Kalendarz piłkarskie 17-10-2020
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
czas | Minute | Dom | Koniec | Połowa | Wyjazd | Analiza | |||||
English Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Liverpool | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 1 | Southampton | |||||||
17 Oct 2020 17:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Arsenal | |||||||
17 Oct 2020 20:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Manchester United | |||||||
England Championship Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Bristol City | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Reading | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Stoke City | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Millwall | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Coventry | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Norwich City | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Nottingham Forest | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Huddersfield Town | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Sheffield Wed | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Queens Park Rangers | |||||||
Italy Serie A Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 4 - 1 | 4 - 0 | Atalanta | |||||||
17 Oct 2020 16:59 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | AC Milan | |||||||
17 Oct 2020 16:59 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Lazio | |||||||
17 Oct 2020 19:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Juventus | |||||||
Italy Serie B Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Cittadella | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Venezia | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | ? - ? | ? - ? | Vicenza | ||||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 1 | Spal | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Chievo | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Pisa | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Reggina | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Empoli | |||||||
17 Oct 2020 16:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ascoli | |||||||
Spanish La Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sevilla | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Atletico Madrid | |||||||
17 Oct 2020 17:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Cadiz | |||||||
17 Oct 2020 20:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Barcelona | |||||||
Spain Segunda Division B Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Sabadell | |||||||
17 Oct 2020 17:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Fuenlabrada | |||||||
17 Oct 2020 17:15 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Almeria | |||||||
17 Oct 2020 19:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | CD Lugo | |||||||
17 Oct 2020 19:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Leganes | |||||||
Germany Bundesliga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | RB Leipzig | |||||||
17 Oct 2020 14:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Werder Bremen | |||||||
17 Oct 2020 14:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | VfB Stuttgart | |||||||
17 Oct 2020 14:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Borussia Dortmund | |||||||
17 Oct 2020 14:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Bayer Leverkusen | |||||||
17 Oct 2020 17:30 | FT | 1 - 4 | 0 - 3 | Bayern Munich | |||||||
17 Oct 2020 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Wolfsburg | |||||||
Germany Bundesliga 2 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Bochum | |||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Hamburger | |||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | SV Sandhausen | |||||||
French Ligue 1 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Lorient | |||||||
17 Oct 2020 20:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Bordeaux | |||||||
French Ligue 2 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sochaux | |||||||
17 Oct 2020 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Toulouse | |||||||
17 Oct 2020 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Grenoble | |||||||
17 Oct 2020 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Chateauroux | |||||||
17 Oct 2020 18:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Dunkerque | |||||||
17 Oct 2020 18:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Caen | |||||||
17 Oct 2020 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Pau FC | |||||||
17 Oct 2020 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | ES Troyes AC | |||||||
Portugal Primera Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Desportivo de Tondela | |||||||
17 Oct 2020 15:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Portimonense | |||||||
17 Oct 2020 18:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | CD Nacional | |||||||
17 Oct 2020 20:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Porto | |||||||
Eredivisie Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 17:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | RKC Waalwijk | |||||||
17 Oct 2020 19:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | VVV Venlo | |||||||
17 Oct 2020 20:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Twente Enschede | |||||||
International Friendly Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 3 | Supersport United | |||||||
17 Oct 2020 17:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Cape Town City | |||||||
17 Oct 2020 19:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Cerro Largo | |||||||
17 Oct 2020 22:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Ca River Plate | |||||||
Belgium Jupiler League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:15 | FT | 5 - 2 | 2 - 1 | Gent | |||||||
17 Oct 2020 17:30 | FT | 6 - 3 | 5 - 1 | St-Truidense VV | |||||||
17 Oct 2020 17:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Kortrijk | |||||||
17 Oct 2020 19:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Club Brugge | |||||||
Russia Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Sochi | |||||||
17 Oct 2020 14:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Rubin Kazan | |||||||
17 Oct 2020 14:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Bashinformsvyaz-Dynamo Ufa | |||||||
17 Oct 2020 17:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 0 | Spartak Moscow | |||||||
Scotland Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Glasgow Rangers | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hibernian FC | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 3 - 5 | 2 - 3 | St Johnstone | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Kilmarnock | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Motherwell FC | ||||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Aberdeen | |||||||
Brasil Serie A Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 00:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Bahia | |||||||
17 Oct 2020 23:00 | ? - ? | ? - ? | Fortaleza | ||||||||
17 Oct 2020 23:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Santos | |||||||
17 Oct 2020 23:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Ceara | |||||||
17 Oct 2020 23:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Atletico Paranaense | |||||||
Denmark SAS Ligaen Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Odense BK | |||||||
Sweden Allsvenskan Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Orebro | |||||||
USA MLS Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 20:55 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Sporting Kansas City | |||||||
