wyniki piłkarskie 13-10-2020
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
czas | Minute | Dom | Koniec | Połowa | Wyjazd | Analiza | |||||
International Friendly wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 11:00 | Kenya | ? - ? | ? - ? | Zambia | |||||||
13 Oct 2020 15:00 | Mali | ? - ? | ? - ? | Iran | |||||||
13 Oct 2020 15:45 | FT | Nhật Bản | 1 - 0 | 0 - 0 | Bờ Biển Ngà | ||||||
13 Oct 2020 16:00 | Gambia | ? - ? | ? - ? | Guinea | |||||||
13 Oct 2020 16:00 | FT | Cameroon | 0 - 0 | 0 - 0 | South Sudan | ||||||
13 Oct 2020 16:00 | FT | Thổ Nhĩ Kỳ U19 | 1 - 0 | 0 - 0 | Bulgaria U19 | ||||||
13 Oct 2020 16:00 | FT | Angola | 3 - 0 | 1 - 0 | Mozambique | ||||||
13 Oct 2020 18:00 | FT | Niger | 1 - 0 | 0 - 0 | Sierra Leone | ||||||
13 Oct 2020 19:00 | FT | Ma rốc | 1 - 1 | 1 - 0 | Democratic Rep Congo | ||||||
13 Oct 2020 19:30 | FT | Nigeria | 1 - 1 | 1 - 1 | Tunisia | ||||||
13 Oct 2020 20:00 | FT | Mexico | 2 - 2 | 1 - 1 | Algeria | ||||||
13 Oct 2020 20:00 | Senegal | ? - ? | ? - ? | Mauritania | |||||||
Brasil Serie A wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 22:00 | FT | Flamengo | 2 - 1 | 1 - 1 | Goias | ||||||
Ireland Premier League wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Cork City | 0 - 2 | 0 - 0 | Dundalk | ||||||
Republic Gambrinus Liga wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 16:30 | Synot Slovacko | ? - ? | ? - ? | Pribram | |||||||
England Divison 1 wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 19:00 | Oxford United | ? - ? | ? - ? | Crewe Alexandra | |||||||
Brasil Serie B wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 00:00 | FT | Nautico PE | 0 - 2 | 0 - 0 | Ponte Preta | ||||||
13 Oct 2020 23:15 | FT | Avai | 1 - 1 | 1 - 1 | CSA Alagoas AL | ||||||
Gouden Gids Divisie wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 16:59 | FT | Go Ahead Eagles | 0 - 0 | 0 - 0 | De Graafschap | ||||||
England FA Cup wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 19:30 | FT | Braintree Town | 0 - 1 | 0 - 0 | Maldon&Tiptree | ||||||
13 Oct 2020 19:30 | FT | Sholing | 5 - 2 | 2 - 2 | Walton Casuals | ||||||
13 Oct 2020 19:30 | FT | Wimborne Town | 2 - 2 | 1 - 1 | Maidstone United | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Boston United | 0 - 3 | 0 - 0 | Hemel Hempstead Town | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Brackley Town | 3 - 0 | 0 - 0 | Kettering Town | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Bristol Manor Farm | 3 - 3 | 1 - 3 | Cray Wanderers | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Cambridge City | 2 - 0 | 1 - 0 | Halesowen Town | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Chester FC | 3 - 1 | 1 - 1 | Spennymoor Town | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Chichester City | 1 - 2 | 1 - 1 | Tonbridge Angels | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Chorley | 1 - 0 | 1 - 0 | York City | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Darlington | 6 - 1 | 3 - 0 | Tadcaster Albion | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Ebbsfleet United | 1 - 1 | 0 - 1 | Chippenham Town | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Farsley Celtic | 1 - 3 | 0 - 2 | AFC Fylde | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Fc