Kalendarz piłkarskie 12-04-2019
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
czas | Minute | Dom | Koniec | Połowa | Wyjazd | Analiza | |||||
English Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Newcastle United | |||||||
Italy Serie B Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 20:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Perugia | |||||||
Spain Segunda Division B Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Real Oviedo | |||||||
12 Apr 2019 20:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Granada | |||||||
Germany Bundesliga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Schalke 04 | |||||||
Germany Bundesliga 2 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 17:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Heidenheimer | |||||||
12 Apr 2019 17:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | SSV Jahn Regensburg | |||||||
French Ligue 1 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Amiens | |||||||
12 Apr 2019 19:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Lyon | |||||||
French Ligue 2 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Auxerre | |||||||
12 Apr 2019 19:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Le Havre | |||||||
12 Apr 2019 19:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Chateauroux | |||||||
12 Apr 2019 19:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Red Star 93 | |||||||
12 Apr 2019 19:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Grenoble | |||||||
12 Apr 2019 19:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Stade Brestois | |||||||
12 Apr 2019 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Valenciennes | |||||||
12 Apr 2019 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Ajaccio GFCO | |||||||
12 Apr 2019 19:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Clermont Foot | |||||||
Portugal Primera Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 20:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Belenenses | |||||||
Eredivisie Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Emmen | |||||||
International Friendly Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 13:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Klubi 04 | |||||||
Belgium Jupiler League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 19:30 | ? - ? | ? - ? | Anderlecht | ||||||||
12 Apr 2019 19:30 | FT | 5 - 0 | 0 - 0 | Anderlecht | |||||||
Russia Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 16:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Rubin Kazan | |||||||
Denmark SAS Ligaen Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 18:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Horsens | |||||||
Sweden Allsvenskan Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Orebro | |||||||
Norway Tippeligaen Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 18:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 3 | Mjondalen | |||||||
Ireland Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 19:45 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Dundalk | |||||||
12 Apr 2019 19:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | St Patrick's | |||||||
12 Apr 2019 19:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Derry City | |||||||
12 Apr 2019 20:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Waterford United | |||||||
12 Apr 2019 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Bohemians | |||||||
Republic Gambrinus Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 16:59 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Bohemians 1905 | |||||||
Sweden Superettan Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Dalkurd Ff | |||||||
Turkey Super Lig Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 18:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Trabzonspor | |||||||
CONCACAF Champions League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 02:07 | FT | 2 - 5 | 2 - 2 | Monterrey | |||||||
Gouden Gids Divisie Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 19:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Den Bosch | |||||||
12 Apr 2019 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | MVV Maastricht | |||||||
12 Apr 2019 19:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Jong Utrecht | |||||||
12 Apr 2019 19:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Roda JC Kerkrade | |||||||
12 Apr 2019 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Telstar | |||||||
12 Apr 2019 19:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Jong PSV Eindhoven | |||||||
12 Apr 2019 19:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 3 | RKC Waalwijk | |||||||
12 Apr 2019 19:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Helmond Sport | |||||||
Liga de Honora Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | CD Cova Piedade | |||||||
12 Apr 2019 20:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | SL Benfica B | |||||||
Australia League A Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 10:50 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Wellington Phoenix | |||||||
Copa Libertadores Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 01:00 | FT | 6 - 1 | 2 - 1 | San Jose | |||||||
12 Apr 2019 03:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Deportivo Lara | |||||||
Vietnam Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 11:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Tp Hồ Chí Minh | |||||||
12 Apr 2019 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hà Nội | |||||||
Copa do Brasil Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 01:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Atletico Clube Goianiense | |||||||
Norway NM Cupen Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 18:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Skanland | |||||||
Iran Pro League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 13:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Teraktor-Sazi | |||||||
12 Apr 2019 14:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Naft Masjed Soleyman | |||||||
12 Apr 2019 14:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Esteghlal Tehran | |||||||
12 Apr 2019 15:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Pars Jonoubi Jam | |||||||
Singapore Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 12:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Home United FC | |||||||
Romania - Division A Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 16:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Dunarea Calarasi | |||||||
12 Apr 2019 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Dinamo Bucuresti | |||||||
Thailand Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Chiangrai United | |||||||
Serbia Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 16:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | FK Rad Beograd | |||||||
Malaysia Super League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Perak | |||||||
12 Apr 2019 14:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Terengganu | |||||||
Croatia Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 16:59 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Rudes | |||||||
Egypt Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 16:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | El Entag El Harby | |||||||
