Kalendarz piłkarskie 13-09-2019
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
czas | Minute | Dom | Koniec | Połowa | Wyjazd | Analiza | |||||
England Championship Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 19:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Cardiff City | |||||||
Italy Serie B Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 20:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Spezia | |||||||
Spanish La Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Athletic Bilbao | |||||||
Spain Segunda Division B Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 20:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Racing de Santander | |||||||
Germany Bundesliga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 19:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Wolfsburg | |||||||
Germany Bundesliga 2 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 17:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | SV Wehen Wiesbaden | |||||||
13 Sep 2019 17:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | SV Sandhausen | |||||||
French Ligue 1 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 18:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Angers SCO | |||||||
13 Sep 2019 19:45 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Lyon | |||||||
French Ligue 2 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Grenoble | |||||||
13 Sep 2019 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Caen | |||||||
13 Sep 2019 19:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 0 | Auxerre | |||||||
13 Sep 2019 19:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Le Mans | |||||||
13 Sep 2019 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Nancy | |||||||
13 Sep 2019 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Orleans US 45 | |||||||
13 Sep 2019 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Paris Fc | |||||||
13 Sep 2019 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Valenciennes | |||||||
Portugal Primera Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 20:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sporting Braga | |||||||
Belgium Jupiler League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 19:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Genk | |||||||
Russia Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 18:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Arsenal Tula | |||||||
Denmark SAS Ligaen Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Horsens | |||||||
Sweden Allsvenskan Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 18:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Falkenbergs FF | |||||||
Ireland Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 19:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Waterford United | |||||||
13 Sep 2019 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | UC Dublin UCD | |||||||
13 Sep 2019 20:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 0 | Finn Harps | |||||||
Republic Gambrinus Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 16:59 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Opava | |||||||
Sweden Superettan Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Halmstads | |||||||
Finland Veikkausliga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 16:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | VPS Vaasa | |||||||
13 Sep 2019 16:30 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Kpv | |||||||
Turkey Super Lig Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 18:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Kasimpasa | |||||||
Brasil Serie B Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 01:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Vila Nova (GO) | |||||||
13 Sep 2019 23:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sao Bento | |||||||
Gouden Gids Divisie Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Jong Utrecht | |||||||
13 Sep 2019 19:00 | FT | 5 - 1 | 3 - 0 | Helmond Sport | |||||||
13 Sep 2019 19:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | NEC Nijmegen | |||||||
13 Sep 2019 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Roda JC Kerkrade | |||||||
13 Sep 2019 19:00 | FT | 4 - 2 | 0 - 0 | Almere City FC | |||||||
13 Sep 2019 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Dordrecht 90 | |||||||
13 Sep 2019 19:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 2 | Jong Ajax Amsterdam | |||||||
13 Sep 2019 19:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 2 | Jong AZ | |||||||
13 Sep 2019 19:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Telstar | |||||||
Argentina Primera B Nacional Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 01:05 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Temperley | |||||||
13 Sep 2019 23:10 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Ferrol Carril Oeste | |||||||
Liga de Honora Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Academico Viseu | |||||||
J-League Division 1 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 11:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Nagoya Grampus Eight | |||||||
13 Sep 2019 11:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Cerezo Osaka | |||||||
Iran Pro League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 15:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Pars Jonoubi Jam | |||||||
Indonesia Super Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 09:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Bali United | |||||||
13 Sep 2019 09:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Pss Sleman | |||||||
13 Sep 2019 12:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Persebaya Surabaya | |||||||
13 Sep 2019 12:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 2 | Pusamania Borneo | |||||||
Romania - Division A Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 15:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Astra Ploiesti | |||||||
13 Sep 2019 19:00 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Voluntari | |||||||
Poland Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 16:59 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Wisla Plock | |||||||
13 Sep 2019 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Legia Warszawa | |||||||
Serbia Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 16:59 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Vojvodina | |||||||
Croatia Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 16:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Istra 1961 | |||||||
Bulgaria Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 15:30 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Lokomotiv Plovdiv | |||||||
13 Sep 2019 18:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Botev Vratsa | |||||||
Slovenia Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 16:59 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Ask Bravo | |||||||
Wales Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 19:45 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Aberystwyth Town | |||||||
Qatar Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 14:55 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | Al-Ahli Doha | |||||||
13 Sep 2019 17:05 | FT | 1 - 5 | 1 - 2 | Al-Arabi SC | |||||||
China Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 12:35 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Beijing Guoan | |||||||
13 Sep 2019 12:35 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Guangzhou Evergrande FC | |||||||