Norway Tippeligaen Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 17:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Brann | |||||||
17 Oct 2020 19:30 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | Bodo Glimt | |||||||
Ireland Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Waterford United | |||||||
17 Oct 2020 19:30 | ? - ? | ? - ? | St Patrick's | ||||||||
Republic Gambrinus Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:30 | ? - ? | ? - ? | Zlin | ||||||||
17 Oct 2020 15:30 | ? - ? | ? - ? | Opava | ||||||||
Sweden Superettan Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | IK Brage | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Degerfors IF | |||||||
17 Oct 2020 16:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Vasteras SK FK | |||||||
17 Oct 2020 16:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Dalkurd Ff | |||||||
17 Oct 2020 16:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Jonkopings Sodra IF | |||||||
Turkey Super Lig Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:30 | FT | 5 - 3 | 2 - 3 | Ankaragucu | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Sivasspor | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Yeni Malatyaspor | |||||||
17 Oct 2020 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Basaksehir FK | |||||||
England Divison 1 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Gillingham | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Burton Albion FC | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Accrington Stanley | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Northampton Town | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Oxford United | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Lincoln City | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Sunderland | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Shrewsbury Town | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Hull City | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Wigan Athletic | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Blackpool | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Doncaster Rovers | |||||||
Brasil Serie B Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 01:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Juventude | |||||||
17 Oct 2020 20:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Vitoria Salvador BA | |||||||
17 Oct 2020 20:30 | FT | 3 - 1 | 3 - 1 | Oeste FC | |||||||
17 Oct 2020 22:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Figueirense (SC) | |||||||
17 Oct 2020 22:30 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Operario Ferroviario Pr | |||||||
Mexico Primera Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 01:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Club Tijuana | |||||||
17 Oct 2020 03:30 | FT | 3 - 2 | 3 - 1 | Cf Indios De Ciudad Juarez | |||||||
17 Oct 2020 23:06 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Puebla | |||||||
Gouden Gids Divisie Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Eindhoven | |||||||
Switzerland National Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Young Boys | |||||||
17 Oct 2020 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Lugano | |||||||
Liga de Honora Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | SL Benfica B | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Porto B | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Vizela | |||||||
Korea League Classic Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 06:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Daegu FC | |||||||
17 Oct 2020 08:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Seoul | |||||||
J-League Division 1 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 07:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Yokohama F Marinos | |||||||
Japanese League Division 2 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 06:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ventforet Kofu | |||||||
17 Oct 2020 06:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Tochigi SC | |||||||
17 Oct 2020 07:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Machida Zelvia | |||||||
17 Oct 2020 07:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | V-Varen Nagasaki | |||||||
17 Oct 2020 10:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Matsumoto Yamaga FC | |||||||
Russian First Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 10:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Baltika | |||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Chertanovo Moscow | |||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Chayka K Sr | |||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Krasnodar II | |||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Gazovik Orenburg | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Volgar-Gazprom Astrachan | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | SKA Energiya Khabarovsk | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 4 - 4 | 1 - 3 | Shinnik Yaroslavl | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Akron Togliatti | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Neftekhimik Nizhnekamsk | |||||||
17 Oct 2020 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Fakel Voronezh | |||||||
Greece National A Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Pas Giannina | |||||||
17 Oct 2020 16:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Apollon Smirnis | |||||||
17 Oct 2020 18:30 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | PAE Atromitos | |||||||
Cyprus 1 Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Doxa Katokopias | |||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Anorthosis Famagusta FC | |||||||
17 Oct 2020 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ermis Aradippou | |||||||
Singapore Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 10:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Hougang United FC | |||||||
17 Oct 2020 10:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Balestier Khalsa FC | |||||||
Ukraine Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Illichivets mariupol | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 5 - 1 | 4 - 1 | Lviv | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Dynamo Kyiv | |||||||
17 Oct 2020 17:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Kolos Kovalivka | |||||||
Romania - Division A Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Gaz Metan Medias | |||||||
17 Oct 2020 14:30 | FT | 1 - 4 | 0 - 3 | Sepsi | |||||||
17 Oct 2020 19:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Botosani | |||||||
Thailand Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Ratchaburi FC | |||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | BEC Tero Sasana | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Samut Prakan City | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Trat Fc | |||||||
Hungary Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Diosgyor | |||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Mezokovesd-Zsory | |||||||
17 Oct 2020 18:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | MTK Hungaria FC | |||||||
Poland Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Piast Gliwice | |||||||
17 Oct 2020 16:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Rakow Czestochowa | |||||||
17 Oct 2020 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Lech Poznan | |||||||