Bulgaria Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 15:15 | FT | 3 - 5 | 1 - 3 | Dunav Ruse | |||||||
12 Apr 2019 17:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Lokomotiv Plovdiv | |||||||
Belarus Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 16:59 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Slavia Mozyr | |||||||
Wales Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 19:45 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Connah's QN | |||||||
12 Apr 2019 19:45 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Newtown | |||||||
12 Apr 2019 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Newi Cefn Druids | |||||||
Iraq Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 13:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Al Minaa | |||||||
12 Apr 2019 13:30 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Al Kahrabaa | |||||||
12 Apr 2019 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Naft Al Basra | |||||||
12 Apr 2019 13:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Al Semawah | |||||||
UAE League Professional Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 14:50 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Ahli Al-Fujirah | |||||||
12 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Al-Sharjah | |||||||
12 Apr 2019 17:30 | FT | 2 - 4 | 0 - 2 | Al Ahli Dubai | |||||||
12 Apr 2019 17:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Al-Dhafra | |||||||
South Africa Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Bidvest Wits | |||||||
China Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 12:35 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | ShenHua SVA FC | |||||||
Vietnam First Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Huế | |||||||
Switzerland Challenge League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 19:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Winterthur | |||||||
Moldova Divizia Nationala Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 12:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Sheriff | |||||||
12 Apr 2019 14:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Zimbru Chisinau | |||||||
Malaysia Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 14:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Negeri Sembilan | |||||||
12 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | PDRM | |||||||
Poland - 2. Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 19:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Stal Mielec | |||||||
Austria Erste Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 18:10 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | SV Horn | |||||||
12 Apr 2019 18:10 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Liefering | |||||||
12 Apr 2019 18:10 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Lafnitz | |||||||
12 Apr 2019 18:10 | FT | 4 - 0 | 4 - 0 | Austria Wien Amateure | |||||||
12 Apr 2019 18:10 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | WSG Wattens | |||||||
12 Apr 2019 18:10 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Floridsdorfer AC Wien | |||||||
Russia Div 2 West Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Chertanovo Moscow Ii | |||||||
Ukraine U21 Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 10:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 0 | Zorya U21 | |||||||
12 Apr 2019 11:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Olimpic Donetsk U21 | |||||||
Scotland Championship Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 19:05 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Ayr Utd | |||||||
Korea K-National League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 11:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Changwon City | |||||||
12 Apr 2019 11:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Gyeongju KHNP | |||||||
Georgia Pirveli Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Samtredia | |||||||
12 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Shevardeni | |||||||
Belgium - 2e Klasse Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 19:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Tubize | |||||||
Uzbekistan Professional Football League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 14:15 | FT | 4 - 1 | 3 - 1 | Qizilqum Zarafshon | |||||||
12 Apr 2019 15:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Navbahor Namangan | |||||||
Jordan Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Al Aqaba Sc | |||||||
12 Apr 2019 17:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | That Ras | |||||||
Georgia Primera Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Dila Gori | |||||||
12 Apr 2019 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Sioni Bolnisi | |||||||
Venezuela Primera Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 21:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Zulia | |||||||
Russia Div 2 South Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Dynamo Stavropol | |||||||
12 Apr 2019 14:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Mashuk-KMV | |||||||
12 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Druzhba Maykop | |||||||
12 Apr 2019 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | FK Biolog | |||||||
12 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | SKA Rostov | |||||||
12 Apr 2019 15:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Chernomorets Novorossiysk | |||||||
12 Apr 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Angusht Nazran | |||||||
Australia Victorian Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 11:15 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Melbourne Knights | |||||||
12 Apr 2019 11:30 | FT | 1 - 4 | 0 - 3 | Altona Magic | |||||||
French Nationa League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 19:00 | FT | 5 - 1 | 1 - 1 | Entente Sannois | |||||||
12 Apr 2019 19:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Marignane Gignac | |||||||
12 Apr 2019 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cholet So | |||||||
12 Apr 2019 19:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Lyon la Duchere | |||||||
12 Apr 2019 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Stade Lavallois MFC | |||||||
12 Apr 2019 19:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Concarneau | |||||||
12 Apr 2019 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Bourg Peronnas | |||||||
12 Apr 2019 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Drancy | |||||||
Paraguayan Primera Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 23:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Guarani CA | |||||||
Ireland Division 1 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 19:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Wexford Youths | |||||||
12 Apr 2019 19:45 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Athlone | |||||||
12 Apr 2019 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Shelbourne | |||||||
12 Apr 2019 19:45 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Cobh Ramblers | |||||||
Turkey 2 Ligi A Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 16:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Osmanlispor | |||||||
Russia Youth Championship League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 11:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Orenburg Youth | |||||||