13 Sep 2019 12:35 | FT | 3 - 1 | 3 - 1 | Shanghai East Asia FC | |||||||
Estonia Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 17:30 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | JK Tallinna Kalev | |||||||
Denmark 1.Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 18:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Fredericia | |||||||
Armenia Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Lori Vanadzor | |||||||
13 Sep 2019 16:15 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Alashkert | |||||||
13 Sep 2019 16:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Avan Academy | |||||||
Costa Rica Primera Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 03:10 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Cartagines Deportiva SA | |||||||
El Salvador Primera Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 02:15 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Isidro Metapan | |||||||
13 Sep 2019 02:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Aguila | |||||||
Honduras Liga Nacional Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 02:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | CD Motagua | |||||||
13 Sep 2019 02:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Upnfm | |||||||
Lithuania - 1. Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 16:59 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Suduva | |||||||
13 Sep 2019 16:59 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | Baltija Panevezys | |||||||
Poland - 2. Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 18:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Belchatow | |||||||
13 Sep 2019 18:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Sandecja | |||||||
13 Sep 2019 18:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Stal Mielec | |||||||
Austria Erste Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 17:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | SK Vorwarts Steyr | |||||||
13 Sep 2019 18:10 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | Austria Lustenau | |||||||
13 Sep 2019 18:10 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Lafnitz | |||||||
13 Sep 2019 18:10 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | SV Ried | |||||||
13 Sep 2019 18:10 | FT | 5 - 1 | 3 - 1 | Kapfenberg Superfund | |||||||
Russia Div 2 West Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 16:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Znamya Truda | |||||||
13 Sep 2019 16:30 | FT | 4 - 2 | 1 - 0 | FK Kolomna | |||||||
Ukraine U21 Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 09:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Zorya U21 | |||||||
13 Sep 2019 12:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 1 | Vorskla U21 | |||||||
13 Sep 2019 14:00 | FT | 5 - 1 | 1 - 0 | Dnipro 1 U21 | |||||||
Scotland Championship Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 19:05 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Partick Thistle | |||||||
Georgia Pirveli Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 13:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Shevardeni | |||||||
13 Sep 2019 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Guria Lanchkhuti | |||||||
Belgium - 2e Klasse Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 19:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Westerlo | |||||||
Uzbekistan Professional Football League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sogdiana Jizak | |||||||
13 Sep 2019 14:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Termez Surkhon | |||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 18:15 | FT | 2 - 4 | 1 - 1 | Taby | |||||||
Argentina Prim B Metropolitana Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 19:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Club Atletico Colegiales | |||||||
French Nationa League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Red Star 93 | |||||||
13 Sep 2019 19:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Lyon la Duchere | |||||||
13 Sep 2019 19:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 0 | Cholet So | |||||||
13 Sep 2019 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Quevilly | |||||||
13 Sep 2019 19:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | AS Beziers | |||||||
13 Sep 2019 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Ajaccio GFCO | |||||||
13 Sep 2019 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | US Boulogne | |||||||
13 Sep 2019 19:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Bourg Peronnas | |||||||
13 Sep 2019 19:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Toulon | |||||||
Paraguayan Primera Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 21:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Sportivo Luqueno | |||||||
13 Sep 2019 23:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Santani | |||||||
Ireland Division 1 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 19:45 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Wexford Youths | |||||||
13 Sep 2019 19:45 | FT | 3 - 1 | 3 - 0 | Athlone | |||||||
13 Sep 2019 19:45 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Shelbourne | |||||||
13 Sep 2019 19:45 | FT | 7 - 1 | 0 - 1 | Cobh Ramblers | |||||||
Turkey 2 Ligi A Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 16:59 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Umraniyespor | |||||||
Russia Youth Championship League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 10:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Arsenal Tula Youth | |||||||
13 Sep 2019 10:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Lokomotiv Moscow Youth | |||||||
13 Sep 2019 13:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Fk Ural Youth | |||||||
Brisbane Premier emier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 10:45 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Bayside United | |||||||
Czech Republic 2. Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 16:59 | FT | 4 - 2 | 2 - 2 | Chrudim | |||||||
13 Sep 2019 16:59 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Fk Banik Sokolov | |||||||
Czech Republic U19 League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Mfk Karvina U19 | |||||||
Serbia Prva Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 15:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Semendria 1924 | |||||||
Slovenia 2. Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Brda | |||||||
FYR Macedonia Prva liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Renova Cepciste | |||||||
Australia Victorian Division 1 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 10:45 | FT | 2 - 4 | 2 - 0 | St Albans Saints | |||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 16:59 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Karlovy Vary Dvory | |||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 18:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Newroz | |||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 18:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | IS Halmia | |||||||
Austrian Regionalliga Mitte Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Sturm Graz Amat. | |||||||
13 Sep 2019 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Wolfsberger Ac Amateure | |||||||
13 Sep 2019 18:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Union Gurten | |||||||
13 Sep 2019 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Bad Gleichenberg | |||||||