Serbia Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Zlatibor Cajetina | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Spartak Subotica | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | FK Metalac Gornji Milanovac | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Macva Sabac | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Radnicki Nis | |||||||
Croatia Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Hnk Gorica | |||||||
17 Oct 2020 16:05 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | NK Varteks | |||||||
Egypt Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 16:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | El Entag El Harby | |||||||
Bulgaria Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Tsarsko Selo | |||||||
17 Oct 2020 18:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Beroe | |||||||
Slovakia Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Nitra | |||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | MFK Ruzomberok | |||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Skf Sered | |||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 1 | DAC Dunajska Streda | |||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | FK Pohronie | |||||||
Slovenia Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:45 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Domzale | |||||||
17 Oct 2020 16:59 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | NK Maribor | |||||||
Belarus Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Energetik Bgu Minsk | |||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Gorodeya | |||||||
Wales Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Flint Town United | |||||||
17 Oct 2020 14:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Penybont | |||||||
17 Oct 2020 14:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Caernarfon | |||||||
17 Oct 2020 14:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Bala Town | |||||||
17 Oct 2020 17:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Connah's QN | |||||||
UAE League Professional Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:15 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Al Ahli Dubai | |||||||
17 Oct 2020 15:15 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Khor Fakkan | |||||||
17 Oct 2020 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Al-Jazira UAE | |||||||
Qatar Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Qatar SC | |||||||
17 Oct 2020 17:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Al-Sadd | |||||||
Kazakhstan Super League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 08:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Kyzylzhar Petropavlovsk | |||||||
17 Oct 2020 10:10 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Kaisar Kyzylorda | |||||||
Bosnia Premijer Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | FK Zeljeznicar | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Mladost Doboj Kakanj | |||||||
17 Oct 2020 18:05 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | NK Siroki Brijeg | |||||||
China Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 08:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Beijing Guoan | |||||||
17 Oct 2020 08:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Shijiazhuang Ever Bright | |||||||
Vietnam First Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 10:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Đồng Tâm Long An | |||||||
Austria Cup Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:45 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Red Bull Salzburg | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 1 | TSV Hartberg | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Sturm Graz | |||||||
17 Oct 2020 14:30 | ? - ? | ? - ? | Blau Weiss Linz | ||||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Worgl | |||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | 7 - 0 | 3 - 0 | Sv Seekirchen | |||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Stripfing | |||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | 1 - 5 | 1 - 3 | Rapid Wien | |||||||
17 Oct 2020 19:25 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | SK Vorwarts Steyr | |||||||
Estonia Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Viljandi Jk Tulevik | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 4 | Nomme JK Kalju | |||||||
Denmark 1.Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Esbjerg FB | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Herfolge Boldklub Koge | |||||||
Moldova Divizia Nationala Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Dinamo-Auto | |||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Milsami | |||||||
Armenia Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 7 - 0 | 4 - 0 | Shirak | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | ? - ? | ? - ? | Lori Vanadzor | ||||||||
Guatemala Liga Nacional Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 18:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | CD Puerto de Iztapa | |||||||
17 Oct 2020 22:10 | FT | 3 - 3 | 1 - 0 | Coban Imperial | |||||||
El Salvador Primera Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 21:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Luis Angel Firpo | |||||||
17 Oct 2020 22:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Sonsonate | |||||||
17 Oct 2020 22:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Jocoro | |||||||
Korea K League Challenge Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 05:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Seoul E Land | |||||||
17 Oct 2020 05:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Bucheon 1995 | |||||||
17 Oct 2020 08:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Jeju United FC | |||||||
Ecuador Copa Pilsener A Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 20:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Tecnico Universitario | |||||||
17 Oct 2020 23:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Liga Dep. Universitaria Quito | |||||||
Lithuania - 1. Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:00 | ? - ? | ? - ? | Suduva | ||||||||
Latvia - 1. Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Riga Fc | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Metta/LU Riga | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | FK Ventspils | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Tukums-2000 | |||||||
17 Oct 2020 16:00 | ? - ? | ? - ? | Rigas Futbola Skola | ||||||||
Poland - 2. Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:40 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Widzew lodz | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Arka Gdynia | |||||||
Colombia Copa Mustang Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 22:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Deportiva Once Caldas | |||||||
Russia Div 2 West Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 07:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 2 | Lokomotiv Moscow B | |||||||
Ukraine U21 Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 10:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Vorskla U21 | |||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Desna Chernihiv U21 | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | ? - ? | ? - ? | Inhulets Petrove U21 | ||||||||
Scotland Championship Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Queen of South | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Inverness C.T. | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Alloa Athletic | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Arbroath | |||||||