United Of Manchester | 3 - 0 | 0 - 0 | Alfreton Town | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Guiseley | 2 - 0 | 1 - 0 | Matlock Town | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Hampton & Richmond | 2 - 2 | 1 - 1 | AFC Hornchurch | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Ilkeston Town | 1 - 0 | 0 - 0 | Alvechurch | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Leiston Fc | 0 - 0 | 0 - 0 | AFC Telford United | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Marine | 4 - 1 | 1 - 0 | Nantwich Town | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Oxford City | 6 - 1 | 2 - 0 | Tamworth | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Slough Town | 0 - 1 | 0 - 0 | Bath City | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Southport FC | 1 - 1 | 1 - 0 | South Shields | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | St Albans City | 1 - 1 | 1 - 0 | Mickleover Sports | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Taunton Town | 4 - 2 | 2 - 2 | Truro City | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Weston Super Mare | 6 - 0 | 4 - 0 | Larkhall Athletic | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Peterborough Sports | 1 - 1 | 0 - 1 | Banbury United | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Bedfont | 0 - 2 | 0 - 2 | Canvey Island | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Bury | 2 - 0 | 2 - 0 | Nuneaton Town | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Hayes&Yeading | 0 - 0 | 0 - 0 | Chipstead | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Christchurch | 1 - 1 | 0 - 0 | Dulwich Hamlet | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Stafford Rangers | 3 - 1 | 1 - 1 | Hereford | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Whyteleafe | 1 - 2 | 1 - 1 | Concord Rangers | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Haringey Borough | 5 - 1 | 2 - 0 | Bracknell Town | ||||||
Turkey Cup wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 11:00 | FT | Carsambaspor | 0 - 1 | 0 - 0 | Yimpas Yozgatspor | ||||||
13 Oct 2020 12:30 | FT | Hacettepe 1945 | 1 - 2 | 1 - 1 | Ankara Adliyespor | ||||||
13 Oct 2020 13:00 | FT | Bergama Belediyespor | 1 - 0 | 0 - 0 | Vestel Manisaspor | ||||||
World Cup Qualification (Southern America) wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 21:00 | FT | Bolivia | 1 - 2 | 1 - 1 | Argentina | ||||||
13 Oct 2020 22:00 | FT | Ecuador | 4 - 2 | 2 - 0 | Uruguay | ||||||
13 Oct 2020 23:00 | FT | Venezuela | 0 - 1 | 0 - 0 | Paraguay | ||||||
Russian First Division wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 09:30 | FT | SKA Energiya Khabarovsk | 0 - 1 | 0 - 1 | Yenisey Krasnoyarsk | ||||||
13 Oct 2020 12:30 | FT | Krasnodar II | 2 - 0 | 2 - 0 | Tom Tomsk | ||||||
13 Oct 2020 14:00 | FT | Irtysh 1946 Omsk | 1 - 0 | 1 - 0 | Akron Togliatti | ||||||
13 Oct 2020 15:30 | FT | Volgar-Gazprom Astrachan | 0 - 0 | 0 - 0 | Tekstilshchik Ivanovo | ||||||
13 Oct 2020 16:00 | FT | Chayka K Sr | 0 - 1 | 0 - 1 | Gazovik Orenburg | ||||||
13 Oct 2020 16:00 | FT | Krylya Sovetov Samara | 2 - 1 | 1 - 0 | Spartak Moscow II | ||||||
13 Oct 2020 16:30 | FT | Shinnik Yaroslavl | 1 - 2 | 0 - 1 | Neftekhimik Nizhnekamsk | ||||||