13 Sep 2019 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Vocklamarkt | |||||||
German 3. Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | MSV Duisburg | |||||||
UEFA European Women's U17 Championship Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 16:00 | FT | 0 - 6 | 0 - 4 | Nữ Ireland U17 | |||||||
Malaysia Cup Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 14:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Negeri Sembilan | |||||||
13 Sep 2019 14:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Kedah | |||||||
13 Sep 2019 14:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | UiTM | |||||||
13 Sep 2019 14:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Johor FC | |||||||
Saudi Arabia Professional League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 16:50 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Al Adalh | |||||||
13 Sep 2019 16:50 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Al Ittihad | |||||||
13 Sep 2019 18:35 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Shabab Ksa | |||||||
Switzerland Cup Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Servette | |||||||
13 Sep 2019 19:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | St. Gallen | |||||||
Colombia Copa Cup Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 00:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Pasto | |||||||
13 Sep 2019 02:15 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Deportivo Cali | |||||||
Peru Primera Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 21:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Sport Boys Association | |||||||
Malta Cup Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 16:59 | FT | 5 - 0 | 0 - 0 | Munxar Falcons | |||||||
13 Sep 2019 19:00 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | Oratory Youths | |||||||
Israel State League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 10:00 | ? - ? | ? - ? | Maccabi Kabilio Jaffa | ||||||||
13 Sep 2019 11:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Maccabi Yavne | |||||||
13 Sep 2019 12:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Maccabi Tzur Shalom | |||||||
13 Sep 2019 12:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Sc Maccabi Ashdod | |||||||
13 Sep 2019 12:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Shimshon Kafr Qasim | |||||||
13 Sep 2019 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Hapoel Asi Gilboa | |||||||
13 Sep 2019 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Hapoel Bikat Hayarden | |||||||
13 Sep 2019 13:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Ironi Tiberias | |||||||
13 Sep 2019 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Moadon Sport Tira | |||||||
13 Sep 2019 13:30 | FT | 3 - 1 | 3 - 1 | Maccabi Herzliya | |||||||
13 Sep 2019 13:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Ironi Or Yehuda | |||||||
Chile Primera Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 23:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Curico Unido | |||||||
Mexico Primera Divison A Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 02:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Tampico Madero | |||||||
Malta Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 18:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Hamrun Spartans | |||||||
Malta First Division League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 16:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Mqabba | |||||||
13 Sep 2019 19:15 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | St Andrews | |||||||
Belarus Pershaya Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 15:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Lokomotiv Gomel | |||||||
Kosovo Super League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 15:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | KF Trepca 89 | |||||||
13 Sep 2019 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Kf Llapi | |||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 19:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Defensores De Cambaceres | |||||||
USA National Premier Soccer League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 21:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Orlando City B | |||||||
Germany Oberliga NOFV Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 18:30 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Bsc Hastedt | |||||||
13 Sep 2019 18:30 | FT | 4 - 2 | 0 - 0 | Hsv Barmbek Uhlenhorst | |||||||
Finland - Kakkonen Lohko Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 16:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Pk-37 | |||||||
Venezuela Segunda Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 20:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Petare FC | |||||||
Norway Division 4 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Finnsnes | |||||||
13 Sep 2019 16:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | IF Floya | |||||||
13 Sep 2019 18:00 | FT | 0 - 6 | 0 - 2 | Fana | |||||||
Austrian 3.Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 18:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 2 | Trenkwalder Admira Amateure | |||||||
13 Sep 2019 18:00 | FT | 1 - 5 | 0 - 4 | Rapid Vienna Amateure | |||||||
13 Sep 2019 18:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Fcm Traiskirchen | |||||||
13 Sep 2019 18:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Stripfing | |||||||
13 Sep 2019 18:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Sv Leobendorf | |||||||
Croatia 2 HNL Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Bijelo Brdo | |||||||
13 Sep 2019 15:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Dinamo Zagreb B | |||||||
Bahrain Cup Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 16:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Al Ittifaq | |||||||
13 Sep 2019 16:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Qalali | |||||||
13 Sep 2019 16:30 | FT | 0 - 8 | 0 - 4 | Bahrain Sc | |||||||
Sweden Div 2 Ostra Gotaland Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Almeboda/linneryd | |||||||
Canadian Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 01:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | Forge | |||||||
CAF Confederation Cup Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Daring Club Motema Pembe | |||||||
Portugal U23 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 11:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Vitoria Guimaraes U23 | |||||||
13 Sep 2019 11:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Rio Ave U23 | |||||||
13 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Belenenses U23 | |||||||
13 Sep 2019 16:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Benfica U23 | |||||||
Mexico Youth U20 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Cruz Azul U20 | |||||||
13 Sep 2019 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | San Luis U20 | |||||||
13 Sep 2019 23:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Tigres Uanl U20 | |||||||
Burundi League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 12:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Bumamuru | |||||||
13 Sep 2019 15:00 | FT | 3 - 2 | 3 - 0 | Kayanza Utd | |||||||
UAFA Club Cup Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
13 Sep 2019 16:59 | FT | 4 - 2 | 3 - 1 | Al Ahly Benghazi |
sumie Spotkań: 201
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Ligi (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...