Scotland Division 1 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Peterhead | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Partick Thistle | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | East Fife | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Dumbarton | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Falkirk | |||||||
Australia Queensland State League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 08:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Redlands United FC | |||||||
17 Oct 2020 08:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Gold Coast United | |||||||
17 Oct 2020 09:30 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Eastern Suburbs | |||||||
17 Oct 2020 09:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Queensland Lions SC | |||||||
South Australian Super League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 05:30 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Modbury Jets | |||||||
Japan Football League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 05:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Roasso Kumamoto | |||||||
Belgium - 2e Klasse Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 19:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Westerlo | |||||||
Uzbekistan Professional Football League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | OTMK Olmaliq | |||||||
Sweden Div 1 Sodra Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Qviding FIF | |||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Karlskrona | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Skovde AIK | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 3 - 5 | 2 - 2 | Eskilsminne IF | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Oskarshamns AIK | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | IFK Varnamo | |||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | 4 - 0 | 4 - 0 | Assyriska Turab Ik Jkp | |||||||
Finland Ykkonen Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 4 - 2 | 1 - 0 | Sjk Akatemia | |||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Ac Kajaani | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | AC Oulu | |||||||
Colombia Copa Premier Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 00:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Atletico Clube Purtugal | |||||||
17 Oct 2020 02:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Inter Palmira | |||||||
17 Oct 2020 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Atletico Huila | |||||||
17 Oct 2020 20:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Valledupar | |||||||
17 Oct 2020 21:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Leones | |||||||
Russia Div 2 Ural-Povolzhye Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 10:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Lada Sok Dimitrovgrad | |||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Lada Togliatti | |||||||
Georgia Primera Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Telavi | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 6 - 1 | 2 - 0 | Chikhura Sachkhere | |||||||
17 Oct 2020 16:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Norchi Dinamoeli Tbilisi | |||||||
Venezuela Primera Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 22:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Mineros de Guayana | |||||||
Republic of Azerbaijan Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | FK Inter Baku | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Gilan Gabala | |||||||
Russia Div 2 South Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Inter Cherkessk | |||||||
17 Oct 2020 12:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Dynamo Stavropol | |||||||
Russia Div 2 Center Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Salyut-Energia Belgorod | |||||||
Paraguayan Primera Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 00:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Nacional Asuncion | |||||||
17 Oct 2020 22:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Guarani CA | |||||||
Ireland Division 1 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Athlone | |||||||
17 Oct 2020 19:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Cobh Ramblers | |||||||
Turkey 2 Ligi A Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Eskisehirspor | |||||||
17 Oct 2020 11:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Istanbulspor | |||||||
17 Oct 2020 11:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Keciorengucu | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 5 - 2 | 2 - 0 | Altinordu | |||||||
17 Oct 2020 16:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Adana Demirspor | |||||||
Russia Youth Championship League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Akhmat Grozny Youth | |||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Fk Krasnodar Youth | |||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Rotor Volgograd Youth | |||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Akademiya Konoplev Youth | |||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Lokomotiv Moscow Youth | |||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Fk Rostov Youth | |||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Fk Ural Youth | |||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Khimki Youth | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ufa Youth | |||||||
Brisbane Premier emier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 08:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Caboolture | |||||||
17 Oct 2020 09:00 | FT | 5 - 3 | 2 - 1 | Taringa Rovers | |||||||
17 Oct 2020 09:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | The Gap BPL | |||||||
Sweden Div 2 Norrland Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Orebro Syrianska If | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 1 - 5 | 1 - 3 | Vasalunds IF | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Karlslunds If Hfk | |||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 1 | Ik Frej Taby | |||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | IF Sylvia | |||||||
Norway Adeccoligaen Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Ham-Kam | |||||||
17 Oct 2020 14:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Jerv | |||||||
17 Oct 2020 14:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Asane Fotball | |||||||
17 Oct 2020 14:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | KFUM Oslo | |||||||
17 Oct 2020 14:30 | FT | 1 - 4 | 1 - 0 | Strommen | |||||||
17 Oct 2020 14:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Sogndal | |||||||
Uzbekistan Division 1 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Oktepa | |||||||
Czech Republic U19 League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 09:30 | ? - ? | ? - ? | Pribram U19 | ||||||||
17 Oct 2020 09:30 | ? - ? | ? - ? | Zlin U19 | ||||||||
17 Oct 2020 10:00 | ? - ? | ? - ? | Sparta Praha U19 | ||||||||
17 Oct 2020 10:00 | ? - ? | ? - ? | Viktoria Plzen U19 | ||||||||
17 Oct 2020 10:00 | ? - ? | ? - ? | Brno U19 | ||||||||
17 Oct 2020 10:45 | ? - ? | ? - ? | Meteor Praha U19 | ||||||||
17 Oct 2020 11:00 | ? - ? | ? - ? | Pardubice U19 | ||||||||
17 Oct 2020 11:30 | ? - ? | ? - ? | Slavia Praha u19 | ||||||||
Armenia Division 2 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 8 - 0 | 6 - 0 | Pyunik B | |||||||
Lithuania - 2. Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Lietava Jonava | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Kauno Zalgiris Ii | |||||||
