Kalendarz piłkarskie 11-10-2020
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
czas | Minute | Dom | Koniec | Połowa | Wyjazd | Analiza | |||||
Spain Segunda Division B Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | CD Castellon | |||||||
11 Oct 2020 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Mallorca | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Las Palmas | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Girona | |||||||
11 Oct 2020 16:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Albacete | |||||||
11 Oct 2020 17:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Cartagena | |||||||
11 Oct 2020 20:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sporting de Gijon | |||||||
International Friendly Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 00:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Nicaragua | |||||||
11 Oct 2020 03:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Panama | |||||||
11 Oct 2020 12:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Bukovyna Chernivtsi | |||||||
11 Oct 2020 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Zimbabwe | |||||||
11 Oct 2020 13:45 | FT | 4 - 1 | 0 - 0 | FYR Macedonia U19 | |||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Burundi | |||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Zambia | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Comoros | |||||||
11 Oct 2020 16:00 | ? - ? | ? - ? | Thụy Sỹ U19 | ||||||||
11 Oct 2020 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Benin | |||||||
11 Oct 2020 16:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | As Calcio Potenza | |||||||
11 Oct 2020 17:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | SD Amorebieta | |||||||
11 Oct 2020 17:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Cordoba C.F. | |||||||
11 Oct 2020 18:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Malaga B | |||||||
Brasil Serie A Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 01:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Goias | |||||||
11 Oct 2020 20:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Gremio | |||||||
11 Oct 2020 20:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Bahia | |||||||
11 Oct 2020 22:15 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Bragantino | |||||||
11 Oct 2020 22:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Botafogo | |||||||
USA MLS Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 00:00 | ? - ? | ? - ? | Los Angeles Galaxy | ||||||||
11 Oct 2020 03:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Real Salt Lake | |||||||
11 Oct 2020 21:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | New England Revolution | |||||||
Sweden Superettan Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 13:30 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | GIF Sundsvall | |||||||
11 Oct 2020 16:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Osters IF | |||||||
Brasil Serie B Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cruzeiro | |||||||
Gouden Gids Divisie Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 13:30 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Dordrecht 90 | |||||||
Portugal Cup Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 11:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Academica Coimbra | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Valadares Gaia | ||||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Vila Cortez | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Aljustrelense | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 5 | 1 - 3 | Leixoes | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Oriental Lisboa | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Paredes | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Sacavenense | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | Casa Pia Ac | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Canelas 2010 | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Anadia | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ferreiras | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Uniao Leiria | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Real Sport | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Beira Mar | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Fabril Barreiro | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Mirandela | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Fafe | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Marinhense | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 4 - 2 | 0 - 1 | Agueda | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Pinhalnovense | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Mortagua | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 4 | UD Oliveirense | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Chaves | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 0 | CD Cova Piedade | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Olimpico Montijo | ||||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Vizela | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Barreirense | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Gondomar | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cf Carnegie | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | Arouca | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 8 | 0 - 3 | SCU Torreense | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Vilar De Perdizes | |||||||
11 Oct 2020 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Merelinense | |||||||
11 Oct 2020 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Camacha | |||||||
Vietnam Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 11:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Quảng Nam | |||||||
Japanese League Division 2 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 06:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Zweigen Kanazawa FC | |||||||
11 Oct 2020 08:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Okayama FC | |||||||
HongKong Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 08:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Guangzhou Rf U19 | |||||||
11 Oct 2020 08:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Kitchee | |||||||
11 Oct 2020 08:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Leeman | |||||||