12 Apr 2019 12:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Lokomotiv Moscow Youth | |||||||
12 Apr 2019 12:00 | FT | 5 - 3 | 1 - 1 | Fk Ural Youth | |||||||
Brisbane Premier emier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 11:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Acacia Ridge | |||||||
Czech Republic 2. Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Budejovice | |||||||
12 Apr 2019 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Vysocina Jihlava | |||||||
12 Apr 2019 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Prostejov | |||||||
12 Apr 2019 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Fk Graffin Vlasim | |||||||
Israel Leumit League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Afula | |||||||
12 Apr 2019 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Iksal | |||||||
12 Apr 2019 14:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Hapoel Rishon Letzion | |||||||
12 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Petah Tikva | |||||||
12 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Acco | |||||||
Ukraine Division 2 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 11:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Zirka Kirovohrad | |||||||
12 Apr 2019 16:00 | FT | 7 - 0 | 2 - 0 | Sumy | |||||||
12 Apr 2019 16:59 | FT | 2 - 4 | 1 - 1 | Volyn | |||||||
Iceland Cup Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 20:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Reynir Sandgerdi | |||||||
12 Apr 2019 20:00 | FT | 9 - 0 | 3 - 0 | Kongarnir | |||||||
12 Apr 2019 20:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Kfr Aegir | |||||||
12 Apr 2019 21:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Ka Akureyri | |||||||
12 Apr 2019 21:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Isbjorninn | |||||||
12 Apr 2019 21:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Bjorninn | |||||||
Czech Republic U19 League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 10:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Viktoria Plzen U19 | |||||||
Bahrain Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 15:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Al-Riffa | |||||||
12 Apr 2019 18:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Al Budaiya | |||||||
Slovenia 2. Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 15:30 | FT | 3 - 1 | 3 - 1 | NK Ptuj Drava | |||||||
Namibia Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 18:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Blue Waters Fc | |||||||
Slovakia 2. Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Dukla Banska Bystrica | |||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Vanersborgs If | |||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 18:30 | FT | 2 - 4 | 1 - 1 | Enskede Ik | |||||||
Austrian Regionalliga Mitte Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 18:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Sturm Graz Amat. | |||||||
12 Apr 2019 18:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 0 | Wolfsberger Ac Amateure | |||||||
12 Apr 2019 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Atsv Stadl Paura | |||||||
12 Apr 2019 18:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 1 | Deutschlandsberger Sc | |||||||
12 Apr 2019 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | SV Allerheiligen | |||||||
German 3. Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Hallescher | |||||||
Saudi Arabia Professional League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 17:05 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Al Qadasiya | |||||||
12 Apr 2019 17:20 | FT | 1 - 3 | 1 - 3 | Al Feiha | |||||||
12 Apr 2019 18:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Al Faisaly Harmah | |||||||
12 Apr 2019 18:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Al Hilal | |||||||
Poland 3. Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 18:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Olimpia Grudziadz | |||||||
Poland Centralna Liga Juniorow Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 10:00 | FT | 3 - 3 | 0 - 2 | Zaglebie Lubin Youth | |||||||
Colombia Copa Cup Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 01:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | America de Cali | |||||||
12 Apr 2019 01:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Llaneros FC | |||||||
Peru Primera Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 21:30 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | Dep. San Martin | |||||||
12 Apr 2019 23:45 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Municipal | |||||||
Jordan Divison 1 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 14:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Shabab Al Hussein | |||||||
Israel State League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 12:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Maccabi Ironi Kiryat Ata | |||||||
12 Apr 2019 12:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Hapoel Herzliya | |||||||
12 Apr 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Hapoel Mahane Yehuda | |||||||
12 Apr 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Maccabi Kabilio Jaffa | |||||||
12 Apr 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Maccabi Shaarayim | |||||||
Italian Youth Cup Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Fiorentina U19 | |||||||
Macao Division 1 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 12:05 | FT | 0 - 4 | 0 - 4 | Psp Macau | |||||||
Angola Girabola League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Progresso Sambizanga | |||||||
Bulgaria Division 2 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Chernomorets Balchik | |||||||
12 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Ludogorets Razgrad Ii | |||||||
Kosovo Super League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 14:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Ballkani | |||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 19:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Claypole | |||||||
12 Apr 2019 19:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Cdys Juventud Unida | |||||||
Australian cloth Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 11:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | St George Willawong | |||||||
Croatia 2 HNL Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 15:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | NK Lucko | |||||||
12 Apr 2019 16:59 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Dugopolje | |||||||
Indonesia President Cup Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Persebaya Surabaya | |||||||
UAE Division 1 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 14:50 | FT | 3 - 3 | 0 - 1 | Al Taawon | |||||||
12 Apr 2019 14:50 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Al Hamriyah | |||||||
12 Apr 2019 14:50 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Al Oruba Uae | |||||||
Portugal U23 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
12 Apr 2019 11:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 3 | Rio Ave U23 |
sumie Spotkań: 202
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
Ligi (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...