Iceland Ladies Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Nữ Hafnarfjordur | ||||||||
17 Oct 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Nữ Breidablik | ||||||||
17 Oct 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Nữ Umf Selfoss | ||||||||
Faroe Islands Formuladeildin Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Tb Tuoroyri | |||||||
17 Oct 2020 18:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | EB Streymur | |||||||
Serbia Prva Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Radnicki 1923 Kragujevac | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Dinamo Vranje | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Kabel Novi Sad | |||||||
17 Oct 2020 16:59 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Imt Novi Beograd | |||||||
Estonia Esi Liiga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 0 | Maardu Fc Starbunker | |||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Elva | |||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Parnu Jk | |||||||
Moldova Division 2 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | Victoria Bardar | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Tighina | |||||||
Slovenia 2. Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Nk Roltek Dob | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 6 - 1 | 2 - 0 | Nk Smartno | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Jadran Dekani | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Brda | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Nk Radomlje | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Triglav Gorenjska | |||||||
Iceland Division 2 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Volsungur Husavik | ||||||||
17 Oct 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Kordrengir | ||||||||
17 Oct 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Haukar | ||||||||
17 Oct 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Throttur Vogur | ||||||||
17 Oct 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | UMF Selfoss | ||||||||
17 Oct 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Fjardabyggd | ||||||||
San Marino Girone A Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 0 | SP Libertas | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Tre Fiori | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Ss Virtus | |||||||
FYR Macedonia Prva liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | 1 - 5 | 1 - 2 | FK Shkendija 79 | |||||||
Korea Challengers League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 06:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Cheonan City | |||||||
17 Oct 2020 07:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Mokpo City | |||||||
17 Oct 2020 07:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Yangju Citizen Fc | |||||||
17 Oct 2020 07:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Gangneung | |||||||
17 Oct 2020 07:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Gimpo Fc | |||||||
17 Oct 2020 07:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Changwon City | |||||||
17 Oct 2020 09:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Gyeongju Citizen Fc | |||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Gimhae City | |||||||
England Divison 2 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Salford City | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Barrow | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | Morecambe | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Stevenage Borough | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Exeter City | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Bradford AFC | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Tranmere Rovers | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Colchester United | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Oldham Athletic | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Cheltenham Town | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | Cambridge United | |||||||
17 Oct 2020 17:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Grimsby Town | |||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 09:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Odra Petrkovice | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Slavia Prague B | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Domazlice | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Fk Loko Vltavin | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sparta Praha B | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Rakovnik | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Admira Praha | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Pisek | |||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Banik Ostrava B | |||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | SC Znojmo | |||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Frydek-mistek | |||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sokol Zapy | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Velke Mezirici | |||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | Vanersborg | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Ik Gauthiod | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 0 | Stenungsunds If | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Nordvarmland Ff | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 0 | Lidkopings Fk | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Ifk Amal | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Vargarda Ik | |||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 7 - 0 | 3 - 0 | Rynninge IK | |||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Arameisk-syrianska If | |||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Trosa Vagnharad Sk | |||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Newroz | |||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 5 - 2 | 2 - 1 | Huddinge If | |||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Assyriska If I Norrkoping | |||||||
Latvia - 2. Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:00 | ? - ? | ? - ? | Fk Dinamo Riga | ||||||||
Austrian Regionalliga Mitte Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Union Gurten | |||||||
17 Oct 2020 17:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Bad Gleichenberg | |||||||
17 Oct 2020 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | SC Kalsdorf | |||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Zeta | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Decic Tuzi | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Rudar Pljevlja | |||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Jezero Plav | |||||||
17 Oct 2020 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | FK Sutjeska Niksic | |||||||
Thailand Division 1 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:45 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sisaket | |||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Nakhon Pathom FC | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Udon Thani | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Jl Chiangmai United | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Chainat FC | |||||||
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Vardar Forino | |||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Ohrid 2004 | |||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Vlazrimi Kicevo | |||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Bregalnica Stip | |||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Tikves Kavadarci | |||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Sloga 1934 Vinica | |||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Osogovo | |||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Kozuv | |||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Skopje | |||||||