13 Oct 2020 16:59 | FT | Fakel Voronezh | 0 - 0 | 0 - 0 | Alania | ||||||
13 Oct 2020 16:59 | FT | Veles Moscow | 1 - 3 | 0 - 0 | Pari Nizhny Novgorod | ||||||
13 Oct 2020 17:30 | FT | Torpedo Moscow | 3 - 0 | 3 - 0 | Dinamo Briansk | ||||||
13 Oct 2020 18:30 | FT | Baltika | 1 - 2 | 0 - 1 | Chertanovo Moscow | ||||||
Slovenia Liga wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 16:00 | FT | NK Aluminij | 1 - 1 | 0 - 1 | Koper | ||||||
Wales Premier League wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | The New Saints | 1 - 0 | 1 - 0 | Connah's QN | ||||||
Vietnam First Division wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 09:30 | FT | Đắk Lắk | 2 - 1 | 1 - 0 | Đồng Tâm Long An | ||||||
13 Oct 2020 10:00 | FT | Tây Ninh | 1 - 0 | 0 - 0 | Đồng Tháp | ||||||
13 Oct 2020 11:00 | FT | Bình Định | 4 - 1 | 1 - 0 | Bình Phước | ||||||
13 Oct 2020 11:00 | FT | Khánh Hòa | 3 - 1 | 2 - 1 | An Giang | ||||||
13 Oct 2020 11:00 | FT | PVF CAND | 0 - 1 | 0 - 1 | Bà Rịa Vũng Tàu | ||||||
13 Oct 2020 11:00 | FT | Cần Thơ FC | 1 - 0 | 0 - 0 | Huế | ||||||
EURO U21 Qualifying wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 13:30 | FT | FYR Macedonia U21 | 1 - 1 | 0 - 1 | Israel U21 | ||||||
13 Oct 2020 14:00 | FT | Estonia U21 | 0 - 0 | 0 - 0 | Serbia U21 | ||||||
13 Oct 2020 15:00 | FT | Hy Lạp U21 | 0 - 1 | 0 - 1 | Croatia U21 | ||||||
13 Oct 2020 15:00 | FT | Latvia U21 | 1 - 4 | 0 - 1 | Nga U21 | ||||||
13 Oct 2020 15:00 | FT | Moldova U21 | 1 - 0 | 1 - 0 | Bỉ U21 | ||||||
13 Oct 2020 16:00 | FT | Luxembourg U21 | 0 - 2 | 0 - 2 | Iceland U21 | ||||||
13 Oct 2020 16:00 | FT | Georgia U21 | 1 - 0 | 1 - 0 | Azerbaijan U21 | ||||||
13 Oct 2020 16:00 | FT | Italy U21 | 2 - 0 | 1 - 0 | CH Ireland U21 | ||||||
13 Oct 2020 16:30 | FT | San Marino U21 | 0 - 7 | 0 - 3 | Scotland U21 | ||||||
13 Oct 2020 16:30 | FT | Lithuania U21 | 0 - 1 | 0 - 1 | CH Séc U21 | ||||||
13 Oct 2020 16:59 | FT | Thụy Sỹ U21 | 3 - 0 | 2 - 0 | Liechtenstein U21 | ||||||
13 Oct 2020 16:59 | FT | Ba Lan U21 | 1 - 1 | 0 - 1 | Bulgaria U21 | ||||||
13 Oct 2020 16:59 | FT | Đảo Faroe U21 | 1 - 0 | 1 - 0 | Montenegro U21 | ||||||
13 Oct 2020 16:59 | FT | Đảo Síp U21 | 0 - 7 | 0 - 1 | Hà Lan U21 | ||||||
13 Oct 2020 16:59 | FT | Đan Mạch U21 | 2 - 1 | 1 - 0 | Phần Lan U21 | ||||||
13 Oct 2020 17:15 | FT | Đức U21 | 1 - 0 | 1 - 0 | Bosnia Herzegovina U21 | ||||||
13 Oct 2020 17:30 | FT | Thụy Điển U21 | 10 - 0 | 3 - 0 | Armenia U21 | ||||||
13 Oct 2020 17:45 | FT | Tây Ban Nha U21 | 3 - 0 | 0 - 0 | Kazakhstan U21 | ||||||
13 Oct 2020 18:00 | FT | Kosovo U21 | 1 - 0 | 0 - 0 | Andorra U21 | ||||||
13 Oct 2020 18:00 | FT | Gibraltar U21 | 0 - 3 | 0 - 1 | Bồ Đào Nha U21 | ||||||
13 Oct 2020 18:00 | Na Uy U21 | ? - ? | ? - ? | Belarus U21 | |||||||
13 Oct 2020 18:00 | FT | Romania U21 | 4 - 1 | 4 - 0 | Malta U21 | ||||||
13 Oct 2020 18:00 | FT | Bắc Ireland U21 | 1 - 0 | 0 - 0 | Ukraine U21 | ||||||
13 Oct 2020 19:30 | FT | Anh U21 | 2 - 1 | 1 - 0 | Thổ Nhĩ Kỳ U21 | ||||||
Colombia Copa Mustang wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 00:05 | FT | Alianza Petrolera | 1 - 2 | 0 - 1 | Atletico Bucaramanga | ||||||
13 Oct 2020 02:10 | FT | Jaguares De Cordoba | 1 - 1 | 0 - 0 | Independiente Santa Fe | ||||||