Malaysia Super League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Pahang | |||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 2 | Kedah | |||||||
Egypt Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Pyramids | |||||||
Morocco Super League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 19:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Forces Armee Royales | |||||||
11 Oct 2020 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Renaissance Sportive de Berkane | |||||||
11 Oct 2020 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | MCO Mouloudia Oujda | |||||||
11 Oct 2020 19:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Wydad Casablanca | |||||||
Costa Rica Primera Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 03:00 | ? - ? | ? - ? | Perez Zeledon | ||||||||
11 Oct 2020 18:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Sporting San Jose | |||||||
11 Oct 2020 22:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Saprissa | |||||||
11 Oct 2020 23:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Jicaral | |||||||
Guatemala Liga Nacional Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | CD Malacateco | |||||||
11 Oct 2020 20:05 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Xelaju MC | |||||||
El Salvador Primera Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 02:15 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | CD FAS | |||||||
11 Oct 2020 22:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Sonsonate | |||||||
11 Oct 2020 22:15 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Santa Tecla | |||||||
Honduras Liga Nacional Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 00:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Platense | |||||||
11 Oct 2020 02:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Upnfm | |||||||
11 Oct 2020 02:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Marathon | |||||||
11 Oct 2020 23:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Real Sociedad Tocoa | |||||||
Korea K League Challenge Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 05:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Ansan Greeners | |||||||
11 Oct 2020 05:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Bucheon 1995 | |||||||
11 Oct 2020 08:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Chungnam Asan | |||||||
Poland - 2. Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 11:40 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Odra Opole | |||||||
Colombia Copa Mustang Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 00:05 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Deportivo Cali | |||||||
11 Oct 2020 02:10 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Atletico Junior Barranquilla | |||||||
11 Oct 2020 20:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Deportes Tolima | |||||||
11 Oct 2020 22:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Dep.Independiente Medellin | |||||||
Australia Queensland State League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 08:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Sunshine Coast Wanderers | |||||||
11 Oct 2020 09:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Brisbane Olympic United FC | |||||||
11 Oct 2020 09:15 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Eastern Suburbs | |||||||
Japan Football League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 05:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | Roasso Kumamoto | |||||||
11 Oct 2020 05:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Gainare Tottori | |||||||
11 Oct 2020 05:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Azul Claro Numazu | |||||||
11 Oct 2020 05:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Imabari FC | |||||||
11 Oct 2020 05:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Sc Sagamihara | |||||||
11 Oct 2020 06:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Blaublitz Akita | |||||||
11 Oct 2020 06:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Kataller Toyama | |||||||
11 Oct 2020 06:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Kagoshima United | |||||||
11 Oct 2020 07:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | AC Nagano Parceiro | |||||||
Sweden Div 1 Sodra Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Assyriska Turab Ik Jkp | |||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Landskrona BoIS | |||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Lindome GIF | |||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Tvaakers IF | |||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Trollhattan | |||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Lunds BK | |||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | Enskede Ik | |||||||
Western Australia Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 12:15 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Floreat Athena | |||||||
Croatia Cup Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Zapresic | |||||||
Russia Div 2 South Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 12:00 | FT | 1 - 5 | 1 - 3 | Kuban Kholding | |||||||
11 Oct 2020 12:30 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Chernomorets Novorossiysk | |||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Krasnodar Iii | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Legion Dynamo | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | SKA Rostov | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 6 - 1 | 1 - 0 | FK Biolog | |||||||
11 Oct 2020 16:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Spartak Nalchik | |||||||
Russia Div 2 Center Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 07:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Strogino Moscow | |||||||
11 Oct 2020 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Sokol | |||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | 4 - 1 | 0 - 0 | Kvant Obninsk | |||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Metallurg Vidnoye | |||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Khimki Reserve | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | FK Kaluga | |||||||
11 Oct 2020 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Avangard | |||||||
Chinese Football League Divison 1 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 08:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Beijing Beikong | |||||||
11 Oct 2020 08:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Changchun YaTai | |||||||