Japan Women Division 1 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 06:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Nữ Vegalta Sendai | |||||||
Japan Women Division 2 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 06:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Nữ Setagaya Sfida | |||||||
German 3. Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kaiserslautern | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Munchen 1860 | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | SV Waldhof Mannheim | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Uerdingen | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Sc Verl | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Dynamo Dresden | |||||||
England Northern Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Mickleover Sports | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Stalybridge Celtic | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Bamber Bridge | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Morpeth Town | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Stafford Rangers | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Witton Albion | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 3 | Lancaster City | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Whitby Town | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Nantwich Town | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Matlock Town | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Radcliffe Borough | |||||||
Saudi Arabia Professional League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Abha | |||||||
17 Oct 2020 16:10 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Al Faisaly Harmah | |||||||
17 Oct 2020 18:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Al Qadasiya | |||||||
17 Oct 2020 19:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Ain Ksa | |||||||
Poland 3. Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Olimpia Elblag | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Skra Czestochowa | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Znicz Pruszkow | |||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Olimpia Grudziadz | |||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Blekitni Stargard Szczecinski | |||||||
17 Oct 2020 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Garbarnia Krakow | |||||||
Poland Centralna Liga Juniorow Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Arka Gdynia Youth | |||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Jagiellonia Bialystok Youth | |||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Korona Kielce Youth | |||||||
England Southern Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Harrow Borough | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Salisbury City | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Truro City | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Walton Casuals | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Hendon | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Dorchester Town | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Metropolitan Police | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 0 | Farnborough Town | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Wimborne Town | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Chesham United | |||||||
Peru Primera Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 19:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Melgar | |||||||
17 Oct 2020 21:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Alianza Lima | |||||||
17 Oct 2020 21:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Sport Boys Association | |||||||
England Conference Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Bromley | ||||||||
17 Oct 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Hartlepool United FC | ||||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Yeovil Town | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Aldershot Town | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Maidenhead United | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Boreham Wood | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Dover Athletic | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 4 - 3 | 2 - 2 | Wrexham | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Kings Lynn | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Halifax Town | |||||||
17 Oct 2020 17:20 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Stockport County | |||||||
England Conference North Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kettering Town | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Gateshead | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Boston United | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Farsley Celtic | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 6 - 1 | 5 - 1 | Blyth Spartans | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Hereford | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Alfreton Town | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Darlington | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Chorley | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Chester FC | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Brackley Town | |||||||
England Conference South Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Havant and Waterlooville | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Dorking | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Bath City | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Chippenham Town | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Chelmsford City | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Concord Rangers | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 0 | Hemel Hempstead Town | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Tonbridge Angels | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 4 - 4 | 1 - 3 | Welling United | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 2 | Ebbsfleet United | |||||||
Lebanon Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Trables Sports Club | |||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Shabab Sahel | |||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Al-Ahed | |||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Al Bourj | |||||||
Italian Women Division 1 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Napoli Womens | |||||||
Brazil National Football Tournament U20 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 19:00 | FT | 4 - 3 | 3 - 1 | Fluminense Rj Youth | |||||||
Northern Ireland Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Glentoran | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Dungannon Swifts | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 5 - 1 | 2 - 1 | Carrick Rangers | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Crusaders FC | |||||||
17 Oct 2020 17:30 | FT | 2 - 4 | 0 - 2 | Portadown FC | |||||||
Macao Division 1 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 4 - 4 | 1 - 1 | Cd Monte Carlo | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 7 - 0 | 3 - 0 | Hang Sai | |||||||
Scotland Division 2 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Stenhousemuir | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 5 | 0 - 1 | Edinburgh City | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Annan Athletic | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Queens Park | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 1 | Elgin City | |||||||
