 0 | Hamburger | |
07 Jan 2018 15:00 | FT | Wurzburger Kickers | 0 - 0 | 0 - 0 | Utrecht | |
07 Jan 2018 14:30 | FT | Mainz 05 | 0 - 3 | 0 - 2 | Monchengladbach | |
07 Jan 2018 14:30 | FT | Werder Bremen | 0 - 4 | 0 - 3 | Twente Enschede | |
07 Jan 2018 13:30 | FT | Schalke 04 | 2 - 1 | 0 - 0 | Genk | |
07 Jan 2018 12:30 | FT | Hansa Rostock | 4 - 0 | 1 - 0 | Blekitni Stargard Szczecinski | |
07 Jan 2018 12:15 | FT | Freiburg | 2 - 0 | 2 - 0 | Kaiserslautern | |
07 Jan 2018 09:00 | FT | Air Force Central | 1 - 4 | 1 - 0 | Pahang | |
06 Jan 2018 23:00 | FT | Port Melbourne Sharks | 1 - 4 | 0 - 1 | Avondale Heights | |
06 Jan 2018 18:15 | FT | Red Bull Brasil | 0 - 2 | 0 - 2 | Botafogo Sp | |
06 Jan 2018 15:59 | FT | Borussia Dortmund | 0 - 2 | 0 - 0 | Fortuna Dusseldorf | |
06 Jan 2018 15:00 | FT | NEC Nijmegen | 4 - 0 | 3 - 0 | Eintr. Braunschweig | |
06 Jan 2018 14:50 | FT | Koln | 1 - 0 | 0 - 0 | Hertha Berlin | |
06 Jan 2018 14:30 | FT | Wolfsburg | 2 - 1 | 2 - 0 | Dynamo Dresden | |
06 Jan 2018 14:30 | FT | RB Leipzig | 2 - 0 | 1 - 0 | Dukla Praha | |
06 Jan 2018 14:30 | FT | Al-Ahli Doha | 0 - 6 | 0 - 1 | Bayern Munich | |
06 Jan 2018 14:00 | FT | Al Ahly | 0 - 6 | 0 - 1 | Bayern Munich | |
06 Jan 2018 14:00 | FT | MVV Maastricht | 2 - 0 | 2 - 0 | BVV Barendrecht | |
06 Jan 2018 14:00 | FT | Eintr Frankfurt | 0 - 0 | 0 - 0 | Erzgebirge Aue | |
06 Jan 2018 14:00 | FT | VfB Stuttgart | 2 - 1 | 1 - 0 | Twente Enschede | |
06 Jan 2018 14:00 | FT | Jong PSV Eindhoven | 5 - 1 | 0 - 0 | IJsselmeervogels | |
06 Jan 2018 13:30 | FT | VVV Venlo | 4 - 0 | 3 - 0 | De Graafschap | |
06 Jan 2018 13:30 | FT | Arminia Bielefeld | 2 - 1 | 0 - 1 | Hannover 96 | |
06 Jan 2018 13:00 | FT | Bayer Leverkusen | 2 - 2 | 2 - 1 | Preuben Munster | |
06 Jan 2018 13:00 | FT | St. Gallen | 1 - 2 | 0 - 0 | Mainz 05 | |
06 Jan 2018 13:00 | FT | Carl Zeiss Jena | 2 - 3 | 2 - 1 | SSV Jahn Regensburg | |
06 Jan 2018 12:30 | FT | Ilves Tampere | 1 - 1 | 0 - 0 | Tpv Tampere | |
06 Jan 2018 12:30 | FT | PKNP | 1 - 3 | 1 - 1 | Selangor PKNS | |
06 Jan 2018 12:00 | FT | Hoffenheim | 2 - 2 | 2 - 1 | SBV Excelsior | |
06 Jan 2018 12:00 | FT | Muang Thong United | 4 - 0 | 0 - 0 | Khánh Hòa | |
06 Jan 2018 11:00 | FT | Jong Ajax Amsterdam | 2 - 3 | 0 - 1 | Volendam | |
06 Jan 2018 11:00 | FT | Stade Tunisien | 1 - 0 | 1 - 0 | C. A. Bizertin | |
06 Jan 2018 10:00 | FT | Banik Ostrava | 2 - 1 | 1 - 1 | Hlucin | |
06 Jan 2018 09:00 | FT | Samut Prakan City | 1 - 1 | 0 - 0 | Eastern A.A Football Team | |
06 Jan 2018 08:05 | FT | Moreton Bay United | 6 - 0 | 1 - 0 | Brisbane Wolves | |
06 Jan 2018 07:00 | FT | Springvale White Eagles | 3 - 4 | 1 - 1 | Northcote City | |
05 Jan 2018 18:30 | FT | TEC | 2 - 5 | 2 - 1 | Oss | |
05 Jan 2018 14:00 | FT | St Pauli | 1 - 3 | 1 - 2 | Wolfsburg | |
05 Jan 2018 13:00 | FT | SpVgg Unterhaching | 2 - 1 | 0 - 0 | Heidenheimer | |
05 Jan 2018 13:00 | FT | Bayer Leverkusen | 2 - 1 | 1 - 0 | Greuther Furth | |
05 Jan 2018 13:00 | FT | Heidenheimer | 2 - 1 | 0 - 0 | SpVgg Unterhaching | |
05 Jan 2018 08:30 | FT | Misc Mifa Petaling | 4 - 0 | 3 - 0 | Selangor PB | |
04 Jan 2018 20:00 | FT | Nữ Breidablik | 2 - 2 | 1 - 2 | Nữ Umf Selfoss | |
04 Jan 2018 16:30 | FT | Malaga | 2 - 1 | 2 - 1 | Hamburger | |
04 Jan 2018 13:45 | FT | Al-Qadsia SC | 3 - 1 | 2 - 0 | Al Ttadamon | |
04 Jan 2018 13:00 | FT | Al Ahly | 1 - 0 | 1 - 0 | Shabab AlOrdon |
seizoen
speelronde
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...