11 Oct 2020 08:30 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Guizhou Zhicheng | |||||||
11 Oct 2020 12:35 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Shenyang Urban | |||||||
11 Oct 2020 12:35 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Beijing Renhe | |||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Nantong Zhiyun | |||||||
Brisbane Premier emier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 08:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Grange Thistle Sc | |||||||
Sweden Div 2 Norrland Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Brommapojkarna | |||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Ifk Berga | |||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Sollentuna United FF | |||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | 5 - 2 | 3 - 1 | Haninge | |||||||
11 Oct 2020 14:00 | ? - ? | ? - ? | IFK Lulea | ||||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 5 | 0 - 4 | Gefle IF | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Taby | |||||||
Norway Adeccoligaen Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 14:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Sandnes Ulf | |||||||
11 Oct 2020 14:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Oygarden | |||||||
11 Oct 2020 14:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Tromso IL | |||||||
11 Oct 2020 14:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kongsvinger | |||||||
11 Oct 2020 14:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ranheim IL | |||||||
11 Oct 2020 14:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Stjordals Blink | |||||||
11 Oct 2020 14:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Grorud IL | |||||||
Ukraine Division 2 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Chernomorets Odessa | |||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | 6 - 1 | 2 - 1 | Hirnyk Sport | |||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Obolon Kiev | |||||||
11 Oct 2020 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Volyn | |||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Prykarpattya Ivano Frankivsk | |||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Fk Avanhard Kramatorsk | |||||||
Uzbekistan Division 1 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 11:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Dinamo Samarkand | |||||||
Iceland Ladies Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Nữ Ibv Vestmannaeyjar | ||||||||
11 Oct 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Nữ Stjarnan | ||||||||
11 Oct 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Nữ Valur | ||||||||
11 Oct 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Nữ Fylkir | ||||||||
Serbia Prva Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Zeleznicar Pancevo | |||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Buducnost Dobanovci | |||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Trajal Krusevac | |||||||
Estonia Esi Liiga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 11:00 | FT | 0 - 6 | 0 - 4 | Tallinna Levadia 2 | |||||||
11 Oct 2020 11:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | Flora Tallinn Ii | |||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Elva | |||||||
Slovenia 2. Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 14:30 | ? - ? | ? - ? | NK Krka | ||||||||
Korea Challengers League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 07:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Busan Transpor Tation | |||||||
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 16:00 | ? - ? | ? - ? | Varbergs Bois U21 | ||||||||
11 Oct 2020 16:00 | ? - ? | ? - ? | Falkenbergs FF U21 | ||||||||
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Norra Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 16:00 | ? - ? | ? - ? | IFK Norrkoping U21 | ||||||||
11 Oct 2020 16:00 | ? - ? | ? - ? | Orebro U21 | ||||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 09:15 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Slovacko Ii | |||||||
11 Oct 2020 09:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Zlin B | |||||||
11 Oct 2020 09:15 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Sokol Hostoun | |||||||
11 Oct 2020 09:15 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Pribram B | |||||||
11 Oct 2020 09:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Fk Banik Sokolov | |||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 0 | Jiskra Usti Nad Orlici | |||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Kumla | |||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | 6 - 1 | 2 - 1 | Ullared | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 4 - 2 | 1 - 1 | Bk Olympic | |||||||
Latvia - 2. Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Grobina | |||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Leevon | |||||||
Japan Women Division 1 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 05:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Nữ Vegalta Sendai | |||||||
11 Oct 2020 05:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Nữ Urawa Reds | |||||||
11 Oct 2020 05:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Nữ Kanagawa University | |||||||
11 Oct 2020 05:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | Nữ JEF United Ichihara | |||||||
Japan Women Division 2 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 05:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Nữ Setagaya Sfida | |||||||
German 3. Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Sv Meppen | |||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Ingolstadt 04 | |||||||
German Frauen Bundesliga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Nữ Wolfsburg | |||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Nữ Bayern Munich | |||||||
Poland Centralna Liga Juniorow Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 09:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Pogon Szczecin Youth | |||||||
11 Oct 2020 10:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Sms Lodz Youth | |||||||
11 Oct 2020 11:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Wisla Krakow Youth | |||||||