Bulgaria Division 2 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Litex Lovech | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Sozopol | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Sportist Svoge | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Dobrudzha | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Neftohimik | |||||||
Canadian Premier Soccer League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 20:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Vorkuta | |||||||
Ecuador Campeonato Serie B Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 01:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Cds Santa Rita | |||||||
17 Oct 2020 18:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | 9 De Octubre | |||||||
17 Oct 2020 18:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | Manta | |||||||
Japan Football League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 05:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Suzuka Unlimited | |||||||
Malta Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Lija Athletic | |||||||
17 Oct 2020 18:15 | FT | 2 - 3 | 2 - 2 | Zejtun Corinthians | |||||||
17 Oct 2020 18:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Hamrun Spartans | |||||||
Malta First Division League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 18:15 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Qormi | |||||||
Belarus Pershaya Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Volna Pinsk | |||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | Naftan Novopolock | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Smorgon FC | |||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Fk Orsha | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Kommunalnik Slonim | |||||||
Romania Liga 2 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 09:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Gloria Buzau | |||||||
17 Oct 2020 09:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Unirea 2004 Slobozia | |||||||
17 Oct 2020 09:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Pandurii | |||||||
17 Oct 2020 09:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Cs Aerostar Bacau | |||||||
17 Oct 2020 09:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Metaloglobus | |||||||
17 Oct 2020 09:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Politehnica Timisoara | |||||||
17 Oct 2020 10:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Vointa Turnu Magurele | |||||||
Kosovo Super League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Besa Peje | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Kf Drenica Srbica | |||||||
South Australian Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 05:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Adelaide Vipers | |||||||
17 Oct 2020 07:30 | FT | 5 - 1 | 2 - 0 | Adelaide Victory | |||||||
17 Oct 2020 09:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Playford City Patriots | |||||||
Australia New South Wales Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 09:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Sydney Olympic | |||||||
Australia New South Wales Northern Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 07:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Maitland | |||||||
17 Oct 2020 08:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Hamilton Olympic | |||||||
Italy Serie D Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Chieri | |||||||
Brazil Serie D Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 19:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Ferroviaria Sp | |||||||
17 Oct 2020 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Campinense Pb | |||||||
17 Oct 2020 20:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Moto Clube Ma | |||||||
17 Oct 2020 20:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Bahia de Feira BA | |||||||
17 Oct 2020 21:00 | FT | 2 - 4 | 2 - 2 | Aparecidense Go | |||||||
17 Oct 2020 23:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Floresta/ce | |||||||
17 Oct 2020 23:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Palmas To | |||||||
USA Women Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 21:00 | FT | 3 - 3 | 0 - 3 | North Carolina Courage Womens | |||||||
Spanish Bizkaia-Tercera Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 18:00 | ? - ? | ? - ? | Acero | ||||||||
Germany Regionalliga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Chemie Leipzig | |||||||
17 Oct 2020 12:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | FSV Optik Rathenow | |||||||
17 Oct 2020 12:30 | ? - ? | ? - ? | Vsg Altglienicke | ||||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 6 - 0 | 5 - 0 | LR Ahlen | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Preuben Munster | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Sv Straelen | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 4 - 4 | 3 - 3 | Fortuna Koln | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | Tus Rot Weiss Koblenz | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | FSV Frankfurt | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Astoria Walldorf | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 6 - 2 | 0 - 1 | Bahlinger SC | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Ssv Jeddeloh | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Oberneuland | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | VfB Oldenburg | ||||||||
TAS Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 04:00 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Hobart Zebras | |||||||
17 Oct 2020 04:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Launceston City | |||||||
17 Oct 2020 04:15 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Kingborough Lions | |||||||
17 Oct 2020 06:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Glenorchy Knights | |||||||
Germany Oberliga NOFV Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Neckarsulmer Sport-Union | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 4 - 1 | 0 - 0 | Nottingen | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Eintracht Northeim | ||||||||
QLD Division 1 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 09:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | SWQ Thunder | |||||||
Australian cloth Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 09:00 | FT | 4 - 2 | 3 - 2 | University of Queensland | |||||||
17 Oct 2020 09:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Mount Gravatt | |||||||
17 Oct 2020 09:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | New Farm | |||||||
17 Oct 2020 09:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | North Pine | |||||||
17 Oct 2020 10:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Brisbane Athletic | |||||||
17 Oct 2020 10:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Virginia United | |||||||
Primera Division de Uruguay Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 19:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Cerro Largo | |||||||
17 Oct 2020 22:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Ca River Plate | |||||||
Holland Ligue 3 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:00 | ? - ? | ? - ? | TEC | ||||||||
17 Oct 2020 13:30 | ? - ? | ? - ? | Volendam Am | ||||||||
17 Oct 2020 14:00 | ? - ? | ? - ? | VV Katwijk | ||||||||
17 Oct 2020 14:00 | ? - ? | ? - ? | Gelders Veenendaalse VV | ||||||||