Russia Div 2 West wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 07:00 | FT | Zenit Irkutsk | 1 - 3 | 1 - 2 | Lokomotiv Moscow B | ||||||
13 Oct 2020 07:00 | FT | FK Chita | 1 - 0 | 1 - 0 | Murom | ||||||
13 Oct 2020 11:00 | FT | Leningradets | 4 - 0 | 2 - 0 | Dnepr Smolensk | ||||||
13 Oct 2020 11:00 | FT | Rodina Moskva | 2 - 3 | 1 - 1 | Volga Tver | ||||||
13 Oct 2020 11:00 | FT | Znamya Truda | 0 - 0 | 0 - 0 | Zvezda Sint Petersburg | ||||||
13 Oct 2020 15:00 | FT | Dynamo Moscow B | 6 - 0 | 4 - 0 | Luki Energiya | ||||||
13 Oct 2020 16:00 | FT | Torpedo Vladimir | 3 - 1 | 1 - 0 | Dolgiye Prudy | ||||||
Estonia Cup wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 16:59 | FT | Nomme JK Kalju | 4 - 0 | 3 - 0 | Tallinna Jk Piraaja | ||||||
Colombia Copa Premier wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 19:30 | FT | Bogota | 1 - 0 | 1 - 0 | Real Cartagena | ||||||
13 Oct 2020 21:00 | FT | Real Santander | 2 - 0 | 1 - 0 | Tigres FC | ||||||
13 Oct 2020 21:00 | FT | Barranquilla | 0 - 0 | 0 - 0 | Valledupar | ||||||
13 Oct 2020 21:15 | FT | Leones | 2 - 0 | 0 - 0 | Orsomarso | ||||||
Russia Div 2 Ural-Povolzhye wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 10:00 | FT | Krylya Sovetov Samara B | 1 - 2 | 1 - 1 | Nosta Novotroitsk | ||||||
13 Oct 2020 11:00 | FT | FK Tyumen | 0 - 1 | 0 - 0 | Volna Nizhegorodskaya | ||||||
13 Oct 2020 12:00 | FT | Zenit-Izhevsk | 0 - 1 | 0 - 0 | Chelyabinsk | ||||||
13 Oct 2020 14:30 | FT | Zvezda Perm | 1 - 1 | 1 - 0 | Volga Ulyanovsk | ||||||
13 Oct 2020 16:30 | FT | Kamaz | 2 - 3 | 1 - 1 | Ural 2 | ||||||
Bosnia Cup wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 14:00 | FT | Leotar | 0 - 4 | 0 - 3 | Krupa | ||||||
13 Oct 2020 14:30 | FT | Radnicki Lukavac | 0 - 4 | 0 - 4 | FK Sarajevo | ||||||
French Nationa League wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 18:00 | FT | Avranches | 4 - 1 | 1 - 1 | Quevilly | ||||||
13 Oct 2020 19:00 | FT | Bastia CA | 0 - 1 | 0 - 1 | Villefranche | ||||||
13 Oct 2020 19:00 | FT | Orleans US 45 | 1 - 1 | 1 - 0 | Red Star 93 | ||||||
13 Oct 2020 19:00 | FT | Sete FC | 1 - 0 | 0 - 0 | Bourg Peronnas | ||||||
13 Oct 2020 19:00 | Lyon la Duchere | ? - ? | ? - ? | Cholet So | |||||||
13 Oct 2020 19:00 | FT | Stade Briochin | 1 - 0 | 0 - 0 | Annecy | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Concarneau | 3 - 1 | 1 - 0 | Le Mans | ||||||
Uzbekistan Division 1 wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 11:00 | FT | Neftchi Fargona | 1 - 2 | 0 - 1 | Shurtan Guzor | ||||||
Faroe Islands Formuladeildin wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 16:00 | IF Fuglafjordur | ? - ? | ? - ? | B36 Torshavn | |||||||
England Divison 2 wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 19:00 | FT | Walsall | 2 - 1 | 1 - 1 | Leyton Orient | ||||||
13 Oct 2020 19:00 | FT | Cheltenham Town | 1 - 3 | 1 - 2 | Grimsby Town | ||||||
Kazakhstan Division 1 wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 06:00 | FT | Tarlan Shymkent | 1 - 3 | 1 - 2 | Baykonur | ||||||
13 Oct 2020 06:00 | FT | Akademiya Ontustik | 1 - 0 | 0 - 0 | Kairat Academy | ||||||
13 Oct 2020 08:00 | FT | Sdyushor 8 | 4 - 2 | 1 - 0 | Akzhayik Oral | ||||||
13 Oct 2020 09:00 | FT | Arys | 3 - 3 | 3 - 2 | Altay Spor Kulubu | ||||||