Belgian Cup Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Eendracht Aalst | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Kv Zelzate | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | KSK Heist | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 5 - 1 | 3 - 0 | Hades | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Dender | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Royal Fc Liege | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Jette | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Oud Heverlee | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Dessel Sport | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 6 - 1 | 4 - 0 | Blankenberge | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Rus Saint Ghislain Tertre Hautrage | |||||||
Spanish Federacion Cup Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Salamanca | |||||||
11 Oct 2020 11:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | UD Melilla | |||||||
11 Oct 2020 11:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Racing de Ferrol | |||||||
11 Oct 2020 17:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | UCAM Murcia | |||||||
Lebanon Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 13:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Al-Safa | |||||||
11 Oct 2020 13:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Al-Nejmeh | |||||||
11 Oct 2020 14:05 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Bourj | |||||||
Italian Women Division 1 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 11:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Gs Roma Womens | |||||||
11 Oct 2020 16:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Nữ Fiorentina | |||||||
Brazil National Football Tournament U20 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Santos Youth | |||||||
11 Oct 2020 19:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | America Mg Youth | |||||||
11 Oct 2020 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Atletico Paranaense Youth | |||||||
11 Oct 2020 19:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Ceara Youth | |||||||
Chile Primera Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 20:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Palestino | |||||||
11 Oct 2020 22:30 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | La Serena | |||||||
Mexico Primera Divison A Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 01:05 | ? - ? | ? - ? | Pumas Tabasco | ||||||||
11 Oct 2020 03:05 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Correcaminos Uat | |||||||
11 Oct 2020 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Cimarrones De Sonora | |||||||
11 Oct 2020 22:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Venados | |||||||
Ecuador Campeonato Serie B Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 16:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Santo Domingo | |||||||
Japan Football League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 05:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Osaka | |||||||
United Soccer League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 00:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | St Louis Lions | |||||||
11 Oct 2020 00:30 | FT | 4 - 2 | 2 - 0 | Birmingham Legion | |||||||
11 Oct 2020 00:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Pittsburgh Riverhounds | |||||||
11 Oct 2020 01:05 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Charleston Battery | |||||||
11 Oct 2020 02:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | New Mexico United | |||||||
11 Oct 2020 02:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Los Angeles Galaxy 2 | |||||||
11 Oct 2020 02:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Tulsa Roughneck | |||||||
11 Oct 2020 03:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sacramento Republic Fc | |||||||
Belarus Pershaya Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 12:00 | FT | 5 - 1 | 0 - 0 | Naftan Novopolock | |||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Lokomotiv Gomel | |||||||
Romania Liga 2 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 09:00 | ? - ? | ? - ? | Csikszereda Miercurea | ||||||||
UEFA Nations League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Xứ Wales | |||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Albania | |||||||
11 Oct 2020 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hà Lan | |||||||
11 Oct 2020 17:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Bỉ | |||||||
11 Oct 2020 17:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Thụy Điển | |||||||
11 Oct 2020 17:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Romania | |||||||
11 Oct 2020 17:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Bulgaria | |||||||
11 Oct 2020 17:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Georgia | |||||||
11 Oct 2020 17:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | Macedonia | |||||||
11 Oct 2020 17:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Belarus | |||||||
11 Oct 2020 19:45 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Đan Mạch | |||||||
11 Oct 2020 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Bồ Đào Nha | |||||||
11 Oct 2020 19:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Áo | |||||||
11 Oct 2020 19:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Séc | |||||||
11 Oct 2020 19:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Slovakia | |||||||
11 Oct 2020 19:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Thổ Nhĩ Kỳ | |||||||
11 Oct 2020 19:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Hungary | |||||||
11 Oct 2020 19:45 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Moldova | |||||||
11 Oct 2020 19:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Slovenia | |||||||
11 Oct 2020 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Italy | |||||||
South Australian Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 05:30 | FT | 4 - 4 | 3 - 3 | Adelaide Panthers | |||||||
Australia New South Wales Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 05:00 | FT | 5 - 2 | 1 - 1 | Manly United | |||||||
Australia New South Wales Northern Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 07:00 | FT | 9 - 0 | 3 - 0 | Adamstown Rosebuds | |||||||
11 Oct 2020 07:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Lambton Jarvis | |||||||
11 Oct 2020 07:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Charleston City Blues | |||||||
11 Oct 2020 07:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Hamilton Olympic | |||||||