17 Oct 2020 14:00 | ? - ? | ? - ? | HHC Hardenberg | ||||||||
17 Oct 2020 14:00 | ? - ? | ? - ? | Excelsior Maassluis | ||||||||
17 Oct 2020 14:30 | ? - ? | ? - ? | Rijnsburgse Boys | ||||||||
17 Oct 2020 17:00 | ? - ? | ? - ? | IJsselmeervogels | ||||||||
Belgian First Amateur Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 16:59 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Thes Sport Tessenderlo | |||||||
17 Oct 2020 18:30 | ? - ? | ? - ? | Dender | ||||||||
17 Oct 2020 19:00 | ? - ? | ? - ? | Roeselare | ||||||||
17 Oct 2020 19:00 | ? - ? | ? - ? | Royal Fc Liege | ||||||||
Sweden Div 3 Mellersta Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Sandviks Ik | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | IFK Ostersund | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Moron Bk | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Ytterhogdal Ik | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Gottne If | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Umea Fc Academy | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Notvikens Ik | |||||||
Finland - Kakkonen Lohko Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Kiffen | |||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Viikingit | |||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 6 - 0 | 4 - 0 | Lahden Reipas | |||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Pk Keski Uusimaa Pkku | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 6 - 0 | 2 - 0 | Kultsu | |||||||
Finland - Kakkonen Lohko Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 3 - 5 | 2 - 2 | Hjs Akatemia | |||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 5 - 1 | 2 - 0 | Jazz | |||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ilves Tampere Ii | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 2 | Fc Espoo | |||||||
Finland - Kakkonen Lohko Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:00 | ? - ? | ? - ? | JIPPO | ||||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Gbk Kokkola | |||||||
Norway 2.Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Floy Flekkeroy Il | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Asker | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Skeid Oslo | ||||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Egersunds IK | |||||||
Denmark - 2.Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Vsk Aarhus | |||||||
17 Oct 2020 12:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Vanlose If | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Thisted | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Aarhus Fremad | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 4 - 3 | 2 - 3 | Middelfart | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Sydvest | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Nykobing Falster | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 0 | Naestved | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Kfum Roskilde | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Naesby BK | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | AB Kobenhavn | |||||||
Denmark - 4.Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | Karlslunde | |||||||
17 Oct 2020 12:00 | ? - ? | ? - ? | Tarnby Ff | ||||||||
17 Oct 2020 12:00 | ? - ? | ? - ? | Ledoje Smorum Fodbold | ||||||||
17 Oct 2020 12:00 | ? - ? | ? - ? | Gentofte Vangede If/gvi | ||||||||
17 Oct 2020 12:00 | ? - ? | ? - ? | Herlev IF | ||||||||
17 Oct 2020 12:00 | ? - ? | ? - ? | Marienlyst | ||||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | Hedensted BK | |||||||
17 Oct 2020 12:00 | ? - ? | ? - ? | Kolding Bk | ||||||||
17 Oct 2020 13:00 | ? - ? | ? - ? | Kfum | ||||||||
Austrian 3.Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Trenkwalder Admira Amateure | |||||||
Austrian 3.Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 5 - 2 | 1 - 2 | Sv Hall | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | SV Austria Salzburg | |||||||
Switzerland - 2.Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | 5 - 2 | 0 - 0 | Martigny Sports | |||||||
17 Oct 2020 16:00 | ? - ? | ? - ? | Olympique De Geneve | ||||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Vevey Sports 05 | |||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 0 | Grand Lancy | |||||||
17 Oct 2020 17:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Echallens | |||||||
Switzerland - 2.Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Baden | ||||||||
17 Oct 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Schotz | ||||||||
17 Oct 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Bassecourt | ||||||||
17 Oct 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Sc Goldau | ||||||||
17 Oct 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Wohlen | ||||||||
Switzerland - 2.Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Dietikon | ||||||||
Romania - Liga 3 Seria Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Stiinta Miroslava | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Avantul Reghin | |||||||
Croatia 2 HNL Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Solin | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Opatija | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Kustosija | |||||||
Cyprus 2 Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Alki Oroklini | |||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ahironas Liopetriou | |||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | AE Zakakiou | |||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Digenis Morphou | |||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Omonia Aradippou | |||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Othellos Athienou | |||||||
Estonia Teine Liiga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | 1 - 6 | 1 - 3 | Keila Jk | |||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | 2 - 5 | 2 - 1 | Voru Jk | |||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | 1 - 5 | 0 - 3 | Jk Welco Elekter | |||||||
CAF Champions League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 20:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Al Ahly | |||||||
Turkmenistan Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Altyn Asyr | |||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Nebitchi | |||||||
17 Oct 2020 12:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Merw | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Ahal | |||||||
UAE Cup Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Hamriyah | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 3 - 4 | 0 - 3 | Al Arabi | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Emirate | |||||||
Portugal U23 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Leixoes U23 | |||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 3 | Maritimo U23 | |||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Cova Piedade U23 | |||||||
Mexico Youth U20 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Puebla U20 | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 0 | Atlas U20 | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Tigres Uanl U20 | |||||||
17 Oct 2020 18:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Deportivo Toluca Mexiquense U20 | |||||||
Burundi League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Muzinga | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 4 - 3 | 0 - 0 | Musongati | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Le Messager Ngozi |
sumie Spotkań: 706
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Ligi (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...