13 Oct 2020 10:00 | FT | Bolat Temirtau | 1 - 3 | 1 - 1 | Zhetysu Ii | ||||||
13 Oct 2020 12:00 | FT | Ekibastuzets | 1 - 2 | 1 - 0 | Maktaaral | ||||||
Austrian Regionalliga Mitte wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 18:00 | FT | SC Weiz | 0 - 1 | 0 - 1 | Sturm Graz Amat. | ||||||
England Northern Premier League wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Buxton FC | 4 - 1 | 2 - 0 | Scarborough | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Atherton Collieries | 1 - 0 | 1 - 0 | Ashton United | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Radcliffe Borough | 2 - 1 | 1 - 0 | Bamber Bridge | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Morpeth Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Warrington Town AFC | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Stafford Rangers | 0 - 0 | 0 - 0 | Lancaster City | ||||||
Peru Primera Division wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 16:30 | FT | Cusco FC | 1 - 1 | 1 - 0 | Deportivo Municipal | ||||||
13 Oct 2020 19:15 | FT | Alianza Lima | 0 - 1 | 0 - 0 | Dep. San Martin | ||||||
13 Oct 2020 21:30 | FT | Sport Huancayo | 1 - 0 | 1 - 0 | Binacional | ||||||
England Conference wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 19:45 | Altrincham | ? - ? | ? - ? | Solihull Moors | |||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Barnet | 1 - 0 | 1 - 0 | Weymouth | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Dover Athletic | 0 - 5 | 0 - 3 | Aldershot Town | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Halifax Town | 1 - 1 | 1 - 0 | Yeovil Town | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Hartlepool United FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Bromley | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Kings Lynn | 0 - 3 | 0 - 2 | Boreham Wood | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Sutton United | 0 - 1 | 0 - 0 | Notts County | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Torquay United | 2 - 1 | 1 - 1 | Chesterfield | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Wealdstone | 2 - 5 | 1 - 1 | Stockport County | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Woking | 2 - 0 | 2 - 0 | Dagenham and Redbridge | ||||||
England Johnstone's Paint Trophy wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Crawley Town | 1 - 2 | 1 - 1 | Arsenal U21 | ||||||
Mexico Primera Divison A wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 23:00 | FT | CF Atlante | 0 - 1 | 0 - 1 | Tampico Madero | ||||||
Scotland League Cup wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 18:30 | FT | Inverness C.T. | 0 - 0 | 0 - 0 | Cowdenbeath | ||||||
13 Oct 2020 19:30 | FT | Stenhousemuir | 0 - 2 | 0 - 0 | Airdrie United | ||||||