Japan Challenge League Women Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 05:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Nữ Fukuoka An | |||||||
11 Oct 2020 05:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Nữ Jfa Academy Fukushima | |||||||
Italy Serie D Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Rende | |||||||
Brazil Serie D Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 19:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Independente Pa | |||||||
11 Oct 2020 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Vitoria Da Conquista Ba | |||||||
11 Oct 2020 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | ABC RN | |||||||
11 Oct 2020 19:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Marcilio Dias Sc | |||||||
11 Oct 2020 19:45 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | River Pi | |||||||
11 Oct 2020 23:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Ferroviaria Sp | |||||||
USA Women Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 01:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Portland Thorns Fc Womens | |||||||
Germany Regionalliga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | 08 Homburg | |||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Havelse | |||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Atlas Delmenhorst | |||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Werder Bremen Am | |||||||
Germany Oberliga NOFV Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | SC Victoria Hamburg | |||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Freie Turnerschaft Braunschweig | |||||||
QLD Division 1 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 07:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | SWQ Thunder | |||||||
Primera Division de Uruguay Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 00:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Wanderers FC | |||||||
11 Oct 2020 14:15 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Boston River | |||||||
11 Oct 2020 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Deportivo Maldonado | |||||||
11 Oct 2020 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Ca Rentistas | |||||||
11 Oct 2020 19:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Cerro Largo | |||||||
11 Oct 2020 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Ca Torque | |||||||
Holland Ligue 3 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 13:30 | ? - ? | ? - ? | AFC Amsterdam | ||||||||
Belgian First Amateur Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Kfc Mandel United | |||||||
Sweden Div 3 Mellersta Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 12:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Pitea If | |||||||
Finland - Kakkonen Lohko Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 12:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Gbk Kokkola | |||||||
Norway 2.Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Arendal | |||||||
11 Oct 2020 15:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Tromsdalen UIL | |||||||
11 Oct 2020 15:30 | FT | 3 - 3 | 2 - 1 | Bryne | |||||||
Denmark - 2.Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 12:00 | FT | 4 - 2 | 0 - 0 | Naesby BK | |||||||
11 Oct 2020 12:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Skovshoved | |||||||
11 Oct 2020 12:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Aarhus Fremad | |||||||
Denmark - 4.Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 12:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Husum Bk | |||||||
11 Oct 2020 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Ringkobing | |||||||
Austrian 3.Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 09:30 | ? - ? | ? - ? | Sc Schwaz | ||||||||
11 Oct 2020 15:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Wacker Innsbruck Amateure | |||||||
Thai Division 2 League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 10:00 | FT | 4 - 1 | 0 - 0 | Pathum Thani United | |||||||
11 Oct 2020 10:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ayutthaya Fc | |||||||
Austria Landesliga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 09:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Fv Austria Xiii | |||||||
11 Oct 2020 10:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Tsv Neumarkt | |||||||
Austrian Frauen Bundesliga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 10:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Usc Landhaus Womens | |||||||
Switzerland 1.Liga Promotion Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Bellinzona | |||||||
Czech Group D League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 09:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Zdar Nad Sazavou | |||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Stara Rise | |||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Brno B | |||||||
Romania - Liga 3 Seria Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Vedita Colonesti | |||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Progresul Spartac | |||||||
Croatia 2 HNL Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Croatia Zmijavci | |||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 2 | Radnik Sesvete | |||||||
Estonia Teine Liiga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 11:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 3 | Nomme Jk Kalju Ii | |||||||
Montenegro Division 2 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ofk Igalo | |||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Ibar Rozaje | |||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | Drezga | |||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 3 | Mornar | |||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Bokelj Kotor | |||||||
Chinese Taipei Intercity League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 09:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Taichung Futuro | |||||||
11 Oct 2020 09:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Ntupes | |||||||
11 Oct 2020 09:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Hang Yuen | |||||||
11 Oct 2020 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Taicheng Lions | |||||||
Mexico Youth U20 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Leon U20 | |||||||
11 Oct 2020 16:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Puebla U20 |
sumie Spotkań: 335
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
Ligi (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...