13 Oct 2020 19:30 | FT | Stranraer | 2 - 2 | 1 - 2 | Albion Rovers | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Hearts | 3 - 1 | 2 - 0 | Raith Rovers | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Brora Rangers | 2 - 2 | 1 - 2 | Cove Rangers | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Forfar Athletic | 0 - 1 | 0 - 0 | Hibernian FC | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Dundee United | 1 - 0 | 1 - 0 | Kelty Hearts | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Peterhead | 3 - 1 | 3 - 0 | Brechin City | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Montrose | 0 - 2 | 0 - 2 | Elgin City | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Ross County | 2 - 1 | 0 - 0 | Arbroath | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Falkirk | 2 - 1 | 1 - 1 | Clyde | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Kilmarnock | 0 - 3 | 0 - 0 | Dunfermline | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Greenock Morton | 1 - 0 | 0 - 0 | Queens Park | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Queen of South | 0 - 0 | 0 - 0 | Partick Thistle | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Alloa Athletic | 2 - 1 | 1 - 0 | Edinburgh City | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Ayr Utd | 1 - 0 | 1 - 0 | Annan Athletic | ||||||
Chile Primera B wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 16:59 | FT | Union San Felipe | 1 - 2 | 0 - 1 | Cd Magallanes | ||||||
UEFA Nations League wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 17:00 | FT | Azerbaijan | 0 - 0 | 0 - 0 | Đảo Síp | ||||||
13 Oct 2020 17:00 | FT | Latvia | 0 - 1 | 0 - 0 | Malta | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Đức | 3 - 3 | 1 - 2 | Thụy Sỹ | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Ukraine | 1 - 0 | 0 - 0 | Tây Ban Nha | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Montenegro | 1 - 2 | 1 - 1 | Luxembourg | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Đảo Faroe | 2 - 0 | 2 - 0 | Andorra | ||||||
13 Oct 2020 19:45 | FT | Liechtenstein | 0 - 0 | 0 - 0 | San Marino | ||||||
Uruguay Segunda wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 01:15 | FT | Ca Villa Teresa | 0 - 2 | 0 - 2 | Racing Club Montevideo | ||||||
Austrian 3.Liga wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 18:00 | Stripfing | ? - ? | ? - ? | Team Wiener Linien | |||||||
13 Oct 2020 18:30 | SC Mannsdorf | ? - ? | ? - ? | Mauerwerk | |||||||
Austrian 3.Liga wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 18:00 | FT | Sv Seekirchen | 0 - 0 | 0 - 0 | Tsv St Johann | ||||||
Austria Landesliga wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 19:00 | FT | Bad Sauerbrunn | 2 - 5 | 1 - 3 | Deutschkreutz | ||||||
Romania - Liga 3 Seria wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 13:00 | FT | ACS Poli Timisoara | 3 - 2 | 2 - 1 | Becicherecu Mic | ||||||
13 Oct 2020 13:00 | FT | Viitorul Selimbar | 7 - 0 | 2 - 0 | Minerul Costesti | ||||||
13 Oct 2020 13:00 | FT | Bucovina Radauti | 6 - 0 | 2 - 0 | Pascani | ||||||
Turkmenistan Premier League wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 12:00 | FT | Ahal | 0 - 0 | 0 - 0 | Sagadam | ||||||
Sudan Premier League wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 17:15 | FT | Ahli Atbara | 0 - 3 | 0 - 0 | Hay Al Arab | ||||||
Qatar League Cup wyniki |
|||||||||||
13 Oct 2020 15:30 | FT | Al-Wakra | 3 - 1 | 1 - 1 | Al Duhail Lekhwia | ||||||
13 Oct 2020 17:45 | FT | Qatar SC | 0 - 2 | 0 - 0 | Al Khor SC | ||||||
13 Oct 2020 17:45 | FT | Al-Sailiya | 4 - 4 | 0 - 2 | Al-Sadd |
sumie Spotkań: 197
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Ligi (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...